Jak pobrać aplikację LVBet? Krok po kroku

Legalny bukmacher LVBet rejestracja nowego konta

BONUS ZA REJESTRACJĘ: 2000 PLN od pierwszego depozytu + 1000 PLN od drugiego depozytu + 333 cashback zakład bez ryzyka

Dlaczego warto zarejestrować konto?

Załóż u bukmachera LVBet konto bukmacherskie, by móc obstawiać zakłady sportowe w ramach atrakcyjnej i szerokiej oferty! W LVBet rejestracja zajmuje zaledwie kilka minut, zaś możliwości, jakie za sobą niesie, są niezliczone. Zakładając konto z naszym kodem promocyjnym odblokujesz świetny bonus powitalny na start. Bukmacher przygotował dla nowych klientów cały pakiet rewelacyjnych promocji, dzięki którym gra stanie się jeszcze bardziej ekscytująca.

LVBet rejestracja i jej zalety:

 • Dostęp do oferty zakładów na komputerze i w aplikacji mobilnej
 • Możliwość oglądania transmisji z meczów
 • Przegląd aktualnych statystyk ligowych i turniejowych
 • Dostęp do typowania gier karcianych, sportów wirtualnych i e-sportu
 • Pakiet powitalny bonusów na start – nawet do 3333 PLN za rejestrację konta!

Jak założyć konto LVBet krok po kroku?

Legalny bukmacher LVBet - jak załozyć konto?

LVBet to jeden z legalnych polskich bukmacherów, którzy świadczą swoje usługi za pośrednictwem sieci Internet. Na tle konkurencji bukmacher wyróżnia się atrakcyjną ofertą zakładów przedmeczowych i w formie na żywo. Jest też jednym z niewielu, którzy swoje usługi oferują również w punktach stacjonarnych znajdujących się w wielu miastach Polski. W LVBet rejestracja bez dowodu kończy się założeniem konta, z którego można od razu korzystać. Przed otwarciem formularza możesz przygotować swoje:

 • Dane osobowe
 • Dane teleadresowe
 • Numer dowodu tożsamości (dowodu osobistego lub paszportu)

LVBet rejestracja

Krok 1

Legalny bukmacher LVBet rejestracja krok po kroku. Krok 1

W pierwszym etapie szybkiej rejestracji bukmacher będzie potrzebował tylko kilku podstawowych danych. W odpowiednich rubrykach wpisz:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Narodowość
 • Kraj
 • Datę urodzenia
 • Numer dowodu tożsamości
 • Adres
 • Kod pocztowy
 • Miasto

Po uzupełnieniu powyższych informacji możesz kliknąć przycisk „Następny”, by przejść do kolejnego etapu rejestracji.

Krok 2

Legalny bukmacher LVBet krok 3 rejestracji

W drugim kroku LVBet rejestracja bez dowodu wymagać będzie podania kilku danych do logowania. Na tej planszy należy również wpisać nasz kod promocyjny PROBUKMACHER, by otrzymać bonus powitalny. Nie zapomnij o kodzie, gdyż w późniejszym czasie nie będzie możliwości powrotu i odbioru bonusów powitalnych! W odpowiednie rubryki wprowadź:

 • Adres email
 • Login
 • Hasło
 • Telefon
 • Kod promocyjny PROBUKMACHER

Pod tymi polami należy jeszcze zaznaczyć obowiązkowe oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem i polityką prywatności. Okienko to oznacza również potwierdzenie ukończenia 18 roku życia. Kolejne okienko to zgoda na przetwarzanie danych osobowych, która jest obowiązkowa.

Na koniec trzeba koniecznie zaznaczyć oświadczenie o poprawności wpisanych w formularzu danych. Po spełnieniu tych wymagań możesz kliknąć baner „Zakończenie rejestracji”.

Krok 3

Legalny bukmacher LVBet rejestracja krok 3

Zakładając w LVBet konto bukmacherskie właściwy proces rejestracji kończy się po drugim etapie. Jednakże bukmacher przygotował jeszcze trzecią planszę w ramach formularza rejestracyjnego. Jest to strona informacyjna, która nie wymaga od nowego gracza żadnych dodatkowych działań. Na planszy tej znajdują się wyłącznie informacje potwierdzające ukończenie rejestracji i konieczności weryfikacji konta.

Weryfikacja konta

Legalny bukmacher LVBet rejestracja weryfikacja konta

Ukończenie tak zwanej szybkiej rejestracji skutkuje założeniem konta tymczasowego u bukmachera LVBet. Rejestracja bez dowodu nie wymaga przesyłania skanu dowodu tożsamości podczas zakładania konta. Jednakże, na pewnym etapie korzystania z profilu bukmacherskiego trzeba będzie swoje dane zweryfikować.

Weryfikacja konta LVBet polega na przesłaniu skanu swojego dowodu osobistego, którego numer podaje się w formularzu rejestracyjnym. Bez spełnienia tego warunku niemożliwe jest wypłacanie wygranych z konta na rachunek osobisty w banku. Dobra wiadomość jest taka, że konto tymczasowe pozwala zawierać zakłady z pełnej oferty bukmachera. Można też korzystać z bonusów i promocji, wpłacać depozyty, korzystać ze sportów wirtualnych i gier karcianych.

W jaki sposób można ukończyć rejestrację i weryfikację swojego nowego konta bukmacherskiego? Oto szybki przewodnik krok po kroku:

 1. Zaloguj się do swojego konta bukmacherskiego. W LVBet logowanie zostało umieszczone w prawym górnym rogu ekranu, tuż obok rejestracji.
 2. Przygotuj zdjęcia lub skany obu stron swojego dowodu tożsamości, którego numer podałeś podczas uzupełniania formularza rejestracyjnego.
 3. Przejdź do ustawień swojego konta bukmacherskiego.
 4. Wybierz sekcję poświęconą weryfikacji konta tymczasowego.
 5. Bukmacher żółtą ikonką oznaczył dane, które należy uzupełnić. Na zielono podświetlone są te informacje, które już uzupełniłeś.
 6. Znajdź zakładki z napisami „Przednia strona dokumentu” oraz „Tylna strona dokumentu”, by załączyć zdjęcia lub skany dowodu.
 7. Uzupełnij informacje dotyczące Twojego rachunku osobistego w banku, by bukmacher mógł przelewać żądane kwoty na Twoje konto bankowe.

Rejestracja LVBet za pomocą aplikacji mobilnej

Legalny bukmacher LVBet proces rejestracji nowego konta

Aplikacja mobilna LVBet z roku na rok staje się coraz popularniejszym narzędziem do obstawiania zakładów bukmacherskich. Jest to wygodna i komfortowa opcja, gdyż swoje ulubione zakłady można mieć zawsze pod ręką. Aplikacja mobilna oferuje te same opcje betowania, co strona internetowa bukmachera.

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi mobile betting staje się ciekawą alternatywą dla gry przez stronę bukmachera. Co więcej, za pomocą aplikacji można również dokonać rejestracji nowego konta.

LVBet rejestracja mobilna. Krok 1

Legalny bukmacher LVBet rejestracja w aplikacji mobilnej

Pobierz aplikację bukmachera LVBet na swoje urządzenie mobilne. Użytkownicy sprzętu marki Apple znajdą ją w sklepie App Store. Zwolennicy systemu operacyjnego Android będą musieli ściągnąć plik instalacyjny ze strony bukmachera. Po zakończeniu procesu pobierania aplikacji na telefon lub tablet można bez ograniczeń rozpocząć korzystanie z tego wygodnego narzędzia na swoim urządzeniu przenośnym. Możesz teraz przejść do właściwej rejestracji nowego konta bukmacherskiego w aplikacji mobilnej.

LVBet rejestracja mobilna. Krok 2

W zasadzie u bukmachera LVBet rejestracja mobilna nie różni się niczym od zakładania konta przez stronę internetową. W formularzu rejestracyjnym należy podać te same dane osobowe i teleadresowe. Nie zapominaj też, że podczas rejestracji możesz wykorzystać nasz kod promocyjny PROBUKMACHER.

Dzięki niemu odblokujesz niezwykle atrakcyjny bonus powitalny na start. Z pewnością ułatwi on początkowe obstawianie w ramach oferty bukmachera. Warto również dodać, że po zakończonej rejestracji będziesz mógł w telefonie zweryfikować swoje konto. W tym celu wystarczy, że wyślesz bukmacherowi zdjęcia obu stron swojego dowodu tożsamości.

Rejestracja konta w punkcie stacjonarnym

Legalny bukmacher LVBet rejestracja w punkcie stacjonarnym

U bukmachera LVBet rejestracja w punkcie naziemnym również jest możliwa. Jeżeli w Twoim mieście znajduje się kiosk bukmachera, możesz śmiało założyć konto z pomocą pracownika punktu. Wybierz się do popularnego „ziemniaka” LVBet i nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego.

Podczas rejestracji konta w punkcie stacjonarnym pracownik bukmachera sprawdzi poprawność wszystkich danych. Co więcej, zweryfikuje on również dane z dowodu, dzięki czemu nie będziesz musiał już wysyłać skanów przez swój profil. W ten sposób po kilku chwilach będziesz posiadał pełne konto bukmacherskie. Za jego pomocą będziesz mógł obstawiać zakłady stacjonarnie, na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej bukmachera.

FAQ

Czy LVbet udostępnia szybką rejestrację?

Tak, w LVbet rejestracja szybka trwa zaledwie parę minut i nie wymaga przesyłania skanu dowodu. Dane te można zweryfikować w późniejszym czasie przy pomocy swojego konta.

Jaki jest bonus powitalny LVBet?

Za rejestrację z kodem otrzymać możesz pakiet: 2000 PLN od pierwszego i 1000 PLN od drugiego depozytu, a także zakład bez ryzyka cashback o wartości 333 PLN.

Czy można zarejestrować konto LVBet w aplikacji mobilnej?

Tak, aplikacja mobilna dostępna dla urządzeń z systemem iOS oraz Android pozwala na założenie konta na telefonie lub tablecie.

LVBet rejestracja konta – dlaczego warto?

Bukmacher posiada szeroką ofertę zakładów, atrakcyjne bonusy dla nowych i stałych klientów, a także intuicyjny interfejs. Warto odkryć wszystkie zalety LVBet poprzez założenie własnego konta bukmacherskiego.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *