Zakład bez ryzyka

Legalni bukmacherzy w Polsce coraz częściej oferują swoim klientom, zwłaszcza tym nowo nabytym, darmowe bonusy bukmacherskie na start. Jednym z najbardziej rozpowszechnionych tego typu bonusów jest tzw. zakład bez ryzyka. Dzięki tej ofercie nowi gracze mają możliwość sprawdzenia swoich sił w zakładzie bukmacherskim nie ponosząc żadnego ryzyka. Po przeczytaniu naszego artykułu, będą Państwo wiedzieć jacy bukmacherzy oferują zakłady bez ryzyka, a także poznają Państwo odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące zakładów bez ryzyka.

Najlepsze oferty zakładu bez ryzyka u legalnych bukmacherów

1200 PLN
Bonus
STS kod promocyjny
Ważne do 31/12/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie

Skopiuj kod

Graj legalnie
1500 PLN
Bonus
100% do 1500 PLN
Ważne do 08/04/2023

Skopiuj kod

Graj legalnie
550 PLN
Bonus
Cashback do 550PLN!
Ważne do 08/04/2023

Skopiuj kod

Graj legalnie
1600 PLN
Bonus
600zł Zaklad Bez Ryzyka
Ważne do 07/04/2021

Skopiuj kod

Graj legalnie


Betfan jest jednym z najmłodszych, ale także jednym z najszybciej rozwijających się legalnych polskich bukmacherów. Aby zachęcić graczy do rejestracji na ich stronie internetowej firma wprowadziła do swojej oferty zakład bez ryzyka. Promocja nosi nazwę “Siano wraca na konto główne”.

Betfan zakład bez ryzyka

Rejestrując się w Betfan zakład bez ryzyka możemy otrzymać dzięki użyciu kodu promocyjnego. Po założeniu konta oraz pierwszym depozycie, pierwszy postawiony zakład będzie zakładem bez ryzyka. Wartość zakładu bez ryzyka może wówczas wynosić maksymalnie do 100 PLN. Bukmacher Betfan przygotował jednak dla swoich klientów coś więcej.

Po dokonaniu drugiej wpłaty otrzymamy kolejny zakład bez ryzyka, tym razem z maksymalnym zwrotem w wysokości 200 PLN, a po dokonaniu trzeciej wpłaty otrzymamy zakład bez ryzyka z maksymalnym zwrotem 300 PLN. Łącznie kwota zakładów bez ryzyka w Betfan może więc wynosić aż 600 PLN! Kwota każdego z depozytów musi przekraczać 20 PLN.

W przypadku wygranej, tak jak przy zwyczajnym zakładzie, wygrana trafia na konto gracza i jest do jego dyspozycji. W przypadku przegranej Betfan zwraca graczowi postawione środki w ciągu 48h od postawienia zakładu. Środki zostaną dodane do konta bonusowego gracza.

Do wypłaty środków uzyskanych z Betfan bonus wymagane są następujące warunki:

 • Trzykrotny obrót bonusem
 • Przynajmniej trzy wytypowane zdarzenia na każdym kuponie
 • Kurs ogólny nie mniejszy niż 2.00

Betfan - Zakład bez Ryzyka

STS zakład bez ryzyka

Kolejnym bukmacherem oferującym swoim nowym klientom zakłady bez ryzyka jest Star-Typ Sport. STS zakład bez ryzyka można otrzymać z kodem promocyjnym: PROBUKMACHER podczas rejestracji.

Po założeniu konta u bukmachera STS oraz po dokonaniu pierwszego depozytu, pierwszy zawarty przez gracza zakład będzie zakładem bez ryzyka. Limitem, do którego może zostać zwrócona kwota zakładu, jest 230 PLN. Jeśli zakład okaże się nietrafiony, postawione przez gracza środki zostaną zwrócone na konto depozytowe.

Bukmacher STS nie wymaga obrotu środków przyznanych w ramach bonusu. Oznacza to, że otrzymany zwrot kwoty zakładu zostanie dodany do konta gracza i można go wypłacić lub obstawiać dzięki niemu kolejne zakłady. Zwrot zostanie jednak pomniejszony o 12-procentowy podatek od zakładu, więc obstawiając swój pierwszy zakład np. za maksymalną kwotę 230 PLN, zwrot który otrzymamy w razie przegranej będzie wynosił 202 PLN.

Bukmacher STS nie wymaga obrotu środków przyznanych w ramach bonusu.

Betclic zakład bez ryzyka

Wywodząca się z Francji firma Betclic również przygotowała dla swoich nowych klientów zakład bez ryzyka. Kod promocyjny, który pozwoli nam otrzymać zakład bez ryzyka w Betclic – PROBUKMACHER. Zakład bez ryzyka jest tutaj zdecydowanie wyższy niż w przypadku innych firm bukmacherskich. Limit, do którego bukmacher zwróci nam pieniądze wynosi bowiem aż 625 PLN!

Kwota zakładu bez ryzyka w Betclic może wprawić w osłupienie. Trzeba jednak zwrócić uwagę na warunki, których spełnienia wymaga bukmacher od gracza. Podobnie jak w przypadku STS kwota zwrotu w zakładzie bez ryzyka Betclic jest pomniejszana o wartość podatku.

Jeśli więc obstawimy kupon za kwotę 625 PLN, zwrot który otrzymamy w przypadku przegranej wyniesie do 550 PLN. Środki ze zwrotu są przekazywane na konto bonusowe gracza i wymagany jest sześciokrotny obrót tymi środkami. Oznacza to, że w przypadku otrzymania najwyższego możliwego zwrotu, czyli 550 PLN, gracz musi dokonać obrotu na poziomie 3,300 PLN. W przeciwnym razie nie będzie możliwości wypłaty środków otrzymanych w ramach bonusu.

Wymagane jest także, aby kurs zakładów, z których pomocą gracz będzie obracał swój bonus, wynosił przynajmniej 2.00. Zakład bez ryzyka w Betclic, mimo iż cechuje się bardzo wysokim limitem, jest również pod pewnymi względami bardziej wymagający od niektórych ofert zakładów bez ryzyka na rynku.

Betclic - Zakład bez Ryzyka

PZBuk zakład bez ryzyka

Polskie Zakłady Bukmacherskie, nie odstając od reszty, także oferują swoim nowym klientom zakład bez ryzyka. Oferta PZBuk jest nieco bardziej rozbudowana i oprócz zakładu bez ryzyka o wartości do 200 PLN zapewnia jeszcze 20,000 punktów lojalnościowych do wykorzystania w sklepie gracza.

Aby otrzymać bonus powitalny od PZBuk należy zarejestrować się używając kodu promocyjnego: PROBUKMACHER. Po rejestracji z wykorzystaniem kodu oraz weryfikacji numeru telefonu gracz otrzymuje zakład bez ryzyka i 20,000 punktów, które w sklepie gracza można spożytkować na np.

 • 20% bonus do doładowania o wartości 200 PLN
 • 50% bonus do doładowania o wartości 50 PLN
 • Darmowy zakład o wartości 10 PLN

Zakład bez ryzyka w PZBuk działa na nieco innych zasadach, w porównaniu z większością polskich bukmacherów. U tego bukmachera zwrot środków następuje w przypadku pierwszego nietrafionego kuponu. Oznacza to, że jeżeli nasz pierwszy kupon w PZBuk okaże się trafiony, nadal mamy szansę na otrzymanie bonusu z tytułu zakładu bez ryzyka i otrzymamy go przy pierwszym nietrafionym zakładzie. Jest to niewątpliwie spora zaleta dla każdej osoby mającej zamiar rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem w Polskich Zakładach Bukmacherskich.

PZBuk nie wymaga dokonania obrotu od otrzymanego bonusu. Zwrot przybiera jednak formę darmowego zakładu, więc nie ma możliwości wypłaty zwróconych środków, z ich użyciem można jedynie zawrzeć kolejny zakład, który musi spełniać następujące warunki:

 • Kwota zakładu nie jest wyższa niż 200 PLN
 • Przynajmniej dwa wytypowane zdarzenia na kuponie
 • Kurs każdego ze zdarzeń wynosi przynajmniej 1.4

PZbuk cashback

Darmowe bonusy u innych bukmacherów

Zakłady bez ryzyka i inne darmowe bonusy oferują nie tylko wymienieni powyżej bukmacherzy. Dla przykładu, istnieje też równie popularny bukmacher Fortuna, o którym słyszał niemal każdy gracz.

U tego bukmachera możemy uzyskać aż 100% bonus do pierwszego depozytu do kwoty 2000 PLN. Aby dostać taki bonus należy:

 • W ciągu 3 dni od założenia konta dokonać pierwszego depozytu
 • W czasie 4 dni od wpłaty postawić swój pierwszy zakład
 • W ciągu 30 dni zagrać łącznie za czterokrotność swojej wpłaty (np. Jeżeli wpłacisz 100 PLN, zagraj za łączną sumę 400 PLN)
 • Zaliczane są kupony z min. 3 spotkaniami i min. kursem całkowitym 1.60

Po spełnieniu powyższych wymagań gracz otrzymuje bonus w wysokości swojej pierwszej wpłaty.

Z kolei bukmacher forBET ma w swojej ofercie zakład bez ryzyka o maksymalnej wartości 250 PLN. Bonus można otrzymać wpisując kod promocyjny podczas zakładania konta na stronie internetowej bukmachera. Zwrot przysługuje tylko za pierwszy zagrany kupon po rejestracji. Wymagane jest czterokrotne obrócenie zwróconej kwoty po kursie minimalnym kuponu 2.00. Na dokonanie obrotu gracz dostaje 30 dni.

Kolejną wartą uwagi promocją jest “Bezpieczny kupon 5+” w LVBET. Do wzięcia udziału w promocji nie potrzeba żadnego specjalnego zgłoszenia, ani wpisywania kodu promocyjnego, każdy zarejestrowany na stronie gracz automatycznie bierze w niej udział.

Oferta dotyczy kuponów KOMBI z co najmniej pięcioma zdarzeniami. Jeśli maksymalnie jedno z obstawionych na kuponie wydarzeń będzie nietrafione, gracz otrzymuje zwrot kwoty postawionej na nietrafione zdarzenie. Bonus może wynieść do 50 PLN. Minimalna stawka kuponu to 20 PLN, a kurs 3.00. Wymagane jest trzykrotne obrócenie przyznanego bonusu po kursie min. 1.75.

Który bukmacher oferuje najlepszy zakład bez ryzyka?

Jest wiele różnych aspektów, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniego bukmachera z ofertą bez ryzyka. Każdy z nich ma swoje unikalne zalety, które dla różnych graczy mogą być mniej lub bardziej istotne.

STS posiada jedną z lepszych ofert, jeśli chodzi o warunki obrotu bonusem. Kwota zakładu bez ryzyka nie jest co prawda najwyższa spośród wszystkich dostępnych ofert, ale główną zaletą zakładu bez ryzyka w STS jest to, że u tego bukmachera nie musimy dodatkowo obracać otrzymanym zwrotem, aby móc go wypłacić. W razie przegranej gracz dostaje zwrot, który jest natychmiastowo dostępny do naszej dyspozycji. Zwrot zostaje jednak pomniejszony o wartość podatku od zakładu (12%), więc nie otrzymujemy całej stawki.

Oferta PZBuk jest również przyzwoita. Wysokość zakładu jest w porządku, zasady obrotu przystępne, a dodatkowo gracz otrzymuje jeszcze 20,000 punktów lojalnościowych, które można wymienić na dodatkowe bonusy w Sklepie Gracza. Zwrotu otrzymanego w PZBuk nie trzeba dodatkowo obracać, ale można go wykorzystać jedynie w celu obstawiania kolejnych zakładów. Zwrot jest zatem niewypłacalny, chyba że wygramy kolejny kupon za niego zawarty.

Ogromną zaletą zakładu bez ryzyka PZBuk jest jednak zwrot pierwszego nietrafionego zakładu. W odróżnieniu od ofert większości polskich bukmacherów, PZBuk zwraca stawkę zakładu nie tylko w razie przegranej w pierwszym zakładzie, ale jeśli pierwszy zakład okaże się trafiony, gracz otrzyma zwrot “przy pierwszym potknięciu”.

Zakład bez ryzyka u bukmachera Betfan bez wątpienia przoduje pod względem kwoty zakładu, a właściwie zakładów. W Betfan gracz otrzymuje możliwość uzyskania aż trzech zakładów bez ryzyka w kwotach odpowiednio 100, 200 i 300 PLN, czyli łącznie aż 600 PLN w trzech osobnych zakładach bez ryzyka! Warunkiem otrzymania każdego z nich jest depozyt w wysokości przynajmniej 20 PLN. Aby móc wypłacić środki uzyskane ze zwrotu, należy obrócić je trzykrotnie z przynajmniej trzema obstawionymi zdarzeniami na kuponie oraz z kursem ogólnym nie mniejszym od 2.00.

Podsumowując, ciężko jest jednoznacznie wybrać jedną najlepszą ofertę zakładu bez ryzyka. Po zapoznaniu się z zakładami bez ryzyka czołowych polskich bukmacherów każdy gracz powinien samodzielnie zdecydować, co jest dla niego najważniejsze i przez pryzmat własnych kryteriów wybrać bukmachera, który najlepiej odpowiada jego oczekiwaniom.

Jeśli planujesz rozpocząć swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi online lub szukasz nowego bukmachera, pamiętaj o wykorzystaniu kodu promocyjnego podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Korzystając z kodów promocyjnych podanych przez nas powyżej, masz pewność otrzymania maksymalnych korzyści oferowanych przez danego bukmachera.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

CO TO JEST ZAKŁAD BEZ RYZYKA?

Zakład bez ryzyka, nazywany również cashbackiem lub zakładem ubezpieczonym to forma bonusu, który możemy otrzymać od bukmachera. Jego wyjątkowość polega na tym, że po postawieniu kuponu gracz otrzyma zwrot stawki w przypadku przegranej. W zależności od wewnętrznych zasad każdego z bukmacherów zwrot może być częściowy lub całkowity. U niektórych bukmacherów bonusem trzeba obrócić, aby móc dokonać jego wypłaty.

KTÓRY BUKMACHER OFERUJE NAJWYŻSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: zależy. Najwyższy cashback dostępny od razu po rejestracji jest dostępny w Betclic. Zakład bez ryzyka u tego bukmachera może wynosić maksymalnie 550 PLN. Z kolei Betfan oferuje aż trzy zakłady bez ryzyka, których łączna wartość sięga 600 PLN. Aby móc skorzystać ze wszystkich zakładów bez ryzyka w Betfan trzeba dokonać trzech depozytów w wysokości min. 20 PLN każdy.

KTÓRY BUKMACHER MA NAJBARDZIEJ KORZYSTNE WARUNKI OBROTU?

Najbardziej korzystne warunki obrotu oferuje STS. U tego bukmachera, po otrzymaniu zwrotu stawki przegranego zakładu, nie trzeba dokonać żadnego obrotu, żeby móc wypłacić środki z bonusu STS. Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że zwrot zostanie pomniejszony o 12-procentowy podatek od zakładu.