Najlepsze Bonusy Bukmacherskie od Depozytu

Bonus od depozytu to obecnie jedna z najbardziej rozpowszechnionych promocji, które przygotowują legalni bukmacherzy w Polsce. Są one nierozerwalnie związane z koniecznością dokonania wpłaty środków na konto gracza. Bukmacherzy zazwyczaj oferują taki bonus już od pierwszej wpłaty, a jego kwota może sięgać nawet ponad 1000 PLN. W niniejszym artykule rzucamy światło na kilka elementów: na czym polega bonus od depozytu, jak go uzyskać, a także o czym należy pamiętać, by nie stracić środków promocyjnych.

Bonusy od depozytu 2022

1200 PLN
Bonus
STS kod promocyjny
Ważne do 31/12/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie
1000 PLN
Bonus
Cashback 1000 zł + 20 zł freebet
Ważne do 13/04/2023

Skopiuj kod

Graj legalnie
200 PLN
Bonus
200% do 200 PLN
Ważne do 08/04/2023

Skopiuj kod

Graj legalnie
550 PLN
Bonus
Cashback do 550PLN!
Ważne do 08/04/2023

Skopiuj kod

Graj legalnie
600 PLN
Bonus
600zł Zaklad Bez Ryzyka
Ważne do 09/04/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie

Na czym polegają bonusy od depozytu?

bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka

Wyróżniamy dwa podstawowe rodzaje bonusów od depozytu. Może to być bonus od pierwszego depozytu dla nowych graczy, albo bonus od wpłaty w ramach promocji dla lojalnych klientów. Szczegółowymi różnicami pomiędzy tymi typami zajmiemy się dokładniej w dalszej części tekstu.

Ogólnie rzecz biorąc, bonusy od depozytu to nic innego, jak atrakcyjna promocja bukmacherska. Proponując taki bonus, zakłady bukmacherskie w Polsce prześcigają się w intratnych ofertach skierowanych do swoich klientów. Ma to na celu albo przyciągnięcie nowych graczy do korzystania z platformy bukmachera, albo zatrzymanie już aktywnych klientów, by nie uciekali do konkurencji. Nie dziwi zatem fakt, że zakłady bukmacherskie oferują bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka, darmowe freebety i inne promocje.

Jak więc działają nasze bonusy bukmacherskie od depozytu? W gruncie rzeczy, polegają one na tym, że bukmacher daje graczom dodatkowe środki na grę. Promocje u poszczególnych bukmacherów mogą się od siebie różnić wysokością oferowanego bonusu. Wyraża się go w procentach, a promocja może wynieść:

 • 200% – bukmacher podwaja wartość wpłaty
 • 100% – otrzymujesz wartość swojego depozytu jako bonus
 • 50% – równowartość połowy wpłaty trafia na konto bonusowe

Bonusy od depozytu rządzą się swoimi własnymi prawami. Podstawowy warunek jest taki, że każdy bukmacher określa górną granicę dla bonusu. Niejednokrotnie istnieje również minimalna wysokość depozytu, która będzie skutkować dodatkowymi środkami promocyjnymi. Generalnie, bonus od wpłaty charakteryzuje się zwykle najwyższymi wartościami.

Bonusy bukmacherskie od depozytu – warunki

Zacznijmy od tego, jak działa bonus powitalny od pierwszego depozytu dla nowych graczy. Konkretne warunki promocji mogą różnić się w zależności od firmy bukmacherskiej, u której rozpoczynasz grę. Niemniej jednak są pewne cechy wspólne, które zwykle stanowią trzon akcji dla nowych graczy.

Przede wszystkim, aby móc otrzymać bonus powitalny od depozytu, należy zarejestrować nowe konto gracza w zakładach bukmacherskich i dokonać pierwszej wpłaty. Warto także pamiętać, że podczas rejestracji można podać kod promocyjny, który przyczynia się do zwiększenia pakietu powitalnego na start. Może to być nie tylko bonus od depozytu, ale także zakład bez ryzyka czy darmowy zakład freebet.

W zależności od wysokości bonusu od depozytu, możesz uzyskać 50, 100 lub nawet 200% dodatkowych środków na dalszą grę. Wysokość dodatku liczona jest od kwoty, którą zdecydujesz się zdeponować na swoim koncie głównym. Przykładowo, jeżeli bonus od wpłaty wynosi 100%, a Ty wrzucisz 500 PLN w formie pierwszej wpłaty, zakłady bukmacherskie przekażą Ci równowartość 500 PLN na konto bonusowe.

W tym momencie zaczyna się etap, który może zniechęcić niektórych graczy, choć niesłusznie! Mamy na myśli warunki obrotu bonusem. Nawet, jeżeli wydaje się, że wspomniane warunki obrotu bonusem są skomplikowane, w rzeczywistości wcale tak nie jest. Aczkolwiek zdarzają się zakłady bukmacherskie, które chcą nieco „utrudnić” wypłatę bonusu zwiększając poszczególne wartości.

Warunki obrotu bonusem – co to takiego?

No właśnie, na czym polegają warunki obrotu bonusem? Ich nadrzędnym celem jest swoiste „odblokowanie” środków bonusowych i „uwolnienie” ich w celu wypłaty tych dodatkowych funduszy. Za każdym razem należy zapoznać się ze szczegółami jak otrzymać bonus od pierwszej wpłaty. Pamiętaj, że lepiej kierować się atrakcyjnymi warunkami obrotu, a nie wysokością potencjalnego bonusu!

Obrót to nic innego jak zagranie konkretną kwotą na kuponie bukmacherskim. Regulamin promocji od depozytu będzie określał nie tylko liczbę koniecznych do wykonania obrotów. Znajdą się w nim również wymagane stawki, liczba zdarzeń na kuponie, jak również wysokość poszczególnych kursów, zarówno na pojedyncze zdarzenia, jak i cały kupon. Zakłady bukmacherskie określają także konkretny czas, który gracz otrzymuje na „przekucie” środków bonusowych w możliwe do wypłaty.

Po co bukmacherzy tworzą warunki obrotu bonusem od depozytu? Jest to zagrywka, która zabezpiecza ich interesy, ponieważ gdyby bukmacher rozdawał pieniądze na lewo i prawo, prawdopodobnie szybko by zbankrutował.

Bonus od depozytu za rejestrację

Najczęściej spotykany i najbardziej atrakcyjny jest bonus powitalny od depozytu za rejestrację nowego konta bukmacherskiego. W ramach tak zwanego pakietu na start można nierzadko zgarnąć jeszcze parę innych promek, w tym zakład bez ryzyka czy freebet. Warto również dodać, że w tym przypadku bonus od pierwszej wpłaty potrafi wynieść od kilkuset do nawet dwóch tysięcy złotych.

O co chodzi z tą rejestracją u bukmachera? Już wyjaśniamy. W związku z nowelizacją ustawy hazardowej, od ładnych paru lat gracze nie mogą zawierać zakładów bukmacherskich anonimowo. Przed rozpoczęciem gry należy przejść przez tak zwaną szybką rejestrację (o ile bukmacher udostępnia tę opcję).

Polega ona na podaniu swoich podstawowych danych osobowych: imienia, nazwiska, numeru PESEL, adresu e-mail czy numeru telefonu. W trakcie rejestracji można także wykorzystać kod promocyjny, który odblokowuje dodatkowe środki w ramach bonusu powitalnego na start.

Poprawnie wykonana szybka rejestracja pozwala na dokonanie pierwszej wpłaty, a to skutkuje otrzymaniem bonusu. Warto jednak pamiętać, że możliwość ewentualnej wpłaty środków bonusowych jest obarczona warunkami obrotu, o których pisaliśmy wcześniej.

Jeżeli zakłady bukmacherskie oferują w momencie rejestracji bonus powitalny, sugerujemy sprawdzić, jak działa komplet promocji. Oraz na czym polegają kody promocyjne. Może się bowiem zdarzyć sytuacja, kiedy uzyskanie jednego bonusu jest uzależnione od spełnienia warunków drugiego.

U niektórych legalnych polskich bukmacherów zdarzają się pakiety powitalne złożone nawet z kilku bonusów od wpłat. Jak działają takie promocje? Ano wystarczy spełnić warunki obrotu bonusem od pierwszej wpłaty, by odblokować możliwość uzyskania kolejnych dodatkowych funduszy.

Bonus od drugiej wpłaty będzie również w takim wypadku uzależniony od spełnienia pewnych warunków, które określa regulamin promocji. Warto zaznaczyć, że w takim przypadku gracz nie otrzymuje wszystkich bonusów od razu, gdyż musi krok po kroku spełniać odpowiednie warunki.

Bonus od pierwszej wpłaty jest promocją, która przyciąga nowych graczy i z pewnością warto z niej skorzystać. Radzimy jednak zapoznać się z regulaminem i warunkami obrotu, by wybrać najlepszą na rynku ofertę.

Jak odebrać bonus od depozytu krok po kroku?

Bonusy powitalne STS

Pozwólcie, że przedstawimy sposób odbioru bonusu od wpłaty na przykładzie największego polskiego bukmachera, a mianowicie firmy STS.

Zakłady bukmacherskie STS działają legalnie na polskim rynku na podstawie licencji Ministerstwa Finansów. W ramach bonusu powitalnego gracz otrzyma 100% pierwszej wpłaty, a kwota bonusu wyniesie maksymalnie 1200 PLN. Nie należy zapomnieć, by wpisać kod promocyjny w trakcie szybkiej rejestracji. Tylko dzięki niemu gracz otrzyma pakiet na start.

Po zakończonej rejestracji gracz może dokonać pierwszej wpłaty na konto depozytowe. Bukmacher przeleje wtedy równowartość 100% depozytu na konto bonusowe. Zarówno wpłacone, jak i dodatkowe środki na grę będą widoczne na górnym pasku strony internetowej bukmachera.

Otrzymanie bonusu od depozytu nie oznacza jednak, że można dowolnie rozporządzać tymi funduszami. Należy pamiętać o konieczności spełnienia wymogów bukmachera.

Warunki obrotu bonusem STS od wpłaty :

 • Należy trzykrotnie obrócić otrzymanym bonusem,
 • Minimalny kurs ogólny: 1,91,
 • Ważne są tylko wygrane zakłady,
 • Obstawiać można zakłady przedmeczowe i live, zarówno na kuponach SOLO i AKO,
 • Do warunków obrotu nie wliczają się zakłady specjalne,
 • Czas na spełnienie warunków obrotu wynosi 120 dni.

Bonus od wpłaty dla zarejestrowanych graczy

Czy stali klienci zakładów bukmacherskich mogą liczyć na jakieś bonusy od wpłat? Jak najbardziej! Bonusy bukmacherskie i kody promocyjne u bukmacherów dotyczą nie tylko zakładania nowego konta. Na stronach internetowych firm znaleźć można zakładkę z aktualnymi akcjami promocyjnymi.

Kiedy można spodziewać się bonusów dla zarejestrowanych graczy? Zakłady bukmacherskie często oferują promocje w związku z dużymi wydarzeniami sportowymi, jakimi są na przykład eliminacje do mistrzostw świata, turnieje tenisowe, albo igrzyska olimpijskie. Mogą też pojawiać się bonusy bukmacherskie związane z Black Friday i innymi świętami.

Niektórzy legalni bukmacherzy na polskim rynku oferują także programy lojalnościowe dla swoich klientów. Aktywne i regularne obstawianie przyczynia się na przykład do zdobywania punktów. Te z kolei można później wymieniać na dodatkowe bonusy od depozytu. Choć mogą to być także inne dodatki, takie jak zakład bez ryzyka, albo darmowy zakład freebet.

Chcesz być na bieżąco z aktualnymi promocjami bukmacherskimi? Śledź naszą stronę lub zapisz się do newslettera u swojego ulubionego bukmachera, by w pierwszej kolejności dowiadywać się o nowych bonusach.

Czy warto szukać bonusu od depozytu?

Można bez zastanawiania się powiedzieć „TAK” i przejść dalej, ale jednak warto pochylić się nad tym zagadnieniem. Dlaczego? Ponieważ odpowiedź na zadane pytanie nie jest wcale taka łatwa i oczywista. Powiesz nam: „jak dają coś za darmo, to biorę!”, a my skonstatujemy, że sprawę warto dokładnie przemyśleć i przeanalizować.

Zakłady bukmacherskie oferują przecież szereg dodatkowych promocji. Bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka, darmowy freebet, a także rzeczony bonus od wpłaty. O ile w przypadku freebetów sprawa jest jasna – bukmacher daje go za darmo – o tyle bonus od depozytu jest bardziej nieoczywisty. Podobnie zresztą, gdy wykorzystujemy zakład bez ryzyka.

Po pierwsze, bonus od wpłaty wcale nie jest darmowy. Żeby w ogóle otrzymać dodatkowe środki, czy to od pierwszego depozytu lub też kolejnego, należy użyć własnych środków finansowych. Bez wpłaty nie da się otrzymać tych dodatkowych środków. Trzeba w tym momencie podkreślić, że jakakolwiek gra u bukmachera może wiązać się z ryzykiem utraty pieniędzy.

Do tego nie należy zapominać o warunkach obrotu bonusem. Zakłady bukmacherskie są dalekie od wydawania bonusów od depozytu za darmo i bez wysiłku. Konieczne będzie zawsze spełnienie postanowień regulaminu, gdyż tylko w ten sposób bukmacher gwarantuje sobie większe bezpieczeństwo. Przecież nie każdemu graczowi uda się spełnić warunki obrotu bonusem, a co za tym idzie, zakłady bukmacherskie zaoszczędzą nieco pieniędzy.

Aby zminimalizować ryzyko utraty własnych środków, warto wybierać te bonusy, które nie każą graczom obracać dodatkowo depozytem. Lepiej skupić się na tych, gdzie warunki obrotu dotyczą tylko i wyłącznie środków bonusowych.

Na pierwszy rzut oka szansa uzyskania dodatkowych funduszy na grę jest niezwykle atrakcyjna. Przecież u niektórych bukmacherów może to być nawet ponad tysiąc złotych! Warto się jednak wcześniej zastanowić, czy w przypadku wymogu sześciokrotnego obrotu bonusem na kuponach o kursie powyżej 3,0 i z czasem na obrót ograniczonym do 30 dni jesteśmy w stanie cokolwiek ugrać. Zamiast kierować się wysokością bonusu, może lepiej zwrócić uwagę na łatwość uzyskania tych promocyjnych funduszy?

Bonus od wpłaty – o tym musisz pamiętać!

Zanim popędzisz rejestrować nowe konto gracza, aby otrzymać bonus powitalny i odblokować bonus od depozytu (a przy okazji może i zakład bez ryzyka?), zapoznaj się z naszymi sugestiami. Zebraliśmy wszystkie najważniejsze elementy, o których nie możesz zapominać, jeśli chcesz cieszyć się wygranymi i korzyściami bonusów. Zwróć uwagę na poniższe kwestie:

 • Wysokość procentowa bonusu – 50, 100, a może 200%? Im więcej, tym lepiej!
 • Widełki, czyli minimalna i maksymalna kwota wpłaty, która zapewnia otrzymanie bonusu.
 • Czy należy obrócić tylko bonusem, czy dodatkowo jeszcze depozytem.
 • Warunki obrotu bonusem, przy czym istotne jest:
  • Krotność obrotu,
  • Minimalny kurs ogólny i poszczególnych zakładów,
  • Rodzaje zakładów, które biorą udział w obrocie,
  • Minimalna liczba zdarzeń na kuponie,
  • Rodzaj kuponu: SOLO lub AKO,
  • Czas na obrót bonusem,
  • Dodatkowe warunki określone regulaminem promocji.
 • Czy każdy sposób płatności pozwala na uzyskanie dostępu do bonusu.

Zalety bonusu

 • Dodatkowe środki na dalszą grę (nawet kilka tysięcy PLN)
 • Możliwość wygranych jeśli gra się bonusem
 • Szansa na odzyskanie depozytu po spełnieniu warunków obrotu

Wady bonusu

 • Bonus od depozytu to nie zakład bez ryzyka. Istnieje groźba utraty wszystkich środków, zarówno z depozytu, jak i bonusu, w przypadku niespełnienia warunków obrotu

FAQ

Który bukmacher ma najwyższy bonus od depozytu?

Wśród najczęściej wybieranych bukmacherów jest między innymi STS i Fortuna. Oba zakłady bukmacherskie oferują dodatkowe 100% od pierwszej wpłaty. Kwota bonusu w STS wynosi do 1200 PLN, natomiast w Fortunie do 2000 PLN.