Betclic Mobile. Jak pobrać aplikację Betclic na Android & iOS

Legalny polski bukmacher Betclic aplikacja mobilna

U bukmachera Betclic aplikacja mobilna dostępna jest dla każdego fana typowania zakładów wzajemnych. Stanowi niezwykle wygodny dodatek do tradycyjnego obstawiania przez stronę internetową. Dzięki niej można bez trudu korzystać z pełnej oferty zakładów, które teraz już zawsze będą w Twoim telefonie. Betclic aplikacja na telefon ma sporo zalet, choć bukmacher nie ustrzegł się też paru wpadek podczas jej tworzenia.

Betclic aplikacja mobilna – jak pobrać?

Ściągnięcie aplikacji bukmacherskiej na swoje urządzenie przenośne jest niezwykle proste. Betclic aplikacja pobierz w kilku prostych krokach:

 • Wejdź na stronę internetową Betclic.
 • Zejdź na dół strony do zakładki „Pobierz aplikację”.
 • Wybierz swój system operacyjny – apka dostępna jest na urządzenia iOS, Android i Huawei.
 • Postępuj zgodnie z wyświetlanymi na ekranie instrukcjami instalacji aplikacji.

Aby zainstalować aplikację Betclic mobile nie trzeba długo czekać. Proces jest zautomatyzowany i nie powoduje żadnych problemów. Jednakże, użytkownicy Androida powinni być przygotowani na nieco inny styl instalacji.

W jaki sposób zainstalować apkę na Androidzie?

Betclic aplikacja Android oznacza ciut inny proces pobierania i instalacji programu na urządzeniu mobilnym. Ponieważ sklep Google Play nie wspiera bukmacherów, apki Betclic nie znajdziesz w jego wyszukiwarce. Zastosuj się do poniższych kroków:

 • Wejdź na mobilną wersję strony Betclic z poziomu telefonu lub tabletu.
 • Zejdź na dół strony do zakładki „Pobierz aplikację”.
 • Kliknij baner z napisem „Pobierz na Android”.
 • Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Prawdopodobnie będziesz musiał przejść do ustawień swojego urządzenia i sekcji aplikacje lub zabezpieczenia. Zaznacz opcję „Nieznane źródła”, by umożliwić Betclicowi instalację swojej aplikacji na Twoim urządzeniu.
 • Po pobraniu pliku Betclic app kliknij w ikonę aplikacji (w powiadomieniach) w celu instalacji.

Wymagania systemowe

Aplikacja Betclic Android nie ma żadnych wygórowanych wymagań. Wystarczy posiadać urządzenie mobilne (tablet, smartfon) z systemem Android. Im nowsza jego wersja, tym bezpieczniejsze i szybsze działanie apki. Użytkownicy ze starszymi wersjami Androida sygnalizują, iż aplikacja czasami działa u nich trochę wolniej.

W jaki sposób zainstalować apkę na iOS?

Z instalacją na urządzeniach marki Apple nikt nie powinien mieć najmniejszych kłopotów. Kroki postępowania w przypadku Betclic app dla iOS są niezwykle intuicyjne, spójrz sam:

 • Otwórz na urządzeniu iPhone lub iPad sklep z aplikacjami App Store.
 • W polu wyszukiwania wpisz hasło „Betclic Zakłady Bukmacherskie”, by znaleźć stronę aplikacji.
 • Z poziomu tej podstrony możesz pobrać apkę na swoje urządzenie. Instalacja odbywa się automatycznie po pobraniu programu.

Wymagania systemowe

Podobnie, jak w przypadku Androida, aplikacja Betclic na iOS również nie ma specjalnych wymagań systemowych. Oczywiście, im nowsze urządzenie marki Apple, tym większa pewność płynnego działania aplikacji. Średnia ocen w App Store to obecnie 4,8/5,0 – Betclic aplikacja mobilna na iOS daje radę.

Wersja mobilna Betclic – nie tylko aplikacja

Zakłady bukmacherskie Betclic dostępne są dla użytkowników mobilnych nie tylko z poziomu aplikacji. Gracze, którzy chcą mieć swoje ulubione zakłady „w kieszeni”, mogą skorzystać również z mobilnej wersji strony bukmachera. Wystarczy w przeglądarce mobilnej wpisać adres strony internetowej, a serwer odpowie przekierowaniem na responsywną wersją mobilną portalu bukmacherskiego.

Żeby skorzystać z mobilnej strony internetowej nie trzeba nic pobierać. Każda przeglądarka powinna bez problemu obsługiwać interfejs tego produktu bukmachera Betclic. Istnieje jednak kilka istotnych różnic pomiędzy mobilną wersją strony a aplikacją mobilną.

Betclic aplikacja mobilna i strona mobilna – różnice

Najważniejsza różnica? Korzystanie ze strony mobilnej bukmachera nie wymaga instalacji żadnych programów. Wystarczy tylko przeglądarka internetowa – wbudowana (Safari, Google Chrome) lub zewnętrzna (Opera, Firefox, itp.).

Przewaga aplikacji nad mobilną wersją strony jest jednak niepodważalna. W apce dostępne są powiadomienia push, aktualizacje i dodatkowe promocje dla graczy. Poza tym dostęp przy pomocy jednego stuknięcia jest łatwiejszy, niż wpisywanie adresu www i czekanie na załadowanie treści. Stąd, Betclic aplikacja mobilna jest po prostu wygodniejsza w obsłudze.

Bonus dla posiadaczy aplikacji mobilnej Betclic

Warto przede wszystkim podkreślić, że na klientów bukmachera Betclic czeka atrakcyjny bonus powitalny. Z naszym kodem możesz zyskać nawet do 550 PLN w postaci zakładu bez ryzyka. Promocja cashback to flagowy produkt zakładów bukmacherskich – w tym przypadku stosunkowo łatwo go odebrać i wypłacić. Pamiętaj, aby podczas rejestracji w Betclic wpisać kod bonusowy, który odblokowuje ten atrakcyjny bonus powitalny.

Rejestracji dokonać możesz również przez aplikację mobilną bukmachera. Niestety, Betclic na ten moment nie posiada żadnej promocji dedykowanej zakładającym konto graczom mobilnym.

Co nie zmienia faktu, że bukmacher Betclic posiada szereg ciekawych promocji dla stałych graczy. Niech Cię nie zniechęca brak dodatkowego bonusu za samo pobranie aplikacji! Korzystaj z niej do woli, a w odpowiednim czasie bukmacher powiadomi Cię o atrakcyjnych promkach dedykowanych użytkownikom aplikacji mobilnej.

Za pomocą apki możesz korzystać również ze wszystkich bonusów, które bukmacher udostępnia na swojej stronie internetowej. Wpisz podczas rejestracji nasz kod promocyjny Betclic, by uzyskać dostęp do następujących bonusów:

 • Zakład bez ryzyka cashback do 550 PLN.
 • Powiększone wygrane z kuponów AKO dzięki opcji Multi+.
 • Najlepsze kursy na rynku dostępne w specjalnej zakładce Super Kursy.
 • Szybsze zamknięcie kuponu przed rozstrzygnięciem dzięki opcji Cashout.
 • Jackpoty i rankingi (do wygrania pula w wysokości nawet 45 tysięcy PLN!).

Betclic aplikacja mobilna – najważniejsze funkcje

Warto podkreślić, że korzystanie z aplikacji mobilnej przynosi szereg udogodnień, jakich nie ma na stronie internetowej buka. W Betclic aplikacja na telefon pozwala skorzystać z kilku niezwykle udanych funkcji.

Betclic TV

Bukmacher Betclic posiada ofertę oglądania na żywo transmisji z wydarzeń sportowych w formie streamingu. Opcja ta działa również na urządzeniach przenośnych w aplikacji mobilnej. Niezwykle przydatna przy jednoczesnym obstawianiu zakładów z oferty live mobile!

Cashout mobile

Obawiasz się, że postawiony kupon jednak nie „wejdzie”? Możesz wycofać się z gry dzięki opcji cashout w Betclic. Pod warunkiem, że na kuponie nie ma zakładów rozliczonych jako przegrane. W aplikacji mobilnej cashout działa sprawnie i pozwala na zmniejszenie ewentualnych rozmiarów porażki.

Szybkie wpłaty i wypłaty

Choć w Betclic nie funkcjonuje zbyt szeroka lista akceptowanych metod płatności, to działają one niezwykle szybko. Za pomocą aplikacji mobilnej wpłacisz depozyt na konto bukmacherskie, by móc dalej obstawiać zakłady. Jeśli zweryfikowałeś swoje dane, to będziesz mógł też wypłacić mobilnie środki na rachunek w banku.

Jak wpłacić depozyt w aplikacji Betclic?

Betclic aplikacja Android, iOS i Huawei pozwala na szybkie wpłaty pieniędzy na konto depozytowe. Krok po kroku proces wpłat w Betclic wygląda następująco:

 • Kliknij stan swojego konta, by przejść do okna wpłat.
 • Po wyświetleniu się pola wpłaty wpisz deklarowaną kwotę depozytu, wybierz sposób płatności i postępuj zgodnie z instrukcjami, by sfinalizować wpłatę.

Dostępne metody wpłaty to Przelewy24, BLIK, karty Visa i MasterCard, Skrill, paysafecard, tradycyjny przelew bankowy. Minimalna wpłata wynosi 1 PLN, choć w przypadku kart kredytowych stanowi kwotę 30 PLN.

Jak wypłacić środki z konta gracza?

W przypadku wypłat wygranych, bukmacher udostępnił opcję szybkich przelewów. Zgodnie z polskim prawem, wypłaty można wykonać jedynie na rachunek osobisty w banku:

 • Wejdź na swój profil gracza w aplikacji Betclic i wybierz opcję „Wypłać”.
 • Wybierz metodę wypłaty (Przelewy24 lub tradycyjny transfer) i wprowadź żądaną kwotę przelewu.

Większość zleceń bukmacher akceptuje natychmiastowo, a przelewy realizowane są błyskawicznie. W zależności od banku, księgowanie na rachunku może trwać od kilkudziesięciu minut do dwóch dni roboczych. Minimalna wypłata to tylko 1 PLN.

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

Obecnie w aplikacji mobilnej nie ma możliwości kontaktu z biurem obsługi klienta przy pomocy czatu na żywo. Funkcja ta zarezerwowana jest dla korzystających ze strony internetowej bukmachera. Jeśli chcesz porozmawiać z konsultantem na czacie, przejdź do serwisu przy pomocy komputera.

Betclic aplikacja na telefon – wady i zalety

Wśród największych plusów aplikacji Betclic warto podkreślić jej intuicyjność i sprawne możliwości poruszania się po ofercie. Nowsze urządzenia mobilne nie powinny mieć najmniejszego problemu z obsługą apki. Ważną zaletą jest też możliwość obstawiania na żywo i oglądania transmisji live.

Do minusów należy brak czatu z konsultantem w aplikacji. Ograniczeniem może być też brak dedykowanego bonusu na start – promocje powitalne są wspólne dla użytkowników aplikacji i strony internetowej.

Aplikacja Betclic – opinie

Betclic aplikacja wymaga jeszcze trochę pracy nad elementami, które mogłyby poprawić ogólny odbiór jej funkcjonalności. Ogólnie jednak program mobilny wypada na plus, gdyż ułatwia korzystanie z zakładów bukmacherskich. Jeśli chcesz mieć swoje ulubione typy zawsze pod ręką, koniecznie sprawdź apkę Betclic!

FAQ

Skąd pobrać aplikację Betclic?

Apka dostępna jest w sklepie App Store (iOS) i App Gallery (Huawei). Użytkownicy Androida muszą ściągnąć plik instalacyjny ze strony bukmachera.

Jaki jest bonus Betclic?

Bonus powitalny to cashback (zakład bez ryzyka), który wynosi maksymalnie 550 PLN. Bukmacher oferuje też szereg promocji dla stałych graczy.

Jak wpłacić depozyt w Betclic?

Do dyspozycji graczy jest kilka metod płatności: Przelewy24, BLIK, Skrill, paysafecard, a także tradycyjny przelew bankowy i płatność kartami Visa oraz MasterCard.

Aplikacja Betclic – czy warto?

Absolutnie tak. Aplikacja pozwala na łatwe i szybkie zawieranie zakładów prematch, a także live. Jest to wygodny dodatek do obstawiania przez stronę internetową bukmachera.

Czy dostępne są aktualizacje aplikacji?

W Betclic aplikacja aktualizacja pojawia się niezbyt często i tylko, gdy zajdą istotne zmiany w obsłudze programu. Ponieważ Betclic Android nie ma w sklepie Google, o ewentualnych aktualizacjach dowiesz się ze strony bukmachera.

 

Tomasz

W świecie bukmacherki, giełdy Betfair i rynków azjatyckich od 2016 roku. Przez wielu uważany za niepowtarzalnego eksperta pomyślnie typującego wydarzenia sportowe. Uważnie śledzi anomalie, wpłaty i wahania kursów każdego dnia. Główny Edytor i Copywriter tekstów na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *