Aplikacja mobilna ETOTO – Jak Pobrać?

Legalny bukmacher Etoto aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna ETOTO dla fanów sportu

Każdy szanujący się bukmacher, który chce iść z duchem czasu, powinien posiadać własną aplikację mobilną. Nie inaczej jest w przypadku polskiego operatora ETOTO, który zachęca z korzystania z jego usług za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Bukmacher udostępnia swój serwis za pomocą aplikacji mobilnej na systemy iOS oraz Android. Z usług polskiego operatora można także skorzystać w postaci mobilnej wersji portalu ETOTO.pl. W niniejszym artykule wyjaśnimy jak zainstalować aplikację oferowaną przez ETOTO i opiszemy w jaki sposób z niej korzystać.

ETOTO aplikacja mobilna – jak pobrać?

Aplikacja mobilna ETOTO została zaprojektowana, tak aby oferować wszystkie funkcjonalności standardowej wersji serwisu, z której korzystają użytkownicy laptopów i komputerów stacjonarnych. Aby ją pobrać należy wykonać następujące kroki:

 1. Wejdź na stronę ETOTO.pl
 2. Kliknij w zakładkę “Aplikacja mobilna”
 3. Pobierz i zainstaluj właściwą wersję apki w zależności od posiadanego systemu operacyjnego (należy kliknąć w jeden z przycisków “ETOTO aplikacja pobierz na Androida” lub Pobierz w App Store).
 4. Po instalacji należy się zalogować na swoje konto ETOTO lub dokonać rejestracji.

Jak zainstalować aplikację ETOTO na Androidzie?

Aplikacje bukmacherskie na Androidzie nie są dostępne w sklepie Google Play, wobec tego aplikacja ETOTO musi zostać pobrana i zainstalowana z innego źródła. Aby to było możliwe, nasz telefon lub tablet musi zaakceptować instalacje spoza Google Play. W tym celu należy włączyć opcję “pozwól na instalację oprogramowania z niezaufanych źródeł”. Oto kroki, jakie trzeba wykonać aby zainstalować aplikację ETOTO na Androidzie:

 1. Wejdź w ustawienia i włącz opcję “Zezwalaj na instalowanie aplikacji spoza oficjalnych źródeł”
 2. Przejdź do strony ETOTO i naciśnij przycisk “Pobierz ETOTO na Android”
 3. Pobierz plik ETOTO apk i zainstaluj aplikację.
 4. Uruchom aplikację i zaloguj się na swoje konto lub dokonaj rejestracji.

Wymagania systemowe

Aby aplikacja ETOTO działała poprawnie na Twoim urządzeniu, mobilnym powinieneś mieć telefon lub tablet z Androidem 5.0 lub wyższym. Gdybyśmy jednak z jakiegoś powodu byli niezadowoleni z działania samej aplikacji, to możemy korzystać z serwisu ETOTO poprzez przeglądarkę mobilną. Konieczne będzie również połączenie z internetem oraz, jak już było wspomniane wcześniej, zezwolenie na instalowanie oprogramowania spoza Google Play.

Jak zainstalować aplikację ETOTO na iOS?

Warto wspomnieć, że aplikacja na telefon z iOS posiada identyczne funkcje jak ta przeznaczona na urządzenia z systemem Android. Proces jej pobierania nie różni się specjalnie od każdej innej apki, którą zechcemy mieć na swoim iPhonie czy iPadzie. W tym wypadku nie musimy aktywować żadnych zezwoleń na instalację oprogramowania “spoza zaufanych źródeł”, gdyż App Store nie blokuje aplikacji bukmacherskich. Aby zainstalować aplikację na urządzeniu z systemem iOS należy:

 1. Wejść na stronę ETOTO.pl.
 2. Kliknąć w zakładkę “Aplikacja mobilna”.
 3. Kliknąć przycisk “Pobierz w App Store”.
 4. Zostaniemy przekierowani na stronę aplikacji w App Store, gdzie klikamy niebieski przycisk “Pobierz”.
 5. Czekamy aż aplikacja się pobierze i zainstaluje po czym uruchamiamy ją i logujemy się na swoje konto.

Wymagania systemowe

Aplikacja działa poprawnie zarówno w przypadku starszych urządzeń mobilnych z iOSem, które nie dostają najnowszych aktualizacji (np. iPhone5, iPhone6 czy iPhone SE 1-szej generacji), jak i tych z najnowszym systemem operacyjnym Apple’a. Oczywistym jest, że do działania aplikacji ETOTO – zakłady bukmacherskie potrzebne będzie również połączenie z internetem.

Wersja mobilna – ETOTO w przeglądarce mobilnej

etoto aplikacja mobilna

Dla tych, którzy nie chcą pobierać i instalować aplikacji na swoim smartfonie lub tablecie, a zarazem chcą obstawiać wyniki swoich ulubionych drużyn z każdego miejsca, dobrym wyjściem będzie skorzystanie z wersji mobilnej serwisu. Co zrobić, aby uzyskać do niego dostęp? Wystarczy, że otworzymy stronę ETOTO.pl w przeglądarce na naszym urządzeniu mobilnym.

Czym się różni wersja mobilna od aplikacji?

Jeśli otworzymy serwis ETOTO.pl w przeglądarce mobilnej, nie będzie on prawie się niczym różnił od swojego “appkowego” odpowiednika. To w zasadzie wersja identyczna z tą, którą spotkamy na komputerach stacjonarnych i laptopach. Aplikacja zatem nie jest warunkiem koniecznym, jeśli chcemy typować zakłady na swoim tablecie czy smartfonie. Mobilna wersja ETOTO.pl to dobra alternatywa dla tych, którzy posiadają urządzenia z innym systemem niż Android/iOS, albo nie spełniają innych wymagań sprzętowych aplikacji.

Bonus mobilny ETOTO

W przeszłości wielokrotnie zdarzało się, że za samo pobranie i zarejestrowanie się przez aplikację ETOTO można było otrzymać darmowe freebety i inne bonusy oferowane tylko dla użytkowników mobilnych. Obecnie bukmacher ETOTO nie oferuje żadnego bonusu mobilnego, tak jak to miało miejsce kiedyś, ale każdy, kto zechce się zarejestrować, może otrzymać specjalny pakiet powitalny dla nowych graczy.

Aplikacja ETOTO funkcje

Aplikacja oferowana przez bukmachera ETOTO poza standardowymi funkcjonalnościami takimi jak np. logowanie za pomocą odcisku palca, może pochwalić się paroma rzeczami, których próżno szukać u konkurencji:

Natywna nawigacja SFD

Dzięki nawigacji SFD (System Dynamicznych Filtrów) jesteśmy w stanie uzyskać dostęp do dowolnego spotkania w zaledwie kilka sekund. Na stronie bukmachera możemy przeczytać, iż jest to jedyna taka funkcjonalność na rynku, która pozwoli nam na łatwiejsze przeglądanie kategorii i wydarzeń sportowych.

Weryfikacja konta przez MojeID

ETOTO aplikacja mobilna pozwala nam na weryfikację naszego konta przez profil MojeID. To nowość skierowana do tych, którzy posiadają elektroniczny dowód tożsamości. MojeID pozwala na korzystanie z coraz większej bazy usług online i zakłady bukmacherskie również się do nich zaliczają. To nowe, bezpieczne narzędzie do weryfikowania tożsamości, które ułatwia załatwianie spraw, do których potrzebne było dotychczas tzw. silne uwierzytelnienie ( czyli takie z wykorzystaniem dowodu osobistego lub paszportu).

Zakłady na żywo

To akurat żadna nowość, ale klasyczna funkcjonalność, którą spotkamy również w stacjonarnej wersji ETOTO.pl. Warto wiedzieć, że tzw. live betting jest dostępny w aplikacji 24h na dobę.

Jak wpłacić pieniądze przez aplikację ETOTO?

Polski bukmacher ETOTO postarał się, aby jak najbardziej ułatwić dokonywanie wpłat swoim użytkownikom również przez aplikację mobilną. Dostępnych jest wiele rodzajów wpłat takich jak tradycyjny przelew bankowy, karta kredytowa, BLIK czy płatności Skrill. Poniżej przedstawiamy instrukcję w jaki sposób dokonać wpłaty na swoje konto depozytowe:

 1. Pobierz ETOTO App, ewentualnie wejdź na przeglądarkową wersję serwisu.
 2. Zaloguj się na swoje konto.
 3. Rozwiń menu przy pomocy przycisku w lewym górnym rogu.
 4. Wejdź w opcję “Wpłata”.
 5. Teraz musisz wybrać sposób wpłaty i wpisać preferowaną kwotę.
 6. Potwierdź wpłatę za pomocą zielonego przycisku.
Metoda płatnościPrzelewy24BLIKMasterCardVISASkrill
Minimalna kwota wpłaty1 PLN1 PLN1 PLN1 PLN10 PLN

Jak wypłacić pieniądze z konta ETOTO?

Niestety tak kolorowo nie jest w przypadku ewentualnych wypłat. Dzieje się tak z powodów prawnych, gdyż wypłaty z wygranych bukmacherskich muszą trafić przelewem na rachunek, którego pełnoprawnym właścicielem będzie użytkownik konta ETOTO. Transakcja ta nie może się odbyć żadną inną drogą. Poniżej przedstawiamy instrukcję jak wypłacić pieniądze przez aplikacje mobilną:

 1. Pobierz ETOTO App, ewentualnie wejdź na przeglądarkową wersję serwisu.
 2. Zaloguj się na swoje konto.
 3. Wejdź w menu w lewym górnym rogu.
 4. Kliknij opcję “Wypłata”.
 5. Wpisz kwotę jaką chciałbyś wypłacić i upewnij się, że Twój numer konta bankowego jest poprawny.
 6. Potwierdź, że chcesz dokonać wypłaty klikając zielony przycisk.
Minimalna kwota wypłatyMaksymalna kwota wypłatyMetoda płatnościCzas wypłaty
1 PLNbrakprzelewnatychmiastowo

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

Użytkownicy, którzy korzystają z aplikacji bukmachera mają utrudniony dostęp do czatu na żywo z obsługą klienta, gdyż nie jest on dostępny jak w przypadku przeglądarkowej wersji serwisu. Jeśli mamy pytanie, zawsze możemy zajrzeć do działu FAQ na stronie lub wysłać maila do supportu. Czas odpowiedzi jest stosunkowo szybki, a konsultanci wydają się kompetentni. Aby skontaktować się z obsługą klienta:

 1. Zaloguj się na swoje konto
 2. Wejdź na ETOTO.pl/kontakt
 3. Wybierz opcję czatu na żywo bądź wyślij maila na [email protected]etoto.pl

Wady i zalety

ZaletyWady
Elektroniczna weryfikacja konta (przez mojeID)Brak czatu na żywo z Biurem Obsługi Klienta w aplikacji mobilnej
Intuicyjny i autorski system filtrówAplikacja potrafi się ‘wieszać’ na starszych telefonach
Duża ilość form płatności

ETOTO aplikacja: opinie

Aplikacja sama w sobie sprawuje się prawidłowo, jest w miarę szybka, co jest szczególnie ważne przy dokonywaniu zakładów na żywo, gdzie liczy się każda sekunda. Sama gra poprzez aplikację nie sprawia problemów, zalogować możemy się praktycznie w parę sekund, jeśli używamy do tego odcisku palca. Na plus jest również sprawna weryfikacja konta za pomocą profilu mojeID.

FAQ

Czy korzystanie z aplikacji ETOTO jest płatne?

Nie, aplikację ETOTO można pobrać całkowicie za darmo ze strony ETOTO.pl dla systemu Android oraz z App Store dla urządzeń z iOS. Samo korzystanie z niej również jest darmowe.

Co jeśli nie posiadam urządzenia z systemem Android ani iOS?

W tym wypadku należy po prostu skorzystać z mobilnej wersji serwisu ETOTO.pl. Można to zrobić poprzez wpisanie adresu strony w przeglądarkę na naszym urządzeniu.

Jaka jest minimalna kwota wpłat i wypłat?

W przypadku wpłaty za pomocą karty kredytowej, BLIKa lub poprzez Przelewy24 minimalna kwota wpłaty to 1 PLN. W przypadku wypłat kwota jest identyczna.

Jak mogę wykorzystać kod bonusowy?

Kod bonusowy najlepiej jest wpisać przy dokonywaniu rejestracji lub dokonując pierwszej wpłaty na konto depozytowe.

Tomasz

W świecie bukmacherki, giełdy Betfair i rynków azjatyckich od 2016 roku. Przez wielu uważany za niepowtarzalnego eksperta pomyślnie typującego wydarzenia sportowe. Uważnie śledzi anomalie, wpłaty i wahania kursów każdego dnia. Główny Edytor i Copywriter tekstów na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *