Bukmacherskie bonusy powitalne

Usługodawcy na polskim rynku starają się przyciągać nowych graczy na przeróżne sposoby. Oprócz zachęcania do skorzystania z rozbudowanej oferty na zakłady przedmeczowe i live, bukmacherzy często dbają również o zapewnienie atrakcyjnego bonusu powitalnego. Pakiety startowe różnią się oczywiście w zależności od tego, z jakim bukiem mamy do czynienia, przez co nie każdy bonus będzie tak samo opłacalny. Aby ułatwić Wam wybór, sporządziliśmy listę najbardziej opłacalnych bonusów z podziałem na kategorie.

3000 PLN
Bonus
Pakiet trzech bonusów forBET do 3000 PLN!
Ważne do 31/12/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie
1554 PLN
Bonus
Pakiet powitalny Superbet do 1554 PLN na start!
Ważne do 31/12/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie
1660 PLN
Bonus
600 PLN cashback + 60 PLN freebet + 1000 PLN bonus od II wpłaty
Ważne do 31/10/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie
2770 PLN
Bonus
Cashback 600 PLN + bonus od wpłaty 2150 PLN + freebet 20 PLN!
Ważne do 31/12/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie
5230 PLN
Bonus
Pakiet powitalny 5230 PLN tylko z kodem w Totalbet!
Ważne do 31/12/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie
3333 PLN
Bonus
3333 PLN bonusu powitalnego w pakiecie LVBet
Ważne do 31/01/2023

Skopiuj kod

Graj legalnie
1500 PLN
Bonus
STS kod promocyjny - zgarnij do 1500 PLN na start
Ważne do 31/12/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie
2500 PLN
Bonus
2500 PLN w pakiecie powitalnym Noblebet
Ważne do 31/12/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie
200 PLN
Bonus
Bonus od depozytu 200% do 200 PLN w ETOTO
Ważne do 08/04/2023

Skopiuj kod

Graj legalnie

Zanim zdecydujecie się na skorzystanie z oferty powitalnej konkretnego usługodawcy, musicie wiedzieć przede wszystkim o tym, że sama kwota nie jest najważniejszym czynnikiem. Największe znaczenie mają bowiem warunki obrotu, które w każdym przypadku decydują o opłacalności bonusu powitalnego. Jeśli więc szukasz pakietów startowych z najlepszymi warunkami obrotu, trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Jakie wyróżniamy rodzaje bonusów powitalnych?

Istnieje kilka konkretnych rodzajów promocji bukmacherskich. Każda z nich jest oczywiście nieco inna, więc możesz z nich korzystać na różne sposoby. Trzeba przy tym oczywiście również pamiętać, że każdy bonus na start bukmacher będzie miał inne warunki obrotu. Oto rodzaje promocji, które można znaleźć u polskich bukmacherów:

Jak wybrać bonus powitalny?

Pakiet na start może stanowić interesującą zachętę do założenia konta w serwisie danego bukmachera online. Musimy jednak zdawać sobie sprawę, że wysoka kwota bonusu wcale nie świadczy o jego wysokiej opłacalności. Co prawda może ona wpływać pozytywnie na odbiór takiego bonusu, ale zdecydowanie nie jest to jedyny czynnik, na który trzeba zwrócić uwagę przy wyborze bonusu powitalnego. Poniżej przedstawiamy 3 najważniejsze czynniki, które decydują o opłacalności pakietu startowego:

 • Warunki obrotu – niewątpliwie jest to najbardziej istotny element, na który gracze powinni zwracać uwagę przy doborze opłacalnego pakietu powitalnego. Wysoka kwota jest oczywiście przyjemna, ale co z tego, jeśli warunki obrotu okażą się po prostu nieopłacalne? Oprócz tego, bukmacherzy nie zawsze ujawniają warunki obrotu na stronie oferty, dlatego czasami trzeba ich poszukać w regulaminie.
 • Wysokość kwoty bonusu – jest to drugi element, na który gracze powinni zwrócić uwagę. Przeglądając dostępnych bukmacherów, niewątpliwie warto wybrać takiego, który oferuje bonusy bukmacherskie na start z wysokimi kwotami. Należy jednak pamiętać, że widoczna kwota jest czasami podzielona na kilka osobnych bonusów, przez co gracz nie będzie mógł z niej skorzystać jednorazowo. W niektórych przypadkach zdarza się nawet, że każda z tych części ma inne warunki obrotu.
 • Rodzaj bonusu – warto również zwrócić uwagę na to, jaki konkretnie rodzaj bonusu otrzymamy w swoje ręce. Według nas, najlepszym rodzajem jest zdecydowanie bonus od depozytu. Wynika to z faktu, że daje on graczowi szansę na skorzystanie z dodatkowej gotówki. Oczywiście istotne są tutaj również warunki obrotu oferowane przez danego buka, przez co może okazać się, że bardziej opłacalny będzie zakład bez ryzyka, bonus bez depozytu lub bonus kursowy.

Najlepsze dostępne bonusy

Jako że podaliśmy wam już wszystkie najważniejsze informacje na temat bonusów powitalnych, możemy teraz przejść do tego, które promocje są najlepsze. Jak już wspominaliśmy wcześniej, przy wyborze najlepszych promocji kierowaliśmy się nie tylko wysokością kwoty, ale też warunkami obrotu. Poniższa tabela zawiera najlepsze bonusy powitalne bukmacherzy.

Rodzaj bonusu na startNajlepszy bonus powitalny
Bonus od depozytu100% od drugiej wpłaty do 2000 złotych w Forbet
Bonus bez depozytuBonus bez depozytu 20 PLN w Fortunie
Zakład bez ryzykaZakład bez ryzyka do 600 PLN w Fortunie
Bonus kursowySuperoferta i Hit dnia w STS
Bonus mobilny20 PLN za pobranie apki w Superbet

Bonusy od depozytu na start

Tego rodzaju promocje powitalne są najczęściej najbardziej opłacalne, ponieważ oferują sporo dodatkowej gotówki, którą gracze mogą wykorzystać na stawianie zakładów. Na rynku znaleźć można jednak naprawdę wiele takich ofert, przez co poniżej zamieszczamy 3 najlepsze promocje tego rodzaju. Sprawdź, który bukmacher przygotował najlepsze bonusy od wplaty na start!

100% od drugiej wpłaty do 2000 złotych w Forbet

Po ukończeniu rejestracji, nowy gracz będzie mógł skorzystać u tego bukmachera z bonusu powitalnego składającego się z trzech osobnych części. Są to zakład bez ryzyka do 1000 PLN, gra bez podatku przez 30 dni oraz najważniejszy element, czyli 100% od drugiej wpłaty do 2000 złotych. Łączna kwota, z której może skorzystać nowy użytkownik to 3000 PLN.

Na chwilę obecną bonus od drugiego depozytu przygotowany przez Forbet można śmiało uznać za jedną z najlepszych ofert tego typu na rynku. Nie dość, że mamy tutaj wysoką kwotę bonusu, to jeszcze warunki obrotu są opłacalne. Zanim skorzystacie ze 100% od drugiej wpłaty do 2000 złotych w Forbet, zachęcamy do zapoznania się z poniższymi wymogami i informacjami:

 • Aby skorzystać z tego bonusu, nowy użytkownik musi podczas rejestracji zaakceptować jego otrzymanie.
 • Najpierw gracz otrzyma dostęp do zakładu bez ryzyka do 1000 PLN, który trzeba wykorzystać, aby otrzymać dostęp do omawianego bonusu. Na szczęście wystarczy, że gracz zawrze zakład za zaledwie 20 PLN, aby zakwalifikować się do tej promocji. Jeśli natomiast chodzi o warunki obrotu, na kuponie trzeba jednorazowo zamieścić minimum 3 różne zdarzenia z kursem minimalnym każdego z nich wynoszącym 1.3.
 • Gdy już zakład bez ryzyka zostanie rozliczony, Forbet da graczowi możliwość skorzystania ze 100% od drugiej wpłaty do 2000 PLN. Warto zaznaczyć, że użytkownik nie musi korzystać z tak dużych kwot, ponieważ minimalna kwota kwalifikująca się do bonusu to zaledwie 20 PLN. Bonus jest według nas opłacalny zarówno w momencie, gdy zawieramy kupony za niskie, jak i wysokie kwoty.
 • Bonus od drugiej wpłaty w Forbet jest jednym z najlepszych z tego względu, że łączy wysoką kwotę z opłacalnymi warunkami obrotu. Skoro o nich mowa, gracz musi dokonać jedynie dwukrotnego obrotu z minimalnym kursem na kuponie wynoszącym 2.5. Kupon kwalifikujący się do obrotu bonusem musi zawierać co najmniej 3 różne zdarzenia, z czego każde osobne zdarzenie musi mieć kurs minimalny wynoszący 1.3.
 • Przy zawieraniu kuponu trzeba dodatkowo pamiętać o fakcie, że bonus nie może zostać wykorzystywany na obstawianie poprzez zakłady wirtualne, gry karciane i zakłady systemowe. Użytkownik ma 14 dni na spełnienie warunków obrotu od dnia aktywacji promocji.
Zgarnij Bonus w ForbetZgarnij Bonus w Forbet

100% do 200 złotych od pierwszego depozytu w Superbet

Jak wielu z Was prawdopodobnie zdaje sobie sprawę, Superbet jest obecnie jednym z najlepszych bukmacherów w Polsce, jeśli chodzi o ofertę promocyjną. Jest tutaj naprawdę wiele przeróżnych atrakcji, które wyróżniają się na tle konkurencji. Nikogo nie zdziwi zatem fakt, że część bonusu powitalnego przygotowana przez tego bukmachera znalazła się na liście najlepszych bonusów od depozytu. Pakiet na start sporządzony przez Superbet ma łączną wartość 1500 PLN, na którą składają się dwie osobne części. Pierwsza to tydzień bez ryzyka do 1300 PLN, a druga to 100% do 200 złotych od pierwszego depozytu.

Sama kwota nie jest przesadnie wysoka, ale jak już wspominaliśmy kilkakrotnie, najważniejsze są dla nas warunki obrotu. Superbet zadbał o to, aby gracze mogli w łatwy sposób skorzystać z bonusu od depozytu na start, z wysoką szansą na odzyskanie postawionych pieniędzy. Z uwagi na ten fakt bonus od depozytu na start przygotowany przez Superbet jest najlepszy na rynku pod względem oferowanych warunków obrotu. Poniżej zamieszczamy wszystkie najważniejsze informacje i wymagania, które związane są z promocją 100% do 200 złotych od pierwszego depozytu w Superbet:

 1. Najpierw niezbędnym krokiem będzie oczywiście założenie nowego konta, aby dostać możliwość skorzystania z bonusu powitalnego tego buka. Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego gracz powinien zaakceptować komunikat o odbiorze pakietu na start.
 2. Zanim będziemy mogli skorzystać ze 100% do 200 złotych, użytkownik musi dokonać pierwszego depozytu u bukmachera do 14 dni od momentu założenia konta. Kwota bonusu zostanie przypisana automatycznie do konta gracza.
 3. Po otrzymaniu kwoty bonusowej, użytkownik będzie musiał spełnić określone warunki obrotu, zanim dostanie szansę na wypłatę środków. Otrzymana kwota bonusu wymaga zaledwie dwukrotnego obrotu w czasie do 10 dni od złożenia depozytu.
 4. Zakłady zawierane w ramach spełniania warunków obrotu muszą mieć co najmniej kurs 1.8 na kuponie SOLO. Jeśli natomiast chodzi o kupon AKO, musi on zawierać co najmniej 2 zdarzenia i łączny kurs 1.8, aby kwalifikować się do obrotu. Gracz może też zawierać zakłady systemowe z minimalnym kursem 1.8, aby spełnić warunki obrotu bonusem.
 5. Należy pamiętać, że zdarzenia wchodzące w zakres oferty Super Kursy nie kwalifikują się do obrotu bonusem.
Zgarnij Bonus w SuperbetZgarnij Bonus w Superbet

100% od drugiej wpłaty do 1000 złotych w Betfan

Ostatnim bonusem na naszej liście jest promocja przygotowana przez Betfan. Po założeniu nowego konta u tego bukmachera, gracze mogą pozwolić sobie na skorzystanie z łącznie trzech bonusów, które wchodzą w skład pakietu na start. Co szczególnie ciekawe, każda część promocji powitalnej jest według nas atrakcyjna. Mamy tutaj Freebet na start bez depozytu 60 zł, Cashback 600 zł oraz oczywiście 100% od drugiej wpłaty do 1000 złotych. 

Oprócz wysokiej kwoty bonusu, użytkownicy mogą również liczyć na dobre warunki obrotu. Trzeba oczywiście liczyć się z tym, że są one nieco gorsze w porównaniu do wyżej opisywanych pozycji. Wciąż jest to jednak bardzo atrakcyjna oferta, która znacząco wyróżnia się na tle reszty bonusów na rynku. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje oraz wymogi związane z otrzymaniem 100% od drugiej wpłaty do 1000 złotych w Betfan:

 1. Na start użytkownik musi założyć nowe konto oraz zaakceptować bonus powitalny bukmacher przygotowany przez Betfan.
 2. Przed otrzymaniem możliwości skorzystania z bonusu 100% od drugiej wpłaty, gracz będzie musiał najpierw wykorzystać Cashback do 600 złotych po dokonaniu pierwszego depozytu. Cashback można jednak bardzo łatwo wykorzystać, ponieważ minimalna kwota kwalifikująca się do tego bonusu to 50 PLN. Gracz musi obrócić tę kwotę zaledwie jednokrotnie.
 3. Gdy już wykorzystacie zwrot pieniędzy przygotowany przez Betfan, będziecie mogli przejść do 100% od drugiej wpłaty do 1000 złotych. Warto wiedzieć, że gracz może wpłacić zaledwie 50 PLN, aby uzyskać szansę na skorzystanie z tego bonusu. Jest to więc ciekawa opcja zarówno dla tych użytkowników, którzy grają za wysokie kwoty, jak i dla tych, którzy preferują niższe stawki.
 4. Warunki obrotu bonusem nie są trudne do spełnienia. Użytkownik musi obrócić kwotę bonusu trzykrotnie. Każdy kupon kwalifikujący się do obrotu musi mieć co najmniej 3 zdarzenia, a minimalny kurs takiego kuponu to co najmniej 2.5. Użytkownik musi spełnić warunki obrotu w czasie do 14 dni od dokonania depozytu.
Zgarnij Bonus w BetfanZgarnij Bonus w Betfan

Bonusy bez depozytu na start

Możliwość skorzystania z darmowych pieniędzy po założeniu konta brzmi niewątpliwie atrakcyjnie. Przez to bukmacherzy czasami decydują się na umieszczenie takiego bonusu w swojej ofercie powitalnej. Trzeba przy tym pamiętać, że nie są to oczywiście wysokie kwoty oraz trzeba spełnić określone warunki obrotu, zanim będziemy mogli wypłacić środki z konta gracza. Poniżej zamieściliśmy listę 3 bonusów bez depozytu na start, z których szczególnie warto skorzystać.

Bonus bez depozytu 20 PLN w Fortunie

Bukmacher jest obecnie jednym ze zdecydowanie najbardziej popularnych usługodawców na naszym rynku. Swoją pozycję zawdzięcza rozbudowanej ofercie przedmeczowej i live, niezłej ofercie promocyjnej, a także interesującemu bonusowi powitalnemu. W skład pakietu na start przygotowanego przez Fortunę wchodzi zakład bez ryzyka do 600 zł, bonus dla drugiej wpłaty do 2100 zł oraz bonus bez depozytu 20 zł.

Ta część tekstu jest poświęcona bonusom bez depozytu i to właśnie na tej części oferty powitalnej Fortuny pragniemy się skupić. Sama kwota nie jest być może wysoka, ale zdecydowanie warto wziąć udział w tej promocji ze względu na fakt, że nie musimy wpłacać dla niej pieniędzy. Przedstawiamy wszystkie najbardziej istotne informacje i wymogi w związku z bonusem bez depozytu 20 PLN w Fortunie:

 1. Aby skorzystać z bonusu, gracz musi założyć nowe konto. Potrzebne będzie również podanie kodu promocyjnego „Bonusvip” w odpowiednim miejscu w formularzu rejestracyjnym.
 2. Po wykonaniu tego kroku, konto gracza zostanie zasilone o dodatkowe 20 PLN w formie 2800 punktów FKP.
 3. Możliwość wypłacenia środków jest ukryta za warunkami obrotu. Ich spełnienie nie powinno jednak sprawić nikomu kłopotu, ponieważ Fortuna wymaga jedynie pojedynczego zakładu z jakimkolwiek kursem minimalnym.
Zgarnij Bonus w FortunaZgarnij Bonus w Fortuna

Bonus bez depozytu 20+10 PLN w Totalbet

Totalbet jest bukmacherem, którego możecie znać głównie za sprawą wysokiej kwoty oferowanego bonusu powitalnego. Gracze mają tutaj do wykorzystania łącznie aż 5230 PLN, jednak w tej sekcji skupimy się na bonusie bez depozytu 20+10 PLN. Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na temat tej promocji:

 1. Na początek konieczna będzie rejestracja.
 2. Gracz musi zaznaczyć zgody marketingowe, aby otrzymać dostęp do bonusu 20+10 PLN.
 3. 20 PLN zostanie udostępnione w momencie, gdy gracz uaktywni konto stałe. 10 PLN natomiast wyląduje na koncie gracza po zaznaczeniu zgód marketingowych.
 4. Bonus bez depozytu podzielony jest na dwie części, obydwie gracz musi obrócić z łącznym kursem 2.0. Przed postawieniem kuponu trzeba dodatkowo zaznaczyć opcję „Freebet”. Darmowe pieniądze w formie zakładów muszą zostać zawarte do 7 dni od założenia konta.
Zgarnij Bonus w TotalbetZgarnij Bonus w Totalbet

Bonus bez depozytu 20 PLN w LVBet

LVBet oferuje łącznie 3533 PLN dla nowych graczy. Mamy tutaj 1500 PLN przy pierwszym i drugim depozycie oraz 333 zł, które można wykorzystać w formie zakładu bez ryzyka. W tej części skupiamy się oczywiście na bonusie bez depozytu, który w przypadku tego bukmachera wynosi 20 PLN. Oto, co trzeba wiedzieć na jego temat:

 1. Najważniejszym krokiem do spełnienia przez gracza jest rejestracja oraz aktywacja utworzonego konta przez adres mailowy.
 2. Aby otrzymać bonus startowy bez depozytu, gracz musi zweryfikować tożsamość, zaznaczając przy tym „potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”.
 3. Otrzymane środki trzeba obrócić na kuponie z min. 3 zdarzeniami (min. kurs 1.25 na jedno zdarzenie) i łącznym kursie min. 2.50. Przed zawarciem kuponu należy zaznaczyć „Użyj bonusu Wygrane x20”.
Zgarnij Bonus w LVBetZgarnij Bonus w LVBet

Zakłady bez ryzyka na start

Gracze zawsze chętnie skorzystają z opłacalnego Cashbacku. Z tego względu przygotowaliśmy listę 3 najlepszych zakładów bez ryzyka na start, jakie możecie znaleźć na ten moment na polskim rynku. Sprawdź, którzy bukmacherzy wypadają pod tym kątem najlepiej.

Zakład bez ryzyka do 600 PLN w Fortunie

Fortuna przygotowała łącznie dla swoich graczy 2720 PLN. Oprócz 20 PLN bonusu bez depozytu i bonusu od wpłaty 2100 PLN, gracze mogą skorzystać z zakładu bez ryzyka do 600 zł. Jest to jedna ze zdecydowanie najlepszych promocji na rynku. Oto najważniejsze informacje na jej temat:

 1. Wymagana jest rejestracja z kodem BONUSVIP.
 2. Gracz ma 5 dni na zawarcie pierwszego zakładu.
 3. Przegrany zakład kwalifikuje do otrzymania zakładu bez ryzyka, który zostanie przypisany do konta w 24 godziny.
 4. Cashback Fortuny możecie wykorzystać na jakikolwiek zakład bez ograniczeń czasowych. Nie ma tu wymogu minimalnej stawki, liczby zdarzeń czy minimalnego kursu.
 5. Kupon nie może zawierać zdarzeń ze sportów wirtualnych, gier karcianych, a także Ekspert+, Superoferta i Hit Dnia.
Zgarnij Bonus w FortunaZgarnij Bonus w Fortuna

Zakład bez ryzyka do 1000 PLN w Forbet

Forbet przygotował dla swoich nowych użytkowników łącznie aż 3000 PLN. W dodatku nowi gracze mają dostęp do gry bez podatku przez 30 dni. Zakład bez ryzyka do 1000 PLN w Forbet jest jednym z najlepszych bonusów tego rodzaju na polskim rynku. Przedstawiamy, co musisz o nim wiedzieć:

 1. Rejestracja nowego konta jest konieczna.
 2. Zakład bez ryzyka jest dostępny przy pierwszym zakładzie. Min. kwota to 20 PLN.
 3. Zakład można postawić na sporty wirtualne i zakłady bukmacherskie z bonusem na start.
 4. Po otrzymaniu zwrotu, trzeba go obrócić jeden raz na kuponie z 3 zdarzeniami. Kurs każdego zdarzenia to min. 1.30.
Zgarnij Bonus w ForbetZgarnij Bonus w Forbet

Tydzień bez ryzyka do 1300 PLN w Superbet

W przypadku Superbet mamy tak naprawdę do czynienia z tygodniem bez ryzyka. Gracze mogą zawierać zakłady przez 7 dni, z czego można otrzymać maksymalnie 1300 PLN zwrotu. Jest to jednak świetna oferta, z której po prostu warto skorzystać. Oto najważniejsze informacje na temat tej promocji:

 1. Gracz musi założyć nowe konto i wykorzystać bonus od depozytu do 200 zł.
 2. Minimalna kwota kwalifikująca do tygodnia bez ryzyka to 20 PLN.
 3. Zwrot trafia na konto gracza do 72 godzin po upływie tygodnia.
 4. Otrzymany zwrot trzeba obrócić dwukrotnie na kuponie z kursem co najmniej 1.80.
 5. Gracz ma 14 dni na wykorzystanie bonusu po rejestracji oraz 10 dni na spełnienie warunków obrotu.
Zgarnij Bonus w SuperbetZgarnij Bonus w Superbet

Bonusy kursowe na start

Takie promocje nie są aż tak atrakcyjne, jak wyżej opisywane bonusy, ale wciąż warto z nich skorzystać. Czasami można bowiem natrafić na wysokie kursy, które znacznie zwiększają wartość poszczególnych rynków w popularnych wydarzeniach. Trzeba też pamiętać, że bonusy kursowe są dostępne cały czas. Oto 3 najlepsze bonusy kursowe na start.

STS – Superoferta i Hit Dnia

STS jest niewątpliwie jednym z najbardziej popularnych bukmacherów na polskim rynku. To sprawia, że znajdziemy u niego kilka ciekawych promocji, którym warto się przyjrzeć. Oprócz pakietu na start, STS wyróżnia się na tle konkurencji promocjami w postaci Superoferty i Hitu Dnia. Zarówno jedna, jak i druga promocja oferują zwiększone kursy – i to nie tylko na najbardziej popularne wydarzenia. Musimy przy tym zaznaczyć, że bardziej atrakcyjne kursy znajdziemy zazwyczaj w zakładce Hit Dnia, ale Superoferta będzie miała więcej zdarzeń do wyboru. Co szczególnie interesujące, w ramach tej oferty gracze mogą zawierać zarówno kupony SOLO, jak i kupony AKO.

Zgarnij Bonus w STSZgarnij Bonus w STS

Betfan Matchday Boost – podwyższone kursy nawet o 50%

Wszyscy zarejestrowani użytkownicy w Betfan mogą skorzystać z promocji Matchday Boost, która pozwala na zwiększenie kursów nawet o 50%. Jest to naprawdę wysoka wartość, ale trzeba pamiętać, że nie znajdziemy tutaj zbyt wiele zdarzeń do wyboru. Najczęściej są to jedno lub dwa zdarzenia. Matchday Boost przewiduje jednak zwiększone kursy nie tylko na ofertę sportową, ale też e-sportową. Betfan nie idzie w ilość, ale w jakość, przez co często można spotkać tutaj kursy zwiększone z około 3.5 na nawet około 5.0.

Zgarnij Bonus w BetfanZgarnij Bonus w Betfan

Superbet – Super Kursy

Atrakcyjna oferta powitalna i Superbet to praktycznie synonimy. Bukmacher przygotował dla swoich graczy masę ciekawych bonusów, ale w tej sekcji pragniemy skupić się na ofercie Super Kursy. Jest to jedna z najlepszych ofert tego typu na rynku głównie z tego względu, że mamy tutaj do wyboru sporo różnych zdarzeń ze znacznie zwiększonymi kursami. Co więcej, użytkownicy zarejestrowani w Superbet mogą obstawiać zdarzenia z wyższymi kursami codziennie. Jeśli więc jeszcze nie miałeś okazji zapoznać się z ofertą Super Kursy u tego bukmachera, zdecydowanie warto to zrobić.

Zgarnij Bonus w SuperbetZgarnij Bonus w Superbet

Mobilne bonusy na start

Dobry bonus do wykorzystania w aplikacji mobilnej to coś, z czego po prostu warto skorzystać. Zazwyczaj nie mamy tutaj do czynienia z wysokimi kwotami, ale dodatkowa zachęta do zainstalowania apki nie zaszkodzi. Przedstawiamy 3 najlepsze mobilne bonusy na start, jakie znajdziecie obecnie na polskim rynku.

Superbet – 20 PLN za pobranie apki

Bonus powitalny przygotowany przez Superbet uwzględnia bonus od depozytu do 200 PLN, tydzień bez ryzyka do 1300 PLN, a także dodatkowe 20 PLN za pobranie apki bukmachera. Warto skorzystać z tej możliwości, ponieważ nie dość, że warunki obrotu są łatwe do spełnienia, to jeszcze sama aplikacja Superbet działa bardzo dobrze. Oto, co trzeba wiedzieć na temat tej promocji:

 1. Aby skorzystać z 20 PLN za pobranie apki, trzeba pobrać aplikację Superbet do 7 dni od rejestracji.
 2. Po zalogowaniu się do apki mobilnej, użytkownik zobaczy na swoim koncie świeżo dodane 20 PLN bonusu.
 3. Wymagany jest zaledwie jednokrotny obrót z minimalnym kursem 1.80.
 4. Gracz ma 10 dni na ukończenie obrotu.
Zgarnij Bonus w SuperbetZgarnij Bonus w Superbet

Noblebet – 20 PLN za pierwszy postawiony zakład w aplikacji

Ofertą Noblebet warto zainteresować się głównie za sprawą niezłych kursów oraz rozbudowanej oferty promocyjnej. Co prawda na naszej liście znajduje się tylko bonus mobilny tego bukmachera, ale reszta też jest godna uwagi. Oto wymagania, jakie trzeba spełnić, aby móc skorzystać 20 PLN za pierwszy postawiony zakład w aplikacji Noblebet:

 1. Zarejestruj się i pobierz aplikację.
 2. Następnie otwórz aplikację i zawrzyj w niej zakład z minimalnym kursem 2.00 oraz minimalną stawką 20 PLN.
 3. Bonus jest przyznawany do konta gracza we wtorek lub w piątek, a warunki obrotu to trzykrotność kwoty bonusu z minimalnym kursem w wysokości 1.85.
 4. Gracz ma aż 30 dni na spełnienie warunków obrotu.
Zgarnij Bonus w NoblebetZgarnij Bonus w Noblebet

eToto – 50 zł ekstra za e-sport (+20%)

Oferta eToto niespecjalnie wyróżnia się na tle tego, co oferują pozostali bukmacherzy w Polsce, ale przynajmniej znajdziemy tutaj niezły bonus mobilny. Aby móc skorzystać z 50 zł ekstra za e-sport (+20%), podążaj za tymi krokami:

 1. Wejdź na stronę promocji i naciśnij „Zapisz się”.
 2. Wejdź do aplikacji i postaw kupon AKO na e-sport za min. 5 zł z kursem min. 2.20.
 3. Freebet zostanie przyznany po zawarciu zakładu i zostanie zwiększony o 20%, jeśli kupon został zawarty w aplikacji.
 4. Otrzymany Freebet można zawrzeć na wydarzenia sportowe bez dodatkowych warunków obrotu.
Zgarnij Bonus w EtotoZgarnij Bonus w Etoto

Wniosek: który bukmacher ma najlepsze bonusy powitalne?

Usługodawcy operujący na polskim rynku nieustannie prześcigają się w zakresie oferowanej oferty. Przez to znajdziemy naprawdę wiele różnego rodzaju bonusów powitalnych. Zwycięzca w każdej kategorii może być jednak tylko jeden. Oto najlepsze bonusy powitalne w Polsce:

 • Bonus od depozytu na start – 100% od drugiej wpłaty do 2000 złotych w Forbet
 • Bonus bez depozytu na start – Bonus bez depozytu 20 PLN w Fortunie
 • Zakład bez ryzyka na start – Zakład bez ryzyka do 600 PLN w Fortunie
 • Bonus kursowy na start – Superoferta i Hit dnia w STS
 • Bonus mobilny na start – 20 PLN za pobranie apki w Superbet

FAQ

Jaki bukmacher daje bonus na start?

Bonusy powitalne znajdziemy u każdego bukmachera funkcjonującego legalnie w Polsce.

Gdzie najlepszy bonus na start?

Najlepsze bonusy powitalne znajdziemy w Fortunie. Są to bonus bez depozytu 20 PLN oraz zakład bez ryzyka do 600 PLN.

Jakie rodzaje bonusów powitalnych oferują polscy bukmacherzy?

Bonusy bez depozytu, bonusy od depozytu, zakłady bez ryzyka, bonusy kursowe i bonusy mobilne.

Który bukmacher daje bonus za zainstalowanie aplikacji?

Najlepsze bonusy za pobranie i zainstalowanie aplikacji znajdziemy w Superbet i Noblebet.

Dawid Zurawski

W świecie bukmacherki, giełdy Betfair i rynków azjatyckich od 2016 roku. Przez wielu uważany za niepowtarzalnego eksperta pomyślnie typującego wydarzenia sportowe. Uważnie śledzi anomalie, wpłaty i wahania kursów każdego dnia. Główny Edytor i Copywriter tekstów na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.