Najlepsi bukmacherzy na zakłady bez podatku 2022

Ranking bukmacherów bez podatku

Zakłady bez podatku niektórym rodzimym bukmacherom weszły już w krew. Jedni kierują do odbiorców ofertę specjalną, aktywną w niektóre dni tygodnia czy dla niektórych kategorii wydarzeń. Inni rozszerzają ją na całą swoją ofertę. Z oczywistych względów wymagają od graczy typowania zakładów wielokrotnych z kilkoma zdarzeniami, a jednocześnie dają im szansę na wyższe wygrane. I choć typowanie wyników sportowych i korzystanie z ofert promocyjnych bukmacherów nie może być sposobem na życie, to promocja gry bez podatku stanowi spory dodatek do teoretycznych wygranych.

Bukmacherzy prześcigają się w pomysłowości na grę bez podatku. Jedni wrzucają do niej wszystkie swoje kategorie sportowe, inni premiują karcianki i wirtuale. Znajdą się też tacy, którzy wyraźnie ograniczają czasowo taką promocję, dając graczom szansę na skorzystanie z niej wyłącznie w pewne dni tygodnia, a czasem nawet w niektórych godzinach dnia. Zważywszy na jakość promocji, jej rozpiętość i regulaminowe obostrzenia stworzyliśmy ranking bukmacherów, którzy wśród własnych promocji udostępnili graczom możliwość gry bez podatku.

50 PLN
Bonus
Bonus powitalny do 50 PLN
Ważne do 11/02/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie
3333 PLN
Bonus
3333 PLN bonusu powitalnego
Ważne do 31/01/2023

Skopiuj kod

Graj legalnie

Skopiuj kod

Graj legalnie
200 PLN
Bonus
200% do 200 PLN
Ważne do 08/04/2023

Skopiuj kod

Graj legalnie
1555 PLN
Bonus
Bonus do 1555 PLN na start!
Ważne do 11/03/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie
2000 PLN
Bonus
Bonus powitalny do 2000 PLN!
Ważne do 05/03/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie

Co oznacza „gra bez podatku”?

Wysoki podatek nakładany na zakłady wzajemne wynosi w Polsce aż 12%. Oznacza to uszczuplenie każdej postawionej kwoty i każdej wygranej u legalnych bukmacherów. Wielu z nich, zachęcając graczy do stawiania kuponów właśnie u nich, decyduje się na wprowadzanie rozmaitych promocji. W tym także grę bez podatku, dzięki której każda wygrana jest większa o 14%.

W standardowej ofercie każdy kurs kuponu mnożony jest przez wartość 0,88 wynikającą z konieczności zapłaty podatku. Natomiast w ofertach promocyjnych kurs ten wzrasta do 1,00, przez co klient poprawnie typując wyniki wydarzeń sportowych, zyskuje jeszcze więcej.

Ponieważ podatek od zakładów wzajemnych jest w Polsce tak wysoki, bukmacherzy zgodnie obciążają tym brzemieniem swoich odbiorców. Gdyby wzięli tę odpowiedzialność w pełni na siebie, ich działalność szybko mogłaby okazać się nieopłacalna. Mimo to niektórzy z nich zdecydowali się wprowadzić grę bez podatku w całej rozpiętości swojej oferty. Wymaganiem najczęściej jest jednak postawienie zakładu wielokrotnego z wytypowaniem wyników kilku zdarzeń sportowych. Tak skonstruowany regulamin promocji pomaga im w prowadzeniu i finansowaniu tej i innych promocji skierowanych do swoich zarejestrowanych, stałych klientów.

Gra bez podatku nie jest też żadnym oszustwem. Każdy z legalnych buków płaci je, a tworząc podobne promocje, po prostu dokłada do każdej wygranej z własnej kieszeni. Legalni bukmacherzy, proponując graczom „grę bez podatku”, dają im po prostu możliwość skorzystania z oferty wypłacania wyższych wygranych w przypadku, gdy wytypowane wyniki zdarzeń będą poprawne.

Polska w porównaniu do innych krajów europejskich wyróżnia się wysokim podatkiem nałożonym na bukmacherów. W porównaniu do Francji, Niemiec czy Włoch, gdzie kolejno stawki te wynoszą 9,3%, 5% i 2,75%, wysoki 12% podatek w Polsce mógłby doprowadzić buków do bankructwa, gdyby nie znaleźli na niego własnego sposobu.

Zakłady bukmacherskie bez podatku – jak to działa?

Gra bez podatku jest jedną z wielu promocji oferowanych klientom rodzimych, legalnych bukmacherów. Z jej wykorzystaniem możemy podnieść wysokość naszej wygranej. Te wykorzystamy zgodnie z własnym sumieniem i nic nas to nie będzie więcej kosztować.

Jak to działa? Gdy gracz obstawia kupon kwalifikowany do gry bez podatku jego stawka jest automatycznie powiększana o promocyjną kwotę. Od postawionej kwoty, a nawet w przypadku wygranej legalny bukmacher opłaca należne państwu podatki. Klient zyskuje więcej, gdy kupon okaże się zwycięski, a środki płyną wprost z kasy bukmachera.

Jak grać bez podatku?

Aby zagrać bez podatku, wystarczy spełnić regulaminowy wymagania bukmacherskich promocji. Mogą one dotyczyć gry w jednej lub kilku sekcji sportowych takich jak zakłady LIVE czy przedmeczowe. Ponadto wielu buków decyduje się na tworzenie promocji na różne dni tygodnia, czy w ściśle określonym czasie. Tak więc przykładowo w dni powszednie gramy normalnie. Korzystamy ewentualnie z innych ofert promocyjnych, a w weekendy bez podatku. W wielu przypadkach wśród wymagań znajdzie się także wysokość kursu każdego kuponu czy też minimalna liczba zdarzeń na nim zawartych.

Czy warto grać bez podatku?

A dlaczego mielibyśmy nie skorzystać z przysługujących nam promocji? W ten sposób zwiększamy własną wygraną o 14% oczywiście, o ile dobrze wytypujemy wyniki wydarzeń sportowych. Zgarniamy dodatkowe freebety, które wykorzystamy na kolejnych kuponach. Dlaczego więc nie mielibyśmy skorzystać z oferty promocyjnej, która podniesie ewentualne zwycięskie stawki? Gra bez podatku nie różni się więc od innych bukmacherskich promocji, z których zdecydowanie warto korzystać, tym bardziej, jeżeli gramy regularnie i lubimy prawdziwe sportowe emocje.

Współczynnik kursowy w przypadku zawierania zwykłych, niepromocyjnych zakładów wynosi 0,88. W grze bez podatku jego wartość jest o 12 punktów procentowych wyższa i równa 1,00. Przykładowe, teoretyczne wygrane można obliczyć poniższym sposobem.

Gdy gramy z podatkiem po kursie kuponu 5,00 i za stawkę 50 zł możemy wygrać:

  • 0,88 X 5,00 X 50zł = 220 zł

Bez podatku na tych samych warunkach:

  • 1,00 X 5,00 X 50z ł= 250 zł

Czyli więcej o 30 zł.

Gdy gramy z podatkiem po kursie 5,00 za 200 zł możemy wygrać:

  • 0,88 X 5,00 X 200z ł= 880 zł

Bez podatku na tych samych warunkach:

  • 1,00 X 5,00 X 200z ł= 1000 zł

Czyli więcej o 120 zł.

Jest to powód, dla którego podczas gry o coraz wyższe stawki, wysokość teoretycznej wygranej jest zdecydowanie większa. Gdy obstawiamy kupon po kursie 2,00 za 100 zł, możemy zgarnąć 200 zł w grze bez podatku.

Pamiętajmy jednak, że nie każdy kupon wygrywa. Nikt nie jest w stanie za każdym razem prawidłowo wytypować wyniki wszystkich zdarzeń sportowych. I choć czasem przyjdzie nam poczuć gorycz porażki, to przecież tu liczy się najlepsza zabawa.

Ponadto dobrze jest wziąć sobie do serca zasady odpowiedzialnej gry, o których wciąż przypominają legalni bukmacherzy. Świetna zabawa i sporo rozrywki są powodami, dla których bierze się udział w zakładach wzajemnych. Gra u bukmachera nie jest sposobem na zarabianie ani utrzymanie gospodarstwa domowego. Warto o tym pamiętać i grać z rozsądkiem, pieniędzmi przeznaczonymi na rozrywkę.

Nie oznacza to jednak, że powinniśmy zaniechać korzystania z ofert promocyjnych. Jak najbardziej każdy gracz ma do nich prawo i z całą pewnością powinien wykorzystać dodatkową promocyjną szansę, jaka tylko się pokaże.

Legalni bukmacherzy z grą bez podatku

Totalbet logo

Gra bez podatku 24/7 na całą ofertę. Graj kuponem AKO po kursie 1,20. Sięgnij po TOTAL bonus i zwiększ wygraną o 113%. Graj także SINGLE I DOUBLE LIVE.

14 procent
Legalny polski bukmacher Betcris logo png

12% zwróconych stawek z całej rozpiętości oferty. Z kuponem AKO po kursie każdego zdarzenia 1,30. Do zgarnięcia 100 zł dziennie

14 procent
ewinner logo

24/7 Koszykówka i e-sport bez podatku. Sporty wirtualne bez podatku w poniedziałki. 14% więcej do każdej teoretycznej wygranej.

14 procent
LVBet Logo

14 dni gry bez podatku dla nowych klientów. Graj kuponem kombinacyjnym po kursie 2,40 z 3 zdarzeniami.

14 procent
fortuna logo kod promocyjny

Gra bez podatku 24/7 w zakładach LIVE. Happy Hours ze zwiększonymi wygranymi. W sieci, aplikacji i punktach naziemnych.

14 procent
Legalny bukmacher Etoto oficjalne logo png

Europejskie puchary z obciętym podatkiem dla kuponów o stawce 60 i 100 zł. Graj kuponem AKO po kursie 2,00 z 2 zdarzeniami.

14 procent
Logo SuperBet

Golden Race bez podatku. 14% więcej na kuponach z 3 zdarzeniami. Aż do 40% bonusu, gdy typujemy 10 wydarzeń na jednym kuponie.

14 procent

Liga Europy i Liga Konferencji w każdy czwartek po godzinie 10:00. Dodatkowe 14% więcej w punktach naziemnych w piątki w zakładach LIVE ofercie przedmeczowej i wirtualnej.

14 procent
BetX logo

Gry karciane, wirtualne sporty i wirtualne wyścigi w poniedziałki zyskują bonus bez podatku. Wystarczy grać za 2 zł po kursie nie mniejszym niż 1,35.

14 procent

Oferty bez podatku u legalnych bukmacherów

Legalni bukmacherzy bez podatku tną urzędowe należności na rozmaite sposoby. Jedni oferują promocje specjalne na różne dni tygodnia i różnych kategoriach sportowych. inni stawiają na piłkę nożną i europejskie puchary. Znajdziemy wśród nich także takich, którzy zdecydowali się zwrócić graczom podatek w formie freebetów. Są jednak i ci, których oferta jest zdecydowanie najszersza, którzy proponują zwiększenie teoretycznych wygranych o 14% w całej rozpiętości swojej oferty. Nie brak tu również bonusów dla nowych klientów w postaci 14-dniowego cięcia podatków.

Każdy z buków nieco inaczej podszedł do tego typu promocji. Każdy na swój sposób się wyróżnia. Najlepszą ofertę znajdziemy jednak w Totalbet i w Betcris, którzy zdecydowali się na szerokie zakrojenie tej promocyjnej oferty i wyraźnie ucięli podatek u bukmachera.

Totalbet

Gra bez podatku u bukmachera Totalbet

Totalbet to wyjątkowy polski bukmacher bez podatku, który zachęca graczy do typowania u niego poprzez włączenie do gry promocji gry bez podatku 24/7 na wszystko. Choć oferta nie łączy się z bonusem powitalnym, to może okazać się, że wraz z nią do zgarnięcia jest znacznie więcej. Tu typujemy minimum 3 zdarzenia na kuponie AKO z pojedynczym minimalnym kursem 1,20 i zgarniamy bonus. Stawiamy także single i double LIVE, by zyskać bonus do jednego z trzech tak postawionych w tygodniu kuponów.

Z TOTAL bonusem gramy o jeszcze większe stawki. Typując od 4 do 30 zdarzeń, zgarniamy premię w wysokości od 1 do 113%. Ta oferta łączy się z wcześniej opisywaną promocją. Zyskujemy więc podwójnie, sprawnie budując premiowane kupony. 

Betcris

betcris gra bez podatku

W Betcris zgarniamy zwrot z podatku każdego dnia. Do wysokości 100 zł dziennie wartych równo 12% postawionych stawek. Freebetem obrócimy online raz po kursie każdego zdarzenia 1,30 lub większym na kuponie AKO z minimum 3 zdarzeniami. Wystarczy grać w całej rozpiętości oferty buka takimi samymi kuponami za minimum 10 zł. Zwrot naliczany jest 7 dni w tygodniu. Każdy postawiony kupon, spełniający warunki promocji, wygrywa. Łączna premiowa pula nie ma ograniczeń. O bonus można się ubiegać codziennie.

eWinner

ewinner gra bez podatku

Legalny bukmacher eWinner przygotował nie jedną, lecz trzy specjalne oferty gry bez podatku. 24/7 typujemy wyniki Koszykówki, 24/7 stawiamy na e-sport i w każdy poniedziałek budujemy kupon ze sportów wirtualnych. Nie obowiązuje żaden limit zakładów. Wystarczy zawrzeć na nich 3 zdarzenia po odpowiednim bonusowym kursie, który dla koszykówki wynosi 1.30, a dla e-sportu 1,20. Zawierając na kuponach wyłącznie wydarzenia premiowane, gracz ma prawo do podniesienia mnożnika z 0,88 do 1,00 i do podniesienia ewentualnej wygranej o 14%. 

LVBet

lvbet gra bez podatku

Ten bukmacher wprowadził na rynek grę bez podatku w ofercie skierowanej dla nowych klientów. W promocji powitalnej daje on możliwość typowania wyników sportowych w całej rozpiętości własnej usługi z kursem o 14% wyższym. I tak przez pierwsze 14 dni użytkowania jego witryny internetowej. Ważną informacją jest brak możliwości wykorzystania tym sposobem środków bonusowych otrzymanych w bonusie powitalnym czy w innych promocjach. Typując wyniki i finansując kupony z własnej kieszeni sięgamy po promocyjną ofertę, gdy spełnimy następujące wymagania:

  • Postawimy kupon kombinacyjny.
  • Wytypujemy wyniki minimum 3 zdarzeń.
  • Postawimy kupon po łącznym kursie 2,40.

Z tej promocji korzystamy do woli w czasie 14 dni od dnia rejestracji konta gracza w LVBet.

Fortuna

fortuna gra bez podatku

Bukmacher Fortuna w ofercie gry bez podatku zaproponował graczom Happy Hours. Grę ze zwiększonymi o 14% wygranymi w każdym dniu tygodnia 24/7 w zakładach LIVE oraz w określonych godzinach i dniach dla zakładów prematch. Z możliwością nieopodatkowanego typowania na Ligę Mistrzów na kuponach AKO z minimum 3 zdarzeniami, po kursie 1,30. Z oferty korzystamy, typując wyniki wydarzeń sportowych poprzez stronę internetową, aplikację mobilną i w punktach stacjonarnych. Premiowane zakłady prematch są zawierane w soboty i niedziele w godzinach od 12:00 do 15:00 i w dodatkowe wyróżnione dni tygodnia w ustalonym czasie.

Z oferty buka korzystamy do odwołania promocji. Choć wymogi otrzymania bonusów są szczegółowe, to zwiększenie swoich szans na dodatkowe 14% z pewnością umili śledzenie spotkań w Lidze Mistrzów

Etoto

etoto gra bez podatku

Etoto również postanowił uciąć co nieco z podatku graczom, którzy z namiętnością typują europejskie puchary. Obniżenie podatku dotyczy więc Ligi Mistrzów i Ligi Europy, a także Ligi Konferencji. Bonusowe 50% z podatku zyskamy, stawiając kupon AKO za kwotę 60 zł. Gra pozbawiona podatku dotyczy kuponów typowanych z kwotą 100 zł. Na kuponach powinny znaleźć się minimum 2 zdarzenia o łącznym kursie 2,00.

Oferta promocyjna trwa i można z niej korzystać do woli. Wystarczy, że zapiszemy się do promocji na stronie internetowej tego bukmachera. Tym lepiej jest jej nie przegapić, ponieważ europejskie puchary wchodzą właśnie w kluczową fazę rozgrywek, a piłkarskich, pozytywnych emocji z pewnością nie zabraknie.

Superbet

promocja gry wirtualne bez podatku u bukmachera superbet

Promocja w Superbet to coś więcej niż tylko gra bez podatku. 14% zyskają ci, którzy postawią kupon z 3 zdarzeniami w ofercie sportów wirtualnych Golden Race. To jednak nie koniec promocji. Po więcej sięgną ci, którzy na kuponie zapiszą większa ilość wydarzeń w sportach wirtualnych. I tak aż do pełnego bonusu równego 40% więcej, gdy skreślą na zakładzie sportowym 10 wydarzeń w tych kategoriach. Gra bez podatku w Superbet jest więc czymś więcej niż tylko zwykłym cięciem urzędowych należności.

forBET

Promocja tłusty czwartek bukmachera Forbet

Aby podnieść współczynnik do 1,00 w forBET wystarczy być prawdziwym piłkarskim fanem pasjonującym się europejskimi pucharami. Zakłady bukmacherskie bez podatku w forBET umożliwiają typowanie wyników Ligi Europy i Ligi Konferencji w każdy “Tłusty Czwartek” w godzinach od 10:00 do 23:59. Typujemy więc minimum 3 zdarzenia po kursie pojedynczego nie mniejszym niż 1,30 i gramy bez podatku w ulubionej kategorii sportowej.

forBET podwyższa wygrane o 14% nie tylko online, ale także w sieci naziemnej. W każdy piątek do godziny 23:59 w ofercie przedmeczowej, LIVE i wirtualnej. Typujemy tak 3 zdarzenia po kursie 1,30 po stawce minimum 20 zł. Zgarniamy bonus zawsze, gdy kupon będzie zwycięski.

BetX

Promocja freebet do 100 PLN u bukmachera Betx

BetX jako legalny bukmacher bez podatku w swojej ofercie bonusowej zawarł promocję z możliwym do zgarnięcia freebetem o wartości do 100 zł. Wystarczy grać w gry karciane, wirtualne sporty i wirtualne wyścigi w poniedziałki w godzinach od 00:01 do 23:59. Minimalną stawką są 2 zł, a kurs kuponu nie może być niższy niż 1,35. Buk zwróci nam na konto bonus w postaci freebetu równy 12% rozegranych w poniedziałki stawek.

FAQ

Legalny bukmacher bez podatku, który to?

Wśród najlepszych ofert gry bez podatku należy wyróżnić Totalbet i Betcris.

Czy zakłady bez podatku to oszustwo?

Nie, każdy z bukmacherów płaci swoje podatki. Daje swoim klientom po prostu 14% więcej z własnej kieszeni.

Czy bukmacher ma prawo oferować zakłady bez podatku?

Zakłady bez podatku to jedna z wielu promocji oferowanych przez legalnych bukmacherów. Podatki z każdej wygranej i każdego zakładu i tak są przez nich odprowadzane.