Typy bukmacherskie na mecz Francja - Australia 22.11.2022

Francja
Francja
20:00
22 listopada
Australia
Australia
Nasz typ to: Francja; Handicap -1.5 (Betfan)
x 1.85
*Stan kursów z dnia: 09.12.2022
Postaw

Francja – Australia – typy bukmacherskie

Drużyny zmierzą się w pierwszej kolejce mistrzostw świata w Katarze dnia 22 listopada o godzinie 20:00. Analizujemy ich formę w celu odnalezienia najbardziej atrakcyjnych rynków do obstawienia. Skupiamy się głównie na poniższych rodzajach zakładów:

 • Over/under
 • Czas strzelenia bramki
 • Zakłady na 1. i 2. połowę
 • 1×2

Nasze typy

Po przeanalizowaniu formy obydwóch zespołów zdołaliśmy stworzyć najlepsze Francja Australia typy. Poniżej przedstawiamy najbardziej interesujące rodzaje zakładów dostępne u bukmacherów.

Aleksander

Francja powinna bez najmniejszego problemu wygrać spotkanie z Australijczykami, którzy na papierze są jednymi z najsłabszych na tym turnieju. Według mnie spotkanie będzie przebiegało pod dyktando Francuzów i będą kontrolować cały przebieg spotkania.

Francja: Handicap -1.5
x 1.85
*Stan kursów z dnia: 09.12.2022
Obstawiaj

Waldek

W tym meczu to Francuzi są faworytami, lecz niezbyt ostatnio bramkostrzelnymi, zatem mój typ to:

Francja w bieżącym sezonie zdobywa średnio 2,19 bramki na mecz, Australia zaś 2,17. W meczu tej rangi raczej nie uda im się przełamać linii trendu, więc nie spodziewam się gradu goli.

Poniżej 2.5 bramki
x 2.3
*Stan kursów z dnia: 09.12.2022
Obstawiaj

Jakub

Po bardzo dobrych wynikach i wielu golach w kwalifikacjach, Francuzi złapali solidną zadyszkę w Lidze Narodów. Powinni spokojnie wygrać z Australią, ale nie spodziewam się gradu goli na początku turnieju. Wygląda na to, że wszyscy jesteśmy zgodni :)! 

Poniżej 2,5 gola
x 2.3
*Stan kursów z dnia: 09.12.2022
Obstawiaj

Francja – informacje o drużynie

Francja

Mecz Francja Australia typy będzie trudnym spotkaniem dla Australijczyków, ponieważ Francuzi są niewątpliwie jednym z faworytów do wygrania całego turnieju. Poniżej przedstawiamy analizę formy reprezentacji Francji:

 • Forma w eliminacjach – nikogo nie zdziwi fakt, że Francja zajęła pierwsze miejsce w swojej grupie. Drużyna uzbierała 18 punktów i mierzyła się z Ukrainą, Finlandią, Bośnią i Hercegowiną oraz Kazachstanem. Francja odnotowała 5 zwycięstw oraz 3 remisy
 • Najlepsi zawodnicy – spośród najlepszych graczy reprezentacji można wyróżnić takich zawodników jak Kante (Chelsea), Pogba (Juventus) czy Lloris (Tottenham)
 • Ostatnie mecze – w starciach rozegranych we wrześniu Francja przegrała z Danią 2-0 i wygrała z Austrią 2-0. W czerwcu Francuzom ewidentnie się nie wiodło, gdyż przegrali 0-1 z Chorwacją i 1-2 z Danią oraz zremisowali 1-1 z Austrią i Chorwacją
 • Wykluczeni gracze – drużyna przystąpi w pełnym pierwszym składzie do spotkania z Australią

Australia – informacje o drużynie

Australia

Francja vs Australia typy – w przypadku drugiego zespołu świetnym rezultatem będzie samo wyjście z grupy. Drużynę stać na zaskoczenie kibiców w spotkaniu z Francją, a poniżej przedstawiamy analizę jej formy:

 • Forma w eliminacjach –  ze względu na wyższy poziom drużyny, Australia przechodziła kwalifikacje z regionu Azji, a nie Australii i Oceanii. W grupie zajęła trzecie miejsce za Arabią Saudyjską i Japonią z wynikiem 15 punktów. Australia dostała się na mistrzostwa świata dzięki wygraniu baraży ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi 2-1 i Peru 1-0.
 • Najlepsi zawodnicy – na ten moment w najlepszej formie są tacy gracze jak Ryan (FC Kopenhaga), Mooy (Celtic Glasgow) i Maclaren (Melbourne City)
 • Ostatnie mecze – Australia zmierzyła się we wrześniu dwukrotnie z Nową Zelandią, z którą wygrała 1-0 i 2-0. Natomiast w czerwcu rozegrała wyżej wspomniane spotkania z Peru i Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, a także z Jordanią (wygrana 2-1)
 • Wykluczeni gracze – Australia przystąpi do spotkania z Francją bez zdyskwalifikowanych zawodników

Porównanie zespołów

Francja Australia kto wygra? Naszym zdaniem zwycięstwo Francuzów nie jest w stu procentach pewne, gdyż w ostatnim czasie nie radzili sobie dobrze z przeciwnikami. Na ostatnie 6 spotkań Francja zdołała wygrać tylko raz. Francja i Australia mierzyły się ze sobą w latach 2018 (zwycięstwo Francji 2-1), 2013 (zwycięstwo Francji 6-0) i 2001 (remis 1-1 i zwycięstwo Australii 1-0). Kursy są bezlitosne dla Australijczyków, gdyż Francja Australia kurs na zwycięstwo Francuzów wynosi 1.24, na remis 5.80, a na zwycięstwo Australii 12.00.

Dodaj komentarz

0