Jak sprawdzić kupon Fortuna

Jak sprawdzić kupon u legalnego bukmachera Fortuna

Legalne zakłady bukmacherskie w coraz większym stopniu zyskują na popularności poprzez grę online. Potwierdzają to również raporty Ministerstwa Finansów, które jednoznacznie wskazują, że branża ma się bardzo dobrze, szczególnie w cyberprzestrzeni. Klasyczne papierowe kupony grane w punktach naziemnych nadal jednak mają swoich sympatyków. Jak zagrać tradycyjny kupon Fortuna? Jak sprawdzić czy wszystko weszło? Podpowiadamy!

Co to jest kupon Fortuna?

Przykładowy kupon u legalnego bukmachera Fortuna

Kupon Fortuna to po prostu potwierdzenie zawarcia zakładu. W przypadku zakładów online wszystko jest w wersji cyfrowej, a tradycyjna wersja zawiera takie same informacje, tylko w wersji papierowej. Kluczowe dane takie jak zdarzenia, kurs całkowity, wkład, potencjalna wygrana oraz pozostałe dane znajdą się na podsumowaniu, dokładnie tak jak wersji przez internet.

Co to jest Fortuna e-kupon?

Fortuna e-kupon to hybrydowe rozwiązanie dla osób, które chcą zawrzeć zakład w punkcie stacjonarnym, ale wszystkie zdarzenia chcą przygotować wygodnie przez internet. W praktyce, na stronie online przygotowujemy nasze zakłady, ustalamy stawkę, oraz generujemy specjalny kod. W tym celu, po wybraniu wszystkich zdarzeń, wybieramy przycisk „e-kupon”, jak na grafice poniżej.

Co to jest e-kupon u legalnego bukmachera Fortuna na przykładzie kuponu AKO

Wygenerowany kod pokazujemy pracownikowi w dowolnym punkcie naziemnym i nie musimy dyktować wszystkich zdarzeń na miejscu, ani wypełniać jakichkolwiek formularzy. Obsługa punktu poza wskazanym numerem, niczego więcej od nas nie potrzebuje.

E-kupon u bukmachera Fortuna - pokaż wygenerowany kod pracownikowi w dowolnym punkcie naziemnym

Jakie są kupony w Fortuna?

Jakie są rodzaje kuponów u bukmachera Fortuna - przykład kuponu MAXIKOMBI online na stronie głównej bukmachera

W rezultacie możemy zagrać tradycyjny kupon Fortuna w punkcie stacjonarnym lub wersję online. W przypadku gry stacjonarnej, należy zwrócić uwagę na fakt, że w międzyczasie kursy regularnie się zmieniają. Jeśli do punktu naziemnego przyjdziemy z gotowym kodem na e-kupon, otrzymamy informację czy kursy uległy zmianie.

Fortuna sprawdź kupon po numerze

Każdego roku w każdej branży poziom obsługi ulega poprawie i tak samo jest w przypadku legalnych zakładów. Czasy kiedy trzeba było sprawdzać wyniki każdego spotkania i we własnym zakresie oceniać czy wygrana jest nasza, dawno się skończyły. Funkcja sprawdź kupon Fortuna jest dostępna w każdej chwili, a jedyne czego potrzebujemy to specjalny numer naszego zakładu.

Sprawdzanie kuponu Fortuna przez internet

Opcja Fortuna sprawdź kupon po numerze jest dostępna bez wychodzenia z domu. Jedyne dane jakie będą nam potrzebne to ID kuponu oraz numer kontrolny. Wszystkie informacje są dostępne na samym kuponie, a z ich pomocą sprawdzimy czy wygraną mamy w kieszeni, czy jednak nie.

Sprawdź kupon eFortuna krok po kroku

Co należy zrobić, żeby operacja eFortuna sprawdź kupon przebiegła sprawnie? Wyjaśniamy:

  • Po wejściu na oficjalną stronę bukmachera kierujemy się do prawego, górnego rogu w którym znajdziemy przycisk „sprawdzanie kuponów”, zaznaczony poniżej. Klikamy.
Jak sprawdzić kupon u legalnego bukmachera Fortuna krok 1 - na oficjalnej stronie Fortuna w prawym górnym rogu kliknij przycisk „sprawdzanie kuponów”
  • W dalszej kolejności jesteśmy proszeni o uzupełnienie numeru ID lub kodu kontrolnego. Uzupełniamy dane.
Jak sprawdzić kupon u legalnego bukmachera Fortuna krok 2 - uzupełnij numer ID lub kod kontrolny w specjalnym okienku
  • Jeśli nie wiemy skąd wziąć numery – poniżej screen.
Jak sprawdzić kupon u legalnego bukmachera Fortuna krok 3 - kod kontrolny lub ID znajdziesz na dole kuponu
  • Po uzupełnieniu informacji, wybieramy „Sprawdź”. To wszystko! Niezależnie od tego czy obstawiane mecze się zakończyły, w każdej chwili mamy możliwość sprawdzenia aktualnego statusu.

Sprawdź kupon w punkcie Fortuna

Znajdź swój punkt stacjonarny Fortuna na mapie w rozdziale punkty naziemne i sprawdź kupon na miejscu

Dokładnie to samo możemy zrobić w punktach stacjonarnych. Podając pracownikowi Fortuna potrzebne informacje, możemy sprawdzić kupon i jego status. Dodatkowym atutem za regularne odwiedziny punktów naziemnych są Fortuna points, które można wymieniać na nagrody!

Graj w Fortuna legalnie online

Promocje u bukmachera Fortuna, z których skorzystasz całkowicie legalnie wpisując przy rejestracji na stronie lub w aplikacji mobilnej nasz kod bonusowy Probukmacher

Jeśli wychodzenie z domu nas nie interesuje, gra online jest równie atrakcyjna. Dla entuzjastów internetowego obstawiania przygotowano wiele bonusów, które ułatwią nasz start oraz zwiększą ewentualne wygrane. Do uzyskania najlepszych warunków promocji, wystarczy wykorzystać kod bonusowy PROBUKMACHER.

FAQ

Na stronie bukmachera wybieramy przycisk „Sprawdzanie kuponów”, znajdujący się w prawym, górnym rogu. Uzupełniamy numer ID oraz kod kontrolny, a wyniki zostaną wyświetlone.

Kupon AKO to w przypadku Fortuna kombinacja więcej, niż jednego zdarzenia. Dla kuponów AKO spełniających określone warunki (min. 5 zdarzeń z kursem 1.3) dostępna jest specjalna promocja.

Dodaj komentarz

0