Fortuna bonus AKO. Jak zarobić nawet 50 procent więcej?

Oferta AKO bonusy u legalnego bukmachera Fortuna

Bukmacher udostępnia swoim użytkownikom specjalnie przygotowaną ofertę w formie bonusu AKO. Dzięki niej gracze mogą pozwolić sobie na zwiększenie wygranych z obstawianych kuponów o nawet 50%. Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat tego bonusu.

FORTUNA AKO BONUS – CO TO JEST?

Promocja AKO bonusy u legalnego bukmachera FORTUNA

Na początek wyjaśnijmy sobie, że kupon AKO to taki rodzaj kuponu, który uwzględnia co najmniej kilka różnych zdarzeń. Aby otrzymać możliwość skorzystania z bonusu przygotowanego przez Fortunę, użytkownik będzie musiał postawić AKO z co najmniej 5 zdarzeniami z oferty przedmeczowej. Procent zwiększonej wygranej jest uzależniony od tego, ile konkretnie zdecydujemy się umieścić zdarzeń na kuponie.

Jak działa Fortuna bonus AKO?

Jak działa promocja AKO bonusy u bukmachera Fortuna - jak zdobyć wyższe wygrane nawet o 50%

Bonus AKO Fortuna – co to jest?

Kupon AKO bez ryzyka postawiony w Fortunie musi mieć nie tylko co najmniej 5 wydarzeń z oferty przedmeczowej, ale też każde zdarzenie umieszczone w takim kuponie musi mieć kurs min. 1.30. Do bonusu nie zaliczają się wirtualne sporty, jakikolwiek darmowy zakład oraz pozostałe promo bukmachera online.

Fortuna bonusy AKO – tabela bonusów. Ile można zdobyć?

Im więcej zdecydujemy się umieścić zdarzeń na swoim kuponie w bonus AKO Fortuna, tym większa stanie się nasza ewentualna wygrana. Oczywiście trzeba przy tym pamiętać, że dodawanie kolejnych zdarzeń znacząco zmniejsza szansę na wygraną. Jeżeli jednak lubicie ryzyko i chcecie jak najwyższych wygranych, w poniższej tabeli zamieszczamy wyszczególnienie tego, ile można zdobyć w bonus Fortuna AKO.

Ilość zdarzeńO ile większa wygrana?
57%
610%
715%
820%
925%
1030%
1135%
1240%
1345%
1450%

Co należy zrobić, aby zgarnąć bonus?

Zgarnięcie AKO bonus Fortuna nie należy do trudnych zadań. Wystarczy bowiem założyć konto gracza, a następnie stworzyć kupon w zgodzie z zasadami, które przedstawiliśmy w powyższych sekcjach. Nie trzeba zapisywać się do tej promocji oraz zaznaczać czegokolwiek na kuponie, aby ją uruchomić. Po wybraniu interesującej nas ilości zdarzeń wystarczy zawrzeć kupon.

Rejestracja w Fortuna, AKO-bonus dla nowych klientów

Rejestracja u bukmachera Fortuna niezbędna, żeby wziąć udział w promocji AKO bonusy

Na początek konieczne będzie oczywiście założenie nowego konta, o ile takiego nie posiadacie. Zrobicie to w maksymalnie kilka minut poprzez wciśnięcie przycisku „rejestracja” w prawym górnym rogu i wypełnienie formularza. Wymagane dane w iFortuna są podstawowe i jako osoba pełnoletnia nie będziecie mieli żadnego problemu z szybkim założeniem konta.

Dodawanie zdarzeń do kuponu

Jak postawić zakład AKO, żeby wziąć udział w promocji AKO bonusy u bukmachera Fortuna - wejdź na stronę główną, wybierz dyscyplinę i obstaw kilka meczy

Jak dodać bonus AKO Fortuna? Proces dodawania zdarzeń do kuponu w Fortuna bonus AKO 15 jest standardowy. Oznacza to, że gracz musi jedynie wybierać zdarzenia wchodzące w zakres oferty przedmeczowej, aby aktywować bonus AKO. Jest to bardzo proste, jak widać na załączonym wyżej obrazku. Wystarczy wybrać kategorię po lewej stronie ekranu, a następnie nacisnąć interesujące nas zdarzenie na środku ekranu.

Wybranie bonusu kursowego

Przykład kuponu z bonusem AKO u bukmachera FORTUNA

Jak widać na załączonym wyżej obrazku, wystarczy dodać odpowiednią ilość zdarzeń do swojego kuponu, aby aktywować automatyczny eFortuna bonus AKO. Oczywiście muszą to być zdarzenia przedmeczowe z kursem minimalnym 1.30. Na tym przykładzie widzimy bonus AKO 8, czyli 8 zdarzeń, które kwalifikuje gracza do skorzystania ze zwiększenia wygranej z kuponu o 20%.

Ekstra kasa w kuponach AKO

Warto sobie na koniec wyjaśnić, że gracz niczym nie ryzykuje, jeśli chodzi o zwiększony kurs zdarzeń. Bonus AKO jest stały, czyli zawsze zostanie dodany do wygranej. Co więcej, dodatkowe pieniądze możecie zyskać nie tylko poprzez stronę internetową, ale też jej wersję mobile i aplikację Fortuna.

FAQ

Wystarczy dodać co najmniej 5 zdarzeń na kuponie z kursem min. 1.3, aby aktywować bonus.

Podwyższony kurs zostanie dodany automatycznie jako osobne zdarzenie na kuponie, gdy spełnimy odpowiednie warunki.

Maksymalny bonus wymaga od gracza postawienia co najmniej 14 różnych zdarzeń z kursem min. 1.3.

Promocja AKO działa tylko na zdarzenia wchodzące w zakres oferty przedmeczowej bukmachera.

Bonus AKO dla aktywnych graczy można wykorzystać na ofertę nie objętą innego rodzaju promocjami.

Dodaj komentarz

0