Typy bukmacherskie na mecz Meksyk - Polska 22.11.2022

Meksyk
Meksyk
17:00
22 listopada
Polska
Polska
Nasz typ to: Obie drużyny strzelą bramkę: TAK: 1.91 (Betfan)
x 1.91
*Stan kursów z dnia: 01.12.2022
Postaw

Meksyk – Polska – typy bukmacherskie

Spotkanie zostanie rozegrane 22 listopada o godzinie 17:00. Przedstawiamy najbardziej interesujące rodzaje zakładów na ten mecz. Głównie skupiamy się na poniżej wymienionych rynkach:

 • Over/under
 • Czas strzelenia bramki
 • Zakłady na 1. i 2. połowę
 • 1×2

Nasze typy

Sprawdźmy teraz najbardziej atrakcyjne Meksyk Polska typy. Przeanalizowaliśmy najważniejsze informacje na temat tych dwóch zespołów, dlatego teraz możemy przejść do najciekawszych rodzajów zakładów. Poniżej prezentujemy rynki, które mają ciekawy kurs i wysoką szansę na wejście.

Aleksander

Oto typy, którymi warto się zainteresować:

Ze względu na fakt, że obydwa zespoły zdają sobie sprawę ze swojego zbliżonego poziomu, powinniśmy spodziewać się wyrównanego i zamkniętego starcia. W dodatku polska reprezentacja często stawia przede wszystkim na defensywę, przez co warto obstawić dokładny wynik 1:1.

Dokładny wynik: 1:1
x 6.0
*Stan kursów z dnia: 01.12.2022
Obstawiaj

Waldek

Analizując bukmacherskie kursy na Meksyk – Polska, wychodzą teoretycznie wyrównane szanse obu ekip, dlatego bezpiecznie typuję:

Reprezentacje spotykały się do tej pory trzykrotnie – raz wygrał Meksyk, dwa razy padł remis 1:1. Stąd mój wniosek, że i tym razem drużyny zdobędą przynajmniej po jednym golu.

Obie drużyny strzelą bramkę
x 1.91
*Stan kursów z dnia: 01.12.2022
Obstawiaj

Jakub

Mecz o którym w polskich mediach powiedziano chyba wszystko i jeszcze więcej. Przewiduję, że będzie to trudny, często brudny mecz w którym Polacy strzelą o jedną więcej po atrakcyjnym kursie.

Dokładny wynik 1:2
x 10.5
*Stan kursów z dnia: 01.12.2022
Obstawiaj

Meksyk – informacje o drużynie

Meksyk

Mecz Meksyk Polska typy rozpoczniemy od przeanalizowania formy Meksyku. Drużyna wygląda nieźle pod kątem kadrowym i może zaskoczyć na tych mistrzostwach świata. Oto nasza analiza najważniejszych informacji o tej drużynie:

 • Forma w eliminacjach – Meksyk zajął drugie miejsce w trzeciej rundzie fazy eliminacyjnej. Drużyna zdobyła 28 punktów, czyli tyle samo co Kanada, która zajęła pierwsze miejsce, oraz 3 punkty więcej od trzeciego zespołu – USA. W grupie z Meksykiem wystąpiły jeszcze takie reprezentacje jak USA, Kostaryka, Panama, Jamajka, Salwador i Honduras
 • Najlepsi zawodnicy – są to Jimenez (Wolverhampton), Corona (Sevilla) i Lozano (SSC Napoli)
 • Ostatnie mecze – we wrześniu Meksyk przegrał z Kolumbią 2-3, wygrał z Peru 1-0 i przegrał z Paragwajem 0-1. W czerwcu natomiast zremisował z Jamajką 1-1, wygrał z Surinamem 3-0, zremisował z Ekwadorem 0-0 i przegrał z Urugwajem 0-3
 • Wykluczeni gracze – Meksyk zagra w pełnym pierwszym składzie

Polska – informacje o drużynie

Poland

Meksyk vs Polska typy – przejdźmy do reprezentacji naszego kraju. Polska ma niewątpliwie spore szanse na wyjście z grupy i dobry wynik z Meksykiem. Poniżej przedstawiamy analizę formy zespołu w oparciu o najważniejsze czynniki:

 • Forma w eliminacjach –  Polska zajęła drugie miejsce z 20 punktami na koncie, a następnie dostała się na mundial dzięki kolejno wygranej przez dyskwalifikację z Rosją i zwycięstwu 2-0 nad Szwecją. W grupie Polska rywalizowała z Anglią, Albanią, Węgrami, Andorą i San Marino
 • Najlepsi zawodnicy – zaliczają się do nich Lewandowski (FC Barcelona), Szczęsny (Juventus) i Zieliński (Napoli)
 • Ostatnie mecze – we wrześniu Polska przegrała z Holandią 0-2 i wygrała z Walią 1-0. W czerwcu przegrała z Belgią 0-1, zremisowała z Holandią 2-2, przegrała z Belgią 1-6 i wygrała z Walią 2-1
 • Wykluczeni gracze – reprezentacja przystąpi do meczu w pełnym składzie

Porównanie zespołów

Odpowiedzmy sobie teraz na pytanie: Meksyk Polska kto wygra? Według nas mecz jest bardzo wyrównany i każdy wynik jest możliwy. Polska grała z Meksykiem w latach: 2017 (przegrana 0-1), 2011 (remis 1-1), 2005 (remis 1-1) i 1978 (wygrana 3-1). Polska zajmuje 26. miejsce w rankingu FIFA, a Meksyk 13. Meksyk Polska kurs na zwycięstwo naszej reprezentacji to 2.80, na remis 3.15, a na zwycięstwo Meksyku 2.60.

Dodaj komentarz

0