Opinie o Betcris | Czy warto obstawiać w Betcris?

Bonus

Freebet na start 200PLN!

Opis bonusu

50PLN Zakład bez ryzyka !

Przegląd

 • Metody płatności: Karta bankowa, Skycash, Przelewy24
 • Zakład bez ryzyka: 50PLN na start
 • Minimalny depozyt: 10 PLN
 • Minimalna wypłata: 20 PLN
Zagraj teraz Zagraj teraz
Zalety/Wady
 • Liczne promocje dla graczy
 • Kursowy boost na mecze
 • Bonusy dla stałych graczy
 • Mało dostępnych metod wpłaty środków
 • Brak aplikacji mobilnej
 • Brak transmisji live

Nowy legalny polski bukmacher Betcris

Rynek zakładów wzajemnych z całą pewnością należy do wymagających, aby się na nim utrzymać należy mieć na uwadze konkurencję, a co za tym idzie nowych operatorów, którzy mogą zagrozić starym wyjadaczom swoją atrakcyjną ofertą.

W tym przypadku mamy do czynienia z nowym graczem, który działa na polskim rynku od sierpnia 2021. Bukmacher oferuje swoje usługi za pośrednictwem strony betcris pl i nie jest to dla niego pierwszy raz, gdyż działa w Ameryce Południowej, gdzie rozpoczynał swoją działalność.

Jak przedstawia się oferta nowego operatora i czy warto z niej skorzystać? Otóż już na samym starcie bukmacher posiada dla nas szereg bonusów, nad którymi warto się pochylić. Czy pierwsze dobre wrażenie wystarczy aby zaistnieć w świadomości typerów na dłużej?

Betcris – opis bukmachera i licencja

Mimo, że firma nie starała się o wydanie polskiej licencji to działa w naszym kraju bez żadnych przeszkód. Wszystko dzięki stosownej licencji, którą Betcris wykupił od polskiej spółki Mr Bet. Operator działa zgodnie z prawem, ponieważ robi to w Polsce na podstawie licencji na organizację zakładów wzajemnych PS4.6831.1.2019 wydanej przez Ministerstwo Finansów w grudniu 2019 r.

Co więcej, Betcris planuje otworzyć swój oddział w Polsce, który będzie znajdował się w Gdyni przy ul. Świętojańskiej 43/23, zaś kwatera główna tego bukmachera obecnie mieści się na Kostaryce.

Nazwa firmy:MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
Adres:Ul. Pochyła 7, 43-400 Cieszyn
Numery rejestracyjne:KRS 0000748281, REGON 381380504, NIP 5482704652
Numer licencji:PS4.6831.1.2019
Numer telefonu:Brak
E-mail:[email protected]
Rejestracja z bonusemRejestracja z bonusem

Betcris oferta – jakie zakłady i kategorie znajdują się w ofercie Betcris?

Jeśli chodzi o ofertę nowego bukmachera to mamy do dyspozycji ponad 30 różnych dyscyplin sportowych. Są to zarówno kategorie dotyczące sportów wirtualnych czy elektronicznych, ale również klasyczne dziedziny takie jak piłka nożna, siatkowa, ręczna, żuzel, tenis, hokej, boks, rugby ale również szachy, piłka wodna czy łucznictwo.

Znajdziemy również tak nietypowe kategorie jak polityka, gdzie można wytypować, który kraj jako pierwszy opuści Unię Europejską (co ciekawe Polska i Węgry wcale nie mają najniższych kursów, przed nami są jeszcze Włochy i Grecja). Możemy również obstawić kto wygra wybory prezydenckie we Francji czy będzie kolejnym premierem Wielkiej Brytanii.

Wracając do kategorii sportowych, prezentowaną ofertę należy traktować jako wstępną i z całą pewnością będzie ona ulegała kolejnym rozszerzeniom. Poza tym warto wspomnieć, że w Betrics na chwilę obecną znajdziemy zakłady z wielu niszowych kategorii takich jak: snooker, badminton, rzutki czy krykiet.

Na uwagę również zasługuje różnorodność rozgrywek e-sportowych jakie znajdziemy w ofercie Betcris, a należą do nich takie gry jak: CS:GO, League of Legends, Overwatch, Rainbow Six i obie części Starcrafta. Lista jest dosyć klasyczna, ale należy pamiętać, że to dopiero początek przygody tego operatora na rynku polskim i z całą pewnością wkrótce zobaczymy ofertę poszerzoną o nowe gry i turnieje e-sportowe.

Bonusy powitalne w Betcris

Otrzymać bonusOtrzymać bonus

Wszyscy legalni bukmacherzy posiadają w swojej ofercie bonusy powitalne na start i Betcris również nie jest wyjątkiem od tej reguły. Jednak aby wyróżnić się wśród topowych polskich bukmacherów trzeba przygotować naprawdę solidną promocję na start, gdyż zdecydowanie jest co przebijać.

W Betcris to co dostajemy to głównie zestaw freebetów i cashbacków połączony z podwyższonymi kursami i zwiększonymi wygranymi. Freebet 100PLN na start to świetny bonus i z pewnością przyda się zaczynającym swoją przygodę z Betcris.

Jak go otrzymać?

Wystarczy że podczas rejestracji wpiszemy kod bonusowy: BC100.

Mimo tego, że początkowa kwota na start może nie sprawiać takiego wrażenia jak w przypadku popularnych polskich bukmacherów to widać, iż dla Betcris to nie są pierwsze koty za płoty i nowy gracz na krajowym rynku zna się na rzeczy, gdyż oferuje szereg innych bonusów, które z pewnością zadowolą typerów zaczynających swoją przygodę z tym bukmacherem.

Freebet na start

legalny polski bukmacher Betcris freebet na start

Spośród wielu oferowanych bonusów powitalnych freebet wydaje się jedną z korzystniejszych opcji. Co może być lepszego od darmowego zakładu? Rachunek zysków i strat gra tutaj jednoznacznie na korzyść gracza, bowiem dzięki Betcris możemy obstawić nasz drugi kupon nie używając własnych środków pieniężnych.

Jak otrzymać darmowy freebet na start? Po dokonaniu rejestracji na betcris pl powinniśmy dokonać naszego pierwsze zakładu, powinniśmy przeznaczyć na kupon (może być SOLO lub AKO) co najmniej 20 PLN po kursie 1.8 oraz według obowiązującej stawki netto (wydana kwota musi być przemnożona przez 0.88).

W skrócie? Aby otrzymać Freebet 100zł, należy postawić zakład za 224zł.

25 PLN dla fanów e-sportu

legalny polski bukmacher Betcris 25 PLn na e-sport

Betcris przygotował również coś dla fanów e-sportu. Wydarzenia ze świata sportu elektronicznego są coraz popularniejszym wyborem dla typujących i polski bukmacher wydaje się doskonale o tym wiedzieć.

Na czym polega bonus?

Warunkiem otrzymania darmowego zakładu w wysokości 25 PLN jest dokonanie co najmniej 5 zakładów za łączną kwotę 100 PLN. Mamy na to tydzień, a jeśli spełnimy warunki freebet trafi na nasze konto. Po tym jak otrzymamy bonus powinniśmy obrócić go w ciągu najbliższych 3 dni. 25 PLN możemy wykorzystać na wydarzenia związane z e-sportem a nasz kupon powinien posiadać kurs całkowity co najmniej 2.50. Każdy pojedynczy zakład widniejący na kuponie nie może mieć kursu niższego niż 1.25

Cashback wirtuale

To kolejny bonus od bukmachera Betcris, który polega na tym, że możemy zgarnąć 50 PLN zwrotu obstawiając sporty wirtualne. Jak otrzymać wirtualny zwrot? Wystarczy, że w ciągu jednego tygodnia będziemy obstawiać wydarzenia ze wspomnianej kategorii a nasz obrót wyniesie co najmniej 250 PLN. Musimy również pamiętać, aby pojedyncze wydarzenie na kuponie miało kurs minimum 1.85.

Bonus urodzinowy

Legalny polski bukmacher Betcris bonus urodzinowy

Oczywistością jest, że dzień urodzin powinien być lepszy i bardziej wyjątkowy od pozostałych dni w roku. O to zadbał również Betcris, który oferuje dla każdego gracza prezent w tym szczególnym dniu. W ramach podziękowania za to, że gracze postanowili skorzystać z jego usług bukmacher i oferuje 20 PLN bonusu dla każdego typującego, który posiada stałe konto.

Betcris+ do 100% wyższe wygrane

Wśród niektórych graczy popularne jest obstawianie kuponów z dużą ilością zdarzeń, które wyróżniają się tym, że pozwalają na wygranie ogromnych kwot pieniędzy. Zazwyczaj szansa iż wszystkie wydarzenia z kuponu “wejdą” maleje wprost proporcjonalnie do potencjalnej nagrody za trafiony kupon i tak jest też w tym przypadku. Betcris bowiem powiększa wygraną już od pięciu zdarzeń widniejących na naszym kuponie. Warto wspomnieć, że bukmacher umożliwia nam zwielokrotnienie nagrody aż do 100%.

Tuesday Cashback

legalny polski bukmacher Betcris tuesday cashback

Jak sama nazwa wskazuje w każdy wtorek gracze mogą spodziewać się przypływu gotówki. Wszystko to pod warunkiem iż dokonują zakładów dosyć regularnie a suma, którą przeznaczyli na kupony mieści się w wymaganym przez bukmachera zakresie. Tak wygląda zestawienie freebetów jakie możemy otrzymać dokonując zakładów na określoną kwotę w przeciągu każdego tygodnia:

Kwota przeznaczona na zakładyFreebet
200 – 499,99 PLN10 PLN
500 – 999,99 PLN25 PLN
1000 – 1999,99 PLN50 PLN
2000 PLN +100 PLN

Boost kursowy podwyższone wygrane

legalny polski bukmacher Betcris boost kursowy

Kursowy boost w Betclic oznacza nic innego jak podwyższone kursy na określone wydarzenia sportowe np. mecze piłki nożnej czy siatkówki. Jak je możemy znaleźć? Lista podwyższonych kursów pojawia się codziennie i mogą to być rozgrywki, które w danym czasie cieszą się większą popularnością, np. mecze mistrzostw Europy albo Świata w danej dyscyplinie sportowej. Możemy kontrolować wydarzenia z wyższym kursem wchodząc w zakładkę Boost na stronie betcris.pl.

Ekstraklasowy freebet

Ekstraklasa króluje nie tylko ze względu na największe rekordy oglądalności w Polsce ale również ze względu na popularność wśród typujących wyniki spotkań. Fani tej najbardziej znanej ligi piłki nożnej mogą liczyć na coś specjalnego od Betcris.pl i są to dodatkowe freebety, jakie można zgarnąć w zależności od trafionych wyników w danej kolejce Ekstraklasy. Jak się przedstawiają proporcje?

Ilość trafionych meczów w danej kolejceWysokość otrzymanego freebetu
9/9brak, ale gratulujemy ogromnej wygranej!
8/9200 PLN
7/9150 PLN
6/9100 PLN

Funkcja edytuj zakład

legalny polski bukmacher Betcris edytuj zakład

Mówiąc o bonusach przyzwyczailiśmy się, że zazwyczaj chodzi o zakłady o podwyższonych kursach, zwiększone wygrane albo darmowe zakłady. Funkcjonalność jaką oferuje Betcris może nie do końca mieści się w tym zakresie, ale z całą pewnością może przynieść profit dla każdego gracza. Bukmacher reklamuje ją jako jako pierwszą tego typu ofertę na polskim rynku.

Na czym więc ona polega?

Opcja “edytuj zakład” jak sama nazwa wskazuje pozwala nam na edycję postawionego kuponu bukmacherskiego. Możemy zatem zmienić ustawienia kuponu, który jeszcze nie uległ rozliczeniu np. zmiany lub dodania selekcji albo zwiększenia stawki zakładu. Zaś w przypadku kuponów AKU możemy dodać, zmienić lub usunąć wybrane wydarzenie zarówno w zakładach live jak i tych przedmeczowych, co więcej typ zakładu również może ulec zmianie jeśli będziemy tego chcieli.

Betcris VIP – program lojalnościowy

Program lojalnościowy u bukmachera Betcris opiera się na częstym i aktywnym obstawianiu zakładów bukmacherskich. Za aktywność i lojalność bukmacher nagradza najlepszych graczy dostępem do elitarnej oferty vipowskiej. Na VIP-ów czeka tutaj szereg atrakcyjnych benefitów, z których będą mogli skorzystać. Na uczestników programu lojalnościowego czekają dedykowani opiekunowie klienta, którzy chętnie doradzą przy kolejnych kuponach. W miarę możliwości, gracze VIP mogą również liczyć na zaproszenia na specjalne wydarzenia i eventy sportowe. Bukmacher sam rozsyła zaproszenia do klubu VIP najbardziej aktywnym i zasłużonym klientom.

Kursy

legalny polski bukmacher Betcris kursy

Nieodłącznym elementem świata zakładów bukmacherskich są kursy. Bardzo często miejsce w czołówce najlepszych bukmacherów przypada dla tego operatora, który może pochwalić się najwyższymi kursami.

Czy Betcris można zatem wskazać jako kandydata aspirującego do tej czołówki?

Sytuacja wygląda dosyć mizernie jeśli chodzi o najczęściej obstawianą polską ligę, czyli ekstraklasę, gdzie w porównaniu do takich operatorów jak Fortuna czy STS oferowane kursy są nieco wyższe niż te oferowane na betrcis.pl.

Mimo, że kursy mogą nie być zbyt wysokie, to ilość rynków jest znacznie większa właśnie na nowopowstałym bukmacherze. Co więcej, mamy też do dyspozycji handicapy azjatyckie, rynki HT/FT i przeróżne opcję zakładów łączonych. Betcris wypada bliźniaczo podobnie do zagranicznego giganta jakim jest 1XBET i to nie tylko w kwestii layout’u, a także w biorąc pod uwagę dostępne rynki.

Metody płatności

legalny polski bukmacher Betcris metody płatności

Z racji tego, że Betcris posiada doświadczenie w prowadzeniu działalności bukmacherskiej w wielu krajach na raz, można powiedzieć, że sekcja płatności jest dobrze zrobiona. Klasycznie możemy dokonywać wpłat przy pomocy kart VISA i MasterCard oraz używając portfeli elektronicznych. Dostępne są również popularne w Polsce DotPay, PayU, tpay oraz Przelewy24.

W przypadku wypłat obowiązują te same zasady jak w przypadku innych polskich bukmacherów, a tam zgodnie z obowiązującą ustawą hazardową wypłaty środków mogą być przelane wyłącznie na konto klienta.

Metoda płatnościCzas realizacjiMinimalna wpłataMaksymalna wpłataProwizja
DotPayNatychmiast10 PLN10 000 PLNBrak
BLIKNatychmiast10 PLN10 000 PLNBrak
Visa/MasterCardNatychmiast10 PLN10 000 PLNBrak
PayUNatychmiast10 PLN10 000 PLNBrak
TpayNatychmiast10 PLN10 000 PLNBrak

Obsługa klienta

Nie należy zapominać, jak istotny jest wygodny kontakt z konsultantami biura obsługi klienta. W przypadku bukmachera Betcris, gracze mają do dyspozycji kilka wygodnych form kontaktu z pracownikami firmy. Przede wszystkim, mogą zainicjować czat na żywo, który dostępny jest codziennie od godziny 9:00 do 22:00. Oprócz tego, warto skorzystać z formularza zgłoszeniowego poza godzinami pracy biura. Bukmacher udostępnia wreszcie swój adres mailowy, na który można wysłać tradycyjną wiadomość elektroniczną.

TelefonBrakLokalizacjaPolska
Czat na żywoTakOpłatyBrak
E-mail[email protected]Dostępność9:00 – 22:00
JęzykiPolskiCzas reakcjiKilka minut

Betcris zakłady bukmacherskie – jak założyć konto stałego gracza

legalny polski bukmacher Betcris jak założyć konto?

Rejestracja w Betcris jest szyba i nie powinna sprawić kłopotu dla żadnego typera, co więcej Betcris wprowadził modny ostatnio model szybkiej rejestracji bez dowodu, znany również u takich bukmacherów jak STS czy Superbet.

Aby założyć konto w Betcris wystarczy kliknąć przycisk “Rejestracja” po prawej stronie strony głównej i podać takie dane jak nasz adres mailowy, login, którym będziemy się logować na nasze konto, hasło, numer telefonu i podać specjalny kod weryfikacyjny, który przyjdzie do nas drogą SMS. Ostatnim polem jest kod promocyjny Betcris, gdzie musimy wpisać BT100, aby otrzymać powiększony bonus powitalny.

Przedstawiony wyżej formularz rejestracji sprawi, że otrzymamy tzw. konto tymczasowe, aby zaś wpłacić pieniądze i typować wyniki meczów będziemy musieli przejść na konto stałe. Możemy to zrobić poprzez potwierdzenie swojej tożsamości wysyłając skan dowodu osobistego w odpowiedniej zakładce naszego profilu.

Rejestracja z bonusemRejestracja z bonusem

Betcris opinie o bukmacherze

Betcris to jeden z najmłodszych bukmacherów na polskim rynku zakładów wzajemnych. Co wcale nie oznacza, że nie stoi za nim niedoświadczona firma. Bukmacher ten na każdym kroku stara się udowodnić, że jego oferta zakładów bukmacherskich zasługuje na wypróbowanie. Intuicyjny interfejs i wygodna obsługa zakładów przekładają się na pozytywne opinie o Betcrisie. Naszym zdaniem, warto wypróbować tego legalnego polskiego bukmachera i na własnej skórze przekonać się, czy opinie graczy znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Podsumowanie

Betcris nie jest graczem bez zaplecza, widać że posiada wiedzę i doświadczenie, które zdobył prowadząc działalność w krajach Ameryki Południowej. Może mu to znacząco ułatwić drogę do wysokiej pozycji na polskim rynku a w przyszłości zagrozić takim gigantom jak STS czy choćby Fortuna.

Sytuacja jest rozwojowa. Inicjalna oferta Betcris, z którą bukmacher startuje na polski rynek jest jedną z najlepszych i jest porównywalna do rosyjskiego giganta 1xbet i z całą pewnością to dobry początek, dlatego warto śledzić dalsze poczynania tego bukmachera.

FAQ

Czy Betcris jest legalny?

Tak, Betcris jest legalnym bukmacherem, działa na podstawie ważnej licencji na zakłady wzajemnej wydanej przez Ministerstwo Finansów w roku 2019. Numer licencji tego bukmachera to PS4.6831.1.2019

Jakie są bonusy w Betcris?

Bonusami w Betcris są 100 PLN freebetu na start, 50 PLN zwrotu przy częstym obstawianiu sportów wirtualnych, mamy również tzw. Tuesday cashback, gdzie za regularną grę możemy zgarnąć trochę freebetów oraz Betcris+, który polega na zwiększonych wygranych przy większej ilości wydarzeń obecnych na kuponie.

Aktualny kod promocyjny Betcris to?

Póki co bukmacher nie podzielił się z nami swoim kodem bonusowym. Gdy tylko to zrobi, od razu Was o tym poinformujemy!

Aplikacja Betris – jak pobrać?

O aplikacji Betcris na razie mało wiadomo, na stronie bukmachera nie ma żadnych informacji. Być może w niedalekiej przyszłości dowiemy się więcej i bukmacher dołączy do grona operatorów, którzy posiadają polską aplikację w swojej ofercie.

Betcris – czy warto zaufać bukmacherowi?

Z racji tego, że Betcris dopiero wystartował z ofertą nie ma jeszcze wiele opinii o tym bukmacherze, wiadomo jednak że działa on zgodnie z prawem a pierwsze recenzje, z jakimi się spotkał były raczej przychylne. Najbliższe miesiące pokażą czy Betcris opinie będą dobre, jednak na razie wszystko wskazuje na to, że bukmacher daje graczom wiele korzyści na start i może liczyć na ciepłe przyjęcie.

Freebet na start 200PLN!

1 thought on “Betcris”

 1. Marcin pisze:

  Warto 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *