Legalni Bukmacherzy Bez Dowodu i Weryfikacji

Bukmacher bez dowodu

Zgodnie z nowelizacją ustawy hazardowej w Polsce, zakłady bukmacherskie przeznaczone są tylko dla pełnoletnich, co każdy gracz powinien udowodnić. W tym celu potrzebna jest weryfikacja danych osobowych, którą bukmacher wykonuje poprzez sprawdzenie dowodu osobistego lub paszportu klienta. Jednakże często spotkać się można z pojęciem „bukmacher bez dowodu”. O co dokładnie chodzi i czy można legalnie zawierać zakłady bukmacherskie bez dokumentu tożsamości potwierdzającego ukończenie 18 roku życia?

Bukmacherzy bez dowodu

Na wstępie należałoby wyjaśnić, o co właściwie chodzi z tymi „bukmacherami bez dowodu”. Z tym pojęciem można coraz częściej spotkać się w Internecie – sami bukmacherzy też potrafią reklamować się takim hasłem. Uspokajamy – bukmacher bez dowodu to działanie legalne, zgodne z prawem i w pełni bezpieczne.

Legalny bukmacher bez dowodu polega na tym, że dana firma bukmacherska udostępnia proces tak zwanej szybkiej rejestracji. Podczas uzupełniania formularza rejestracyjnego podaje się zazwyczaj podstawowe dane osobowe i kontaktowe. Do tego zaznacza się potrzebne oświadczenia i zgody. A co z tym dowodem? No właśnie, skanu dowodu szybka rejestracja nie wymaga.

Tu powstaje pytanie: co z tym dowodem i jak bukmacher ma sprawdzić, że nie nakłamaliśmy w formularzu rejestracyjnym? Szybka rejestracja kończy się utworzeniem konta tymczasowego, które podlega późniejszej weryfikacji. W tym celu trzeba będzie w końcu przesłać skan dokumentu tożsamości za pośrednictwem swojego konta bukmacherskiego.

Czy warto grać u bukmachera bez dowodu?

Konto tymczasowe pozwala korzystać z pełnej oferty zakładów bukmacherskich, można korzystać z bonusów, dokonywać wpłat, obstawiać kupony. Wypłaty wygranych na rachunek w banku są jednak zablokowane do czasu pozytywnej weryfikacji dowodu. To właściwie jedyne ograniczenie, które znieść można dopiero po przesłaniu skanu dowodu osobistego, by bukmacher mógł potwierdzić prawdziwość danych z formularza rejestracyjnego.

U niektórych bukmacherów konto tymczasowe może być ewentualnie ograniczone limitem obrotu, który zwykle wynosi 5000 PLN. Po osiągnięciu tej kwoty dalsza gra będzie zablokowana do czasu zweryfikowania danych z dowodu osobistego klienta. Rzadziej można też trafić na limit czasu, jaki bukmacher określa na przesłanie skanu dowodu. Jeżeli firma decyduje się na takie rozwiązanie, zazwyczaj gracz ma od 30 do 90 dni na weryfikację swoich danych osobowych.

Czy warto skorzystać z bukmachera bez dowodu?

Należałoby zapytać, dlaczego w ogóle istnieją bukmacherzy, którzy nie wymagają skanu dowodu już na etapie rejestracji. Powód jest banalnie prosty: chodzi o ułatwienie procesu szybkiej rejestracji z myślą o komforcie nowych klientów. Dlaczego zatem nie mielibyśmy korzystać z takiej wygodnej opcji?

Odpowiadając na wcześniejsze pytanie, jesteśmy przekonani, że warto skorzystać z opcji bukmachera bez dowodu. W końcu dzięki szybkiej rejestracji można w ciągu kilku chwil przejść do typowania i wygrywania w zakładach. Na formalności związane z weryfikacją danych przyjdzie jeszcze pora.

Przy okazji chcemy przypomnieć i podkreślić, że w trakcie szybkiej rejestracji u legalnych bukmacherów warto podać kod bonusowy. Aktualne kody promocyjne znajdziesz oczywiście na naszej stronie internetowej. Dzięki nim będziesz mógł odblokować bardzo atrakcyjne pakiety powitalne na start dla nowych graczy. Do zgarnięcia u poszczególnych buków są między innymi bonusy od depozytu, freebety, cashbacki i wiele więcej!

Lista bukmacherów bez dowodu

Który bukmacher bez skanu dowodu świadczy usługi zakładów wzajemnych na polskim rynku? Firm tych przybywa, gdyż szybka rejestracja przekonuje wielu nowych klientów do skorzystania z oferty bukmacherów. Wybraliśmy specjalnie dla Was ośmiu najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce, którzy nie wymagają dowodu osobistego. Pokażemy jak wygląda zakładanie konta u każdego z nich – szybka rejestracja krok po kroku.

STS – rejestracja bez dowodu krok po kroku

Legalny bukmacher STS rejestracja bez dowodu

U największego polskiego bukmachera STS skan dowodu nie jest wymagany. Zakładając nowe konto bukmacherskie wystarczy podać tylko podstawowe dane osobowe. W pierwszym kroku należy wpisać e-mail, hasło, numer telefonu i kod promocyjny. Następnie trzeba jeszcze zaznaczyć oświadczenie o pełnoletności i zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

W drugim etapie szybkiej rejestracji bukmacher wymaga kolejnych kilku informacji. Wpisujemy imię i nazwisko, numer PESEL, kod SMS, a także zaznaczamy państwo urodzenia i skąd pochodzą środki na grę. Po odhaczeniu ostatniego oświadczenia klikamy „Zarejestruj” i w ten sposób mamy w STS konto tymczasowe. U bukmachera STS rejestracja bez dowodu przebiega wyjątkowo sprawnie, a cały proces zajmuje zaledwie kilkadziesiąt sekund.

Warto zaznaczyć, że bukmacher STS był jednym z pierwszych, którzy oferowali szybką rejestrację bez dowodu. Jak na lidera polskiego rynku bukmacherskiego przystało, spółka ta bardzo często wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich nowych klientów. Dlatego nie dziwi też fakt przygotowania przez STS rewelacyjnego bonusu powitalnego z kodem, który odblokuje szybka rejestracja bez dowodu.

Fortuna – skan dowodu prześlesz później

Legalny bukmacher Fortuna - skan dowodu możesz przesłać póżniej

Również u legalnego bukmachera Fortuna skan dowodu podczas szybkiej rejestracji nie jest wymagany. Co więcej, formularz rejestracyjny został stworzony w taki sposób, by zmieścić wszystkie segmenty na jednej podstronie. W związku z tym nie ma konieczności przechodzenia do następnego kroku, gdyż wszelkie dane podajemy w jednoetapowej rejestracji.

Podczas zakładania konta w Fortunie trzeba stworzyć swój pseudonim i hasło, a także kod PIN do identyfikacji w punktach naziemnych. Następnie wpisujemy e-mail, imię, nazwisko, numer telefonu oraz numer PESEL. Należy jeszcze zaznaczyć wymagane oświadczenia i zgody, a także podać kod promocyjny, by uzyskać pakiet bonusowy na start.

Po uzupełnieniu formularza rejestracyjnego wystarczy dokonać weryfikacji procesu poprzez link aktywacyjny. Legalny bukmacher Fortuna wysyła ten link na adres mailowy podany podczas szybkiej rejestracji konta tymczasowego. Skan dowodu osobistego należy natomiast przesłać za pomocą swojego profilu w ciągu 28 dni od rejestracji.

Betclic – raz, dwa, trzy i konto bez dowodu założone

Legalny bukmacher Betclic - załóż konto bez dowodu

Zarządzany przez BEM Operations Limited bukmacher Betclic także udostępnia swoim nowym klientom wygodną opcję szybkiej rejestracji. Została ona rozbita na trzy szybkie etapy, przez które przejść można w parę chwil. Pierwszy krok polega na podaniu swojego imienia, nazwiska, daty urodzenia, a także adresu e-mail. Na koniec zaznaczamy jeszcze oświadczenie i zgodę, a następnie przechodzimy do etapu numer dwa.

Krok drugi szybkiej rejestracji bez dowodu w Betclic polega na wpisaniu kolejnych danych osobowych i kontaktowych. Po kolei należy wpisać: PESEL, adres (ulicę), kod pocztowy, miasto, a także numer telefonu. Kiedy już uda się uzupełnić wszystkie rubryki, wciskamy przycisk „Następny” i przechodzimy do ostatniego etapu formularza rejestracyjnego.

Trzeci, a zarazem finałowy etap szybkiej rejestracji Betclic polega na stworzeniu nazwy użytkownika i wymyśleniu hasła. Za pomocą tych danych będziemy logować się później na swoje konto bukmacherskie. Do tego wybieramy pytanie bezpieczeństwa, jakże istotne w przypadku utraty danych do logowania. Ostatnia rubryka to miejsce na kod bonusowy, który odblokowuje atrakcyjny cashback na start (i nie tylko!).

Betfan – otwórz konto u bukmachera bez dowodu

Legalny bukmacher Betfan szybka rejestracja bez dowodu

Po przejściu na stronę internetową bukmachera Betfan, należy kliknąć pole „Otwórz konto”, które zainicjuje formularz rejestracyjny. Zakładanie nowego konta bukmacherskiego w tej firmie jest niezwykle proste i opiera się na dwóch łatwych krokach. W pierwszym etapie wystarczy tylko wpisać adres mailowy i wymyślić hasło do logowania, a także podać numer telefonu. Pod odpowiednimi rubrykami legalny bukmacher umieścił wszelkie istotne zgody i oświadczenia, które można zaakceptować jednym kliknięciem.

Drugi etap szybkiej rejestracji w Betfan polega na podaniu imienia, nazwiska, numeru PESEL oraz kodu SMS. Bukmacher wysyła go na numer telefonu podany w pierwszym kroku zakładania nowego konta. Na koniec pozostaje jeszcze wpisanie kodu bonusowego, który pozwoli Ci skorzystać z promocyjnego pakietu powitalnego dla nowych klientów. Zaznacz jeszcze obowiązkowe oświadczenie i możesz zakończyć rejestrację bez dowodu u bukmachera.

Betfan to legalny bukmacher bez dowodu, u którego weryfikację danych osobowych można wykonać już po rejestracji. Nie wymaga on przesłania skanu dokumentu tożsamości w trakcie zakładania nowego konta bukmacherskiego. Udostępniona na stronie i w aplikacji mobilnej szybka rejestracja skutkuje utworzeniem konta tymczasowego.

PZBuk – legalny bukmacher bez skanu dowodu

Polski legalny bukmacher PZBuk bez dowodu

W przypadku PZBuk, czyli Polskich Zakładów Bukmacherskich, również istnieje możliwość wygodnej szybkiej rejestracji. Nie wymaga ona weryfikacji w trakcie zakładania konta, a więc PZBuk to kolejny bukmacher bez skanu dowodu. Formularz rejestracyjny, który rozwija się z prawej strony ekranu, podzielony został na trzy etapy, które nie powinny powodować komplikacji.

W pierwszym kroku należy utworzyć nazwę użytkownika i e-mail, gdyż za pomocą tych danych będziemy się logować do swojego konta. Trzeba jeszcze wpisać numer telefonu komórkowego, a także stworzyć hasło do logowania. Poniżej pól formularza bukmacher umieścił zgodę na przetwarzanie danych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

W kroku drugim trzeba podać nieco więcej informacji na swój temat, które bukmacher zweryfikuje, gdy zdecydujemy się przesłać skan dowodu. W odpowiednich rubrykach należy podać imię, nazwisko, numer dokumentu tożsamości, dokładny adres zamieszkania, datę urodzenia, płeć, PESEL, kraj pochodzenia, walutę, a na koniec wpisać jeszcze kod bonusowy. Całkiem sporo danych, prawda?

Na szczęście więcej danych osobowych i kontaktowych wpisywać w PZBuk nie trzeba, gdyż przed nami ostatni etap rejestracji. Tutaj, w myśl odpowiedzialnej gry, zaznaczamy swoje limity dzienne i miesięczne na czas gry i obrót finansami. Limity można ustawić samodzielnie, albo skorzystać z proponowanych przez bukmachera ustawień. To tyle, po uzupełnieniu formularza klikamy „Otwórz konto” i możemy dokonać pierwszej wpłaty depozytu.

ETOTO – szybka rejestracja stała się jeszcze szybsza

Legalny bukmacher Etoto - rejestracja krok po kroku bez dowodu

Legalny bukmacher ETOTO chwali się w sieci, że szybka rejestracja za pomocą jego formularza zajmuje jedynie 30 sekund. Nie pozostaje nic innego, jak podjąć wyzwanie bukmachera i ze stoperem w ręku przejść przez rejestrację bez dowodu. Przed nami tylko dwa proste i zgrabnie uporządkowane etapy zakładania konta.

W pierwszym kroku należy tylko podać adres e-mail oraz hasło, a następnie wpisać kod bonusowy. Pod tymi trzema polami bukmacher ETOTO umieścił oświadczenie o osiągnięciu pełnoletności i akceptacji postanowień regulaminu firmy. Zaznaczenie tego pola jest obowiązkowe. Na dole znajduje się jeszcze nieobowiązkowe okienko wyrażające zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Drugi krok szybkiej rejestracji bez dowodu na stronie ETOTO to już czysta przyjemność. Na nowych klientów czekają wyłącznie cztery pola do uzupełnienia. Należy kolejno wpisać swoje imię, nazwisko, numer telefonu, a także numer PESEL. Pozostaje jeszcze zaznaczenie nieobowiązkowej zgody na marketing bezpośredni i można kończyć zakładanie konta.

Zakłady bukmacherskie ETOTO udostępniają jeden z najmniej skomplikowanych formularzy rejestracyjnych na rynku legalnych polskich bukmacherów. Jako jeden z nielicznych, ETOTO wymaga tylko najbardziej podstawowych danych w formularzu. Weryfikacji konta można dokonać w dowolnym późniejszym momencie, lecz koniecznie przed pierwszą wypłatą wygranej z konta.

LV BET – rejestracja bez dowodu w dwóch krokach

Legalny bukmacher LVBet rejestracja z kodem bonusowym bez dowodu

W przypadku szybkiej rejestracji bez dowodu w LV BET formularz został podzielony na dwa proste etapy. Po założeniu konta tymczasowego można korzystać z pełnej oferty bukmachera. Formularz rejestracyjny otwiera się na stronie internetowej po wciśnięciu odpowiedniego guzika w prawym górnym rogu ekranu.

Pierwszy etap rejestracji bez dowodu w LV BET polega na wpisaniu podstawowych danych osobowych. Kolejno należy podać imię i nazwisko, wybrać narodowość i kraj zamieszkania, zaznaczyć datę urodzenia, wprowadzić dokładny adres. Tu ciekawostka: przy wybraniu narodowości polskiej znikają niektóre pola, a wystarczy wtedy podać tylko imię, nazwisko oraz PESEL. Następnie można przejść do etapu drugiego szybkiej rejestracji.

Drugi etap rejestracji w LV BET polega na podaniu kilku danych kontaktowych, które są niezbędne do utworzenia konta bukmacherskiego. W odpowiednich rubrykach trzeba wpisać swój adres e-mail, stworzyć login i hasło, podać numer telefonu, a na koniec wpisać kod bonusowy. Pod tymi polami pozostają obowiązkowe zgody i oświadczenia, po czym można wcisnąć „Zakończenie rejestracji”.

Choć według formularza rejestracyjnego pozostał jeszcze trzeci krok, tak naprawdę nie trzeba go wykonywać w tym momencie. Po zakończonej szybkiej rejestracji pojawia się plansza z informacją o koniecznej weryfikacji dowodu, którą można przeprowadzić w dowolnym momencie. Zatem szybka rejestracja bez dowodu jest mimo wszystko dwuetapowa, a skan wystarczy dosłać przez swój profil gracza później.

TOTALbet – załóż nowe konto bez skanu dowodu w parę chwil

Legalny bukmacher TotalBet dwuetapowa rejestracja bez dowodu

Dwuetapowa szybka rejestracja bez dowodu jest także dostępna u legalnego polskiego bukmachera pod nazwą TOTALbet. W tym przypadku weryfikacja danych z dowodu tożsamości również nie jest konieczna przy zakładaniu konta bukmacherskiego. Można odsunąć ten element w czasie, logując się później na swoje konto i przesyłając skan dowodu.

W pierwszym kroku szybkiej rejestracji w TOTALbet należy podać kilka podstawowych danych kontaktowych, a także danych do logowania. Należy po kolei wpisać swój adres mailowy, wymyśleć hasło do konta, podać numer telefonu, a także wprowadzić kod promocyjny. Pod spodem bukmacher umieścił zgody i oświadczenia, część z nich jest obowiązkowa, zaś dotyczące kontaktu marketingowego można pominąć.

Drugi etap szybkiej rejestracji jest prawie tak samo prosty, jak w przypadku formularza rejestracyjnego ETOTO. Wystarczy podać tylko imię, nazwisko, obywatelstwo, a także numer PESEL. W ten sposób uzupełnienie całego formularza rejestracyjnego zajmuje mniej niż minutę, dzięki czemu można szybko cieszyć się świeżutkim kontem bukmacherskim.

Bukmacher TOTALbet to kolejny bukmacher bez dowodu na polskim rynku, który udostępnia swoim nowym graczom szybką rejestrację. Konto tymczasowe, które jest rezultatem szybkiej rejestracji, można zweryfikować w dowolnym momencie. Potrzebny do tego będzie skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości, które przesyła się za pomocą swojego profilu gracza.

Podsumowanie

Legalny bukmacher bez dowodu to coraz częściej spotykana opcja na polskim rynku bukmacherskim. Wiemy już, że taka praktyka jest zgodna z obowiązującym w kraju prawem, które wynika z nowelizacji ustawy hazardowej. Przepisy te określają co prawda, że każdy użytkownik zakładów bukmacherskich musi przejść weryfikację. Na szczęście najlepsi legalni bukmacherzy w Polsce wychodzą klientom naprzeciw, oferując odroczenie weryfikacji na później.

Sam pomysł szybkiej rejestracji, która kończy się utworzeniem konta tymczasowego, powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie graczy. Fani bukmacherki w Polsce zabiegali o to, by ułatwić im możliwość sprawnego założenia nowego konta u ulubionych bukmacherów. Kwestia zrobienia skanu lub zdjęcia dowodu osobistego może być czasochłonna i niewygodna. Czasami po prostu gracze nie potrafią w momencie rejestracji przesłać skanu, więc z myślą o nich powstała właśnie szybka rejestracja.

Bukmacher bez dowodu musi jednak prędzej lub później przeprowadzić weryfikację danych osobowych każdego swojego gracza. Konto tymczasowe nie zezwala przecież na wypłacanie wygranych, więc klienci sami powinni zadbać o przesłanie skanu dowodu. Weryfikacja u większości bukmacherów zamyka się w kilkudziesięciu minutach, choć czasami może trwać do 24 godzin.

Również z powodu przedłużającej się niekiedy weryfikacji powstali bukmacherzy bez dowodu oferujący szybką rejestrację konta tymczasowego. Trudno wyobrazić sobie sytuację, w której gracz po zakończonej rejestracji miałby czekać do 24 godzin na możliwość zalogowania się, wpłaty depozytu, a także obstawienia pierwszego zakładu. Z tego powodu szybka rejestracja u bukmachera bez dowodu jest rewelacyjną opcją, z której trzeba koniecznie skorzystać.

Do tego też zachęcamy wszystkich fanów bukmacherki, którzy nadal zastanawiają się, czy warto założyć konto u bukmachera bez dowodu. Nie ma na co czekać, trzeba korzystać z tej oferty, póki jeszcze funkcjonuje. Tylko nie zapominajcie o wpisaniu kodu promocyjnego podczas szybkiej rejestracji, by skorzystać z dodatkowych bonusów na start!

Piotr

Urodzony w 1994 roku. Interesuje się tematyką digital marketingu. Uważnie śledzi trendy na rynku bukmacherskim, Prywatnie pasjonat literatury i obstawiania meczy e-sportowych. Prowadzi internetowy kwartalnik „Strona Czynna”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *