Obstawianie – wyścigi konne

obstawianie wyscigi konne

Polscy legalni bukmacherzy umożliwiają graczom obstawianie przeróżnych kategorii i dyscyplin. Jedną z nich są wyścigi konne, które dopiero zyskują na popularności w Polsce. Na chwilę obecną prawdziwe wyścigi konne można obstawiać głównie u bukmachera Traf. Pozostali legalni bukmacherzy w Polsce nie pozostają jednak w tyle, gdyż umożliwiają też obstawianie wyścigów konnych w wirtualnej wersji. Poniżej znajdziecie wszystkie najbardziej przydatne informacje na temat tego, gdzie najlepiej obstawiać wyścigi koni. Analizujemy bonusy, ofertę na zakłady, kursy i przedstawiamy, jak obstawiać wyścigi konne w polskich zakładach bukmacherskich.

Najlpsze bonusy od bukmacherów na wyścigi konne – TOP 5

Jako że polscy bukmacherzy nie oferują rozbudowanej oferty na wyścigi konne, w naszej liście uwzględniliśmy również buków z ofertą na wirtualne wyścigi konne. Głównym polskim bukmacherem z ofertą na wyścigi koni jest obecnie Traf, który specjalizuje się w tego rodzaju zakładach. Oprócz tego istnieje jeszcze kilku bukmacherów, u których warto obstawiać wyścigi konne w wersji wirtualnej. Sprawdź buków z najlepszą ofertą bonusową!

 1. Cashback 600 PLN + freebet 20 PLN!
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

 2. Pakiet powitalny Superbet do 3754 PLN na start!
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

 3. 300 PLN od pierwszego depozytu 200%
  Ważne do 31 października, 2023

  Skopiuj kod

 4. STS kod promocyjny - zgarnij do 1660 PLN na start
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

 5. 250 PLN Cashback + 250 PLN Freebet + 250 PLN Bonus Od Depozytu + 30 PLN Zgody Mkt + 20 PLN Apka
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

Jak obstawiać wyścigi konne – poradnik nowicjusza

poradnik nowicjusza - jak obstawiac

Obstawianie tej kategorii jest nieco specyficzne, ponieważ mamy tutaj do czynienia z innego rodzaju zakładami, niż w standardowych dyscyplinach. Z tego względu początkujący gracz w świecie wyścigów konnych powinien najpierw zapoznać się z poszczególnymi rynkami. Do tego warto analizować szczegóły i zawierać poszczególne zakłady po przeprowadzeniu analizy. Obstawianie wyścigów konnych przebiega w następujący sposób:

 1. Zaloguj się lub załóż konto z kodem PROBUKMACHER.
 2. Złóż swój pierwszy depozyt.
 3. Wybierz kategorię po lewej stronie ekranu.
 4. Wybierz konkretny wyścig ze środka ekranu.
 5. Naciśnij wybrane zdarzenie.
 6. Podaj stawkę w kuponie, który wyświetli się po prawej.
 7. Zatwierdź kupon.

Popularne ligi i turnieje – wyścigi konne

popularne ligi i turnieje

Największe wyścigi konne rozgrywane są w kilku miejscach na świecie. W Polsce dzieje się to głównie na torze w Służewcu. Aby dowiedzieć się, jak obstawiać wyścigi konne Służewiec, sprawdź informacje na temat rodzajów zakładów. Oto lista popularnych światowych turniejów w wyścigach konnych:

 • Kentucky Derby
 • Dubai World Cup
 • The Grand National
 • Melbourne Cup
 • Prix de l’Arc de Triomphe
 • The Royal Ascot
 • The Preakness Stakes
 • Belmont Stakes

Rodzaje rynków

rodzaje rynkow

W świecie gonitw konnych można spotkać rynki, które są nieco odmienne od tego, co znajdziemy w standardowych dyscyplinach. Bez odpowiedniej wiedzy na ich temat obstawianie będzie jednak niemożliwe. Zamieszczone niżej rynki obejmują wyścigi online oraz odpowiadają na pytanie: wyścigi konne Służewiec, jak obstawiać? Oto główne rodzaje zakładów na gonitwy:

 • Zwyczajny zakład – wybranie zwycięzcy konkretnego wyścigu
 • Porządek – gracz wybiera dwa konie, które jako pierwsze dotrą do mety
 • Dwójka – w tym przypadku wybieramy dwa konie, które dotrą do mety w konkretnej kolejności
 • Trójka – zakład na typowanie trzech koni w kolejności, które dotrą do mety
 • Czwórka – typowanie czterech najlepszych koni w wyścigu jeden po drugim
 • Zakłady na wiele gonitw – gracz może dodatkowo obstawić zwycięstwo konia lub konii w wielu osobnych gonitwach

Kursy – wyścigi konne

kursy bukmacherskie

Jeśli chodzi o wyścigi konne, kursy są często przedstawiane dopiero w momencie, gdy ogłoszona zostanie konkretna gonitwa. Wyścigi konne – jak obstawiać? Nierzadko zdarza się, że w teorii najlepszy koń posiada wysoki kurs, dlatego analiza jest w tym przypadku kluczowa. Jeśli gracz wie, które konie pojawiające się na torze są najlepsze, czasami może na tym zyskać dzięki nieco zawyżonym kursom. Najlepsze kursy bukmacherskie na wyścigi konne oferuje Traf.

Strategia i zarządzanie

strategia i zarządzanie

Aby móc obstawiać wyścigi konne z jakimikolwiek sukcesami, gracz musi najpierw zaopatrzyć się w odpowiednią dawkę wiedzy na ten temat. Konieczna jest przede wszystkim wiedza na temat tego, jak poszczególne konie występujące w wyścigu radziły sobie w ostatnim czasie. Warto również prowadzić statystyki we własnym zakresie, co często robią eksperci w tej dziedzinie. Tutaj znaczenie ma nawet to, na jakiej konkretnie nawierzchni odbywają się poszczególne gonitwy. Gracz powinien specjalizować się w jednym rodzaju zakładów, gdyż znacznie ułatwia to obstawianie.

Wyścigi konne na żywo (LIVE)

zywo-live

Obstawianie gonitw konnych jest możliwe na dwa sposoby. Jeśli chodzi o standardowe wyścigi, gracze mogą obstawiać je u bukmachera Traf. Znalazło się tam nawet miejsce na transmisje na żywo, które można oglądać podczas wybierania konkretnego zakładu. Alternatywnie gracz może zdecydować się na obstawianie wyścigów konnych w formie sportu wirtualnego. Umożliwiają to między innymi Fortuna i STS.

Jak wybrać właściwego bukmachera?

Oprócz przyjęcia odpowiedniej strategii do obstawiania wyścigów konnych, gracz powinien również zdecydować się na skorzystanie z oferty najlepszych bukmacherów. W tym celu trzeba przyjrzeć się proponowanej ofercie na wyścigi konne, sprawdzić kursy oraz zwrócić uwagę na proponowane bonusy. Wszystko to w połączeniu sprawi, że gracz będzie mógł rozpocząć grę w najlepszym możliwym do tego miejscu w Internecie. W poniższej tabeli znajdziecie najbardziej atrakcyjnych bukmacherów na rynku, jeśli chodzi o wyścigi konne.

BukmacherBonusSzczegóły oferty
FortunaZakład bez ryzyka do 600 zł + 10 zł za pierwszy depozyt + 20 zł za rejestracjęWyścigi konne + wirtualne wyścigi konne
STSBonusy od pierwszych trzech wpłat do 1560 złTylko wirtualne wyścigi konne
TrafBrakNajbardziej rozbudowana oferta na wyścigi konne

Jak obstawiać mecze w Fortunie?

obstawianie w fortunie

Fortuna online to jeden z największych polskich bukmacherów, ale oferta tego usługodawcy nie jest szczególnie rozbudowana, jeśli chodzi o wyścigi konne. Możemy tutaj zawierać zakłady głównie na niektóre najbardziej popularne wyścigi i nie jest ich wiele do wyboru. Gracz może jednak obstawiać kilka osobnych rodzajów zakładów, co warto odnotować. Znajdziemy tutaj takie rynki, jak zwycięzca, 1-2, 1-3 oraz 1-4. Oto jak zawrzeć zakład w Fortunie:

 1. Załóż konto z kodem PROBUKMACHER.
 2. Dokonaj dowolnej wpłaty.
 3. Wybierz kategorię po lewej.
 4. Naciśnij wyścig.
 5. Naciśnij kurs pod wybranym rynkiem.
 6. Wpisz kwotę stawki po prawej i zatwierdź zakład.

Jak obstawiać mecze w STS?

obstawianie bukmacherskie w sts

W przypadku oferty na sport tego bukmachera nie możemy co prawda liczyć na rzeczywiste wyścigi konne. Możemy za to zdecydować się na obstawianie meczy w wersji wirtualnej. Gracze mogą spodziewać się wielu różnych wyścigów, które są losowo generowane na bieżąco. Oto jak obstawić typy bukmacherskie na wirtualne wyścigi konne w STS:

 1. Zarejestruj się z kodem PROBUKMACHER.
 2. Dokonaj wpłaty.
 3. Wybierz kategorię “Sporty Wirtualne” z góry ekranu.
 4. Wybierz “Wyścigi koni” po lewej.
 5. Naciśnij kurs pod konkretnym zdarzeniem.
 6. Wpisz stawkę po prawej stronie i zatwierdź kupon.

Jak obstawiać mecze w Traf?

obstawianie w traf

Traf ma zdecydowanie najlepszą ofertę meczy, jeśli chodzi o wyścigi konne wśród legalnych polskich bukmacherów. Z tego względu gracze mogą spodziewać się tutaj rozbudowanej oferty, która uwzględnia przeróżne rynki. Gracze mogą liczyć tutaj na takie rodzaje zakładów, jak zakład zwyczajny, dwójka, trójka, czwórka, porządek i zakłady wielogonitwowe. Trzeba też odnotować, że wygląd storny bukmachera w pewnym stopniu odbiega od tego, co spotkamy u innych usługodawców w Polsce. Dlatego proces obstawiania w Traf wygląda nieco inaczej. Przedstawiamy, jak zawrzeć zakład u tego buka:

 1. Załóż konto lub zaloguj się.
 2. Wybierz wyścig ze środka ekranu.
 3. Wybierz typ zakładu.
 4. Obstaw konkretnego konia i mnożnik (listę koni znajdziesz nieco niżej na tej samej stronie).
 5. Podaj stawkę na kuponie po prawej stronie ekranu.
 6. Zatwierdź utworzenie kuponu.

Podsumowanie

Wyścigi konne można obstawiać przede wszystkim u takich bukmacherów, jak Fortuna i Traf. Zwłaszcza zakłady bukmacherskie Traf zapewniają dostęp do rozbudowanej oferty, która obejmuje liczne wyścigi i wiele rynków. Alternatywnie gracz może zdecydować się na obstawianie wyścigów konnych w wersji wirtualnej. Najlepsze tego typu zakłady znajdziecie w Fortunie i STS. Warto również wspomnieć, że najlepsze bonusy dla graczy oferują Fortuna, Superbet, Betfan, STS i BetX.

FAQ

Najlepiej obstawiać jeden rodzaj zakładów oraz sprawdzić, jak konkretny koń radzi sobie na danej nawierzchni.

Są to takie rodzaje zakładów, jak zakład zwyczajny, dwójka, trójka, czwórka, porządek oraz zakłady wielogonitwowe.

Wyścigi konne najlepiej obstawiać u bukmachera Traf, ale można też skorzystać z oferty Fortuny.

Dodaj komentarz

0