Kody promocyjne na zakłady bukmacherskie w polsce

Poszukujesz najlepszych ofert promocyjnych u rodzimych legalnych bukmacherów? Z kodami promocyjnymi, które dla Ciebie znaleźliśmy, dostaniesz jeszcze lepszą ofertę. Zyskasz więcej na start i skorzystasz z innych bonusów, które dla Ciebie przygotowali. Dlaczego? Kody promocyjne bukmacher przygotował dla wszystkich tych, którzy chcą uwolnić jeszcze większą gotówkę z bonusu. Będziesz mógł nią dysponować tak, jak tylko Ci się spodoba. Wystarczy sprostać kilku łatwym zasadom każdej z promocji i oczywiście wykorzystać kody gwarantujące większą kasę.

Aktualne kody promocyjne bukmacherzy w 2022

BukmacherBonusKodLink
Fortuna logo150 zł do drugiej wpłatyPROBUKMACHERSprawdź sam
forbet logo200 zł zakład bez ryzyka i 100 zł FreebetPROBUKMACHERSprawdź sam
superbet logo mini35 zł FreebetPROBUKMACHERSprawdź sam
etoto logo mini20 zł do pierwszej wpłatyPROBUKMACHERSprawdź sam
noblebet logo mini35 zł FreebetPROBUKMACHERSprawdź sam
betcris logo mini60 zł FreebetPROBUKMACHERSprawdź sam
pzbuk logo50 zł FreebetPROBUKMACHERSprawdź sam
totolotek logo25 zł bonus bez depozytuPROBUKMACHERSprawdź sam
fuksiarz logo mini500 zł – 50% CashbackPROBUKMACHERSprawdź sam
betfan logo minibrak kodubrakSprawdź sam

Jakie kody bonusowe oferują bukmacherzy?

Jakie kody promocyjne oferują bukmacherzy

W ofercie rodzimych bukmacherów znajdziemy szereg ciekawych promocji. Poczynając od bonusów na start, poprzez programy lojalnościowe i freebety, cashbacki czy grę bez podatku. Pomysłowość w tych kategoriach leży tylko po stronie dostawcy usług. Niezależnie od oferowanej nam promocji, zdecydowana większość z nich może przynieść jeszcze większe korzyści graczom, którzy skorzystają z kodów oferowanych na naszych stronach internetowych. 

Wystarczy pobrać kody bonusowe bukmachera, wejść na stronę buka i uruchomić promocję z jego wykorzystaniem, a otrzymamy znacznie więcej. I choć największą pulę zgarną oczywiście nowi gracze, to dla stałych klientów rodzimych bukmacherów także znajdzie się odpowiedni kod.

Bonus powitalny

Bonus powitalny u legalnego bukmachera superbet

Bonus na start czy od depozytu skierowany do nowych graczy pomaga im podwoić, a czasem i potroić wysokość własnej, pierwszej wpłaty u bukmachera. Otrzymane dodatkowe 100 czy 200 procent w niektórych przypadkach, może oznaczać dodanie do naszego konta nawet kilku tysięcy złotych. Choć warunkiem wypłaty tych środków może być kilkukrotne wprowadzenie ich do obrotu, to grając mądrze i dobrze typując, można wyjść na plus już na starcie przygody z zakładami sportowymi. Jeszcze więcej, gdy wykorzystasz proponowane przez nas aktualne kody bonusowe.

Freebet

Freebet u legalnego bukmachera Pzbuk

Opłacalny Freebet traktuj jako dodatkowy, bezpłatny kupon. Wykorzystując zakład z tym kodem, żadne pieniądze nie znikną z Twojego konta. Choć kwoty te są dość niskie, to przyjemność bezkosztowego i bezpiecznego obstawiania wydarzeń sportowych będziesz miał po swojej stronie. 

Freebety najczęściej proponowane są wespół z bonusami powitalnymi. Kwota dodatkowych 20 czy 60 złotych z całą pewnością jest dość przyzwoitym dodatkiem. Wykorzystując kod promocyjny do bukmachera, skorzystasz z pełni przysługujących Ci bonusów promocyjnych kierowanych do nowych graczy. Może być większa, gdy skorzystasz z proponowanych przez nas dodatkowych kodów promocyjnych.

Bonus od wpłaty

Bonus od depozytu u legalnego bukmachera Betfan

To jeden z bonusów oferowanych przez kody promocyjne legalnych bukmacherów. Czeka na każdego nowego gracza, który dokona depozytu na swoim koncie. Proponowany w różnej formie przez większość rynkowych bukmacherów pozwala, jak w przypadku bonusu powitalnego, podwoić, a czasem i potroić wielkość wpłaconej na konto gotówki. 

Wprowadzenie do obrotu otrzymanych tym sposobem funduszy wymaga spełnienia prostych warunków promocji. Szczęśliwe i przemyślane typowanie wyników sportowych oparte o analizy i statystyki pomaga w dość łatwy sposób zwielokrotnić wartość dostępnych środków pieniężnych na własnym koncie u jednego lub kilku z wybranych przez Ciebie bukmacherów.

Gdzie szukać bukmacherskich kodów bonusowych?

Najlepiej szukać ich w internecie. Istnieje wiele stron, w tym oczywiście i nasza, które dostarczają świeżych kodów promocyjnych. Dzięki nim zmaksymalizujesz swój zysk. Dlatego też najlepszym sposobem, aby je wykorzystać, jest wyszukanie ich, zanim jeszcze zarejestrujesz się na witrynie bukmachera czy do jego aplikacji. Tym sposobem wykorzystasz pełnię przysługujących Ci praw do bonusów.

Innym, bezpośrednim miejscem poszukiwania kodów do promocji jest śledzenie stron bukmachera i jego mediów społecznościowych. Tam też publikowane są kody promocyjne. Możesz je spotkać także na reklamowych banerach każdego z buków i na ich oficjalnych stronach pod pozycją promocje czy bonusy. My jednak nie tylko przygotowaliśmy dla Ciebie darmowe kody, ale i skumulowaliśmy ofertę najlepszych wykonawców w jednym miejscu, byś mógł samodzielnie wybrać najbardziej odpowiadającą Ci ofertę.

Jak korzystać z kodów promocyjnych?

Powitalne kody promocyjne wpisujemy do wyznaczonych w tym celu pozycji podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Z tego też powodu najlepiej poszukiwać ich, zanim jeszcze przystąpimy do założenia konta u wybranego przez nas bukmachera. W większości przypadków koniecznością jest także zaznaczenie dodatkowej opcji, którą jest zgoda na udział w bukmacherzy promocje. W wielu przypadkach kod pozostaje wpisany do formularza bez naszej ingerencji. Dzieje się tak, gdy przechodzimy na stronę buka z jednego z promocyjnych linków.

Udział w promocji wymaga od nas spełnienia pewnych kryteriów. Może być nią minimalna kwota pierwszego depozytu, a może konieczność obstawienia kilku kuponów po danym kursie w celu wprowadzenia bonusowych funduszy do obrotu. Pamiętajmy o tym, że każda z promocji kieruje się pewnymi, określonymi przez wykonawcę, regułami.

10 najlepszych promocji bukmacherskich

Najczęściej spotykanymi i zdecydowanie najlepszymi na rynku promocjami są te skierowane do nowych graczy. Bonusy powitalne, Freebety i bonusy od wpłat czy depozytów wiodą prym w promocyjnej karuzeli rozkręconej przez legalnych bukmacherów. To najczęściej największe i najbardziej pożądane oferty, z których możemy skorzystać niestety tylko raz. Mimo to ich programy lojalnościowe wcale nie są takie złe. Zrobiliśmy więc małe rozeznanie, by przybliżyć Ci ofertę zakładów sportowych o najlepszej ofercie promocyjnej. Dobrze jest się z nią zapoznać, zanim jeszcze przystąpisz do udziału w grze o wysokie stawki.

Fortuna

fortuna logo kod promocyjny

Bonus powitalny dla graczy Fortuny wyniesie do 600 złotych, w przypadku gdy przegramy pierwszy zakład o takiej wartości, pomniejszony o stawkę podatku równą 12 procent. Zyskamy także 100 procent wkładu do 2000 złotych i powiększymy ten zysk o 150 złotych z wykorzystaniem kodu promocyjnego. Tym sposobem możemy zyskać aż 2770 złotych, gdy dodamy do tego jeszcze 20 złotych dodatku w postaci gry bez depozytu. Choć to jeden z największych bonusów uzyskiwanych z wykorzystaniem kodu promocyjnego, to warto zapoznać się także z powitalną ofertą pozostałych buków. 

forBET

Promocja w forBET opiewa na jedną z największych sum. Wraz z kodem można zyskać nawet 300 złotych. 200 złotych na zakłady bez ryzyka i 100 złotych z freebetu. Oferta dla nowych graczy także jest kusząca. W promocji na start otrzymujemy do 2000 złotych w formie podwojenia naszej pierwszej wpłaty i do 200 złotych w Maxizysk wraz z kolejną. Aktywacja kodu promocyjnego jest prosta, a wykorzystanie dodatkowej gotówki z pewnością będzie przyjemne. 

Superbet

Superbet logo kod promocyjny

Wraz z rejestracją konta w Superbet jesteśmy w stanie zyskać aż 35 zł w formie freebetu z wykorzystaniem kodu promocyjnego. Otrzymamy go wraz z pierwszą wpłatą w minimalnej wysokości 50 złotych. Mimo to na odbiorców czeka jeszcze więcej w promocji. 1300 złotych w Cashbacku i kolejne do 200 złotych, jako podwojenie naszej pierwszej wpłaty. W ofercie promocyjnej tej firmy znalazło się także sporo miejsca do popisu przy obstawianiu specjalnych wydarzeń sportowych, jak i promocje na niemal każdy dzień tygodnia. Dodatkowy Freebet o wartości 35 złotych zyskasz z naszym kodem promocyjnym.

Etoto

etoto logo kod promocyjny

Startowy bonus w Etoto może nie należy do najwyższych, ale z pewnością do lukratywnych. To przecież nie 100 a 200 procent od pierwszej wpłaty równej do 100 złotych. Wraz z naszym kodem promocyjnym to nie dodatkowe 200 a jeszcze więcej, bo aż 220 złotych w bonusie. Już po 6-krotnym obróceniu bonusowymi pieniędzmi możemy liczyć na wypłatę w formie gotówki. Choć minimalne kursy wymagane przez tę promocję nie należą do najniższych, wydają się możliwe do zrealizowania.

Noblebet

Noblebet logo kod promocyjny

Ten bukmacher zdecydował się skierować część swojej oferty w stronę pasjonatów karcianek i wirtuali. Wraz z ofertą powitalną zaproponował podwojenie pierwszej wpłaty do wartości 1250 złotych, 50 procent z drugiej wpłaty do 1000 złotych i podwojenie trzeciej wpłaty do 250 złotych z możliwością jej wykorzystania na gry karciane i wirtuale. Wraz z kodem promocyjnym zyskamy nawet 35 złotych na darmowy zakład. Co więcej, nagrodzeni zostaną także klienci korzystający z aplikacji mobilnej, na których czeka 20 złotych bonusu za pierwszy zakład z wykorzystaniem telefonu.

Betcris

betcris logo kod promocyjny

Do 200 złotych we Freebet to aż 50 procent wartości zakładu w promocji proponowanej nowym graczom w Betcris. Wraz z kodem promocyjnym, który znajdziesz tutaj, otrzymasz dodatkowe do 60 złotych w formie darmowego zakładu. W Betcris możesz ponadto obstawić zakłady bez ryzyka do wartości 50 złotych. Takie promocje czekają na tych, którzy nie boją się obstawiać, kochają sport i związane z nim emocje. Także te budowane przez udział w zakładach sportowych.

PZBuk

Pzbuk logo kod promocyjny

W PZBuk wykorzystaj kod promocyjny do bukmachera, a zyskasz 50 zł na darmowy zakład. Spełnienie regulaminowych zasad promocji jest błahostką. Oferta dla nowych graczy daje szansę na jeszcze większy zysk. Aż do 1050 zł wraz z kodem promocyjnym. 1000 złotych w Cashbacku. I choć 50 złotych nie należy do najwyższych bonusów wśród kodów promocyjnych, to jest to kwota, którą można zdecydowanie zwiększyć, mając dobrego nosa przy obstawianiu zwycięskich kuponów. Warunki stawiane przez bukmachera także nie należą do najbardziej restrykcyjnych, co ułatwia lepsze wykorzystanie oferowanego bonusu.

Totolotek

Totolotek logo kod promocyjny

Promocyjny kod bonusowy w Totolotku wpisujemy dopiero po przejściu formularza rejestracyjnego. Ta firma przygotowała dla swoich nowych odbiorców premię o sumie wartości do 550 złotych, w tym 500 złotych w formie podwojenia wpłaty maksymalnie do tej wartości. Co więcej, możemy również otrzymać 25 zł jako bonus bez depozytu i dodatkowo 25 złotych w tym bonusie wraz z wykorzystaniem kodu promocyjnego.

Fuksiarz

Fuksiarz logo kod promocyjny

Fuksiarz stawia na Cashback. Patrząc na aktualne kody bonusowe, można zyskać do 50 procent wartości przegranego zakładu do maksymalnej kwoty równej 500 złotych zwrotu. W tym celu wystarczy spełnić minimalne wymagania i obstawić zakład o dość niskim kursie równym minimum 1.2 z co najmniej 2 zdarzeniami sportowymi. To jedne z lepszych warunków, prostych do realizacji i niewymagających podejmowania wysokiego ryzyka kursowego. Z możliwością skorzystania z oferty po obstawieniu zdarzeń sportowych już za minimum 20 złotych.

Betfan

betfan logo kod promocyjny

Do 1000 złotych od drugiej wpłaty, jako 100 procent depozytu i do 600 złotych w Cashbacku po nieudanym obstawieniu wyników pierwszego zakładu. Oferta Betfan bez kodu promocyjnego i tak wyróżnia się na tle konkurencji. Skorzystanie z przysługujących promocji dla nowych klientów wymaga oczywiście spełnienia pewnych regulaminowych zasad. 

FAQ

Czy kody promocyjne są darmowe?

Kody promocyjne zawsze są darmowe. Ich zadaniem jest przyciągnięcie na strony bukmacherów większej liczby klientów.

Czy kody promocyjne do bukmacherów zmieniają się co miesiąc?

Kody bukmacherów nie zmieniają się wraz z każdym miesiącem. Choć najczęściej pozostają takie same, to wraz z upływem czasu mogą tyczyć się innych bonusów.

Czy w aplikacji działa bonus na start?

Tak. Ponadto czasem można liczyć także na inne, dodatkowe, mobilne bonusy.

Czy każdy bukmacher ma swój kod bonusowy?

Wyraźna większość bukmacherów zdecydowała się na ten rodzaj promocji swoich usług. Istnieją jednak wyjątki od tej reguły.