ETOTO rejestracja

Legalny polski bukmacher Etoto rejestracja nowego konta

Załóż ETOTO konto i otrzymaj bonus: 200% od pierwszego depozytu do 300 PLN + nawet 500 PLN na grę za zaproszenie znajomych do gry!

Dlaczego warto zarejestrować w ETOTO konto?

Po rebrandingu, jaki dokonał się przed kilku laty w serwisie ETOTO, bukmacher ten stworzył atrakcyjne miejsce do obstawiania zakładów. Klienci typować mogą zdarzenia w ramach wielu ciekawych dyscyplin, lig i turniejów. Ambasadorami marki zostali znani prezenterzy sportowi, między innymi Mateusz Borek, Michał Pol czy Roman Kołtoń. Bukmacher stosuje dziś bardzo otwarty marketing, dzięki któremu dociera do szerokiego grona odbiorców. Warto dodać, że w ETOTO rejestracja konta pozwala nowym graczom uzyskać dostęp do pełnej oferty zakładów, jak również odblokować ciekawe bonusy na start. W niniejszym artykule przyglądamy się, jak działa w ETOTO rejestracja bez dowodu i dlaczego warto założyć konto u tego bukmachera.

Zarejestruj się przez nasz link i zyskaj nawet do 1500 PLN na start w ETOTO!

Jak założyć w ETOTO konto krok po kroku?

Nie jest dla nikogo zaskoczeniem, że przygotowana przez ETOTO rejestracja opinie wśród graczy ma pozytywne. Sam bukmacher twierdzi, że nowe konto założyć można w zaledwie 30 sekund. Możesz sprawdzić ze stoperem w ręku czy faktycznie tak jest. Dla pewności jednak warto sprawdzić poprawność wpisywanych danych, by nie popełnić gdzieś błędu. Informacje te powinny być zgodne z prawdą. Dlatego też, przed rozpoczęciem procesu zakładania nowego konta bukmacherskiego, powinieneś przygotować sobie parę rzeczy:

 • Miej pod ręką dowód, gdyż potrzebne będą dokładne dane osobowe,
 • Nie musisz przygotowywać telefonu komórkowego, gdyż bukmacher nie wysyła kodu SMS,
 • Nie potrzebujesz też kodu promocyjnego, ponieważ bonus powitalny otrzymasz za rejestrację przez nasz link rejestracyjny.

ETOTO rejestracja – krok pierwszy

Legalny polski bukmacher Etoto szybka rejestracja w 30 sekund

Dwuetapowa szybka rejestracja ETOTO zaczyna się, gdy otworzysz formularz rejestracyjny. Aby tego dokonać, wystarczy wejść na stronę internetową bukmachera. W pierwszym kroku rejestracji będziesz musiał postępować zgodnie z następującymi wytycznymi:

 1. Użyj przeglądarki internetowej, by wejść na stronę bukmachera.
 2. Wybierz opcję podpisaną hasłem „ZAŁÓŻ KONTO” To ten czerwony baner w prawym górnym rogu ekranu, obok którego umieścił bukmacher ETOTO logowanie.
 3. Strona przeniesie Cię do formularza rejestracyjnego, gdzie będziesz musiał podać garść podstawowych informacji na swój temat.
 4. W odpowiednie rubryki wpisz następujące dane: adres e-mail, hasło do konta, a także kod bonusowy.
 5. UWAGA: choć bukmacher pozostawia graczom miejsce do wpisania kodu promocyjnego, odebranie bonusu powitalnego działa nieco inaczej. Jeśli chcesz odebrać bonus na start ETOTO, powinieneś otworzyć rejestrację przez nasz link rejestracyjny.
 6. Pod polami formularza zaznacz oświadczenie o pełnoletności, a także zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
 7. Po zakończeniu pierwszego kroku rejestracji możesz kliknąć przycisk „Kontynuuj”, aby przejść do drugiego etapu zakładania konta.

ETOTO rejestracja – krok drugi

Legalny polski bukmacher Etoto szybka rejestracja krok 2

Po uzupełnieniu danych w kroku pierwszym i wciśnięciu przycisku „Kontynuuj” formularz otworzy drugi etap rejestracji. W tym momencie niezbędne będzie wpisanie kolejnej porcji informacji osobowych. Krok po kroku ETOTO rejestracja wymagać będzie od Ciebie następujących działań:

 1. W odpowiednie rubryki wprowadź swoje: imię, nazwisko, numer telefonu, a także numer PESEL.
 2. W przypadku braku numeru PESEL (obcokrajowcy), można podać datę urodzenia.
 3. Ostatnia rzecz to wyrażenie zgodny na wykorzystanie numeru telefonu do celów marketingu bezpośredniego. Zgoda ta jest nieobowiązkowa.

Weryfikacja konta

W ETOTO rejestracja opinie ma wśród graczy pozytywne, gdyż formularz wymaga tylko najbardziej podstawowych informacji. Dzięki temu, u bukmachera ETOTO konto założysz w kilkadziesiąt sekund. Warto jednak od razu zaznaczyć, że po szybkiej rejestracji będziesz posiadał w ETOTO konto tymczasowe.

Takie konto pozwala na dokonywanie wpłat, korzystanie z bonusów i – co najważniejsze – obstawianie zakładów. Jednakże jest ono ograniczone czasowo i wymaga weryfikacji. Poza tym, bez zweryfikowania swoich danych osobowych nie będziesz w stanie zlecać wypłat na rachunek bankowy.

U bukmachera ETOTO pełna rejestracja i weryfikacja konta polega na przesłaniu skanu lub zdjęcia dowodu osobistego. Ważne, by w udostępnianych plikach widoczne były obie strony dokumentu tożsamości. Pracownicy bukmachera potwierdzą w ten sposób, czy dane z formularza pokrywają się z prawdą. Weryfikacji dokonać możesz w dowolnym momencie po zalogowaniu, a miejsce do jej wykonania znajdziesz na swoim profilu bukmacherskim.

ETOTO rejestracja – aplikacja mobilna

W ETOTO rejestracja jest także możliwa przy pomocy aplikacji mobilnej, którą bukmacher stworzył dla zwolenników gry na telefonie i tablecie. Posiadacze sprzętu marki Apple z systemem operacyjnym iOS mogą ściągnąć apkę ze sklepu App Store. Z kolei entuzjaści Androida powinni przejść na stronę bukmachera i stamtąd pobrać plik instalacyjny. Aplikacja mobilna bukmachera oferuje pełen dostęp do całej oferty zakładów bukmacherskich. W ten sposób, Twoje ETOTO konto bukmacherskie w aplikacji pozwala na szybkie i wygodne typowanie zdarzeń.

Nie należy również zapominać, że w ETOTO rejestracja mobilna jest niezwykle intuicyjna i zgrabnie zaprojektowana. Sprawdzamy, w jaki sposób krok po kroku założyć nowe konto przy pomocy apki bukmachera.

ETOTO rejestracja mobilna – krok pierwszy

Pierwszy krok to oczywiście pobranie i instalacja aplikacji mobilnej bukmachera ETOTO na swoim urządzeniu. Aplikacja działa na smartfony i tablety z systemami iOS oraz Android:

 1. Z poziomu urządzenia przenośnego otwórz stronę bukmachera i wybierz zakładkę „Aplikacja mobilna”.
 2. Kliknij w swój system operacyjny na urządzeniu mobilnym (iOS lub Android).
 3. Postępuj zgodnie z wytycznymi pojawiającymi się na ekranie, aby pobrać i zainstalować apkę.
 4. Gdy instalacja dobiegnie końca, możesz przejść do rejestracji nowego konta.

ETOTO rejestracja mobilna – krok drugi

Po zakończeniu instalacji aplikacji wystarczy stuknąć jej logo, by ją otworzyć i przejść do procesu zakładania konta. Tak jak strona internetowa, również aplikacja mobilna pozwala na szybką rejestrację nowego profilu. Oto, w jak sposób krok po kroku założyć konto w aplikacji:

 1. Włącz apkę ETOTO na swoim telefonie lub tablecie.
 2. Wybierz kafelek podpisany hasłem „Załóż konto”.
 3. Uzupełnij wszystkie pola formularza rejestracyjnego tak samo, jak wygląda to na stronie internetowej.
 4. Przejdź do drugiego etapu i uzupełnij pozostałe dane osobowe.
 5. Po zakończonej rejestracji możesz zacząć korzystać ze swojego konta w aplikacji. W ETOTO logowanie mobilne jest łatwiejsze, gdyż bukmacher dopuszcza nowoczesne metody logowania, w tym również sposoby biometryczne.

ETOTO załóż konto w punkcie stacjonarnym

Dobra wiadomość dla osób, które w swoim otoczeniu mogą znaleźć punkt stacjonarny bukmachera. W ETOTO rejestracja w punkcie stacjonarnym jest możliwa. Problem polega jednak na tym, że punktów naziemnych bukmachera nie ma zbyt wiele na terenie naszego kraju.

Jeśli trafisz do stacjonarnego punktu sprzedaży ETOTO załóż konto przy pomocy pracownika bukmachera. Warto dodać, że tego typu rejestracja pozwala od razu na weryfikację danych osobowych. W przypadku zakładania konta w punkcie również będziesz mógł otrzymać dostęp do powitalnego pakietu bonusowego. Nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego lub paszportu!

FAQ

Czy rejestracja w ETOTO jest bezpieczna?

Tak, w ETOTO rejestracja przebiega w oparciu o nowoczesne standardy bezpieczeństwa. Nie musisz obawiać się o wyciek swoich danych osobowych podczas zakładania nowego konta.

Czy rejestracja na ETOTO jest darmowa?

Tak, bukmacher nie pobiera żadnych opłat, ani prowizji za jakiekolwiek działania na koncie. Rejestracja jest bezpłatna, podobnie jak wpłaty i wypłaty, a także inne opcje w ramach oferty bukmachera.

Jaki otrzymam bonus na start?

Bonus na start otrzymasz, jeśli zarejestrujesz się w ETOTO przez nasz link rejestracyjny. Kod bonusowy nie jest tu wymagany. Na nowych graczy czeka bonus 200% od wpłaty do łącznej kwoty wynoszącej 300 PLN. Możesz także skorzystać z opcji zaproszenia znajomych, by móc w sumie zgarnąć do 500 PLN na dalszą grę.

Jakie ma w ETOTO rejestracja opinie wśród graczy?

W przypadku bukmachera ETOTO rejestracja opinie ma w większości pozytywne. Gracze zwracają uwagę na łatwość uzupełniania formularza oraz jego intuicyjność. Warto podkreślić, że z tymi 30 sekundami to prawda – szybka rejestracja u bukmachera naprawdę zajmuje pół minuty.

Tomasz

W świecie bukmacherki, giełdy Betfair i rynków azjatyckich od 2016 roku. Przez wielu uważany za niepowtarzalnego eksperta pomyślnie typującego wydarzenia sportowe. Uważnie śledzi anomalie, wpłaty i wahania kursów każdego dnia. Główny Edytor i Copywriter tekstów na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *