Typy bukmacherskie na mecz Dania - Tunezja 22.11.2022

Dania
Dania
14:00
22 listopada
Tunezja
Tunezja
Nasz typ to: Tunezja strzeli gola: NIE – kurs 1.79 (Betfan)
x 1.79
*Stan kursów z dnia: 01.12.2022
Postaw

Dania – Tunezja – typy bukmacherskie

Spotkanie między tymi dwoma drużynami odbędzie się w pierwszej kolejce nadchodzących mistrzostw świata w Katarze. Mecz zostanie rozegrany 22 listopada o godzinie 14:00. Poniższe sekcje skupiają się na analizie formy drużyny, co pozwoli wybrać najlepsze rynki do obstawiania. Bierzemy pod uwagę głównie następujące rodzaje zakładów:

 • Over/under
 • Czas strzelenia bramki
 • Zakłady na 1. i 2. połowę
 • 1×2

Nasze typy

Jak prezentują się mecz Dania Tunezja typy? Sprawdziliśmy już najbardziej przydatne informacje na temat tych zespołów, dlatego teraz możemy przejść do zaprezentowania konkretnych rodzajów zakładów. Poniżej przedstawiamy, które rynki szczególnie warto obstawiać.

Aleksander

Oto typy, którymi warto się zainteresować:

Tunezja w ostatnich pięciu meczach tylko raz nie strzeliła gola, dlatego warto obstawić, że zarówno Dania, jak i Tunezja znajdą drogę do bramki. Dania powinna też być w stanie szybko przejąć prowadzenie.

Obie drużyny strzelą gola
x 2.17
*Stan kursów z dnia: 01.12.2022
Obstawiaj

Waldek

Faworytami meczu są oczywiście Duńczycy, zaś ciekawym zakładem na to spotkanie jest:

Do sukcesu w tym typie wystarczy objęcie prowadzenia 1:0 przed przerwą, a następnie podwyższenie rezultatu na 2:0 po zmianie stron. Na EURO 2020 Dania pokazała się z rewelacyjnej strony (półfinał), więc liczę na dobrą dyspozycję podczas Mundialu.

Dania wygra obie połowy
x 3.60
*Stan kursów z dnia: 01.12.2022
Obstawiaj

Jakub

Duńczycy są w bardzo dobrej formie. Przegrywają i tracą bramki tylko z mocnymi zespołami. Spodziewam się utrzymania wysokiej dyspozycji z kwalifikacji do MŚ i Ligi Narodów UEFA.

Tunezja nie strzeli gola
x 1.79
*Stan kursów z dnia: 01.12.2022
Obstawiaj

Dania – informacje o drużynie

Dania

Dania Tunezja typy zaczniemy od przeanalizowania formy tej pierwszej ekipy. W teorii spotkanie powinno zakończyć się wygraną Duńczyków. Oto najważniejsze informacje o formie reprezentacji Danii:

 • Forma w eliminacjach – Dania poradziła sobie bardzo dobrze w swojej grupie, zajmując pierwsze miejsce z 9 zwycięstwami i 1 porażką. Trzeba jednak pamiętać, że poziom przeciwników był stosunkowo niski, gdyż w grupie z Danią znalazły się Szkocja, Izrael, Austria, Wyspy Owcze i Mołdawia
 • Najlepsi zawodnicy – na ten moment najlepszymi zawodnikami występującymi w reprezentacji Danii są Hojbjerg (Tottenham), Schmeichel (OGC Nice) i Eriksen (Manchester United)
 • Ostatnie mecze – we wrześniu Dania wygrała z Francją 2-0 oraz przegrała z Chorwacją 2-1. Natomiast w czerwcu wygrała z Austrią 2-0, przegrała z Chorwacją 0-1, wygrała drugi raz z Austrią 2-1 oraz wygrała drugi raz z Francją 2-1
 • Wykluczeni gracze – drużyna przystąpi do spotkania z Tunezją w kompletnym pierwszym składzie

Tunezja – informacje o drużynie

Tunezja

Nie da się ukryć, że Tunezja “na papierze” będzie jedną z mniej uzdolnionych reprezentacji na nadchodzącym mundialu. Nie powinno się jednak jej od razu skreślać. Poniżej przedstawiamy jak prezentuje się forma Tunezyjczyków:

 • Forma w eliminacjach –  reprezentacja poradziła sobie całkiem nieźle w drugiej rundzie eliminacji do mistrzostw świata, zajmując pierwsze miejsce w swojej grupie. Tunezja zaliczyła 4 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażkę w grupie z Gwineą Równikową, Zambią i Mauretanią. W trzeciej rundzie eliminacji zespół dostał się na mundial po zwycięstwie 1-0 w dwumeczu z reprezentacją Mali
 • Najlepsi zawodnicy – spośród najbardziej utalentowanych graczy z Tunezji należy wyróżnić takie osoby jak Skhiri (FC Koln), Sliti ( i Khazri (Montpellier)
 • Ostatnie mecze – we wrześniu tego roku Tunezja przegrała z Brazylią 5-1 oraz wygrała z reprezentacją Komorów 1-0. Natomiast w czerwcu drużyna zaliczyła bardzo dobre wyniki jak na swój poziom, wygrywając z Japonią 3-0 i z Chile 2-0.
 • Wykluczeni gracze – do swojego pierwszego spotkania na mundialu Tunezja przystąpi w komplecie

Porównanie zespołów

Dania Tunezja kto wygra? Obydwa zespoły spotkały się między sobą tylko raz w historii, w 2002 roku. Wówczas Dania wygrała u siebie ten mecz rezultatem 2-1. Aby lepiej zrozumieć różnicę poziomów pod Dania vs Tunezja typy, warto przyjrzeć się ich pozycjom w rankingu FIFA. Dania zajmuje w nim 10. miejsce, podczas gdy Tunezja okupuje dość odległe 30. miejsce. Naszym zdaniem mecz powinien zakończyć się zwycięstwem Danii i każdy inny wynik będzie zaskoczeniem. Dania Tunezja kurs na zwycięstwo Danii to 1.46, na remis 4.20, a na zwycięstwo Tunezji to aż 7.40.

Dodaj komentarz

0