STS punkty stacjonarne – gdzie szukać lokali bukmachera?

Punkty stacjonarne w Polsce u bukmachera STS

Lider na polskim rynku bukmacherskim działa na wielu płaszczyznach, dostarczając swoje usługi wszystkim zainteresowanym graczom. Mowa o STS, który swoje lokale naziemne posiada w ponad 400 miejscach w Polsce. Sprawdźmy, gdzie można je znaleźć i w jakich godzinach dopuszczają obstawianie zakładów.

Godziny otwarcia punktów naziemnych STS

Lokale stacjonarne STS

Według regulaminu firmy STS, punkt otworzyć może każdy przedsiębiorca na zasadzie franczyzy. Działający w kraju franczyzobiorcy powinni przestrzegać zasad prowadzenia lokali bukmachera. Jednakże, aktualnie obowiązujące w STS godziny otwarcia punktów mogą różnić się w zależności od lokalu

Większość lokali działa w poniższym reżimie czasowym:

Poniedziałek9:00 – 18:00
Wtorek9:00 – 18:00
Środa9:00 – 18:00
Czwartek9:00 – 18:00
Piątek9:00 – 18:00
Sobota9:00 – 18:00
Niedziela9:00 – 18:00

Należy podkreślić, że punkty pracują również w niedziele niehandlowe. Zdarzają się przypadki, gdzie STS godziny otwarcia są wydłużone, np. do godziny 20:00 lub nawet 23:00. Na swojej stronie internetowej bukmacher udostępnia poręczną mapę lokalizacji punktów wraz z adresami i dokładnymi godzinami otwarcia.

Punkty stacjonarne w Polsce

Wszystkie lokale na terenie Polskie bukmachera STS, gdzie możesz obstawiać

Jeżeli jesteś entuzjastą tradycyjnego obstawiania meczów w lokalu, przygotowane przez STS ‘ziemniaki’ czekają na Ciebie. Bukmacher posiada rozbudowaną sieć ponad 400 „ziemniaków” na terenie całego kraju. Miejsca te znajdziesz nie tylko w dużych miastach, ale często również w mniejszych miejscowościach. Pełna lista znajduje się na stronie bukmachera, a oto wybrane lokale STS:

BiałystokBiałówny 5/1
BydgoszczMarii Curie Skłodowskiej 27 paw. 3
CzęstochowaAl. Wolności 39
GarwolinKościuszki 14
GdańskPodwale Grodzkie 2 (PKP)
KatowicePlac Wilhelma Szewczyka 1
KrakówDworcowa 6A
PolicePiłsudskiego 2F
PrzeworskIgnacego Krasickiego 8
ŻoryJana Pawła II 21

Ziemniaki STS – co można obstawiać?

Punkty stacjonarne to miejsce, gdzie bez trudu obstawisz wszystkie swoje ulubione dyscypliny sportowe. Ograniczone godziny otwarcia lokali są jednak pewnym ograniczeniem, które może negatywnie wpływać na przebieg rozgrywki. W związku z tym, warto pomyśleć nad alternatywą dla tradycyjnego typowania.

Jeżeli chcesz mieć swoje zakłady, kupony i ukochane sporty zawsze pod ręką, załóż konto na STS online. To w pełni legalne i bezpieczne, a dziś wręcz bardziej popularne rozwiązanie dla fanów typerki. Zakłady bukmacherskie możesz obstawiać bez wychodzenia z domu, a nawet na swoim telefonie dzięki aplikacji mobilnej bukmachera STS.

Co zrobić, jeśli punkty stacjonarne STS są zamknięte?

Rejestracja na głównej stronie legalnego bukmachera STS z kodem promocyjnym PROBUKMACHER, żeby obstawiać online

Nie musisz ograniczać swojej gry do lokalu i dostosowywać się do tego, jak wyglądają w STS godziny otwarcia punktów. Zamiast wycieczek „na miasto”, możesz teraz wygodnie oraz intuicyjnie typować ulubione sporty w domu. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie bukmachera i wpłacisz depozyt na dalszą grę.

Warto również wspomnieć, że rejestracja z kodem bonusowym przyniesie Ci dostęp do ciekawych promocji na start. Pakiet powitalny w STS prezentuje się niezwykle obiecująco, a dodatkowe środki na grę pozwolą Ci przetestować funkcje buka bez ryzyka. Sprawdź, jak działa STS online już dziś i załóż darmowe konto przy pomocy aplikacji mobilnej lub strony www bukmachera. W ten sposób swoje kupony będziesz miał zawsze przy sobie, a do tego zyskasz dostęp do licznych funkcji dodatkowych!

FAQ

STS punkty stacjonarne – ile ich jest?

W roku 2022 STS punkty stacjonarne nadal nie tracą na popularności wśród wiernych klientów bukmachera. Lokali w Polsce jest ponad 400, a ich spis znajdziesz na stronie STS.

Czy kod bonusowy działa w lokalach naziemnych Fortuny?

Dostępny w STS kod promocyjny został przygotowany dla graczy, którzy zarejestrują swoje konto online. Uzyskane w ten sposób bonusy są dostępne na koncie internetowym, nie w lokalu.

Czy w STS można zbierać punkty lojalnościowe?

Bukmacher co jakiś czas zmienia swoją ofertę bonusową, lecz aktualnie programu lojalnościowego ze zbieraniem punktów nie proponuje swoim klientom.

Piotr

Urodzony w 1994 roku. Interesuje się tematyką digital marketingu. Uważnie śledzi trendy na rynku bukmacherskim, Prywatnie pasjonat literatury i obstawiania meczy e-sportowych. Prowadzi internetowy kwartalnik „Strona Czynna”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.