4.6

ETOTO Aplikacja Mobilna - Pobierz na Android & iOS

Nie macie jeszcze najnowszej wersji aplikacji ETOTO? Przecież Mateusz Borek Wam jej nie zainstaluje, także nie zwlekajcie i pobierzcie apkę ETOTO klikając w poniższe linki!

phones

Każdy szanujący się bukmacher, który chce iść z duchem czasu, powinien posiadać własną aplikację mobilną. Nie inaczej jest w przypadku polskiego operatora ETOTO, który zachęca z korzystania z jego usług za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Bukmacher udostępnia swój serwis za pomocą aplikacji na systemy iOS oraz Android. Z usług polskiego operatora można także skorzystać w postaci mobilnej wersji portalu ETOTO.pl. W niniejszym artykule wyjaśnimy jak zainstalować aplikację oferowaną przez bukmachera i opiszemy w jaki sposób z niej korzystać. ETOTO aplikacja pobierz już dziś i sprawdź, jak łatwo możesz obstawiać na telefonie!

ETOTO aplikacja mobilna – jak pobrać?

jak pobrac aplikacje mobilną Ewinner

Aplikacja mobilna ETOTO została zaprojektowana, tak aby oferować wszystkie funkcjonalności standardowej wersji serwisu, z której korzystają użytkownicy laptopów i komputerów stacjonarnych. Aby ją pobrać należy wykonać następujące kroki:

 1. Wejdź na stronę ETOTO.pl
 2. Kliknij w zakładkę “Aplikacja mobilna”
 3. Pobierz i zainstaluj właściwą wersję apki w zależności od posiadanego systemu operacyjnego (należy kliknąć w jeden z przycisków “ETOTO aplikacja pobierz na Androida” lub Pobierz w App Store).
 4. Po instalacji należy się zalogować na swoje konto ETOTO lub dokonać rejestracji.
Pobierz aplikacjęPobierz aplikację

Jak pobrać aplikację ETOTO na Android?

Etoto android wersja

Aplikacje bukmacherskie na Androidzie nie są dostępne w sklepie Google Play, wobec tego aplikacja ETOTO musi zostać pobrana i zainstalowana z innego źródła. Aby to było możliwe, nasz telefon lub tablet musi zaakceptować instalacje spoza Google Play. W tym celu należy włączyć opcję “pozwól na instalację oprogramowania z niezaufanych źródeł”.

Wymagania systemowe

Aby ETOTO aplikacja Android działała poprawnie na Twoim urządzeniu, mobilnym powinieneś mieć telefon lub tablet z Androidem 5.0 lub wyższym. Gdybyśmy jednak z jakiegoś powodu byli niezadowoleni z działania samej aplikacji, to możemy korzystać z serwisu ETOTO poprzez przeglądarkę mobilną. Konieczne będzie również połączenie z Internetem oraz, jak już było wspomniane wcześniej, zezwolenie na instalowanie oprogramowania spoza Google Play.

Rozmiar34.33 MB
Aktualna Wersja2.0.7
KompatybilnośćWymagany Android 5.0 lub nowszy
CenaZa darmo
Przeznaczenie18+
KategoriaSport
Pobierz aplikację na AndroidPobierz aplikację na Android

Jak pobrać aplikację ETOTO na iOS?

Etoto aplikacja mobilna

Warto wspomnieć, że aplikacja na telefon z iOS posiada identyczne funkcje jak ta przeznaczona na urządzenia z systemem Android. Proces jej pobierania nie różni się specjalnie od każdej innej apki, którą zechcemy mieć na swoim iPhonie czy iPadzie. W tym wypadku nie musimy aktywować żadnych zezwoleń na instalację oprogramowania “spoza zaufanych źródeł”, gdyż App Store nie blokuje aplikacji bukmacherskich.

ETOTO aplikacja wymagania systemowe

Aplikacja działa poprawnie zarówno w przypadku starszych urządzeń mobilnych z iOSem, które nie dostają najnowszych aktualizacji (np. iPhone5, iPhone6 czy iPhone SE 1-szej generacji), jak i tych z najnowszym systemem operacyjnym Apple’a. Oczywistym jest, że do działania aplikacji ETOTO – zakłady bukmacherskie potrzebne będzie również połączenie z internetem.

Rozmiar23.5 MB
Aktualna Wersja3.0.4
KompatybilnośćWymagany iOS 12.0 lub nowszy. Kompatybilny z iPhone, iPad i iPod.
CenaZa darmo
Przeznaczenie18+
KategoriaSport
Pobierz aplikację na iOSPobierz aplikację na iOS

Wersja mobilna ETOTO

Dla tych, którzy nie chcą pobierać i instalować aplikacji na swoim smartfonie lub tablecie,

a zarazem chcą obstawiać wyniki swoich ulubionych drużyn z każdego miejsca, dobrym wyjściem będzie skorzystanie z wersji mobilnej serwisu. Co zrobić, aby uzyskać do niego dostęp? Wystarczy, że otworzymy stronę ETOTO.pl w przeglądarce na naszym urządzeniu mobilnym.

Czym się różni wersja mobilna od aplikacji?

Jeśli otworzymy serwis ETOTO.pl w przeglądarce mobilnej, nie będzie on prawie się niczym różnił od swojego “appkowego” odpowiednika. To w zasadzie wersja identyczna z tą, którą spotkamy na komputerach stacjonarnych i laptopach. Aplikacja zatem nie jest warunkiem koniecznym, jeśli chcemy typować zakłady na swoim tablecie czy smartfonie.

Etoto android wersja

Mobilna wersja ETOTO.pl to dobra alternatywa dla tych, którzy posiadają urządzenia z innym systemem niż Android/iOS, albo nie spełniają innych wymagań sprzętowych aplikacji.

Rejestracja mobilna

Przygotowana w pocie czoła przez bukmachera ETOTO aplikacja mobilna pozwala wszystkim nowym klientom na szybką rejestrację. Jak się okazuje, w ETOTO rejestracja zająć może zaledwie 30 sekund, gdyż formularz wymaga tylko kilku podstawowych danych. Co więcej, należy też zaznaczyć, że nie trzeba od razu weryfikować swoich danych osobowych. Zresztą zobacz sam, jak łatwo i szybko założyć konto w apce:

 1. Zainstaluj aplikację mobilną bukmachera na swoim urządzeniu przenośnym.
 2. Po otwarciu ETOTO aplikacji rozpocznij rejestrację konta.
 3. Uzupełnij formularz wymaganymi danymi.
 4. Zaznacz zgody i oświadczenia.
 5. Przejdź do logowania, a następnie zacznij korzystać z profilu.

Bonus mobilny ETOTO

Etoto bonusy mobilne

W przeszłości wielokrotnie zdarzało się, że za samo pobranie i zarejestrowanie się przez aplikację ETOTO można było otrzymać darmowe freebety i inne bonusy oferowane tylko dla użytkowników mobilnych. Obecnie bukmacher ETOTO nie oferuje żadnego bonusu mobilnego, tak jak to miało miejsce kiedyś, ale każdy, kto zechce się zarejestrować, może otrzymać specjalny pakiet powitalny dla nowych graczy. Warto przybliżyć, na czym polega bonus dla nowych klientów:

Potrojenie pierwszego bonusu w ETOTO

Promocja startowa dla zarejestrowanych graczy jest u tego bukmachera nieco specyficzna. Nikt inny na polskim rynku bukmacherskim nie oferuje bowiem potrojonego depozytu, ponieważ zwykle korzysta się z opcji doładowania w wymiarze 50% lub 100%. Tymczasem, w ETOTO zyskujesz aż 200% od pierwszego depozytu, co jest bardzo ciekawym zabiegiem marketingowym. Maksymalna wartość bonusu może wynieść 200 PLN przy wpłacie równej 100 PLN. W praktyce oznacza to, że możesz rozpocząć grę mając w sumie 300 PLN na koncie głównym i bonusowym.

ETOTO aplikacja – Funkcje

Aplikacja oferowana przez bukmachera ETOTO poza standardowymi funkcjonalnościami takimi jak np. logowanie za pomocą odcisku palca, może pochwalić się paroma rzeczami, których próżno szukać u konkurencji:

Natywna nawigacja SFD

Dzięki nawigacji SFD (System Dynamicznych Filtrów) jesteśmy w stanie uzyskać dostęp do dowolnego spotkania w zaledwie kilka sekund. Na stronie bukmachera możemy przeczytać, iż jest to jedyna taka funkcjonalność na rynku, która pozwoli nam na łatwiejsze przeglądanie kategorii i wydarzeń sportowych.

Weryfikacja konta przez MojeID

ETOTO aplikacja mobilna pozwala nam na weryfikację naszego konta przez profil MojeID, a to jest nowością dla graczy posiadających elektroniczny dowód tożsamości. MojeID pozwala na korzystanie z coraz większej bazy usług online i zakłady bukmacherskie również się do nich zaliczają. To nowe, bezpieczne narzędzie do weryfikowania tożsamości, które ułatwia załatwianie spraw, do których potrzebne było dotychczas tzw. silne uwierzytelnienie (czyli takie z wykorzystaniem dowodu osobistego lub paszportu).

Zakłady na żywo

To akurat żadna nowość, ale klasyczna funkcjonalność, którą spotkamy również w stacjonarnej wersji ETOTO.pl. Warto wiedzieć, iż tzw. live betting jest dostępny w aplikacji 24h na dobę.

Jak wpłacić pieniądze przez aplikację ETOTO?

Polski bukmacher ETOTO postarał się, żeby jak najbardziej ułatwić dokonywanie wpłat swoim użytkownikom również przez aplikację mobilną. Dostępnych jest wiele rodzajów wpłat takich jak tradycyjny przelew bankowy, karta kredytowa, BLIK czy płatności Skrill. Poniżej przedstawiamy instrukcję, w jaki sposób możesz dokonać wpłaty na swoje konto depozytowe:

 1. Pobierz ETOTO App, albo wejdź na przeglądarkową wersję serwisu.
 2. Zaloguj się na swoje konto.
 3. Rozwiń menu przy pomocy przycisku w lewym górnym rogu.
 4. Wejdź w opcję “Wpłata”.
 5. Teraz musisz wybrać sposób wpłaty i wpisać preferowaną kwotę.
 6. Potwierdź wpłatę za pomocą zielonego przycisku.

Wpłata depozytu w aplikacji Etoto

Metoda płatnościPrzelewy24MasterCard/VisaSkrill BLIK
Minimalna kwota wpłaty1 PLN1 PLN10 PLN 1 PLN
Pobierz aplikacjęPobierz aplikację

Jak wypłacić pieniądze z konta ETOTO?

Niestety tak kolorowo nie jest w przypadku ewentualnych wypłat. Dzieje się tak z powodów prawnych, gdyż wypłaty z wygranych bukmacherskich muszą trafić przelewem na rachunek, którego pełnoprawnym właścicielem będzie użytkownik konta ETOTO. Poniżej przedstawiamy instrukcję jak wypłacić pieniądze przez aplikacje mobilną:

 1. Pobierz ETOTO App, ewentualnie wejdź na przeglądarkową wersję serwisu.
 2. Zaloguj się na swoje konto.
 3. Wejdź w menu w lewym górnym rogu.
 4. Kliknij opcję “Wypłata”.
 5. Wpisz kwotę jaką chciałbyś wypłacić i upewnij się, że Twój numer konta bankowego jest poprawny.
 6. Potwierdź, że chcesz dokonać wypłaty klikając zielony przycisk.
Minimalna kwota wypłatyMaksymalna kwota wypłatyMetoda płatnościCzas wypłaty
1 PLNbrakprzelewnatychmiastowo

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

obsługa klienta w aplikacji mobilnej Etoto

Użytkownicy, jacy korzystają z aplikacji bukmachera mają utrudniony dostęp do czatu na żywo z obsługą klienta, gdyż nie jest on dostępny jak w przypadku przeglądarkowej wersji serwisu. Jeśli mamy pytanie, zawsze możemy zajrzeć do działu FAQ na stronie lub wysłać maila do supportu. Czas odpowiedzi jest stosunkowo szybki, zaś konsultanci wydają się kompetentni. Aby skontaktować się z obsługą klienta:

 1. Zaloguj się na swoje konto
 2. Wejdź na ETOTO.pl/kontakt
 3. Wybierz opcję czatu na żywo bądź wyślij maila na [email protected]

Wady i zalety

ZaletyWady
Elektroniczna weryfikacja konta (przez mojeID)Brak czatu na żywo z Biurem Obsługi Klienta w aplikacji mobilnej
Intuicyjny i autorski system filtrówAplikacja potrafi się ‘wieszać’ na starszych telefonach
Duża ilość form płatności 

ETOTO aplikacja: opinie

Aplikacja sama w sobie sprawuje się prawidłowo, a także jest w miarę szybka. Ten element może być szczególnie ważny przy dokonywaniu zakładów na żywo, kiedy liczy się każda sekunda. Sama gra poprzez aplikację nie sprawia problemów, zalogować możemy się praktycznie w parę sekund, jeśli używamy do tego odcisku palca. Na plus jest również sprawna weryfikacja konta za pomocą profilu mojeID.

Pobierz aplikacjęPobierz aplikację

FAQ

ETOTO aplikacja – jak obstawiać zakłady?

Typowanie jest tutaj bardzo intuicyjne – wystarczy stuknąć w kurs przy konkretnym zakładzie, żeby dodać go do kuponu. Następnie, określasz stawkę kuponu i finalizujesz zagranie.

Czy korzystanie z aplikacji ETOTO jest płatne?

Nie, aplikację ETOTO można pobrać całkowicie za darmo ze strony ETOTO.pl dla systemu Android, a także z App Store dla urządzeń z iOS. Samo korzystanie z niej również jest darmowe.

ETOTO aplikacja – jak pobrać na Android?

Aplikacja ETOTO android dostępna jest wyłącznie na stronie internetowej bukmachera, gdyż nie można jej pobrać ze sklepu Google Play.

ETOTO aplikacja na iOS – jak pobrać?

Zwolennicy marki Apple mogą pobrać aplikację bukmachera ze sklepu App Store. Wystarczy wpisać nazwę ETOTO w wyszukiwarce programów.

Kiedy możesz użyć opcji cash-out?

Z opcji cash-out możesz skorzystać jeśli chcesz zabezpieczyć wygraną, a na Twoim kuponie nie ma jeszcze ani jednego przegranego zakładu.

Czy aplikacja Etoto umożliwia oglądanie wydarzeń?

Aplikacja Etoto nie posiada live-streamingu wydarzeń, ale możemy śledzić przebieg i statystyki na żywo.

Jak mogę wykorzystać kod bonusowy?

Kod bonusowy ETOTO najlepiej jest wpisać przy dokonywaniu rejestracji, albo dokonując pierwszej wpłaty na konto depozytowe.

Co daje aplikacja Etoto?

Apka Etoto umożliwia nam stały dostęp do naszych zakładów, dzięki czemu bez problemu możemy kontrolować swoje kupony!

Tomasz

W świecie bukmacherki, giełdy Betfair i rynków azjatyckich od 2016 roku. Przez wielu uważany za niepowtarzalnego eksperta pomyślnie typującego wydarzenia sportowe. Uważnie śledzi anomalie, wpłaty i wahania kursów każdego dnia. Główny Edytor i Copywriter tekstów na naszej stronie.

3 thoughts on “Etoto Aplikacja Mobilna”

 1. Fabian   pisze:

  czasem fajne zakłady gdzie indziej niespotykane więc mam, uzywam i polecam

 2. Olivier   pisze:

  Kursy kiepskie, ale wolno reagują na niektóre eventy więc to wykorzystuje i polecam :DD

 3. Henryk   pisze:

  Przydałby się jakiś ekstra bonusik za apkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.