Aplikacja Superbet

Legalny bukmacher Superbet aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Superbet została stworzona na potrzeby klientów bukmachera, którzy cenią sobie obstawianie bez ograniczeń. W tym artykule przedstawimy wam funkcje owej apki oraz jej wady i zalety.

Przedstawienie aplikacji mobilnej Superbet

Legalny bukmacher Superbet przedstawienie aplikacjj mobilnej

W interfejsie aplikacji Superbet dominującymi kolorami są biały i czerwony. W górnej części widnieje logo buka oraz ikona skanera kuponów. Główny pasek nawigacyjny znajduje się w dolnej części ekranu i zawiera pięć zakładek.

W pierwszej zakładce, czyli „Strona Główna” mamy dostęp do różnych wydarzeń w tym do tych, które są oznaczone jako popularne. Znajdziemy tutaj też różne promocje, do których wzięcia udziału zachęca nas aplikacja.

W dalszej kolejności mamy zakładkę „Live”. Jest to nic innego jak transmisje wszelkich rozgrywek na żywo, gdzie mamy na bieżąco dostęp do wszystkich wyników rozgrywek. Na duży plus zasługuje czat z innymi użytkownikami aplikacji, gdzie można wymieniać się wrażeniami z rozgrywek oraz wspólnie ustalać strategię do dalszego obstawiania.

W zakładce kupony zrealizujemy swoje typy na dane rozgrywki. Zakładka jest przejrzysta, przez co praktycznie nie ma szans na pogubienie się. Do używania tej zakładki wymagane jest jednak zalogowanie się i bycie pełnoletnim.

Ostatnią częścią interfejsu aplikacji jest zakładka „Gry”, gdzie znajdują się kolejne dwie podzakładki. Pierwsza z nich to „gry karciane” i są tu dostępne trzy propozycje, czyli Poker, Wojna oraz Black Jack.

Druga podzakładka to gry wirtualne, przykładowo piłka nożna, wyścigi konne czy żużel.

Skąd pobrać aplikację mobilną bukmachera Superbet?

Zależnie od producenta naszego urządzenia i systemu operacyjnego, sposoby instalacji będą się różnić. W przypadku Androida musimy pobrać aplikację z zewnętrznego linku, podanego na stronie bukmachera. Jeśli chodzi o urządzenia z systemem iOS, aplikacja ta jest dostępna w systemowym sklepie z aplikacjami – App Store.

Sposoby instalacji z podziałem na systemy operacyjne

Tak jak pisaliśmy wyżej, sposób instalacji aplikacji Superbet jest różny, w zależności na jakim systemie operacyjnym funkcjonuje nasze urządzenie mobilne.

Z racji, że na urządzeniach z systemem Android, aplikacja Superbet nie jest dostępna do pobrania bezpośrednio w sklepie z aplikacjami (Sklep Play), musimy zainstalować aplikację w inny sposób.

 1. Na początku w ustawieniach telefonu musimy zezwolić na instalację treści spoza Sklepu Play.
 2. Następnie możemy pobrać superbet apk, klikając w link dostępny na stronie internetowej bukmachera Superbet.

Sposób instalacji aplikacji na urządzeniu mobilnym z systemem iOS

Sposób pobrania aplikacji bukmachera Superbet na system iOS. W przypadku tych urządzeń korzystamy z aplikacji App Store. Tutaj wygląda to trochę inaczej jak w przypadku Androida.

 1. Otwieramy nasz sklep z aplikacjami, czyli App Store.
 2. Wyszukujemy w wyszukiwarce frazę „Superbet”

Po tym jak pokażą nam się wyniki wyszukiwania, szukamy aplikacji buka.

 1. Klikamy niebieski przycisk ,,pobierz’’.

W tym momencie telefon poprosi nas o potwierdzenie instalacji za pomocą odcisku palca (modele 8 i 8 Plus oraz niższe) lub za pomocą skanera twarzy (modele X i wyższe). Rzadziej telefon poprosi nas o potwierdzenie za pomocą hasła do konta Apple ID.

Po zakończeniu instalacji aplikacja jest gotowa do użycia z poziomu pulpitu urządzenia.

Wymagania systemowe dotyczące urządzeń z iOS to posiadanie wersji systemu nowszej niż 12.0.

Opis internetowej strony mobilnej

Legalny bukmacher Superbet wersja mobilna strony

Jeżeli z powodów wymagań technicznych nie możemy pobrać aplikacji mobilnej na nasz telefon, mamy opcję skorzystania z internetowej strony mobilnej. Jej interfejs jest bliźniaczo podobny do tego z aplikacji, dlatego użytkownicy powinni być zadowoleni z korzystania z tej strony. Jedyną różnicą może być brak płynnych animacji, lecz funkcjonalność pozostaje ta sama.

Czym różni się wersja mobilna od aplikacji?

Jak już wspomnieliśmy wyżej, na pierwszy rzut oka jedyną różnicą w wersji mobilnej strony Superbet jest mniejsza płynność. Jest to oczywiście spowodowane tym, że strona internetowa Superbet jest stworzona głównie pod komputery.

Poza tym, że strona mobilna będzie chodziła trochę wolniej niż w przypadku aplikacji mobilnej, całokształt funkcjonalności pozostaje taki sam. Na stronie mobilnej dostępne są wszystkie funkcje aplikacji, np. obstawianie na żywo, czy możliwość korzystania z wszelkich promocji. O szczególnych funkcjach i promocjach dostępnych w aplikacji opowiemy w dalszej części artykułu.

Bonus mobilny w Superbet

Legalny bukmacher Superbet bonusy w aplikacji mobilnej

Wielu bukmacherów wydając swoją aplikację mobilną, robi wszystko co w swojej mocy, aby przyciągnąć do niej jak najwięcej graczy, zarówno tych obstawiających już wcześniej na stronie internetowej bukmachera, jak i tych, którzy styczności z danym bukmacherem jeszcze wcześniej nie mieli.

W celu zachęcenia do pobrania aplikacji, bukmacher stosuje różnorodne bonusy i promocje powitalne. Superbet w tej kwestii nie odstaje od konkurencji i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy, oferując im nawet do 1520 złotych w bonusie. Na sam start, czyli zarejestrowanie nowego konta, Superbet oferuje 200 zł (które oczywiście należy obrócić w sposób podany w regulaminie).

Następnym ciekawym bonusem jest cashback w wysokości do nawet 1300 zł. Polega on na zwrocie kwoty z przegranego kuponu, pozwalając graczowi na kontynuowanie obstawiania. Za samo pobranie apki, bukmacher nagradza gracza symboliczną kwotą 20 zł. Łączna kwota bonusu za korzystanie z aplikacji mobilnej Superbet, wynosi 1520 zł, co jest nie lada wynikiem. W celu skorzystania z takich lub podobnych promocji, zachęcamy do użycia kodu promocyjnego PROBUKMACHER, który jest możliwy do wpisania podczas zakładania nowego konta.

Superbet aplikacja

Legalny bukmacher Superbet najwazniejsze funkcji aplikacji mobileja

Apka od bukmachera Superbet jest wyposażona w kilka znaczących funkcji, które mają na celu uprzyjemnić obstawianie zakładów oraz przede wszystkim, zapewnić graczom możliwość grania kiedykolwiek i gdziekolwiek. Poniżej wymienimy naszym zdaniem, najważniejsze funkcje aplikacji mobilnej Superbet.

Aplikacja Superbet jako centrum społecznościowe

Jedna z ciekawszych funkcji apki to możliwość interakcji z innymi graczami w postaci podobnej do tej znanej nam z wszelkich mediów społecznościowych. Po założeniu konta, możemy upublicznić swój profil, dodać zdjęcie profilowe oraz zacząć obserwować innych graczy. Możemy także udostępniać nasze kupony oraz prowadzić dyskusję z innymi użytkownikami na temat zakładów. Oprócz tego, Superbet pozwala nam dodawać znajomych, aby wspólnie z nimi omawiać wyniki rozgrywek oraz pomagać przy obstawianiu nowych kuponów.

Zakłady na żywo

Superbet umożliwia nam obstawianie zakładów na żywo. Oprócz aktualnego wyniku, bukmacher wyświetla nam szczegółowe statystyki spotkania oraz wskazuje potencjalne szanse na zdobycie przewagi przez jedną ze stron.

Otrzymywanie powiadomień

Trzecią funkcją aplikacji mobilnej są powiadomienia typu Push. Superbet informuje nas o aktualnym wyniku obstawionego przez nas meczu oraz o nadchodzących spotkaniach. Dodatkowo dzięki powiadomieniom, nigdy nie przegapimy żadnej nowej promocji czy bonusu oferowanego przez Superbet.

Jak wpłacić pieniądze przez aplikacje Superbet

Apka mobilna Superbet, oprócz powyższych funkcji, umożliwia także graczom wpłacanie i wypłacanie funduszy prosto na konto bankowe. Dostępne metody depozytu online to:

 • BLIK,
 • Tpay,
 • karta bankowa,
 • Neteller,
 • Paysafecard

W zależności od wybranej przez nas metody płatności, kwota minimalnego i maksymalnego depozytu może być różna. Na duży plus zasługuje fakt, że w większości metod, kwota minimalnego depozytu, podobnie jak i maksymalnego depozytu, nie jest w żaden sposób limitowana.

Jak więc złożyć depozyt naszych środków przez aplikacje Superbet? Na początek klikamy w zielony prostokąt z napisem ’SZYBKI DEPOZYT’.

Legalny bukmacher Superbet depozyt w aplikacji mobilnej krok 1

Następnie wybieramy kwotę wpłaty i klikamy ’KONTYNUUJ’

Legalny bukmacher Superbet depozyt w aplikacji mobilnej krok 2

Następnie wybieramy metodę płatności, spośród tych, które wymieniliśmy powyżej i postępujemy zgodnie z instrukcjami.

Jak wypłacić pieniądze z aplikacji Superbet

Proces wypłaty naszej wygranej poprzez apkę Superbet jest równie prosty co depozyt środków. Dostępnych metod wypłaty jest stosunkowo sporo, m.in wypłata na konto bankowę, kartę bankową, a także na PaySafeCard, Skrill czy Neteller.

 • Aby wypłacić pieniądze z aplikacji mobilnej Superbet, klikamy ’KONTO’

Legalny bukmacher Superbet wypłata środków w aplikacji mobilnej krok 1

 • Następnie klikamy ’WYPŁATA’.

Legalny bukmacher Superbet wypłata środków w aplikacji mobilnej krok 2

 • Potem wybieramy odpowiadającą nam metodę wypłaty i postępujemy zgodnie z instrukcjami.

Legalny bukmacher Superbet wypłata środków w aplikacji mobilnej krok 3

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

W przypadku, gdy pogubimy się w wykonywaniu wypłat lub wpłat w apce mobilnej Superbet, możemy uzyskać pomoc poprzez skontaktowanie się z obsługą klienta. Możemy to zrobić na kilka sposobów. Pierwszy sposób jest najszybszy i najłatwiejszy, lecz tylko jeśli nasz problem jest stosunkowo prozaiczny. Mowa o FAQ, czyli najczęściej zadawanych pytaniach. W zakładce FAQ, znajdziemy odpowiedzi na wiele różnych problemów,  które najczęściej trapią graczy.

Kolejnym sposobem na znalezienie rozwiązania naszego problemu jest bezpośredni kontakt z biurem obsługi klienta poprzez czat na żywo lub Whatsapp. Dodatkowo możemy napisać e-maila do obsługi klienta na adres [email protected].

Superbet aplikacja – wady i zalety

Zaczynając od ogólnej oceny mobilnej aplikacji bukmachera Superbet, stwierdzamy, że jest bardzo dobrze. Aplikacja daje nam wiele możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkownika tj. możliwość ustawienia motywu aplikacji (ciemny lub jasny) czy też ustawienie formy wyświetlania różnych rozgrywek. Poniżej przedstawiamy w formie tabelki najważniejsze wady i zalety superbet app.

ZaletyWady
dostęp do szczegółowych statystykstosunkowo awaryjna wyszukiwarka
możliwość obstawiania na żywobrak możliwości filtrowania wydarzeń z jednej listy
powiadomienia typu Push i możliwości zeskanowania kuponu kodem QRmała możliwość ustawień sposobu logowania

Warto dodać, że w App Store (sklep mobilny na iOS) aplikacja uzyskała bardzo wysoką ocenę 4.7/5.

Superbet aplikacja opinie

Podsumowując, Superbet zrobił dobrą robotę jeśli chodzi o ich aplikację mobilną. Zawiera ona wszystkie najpotrzebniejsze funkcje oraz posiada nawet kilka ciekawych promocji. Uważamy, że aplikacja mobilna Superbet jest jak najbardziej warta polecenia, zarówno dla starych wyjadaczy, jak i dla świeżych graczy, szukających porządnej aplikacji mobilnej do zakładów bukmacherskich.

FAQ (najczęściej zadawane pytania)

Czy aplikacja mobilna Superbet jest dostępna na tablety?

Tak, aplikacja mobilna Superbet jest dostępna do pobrania na każde urządzenie mobilne, posiadające system Android lub iOS.

Dlaczego aplikacji Superbet nie znajdę w Sklep Play?

Sklep Play zabrania umieszczania w swoim sklepie z aplikacjami, aplikacji o tematyce bukmacherskiej. W związku z tym posiadacze urządzeń mobilnych z systemem Android, zmuszeni są pobrać aplikację Superbet bezpośrednio z linku dostępnego na stronie bukmachera.

Jak włączyć powiadomienia o zdarzeniach w aplikacji?

Aby to zrobić, musimy wejść w ustawienia, a następnie przejść do sekcji powiadomień.

Jak sprawdzić saldo konta w aplikacji mobilnej Superbet?

Aby sprawdzić saldo naszego konta, wchodzimy w zakładkę ‘KONTO’.

Tomasz

W świecie bukmacherki, giełdy Betfair i rynków azjatyckich od 2016 roku. Przez wielu uważany za niepowtarzalnego eksperta pomyślnie typującego wydarzenia sportowe. Uważnie śledzi anomalie, wpłaty i wahania kursów każdego dnia. Główny Edytor i Copywriter tekstów na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *