3.1
 • Szeroka oferta
 • Sprawnie działający portal internetowy
 • Wygodna i stabilna aplikacja mobilna
 • Dostęp do statystyk i streamingu
 • Prawie 500 punktów stacjonarnych w Polsce
Android
IOS
Mobile
3.1

Fortuna - aktualny kod promocyjny - 27.01.2023

Popularny buk Fortuna przygotował pakiet powitalny z kodem bonusowym, a do zgarnięcia jest w sumie 2770 PLN! Cashback 600zł, bonus od pierwszego depozytu do 2150zł, a za pełną rejestrację darmowy zakład o wartości 20zł czekają na Ciebie!

Skopiuj kod

99 kopii w tym tygodniu

Jaki jest Fortuna kod promocyjny 2023?

Aktualnie obowiązujący u bukmachera Fortuna kod promocyjny to „PROBUKMACHER”. Pamiętaj, żeby podać go podczas rejestracji nowego konta, a otrzymasz wtedy dostęp do pełnego pakietu na start. Fortuna bonus powitalny 2023 składa się z następujących promocji:

20 PLNFreebet bez depozytuTylko z kodem promocyjnym
600 PLNCashback zakład bez ryzykaUbezpieczenie pierwszego kuponu na wypadek przegranej
Do +50%Podwyższone wygrane z kuponów AKOIm więcej zakładów na kuponie, tym większy procent dodatkowy

Bonus bez depozytu 20 PLN

Na stronie bukmachera Fortuna freebet uzyskać może każdy nowy gracz. Jednakże, nie jest to tradycyjny element pakietu powitalnego. Okazuje się bowiem, że bukmacher dzieli się z graczami punktami lojalnościowymi FKP, które wymienić można na dodatkowy bonus bez depozytu.

Jak odebrać bonus?

Fortuna Klub Plus to program lojalnościowy, który pozwala gromadzić punkty i zyskiwać kolejne promocje. Bonus bez depozytu na start można odebrać w następujący sposób:

 1. Zarejestruj się z kodem promocyjnym, żeby otrzymać punkty FKP.
 2. Za rejestrację dostaniesz aż 2800 punktów.
 3. W sklepie klubowym Fortuny wymień otrzymane punkty na freebet o wartości 20 PLN.

Dodatkowe warunki

Warto mieć na uwadze kilka warunków dodatkowych, jakimi rządzi się ten bonus powitalny:

 • Dostęp do bonusu możliwy jest wyłącznie w ciągu 3 dni od daty rejestracji.
 • Za pomocą darmowego zakładu można obstawiać dowolne zdarzenia i kupony.
 • Wygrane nie podlegają warunkom obrotu.
 • Fortuna freebet nie dotyczy sportów wirtualnych oraz gier karcianych
 1. Cashback 600 PLN + bonus od wpłaty 2150 PLN + freebet 20 PLN!
  Ważne do 31 grudnia, 2022

  Skopiuj kod

Fortuna kod promocyjny a rejestracja z kodem

Na wstępie należy zaznaczyć, że czeka na Ciebie przygotowana prze bukmachera Fortuna szybka rejestracja. W praktyce przekłada się to na brak konieczności weryfikacji konta od razu po jego założeniu. Skan lub zdjęcie dowodu tożsamości można przesłać później, już przy pomocy swojego profilu bukmacherskiego.

Fortuna rejestracja z kodem bonusowym w 2023 roku wygląda następująco:

 • Krok 1. Wejdź na stronę internetową bukmachera (lub otwórz aplikację mobilną Fortuna). Kliknij przycisk z napisem „REJESTRACJA”, który widnieje w prawym górnym rogu ekranu. Otworzy się wówczas formularz rejestracyjny.
Rejestracja u bukmachera Fortuna krok 1
 • Krok 2: W odpowiednich lukach uzupełnij podstawowe informacje na swój temat. Pierwsza plansza przeznaczona jest na wpisanie danych personalnych. Podaj swój pseudonim, hasło, PIN kod – będą one potrzebne do logowania. Wpisz też swoje imię, nazwisko, adres mailowy, numer telefonu i PESEL. 

