Betfan rejestracja

Legalny bukmacher BetFan, podobnie do innych buków działających na terenie Polski, wraz z zaproszeniem do gry przydziela nowym użytkownikom wyjątkowe bonusy na start. Skorzystamy z nich, gdy wyrazimy taką chęć wraz z rejestracją konta gracza. U bukmachera Betfan rejestracja trwa zaledwie parę chwil i jest możliwa również w aplikacji mobilnej. W pełnej puli bonusów powitalnych do zgarnięcia jest aż 1660 zł, a wraz z kodem promocyjnym „PROBUKMACHER” czekają na nas jeszcze lepsze promocje.

600 zł cashback

60 zł freebet


1000 zł – 100% od drugiego depozytu
Łącznie 1660 zł w promocji powitalnej
Sięgnij po przysługujące Ci bonusy!
Rejestracja z bonusemRejestracja z bonusem

Jak wygląda w Betfan rejestracja konta?

Jak załozyc nowe konto u bukmachera Betfan?

Założenia konta Betfan dokonamy online, przechodząc na stronę bukmachera lub korzystając z jego aplikacji mobilnej. Znajdziemy go w sieci, wpisując adres betfan.pl. Tam wraz z rejestracją, skorzystamy z przysługujących nam bonusów na start. Konto tymczasowe założymy w niecałe 2 minuty. W tym celu koniecznie musimy mieć pod ręką telefon komórkowy, dzięki któremu odbierzemy kod weryfikacyjny.

Betfan rejestracja krok po kroku

Betfan rejestracja to błahostka. Wykonamy ją w kilku prostych krokach. W pierwszej kolejności założymy konto tymczasowe, mające pewne ograniczenia, a następnie dokonamy pełnej weryfikacji, dzięki której w pełni będziemy mogli korzystać z konta gracza.

Krok #1

Betfan rejestracja krok 1

 1. Przejdźmy na stronę bukmachera Betfan. Wykorzystajmy nasz link lub wpiszmy adres witryny betfan.pl w przeglądarce internetowej.
 2. Będąc na witrynie buka, kliknijmy przycisk „Otwórz konto”, znajdujący się w prawym górnym rogu strony internetowej. Ta czynność przekieruje nas do formularza rejestracyjnego.
 3. Uzupełnijmy dane nowego konta (e-mail, hasło, numer telefonu).
 4. Zaznaczmy chęć wzięcia udziału w promocji powitalnej, zaznaczmy wszystkie zgody i zapoznajmy się z regulaminami.

Krok #2

Betfan rejestracja krok 2

 1. Wprowadźmy własne, prawdziwe dane osobowe.
 2. W odpowiednią rubrykę wpiszmy kod promocyjny: „PROBUKMACHER”.
 3. Potwierdźmy rejestrację kodem SMS, otrzymanym na podany wcześniej numer telefonu.

W ten sposób, po upływie kilku minut, typujemy już wyniki wydarzeń sportowych na stronie buka, korzystamy z przysługujących nam bonusów powitalnych i innych promocji prowadzonych na stronie betfan.pl. Kiedy znajdziemy wolną chwilkę, dokonamy pełnej weryfikacji konta.

Krok #3

W późniejszym terminie nie zapomnijmy o dokończeniu weryfikacji konta. W tym celu niezbędne będzie przygotowanie dokumentu tożsamości i numeru własnego konta bankowego.

Weryfikacja jest ważna, ponieważ jest dowodem naszej pełnoletności oraz daje możliwość na dokonywanie wypłat z konta. Ponadto pozwala grać o większe stawki bez żadnych ograniczeń. Weryfikacji konta najczęściej dokonamy w kwadrans, lecz czas ten może przedłużyć się nawet do 48 godzin. Bukmacher Betfan zdaje sobie sprawę, jak ważne jest jej błyskawiczne wykonywanie i przykłada wszelkich sił, by ten czas się zbytnio nie wydłużał.

Rejestracja z bonusemRejestracja z bonusem

Betfan rejestracja – bonusy powitalne

Bonus za rejestracje u bukmachera Betfan

Wraz z uaktywnieniem konta tymczasowego na stronie buka i zaznaczeniem chęci wzięcia udziału w promocji powitalnej podczas rejestracji, dostajemy możliwość skorzystania z bonusów na start. W tym celu wykonujemy pierwsze Betfan logowanie i dokonujemy depozytu w wysokości od 50 do 600 zł, aby uzyskać dostęp do zakładu bez ryzyka. To nawet do 600 zł, które wrócą na nasze konto w przypadku przegranej. To spory cashback, którym wystarczy jednokrotnie obrócić po dowolnym kursie, by móc wypłacić te dodatkowe środki. Bonus, dzięki któremu wygrywamy, nawet wtedy, gdy podwinie nam się noga.

Kolejną promocją na start jest darmowy freebet o wartości 60 zł. W celu jego uaktywnienia wystarczy postawić 60 zł na kuponie i odhaczyć chęć gry za freebet. To darmowy zakład, na którym możemy tylko zyskać.

Bonus za drugi depozyt u bukmachera Betfan

Do powitalnych promocji wpisuje się także dodatkowe 1000 zł, jako bonus do drugiego depozytu. Wpłacimy środki o wartości od 100 do 1000 zł, by uruchomić dodatkowe 100% od własnej wpłaty. Wypłacimy bonusową kasę, gdy 3-krotnie obrócimy tym funduszem na kuponie AKO po kursach nie mniejszych niż 2,50. Ważne, by na zakładach bukmacherskich znalazły się minimum 3 zdarzenia.  Mamy na to aż 14 dni.

Łącznie można więc zyskać 1660 zł bonusowych dodatkowych środków, które rozdysponujemy, tak jak nam się podoba. Jest więc to promocja, której dobrze jest nie przegapić. Więcej o bonusach w tabeli.

Betfan rejestracja 2022pakiet powitalny 1660 zł
Z kodem promocyjnymPROBUKMACHER
Z cashbackiemdo 600 zł
Freebetem60zł
Bonusem od drugiego depozytudo 1000 zł
I jeszcze więcej
Z dodatkowymi freebetami50 zł i 60 zł w dwóch promocjach
I dla aktywnychdo 79 zł
Wyższe kursyz boostem w dniu meczu
Promocje czasoweod czasu do czasu dodatkowe promocje
Otrzymać bonusOtrzymać bonus

Betfan rejestracja mobilna

Rejestracji konta u buka Betfan dokonujemy także z wykorzystaniem aplikacji mobilnej. Tym sposobem założymy konto gracza na telefonach z systemem Android i iOS. Tu także wykonamy kilka prostych kroków do założenia konta tymczasowego.

 1. W pierwszej kolejności otworzymy stronę mobilną lub aplikację Betfan.
 2. Klikniemy przycisk „Otwórz konto”.
 3. Wprowadzimy dane konta.
 4. Zapoznamy się z regulaminem i go zaakceptujemy. Odhaczymy także pozostałe zgody.
 5. Zaznaczymy chęć udziału w promocji powitalnej.
 6. Wprowadzimy dane osobowe.
 7. Skorzystamy z kodu promocyjnego „PROBUKMACHER”.
 8. Potwierdzimy rejestrację kodem SMS.

W taki sposób zarejestrujemy się u tego legalnego bukmachera z dowolnego miejsca, w dowolnej chwili. Wystarczy wyłącznie, że mamy przy sobie podłączony do sieci telefon komórkowy.

Betfan rejestracja mobilna krok 2

Pobierz aplikacjęPobierz aplikację

Konto tymczasowe Betfan

U bukmachera Betfan szybka rejestracja oznacza założenie tak zwanego konta tymczasowego, a więc profilu z niewielkimi ograniczeniami. Bezpośrednio po ukończeniu rejestracji, gracze mogą logować się na swoje konto, a także wpłacać depozyty. Co więcej, bukmacher udostępnia im wszystko, co dotyczy obstawiania zakładów. Jednakże, zanim zlecisz wypłatę wygranych na konto bankowe, trzeba będzie przejść z konta tymczasowego na konto stałe – na tym właśnie polega weryfikacja Betfan.

Bukmacher nie informuje o czasie ważności konta tymczasowego. Należy jednak pamiętać, że ma ono swoje ograniczenia. Jego limit stawek to zaledwie 5000 zł i – co gorsza – z jego użyciem nie możemy dokonywać wypłat z konta gracza. Nawet gdy wykonamy poprawne logowanie do konta tymczasowego. Pieniądze można wpłacać na rachunek bankowy wyłącznie po dokonaniu pełnej weryfikacji konta z wykorzystaniem dokumentu tożsamości. Może nim być dowód osobisty, paszport lub karta pobytu.

Jak wygląda weryfikacja dokumentów?

Założenie konta tymczasowego zajmie nam zaledwie kilka chwil. Tak jak i weryfikacja przedstawionych podczas jego zakładania danych. Gdy zapragniesz wypłacić środki z konta gracza lub grać o wyższe stawki bez ograniczeń, należy ukończyć założenia pełnej weryfikacji. W tym celu koniecznie należy:

 1. Przygotować dokument tożsamości, a raczej jego zdjęcie lub skan.
 2. Przesłać plik graficzny przy pomocy swojego konta bukmacherskiego, gdzie znajdziesz odpowiednią rubrykę poświęconą aktywacji konta stałego.
 3. Zaczekaj na weryfikację i akceptację dokumentów przez pracownika biura obsługi klienta.

Ile trwa weryfikacja Betfan?

Po podaniu wszelkich niezbędnych danych czas oczekiwania na ich weryfikację może trwać od 15 minut nawet do 48 godzin. W zdecydowanej większości przypadków trwa to zaledwie kwadrans, więc gracz może prawie natychmiast uzyskać dostęp do pełnej gamy możliwości w Betfan. Doświadczenie użytkowników pokazuje, że weryfikacja u tego legalnego polskiego bukmachera działa sprawnie i bezproblemowo.

Logowanie w Betfan

Logowanie u bukmachera Betfan

W celu wykonania Betfan logowania trzeba kliknąć przycisk „Zaloguj”, znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu. W formularzu wystarczy podać własny adres e-mail i wpisać wybrane przez nas, bezpieczne hasło logowania. W przypadku jego utraty należy wejść w przycisk „Zapomniałem hasła” i podać adres mailowy, na który zostanie wysłany link resetujący. Konieczne będzie więc ponowne ustawienia hasła dla konta gracza zarejestrowanego na podany adres e-mail.

Jak wpłacić pierwszy depozyt?

Metody płatności u bukmachera Betfan

Gdy ukończysz szybką rejestrację, możesz wpłacić swój pierwszy depozyt na konto gracza. Oto, w jaki sposób można bez komplikacji zasilić konto depozytowe u bukmachera Betfan krok po kroku:

 1. Zaloguj się na swoje konto bukmacherskie, a następnie przejdź do sekcji wpłat.
 2. Wybierz metodę płatności spośród aktualnie dostępnych, po czym wprowadź deklarowaną kwotę wpłaty.
 3. Postępuj zgodnie z wytycznymi pośrednika płatności, żeby ukończyć proces wpłaty depozytu.
 4. Pieniądze zostaną zaksięgowane na Twoim koncie automatycznie.

Betfan obsługuje ponad 20 rodzimych banków. Wpłat na konto dokonujemy już od wysokości 2 zł z wykorzystaniem systemów płatności Przelewy24, Blik, anonimowych i bezpiecznych płatności PaySafeCard czy z wykorzystaniem kart płatniczych. Bukmacher informuje, że nie pobiera żadnych prowizji od wpłat na konta graczy. Są one księgowane w jak najkrótszym czasie, po to, by gracz mógł typować wyniki wydarzeń sportowych bez konieczności długiego oczekiwania na własne środki.

Jak postawić pierwszy zakład?

Po wpłaceniu depozytu na swoje konto, możesz przejść do gry i obstawiać zakłady bukmacherskie. Oferta Betfan jest niezwykle rozbudowana, a poruszanie się po niej intuicyjne i wygodne. Sprawdź, jak zagrać pierwszy kupon u tego legalnego bukmachera:

 1. Zaloguj się na swoje konto bukmacherskie, a następnie wpłać depozyt.
 2. Jeśli masz pieniądze na swoim koncie, możesz przejść do obstawiania zakładu, poruszając się po ofercie bukmachera dzięki wygodnym zakładkom.
 3. Kiedy znajdziesz interesujące Cię wydarzenie, przeglądaj rynki zakładów, aby zlokalizować to, o co chcesz się „założyć” z bukmacherem.
 4. W celu wybrania zakładu, kliknij w jego liczbową reprezentację, za którą kryje się kurs bukmacherski.
 5. Wybieraj kolejne zakłady, jeżeli chcesz stworzyć kupon AKO lub pozostań przy kuponie SOLO. Podgląd swojego kuponu znajdziesz po prawej stronie ekranu.
 6. Wyznacz stawkę, jaką chcesz przeznaczyć na zawarcie kuponu, sprawdź, ile możesz wygrać, a następnie zagraj swój kupon.

FAQ

Czy konto Betfan jest darmowe?

Tak, bukmacher nie pobiera żadnych opłat za założenie konta, ani korzystanie z jego zasobów.

Ile trwa wypłata z Betfan?

Wypłata wygranych, którą zlecić można dopiero po weryfikacji konta, zwykle realizowana jest błyskawicznie. Bukmacher przyjmuje zlecenia wypłat i akceptuje je średnio co kilkanaście minut. Czas oczekiwania na przelew zależy jednak od regulaminu banku.

Czy Betfan rejestracja jest możliwa na telefonie?

Tak, można jej dokonać z wykorzystaniem mobilnej wersji witryny lub aplikacji mobilnej bukmachera.

Jaki kod bonusowy wpisać przy rejestracji w Betfan?

Kod promocyjny Betfan to „PROBUKMACHER”. Pamiętaj, by kod bonusowy podać w formularzu rejestracyjnym!

Dla kogo przygotowana została w Betfan rejestracja konta?

Konto u tego legalnego bukmachera mogą rejestrować wyłącznie osoby pełnoletnie.

Piotr

Urodzony w 1994 roku. Interesuje się tematyką digital marketingu. Uważnie śledzi trendy na rynku bukmacherskim, Prywatnie pasjonat literatury i obstawiania meczy e-sportowych. Prowadzi internetowy kwartalnik „Strona Czynna”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.