Fortuna kontakt

Kontakt u legalnego bukmachera Fortuna

W świecie bukmacherki online problemy z zawieraniem kuponów lub ich rozliczaniem nie zdarzają się zbyt często, ale to nie oznacza, że bukmacher nie powinien zapewniać wówczas szybkiej reakcji. Z tego względu w tym tekście analizujemy, jak prezentuje się obsługa klienta w Fortunie, czyli jednego z najbardziej popularnych buków na polskim rynku.

Fortuna zakłady bukmacherskie – kontakt

Kontakt u bukmachera Fortuna

Możliwość sprawnego porozumienia się z obsługą klienta jest niezbędne na wypadek, gdy okaże się, że gracz napotkał problemy podczas korzystania z funkcji serwisu lub aplikacji mobilnej eFortuna. Pomoc ze strony obsługi klienta jest konieczna także w celu wyjaśnienia początkującym graczom różnego rodzaju kwestii, jak na przykład tego, w jaki sposób można skorzystać z konkretnych promocji. Sprawdzamy, jak wygląda nawiązywanie kontaktu z obsługą klienta tego bukmachera za sprawą tych sposobów:

  • Czat na żywo
  • Telefon
  • Mail

Czat na żywo

Jak pewnie dobrze wiecie, możliwość skontaktowania się z biurem obsługi klienta bukmachera jest zdecydowanie najłatwiejsza w momencie, gdy buk udostępnia czat online. W ten sposób można nie tylko szybko zadać pytanie na nurtujący nas temat, ale też szybko otrzymać odpowiedź ze strony konsultanta.

Zakłady bukmacherskie Fortuna zdają sobie sprawę z użyteczności czatu na żywo, dlatego na stronie znajdziemy możliwość skorzystania z tej formy kontaktu. Zalogowany gracz może nacisnąć ikonkę czatu i od razu zadać pytanie konsultantowi. Pomoc uzyskać można w czasie kilkunastu sekund, choć oczywiście czas potrzebny na odpowiedź będzie różnił się w zależności od tego, jak trudne pytanie zadamy.

Fortuna kontakt – telefon

Fortuna kontakt z obsługą telefoniczny

Aby nawiązać kontakt telefoniczny z call center Fortuny, trzeba to zrobić poprzez wejście w zakładkę „Skontaktuj się z nami” na gm.efortuna.pl. Tutaj znajdziemy informację, że obsługa klienta jest dostępna od 8:00 do 24:00, a także będziemy mogli oczywiście znaleźć potrzebny nam numer telefonu. Jest to dobry sposób na nawiązanie kontaktu z konsultantami, jeśli przykładowo nie jesteśmy chwilowo w stanie połączyć się z czatem na żywo ze względu na jakiegoś rodzaju awarię.

Kontakt Fortuna – mail

Kontakt przez mail u bukmachera Fortuna

Fortuna daje swoim graczom możliwość skontaktowania się również poprzez adres mailowy. Można to zrobić na dwa sposoby: formularz kontaktowy oraz bezpośrednią wiadomość na adres callcenter@efortuna.pl. Naszym zdaniem, ten sposób połączenia się z konsultantami Fortuny jest najwolniejszy, dlatego najlepiej będzie z niego korzystać w ostateczności. Znacznie szybciej uzyskamy potrzebną nam odpowiedź przez czat na żywo lub telefon.

Obsługa klienta w Fortunie – podsumowanie

Fortuna to zdecydowanie jeden z tych bukmacherów, którzy zadbali o wprowadzenie do zakresu swoich usług odpowiedniego biura obsługi klienta. Gracze mogą szybko nawiązać kontakt z konsultantem za sprawą czatu na żywo, przez co nie są zmuszani do korzystania z alternatywnych sposobów kontaktu. Mimo to, z pracownikami Fortuny można połączyć się poprzez telefon lub napisać na adres mailowy, więc jeśli użytkownik woli takie formy porozumiewania się, może bezproblemowo z nich skorzystać. Wszystkie dostępne formy kontaktu znajdziemy zarówno na stronie internetowej bukmachera, jak i w jego apke mobilnej.

FAQ

W zależności od preferencji użytkownika, z Fortuną można skontaktować się poprzez czat na żywo, numer telefonu oraz drogą mailową.

W takiej sytuacji zdecydowanie  najlepszym krokiem będzie natychmiastowe zgłoszenie problemu do obsługi klienta poprzez czat na żywo.

Jeśli bonus nie został przyznany, gracz powinien napisać do obsługi klienta na czacie i wstrzymać się z zawieraniem kuponów do rozwiązania problemu.

Dodaj komentarz

0