Uwaga! Ten krok rejestracji to również miejsce, gdzie należy wpisać aktualny Fortuna kod promocyjny. Na koniec zaznacz jeszcze wymagane zgody i oświadczenia, po czym przejdź do kolejnego etapu rejestracji.

Rejestracja u bukmachera Fortuna
 • Krok 3: Po uzupełnieniu danych, pora na weryfikację skrzynki mailowej. Na podany wcześniej adres przesłany zostanie link aktywacyjny. Należy go kliknąć, by potwierdzić chęć założenia konta. Gdy aktywacja się powiedzie, ukończysz proces rejestracyjny. Wówczas otworzy się przed Tobą logowanie do konta bukmacherskiego (przycisk umieszczono obok rejestracji).

Zakład bez ryzyka do 600 PLN w Fortunie

cashback na start u bukmachera fortuna

Dostępny u bukmachera Fortuna zakład bez ryzyka pozwoli Ci zabezpieczyć pierwszy kupon przed przegraną. Promocja o nazwie cashback to nic innego, jak zakład bez ryzyka. W przypadku zagrania pierwszego kuponu możesz wygrać pełną kwotę lub odzyskać zwrot stawki do 600 PLN.

Jak odebrać bonus?

Pamiętaj jednak, że chcąc skorzystać z promocji, musisz ją najpierw włączyć. W tym celu trzeba:

 1. Założyć konto i zalogować się
 2. Przejść na swoje konto bukmacherskie do zakładki „Moje bonusy”.
 3. Po aktywacji premii, Twoje pierwsze zagranie zostanie „ubezpieczone” na wypadek przegranej.

Dodatkowe warunki

Odzyskany w ten sposób zwrot stawki pojawia się w postaci środków bonusowych, którymi trzeba obrócić, by je odblokować. Dodatkowe warunki promocji działają następująco:

 • Wystarczy zagrać kupon z dowolnym kursem, co jest niezwykle atrakcyjnym warunkiem.
 • Najwyższa kwota cashbacku wynieść może 600 PLN.
 • Promocja działa przez 30 dni od zagrania.
 • Na zwrot stawki należy zaczekać maksymalnie do 3 dni.

Bonus powitalny 50% od drugiej wpłaty do 200 PLN

Po dawnym bonusie od depozytu 2150 PLN nie ma ani śladu, ale bukmacher Fortuna przygotował nową alternatywę dla tej oferty. Mowa tutaj o możliwości zgarnięcia 50% od drugiej wpłaty na konto depozytowe, zaś bonus ten może wynieść maksymalnie 200 PLN.

Jak odebrać bonus?

Jeżeli chcesz otrzymać ten niewielki bonus od drugiego depozytu, pamiętaj, żeby wpisać w rejestracji Fortuna kod promocyjny. Następnie, warunki odblokowania promocji wyglądają tak:

 1. Po wpłacie pierwszego depozytu, wrzuć kasę na konto po raz drugi.
 2. Aktywuj bonus od drugiej wpłaty w ciągu 2 dni, natomiast w przeciągu 3 dokonaj wpłaty.
 3. Bonus od depozytu do 200 PLN otrzymasz natychmiast po spełnieniu podstawowych warunków.

Dodatkowe warunki

Warto zwrócić uwagę na kilka szczegółowych reguł, jakimi rządzi się ten bonus Fortuna:

 • Bonus wypłacany jest w postaci punktów lojalnościowych FKP, gdzie 1 PLN = 140 punktów.
 • Maksymalna wartość bonusu to 50% od drugiej wpłaty do kwoty 200 PLN.
 • Żeby uzyskać maksymalny bonus, należy wpłacić 400 PLN na konto gracza.
 • Bukmacher Fortuna nie przewidział warunków obrotu bonusem.

Pozostałe promocje bukmacherskie w Fortuna

Fortuna zaczełą częściej przyznawać bonusy! To bardzo cieszy! Czego możemy się spodziewać? Sprawdźmy! Okazuje się, że oferta bonusowa tego legalnego bukmachera często podlega pewnym zmianom. Niemniej jednak warto sprawdzić, jakie bonusy czekają na Ciebie podczas gry, a jest ich całe mnóstwo!

Happy Hours

Promocja Happy Hours u bukmachera Fortuna

Klasyczna promocja w Fortunie to jej znane i lubiane „Happy Hours”. Akcja promocyjna pozwala grać bez podatku na odpowiednich kuponach AKO. Ważne, by na kuponie znalazły się co najmniej 3 zdarzenia z kursem minimalnym 1.30. Stawka musi wynieść przynajmniej 2 PLN.

Oferta działa dla zakładów live w trybie 24/7. Z kolei zakłady prematch można obstawiać bez podatku wyłącznie w soboty i niedziele od godziny 12:00 do 15:00. Co miesiąc bukmacher publikuje też dodatkowe dni oraz godziny „Happy Hours”, które sprawdzić można na stronie promocji.

Hit dnia

Ta opcja pod względem technicznym nie jest tradycyjnym bonusem, ponieważ nie trzeba jej w żaden sposób odblokowywać. Opcja na hit dnia dotyczy najciekawszych zdarzeń, dla których bukmacher podwyższył kursy. W ten sposób, dla konkretnych meczów sportowych można w Fortunie znaleźć najwyższe kursy na rynku. Dotyczy to zwykle zakładów dwudrogowych 12 oraz trzydrogowych 1X2.

Superoferta+

Superoferta+ Fortuna

Obok hitów dnia można też znaleźć dodatkową zakładkę, która tym razem dotyczy obstawiania kuponów AKO. Im więcej zakładów na faworytów spotkań postawisz, tym większy będzie Twój kurs całkowity na kuponie. Szczegóły działania tej akcji promocyjnej najlepiej prześledzić na powyższej grafice, gdzie doskonale widać, jak rośnie kurs wraz z kolejnymi zakładami na kuponie.

Ekspert+

Ekspert+ Fortuna

W ramach akcji Ekspert+ bukmacher Fortuna bonus przygotował dla wszystkich graczy, którzy biorą udział w danych zakładach. Jest to akcja typu jackpot, gdzie do podziału między wszystkich wygranych uczestników jest określona suma. W momencie, gdy piszemy te słowa, pula nagród wynosi 20 000 PLN.

AKO bonusy

AKO bonusy fortuna

Każdy nowy gracz może też skorzystać z dodatkowej akcji promocyjnej, która obejmuje u bukmachera Fortuna bonus AKO. Maksymalnie można powiększyć swoje wygrane na kuponach nawet o dodatkowe 50%. Co ważne, promocja ta obejmuje zarówno obstawianie kuponów akumulacyjnych przez Internet, jak też stacjonarnie w punktach.

Bonus AKO Fortuna działa w zakresie od +7% do +50% w zależności od liczby zdarzeń na kuponie. Im więcej zakładów, tym wyższy dodatek procentowy do potencjalnej wygranej. Należy pamiętać, że akcja promocyjna dotyczy wyłącznie kuponów na zakłady z oferty przedmeczowej. Minimalna liczba zakładów na kuponie to 5, a minimalny kurs każdego wydarzenia wynosi 1.30.

Mistrzostwa typerów

Ten rodzaj akcji promocyjnej to kolejny sportowy jackpot, ale tym razem o randze ogólnopolskiej. Udział w zabawie biorą wszyscy zarejestrowani gracze, którzy korzystają z oferty Fortuny. Warto jednak zaznaczyć, że tylko 50 najlepszych otrzyma nagrody, a są nimi punkty FKP, jakie wymienić można na dodatkowe nagrody. Promocja ta jest ograniczona czasowo i nie stanowi stałej oferty promocyjnej w Fortunie.

Farciarz

Środa z Fartem - czerwiec

Kolejna powracająca co jakiś czas promocja dotyczy specjalnego zagrania w konkretnym dniu tygodnia. Mowa o środzie i godzinach pomiędzy 18:00 a 20:00. Należy wówczas wpłacić depozyt za minimum 50 PLN, a następnie zagrać za taką stawkę na kuponie z przynajmniej 4 zdarzeniami. W przypadku nieudanego rozstrzygnięcia jednego z nich, otrzymasz zwrot w postaci punktów FKP.

Godziny mistrzów live

Godziny Mistrzów live - czerwiec

Tym razem akcja promocyjna, jaka działa w każdy poniedziałek. Przyda się Fortuna kod promocyjny dostępny na stronie bukmachera, który trzeba wykorzystać pomiędzy godziną 16:00 a 18:00. Wpłać minimum 30 PLN, a następnie obstaw dowolne wydarzenie z oferty live. Przegrana oznacza możliwość odzyskania stawki w postaci punktów FKP.

Sobotnia dokładka

Dokładka - czerwiec

Co sobotę w godzinach 12:00 – 15:00 również czeka na Ciebie atrakcyjny bonus dodatkowy. Wpłać minimum 50 PLN i zagraj za taką samą stawkę, żeby wziąć udział w promocji. Tym razem jednak bonus dotyczy wygranych kuponów, a zyskać można dodatkową wygraną – znów w punktach FKP.

Poleć przyjaciela

Poleć Przyjaciela

Wygeneruj kod polecający, roześlij swoim znajomym, a będziesz mógł zyskać dodatkowe bonusy. Za każdego zarejestrowanego przyjaciela otrzymasz 20 PLN w formie punktów lojalnościowych FKP. W ciągu roku możesz w sumie nazbierać punktów na łączną wartość 400 PLN.

Opcja early cashout

Obawiasz się, że postawiony kupon nie wejdzie? Niepotrzebny Ci Fortuna kod promocyjny, żeby skorzystać z promocji early cashout! Dostępność tej wyjątkowej opcji sprawdzisz wygodnie na swoim profilu bukmacherskim w zakładce poświęconej aktywnym kuponom. Jeśli możesz zamknąć kupon przed jego pełnym rozstrzygnięciem, zyskasz możliwość odbioru części wygranej. Pamiętaj, że kupon nie może zawierać wydarzeń już rozliczonych jako przegrane.

Fortuna Klub Plus – program lojalnościowy

fortuna klub plus

Jak już wcześniej wspominaliśmy, bonus powitalny Fortuna obejmuje również punkty lojalnościowe. Gromadzi się je i wymienia na dodatkowe promocje w ramach programu Fortuna Klub Plus. Wykorzystany podczas rejestracji kod promocyjny eFortuna powoduje, że na start otrzymujesz 2800 punktów lojalnościowych. Wymienisz je bez problemu na freebet o wartości 20 PLN.

Na czym polega bonus Fortuna Klub Plus?

na czym polega fortuna klub plus

Chcąc sprawdzić, na co wymienić możesz punkty lojalnościowe, przejdź do zakładki „E-shop”. Rozpisane są tam wszystkie bonusy, a także ich dostępność. Żeby móc je „zakupić” należy najpierw uzbierać odpowiednią liczbę punktów FKP.

Punkty lojalnościowe bukmacher rozdaje za każdy postawiony zakład, przy czym każde wydane 2 PLN to 1 punkt. Jednego dnia można maksymalnie zdobyć 300 punktów.

Czy bonus lojalnościowy ma datę ważności?

Otrzymane punkty nie tracą ważności i nie podlegają limitom czasowym. Oznacza to, iż gracz może zamienić je na nagrody w dowolnym momencie. Punkty ulegają wyzerowaniu wyłącznie w sytuacji, gdy gracz zdecyduje się zamknąć swoje konto bukmacherskie. Wtedy też nie ma możliwości odzyskania zgromadzonych punktów FKP.

Fortuna metody płatności

Paysafecard u bukmachera Fortuna

Zakłady bukmacherskie Fortuna obstawiać można dopiero wtedy, kiedy wpłacisz środki pieniężne na konto depozytowe. Możesz wykonać to przy pomocy kilku metod płatności błyskawicznych, które natychmiast podlegają księgowaniu na Twoim koncie. Sposoby na wpłatę depozytu w Fortunie zapewniają całkiem szeroki wybór, a mianowicie:

 • Karty płatnicze Visa i MasterCard
 • BLIK
 • PayU
 • Skrill
 • TPay
 • Apple Pay
 • Wpłaty w punktach stacjonarnych bukmachera

Limity wpłat są całkiem wygodne, gdyż minimalna kwota wpłaty do 1 PLN, zaś maksymalna wynosi 100 tys. PLN.

Jak wpłacić depozyt po raz pierwszy?

Mając już wiedzę na temat dostępnych metod płatności, pora skorzystać z tych użytecznych informacji. Zobacz, w jaki sposób łatwo i szybko możesz zasilić swoje konto depozytowe w serwisie Fortuna:

 1. Zaloguj się i przejdź na swój profil.
 2. Znajdziesz tam zakładkę poświęconą wpłatom i wypłatom.
 3. Przejdź do sekcji wpłat na konto depozytowe.
 4. Podaj wartość wpłacanego depozytu, a także wybierz metodę płatności.
 5. Postępuj zgodnie z wyświetlanymi na ekranie instrukcjami.

Jak postawić zakład w Fortunie?

Jak postawić zakład w Fortunie?

Gdy zalogujesz się na swoje konto bukmacherskie, możesz wykorzystać otrzymany od bukmachera Fortuna bonus powitalny. Jeden z nich dotyczy darmowego zakładu bez depozytu. Warto zatem przyjrzeć się, w jaki sposób można szybko postawić zakład u tego legalnego polskiego bukmachera:

 1. Wchodząc na stronę eFortuna.pl po prawej stronie znajdziesz rozwijane menu ze wszystkimi dostępnymi zakładami.
 2. Są tam rozpisane dyscypliny, ligi oraz turnieje, jakie typować można w formie przedmeczowej.
 3. Na górnym pasku nawigacyjnym bukmacher umiejscowił też zakładki poświęcone zakładom live, sportom wirtualnym oraz grom karcianym.
 4. Wystarczy wybrać interesujące Cię wydarzenie, a następnie kliknąć odpowiednie pole z kursem obok konkretnego zakładu.
 5. Spowoduje to dodanie go do kuponu, którego podgląd znajduje się po prawej stronie ekranu.
 6. Następnie, należy określić swoją stawkę w polu opisanym hasłem „Do zapłaty”.
 7. Poniżej pojawi się możliwa wygrana podpisana skrótem EWK.
 8. Zagraj swój kupon Fortuna i czekaj na rozstrzygnięcie wszystkich zdarzeń! Powodzenia!

Fortuna kod promocyjny – podsumowanie

Legalny bukmacher Fortuna

Zastanawiasz się, czy warto zaufać bukmacherowi, wykorzystać Fortuna kod promocyjny, a także obstawiać u tego bukmachera zakłady sportowe? Prawdę mówiąc, na polskim rynku bukmacherskim istnieje kilku bardziej atrakcyjnych bukmacherów. Choć opisana przez nas Fortuna rejestracja bonus na start ma bardzo przyzwoity, to jednak bukowi brakuje innych atutów.

Jeżeli jednak zdecydujesz się założyć konto u tego legalnego polskiego bukmachera, pamiętaj, by użyć podczas rejestracji kod promocyjny Fortuna. Dzięki niemu odblokujesz na stronie eFortuna bonus od wpłaty i kilka innych promocji. Sprawdź też oferty pozostałych bukmacherów w Polsce, aby wybrać najlepsze miejsce do typowania zakładów online.

FAQ

To zależy od otrzymanego bonusu. Przykładowo, wartością otrzymanego cashbacku należy zagrać wyłącznie raz na dowolnym kuponie. Sprawdź warunki obrotowe pozostałych promocji w naszym powyższym tekście.

Tak, jeżeli wpiszesz podczas rejestracji Fortuna kod promocyjny 2022, uzyskasz dostęp do pełnego pakietu powitalnego. Jeden kod odblokowuje wszystkie promocje jednocześnie.

Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto bukmacherskie. W zakładce „Moje bonusy” sprawdzisz, czy wykorzystałeś już eFortuna kod promocyjny w pełni.

Stali gracze mogą liczyć na program lojalnościowy Fortuna Klub Plus, a także promocję „Happy Hours” na grę bez podatku. Do tego od czasu do czasu pojawiają się też bonusy ograniczone czasowo.

Tak, nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z bonusu przed weryfikacją konta stałego.

Dodaj komentarz

21

 • Robert  
  Robert  

  Gram u bukmacherów od lat, ale jakoś zawsze omijałem tych starych wyjadaczy, może czas wciąż ten kod fortuna promocyjny i założyć w końcu tutaj konto…

 • Witold  
  Witold  

  na stronie fortuna darmowe 20 zł mozna zyskac w formie freebeta sprawdzcie sami

 • Daniel  
  Daniel  

  no i sikalafą, kod promocyjny fortuna 2022 cashback myk lecimy dalej

 • Karol  
  Karol  

  Dzięki, kod działa spoko, tylko gdzie jest Fortuna bonus od depozytu? ;(

  • author-avatar
   Dawid Żurawski

   Hej, Karol! Fortuna przygotowała bonus od drugiego depozytu, którego maksymalna wartość wynosi 200 PLN!

 • Alex  
  Alex  

  Wykorzystałem kod promocyjny fortuna, który tu podaliście i udało się wszystko ładnie odblokować.

 • Piotr  
  Piotr  

  Fajnie, że dajecie nam Fortuna promo kody i to aktualne

 • Krystian  
  Krystian  

  Najlepsze kody promocyjne Fortuna ma już za sobą, ale dzisiaj ten cashback też nie wygląda jakoś najgorzej

 • Dawid  
  Dawid  

  Dzięki Wam poznałam wszystkie bonusy w fortuna i teraz już na 100% wiem, że nie chcę tam rejestrować konta 🙂

 • Leon  
  Leon  

  u bukmachera fortuna bonus dla nowych graczy jak zwykle bdb i dla mnie bomba

 • Stefan  
  Stefan  

  Czy Fortuna bonus na start działa też w aplikacji mobilnej?

  • author-avatar
   Dawid Żurawski

   Tak! Możesz zgarnąć bonus powitalny zarówno w aplikacji iOS, jak również w apce dla Androida.

 • Grzegorz  
  Grzegorz  

  Na stronie efortuna bonus ako działa całkiem sprawnie, mi się generalnie podoba.

 • Ksawery  
  Ksawery  

  Nie wiem, mi się ten Fortuna zakład bez ryzyka akurat podoba, nie rozumiem skąd ten hejt…

 • Ludwik  
  Ludwik  

  I Fortuna i STS bonus dla starych graczy ma najlepszy, w końcu to najstarsi bukmacherzy w naszym kraju!

 • Stefan  
  Stefan  

  Zaklad bez ryzyka Fortuna nie jest aktualnie najwyższym bonusem tego typu w naszym pięknym kraju, polecam sprawdzić innych buczków

 • Bartłomiej  
  Bartłomiej  

  Mi się bonus na start Fortuna podoba i wgl ten buczek spoko całkiem

 • Jakub  
  Jakub  

  Szukam kod rabatowy Fortuna dla bonusu od depozyt

 • Franciszek  
  Franciszek  

  Czy w Fortuna zwrot stawki nie mógł być trochę wyższy??

 • Filip  
  Filip  

  Już sama Fortuna rejestracja bonus daje mocno okrojony, a i te promocje dla starych klientów też takie nieciekawe, ja chyba podziękuję

 • Igor  
  Igor  

  jak dla mnie to kazdy kolejny promocyjny fortuna kod daje coraz to mniej bonusow czy sie myle chyba nie