Typy bukmacherskie na mecz Hiszpania - Kostaryka 23 listopada

Hiszpania
Hiszpania
17:00
23 listopada
Kostaryka
Kostaryka
Nasz typ to: Hiszpania zdobędzie gola w obu połowach: 1.78 (Betfan)
x 1.78
*Stan kursów z dnia: 01.12.2022
Postaw

Hiszpania – Kostaryka – typy bukmacherskie

Hiszpania to murowany faworyt w drugim meczu grupy E z Kostaryką. Jak typować, biorąc pod uwagę fakt, że rywale potrafili zaskakiwać w przeszłości? Dzielimy się swoimi przemyśleniami!

Hiszpania Kostaryka typy bukmacherskie to niewygodne zadanie, ponieważ gra na faworyta jest nieopłacalna, a na under doga zbyt ryzykowna. W poszukiwaniu rozsądnej alternatywy na to spotkanie, bierzemy pod uwagę najważniejsze okoliczności:

 • Stan kadry
 • Formę zespołu w bieżącym okresie
 • Bezpośrednie pojedynki 
 • Oferty u różnych bukmacherów

Jak typuje zespół Probukmacher?

Hiszpania Kostaryka kurs na faworytów jest kompletnie nieopłacalny, dlatego trzeba szukać gdzie indziej. Co proponuje nasz zespół?

Jakub

 • 1. drużyna: powyżej 1.5 gola + powyżej 5.5 rzutów rożnych 1.75 (STS)

Rezultaty ostatnich spotkań Hiszpanów mogą nie przekonywać do gry na handicap, ale należy zwrócić uwagę na klasę rywali. Nie ma wątpliwości, że to zespoły na zupełnie różnym poziomie, a wynik to pokaże.

1. drużyna: powyżej 1.5 gola + powyżej 5.5 rzutów rożnych
x 1.75
*Stan kursów z dnia: 01.12.2022
Obstawiaj

Waldek

Odmłodzona reprezentacja Hiszpanii kontra kostarykańscy piłkarze z dłuższym stażem – w tym meczu mój typ jest następujący:

Kolejny podział punktów w grupie E jest możliwy ze względu na dobrą dyspozycję obu reprezentacji. Choć bukmacherzy wieszczą wygraną La Furia Roja (kurs 1.23), mecz ten nie musi być tak oczywisty, gdyż Kostaryka gra bardzo poukładany futbol.

Wynik meczu: remis
x 6.60
*Stan kursów z dnia: 01.12.2022
Obstawiaj

Dawid

Hiszpania w ostatnich meczach reprezentacyjnych radzi sobie całkiem nieźle. Spodziewam się sporego nacisku już od pierwszych minut, dlatego najatrakcyjniejszym kursem wydaje się być gol gospodarzy w obu połowach meczu, dlatego tak też typuje i spodziewam się pewnej i wysokiej wygranej Hiszpanów.

Hiszpania zdobędzie gola w obu połowach
x 1.78
*Stan kursów z dnia: 01.12.2022
Obstawiaj

Hiszpania – w oczekiwaniu na powrót to zwyciężania

Hiszpania

La Roja ma za sobą udane zgrupowania na Ligę Narodów UEFA w czerwcu i wrześniu. Reprezentacja z półwyspu iberyjskiego awansowała z pierwszego miejsca, zostawiając w tyle Portugalię, Szwajcarię oraz Czechy. Z aktualnych doniesień kadrowych należy zwrócić uwagę na brak powołania dla Davida de Gei, który stracił zaufanie Luisa Enrique. Kilka faktów, które warto wziąć pod uwagę w temacie Hiszpania vs Kostaryka typy:

 • Hiszpania strzela w każdym meczu od czerwca 2021
 • Awans na mundial z pierwszego miejsca – tylko jedna porażka ze Szwecją
 • Awans do kolejnej fazy Ligi Narodów z pierwszego miejsca
 • Czekają na trofeum międzynarodowe od 2012 roku
 • 17.11. zagrają ostatni sparing przed turniejem z Jordanią

Kostaryka – czy znowu zaskoczą?

Kostaryka

Reprezentacja Kostaryki ma za sobą przyzwoite wyniki w meczach towarzyskich – wygrana 2:1 z Uzbekistanem oraz remis 2:2 z Koreą Południową. Również końcowy etap kwalifikacji na mundial był imponujący. Z ostatnich 7 meczów, aż 6 wygrali. Drużyna może liczyć na doświadczenie liderów. Borges, Campbell, Ruiz i najbardziej rozpoznawalny Keylor Navas mają na koncie ponad 100 występów reprezentacyjnych. Przydatne informacje na mecz Hiszpania Kostaryka typy:

 • Zdobyli 25 pkt w eliminacjach – tyle samo co USA, zaledwie 3 mniej, niż Kanada i Meksyk
 • Zagrają 2 mecze towarzyskie bezpośrednio przed mundialem – z Nigerią oraz Irakiem
 • W 2010 wyszli z grupy pokonując Urugwaj, Włochy i remisując z Anglią

H2H – trend zostanie utrzymany?

Zespoły spotkały się dotychczas trzykrotnie. W 2011 mieliśmy remis 2:2, 2015 wygrana Hiszpanii 2:1 i 2017 5:0 dla tych wyżej notowanych. Z perspektywy La Roja odpowiedź na pytanie Hiszpania Kostaryka kto wygra, może być tylko jedna. Faworyci meczu to także jedni z kandydatów do końcowej fazy pucharowej. Co więcej, grupa nie jest łatwa, ponieważ znajdują się tam Niemcy oraz zawsze groźna Japonia. 

Ostatnie wyniki dają również jasno do zrozumienia, że Hiszpania to zespół z zupełnie innej półki, dysponujący kadrą i możliwościami znacznie wykraczającymi poza teoretyczne możliwości Kostaryki. Z drugiej strony nie można zapominać, że wyspiarze mają na koncie 1/8 mundialu z 2010 roku! Tym razem będzie jednak trudno o taki wynik.

Dodaj komentarz

0