Ranking najlepszych bukmacherów z Tpay’em

Ranking najlepszych bukmacherów z Tpay’em

Wpłacanie i wypłacanie pieniędzy u buków online musi odbywać się w bezpieczny oraz błyskawiczny sposób. Jeśli nie macie pewności, z jakiej metody płatności warto skorzystać, dobrym pomysłem będzie przyjrzenie się temu, co do zaoferowania ma Tpay. Popularność tej metody ciągle rośnie, co można zauważyć nie tylko w świecie bukmacherki, ale też w innych dziedzinach. Z tego tekstu dowiesz się, czym jest Tpay, jak z niego korzystać, którzy bukmacherzy go oferują oraz dlaczego jest bezpieczny.

Bukmacherzy z Tpay’em

1554 PLN
Bonus
Pakiet powitalny Superbet do 1554 PLN na start!
Ważne do 31/12/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie
500 PLN
Bonus
Totolotek bonus od depozytu do 500 PLN!
Ważne do 31/12/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie
3000 PLN
Bonus
Pakiet trzech bonusów forBET do 3000 PLN!
Ważne do 31/12/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie
2770 PLN
Bonus
Cashback 600 PLN + bonus od wpłaty 2150 PLN + freebet 20 PLN!
Ważne do 31/12/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie

Tpay – co to jest?

Na start najlepiej będzie przedstawić najbardziej podstawowe informacje na temat tej metody płatności. Zatem, o Tpay’u trzeba wiedzieć przede wszystkim to, że jest to zmodernizowany system pozwalający na wykonywanie przelewów online w szybki i wygodny sposób. Co szczególnie ciekawe, z Tpay’a możecie korzystać również za pomocą aplikacji mobilnych Waszych ulubionych bukmacherów. Dzięki temu zapewnicie sobie błyskawiczną realizację zarówno wpłat, jak i wypłat.

Zaufane płatności TPAY - co to jest, poznaj stronę główna serwera

Głównym celem firmy jest skupienie się na wykorzystywaniu oraz wprowadzaniu najnowocześniejszych technologii dostępnych na rynku. Ma to na celu ciągłe usprawnianie wykonywanych płatności zarówno za produkty, jak i usługi zakupione drogą elektroniczną. Do tego, ta metoda płatności cieszy się sporą popularnością wśród bukmacherów oferujących swoje usługi w Polsce, dlatego nie będziecie mieli problemu ze znalezieniem buka z Tpay’em.

Jak wpłacić pieniądze przez Tpay’a?

Bukmacher wpłata Tpay to nic trudnego. Ze względu na fakt, że ta metoda płatności nie funkcjonuje jako portfel elektroniczny, gracze korzystający z Tpay’a nie będą musieli logować się do konta przed zleceniem wpłaty na stronie buka. Nie ma tutaj również potrzeby wpłacania pieniędzy osobno na Tpay, aby móc z nich korzystać w celu zapłaty za produkty czy też usługi.

Sposoby płatności w zaufanym serwerze TPAY

Oczywiście, istnieje możliwość założenia konto na Tpay’u, a także połączenia go przykładowo z Paypal’em. Konta zakładane u tego usługodawcy mogą być jednak tylko firmowe. Sam proces rejestracji jest bardzo prosty i wymaga podania zaledwie kilku informacji, jak login czy hasło. Dopiero w momencie, gdy uzyskamy dostęp do konta, konieczne będzie przeprowadzenie weryfikacji. Tutaj, Tpay wymaga już podania większej ilości danych o założonej firmie. Ogólnie rzecz ujmując, użytkownicy stron bukmacherów online nie skorzystają na założeniu konta na stronie pośrednika przelewów.

Jeśli natomiast chodzi o sam proces wpłacania pieniędzy za pośrednictwem Tpay’a, jest to bardzo proste i nikomu nie sprawi problemu. Wynika to z faktu, że wystarczy w standardowy sposób nacisnąć przycisk „wpłata” u dowolnego bukmachera obsługującego tę metodę płatności, a następnie wybrać z listy Tpay. Po wpisaniu kwoty i zatwierdzeniu przelewu środki natychmiastowo wylądują na koncie gracza.

Metody płatności w serwerze TPAY. Jak doladować swoje konto

Czas wpłaty i limity

W momencie, gdy już zdecydujemy, że Tpay jest dla nas interesującym sposobem na przeprowadzanie przelewów online u naszego ulubionego buka, warto będzie zainteresować się czasami wpłat i limitami. Pośrednik cieszy się sporą popularnością wśród bukmacherów dostępnych na naszym rynku, przez co istnieje spora doza prawdopodobieństwa, że już macie założone konto u usługodawcy obsługującego Tpay’a. Oto, co należy wiedzieć o czasach wpłaty i limitach.

BukmacherLimit wpłatyCzas wpłaty
SuperbetMin. 1 PLNNatychmiastowy
FortunaMin. 1 PLNNatychmiastowy
ForbetMin. 1 PLNNatychmiastowy
TotolotekMin. 4 PLNNatychmiastowy

Jeśli więc chodzi o tę metodę płatności, od razu można zauważyć, że niemal u każdego buka wykorzystywana jest ona na takich samych zasadach. Superbet, Fortuna i Forbet dają możliwość wpłacania już od 1 PLN oraz gwarantują natychmiastowy czas wpłaty. Jedynie Totolotek odróżnia się od reszty bukmacherów, ale w niewielkim stopniu, ponieważ limit wpłaty 4 PLN jest wciąż bardzo niski.

Czy można wypłacać pieniądze przez Tpay’a?

Na ten moment żaden z bukmacherów udostępniających płatności za sprawą Tpay’a nie daje możliwości zlecenia wypłaty w ten sam sposób. Superbet, Fortuna, Forbet i Totolotek pozwalają jedynie na zlecanie wypłat online za sprawą przelewu bankowego lub innych metod płatności, które nie są związane z Tpay’em. 

Nie ma to jednak większego znaczenia, ponieważ przelew bankowy działa niemal na identycznej zasadzie, jak zlecanie przelewów przez Tpay’a. Wypłata środków pieniężnych u powyższych buków zostaje zaksięgowana w szybki sposób i ze względu na fakt, że udostępniają oni błyskawiczne płatności, wypłata szybko zasili konto bankowe gracza (ok. 15 minut).

Co więcej, zanim zdecydujemy się na zlecenie wypłaty środków, które udało nam się uzbierać na koncie gracza, konieczna będzie dodatkowa weryfikacja konta. Polscy bukmacherzy online ułatwiają proces rejestracji poprzez możliwość założenia konta tymczasowego, co daje szybki dostęp do zakładów online. Z czasem niezbędna jest jednak weryfikacja konta, gdyż nie dość, że nie możemy bez tego zlecać wypłat, to jeszcze po upływie określonego czasu (zazwyczaj 90 dni) konto zostanie dezaktywowane.

Czy to bezpieczna metoda płatności?

Z pewnością zastanawiacie się, czy Tpay jest bezpiecznym sposobem na zlecanie przelewów online. Jest to rozsądne podejście, bo zdecydowanie lepiej najpierw zaczerpnąć informacji na taki temat, a dopiero później zdecydować się na skorzystanie z tej usługi u danego buka. Jeśli więc chodzi o bezpieczeństwo przelewów Tpay’a, stoi ono na wysokim poziomie. Firma zapewnia najwyższe możliwe standardy bezpieczeństwa, które zostały zatwierdzone za sprawą uznanych certyfikatów.

Bezpieczeństwo płatności TPAY - Dyrektywa PSD 2

Użytkownicy Tpay’a mogą być spokojni o bezpieczeństwo dzięki takim aspektom, jak Dyrektywa PSD 2, szyfrowane połączenia, certyfikacja PCI DSS Level 1, Status Krajowej Instytucji Płatniczej i coroczne badania Biegłego Rewidenta. Wszystko to w połączeniu daje gwarancję wysokiej jakości usług, przez co osoby korzystające z Tpay’a w celu zasilenia swojego salda gracza u danego bukmachera online z pewnością będą zadowolone.

Bukmacher Tpay – zalety

W skrócie:

 • Natychmiastowe przelewy
 • Brak prowizji
 • Dostępność
 • Bezpieczeństwo
Zalety TPAY - dlaczego możesz liczyć na zaufane płatności

Zacznijmy od zwrócenia uwagę na to, jakimi zaletami Tpay wyróżnia się na tle konkurencji. Pierwsza rzecz, która od razu rzuca się w oczy, to bardzo krótki czas oczekiwania na przetworzenie przelewu. Środki zostają natychmiastowo przelane na konto gracza, przez co możemy bardzo szybko przejść do obstawiania zakładów online. Do tego dochodzi brak prowizji, co zdecydowanie jest dużą zaletą, zwłaszcza w porównaniu do niektórych alternatyw. Brak dodatkowych opłat brzmi po prostu zachęcająco.

Ostatnią zaletą, o której chcemy wspomnieć w przypadku Tpay’a jest jego dostępność. Na ten moment możemy znaleźć tę metodę płatności u kilku popularnych buków na polskim rynku. Są to Superbet, Totolotek, Forbet i Fortuna. Przez to nie będziecie mieli problemu ze skorzystaniem z Tpay’a, a istnieje spora szansa, że już macie założone konto u bukmachera, który obsługuje tę metodę płatności.

Jedna z ważnych zalet metody płatności TPAY - Bezpieczeństwo

Na koniec, nie można też zapomnieć o bezpieczeństwie. Tpay wyróżnia się pod tym względem i możecie być pewni, że zlecanie przelewów za pomocą tego środka płatności jest bezpiecznym rozwiązaniem. Wasze pieniądze zostaną przelane bezproblemowo z konta bankowego na saldo gracza u wybranego bukmachera.

Wady Tpay’a

W skrócie:

 • Brak możliwości zlecania wypłat
 • Tpay’a nie znajdziemy u wszystkich buków

Oczywiście każda metoda na zlecanie przelewów online nie jest pozbawiona wad. Nie inaczej jest w przypadku Tpay’a, choć trzeba zaznaczyć, że nie są to istotne problemy. Jedna rzecz, którą na pewno można uznać za wadę jest brak możliwości zlecania wypłat za pomocą tego środka płatności. Bukmacherzy udostępniający Tpay’a pozwalają wypłacać pieniądze poprzez przelew bankowy lub inne metody. 

W pewnym stopniu wadę stanowi również fakt, że nie znajdziemy tego usługodawcy w ofercie wszystkich najbardziej popularnych bukmacherów dostępnych na polskim rynku. Nie jest to oczywiście wielki problem, gdyż Tpay’a obsługuje kilka popularnych bukmacherów, ale istnieje szansa, że nie znajdziecie go u swojego ulubionego buka. Być może dla niektórych z Was będzie to stanowiło motywację, aby zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie u innego usługodawcy, z którego ofertą jeszcze się nie zapoznaliście.

Najlepsi bukmacherzy z Tpay’em

1554 PLN
Bonus
Pakiet powitalny Superbet do 1554 PLN na start!
Ważne do 31/12/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie
500 PLN
Bonus
Totolotek bonus od depozytu do 500 PLN!
Ważne do 31/12/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie
3000 PLN
Bonus
Pakiet trzech bonusów forBET do 3000 PLN!
Ważne do 31/12/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie
2770 PLN
Bonus
Cashback 600 PLN + bonus od wpłaty 2150 PLN + freebet 20 PLN!
Ważne do 31/12/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie

Skoro już przeanalizowaliśmy wszystkie najważniejsze kwestie związane z tym, dlaczego warto skorzystać z Tpay’a, dobrze będzie teraz przyjrzeć się temu, u którego buka znajdziemy najlepszą związaną z nim ofertę. Który bukmacher z Tpay? Ogólnie rzecz ujmując, Superbet, Fortuna i Forbet są w tym celu najlepsze ze względu na fakt, że oferują takie same limity wpłaty (minimum 1 PLN) oraz natychmiastowy czas przetworzenia transakcji.

Nieco niżej musieliśmy umieścić Totolotka ze względu na fakt, że minimalny limit wpłaty przez Tpay’a u tego bukmachera wynosi 4 PLN. Nie jest to oczywiście spora różnica, ale trzeba ją odnotować. Poza tym, Totolotek, podobnie do powyższych bukmacherów, także gwarantuje natychmiastowe przelewy za pomocą Tpay’a. Na koniec jeszcze dodamy, że wszyscy sprawdzeni przez nas usługodawcy nie dają możliwości zlecania wypłat przy użyciu tej metody płatności. Gracze mogą skorzystać z przelewu bankowego lub alternatywnych rozwiązań, które różnią się w zależności od konkretnego buka.

Tpay bukmacher – obstawiaj online

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji skorzystać z Tpay’a u swojego ulubionego bukmachera, poniżej pokażemy Wam krok po kroku, co należy zrobić. Za przykładowego usługodawcę wzięliśmy sobie Totolotek i dzięki temu możecie zobaczyć, jak łatwe jest wpłacanie pieniędzy za sprawą tej metody płatności. Oto, jak wpłacić pieniądze przy użyciu Tpay’a:

Jak wpłacić pieniądze krok po kroku za pomocą zaufanych płatności TPAY na przykładzie bukmachera TOTOLOTEK - krok 1, zaloguj się, wybierz rozdział wpłaty i wybierz odpowiedni sposób płatności TPAY
 • Najpierw wejdź na stronę Totolotek, zaloguj się i wejdź do profilu gracza. Tutaj znajdziesz odpowiednią zakładkę, która umożliwia wpłacenie pieniędzy. Pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić, aby przelać środki na saldo gracza, jest wybranie metody płatności. Jak łatwo można się domyślić, naszym zadaniem jest oczywiście wybranie Tpay’a z listy ulokowanej po lewej stronie.
Jak wpłacić pieniądze krok po kroku za pomocą zaufanych płatności TPAY na przykładzie bukmachera TOTOLOTEK - krok 2, wprowadź kwotę wpłaty minimalnie 4 PLN i kliknij kontynuj
 • Po wykonaniu wyżej opisanego kroku, przed oczami gracza ukaże się okienko, w którym należy wpisać kwotę depozytu. Minimalna kwota wpłaty to 4 PLN. Na koniec, wystarczy nacisnąć przycisk „kontynuuj”.
Jak wpłacić pieniądze krok po kroku za pomocą zaufanych płatności TPAY na przykładzie bukmachera TOTOLOTEK - krok 3, wybierz metodę wpłaty depozytu i zakończ transakcję
 • Następnie, zostaniemy przeniesieni do kolejnego okienka, w którym możemy wybrać przelew online, tradycyjny lub BLIK. Po wybraniu najbardziej wygodnej dla Was metody na przelanie środków, zostaniecie przeniesieni jeszcze do okienka, w którym należy wybrać swój bank. Po zakończeniu transakcji, wystarczy nacisnąć przycisk „powrót do sklepu”, aby wrócić na stronę główną bukmachera i móc skorzystać z wpłaconych pieniędzy.

Alternatywy dla Tpay’a

Opisywany przez nas sposób na zlecanie przelewów online nie jest oczywiście jedyną metodą, z której możecie skorzystać. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy będzie chciał postawić na Tpay, z różnych powodów, dlatego przygotowaliśmy dodatkowo listę alternatyw. Każda z nich ma oczywiście swoje osobne zalety i wady, dlatego zalecamy zapoznać się z nimi, zanim podejmiecie decyzję o skorzystaniu z tych opcji. Zamiast Tpay’a, możecie postawić na:

 • Dotpay
 • PayU
 • Neteller
 • Skrill
 • Trustly
Alternatywa dla zaufanych płatności TPAY - PayU

FAQ

Czy wpłata przez Tpay’a gwarantuje dostęp do bonusu?

Obecnie żaden z bukmacherów zawierających ten sposób płatności w swojej ofercie nie daje dostępu do dodatkowych bonusów za korzystanie z niego.

Czy Tpay u bukmacherów to prosty sposób płatności?

Tak, korzystanie z Tpay odbywa się w prosty sposób i w niczym nie odbiega pod tym względem od chociażby PayU czy Dotpay.

Czy zawsze można płacić przez Tpay’a u bukmacherów?

Tpay nie jest dostępny u wszystkich buków oferujących usługi w Polsce. Znajdziemy go u takich bukmacherów, jak Superbet, Totolotek, Forbet i Fortuna.

Dawid Zurawski

W świecie bukmacherki, giełdy Betfair i rynków azjatyckich od 2016 roku. Przez wielu uważany za niepowtarzalnego eksperta pomyślnie typującego wydarzenia sportowe. Uważnie śledzi anomalie, wpłaty i wahania kursów każdego dnia. Główny Edytor i Copywriter tekstów na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.