Bukmacherzy bez podatku

Bukmacherzy bez podatku w Polsce

Nowelizacja ustawy hazardowej wprowadziła spore zamieszanie na polskim rynku bukmacherskim. Choć zdążyliśmy już przywyknąć do zmian, jedna rzecz wciąż przyprawia graczy o zawroty głowy. Mowa o podatku bukmacherskim, który wynosi w Polsce aż 12% i jest pobierany już przy zawieraniu zakładów bukmacherskich. Na szczęście funkcjonują na rynku tak zwani bukmacherzy bez podatku, którzy pozwalają cieszyć się większymi wygranymi. W jaki sposób podatek bukmacher w Polsce może obejść i dlaczego jest to legalne? Między innymi tego dowiesz się z naszego artykułu.

Legalni bukmacherzy bez podatku

O co właściwie chodzi z tymi bukmacherami bez podatku? Już spieszymy z wyjaśnieniem, bo może się wydawać dziwnym, że w Polsce da się legalnie obejść podatki, prawda? Gra bez dwunastoprocentowego podatku tak naprawdę polega na przeniesieniu opłaty daniny na firmę bukmacherską. Nie da się jej nie płacić, lecz legalny bukmacher bez podatku tak cyrkuluje ofertą, by gracze nie odczuli żadnej straty.

Legalni bukmacherzy bez podatku udostępniają na swoich stronach oferty promocyjne, dzięki którym można zamortyzować straty spowodowane opłatą. Poprzez podwyższenie potencjalnych wygranych o konkretny procent gracz nie tylko wychodzi „na czysto”. Zwykle dodatek do kuponów wynosi minimum +14%, dzięki czemu można zarobić dodatkowe środki. Często jednak gra bez podatku ograniczona jest pewnymi wymaganiami, o których napiszemy szerzej w dalszej części naszego artykułu.

Skupimy się na poniższych promocjach, które dogłębnie przeanalizujemy:

BukmacherPromocjaZasadyKod promocyjny
TOTALbet·         Gra bez Podatku na Wszystko: +14% do zakładów SOLO i AKO

·         Total Bonus: do +113% do zakładów AKO

Co najmniej 3 zdarzenia z kursem pojedynczym 1.20

 

Sprawdź kod
·         forBET·         14 dni bez podatku: +14% do zakładów AKO po rejestracji

·         Wirtualne II: do +40% do zakładów AKO na sporty wirtualne

Co najmniej 3 zdarzenia z kursem pojedynczym 1.30

 

Sprawdź kod
Fortuna·         Happy Hours: +14% do zakładów AKOCo najmniej 3 zdarzenia z kursem pojedynczym 1.30Sprawdź kod
LV BET·         Zbijamy Podatek po Rejestracji: +14% do zakładów AKO przez 14 dni od założenia kontaCo najmniej 3 zdarzenia z kursem ogólnym 2.40Sprawdź kod
PZBuk·         Kombo+: do +25% do zakładów AKOCo najmniej 3 zdarzenia z kursem pojedynczym 1.30Sprawdź kod
NobleBet·         Bez Podatku po Rejestracji: +14% do zakładów AKO przez 30 dni rejestracji

·         Luksusowe AKO+: do +100% do zakładów AKO

Co najmniej 3 zdarzenia z kursem pojedynczym 1.30 i kursem ogólnym 2.20Sprawdź kod
Totolotek·         Bonus King Size: do +66% do zakładów AKOCo najmniej 5 zdarzeń z kursem pojedynczym 1.21Sprawdź kod
eWinner·         Wirtualne Poniedziałki bez Podatku: +14% do zakładów AKO na sporty wirtualne

·         eSport bez Podatku: +14% do zakładów AKO na esport

Co najmniej 3 zdarzenia z kursem pojedynczym 1.20Sprawdź kod

Dlaczego na polskich stronach pobierany jest podatek od stawki?

Być może spotkałeś się wcześniej z podatkiem od wygranych, który wynosi w Polsce 10%. W przypadku zakładów bukmacherskich jest to dodatkowa opłata pobierana od wygranych przekraczających kwotę 2280 PLN. Jednakże podatek bukmacherski od stawki odliczany jest za każdym razem – nawet, jeżeli kupon „nie wejdzie”. Wszystkiemu winna jest ustawa hazardowa.

Ustawa hazardowa – obowiązki bukmacherów

Polskim aktem prawnym, który reguluje działalność zakładów bukmacherskich, jest ustawa hazardowa. Weszła w życie z początkiem 2010 roku, zaś 1 kwietnia 2017 roku miała miejsce jej nowelizacja. Dokument ten ustala prawa i obowiązki spółek organizujących zakłady bukmacherskie, gry karciane oraz grę na automatach.

Według ustawy hazardowej, legalny bukmacher to taki, który otrzymał licencję Ministra Finansów na organizację zakładów wzajemnych. Spółka ubiegająca się o stosowną licencję musi posiadać siedzibę na terenie RP, polską domenę internetową i kapitał zakładowy minimum 2 mln PLN. Jednocześnie nielegalne stało się obstawianie u zagranicznych bukmacherów, którzy nie działają w Polsce na podstawie licencji.

Wśród zapisów ustawy jest też obowiązek płacenia podatku bukmacherskiego, jaki został ustalony na poziomie 12%. Zwykle bukmacherzy scedują go na graczy, automatycznie obniżając ich stawki z poziomu 1,00 do 0,88. Na szczęście da się też legalnie grać bez podatku.

Alternatywne rozwiązania

Jeśli myślisz, że najłatwiej byłoby grać na zagranicznych stronach i nie martwić się podatkami, mamy dla Ciebie złe wieści. Takie zachowanie nie jest obecnie legalne, podobnie jak obstawianie u bukmacherów, którzy nie posiadają licencji MF. Gra niezgodna z prawem może skutkować grzywną w wysokości do 120-krotności stawek dziennych. W praktyce kara wynosi od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Alternatywą jest gra u legalnych polskich bukmacherów, którzy w swojej ofercie posiadają specjalne promocje. Mogą oni zaproponować „grę bez podatku”, podczas której i wilk syty i owca cała. Państwo otrzymuje swoją daninę, a gracz ma szansę na wyższe wygrane. W takim przypadku kwestię opłaty bierze na siebie bukmacher.

Plusy gry z podatkiem

Niewątpliwie największym plusem gry z podatkiem jest bezpieczeństwo i stabilizacja. Jeśli bukmacher pobiera od gracza podatek w wysokości 12% to znaczy, że działa on zgodnie z prawem. Legalni polscy bukmacherzy muszą rozliczać się z tego podatku, zaś gracz zyskuje pewność, że jego środki pieniężne są bezpieczne. Czego nie można powiedzieć o nielegalnych bukmacherach, jacy często okradają swoich klientów na różne sposoby.

Minusy gry z podatkiem

Zmniejszenie stawki o 12% przekłada się niestety na niższe potencjalne wygrane, co jest największym minusem gry z podatkiem. Wielu graczy przestało z tego powodu bawić się w bukmacherkę, gdyż niższe wygrane ich nie zadowalały. Na szczęście w Polsce działają legalni bukmacherzy, którzy wychodzą naprzeciw niezadowolonym z prawa klientom. Oferując grę bez podatku dają wszystkim graczom możliwość wyższych wygranych.

Oferty bez podatku u legalnych bukmacherów

Wspominaliśmy już o najlepszych polskich legalnych bukmacherach, którzy oferują promocje na grę bez podatku. Przyszła pora, by przyjrzeć się bliżej tym ofertom i sprawdzić, na czym dokładnie polega typowanie bez podatku u każdego bukmachera z naszej listy. Mamy nadzieję, że w ten sposób będziecie w stanie wybrać dla siebie najbardziej korzystnego bukmachera.

TOTALbet bez podatku

Na pierwszy ogień idzie bukmacher TOTALbet, który przygotował niezwykle interesującą promocję na grę bez podatku. Zachęca on do obstawiania bez dodatkowych opłat w trybie 24/7, choć koniecznie trzeba przyjrzeć się warunkom tej oferty. Na pierwszy rzut oka wygląda ona bardzo intrygująco, ale czy w rzeczywistości można stale typować bez podatku?

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że promocja u bukmachera TOTALbet nie jest w żaden sposób ograniczona czasowo. Jedynym warunkiem udziału w akcji jest przestrzeganie postanowień regulaminu, które dotyczą konkretnych kuponów bez podatku. Jeśli typujesz zakłady na kuponach AKO, pojedynczy kurs każdego z nich musi wynieść minimum 1.20. Co więcej, na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia, by wliczał się on do promocji bez podatku.

Jeśli wolisz obstawiać mniejsze kupony, a więc SINGLE i DOUBLE, również możesz grać bez ponoszenia kosztów podatku bukmacherskiego. W tym przypadku bukmacher doliczy kwotę niwelującą do jednego z wygranych kuponów, pod warunkiem, że w od poniedziałku do niedzieli wygrasz trzy takie kupony. Zarówno promocja dla kuponów pojedynczych, jak i akumulowanych, prezentuje się zatem bardzo atrakcyjnie.

forBET bez podatku

Gra w forBET bez podatku funkcjonuje w ramach dwóch stałych ofert promocyjnych. Pierwszą z nich jest promocja będąca jednym z trzech filarów bonusu powitalnego dla nowych graczy. Po zarejestrowaniu nowego konta bukmacherskiego można tutaj grać przez 14 dni bez podatku. Na kuponie muszą się jednak znaleźć minimum 3 zdarzenia, a kurs każdego wynieść co najmniej 1.30.

Oprócz gry w zakładach bukmacherskich z dodatkiem +14% przez dwa tygodnie, forBET oferuje jeszcze wyższe wygrane w sportach wirtualnych. Wysokość promocji też uzależniona jest od liczby zdarzeń na kuponie i zaczyna się od +5% przy 3 zdarzeniach. Maksymalnie można zwiększyć potencjalne wygrane o +40%, lecz na kuponie musi znaleźć się aż 10 zdarzeń. Oferta promocyjna dotyczy tylko sportów wirtualnych, a więc gier symulowanych w oparciu o algorytm komputerowy.

forBET zakłady bukmacherskie podatek niwelują też przy okazji promocji ograniczonych czasowo. Zazwyczaj pojawiają się one w ofercie bukmachera w trakcie trwania ważnych wydarzeń sportowych, np. Igrzysk Olimpijskich lub EURO. Gra bez podatku dotyczy wtedy zwykle kuponów AKO z minimum 3 zdarzeniami i kursem pojedynczym co najmniej 1.30.

Fortuna bez podatku

U bukmachera Fortuna bez podatku grać można w określonych godzinach, jeśli typuje się zakłady z oferty przedmeczowej. W przypadku obstawiania na żywo, promocja ta nie jest ograniczona czasowo, a więc działa 24/7. Promocja bukmacherska funkcjonuje pod nazwą „Happy Hours graj bez podatku” i prezentuje się całkiem ciekawie.

Dla kuponów zagranych w ramach oferty live promocja nalicza się całodobowo i przez cały tydzień. Z kolei dla zakładów przedmeczowych Happy Hours działają od poniedziałku do piątku od 16:00 do 18:00, a także w weekendy od 12:00 do 15:00. We wszystkich przypadkach trzeba jednak spełnić warunki, które niezbędne są, by kupon zaliczyć do promocji.

Promocja bukmachera Fortuna bez podatku dotyczy kuponów AKO z przynajmniej 3 zdarzeniami. Minimalny kurs pojedynczy dla każdego z nich musi wynieść 1.30. W przypadku obstawiania zakładów prematch należy jeszcze pamiętać o godzinach, w których promocja bez podatku działa. Zakłady na żywo nie są ograniczone czasowo w kontekście akcji promocyjnej, zatem można grać bez podatku 24/7.

LV BET bez podatku

W swojej ofercie promocyjnej podatek bukmacher LV BET niweluje przez pierwsze 14 dni od rejestracji. Wystarczy założyć nowe konto gracza, aby cieszyć się stawkami podwyższonymi o +14% w ciągu pierwszych dwóch tygodni gry. Nie jest jednak tak, że w LV BET każdy postawiony kupon oznacza grę bez podatku.

Aby móc skorzystać z tej ciekawej oferty promocyjnej, należy typować zakłady bukmacherskie na kuponach AKO. Na każdym z nich powinny znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia. Ten legalny bukmacher bez podatku grę oferuje dla kuponów z kursem ogólnym wynoszącym co najmniej 2.4. Dodatkowe +14% doliczane jest do wcześniej pomniejszonej o podatek stawki, co niweluje straty wynikające z ustawy hazardowej.

Promocja na grę bez podatku ma również szereg pewnych ograniczeń dotyczących poszczególnych zakładów. Do akcji nie wliczają się zakłady postawione za środki bonusowe, zakłady pojedyncze i rozliczone przez opcję cashout. Co więcej, promocja nie dotyczy kuponów zawartych w ramach sportów wirtualnych i nie obejmuje zakładów typu „MultiSingiel”.

+25% do wygranych zakładów kombi w PZBuk

W przypadku zakładów bukmacherskich PZBuk, znana z innych firm promocja podwyższająca stawkę działa tu nieco inaczej. W ramach bonusu „Kombo+” klienci bukmachera mogą liczyć na podwyższenie wygranych w związku z liczbą wytypowanych zakładów na kuponie AKO. Wystarczy zagrać kupon z minimum 3 selekcjami, by automatycznie aktywować tę atrakcyjną promocję.

Bonus pozwala graczom zyskać dodatkowe środki w postaci powiększonych wygranych. Już przy 3 zdarzeniach na kuponie można liczyć na dodatkowe +2%. Współczynnik ten rośnie z każdym kolejnym zdarzeniem, by osiągnąć maksymalne +25% dla 7 i więcej zakładów na kuponie AKO. Bukmacher nie ogranicza kuponów pod względem minimalnego kursu zakładów.

Jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić, by skorzystać z promocji, jest typowanie zdarzeń z odpowiednich kategorii. Tylko wybrane ligi i turnieje wliczają się do regulaminu akcji „Kombo+”. Dotyczą one następujących dyscyplin sportowych: piłki nożnej, tenisa, siatkówki, piłki ręcznej, a także koszykówki. Bez obaw, wszystkie najpopularniejsze i najważniejsze ligi oraz turnieje znajdziecie na liście.

Noblebet – bukmacher bez podatku

U bukmachera Noblebet można znaleźć w sumie dwie bardzo atrakcyjne oferty promocyjne na grę bez podatku. Pierwsza z nich dotyczy wszystkich graczy, którzy zdecydują się założyć nowe konto u tego legalnego polskiego bukmachera. Z kolei druga została ograniczona czasowo i polega na podwyższaniu wygranych z kuponów AKO, które rosną wraz z kolejnymi selekcjami na kuponie. Obie oferty prezentują się bardzo atrakcyjnie, co przekłada się na spore zainteresowanie bonusami bukmachera Noblebet.

Ten bukmacher bez podatku oferuje nowym graczom lepsze warunki gry przez pierwsze 30 dni od daty rejestracji konta. Promocja działa w ramach bonusu powitalnego, który odblokować można z kodem rejestracyjnym. Dodatek +14% do wygranych działa tylko w ramach kuponów AKO, na których pojawią się minimum 3 zdarzenia. Co więcej, kurs ogólny dla takich kuponów musi wynieść co najmniej 2.20.

Drugą wyśmienitą ofertą bonusową u bukmachera Noblebet jest promocja o nazwie „Luksusowe AKO+”, która pozwala podwyższyć wygrane na kuponach akumulacyjnych. Wystarczy, że stworzy się kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami, a wygrana powiększy się o dodatkowe +5%. Z każdą kolejną selekcją dodatek procentowy rośnie, by osiągnąć maksymalne +100% dla kuponów z 14 i więcej zdarzeniami. Warto pamiętać, że kurs pojedynczy dla każdego z zakładów na kuponie musi wynieść minimum 1.30.

Totolotek – gra bez podatku

Promocja niwelująca podatek od Totolotka prezentuje się bardzo ciekawie, gdyż pozwala na podwyższenie potencjalnych wygranych nawet o +66%. Ten bonus dla zarejestrowanych użytkowników wymaga wcześniejszej wpłaty depozytu w wysokości minimum 20 PLN. W promocji biorą udział wyłącznie zdarzenia z minimalnym kursem pojedynczym 1.21. Jeśli choć jeden zakład na kuponie będzie oznaczony niższym kursem, promocja nie aktywuje się.

Bonus aktywuje się samoczynnie dopiero przy 5 zakładach dodanych do kuponu akumulacyjnego. W takim przypadku dodatek do wygranej wynosi +5%, a następnie rośnie wraz z kolejnym zdarzeniem na kuponie. Straty wynikające z podatku bukmacherskiego niwelują się przy 7 zdarzeniach, kiedy bukmacher dodaje +15% do wygranych.

Dodatkowy procent od wygranych rośnie wraz z każdym dodanym zdarzeniem aż do poziomu 14 zakładów na kuponie. Wtedy wysokość bonusu wynosi +50%. W przedziale od 15 do 29 zdarzeń można liczyć na dodatkowe +52%. Z kolei maksymalna wartość promocji, czyli +66%, dotyczy prawdziwych „tasiemców”, na których gracz umieści aż 30 zakładów.

eWinner promocje bez podatku

Zakłady bukmacherskie eWinner posiadają w swojej ofercie promocyjnej aż dwie akcji bonusowe na grę bez podatku. Ten legalny bukmacher nie przygotował jednak opcji dla fanów tradycyjnych dyscyplin sportowych, więc bez podatku nie obstawimy tu piłki nożnej. Natomiast coś ciekawego znajdą tutaj dla siebie fani sportów elektronicznych oraz sportów wirtualnych.

Promocja, w której typować można e-sport bez podatku to stały bonus u bukmachera eWinner, dostępny 24/7. Do akcji wliczają się tylko kupony AKO z minimum 3 zdarzeniami i kursem pojedynczym nie mniejszym niż 1.20. Nie można łączyć wydarzeń e-sportowych z innymi, aby móc skorzystać z bonusu bez podatku. Po rozliczeniu wygranej bukmacher zwraca kwotę podatku na konto gracza.

Drugą promocję legalny bukmacher bez podatku nazwał „Wirtualne poniedziałki” i, jak sama nazwa wskazuje, dotyczy ona sportów wirtualnych. Promocja działa wyłącznie w poniedziałki i działa przy kuponach z co najmniej 3 zdarzeniami. Zwycięskie kupony powodują zwrot wartości podatku na konto główne.

Czy warto grać bez podatku?

Cóż to za pytanie! Oczywiście, że warto grać bez podatku, ponieważ w ten sposób można zarobić więcej! Zakłady bukmacherskie podatek przerzucają na siebie, powiększając potencjalną wygraną klienta. Wszystko jest w pełni legalne i zgodne z prawem, a więc nie ma się czego obawiać.

U legalnych polskich bukmacherów gra bez podatku zwykle dotyczy kuponów AKO. Warto wcześniej sprawdzić, który bukmacher ma najciekawszą promocję niwelującą podatek. Zwykle można liczyć nie tylko na zwrot wartości obowiązkowej daniny, ale na dodatkowe środki dla bardziej rozbudowanych kuponów. Jeśli często typujesz kupony wielokrotne, powinieneś koniecznie skorzystać z oferty najlepszych bukmacherów bez podatku.

Jak uniknąć podatku od wygranej u bukmachera?

Cały czas skupiamy się na podatku bukmacherskim w wysokości 12%, który odprowadza się od stawki gracza. Nie możemy jednak zapominać o funkcjonowaniu drugiej opłaty obowiązkowej, a mianowicie podatku od wygranej, który wynosi 10%. Na szczęście ta danina nie jest odprowadzana od każdego wygranego kuponu, ponieważ dotyczy tylko wygranych powyżej kwoty 2280 PLN.

Czy da się w jakiś sposób uniknąć tego dodatkowego podatku? Odpowiedź jest prostsza, niż mogłoby się wydawać: trzeba grać tak, aby wygrane na kuponach mieściły się poniżej pułapu 2280 PLN. Jeżeli typujesz rozbudowane kupony AKO, warto podzielić je na dwa lub kilka mniejszych. Warto w taki sposób cyrklować kursami, by potencjalne wygrane z poszczególnych kuponów były niższe.

Opłaca się nieco pokombinować, gdyż obowiązek podatkowy dotyczy całej kwoty wygranej powyżej 2280 PLN, a nie tylko „nadwyżki”. Innymi słowy, już przy zwycięskiej kwocie 2280 PLN trzeba będzie rozliczyć się z dziesięcioprocentowego podatku wynoszącego 228 PLN. Tym samym z wygranej zostanie nam w kieszeni tylko 2052 PLN.

Odpowiednie dobieranie stawek i kursów na kuponach nie tylko pozwoli na atrakcyjne wygrane. W ten sposób można uniknąć niechcianego podatku od wygranych, a przy okazji skorzystać też z bonusów na grę bez podatku od stawki. Ważne jest, by stale kontrolować kalkulator bukmacherski podczas kreowania swoich kuponów AKO i trzymać rękę na pulsie.

FAQ

Czy istnieje bukmacher bez podatku?

Tak, niektórzy legalni polscy bukmacherzy oferują możliwość gry bez podatku bukmacherskiego. Zazwyczaj oferują oni dodatkowy procent do wygranych, aby zniwelować poniesione koszty obowiązkowej opłaty na rzecz Skarbu Państwa.

Ile wynosi podatek od zakładów bukmacherskich?

W Polsce podatek od zakładów bukmacherskich to 12% odliczane od postawionej stawki. Jest on stosunkowo wysoki – dla porównania, ten sam podatek wynosi we Francji 9,3%, w Niemczech 5%, zaś we Włoszech jedynie 2,75%. W Polsce funkcjonuje też podatek od wygranych w wysokości 10%, który dotyczy wszystkich wygranych powyżej kwoty 2280 PLN.

Czym jest gra bez podatku?

Legalny bukmacher bez podatku może zaoferować bonus, który zniweluje dwunastoprocentową opłatę pobieraną od stawki gracza. Gra bez podatku polega na podwyższeniu wygranych o minimum 14%, które powoduje wyjście „na zero”. U niektórych bukmacherów bonus ten może wynosić więcej, dzięki czemu gracz zarabia dodatkowe środki z wygranych kuponów. Zazwyczaj promocje tego typu dotyczą kuponów AKO, mogą też być ograniczone kursami minimalnymi dla pojedynczych zakładów i całego kuponu.

Jak grać bez podatku?

Przede wszystkim należy najpierw wybrać legalnego polskiego bukmachera, który w swojej ofercie posiada promocję na grę bez podatku. Następnie, warto zapoznać się ze szczegółowymi warunkami bonusów oferowanych przez bukmachera. Zachęcamy do sprawdzenia naszego artykułu powyżej, gdzie dokładnie opisujemy zasady korzystania z gry bez podatku. Zwykle dotyczy ona kuponów AKO, choć niektórzy bukmacherzy ograniczają promocję tylko do e-sportu lub sportów wirtualnych. Oczywiście, żeby grać bez podatku, trzeba jeszcze wygrywać, gdyż tylko wtedy bukmacher może zwrócić klientowi kwotę opłaty.

Czy warto grać bez podatku?

Tak, ponieważ w ten sposób można powiększyć swoje potencjalne wygrane z kuponów bukmacherskich. Grając bez podatku u bukmachera do wygranych doliczany jest odpowiedni procent, który przekłada się na lepsze zarobki z kuponów. Wszystko odbywa się z poszanowaniem polskiego prawa i jest w 100% legalne.

Które ligi warto obstawiać bez 12% podatku?

Wszystko zależy od aktywnej promocji u bukmachera, gdzie obstawiamy mecze. Jeśli oferta pozbawiona jest ograniczeń, można bez problemu obstawiać piłkarską Ekstraklasę, Premier League czy Bundesligę. To samo dotyczy koszykarskiej ligi NBA, siatkarskiej Ligi Narodów czy hokejowej NHL. Warunkiem do skorzystania z bonusu jest zazwyczaj typowanie kuponów AKO zawierających minimum 3 zdarzenia. Zasady gry bez podatku różnią się u poszczególnych bukmacherów, stąd zachęcamy do zapoznania się z ich regulaminami.

Który bukmacher bez podatku jest najlepszy?

Na uwagę zasługują oferty następujących bukmacherów: TOTALbet, forBET, Fortuna, LV BET, PZBuk, Noblebet, Totolotek, a także eWinner. Spośród nich najwięcej daje Noblebet, gdzie oprócz gry bez podatku można zyskać do +100% od wygranych. Dobrą ofertę posiada bukmacher TOTALbet, który pozwala również odzyskać kwotę podatku od kuponów pojedynczych. Fanów sportów elektronicznych powinna zainteresować oferta gry bez podatku u bukmachera eWinner. Z kolei zwolennicy sportów wirtualnych mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty na grę bez podatku w firmie forBET.

 

Tomasz

W świecie bukmacherki, giełdy Betfair i rynków azjatyckich od 2016 roku. Przez wielu uważany za niepowtarzalnego eksperta pomyślnie typującego wydarzenia sportowe. Uważnie śledzi anomalie, wpłaty i wahania kursów każdego dnia. Główny Edytor i Copywriter tekstów na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *