PZBuk Aplikacja Mobilna – Jak Pobrać?

Legalny bukmacher Pzbuk aplikacja mobilna

Bonus na start: cashback 500 PLN + freebet 20 PLN! Zarejestruj konto w aplikacji mobilnej PZBuk!

PZBuk aplikacja mobilna dla kibiców i typerów

W ofercie bukmachera PZBuk mobilna aplikacja to ciekawy dodatek do tradycyjnego obstawiania przez stronę www. Już teraz dostępna jest na wszystkie urządzenia przenośne z systemem Android oraz iOS. W poniższym artykule skupiamy się na zaletach i wadach mobilnego bukmachera. Pokażemy też, jak pobrać i zainstalować PZBuk aplikację na poszczególnych systemach. Zostań z nami i sprawdź, jaki aktualnie oferuje PZBuk bonus powitalny.

Aplikacja PZBuk – jak pobrać?

Nie potrzeba wiele, by zaprojektowana przez PZBuk aplikacja na tablet i telefon trafiła na Twoje urządzenie mobilne. Zobacz, jak krok po kroku pobrać apkę:

 1. Otwórz stronę internetową bukmachera PZBuk.
 2. Kliknij przycisk „Aplikacja mobilna” zlokalizowany pod górnym paskiem nawigacyjnym.
 3. Wybierz swój system operacyjny – istnieje PZBuk aplikacja Android oraz PZBuk aplikacja iOS.
 4. Dokończ pobieranie według wskazówek wyświetlanych na ekranie.

Instalacja aplikacji rozpocznie się automatycznie po pobraniu i nie powinna trwać zbyt długo. Po kilku chwilach możesz zatem cieszyć się z wygodnej i funkcjonalnej metody obstawiania zakładów bukmacherskich.

W jaki sposób zainstalować apkę na Androidzie?

W ofercie bukmachera PZBuk aplikacja Android nie jest dostępna w sklepie Google Play. Należy pobrać ją w nieco inny sposób, oto jak:

 1. Na telefonie lub tablecie otwórz stronę bukmachera PZBuk.
 2. Wybierz zakładkę „Aplikacja mobilna”.
 3. Kliknij banner z napisem „Dostępne na Androida”.
 4. Uruchomi się pobieranie pliku instalacyjnego PZBuk apk, który należy kliknąć, by włączyć instalację aplikacji.
 5. PZBuk aplikacja pobierz i zainstaluj na Androidzie, a następnie zaloguj się do swojego konta i graj.

Wymagania systemowe

Aplikacja mobilna PZBuk na Androida nie ma specjalnych wymagań sprzętowych. Najlepiej działa jednak na nowszych wersjach systemu operacyjnego, od Androida 5.0 wzwyż.

W jaki sposób zainstalować apkę na iOS?

Z kolei PZBuk app na urządzenia marki Apple możesz pobrać o wiele szybciej na swoim urządzeniu mobilnym:

 1. Włącz na telefonie lub tablecie sklep App Store.
 2. W wyszukiwarce wprowadź hasło „PZBuk Zakłady Bukmacherskie”, by namierzyć apkę.
 3. PZBuk aplikacja iOS czeka na pobranie, które automatycznie zainicjuje instalację programu w urządzeniu przenośnym.

Wymagania systemowe

Zgodnie z wytycznymi w sklepie App Store, aplikacja bukmachera działa najlepiej na systemach iOS w wersji 14.0 lub nowszej. Oprócz tego, nie posiada ona żadnych innych wymagań systemowych.

Wersja mobilna PZBuk – nie tylko aplikacja

Każdy polski legalny bukmacher udostępnia swoim klientom wersję mobilną strony, która dostępna jest przy użyciu przeglądarki mobilnej. Nie trzeba niczego pobierać, a za pomocą PZBuk mobile można odkryć pełną ofertę zakładów bukmacherskich. Takie rozwiązanie jest wygodne dla wszystkich graczy, którzy z jakichś powodów nie chcą lub nie mogą pobierać aplikacji mobilnej.

PZBuk aplikacja mobilna i strona mobilna – różnice

Kluczową różnicą między aplikacją i mobilną stroną bukmachera jest fakt, że aplikację trzeba pobrać i zainstalować. Dostęp do wersji mobilnej uzyskuje się za pośrednictwem przeglądarki mobilnej w telefonie lub tablecie. Warto jednak zaznaczyć, że tylko w aplikacji możemy otrzymywać powiadomienia push, które przypominają o wygranych, wynikach i promocjach. Co więcej, aplikacja jest na tyle intuicyjna, że nie powinna sprawiać kłopotów żadnemu użytkownikowi.

Bonus dla posiadaczy aplikacji mobilnej PZBuk

Aplikacja mobilna PZBuk daje graczom możliwość skorzystania z ciekawych bonusów powitalnych. Wystarczy zarejestrować nowe konto bukmacherskie z naszym kodem promocyjnym, by zyskać:

 • Nawet do 500 PLN w formie cashbacku.
 • Punkty lojalnościowe, zamienialne na freebet o wartości 50 PLN.

Za pobranie aplikacji bukmacher nie przewidział dodatkowego bonusu, lecz gracze mogą skorzystać z innej ciekawej opcji. Wyłącznie w apce działa oferta na „Zakłady Kardio”, o których piszemy w kolejnej części tekstu.

Aplikacja mobilna PZBuk – najważniejsze funkcje

Aplikacja mobilna PZBuk to nie tylko narzędzie do obstawiania piłki nożnej i innych sportów. Dla swoich lojalnych klientów bukmacher przygotował kilka użytecznych funkcji, które sprawiają, że aplikacja mobilna jest jeszcze lepsza. Sprawdźmy najciekawsze z nich.

Zakłady Kardio

Pakiet promocyjny o nazwie „Zakłady Kardio” zastępuje w ofercie bukmachera bonusy mobilne, których tutaj brakuje. Warto równocześnie podkreślić, że omawiana opcja dostępna jest wyłącznie w aplikacji. Za pomocą tej funkcji można typować czas, w którym padnie gol podczas meczu. Dzięki temu można liczyć na dodatkowe wygrane, które dopisują się do naszego konta bukmacherskiego.

Cashout mobile

Dziś większość legalnych polskich bukmacherów oferuje już opcję cashoutu, choć wciąż kilku nie zdecydowało się na włączenie jej do swojej oferty. W PZBuk aplikacja pozwala na korzystanie z cashoutu, czyli możliwości zamknięcia kuponu przed pełnym rozstrzygnięciem. Oczywiście pod warunkiem, że nie zawiera przegranych typów.

Szybkie wpłaty i wypłaty

PZBuk nie posiada zbyt rozbudowanej oferty płatności, ale plusem jest fakt, że działają one bardzo sprawnie. Bukmacher udostępnia również w aplikacji opcje szybkich wpłat i wypłat. Dzięki temu gracze nie muszą czekać zbyt długo na księgowanie przelewów, które potwierdzane są zwykle w kilka minut.

Jak wpłacić depozyt w aplikacji PZBuk?

PZBuk aplikacja Android oraz iOS pozwala na szybkie wpłaty, które księgują się na koncie w parę chwil. Sam proces deponowania pieniędzy jest bardzo prosty i nieskomplikowany:

 1. Otwórz aplikację bukmachera i zaloguj się na swoje konto.
 2. Wybierz sekcję wpłat na swoim profilu bukmacherskim.
 3. Podaj kwotę deklarowanej wpłaty, zaznacz właściwą metodę płatności, a następnie zatwierdź depozyt.

U bukmachera PZBuk aplikacja pozwala na wpłaty przy użyciu usług Przelewy24, BLIK, kart Visa i MasterCard, a także portfeli Skrill, paysafecard czy wreszcie przelewu bankowego. Minimalna kwota wpłaty wynosi zaledwie 1 PLN.

Jak wypłacić środki z konta gracza?

Z kolei wypłacanie środków na rachunek osobisty w banku może odbywać się na dwa sposoby – ekspresowo lub standardowo. Aby zlecić przelew pieniędzy na konto bankowe należy:

 1. Wejść do aplikacji i zalogować się na swój profil.
 2. Wybrać sekcję wypłaty.
 3. Zaznaczyć metodę płatności oraz podać żądaną kwotę wypłaty, a następnie poczekać na akceptację.

Żądania wypłaty bukmacher realizuje zazwyczaj błyskawicznie, choć może się zdarzyć, że przyjdzie nam czekać do dwóch dni roboczych. Minimalna kwota przelewu wynosi 5 PLN dla obu dostępnych metod wypłat.

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

Aktualnie klienci bukmachera mogą skontaktować się z biurem obsługi klienta w dwojaki sposób. Dostępny jest czat na żywo lub formularz kontaktowy. Aby nawiązać kontakt z bukmacherem, postępuj zgodnie z wytycznymi:

 1. Zaloguj się na swoje konto bukmacherskie w aplikacji.
 2. Wybierz zakładkę podpisaną „Punkt Obsługi Klienta”.
 3. Kliknij interesujący Cię sposób kontaktu z biurem.

Obsługa klienta PZBuk działa codziennie od godziny 10:00 do 17:00. Pracownicy odpowiadają na wiadomości mailowe wysłane przy pomocy formularza w ciągu kilku godzin.

PZBuk aplikacja na telefon – wady i zalety

wady i zalety aplikacji mobilnej pzbuk

Zalety aplikacji mobilnej PZBuk to przede wszystkim łatwość poruszania się po ofercie i intuicyjny interfejs. Na nowych telefonach i tabletach apka działa bardzo sprawnie i nie zawiesza się. Co ciekawe, można w niej także obstawiać zakłady live i oglądać streamingi z wybranych meczów.

Podczas tworzenia aplikacji bukmacher nie ustrzegł się jednak kilku istotnych wad. Należy zaznaczyć, że sporo użytkowników skarży się na częste samoistne odświeżanie się aplikacji. Może to powodować dyskomfort w korzystaniu z oferty zakładów. Nam brakuje z kolei dedykowanej promocji za pobranie aplikacji, choć być może pojawi się ona w niedalekiej przyszłości.

Aplikacja PZBuk – opinie

Dostępna w PZBuk aplikacja na tablet i telefon nie jest perfekcyjna, to fakt. Charakteryzuje się kilkoma niedociągnięciami, które mogą wpływać niekorzystnie na odbiór jej działalności. Ogólnie jednak aplikacja sprawdza się jako alternatywa dla typowania przez stronę www. Jeśli korzystasz z oferty tego bukmachera, koniecznie wypróbuj jego apkę na swoim urządzeniu mobilnym!

FAQ

Skąd pobrać aplikację PZBuk?

Aplikacja mobilna PZBuk dostępna jest w sklepie App Store (dla iOS) oraz na stronie bukmachera (dla Android).

Jaki jest bonus PZBuk?

Aktualny bonus na start to cashback do 500 PLN, a dodatkowo otrzymać można punkty lojalnościowe, które wymienia się na freebet o wartości 50 PLN.

Jak wpłacić depozyt w PZBuk?

Wpłata depozytu w aplikacji mobilnej PZBuk może odbyć się za pośrednictwem usług BLIK, dotpay, paysafecard, Google Pay, iMoje, a także kart Visa i MasterCard.

Aplikacja PZBuk – czy warto?

Jeśli na co dzień obstawiasz u tego buka, warto sprawdzić jego aplikację. Aplikacja PZBuk nie jest idealna, to wystarczająco dobrze sprawdza się podczas typowania zakładów.

Tomasz

W świecie bukmacherki, giełdy Betfair i rynków azjatyckich od 2016 roku. Przez wielu uważany za niepowtarzalnego eksperta pomyślnie typującego wydarzenia sportowe. Uważnie śledzi anomalie, wpłaty i wahania kursów każdego dnia. Główny Edytor i Copywriter tekstów na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *