Obstawianie siatkówki

Obstawianie siatkówki

Świat bukmacherki jest o tyle ciekawy, że gracze mogą pozwolić sobie na obstawianie przeróżnych dyscyplin sportowych i nie tylko. Jeśli nie interesuje Cię piłka nożna lub koszykówka, dobrym pomysłem na obstawianie może być sport, w którym interesujesz się najbardziej. Na rynku znajdziemy wielu bukmacherów, którzy zapewniają dostęp do rozbudowanej oferty zdarzeń na tę dyscyplinę sportową. Zanim jednak zdecydujemy się na założenie konta u konkretnego bukmachera, dobrze będzie sprawdzić najbardziej przydatne rady na temat obstawiania siatkówki. U nas znajdziesz wszystko, co warto wiedzieć w tym zakresie!

Najlepsze bonusy od bukmacherów na siatkówkę – TOP 5

Najlepsze bonusy od bukmacherów na siatkówkę

Zabawa z bukmacherką może stać się ciekawsza i bardziej urozmaicona w momencie, gdy zdecydujemy się na skorzystanie z atrakcyjnego bonusu. Legalni polscy bukmacherzy udostępniają graczom różnego rodzaju promocje, które można wykorzystać na obstawianie siatkówki. Jako że tego typu bonusów jest naprawdę wiele, w poniższej tabeli znajdziecie 5 najlepszych promocji na siatkówkę dostępnych obecnie na rynku.

 1. Cashback powitalny Fuksiarz do 500 PLN!
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

 2. Pakiet powitalny Superbet do 3754 PLN na start!
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

 3. 300 PLN od pierwszego depozytu 200%
  Ważne do 31 października, 2023

  Skopiuj kod

 4. STS kod promocyjny - zgarnij do 1660 PLN na start
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

Jak obstawiać mecze siatkówki – poradnik nowicjusza

Jak obstawiać mecze siatkówki

Siatkówka obstawianie – o czym należy pamiętać? Obstawianie meczy siatkówki zostanie udostępnione graczowi w momencie, gdy ukończy rejestrację u konkretnego bukmachera. Po dobraniu odpowiedniego usługodawcy z atrakcyjnym bonusem na siatkówkę i założeniu u niego konta, gracz będzie mógł w bardzo łatwy sposób zawrzeć zakład na interesujące go wydarzenie. Przed obstawieniem kuponu dobrze będzie obrać odpowiednią strategię, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną do maksimum. W tym celu gracze powinni przeanalizować formę drużyny, zawodników oraz sprawdzić, czy najważniejsi gracze w zespole nie odnieśli kontuzji. Co do samego procesu obstawiania u bukmacherów, w tym celu wystarczy podążać za niżej zamieszczonymi instrukcjami:

 1. Zarejestruj się u jednego z polecanych usługodawców z kodem PROBUKMACHER.
 2. Zaloguj się na konto i dokonaj pierwszej wpłaty.
 3. Wybierz interesujące Cię rozgrywki i mecz siatkówki.
 4. Wybierz i naciśnij zdarzenie, które chcesz obstawić.
 5. Wpisz kwotę stawki w odpowiednim polu i zatwierdź postawienie kuponu.

Popularne ligi i turnieje siatkówki

Przed rozpoczęciem obstawiania meczów siatkówki warto zainteresować się najbardziej popularnymi ligami i turniejami, które odbywają się w ramach tego sportu. Wszystkie zamieszczone niżej rozgrywki znajdziecie u bukmacherów, którzy skupiają się na oferowaniu zakładów na siatkówkę, ponieważ są one najbardziej istotne dla fanów tego sportu. W momencie, gdy gracz założy konto u jednego z polecanych bukmacherów do obstawiania siatkówki, otrzyma możliwość przede wszystkim obstawiania meczów rozgrywanych w ramach następujących lig i turniejów:

 • Liga Mistrzów
 • Puchar CEV
 • Puchar Challenge
 • Igrzyska Olimpijskie
 • Mistrzostwa Świata
 • Liga Narodów
 • Mistrzostwa kontynentu
 • Liga Europejska
 • Tauron Liga
 • Plus Liga

Rodzaje rynków

Dobry gracz bukmacherski musi najpierw dobrać odpowiednią strategię, która pozwoli znacząco zwiększyć szansę na zwycięstwo. W tym celu jedną z podstawowych rzeczy, którą należy zrobić, jest dobranie odpowiedniego rodzaju rynku. Gracz powinien dobrze zaznajomić się z wybranym rodzajem rynku i analizować drużyny głównie pod jego kątem. Wówczas szanse na wygranie kuponu wzrosną, nawet jeśli zdecydujemy się na obstawienie zdarzenia ze stosunkowo wysokim kursem. Zawieranie zakładów na siatkówkę wiąże się przede wszystkim z obstawianiem takich rynków, jak:

 • Zwycięzca meczu/seta – rynek do obstawiania zwycięzcy
 • Poniżej/powyżej – gracz może wybrać wartość powyżej lub poniżej określonej liczby punktów w całym meczu lub pojedynczym secie, zarówno jednej drużyny, jak i obu zespołów
 • Dokładny wynik – typ na dokładny rezultat spotkania
 • Handicap – rynek umożliwia zawarcie zakładu dającego przewagę jednemu z zespołów w secie lub całym meczu
 • Parzyste/nieparzyste – bukmacherzy udostępniają również możliwość obstawiania nieparzystej lub parzystej liczby punktów
 • Wynik po 2 setach – gracz może także obstawić dokładny rezultat po 2 setach

Kursy w siatkówce

Szczególnie początkujący gracze bukmacherscy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że usługodawcy oferują różne kursy na poszczególne kategorie do obstawiania. Zanim zdecydujemy się na skorzystanie z oferty jednego z polskich legalnych bukmacherów, powinniśmy upewnić się, że wybieramy usługodawcę z najlepszą ofertą kursów na siatkówkę. Każdy bukmacher nakłada określone marże na wydarzenia i różnią się one w zależności od konkretnej kategorii zakładów. Poniżej znajdziecie 5 bukmacherów z najlepszymi marżami na najbardziej popularne rozgrywki wśród graczy.

BukmacherLiga NarodówPlus LigaTauron Liga
Fuksiarz95,85%94,85%93,80%
Betfan95%94%94,60%
STS95,40%94,55%95,10%
LVBet94,70%94%93,30%
PZBuk93,40%93,25%93,35%

Siatkówka na żywo (LIVE)

Mimo że zakłady przedmeczowe cieszą się dużą popularnością wśród graczy bukmacherskich, wiele osób decyduje się również na obstawianie siatkówki na żywo. Jest to interesujący sposób na zawieranie zakładów, który umożliwia analizę meczu i podejmowanie decyzji na bieżąco. Szczególnie przydatne w tym zakresie są statystyki udostępniane przez bukmacherów, które ułatwiają podjęcie decyzji o zawarciu konkretnego zakładu. Do tego gracze mogą oglądać u niektórych polskich bukmacherów transmisje na żywo najważniejszych meczów siatkówki, co jeszcze bardziej ułatwia podejmowanie decyzji. Transmisje spotkań znajdziemy głównie w Fortunie, STS i Superbecie.

Jak wybrać właściwego bukmachera?

Dobór odpowiedniego bukmachera odgrywa kluczową rolę w tym, jak dobrze będzie nam się obstawiało mecze siatkówki. Warto zatem wybrać takiego usługodawcę, który zapewnia swoim użytkownikom atrakcyjny bonus na siatkówkę, szeroką ofertę zakładów, wiele rynków oraz wysokie kursy. Dodatkowymi zaletami są też transmisje meczów na żywo i statystyki. Aby ułatwić Wam wybór odpowiedniego buka z rozbudowaną ofertą na siatkówkę, w poniższej tabeli zamieściliśmy 3 najlepszych usługodawców tego rodzaju.

 1. STS kod promocyjny - zgarnij do 1660 PLN na start
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

 2. 300 PLN od pierwszego depozytu 200%
  Ważne do 31 października, 2023

  Skopiuj kod

 3. Cashback powitalny Fuksiarz do 500 PLN!
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

Jak obstawiać mecze w Betfan?

Jak obstawiać mecze w Betfan

Betfan to jeden z najlepszych bukmacherów na rynku, jeśli chodzi o obstawianie bukmacherskie meczy siatkówki. Znajdziemy tutaj atrakcyjny bonus na ten sport, a także szeroką ofertę zakładów, wiele rynków do wyboru oraz wysokie kursy. Jeśli interesuje Was obstawianie meczów siatkówki u tego bukmachera, poniżej przedstawiamy, jak zawrzeć zakład w Betfan:

 1. Zacznij od założenia konta z kodem PROBUKMACHER lub zaloguj się na swoje konto.
 2. Dokonaj wpłaty wybraną metodą płatności.
 3. Wybierz kategorię siatkówki i rozgrywki po lewej stronie.
 4. Wybierz i naciśnij spotkanie, które Cię interesuje.
 5. Naciśnij kurs pod konkretnym zdarzeniem.
 6. Wpisz stawkę po prawej stronie i zatwierdź utworzenie kuponu.

Jak obstawiać mecze w Fuksiarzu?

Jak obstawiać mecze w Fuksiarz

Betfan to oczywiście nie jedyny bukmacher, którym warto się zainteresować. Świetną ofertę na obstawianie meczy siatkówki zapewnia również Fuksiarz, czyli bukmacher online reklamowany przez Krzysztofa Stanowskiego. Mamy tutaj wiele zakładów, dobre kursy i sporo rynków. Oto jak zawrzeć zakład w Fuksiarzu:

 1. Utwórz konto z kodem PROBUKMACHER.
 2. Dokonaj wpłaty na wybraną kwotę.
 3. Wybierz dogodną kategorię po lewej stronie ekranu.
 4. Naciśnij konkretny mecz.
 5. Naciśnij kurs pod określonym rynkiem.
 6. Wpisz kwotę stawki po prawej stronie ekranu i stwórz kupon.

Jak obstawiać mecze w STS?

Jak obstawiać mecze w STS

STS to jeden z najbardziej popularnych bukmacherów na naszym rynku, który zapewnia rozbudowaną ofertę zakładów na siatkówkę. Podobnie jak w wyżej wymienionych przypadkach, mamy tutaj liczne typy bukmacherskie, wysokie kursy oraz atrakcyjny bonus na siatkówkę. Przedstawiamy jak zawrzeć zakład w STS:

 1. Załóż konto z kodem PROBUKMACHER.
 2. Złóż pierwszy depozyt.
 3. Wybierz kategorię “Siatkówka” po lewej stronie ekranu.
 4. Naciśnij konkretne spotkanie.
 5. Wybierz rynek.
 6. Wpisz stawkę na kuponie i zatwierdź jego utworzenie.

Wniosek

Zanim zdecydujemy się na obstawianie siatkówki, powinniśmy przede wszystkim przeanalizować formę zespołów, zawodników oraz sprawdzić kontuzje. Istotne będzie także dobranie odpowiedniego rynku do obstawiania. Najbardziej popularne rodzaje zakładów to rezultat meczu/seta, powyżej/poniżej, Handicap i dokładny wynik. Jeśli chodzi o bukmacherów z najlepszą ofertą na siatkówkę, są nimi przede wszystkim STS, Betfan i Fuksiarz, ale warto również sprawdzić ofertę zapewnioną przez Fortunę, PZBuk, LVBet, Betclic i Superbet.

FAQ

Siatkówkę najlepiej obstawiać w STS, Betfan, Fuksiarz, PZBuk, Fortunie, LVBet, Superbet i Betclic.

Przed wybraniem konkretnego zakładu gracz powinien przede wszystkim przeanalizować formę zespołu i zawodników oraz sprawdzić kontuzje zawodników.

Obstawianie siatkówki może być jak najbardziej opłacalne, ale każdy zakład powinniśmy poprzeć odpowiednią analizą.

Dodaj komentarz

0