Betters rejestracja

Jak dokonać rejestracji krok po kroku u bukmachera Betters - poradnik

Świat rozwija się niemal każdego dnia. Co chwilę wynajdujemy jakieś udogodnienia, które poprawiają jakość naszego życia. Często jednak występują skutki uboczne w postaci nadmiaru formalności i administracji. Wiedzą coś o tym gracze, którzy muszą zarejestrować konto u bukmachera, żeby w ogóle zagrać. Jak wygląda Betters rejestracja? Wyjaśniamy!

Jak założyć konto w Betters: krok po kroku

Obowiązek rejestracji każdego gracza wynika z tak zwanej ustawy hazardowej. W myśl jej założeń, grać mogą jedynie osoby pełnoletnie, a obowiązek weryfikacji został nałożony na organizatora zakładów. Stąd, każdy bukmacher musi przeprowadzić rejestrację, która stosownej weryfikacji dokona. Na szczęście, rejestracja w Betters jest bardzo krótka. Co musimy zrobić:

 • Na początek udajemy się na stronę główną bukmachera i prawym górnym rogu klikamy przycisk „Zarejestruj”.

Rejestracja krok po kroku u legalnego bukmachera Betters - krok 1 wejdź na stronę oficjalną bukmachera i kliknij przycisk rejestracji w prawym górnym rogu

 • Pojawiło się okno do uzupełnienia danych konta. Uzupełniamy wszystkie informacje, pamiętając, żeby wpisać kod polecający „PROBUKMACHER”, który ułatwi nam życie na starcie.

Rejestracja krok po kroku u legalnego bukmachera Betters - krok 2 usupełnij dane kontaktowe oraz podaj hasło w formularzu rejestracyjnym

 • Teraz czas na nasze dane osobowe oraz źródło pochodzenia środków na grę. Bez obaw, opcji jest tyle że każdy coś wybierze.

Rejestracja krok po kroku u legalnego bukmachera Betters - krok 3 podaj dane osobowe oraz żródło dochodów

 • W ostatnim kroku musimy ustawić limity gry oraz zaakceptować regulaminy. Po uzupełnieniu wymaganych informacji zatwierdzamy.

Rejestracja krok po kroku u legalnego bukmachera Betters - krok 4 ustaw limity gry i zakończ rejestrację

 • To wszystko! Serwis jest dla nas dostępny! Całość zajęła niecałą minutę. Możemy dokonać pierwszej wpłaty oraz obstawiać mecze.

Rejestracja krok po kroku u legalnego bukmachera Betters - krok 5 wpłać swój pierwszy depozyt i obstawiaj mecze

Rejestracja mobilna w Betters

Właściciele urządzeń mobilnych z systemem Android, również mogą dokonać rejestracji z poziomu aplikacji. Konto założymy dokładnie tak samo jak w standardowej przeglądarce. Po zakończonej instalacji wduszamy „zarejestruj” i postępujemy zgodnie z poleceniami. Wszystko będzie wyglądało niemal identycznie jak na stronie www. Również wzorem urządzeń stacjonarnych, nie zależy zapominać o kodzie promocyjnym od „PROBUKMACHER”!

Rejestracja krok po kroku w aplikacji mobilnej Betters - poradnik

Użytkownicy innych systemów lub tacy, którzy nie chcą instalować apki, mogą również dokonać rejestracji poprzez stronę mobilną.

Bonusy za rejestrację

Na świecie nie ma nic za darmo. Betters bukmacher też o tym wie i wzorem konkurencji przygotował ofertę powitalną, która ma zachęcić nowych graczy.

Freebeta o wartości 20 PLN otrzymamy po zagraniu dowolnego zdarzenia za taką samą wartość lub wyższą. Musimy pamiętać, żeby wykorzystać go w ciągu 72 godzin od przyznania na jakiekolwiek zdarzenie z kursem całkowitym 1.8.

Bonusy bukmachera Betters dla nowych graczy na start

Do kompletu otrzymujemy popularną propozycję Cashback. Jeśli postawimy kupon w przedziale 30 – 700 PLN i przegramy, otrzymamy zwrot. Inaczej sprawa wygląda przypadku wygranej, ponieważ Betters postanowił pod hasłem „Wygrywają wszyscy”, zrobić coś po swojemu. Jeśli nasz wygrany kupon będzie się składał z co najmniej 3 zdarzeń i kursie całkowitym minimum 2.5, otrzymamy bonus o wartości połowy stawki netto, maksymalnie 350 PLN.

Dodatkowo, jeśli będziemy mieli szczęście i nasze konto będzie kolejnym pięćdziesiątym zarejestrowany, otrzymamy również dodatkowy Freebet 50 PLN!

PromocjaWartośćWarunki przyznania
Freebet na start20 PLNObstawiamy dowolne zdarzenie za minimum 20 PLN
Cashback 700 PLN30 – 700 PLNObstawiamy dowolne zdarzenie za minimum 30 PLN
Freebet 50/5050 PLNNasze konto musi być 50. kolejnym zarejestrowanym

To jednak nie wszystko w zasobach promocyjnych tego polskiego bukmachera. Regularni gracze skorzystają na innych promocjach, nagradzających regularną grę. Tygodniówka to regularny bonus uzależniony od ilości zakładów na przestrzeni tygodnia. Zgarnąć można prawie 300 PLN. Raisebet to zwiększona wygrana dla dłuższych kuponów (nawet do 20%), a Happy Hours to dedykowana akcja dla subskrybentów sms.

Dodatkowych, okolicznościowych propozycji jest jeszcze więcej. Warto wejść w zakładkę „Promocje” na stronie bukmachera i sprawdzić czy nie czeka tam coś, czego akurat potrzebujemy.

Weryfikacja konta w Betters

Przedstawiliśmy wcześniej w jaki sposób dokonać rejestracji konta. To sprawny proces, który umożliwił nam logowanie, pierwszą wpłatę oraz obstawianie spotkań. To jednak tak zwane konto tymczasowe, które uniemożliwia nam wypłatę środków oraz nakłada limity gry.

Zalety konta stałego u bukmachera Betters - czym się rożni od konta tymczasowego

Do odblokowania wszystkich opcji, musimy dokonać weryfikacji konta, poprzez potwierdzenie tożsamości. Oto co musimy zrobić:

 • Logujemy się do serwisu i przechodzimy do zakładki „Moje dane” (w prawym górnym rogu znajdziemy stosowny skrót).
 • Przechodzimy do zakładki „Dokumenty” i wybieramy rodzaj dokumentu tożsamości, którego chcemy użyć. Załączamy plik zgodnie z wytycznymi.
 • Pozostaje nam poczekać na weryfikację. Czas oczekiwania nie jest jednoznacznie sprecyzowany, ale najczęściej nie przekracza dobry. W końcu to również w interesie bukmachera, żebyśmy mogli swobodnie grać.
 • Ostatnim krokiem będzie uzupełnienie numeru rachunku bankowego w panelu „Moje dane”. Musi to być rachunek, którego jesteśmy właścicielem i na który chcemy otrzymywać wypłaty od Betters.

Logowanie w Betters

Po dopełnieniu wszelkich formalności związanych z rejestracją konta, możemy się zalogować i grać! Oto co trzeba zrobić:

Jak zalogować się na swoje konto?

manual-img
 1. Wejdź na stronę

  Wchodzimy na główną stroną Betters zakłady bukmacherskie. W prawym górnym rogu klikamy ikonę „zaloguj”.

  1
  Wejdź na stronę
 2. Uzupełnij dane

  W nowym oknie uzupełniamy login lub adres e-mail oraz hasło. To te same dane z pierwszego kroku rejestracji.

  2
  Uzupełnij dane
 3. Korzystaj do woli!

  To wszystko! W zależności od naszych potrzeb warto zaznaczyć „Zapamiętaj mnie”, jeśli nie chcemy każdorazowo logować się na danej przeglądarce. Dla zapominalskich, znajdziemy w tym miejscu opcję odzyskiwania hasła, pod linkiem „Zapomniałeś hasła?”.

  3
  Korzystaj do woli!

Dostępne metody płatności

Płatności przeprowadzimy ekspresowo i bez problemu za sprawą pośrednika Przelewy24. To uznana marka, która obsługuje większość firm nie tylko w branży, ale jest również jednym z liderów rynku. 

Metody płatności u nowego legalnego bukmachera Betters - jak możesz wpłacić depozyt

Każdy depozyt jest księgowany natychmiastowo. To żadna sensacja, praktycznie wszyscy bukmacherzy zapewniają takie rozwiązanie, to w końcu również ich interes, żeby gracze przystąpili do obstawiania bez zbędnej zwłoki. Metody zasilenia konta to P24NOW, przelewy online, BLIK, karty płatnicze, Google Pay i Apple Pay. Betters nie pobiera żadnej prowizji, a próg minimalnej wpłaty to zaledwie 1 PLN.

Depozytu dokonamy wchodząc w ustawienia konta -> wpłata. Dodatkowo, u góry ekranu po zalogowaniu będzie widoczny przycisk „Wpłata”. Po ustaleniu kwoty, pojawiają się wcześniej opisane opcje:

Reaiizacja szybkich wypłat - wszystkie sposoby na wypłate wygranej z konta Betters

Sporą zaletą są natychmiastowe wypłaty. To już nie jest standard w branży i coś co warto docenić. Szczegółowa tabela realizacji szybkich wypłat jest dostępna na stronie bukmachera w zakładce „Płatności”. Limit jednorazowej wypłaty wynosi 100 000 PLN. Podobnie jak przy wpłatach, środki przelewamy na swoje konto bankowe wchodząc w ustawienia konta -> Wypłata.

Rejestracja w Betters – wnioski

Betters w niczym nie ustępuje konkurencji w zakresie całej procedury rejestracyjnej. Konto tymczasowe zorganizujemy w minutę, co jest standardem i właściwie ciężko zejść poniżej tej wartości.

Procedura weryfikacji tożsamości stanowi pole do niewielkiej poprawy. Najbardziej nowoczesnym rozwiązaniem jest usługa MojeID. Z jej pomocą nie trzeba robić i zgrywać zdjęć żadnych dokumentów. Z drugiej strony, nie wszystkie banki dysponują taką opcją, więc niektórzy i tak nie mogliby skorzystać z udogodnienia.

Płatności to punkt zdecydowanie na plus. Natychmiastowe wpłaty to żadna sensacja, ale natychmiastowe wypłaty nie funkcjonują wszędzie. Biorąc pod uwagę całokształt, Betters bukmacher wydaje się być dobrze zorganizowanym przedsięwzięciem od strony formalno-organizacyjnej.

Na opinie użytkowników będzie trzeba trochę poczekać. Niestety brakuje obiektywnego źródła w którym gracze mogliby sprawnie i chętnie zostawiać opinie, na wzór sklepów dla aplikacji jak Google Play czy App Store.

FAQ

Czy rejestrację mogę zrobić na telefonie?

Tak. Rejestracja na urządzeniach mobilnych jest możliwa zarówno przez aplikację jak i stronę mobilną.

Jaki kod bonusowy wpisać przy rejestracji w Betters?

Kod „PROBUKMACHER” zapewnia bonus, który ułatwi nam start.

Kto może zarejestrować konto w Betters?

Wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat mogą zarejestrować konto w Betters i uczestniczyć w legalnych zakładach.

Piotr

Urodzony w 1994 roku. Interesuje się tematyką digital marketingu. Uważnie śledzi trendy na rynku bukmacherskim, Prywatnie pasjonat literatury i obstawiania meczy e-sportowych. Prowadzi internetowy kwartalnik „Strona Czynna”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.