Bonusy bukmacherskie bez depozytu

Obstawianie kuponów bez wcześniejszego depozytu własnych środków to innowacyjna metoda promocyjna, dostępna dla graczy na stronach bukmacherskich. Tzw. freebety, bo to o nich będzie mowa w tym artykule, na stałe zagościły już u polskich bukmacherów internetowych. I to oczywiście nie bez przyczyny. Każdy z nas chce się przecież wzbogacić bez ryzyka utracenia własnych pieniędzy, a w przypadku zakładów sportowych bez depozytu, ryzyko stracenia naszych funduszy jest zerowe.

1200 PLN
Bonus
STS kod promocyjny
Ważne do 31/12/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie

Skopiuj kod

Graj legalnie
1500 PLN
Bonus
100% do 1500 PLN
Ważne do 08/04/2023

Skopiuj kod

Graj legalnie
550 PLN
Bonus
Cashback do 550PLN!
Ważne do 08/04/2023

Skopiuj kod

Graj legalnie
1600 PLN
Bonus
600zł Zaklad Bez Ryzyka
Ważne do 07/04/2021

Skopiuj kod

Graj legalnie

Darmowe zakłady bukmacherskie bez depozytu – co i jak

Zakłady pozbawione depozytu jak sama nazwa wskazuje, pozwalają nam na obstawienie kuponu bez inwestowania własnej gotówki. Freebety nie są dostępne jako zwykła metoda obstawiania, występują z kolei jako różnego rodzaju darmowe bonusy, czy to jako forma nagrody lojalnościowej, czy też jako bonusu powitalnego na start.

Oczywiście taki rodzaj premii nie jest pozbawiony ograniczeń, które w większym lub mniejszym stopniu utrudniają graczom wygranie większych funduszy kosztem bukmachera. Omówmy więc poszczególne z nich.

Na co zwracać uwagę podczas szukania bonusów bez depozytu

Jak już wspomnieliśmy wyżej, żaden bukmacher nie pozwoli swoim graczom na wygrywanie pieniędzy z freebetu bez spełnienia warunków obrotu. W związku z tym, każdy z internetowych typerów do swojego programu bonusowego wprowadził pewne restrykcje. W zależności od strony na której gramy, utrudnienia mogą być bardziej lub mniej surowe.

Zasady promocji

Pierwsze na co powinniśmy zwrócić uwagę to zasady promocji, które są różne dla każdej ze stron. Weźmy dla przykładu STS i jego 25 złotowy freebet. Aby uzyskać bonus u tego bukmachera, wymagane jest podanie kodu promocyjnego przy rejestracji nowego konta. Jest to więc rodzaj bonusu powitalnego. Nie u każdego bukmachera działa to tak jak w tym przypadku. Darmowy zakład bez depozytu może również występować w tymczasowej promocji lub jako dodatek lojalnościowy. Szczegółowe przejrzenie zasad promocji jest więc ważnym, jak nie najważniejszym krokiem w wyborze najkorzystniejszego bonusu bez konieczności depozytu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze z czynników decydujących o szansach gracza na wygraną dzięki freebetowi.

Liczba obrotów środkami bonusowymi

Jest to kwestia o tyle ważna, że każdy każdy szanujący się gracz powinien wziąć ją pod uwagę podczas szukania najlepszej dla siebie oferty. Zasada działania jest bardzo prosta: im większy wymagany obrót bonusowymi środkami, tym mniejsze nasze szanse na wygraną. Dlatego przed odebraniem freebetu lepiej jest się zapoznać z wymaganym obrotem, gdyż na niektórych stronach informacja ta jest mniej lub bardziej ukryta pod stertą innych mniej przydatnych wiadomości.

Minimalny kurs

Kolejne obostrzenie, które trzeba mieć na uwadzę to minimalny kurs na kupon bonusowy. Jak wiadomo, łatwiej jest obrócić zakładem o kursie 1.60 niż takmi o kursie 3.00. Fakt ten znają także bukmacherzy, którzy niekiedy zawyżają kurs minimalny na niekorzyść gracza.

Możliwość obrotu bonusem na kuponach akumulowanych

Jest to ostatnia z ważnych zasad obowiązujących kupony bez depozytu. W zależności od napotkanego przez nas bukmachera, będziemy mogli dodać nasz bonus bez depozytu do kuponu akumulowanego.

Podsumowanie

Na koniec warto przypomnieć, że akcja bonusów bez depozytu to swoisty chwyt marketingowy, mający na celu przyciągnięcie większej rzeszy klientów na stronę bukmachera. Z uwagi na popularność freebetów oraz na działanie konkurencji, oferty bonusów zmieniają się bardzo często, na szczęście zwykle na korzyść gracza. Należy jednak uważać oraz zawsze do końca czytać warunki promocji by nie doszło do zmarnowania naszego darmowego kuponu.

Bonusy bez depozytu w 2021 roku

Jak już wspominaliśmy wcześniej, darmowe depozyty znajdziemy już u większości najpopularniejszych polskich bukmacherów. Freebety stały się więc czymś normalnym, powszechnym. Przyjrzyjmy się więc kilku wybranym stronom, które posiadają je w swojej ofercie.

Etoto promocje specjalne (etoto freebet)

ETOTO to legalnie działający polski bukmacher. Nic więc niezwykłego, że chce on przyciągnąć nowych graczy na swój serwis. Kartą przetargową w tym wypadku stają się różnorakie promocje bukmacherskie bez depozytu.

Nocne granie- etoto freebet 50 zł na NBA i NHL

etoto freebet 50 zł na NBA i NHL

Ten bonus ETOTO z pewnością przypadnie do gustu fanom topowych rozgrywek zza oceanu.  Zakład bez depozytu o wysokości 50 zł otrzymujemy po postawieniu co najmniej 100 złotowego kuponu o kursie minimalnym 1.95 na dowolny mecz LIVE z ligi NFL, NHL, MLS, MLB, NBA oraz WNBA.

Wówczas po przegraniu zakładu pojedynczego, klikamy opcję “zatwierdź” i po upływie do 72 godzin, na naszym koncie pojawia się darmowy kupon 50 zł. Można więc powiedzieć że jest to rodzaj nagrody pocieszenia. Warto jednak zaznaczyć, że każda wygrana kwota przy pomocy freebetu, jest pomniejszana o wspomniane wyżej 50 zł. Plusem natomiast jest fakt, że darmowy bonus bez wpłaty możemy odbierać co tydzień czyli od poniedziałku od północy do niedzieli 23:59.

Kornery–etoto freebet 25 zł za nietrafiony kupon na rzuty rożne

etoto freebet 25 zł

Kolejna interesująca ofertą od eToto. Tym razem coś dla poszukujących adrenaliny entuzjastów piłki nożnej. Ten ciekawy rodzaj promocji działa na prostej zasadzie: po przegraniu zakładu dotyczącego rzutów rożnych o kursie co najmniej 1.02, otrzymujemy od buka w “prezencie” 25 zł do wykorzystania jako darmowy zakład. Poniżej zamieszczamy listę zakładów kwalifikujących się do uzyskania bonusu.

 • 1×2 suma rzutów rożnych,
 • 1×2 1. połowa – rzuty rożne
 • 1×2 2. połowa – rzuty rożne,
 • handicap azjatycki i suma rzutów rożnych (mecz, 1. połowa, 2. połowa),
 • suma rzutów rożnych drużyny,
 • więcej/mniej suma rzutów rożnych 2-drogowo,
 • suma rzutów rożnych – nieparzyste/parzyste,
 • rzuty rożne – handicap 3-drogowo,
 • rzuty rożne 3-drogowo,
 • więcej/mniej suma rzutów rożnych,
 • więcej/mniej 1. połowa – rzuty rożne,
 • więcej/mniej 2. połowa – rzuty rożne.

Należy pamiętać żeby środki użyte do opłacenia kuponu pochodziły z konta gracza, a nie z konta bonusowego. Podobnie jak w nocnym graniu, wygrane kwoty za pomocą freebetu pomniejszane są o sume bonusową czyli 25 zł. Należy mieć też na uwadzę fakt, że promocja ta jest dostępna dla stałych klientów eToto, którzy mają już zarejestrowane konto na stronie bukmachera.

Bonus 200% od pierwszego depozytu

zamienimy 100 zł na 300 zł

Z chwytliwym tytułem “zamienimy 100 zł na 300 zł” etoto.pl reklamuje bonus od pierwszego depozytu dostępny na ich stronie internetowej. Aby wziąć udział w promocji należy wypełnić formularz i zweryfikować swoje konto.

Maksymalna kwota bonusowa którą dostaniemy od buka wynosi 200 zł. Aby zakład został zaliczony do obrotu, musi spełniać każdy z następujących warunków:

 • zakład musi być rozliczony (wygrana/przegrana);
 • typy zdarzeń: przedmeczowe lub LIVE;
 • zakład pojedynczy o kursie min. 2,20 lub zakład wielokrotny o łącznym kursie kuponu 2,20. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1,50;

Bonus depozytowy nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi.

STS promocje (bonus bez depozytu)

STS to jeden z najpopularniejszych polskich bukmacherów. Patrząc na promocje które oferują na swojej stronie, można powiedzieć że miejsce w czołówce nie przypadło im losowo. Przyjrzyjmy się więc bonusom dostępnym u tego buka, zaczynając od tytułowego zakładu bez depozytu.

Pewne 25 PLN freebet

STS freebet jest oparty na promocji startowej

STS freebet jest oparty na promocji startowej. Oznacza to że przysługuje każdemu graczowi, który zarejestruje się na ich serwis poprzez wypełnienie krótkiego formularza. Podczas rejestracji bonusu bez depozytu musimy wpisać kod “PEWNE25, przy czym wielkość liter nie ma znaczenia. To wszystko co musimy zrobić aby cieszyć się bonusem bez depozytu o wysokości 25 zł. Promocja ta łączy się z innymi bonusami powitalnymi, o których opowiemy za chwilę.

STS bonus bez depozytu oraz bonus na start do 1200 PLN

STS bonus bez depozytu

Prosty bonus, lecz to właśnie o prostotę chodzi. Bukmacher STS oferuje bonus powitalny o wysokości naszego pierwszego depozytu. Górna kwota wynosi 1200 zł. Kwota bonusowa trafi na nasze konto bonusowe tuż po zaksięgowaniu pierwszej wpłaty. Standardowo, aby wziąć udział w programie należy wypełnić formularz rejestracyjny oraz zaznaczyć zgodę na otrzymanie bonusu startowego. Ten ostatni punkt jest ważny, ponieważ tylko wtedy otrzymamy dodatkowe środki.

W celu wypłaty środków bonusowych musimy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Przykładowo otrzymując 100 zł bonusu, trzeba dokonać obrotu na koncie bonusowym STS na kwotę 300 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będziemy je mogli wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Szczegóły wszystkich opisywanych przez nas promocji znajdziecie na stronie bukmachera.

PZBuk oferty bonusowe (pzbuk freebet)

PZBuk czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie to trzeci omawiany przez nas operator zakładów sportowych przez internet, który posiada w swoim asortymencie ciekawe promocje. U pzbuka występuje niespotykana u innych polskich bukmacherów zasada, że środki bonusowe które wygramy na ramach różnych bonusów, nie podlegają warunkom obrotu. Zacznijmy więc omawianie od tego co tygrysy lubią najbardziej: darmowy freebet bez depozytu.

PZBuk Cashback+freebet

PZBuk Cashback

Wspominaliśmy już o wyjątkowości ofert specjalnych dostępnych na PZBuk? Jako pierwszą dostępną promocję, bukmacher ten przygotował dla nas cashback do 500 zł. Wyjątkowości dodaje fakt, że cashback obejmuje pierwszy przegrany zakład, a nie jak to w wypadku większości dostępnych buków, pierwszy rozliczony. Pieniądze otrzymane z bonusu możemy użyć jako darmowy zakład który nie podlega żadnym dodatkowym warunkom obrotu!

Co należy zrobić aby wziąć udział w promocji? Otóż wystarczy po zarejestrowaniu nowego konta potwierdzić nasz email oraz numer telefonu. Następnie stawiamy zakład z kursem minimum 1.40. Bonus otrzymamy dopiero na pierwszy przegrany kupon.

Na koniec przypominamy o tym że środki bonusowe działają jako freebet, który nie podlega wymogom obrotu.

Sklep pzbuk i punkty lojalnościowe

pzbuk od bonusu od depozytu, na 500 zł freebecie kończąc

To jeszcze nie koniec z innowacyjnymi pomysłami wprowadzonymi przez tego buka. Sklep Gracza to miejsce gdzie możemy wymienić punkty lojalnościowe na różnego rodzaju nagrody, poczynając od bonusu od depozytu, na 500 zł freebecie kończąc. Możliwości jest więc wiele.

Jak więc zdobywać punkty lojalnościowe? Generalnie rzecz biorąc, otrzymujemy je za każdą aktywność na stronie. Do “każdej” aktywności wliczone jest codziennie logowanie się do serwisu, czy dokonanie depozytu na nasze konto. Dodatkowo punkty otrzymujemy za zarejestrowanie konta na pzbuk.pl.

Betclic freebet

Betclic jako bukmacher może się pochwalić solidnym cashbackiem w wysokości do 550 zł. Jednak z freebetem jest różnie. W zależności od oferty promocyjnej na dany miesiąc, takowy bonus bez depozytu może się tam znaleźć, ale nie musi. Jeśli jednak w danym okresie czasu zostanie wypuszczona promocja zawierająca bonus bez depozytu, jego wysokość osiągnie od 20 do 30 zł.

Misja Europa czyli coś dla fanów piłki nożnej

betclic otrzymujemy do 80 zł w bonusie.

Skromna oferta bonusu bez depozytu nie oznacza jeszcze nic! Betclic ma do zaoferowania bardzo interesującą promocję, która obejmuje mecze ligi Europy oraz ligi Mistrzów. Po wygraniu co najmniej dwóch zakładów dotyczących wyżej opisanych lig, otrzymujemy do 80 zł w bonusie. Zasada jest prosta, im więcej zakładów wygramy, tym większą sumę zdobędziemy. Minimalny kurs wynosi 1.50. Tak prezentują się nagrody w stosunku do wygranych kuponów.

2 zakłady-20 zł

3 zakłady-40 zł

5 zakładów-80 zł

Betfan freebet oraz oferty specjalne

Betfan, którego twarzą marketingową został Mariusz Pudzianowski, to stosunkowo młody polski bukmacher internetowy. Nic więc dziwnego że używa on rozmaitych promocji aby przyciągnąć więcej graczy na swój serwis. W ofercie tego buka znajdziemy m.in omawiane przez nas zakłady bukmacherskie bonus bez depozytu, pakiet na start czy takie innowacyjne pomysły jak cotygodniowe rozdawanie punktów najbardziej aktywnym graczom z kategorii Sportów Wirtualnych oraz Gier Karcianych.

Rozpatrzmy więc ofertę darmowych zakładów, która znacznie różni się od standardowych ofert innych polskich bukmacherów.

Betfan 15 darmowych zakładów

Betfan 15 darmowych zakładów

Przykuwający wzrok baner sugeruje nam otrzymanie aż 15 darmowych zakładów. W rzeczywistości je otrzymamy, ale nie wszystkie naraz. Ta ciekawie skonstruowana promocja działa więc następująco: wpłacamy co najmniej 20 zł i obracamy nimi raz. Wtedy otrzymujemy jedną trzecią całego bonusu, czyli 5 darmowych zakładów o wartości 2 zł każdy. Możemy je wykorzystać na obstawiania spotkań sportów wirtualnych. Należy jednak mieć na uwadzę, że aby to uczynić kurs wydarzenia musi być co najmniej na poziomie 2.50.

Następnie wpłacamy min. 40 zł i obracamy nimi jednokrotnie, otrzymujemy kolejne 5 freebetów o wartości 2 zł każdy, tym razem do wykorzystania w wydarzeniach esportowych. Aby skorzystać z bonusowych zakładów, musimy utworzyć kupon akumulowany z co najmniej trzema wydarzeniami z kursem ogólnym nie mniejszym niż 3.50.

Jeśli chcemy uzyskać ostatnie 5 darmowych zakładów o wartości 2 zł każdy, wpłacamy co najmniej 100 zł i jak wyżej, obracamy nimi jeden raz. Następnie po otrzymaniu darmowego zakładu, możemy go wykorzystać na wszelkie wydarzenia sportowe. W tym celu tworzymy kupon AKO z co najmniej trzema wydarzeniami. Minimalny kurs ogólny wynosi 5.00.

Czas na wykorzystanie 15 darmowych zakładów to 7 dni. Wszystkie wygrane wpływają na nasze konto główne. Oznacza to, że możemy je potem wypłacić na nasze konto bankowe.

Jak uzyskać bonus bez depozytu

Jak widać powyżej, każdy z bukmacherów ma swoją własną, niepowtarzalną ofertę. Jednak jeśli chodzi o przekazanie graczowi bonusowych zakładów, większość z nich celuje w wygodę klienta. Jeśli freebet występuje w formie bonusu powitalnego, aby go uzyskać należy zarejestrować się na stronę buka oraz podać kod promocyjny/wypełnić formularz konkursowy.

Jeśli bonus działa na zasadzie programu lojalnościowego lub tymczasowej promocji, wtedy informacji jak go uzyskać należy szukać na stronie bukmachera. Zwykle jednak odbywa się to w sposób na tyle jasny i klarowny, że nie trzeba się tym martwić.

Zasady obrotu bonusem bez depozytu

Dobra, udało nam się odebrać bonus bez depozytu, jednak czy wiemy dokładnie jak i gdzie możemy nim zagrać? Żaden bukmacher nie dałby graczom bezgranicznie zarabiać darmowymi zakładami, więc w tym polu występują liczne zasady i restrykcje. Począwszy od ilości obrotów, które trzeba wykonać aby spieniężyć bonus, na minimalnym kursie kończąc. Czasami ciężko się w tym wszystkim połapać, dlatego zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje o obrocie u najpopularniejszych polskich bukmacherów. Mamy nadzieję, że to chociaż trochę rozjaśni wam proces działania wszystkich form bonusowych u różnych operatorów.

Ilość obrotów darmowym zakładem

Ta informacja jest kluczowa w kwestii naszych szans na wypłacenie bonusowych środków. Wiadome jest to, że im większa liczba wymaganych obrotów, tym mniejsze szanse na realne uzyskanie wygranych środków. Dlatego przygotowaliśmy dla was małą tabelkę, która przedstawi wam jak to wszystko wygląda.

BukmacherObrót bonusemLink do bonusu
STS3-krotny
Betclicbrak
PZBukbrak
Etoto6-krotny
Betfan3-krotny

Jak widać powyżej, nie taki diabeł straszny jak go malują. Trzeba jednak zaznaczyć, że na niektórych stronach gdzie nie jest wymagany obrót bonusem, bukmacher w inny sposób kontroluje ruchy gracza. Często jest to odejmowanie kwoty bonusowej od kwoty wygranej przez gracza.

Kurs minimalny

Oprócz odejmowania bonusu oraz ilości wymaganych obrotów, w zanadrzu serwisów z zakładami znajdziemy także ograniczenia dotyczące wysokości kursu. Jak wiadomo, im kurs wyższy, tym teoretycznie nasze szanse niższe. Biorąc to pod uwagę, na wielu stronach znajdziemy minimalne kursy bukmacherskie rzędu 2.50 czy 3.00, co skutecznie osłabia nasze szanse obrócenia bonusem.

W celu przedstawienia sytuacji minimalnych kursów na różnych polskich stronach bukmacherskich, również użyjemy poniższej tabeli.

BukmacherKurs minimalnyZyskaj bonus
STS1.91
Betclic1.50
PZBuk1.40
Etoto1.95
Betfan2.0

Konto depozytowe a konto bonusowe

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie środki które wpłacimy u bukmachera idą na tzw. konto depozytowe. Stamtąd, pieniędzmi możemy grać lub wypłacić je na nasze konto bankowe. O co więc chodzi z kontem bonusowym? Jest to konto, na które wpływają wszystkie dodatkowe środki zdobyte dzięki opisywanym przez nas premią. Jeśli chcemy je wykorzystać, musimy się liczyć z powyższymi restrykcjami (ilość obrotów, kurs minimalny). W momencie kiedy wszystkie zasady zostaną spełnione, obrócona kwota dodatkowa wpłynie na nasze główne konto depozytowe, skąd będzie dostępna do wypłaty, bądź do dalszej gry.

Czas na obrót bonusem bez depozytu

Gra środkami bonusowymi oprócz wcześniejszych obostrzeń, jest także ograniczona czasem. Dzieje się tak, ze względu na różnorodność promocji oraz na to, że większość z nich trwa tylko przez określony termin (na przykład 1 miesiąc). Dodatkowo dochodzi brak kompatybilności niektórych promocji oraz zagrożenie gromadzenia dużych sum pieniędzy przez gracza, kosztem bukmachera.

Z tych powodów, większość polskich typerów nakłada na środki bonusowe termin ich obrócenia. Na ogół jest to 7 dni, w przeciągu których musimy obrócić bonusem wymaganą ilość razy oraz utrzymać minimalny kurs kuponów.

Bonus za rejestrację

Najbardziej popularny rodzaj promocji strony bukmacherskiej to bonus powitalny, który wielokrotnie opisywaliśmy w tym artykule. Mimo tego, że każdy z typerów ma swój własny program, sposób odbierania bonusu nie różni się jakoś diametralnie.

Najważniejsze co trzeba zrobić to zarejestrować konto. Podczas rejestracji szukamy miejsca do wpisania kodu bonusowego (np. z kodem PEWNE25 na STS). U niektórych bukmacherów kodów nie ma, w tym wypadku interesuje nas tylko rejestracja. Pod koniec tego procesu znajdziemy formularze oraz różnego rodzaju potwierdzenia udziału w promocjach. W celu wzięcia udziału w promocji początkowej musimy zaakceptować wszystkie jej punkty. Dodatkowo należy zweryfikować swoją tożsamość za pomocą zdjęcia dowodu oraz numeru telefonu.

Wypłata bonusu

Ostatni krok byśmy mogli cieszyć się wygranymi środkami. Po spełnieniu wszystkich warunków obrotu możemy w końcu wypłacić bonus do naszego konta bankowego. Najpierw jednak pieniądze bonusowe muszą przejść z konta bonusowego na konto depozytowe. Gdy proces ten dobiegnie końca, nasze środki są gotowe do wypłacenia (lub grania dalej).

Wygrane z bonusem bez depozytu

Korzystanie z różnych bonusów u różnych bukmacherów daje nam duże szanse na wygranie prawdziwych pieniędzy bez depozytu własnej gotówki. Pamiętajmy jednak o tym, że bonusowa kwota podlega często rygorystycznym zasadom obrotu. Dodatkowo po spełnieniu wszystkich wymagań, musimy poczekać na przeniesienie wygranej na konto depozytowe, skąd będzie można ją łatwo wypłacić na nasze konto bankowe. Istotnym faktem w tej kwestii jest metoda płatności akceptowana przez bukmachera. Skrill, paypal czy po prostu przelew tradycyjny to tylko kilka z wielu możliwości oferowanych przez polskich bukmacherów. Każda z tych metod ma swoje plusy i minusy, które trzeba wziąć pod uwagę.

Bonus bez wpłaty- co zrobić najpierw

Załóżmy że zdecydowaliśmy się jakiego bukmachera wybierzemy. Znaleźliśmy promocję startową zawierającą tytułowy freebet i co teraz? Po przeczytaniu warunków bonusu, dowiedzieliśmy się że freebet 25 zł musimy obrócić 3 razy przy kursie min. 1.50. Te cztery wyjaśnią wam proces obrotu bonusem.

 1. Wypełniamy formularz i po krótkim czasie dostajemy nasz bonus bez depozytu, który trafi na konto bonusowe.
 2. Jak wypłacić bonus? Wystarczy, że wykonamy obrót na trzykrotność  przyznanej kwoty – czyli używając środków bonusowych postawimy kupony łącznie za 75 PLN. (25 zł x 3 = 70 zł).
 3. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,50.
 4. Łatwo zauważyć, że aby wykonać 3-krotny obrót 25 zł trzeba wygrywać zakłady. Nie jest jednak powiedziane ile zakładów wystarczy do zdobycia 75 zł. Dla jednych będą to 2 zakłady a dla innych 15. Wszystko zależy od naszego stylu gry. Na koniec zamieszczamy krótką notkę informującą ostrzegającą fanów sportów wirtualnych przed pochopnym użyciem bonusu bez wpłaty.

bonusu bez wpłaty

FAQ (najczęściej zadawane pytania)

1.  Jaki bukmacher daje bonus bez depozytu?

Obecnie na 19 legalnych bukmacherów internetowych, 9 posiada bonus bez depozytu w swojej ofercie.

2.  Czy mogę odebrać darmowy bonus od kilku bukmacherów?

Oczywiście! Gracz nie musi wiązać swojej rozgrywki tylko z jednym bukmacherem.

3.  Czym jest obrót bonusu bukmacherskiego?

Obrót bonusu bukmacherskiego to postawienie otrzymanego bonusu konkretną ilość razy na typy z określonymi przez bukmachera kursami minimalnymi.

4.  Czy za bonus bez depozytu (np 25 zł lub 40 zł) można grać też bez podatku?

Tak, u bukmachera bez podatku można stawiać zakłady z bonusem bez depozytu. Warunkiem są minimum 3 zdarzenia na kuponie z kursem minimalnym 1.3, wtedy mnożnik zamiast 0.88 automatycznie ustawiany jest na 1.