Rejestracja nowego konta forBet krok po kroku

Legalny bukmacher forBet rejestracja nowego konta

forBET to polski bukmacher, który został założony w 2016 roku i swoją siedzibę posiada w Warszawie. Bukmacher ten, oprócz w pełni działającej strony internetowej, przyjmuje także zakłady w kilkudziesięciu punktach stacjonarnych, usytuowanych głównie w województwie mazowieckim i wielkopolskim. W tym artykule pokażemy Wam, jak dokonać rejestracji na stronie internetowej forBET oraz na aplikacji mobilnej tego buka.

Dlaczego warto zarejestrować konto?

dlaczego warto zarejestrować konto forBet?

Zanim przedstawimy wam sam proces rejestracji konta na forBET, zastanówmy się najpierw po co, w obliczu tylu innych polskich bukmacherów, rejestrować nasze konto akurat u tego brokera. Otóż powodów na to jest co najmniej kilka.

  1. ForBET działa legalnie, na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministra Finansów oraz ustawy z 2009 roku o grach hazardowych.
  2. Bukmacher ten jest związany z polskim sportem (główny sponsor ŁKSu i Arki Gdyni oraz Polskiego Związku Tenisa) i e-sportem (sponsor organizacji e-sportowej x-kom AGO).
  3. ForBET wykorzystuje innowacyjne rozwiązania zarówno na swojej stronie internetowej, jak i w punktach naziemnych. Sam fakt posiadania punktów stacjonarnych przez tego buka dodaje mu dużo wiarygodności, ponieważ wiąże się to z dodatkowymi rygorystycznymi kontrolami, które gwarantują nam bezpieczeństwo naszych danych.

Kolejnym atutem forBET są jego atrakcyjne kursy i bonusy. Wśród bonusów, na pewno należy wspomnieć o pakiecie powitalnym, oferowanym przez tego bukmachera. Pakiet ten zawiera m.in pierwsze 14 dni grania bez podatku (min. 3 zdarzenia na kuponie), cashback 100% aż do 2000 zł od pierwszego depozytu (wymaga dwukrotnego obrotu kuponu AKO) oraz tzw. MaxiZysk do 200 zł, po dokonaniu drugiego depozytu.

Strona internetowa forBET

Co do układu i funkcjonalności strony internetowej forBET to tutaj również nie ma się do czego przyczepić. Bukmacher zadbał o przejrzystą i minimalistyczną szatę graficzną zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej forBET.

Jak założyć konto? Krok po kroku

Jak założyć konto u legalnego bukmacher forBet?

Omówiliśmy główne zalety forBET oraz przedstawiliśmy jego całokształt jako legalnego, polskiego bukmachera. Teraz przyszedł czas na opisanie krok po kroku całego procesu rejestracji forBET konto na stronie owego bukmachera. Nim jednak się za to zabierzecie, warto sprawdzić, czy macie przygotowane wymagane dokumenty i informacje:

  • datę urodzenia gracza – gracz musi być pełnoletni, aby móc zarejestrować konto
  • imię i nazwisko gracza
  • miejsce zamieszkania gracza
  • adres e-mail gracza
  • nazwę użytkownika oraz hasło (nazwa musi być dłuższa niż 3 znaki, hasło musi składać się z co najmniej 8 znaków i zawierać przynajmniej jedną wielką literę i cyfrę)
  • numer konta bankowego do wypłat
  • dowód tożsamości (skan lub zdjęcie, wykonane z obu stron naszego dowodu osobistego lub paszportu)

Jeśli posiadamy wszystkie powyższe dokumenty i informacje, możemy zaczynać właściwą rejestrację.

Krok pierwszy – dane logowania

Legalny bukmacher forBet rejestracja krok pierwszy

Wchodzimy na oficjalną stronę internetową forBET i klikamy zielony przycisk z napisem rejestracja, który znajduje się w górnej części strony po prawej.

Teraz przechodzimy do rejestrowania danych naszego konta. Musimy podać własny adres e-mail, wymyślić nazwę użytkownika oraz hasło. Kiedy wypełnimy wszystkie niezbędne informacje, zaznaczamy poniższe komórki potwierdzając tym samym zapoznanie się z regulaminem zakładów wzajemnych online oraz Polityką Prywatności. Opcjonalnie możemy wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych na podanego przez nas wyżej e-maila.

Krok drugi – dane użytkownika

Legalny bukmacher forBet rejestracja krok drugi

Następnym naszym krokiem w rejestracji konta, będzie podanie naszych personalnych danych. Musimy zaznaczyć nasze obywatelstwo, podać imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego, miasto, adres zamieszkania, kod pocztowy oraz walutę (domyślnie w złotówkach).

Krok trzeci – dane konta

W trzecim i jednocześnie ostatnim kroku, jesteśmy zobowiązani do podania naszej daty urodzenia, wybrania typu dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport), podania serii i numeru owego dokumentu, wpisania naszego numeru PESEL oraz pokazania skanu lub zdjęcia dwóch stron naszego dokumentu tożsamości. Dodatkowo musimy podać numer naszego konta bankowego oraz opcjonalnie wpisać kod promocyjny ‘PROBUKMACHER’, którego to podanie umożliwia nam dostęp do opisywanych przez nas wyżej bonusów powitalnych i nie tylko.

Po wpisaniu powyższego kodu promocyjnego oraz zaakceptowaniu poniższych oświadczeń, w tym oświadczenia o pochodzeniu środków przeznaczanych na grę, nasze konto jest gotowe do weryfikacji. Aby zakończyć proces rejestracji oraz tym samym wysłać nasze dane do przeglądu przez moderatorów forBET, naciskamy przycisk z napisem ‘Zarejestruj się’, znajdujący się w prawym dolnym rogu panelu rejestracji.

forBET rejestracja bez dowodu

Legalny bukmacher forBet rejestracja bez dowodu

ForBET umożliwia graczom zarejestrowanie konta bez konieczności wysyłania zdjęć obu stron naszego dowodu tożsamości. Konto założone w ten sposób będzie ograniczone; gracz nie będzie w stanie wypłacić wygranych pieniędzy na swoje konto bankowe, dopóki nie przejdzie pomyślnej weryfikacji konta.

Weryfikacja konta

Legalny bukmacher forBet weryfikacja konta

Po wykonaniu wszystkich opisanych przez nas kroków, pozostaje nam czekać na zweryfikowanie naszych danych przez moderatorów forBET. Jeśli zarejestrujemy się w godzinach pracy obsługi klienta, tj. 8-24, weryfikacja konta powinna trwać nie więcej niż 30 minut.

Negatywna weryfikacja konta

Może się tak zdarzyć, że pomimo wysłania i wypełnienia wszystkich koniecznych kroków, nasza weryfikacja zostanie rozpatrzona negatywnie.

Powodów takiego stanu rzeczy może być kilka, chociaż głównie dotyczą one zdjęcia lub skanu dowodu tożsamości. Należy pamiętać, aby nasze zdjęcie czy też skan było nierozmazane, i zawierało nasze imię, nazwisko, datę urodzenia, numer PESEL oraz numer i datę ważności dokumentu. Pozostałe dane, w tym również zdjęcie, mogą zostać zakryte, ponieważ nie są wymagane do weryfikacji.

Skąd mamy wiedzieć, czy nasza weryfikacja przebiegła negatywnie? Otóż w przypadku  negatywnej weryfikacji konta gracza w pierwszej kolejności otrzymamy wiadomość e-mail z adresu [email protected]. W mailu tym, znajdziemy powód (lub powody), przez które nasza weryfikacja została odrzucona. Jeżeli problem leży po stronie niewyraźnego zdjęcia lub skanu dowodu tożsamości, należy wejść na stronę internetową forBET, zalogować się na nasze nowo założone konto gracza, następnie wejść w zakładkę Moje Konto – Twoje dane, załadować ponownie obie strony dokumentu i kliknąć ‘WGRAJ PONOWNIE’.

Jak można edytować nasze dane?

Jeśli chcemy dokonać edycji podanych przez nas informacji, musimy napisać bezpośrednio na adres e-mail obsługi klienta forBET [email protected]. Poprzez zakładkę ‘Moje Konto’ można dokonać zmiany hasła oraz możliwości otrzymywania informacji o ofertach marketingowych.

Rejestracja – aplikacja mobilna

Legalny bukmacher forBet rejestracja w aplikacji mobilnej

ForBET oprócz posiadania strony internetowej oraz punktów stacjonarnych, posiada również aplikację mobilną, którą możemy pobrać na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS z tego linku.

Sam zamysł aplikacji jest prosty: zapewnienie graczom możliwości obstawiania zakładów gdziekolwiek by się nie znajdowali. Dodatkowo mocnymi stronami apki forBET są zakłady na żywo, czat dla graczy, gdzie można komunikować się z innymi typerami oraz omawiać z nimi strategie obstawiania na nadchodzący mecz, możliwość wykonywania szybkich zakładów jednym kliknięciem, dostęp do bezpłatnych transmisji wideo oraz bogatej oferty przedmeczowej, no i oczywiście do wyszukiwarki kursów.

Jak wygląda instalacja aplikacji mobilnej forBET?

Aplikacja mobilna bukmachera forBET, podobnie jak każdego innego polskiego bukmachera, nie jest dostępna na ogólnym sklepie aplikacji mobilnych (sklep Play, App Store), z uwagi na rygorystyczne polskie prawo odnośnie do gier hazardowych. Jedynym sposobem pobrania apki forBET jest zainstalowanie jej z linku podanego przez nas wyżej.

W celu zainstalowania aplikacji musimy zezwolić na pobieranie z nieznanych źródeł (opcja ta powinna być dostępna w zakładce ‘bezpieczeństwo’ w ustawieniach naszego urządzenia mobilnego). Po pobraniu apki możemy kliknąć zielony przycisk ‘Rejestracja’, znajdujący się w prawym górnym rogu. Sam proces rejestracji jest podobny jak w przypadku rejestracji na stronie internetowej forBET, jednak kilka rzeczy się zmienia.

Krok pierwszy

instalacja aplikacji mobilnej forBet krok 1

Na samym początku rejestracji musimy wpisać login, adres e-mail oraz hasło wraz z jego powtórzeniem. Zaznaczamy zgody na przetwarzanie naszych danych oraz akceptujemy regulamin i opcjonalnie zgłaszamy chęć na korzystanie z bonusu powitalnego (kod promocyjny ‘PROBUKMACHER’). Przechodzimy do kroku drugiego, klikając przycisk z napisem ‘DALEJ’, znajdujący się w prawym dolnym rogu panelu rejestracji.

Krok drugi

instalacja aplikacji mobilnej forBet krok 2

W drugim kroku wypełniania rejestracji należy podać nasze obywatelstwo, imię i nazwisko, numer telefonu, płeć, aktualne miejsce zamieszkania oraz kod pocztowy. Po wypełnieniu wszystkich wymaganych informacji przechodzimy do ostatniego kroku rejestracji.

Krok trzeci

instalacja aplikacji mobilnej forBet krok 3

Pierwszą informacją, której podania wymaga od nas bukmacher, jest nasza data urodzenia oraz rodzaj naszego dokumentu tożsamości i numer seryjny. Następnie wysyłamy zdjęcie lub skan dowodu (lub paszportu) oraz podajemy numer PESEL i numer konta bankowego. Na samym końcu wpisujemy kod promocyjny ‘PROBUKMACHER’ i zatwierdzamy wszystkie konieczne oświadczenia. W celu zakończenia procesu rejestrowania konta klikamy przycisk z napisem ‘ZAREJESTRUJ’, w prawym dolnym rogu.

Forbet rejestracja konta w punkcie stacjonarnym

Nasze konto możemy również zarejestrować w jednym z kilkudziesięciu dostępnych punktów naziemnych forBET. W celu utworzenia konta w punkcie stacjonarnym wystarczy, że powiadomimy o tym fakcie osobę obsługującą dany punkt forBET. Sama rejestracja przebiega na podobnych zasadach co w przypadku rejestracji na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej. Oznacza to, że aby zarejestrować konto w punkcie stacjonarnym forBET, należy posiadać ważny dokument tożsamości.

FAQ (Najczęściej zadawane pytania)

Czy do zarejestrowania konta trzeba być pełnoletnim?

Tak, aby zarejestrować konto na stronie internetowej forBET, trzeba mieć ukończone 18 lat.

Co zrobić, jeśli zapomnę hasła lub loginu do konta?

W celu przypomnienia loginu lub hasła należy skontaktować się z Działem Obsługi klienta poprzez zakładkę czatu w lewym dolnym rogu strony głównej, lub za pomocą e-mail [email protected].

Czy można posiadać więcej niż jedno konto forBET?

Nie, nie można posiadać więcej niż jedno konto forBET. Każdy użytkownik może być zarejestrowany maksymalnie na jednym koncie.

Jakie bonusy otrzymamy po wpisaniu kodu promocyjnego?

Po wpisaniu kodu bonusowego ‘PROBUKMACHER’ otrzymamy dostęp do pakietu bonusów powitalnych, takich jak 14 dni grania bez podatków, cashback do 2000 zł oraz MaxiZysk do 200 zł.

Jak można zamknąć swoje konto forBET?

W celu zamknięcia lub zawieszenia konta gracza na forBET musimy zalogować się na nasze konto i wybrać zakładkę ‘MOJE KONTO’, a następnie USTAWIENIA – ZAWIESZENIE GRY

Tomasz

W świecie bukmacherki, giełdy Betfair i rynków azjatyckich od 2016 roku. Przez wielu uważany za niepowtarzalnego eksperta pomyślnie typującego wydarzenia sportowe. Uważnie śledzi anomalie, wpłaty i wahania kursów każdego dnia. Główny Edytor i Copywriter tekstów na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *