Ranking Bukmacherów PayPal

Najlepszy bukmacher stara się zapewnić swoim użytkownikom jak najwięcej sposobów na bezpieczne wpłacanie i wypłacanie pieniędzy. Jednym ze środków do przeprowadzania tych akcji jest PayPal, czyli jeden z najbardziej popularnych portfeli elektronicznych na świecie. Z poniższego wpisu dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o tym portfelu, czyli u których bukmacherów można go znaleźć, czy jest bezpieczny oraz jak wpłacać pieniądze tym sposobem?

Lista polskich bukmacherów współpracujących z PayPal

3333 PLN
Bonus
3333 PLN bonusu powitalnego
Ważne do 31/01/2023

Skopiuj kod

Graj legalnie
2500 PLN
Bonus
2500 zł bonusu od depozytu
Ważne do 23/02/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie
1200 PLN
Bonus
STS kod promocyjny
Ważne do 31/12/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie

LVBet – jak płacić z PayPal?

lvbet płatność za pomocą paypal

Bukmacher LVBet przygotował dla swoich graczy nie tylko atrakcyjne bonusy oraz ofertę zakładów przedmeczowych i live. Użytkownicy mają bowiem możliwość korzystania z szerokiego wachlarza metod wpłaty, w tym z portfela online PayPal. Wpłata pieniędzy przy użyciu tego środka jest bardzo prosta, wystarczy wybrać go z listy pojawiającej się na stronie do wpłacania środków. Limit wpłaty wynosi od 20 do 25000 zł. LvBet nie udostępnia możliwości wypłacania pieniędzy przy użyciu PayPal online.

Noblebet – wpłata PayPal

Noblebet płatność za pomocą paypal

Jeśli szukacie bukmachera, który zapewnia ten sposób wpłacania pieniędzy, Noblebet będzie do tego odpowiednim wyborem. Podobnie jak w przypadku wyżej opisanego buka, także tutaj wystarczy standardowo wejść w zakładkę „wpłata” i wybrać metodę płatności PayPal, aby zdeponować wybraną ilość środków. Gracze mogą w ten sposób wpłacić od 20 do 25 000 zł. Co szczególnie ciekawe, oprócz oferowania możliwości wypłaty swoich środków na rachunek bankowy, Noblebet oferuje również opcję wypłaty do portfela PayPal.

STS bukmacher – wpłata przez PayPal

sts płatność za pomocą paypal

Jeden z najbardziej popularnych bukmacherów w naszym kraju swego czasu szczycił się tym, że jako pierwszy wprowadził ten sposób płatności do swojej oferty. Aby wpłacić swoje środki na konto gracza STS, wystarczy nacisnąć przycisk „wpłata” w górnym rogu, a następnie wpisać kwotę. Dopiero po wykonaniu tej czynności gracz będzie mógł wybrać PayPal z listy środków płatności. STS umożliwia wpłacanie pieniędzy z tego portfela online od kwoty 20 zł. Niestety, u tego buka nie ma możliwości wypłacania pieniędzy na PayPal.

Jak wpłacić pieniądze z konta PayPal?

rejestracja w paypal

Wpłacanie pieniędzy za pomocą tego sposobu szybkim i łatwym procesem. U każdego buka obsługującego PayPal wystarczy wybrać ten portfel elektroniczny z listy metod wpłat, aby móc zdeponować wybraną ilość środków. Jedyne, o czym musi pamiętać gracz, to założenie konta na stronie tego portfela elektronicznego, gdyż bez tego kroku przetworzenie wpłaty lub wypłaty będzie po prostu niemożliwe. Aby założyć konto na stronie tego portfela elektronicznego:

 1. Wejdź na stronę główną PayPal i w prawym górnym rogu naciśnij przycisk „Załóż konto”.
 2. Usługodawca poprosi cię o określenie rodzaju konta jako osobiste lub firmowe. 
 3. Następnie, konieczne będzie podanie i potwierdzenie numeru telefonu. 
 4. Strona poprosi jeszcze o podanie takich informacji, jak adres e-mail, imię, nazwisko oraz hasło.
 5. Kolejnym krokiem będzie podanie kraju zamieszkania, adresu zamieszkania, kodu pocztowego, miejscowości, województwa, daty urodzenia oraz numeru telefonu.
 6. Na koniec strona poprosi o potwierdzenie adresu e-mail, a także – po zalogowaniu na konto – numeru telefonu.

Czy PayPal jest bezpieczny?

Bezpieczeństwo serwisu paypal

Użytkownicy z Polski korzystający z usług bukmacherów często zadają sobie to pytanie, zwłaszcza przy wpłacaniu dużych sum pieniędzy. Być może na początku istnienia firmy takie pytanie byłoby zasadne, jednakże w obecnej sytuacji jest to bezsprzecznie bezpieczny środek wpłacania i wypłacania pieniędzy. Firma funkcjonuje na rynku od ponad dwudziestu lat, a z jej usług korzystają miliony użytkowników. PayPal dokonuje wszelkich starań, aby w odpowiedni sposób uwierzytelniać oraz zabezpieczać płatności przeprowadzanie za sprawą swojego serwisu.

PayPal bukmacher – wpłata i wypłata

Wpłacanie i wypłacanie pieniędzy za sprawą tego środka wyróżnia się na tle pozostałych metod płatności głównie szybkością przetwarzania środków. Realizacja depozytu jest natychmiastowa. Warto przy tym wyjaśnić, że nie każdy bukmacher oferuje możliwość wypłacania pieniędzy z powrotem na konto PayPal. 

Bez obaw jednak, składanie w ten sposób depozytu nie doprowadzi do sytuacji, w której środki gracza zostaną zablokowane na koncie gracza bez możliwości wypłaty. Gracz może ją przeprowadzić w standardowy sposób poprzez zlecenie wypłaty na podany rachunek bankowy. U sporej części bukmacherów dostępnych w Polsce mamy dodatkowo do czynienia z błyskawiczną wypłatą, dzięki której środki lądują na koncie bankowym w 15 minut.

Bukmacher PayPal – opłaty i limity

Jak w przypadku każdego sposobu na wpłacanie i wypłacanie pieniędzy, także tutaj pojawia się pytanie o opłaty i limity. Bukmacherzy udostępniający możliwość skorzystania z PayPal gwarantują natychmiastową szybkość wpłaty, a także 0% prowizji. Wypłaty (dostępne w Noblebet) natomiast przetwarzane są nieco dłużej niż błyskawiczne wypłaty, przez co środki zlecone do wypłaty będą księgowane zgodnie z sesjami przychodzącymi w banku gracza.

Bukmacher z PayPal – nasze podsumowanie

PayPal to jeden z najbezpieczniejszych sposobów na wpłacanie oraz wypłacanie pieniędzy u bukmacherów. Wynika to z tego, że ta metoda płatności cieszy się uznaniem na całym świecie oraz jest wykorzystywania nie tylko do przelewów osobistych, ale także do przelewów komercyjnych. Do tego nie można zapomnieć o fakcie, że ten portfel online jest zaprojektowany w prosty i intuicyjny sposób, przez co korzystając z niego zarówno za pomocą strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej bukmacherów, użytkownik będzie miał do czynienia z pozytywnym doświadczeniem.  Dodatkowo, na ten moment usługodawca udostępnia swoim użytkownikom 25 walut.

W przypadku bukmacherów świadczących swoje usługi w Polsce, jeszcze do stosunkowo niedawna trudno było znaleźć PayPal w ofercie. Obecnie sytuacja wygląda zupełnie inaczej, gdyż co raz więcej buków uwzględnia u siebie tę metodę płatności. Objawia się to nie tylko poprzez możliwość wpłacania środków, ale też opcję zlecania wypłat (choć trzeba tu zaznaczyć, że wypłacanie pieniędzy na PayPal jest udostępniane tylko przez Noblebet). Co jednak najważniejsze, płatności przy użyciu tego portfela elektronicznego są szybkie oraz w stu procentach bezpieczne.

ALTERNATYWNE METODY WPŁATY

Metody płatności u bukmachera STS

Zdajemy sobie sprawę, że korzystanie z opisywanego środka płatności nie dla każdego będzie atrakcyjnym rozwiązaniem. W końcu PayPal sprawdza się przede wszystkim u wszystkich tych osób, które cenią sobie korzystanie z tego portfela elektronicznego na co dzień. Jeśli nie czujesz potrzeby zakładania konta na stronie usługodawcy i zlecania w ten sposób wpłat i wypłat, bukmacherzy dadzą Ci dodatkowo dostęp do następujących sposobów płatności:

 • Przelewy24
 • Paysafecard
 • Skrill
 • Tpay
 • Mastercard
 • Visa
 • Przelew tradycyjny
 • Neteller
 • PayU
 • Dotpay
 • Paymenticon
 • Blik

FAQ

Czy wpłaty lub wypłaty środków u bukmacherów z PayPal wymagają konta?

Tak, w celu skorzystania z PayPal trzeba mieć założone konto zarówno u bukmachera, jak i na stronie tego portfela elektronicznego.

PayPal a bukmacher – czy można wypłacać na konto PayPal?

To zależy od bukmachera. Na ten moment wypłaty na konto PayPal są możliwe tylko u bukmachera Noblebet.

Który portfel elektroniczny jest lepszy – PayPal, Skrill czy Neteller?

Wszystkie te środki płatności są dobrymi i bezpiecznymi sposobami na wpłacanie i wypłacanie pieniędzy.

Czy w Betclic mogę złożyć depozyt bez użycia PayPal?

Tak, Betclic udostępnia kilka innych sposobów na złożenie depozytu. Konto PayPal nie jest wymagane.