4.5

BetX Aplikacja Pobierz na Android & iOS

BetX Aplikacja Pobierz na Android & iOS

Szybko, przyjemnie i wygodnie! Takie korzyści płyną z używania aplikacji BetX! Linki do pobrania znajdziesz poniżej, więc graj mobilnie jeszcze dziś!

BetX Aplikacja Pobierz na Android & iOS

BetX aplikacja mobilna – jak pobrać?

Pobieranie oraz instalacja apek na telefonie czy tablecie to zwykle bułka z masłem. W przypadku bukmachera BetX aplikacja mobilna dostępna jest już teraz na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Dzięki niej, możesz komfortowo obstawiać zakłady bukmacherskie, korzystać z ofert dodatkowych, a także bonusów i promocji. W niniejszym artykule przedstawiamy, jak działa aplikacja BetX i czy warto z niej korzystać. Sprawdź już teraz!

Jak pobrać BetX na Android?

Użytkownicy oprogramowania mobilnego Android mogą śmiało pobierać plik instalacyjny BetX apk bezpośrednio ze strony bukmachera. Pokażemy Ci, w jaki sposób działa pobieranie, instalacja oraz korzystanie z apki mobilnej BetX.

Betx android wersja

Przekonajmy się jak wypadają najlepsze aplikacje bukmacherskie w testach i czy BetX znalazł się pośród nich. Niestety nie znajdziemy aplikacji BetX w sklepie Play, lecz należy użyć strony bukmachera. Cały proces jest banalnie prosty i zajmuje łącznie około minuty.

Instalacja BetX na Androidzie

Poradnik - Instalacja apki BetX na Androidzie - Probukmacher

Sprawdź jak dokładnie przebiega proces instalacji aplikacji BetX na telefonach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / tablet
Oprogramowanie: Aplikacja Mobilna
Czas instalacji: 2 min
 1. Strona bukmachera

  Na tablecie lub telefonie otwórz stronę internetową bukmachera.
  1
 2. Menu

  Rozwiń Menu po lewej stronie i wybierz zakładkę Aplikacja
  2
 3. Pobierz

  Kliknij w odpowiednim miejscu „Pobierz aplikację”
  3
 4. Zgoda instalacji

  Wyraź zgodę na instalację aplikacji na swoim urządzeniu.
  4
 5. Instalacja zakończona

  Twój telefon lub tablet poinformuję Cię o zainstalowaniu aplikacji. Następnie wciśnij Otwórz.
  5
 6. Korzystaj do woli!

  Voila! Aplikacja jest gotowa do użycia i możesz zalogować się na swoje konto lub utworzyć nowe!
  6
Rozmiar29.30 MB
Aktualna Wersja5.0.0-20220711001
KompatybilnośćWymagany Android 5.0 lub nowszy
CenaZa darmo
Przeznaczenie18+
KategoriaSport

Jak pobrać BetX na iOS?

Apkę BetX można bez problemu pobrać z App Store.

Żeby móc cieszyć się aplikacją bukmachera na swoim urządzeniu marki Apple, wystarczy prześledzić poniższe kroki:

 • Otwórz App Store na swoim iPhonie lub iPadzie.
 • Wpisz nazwę bukmachera, aby namierzyć profil, gdzie znajduje się BetX aplikacja dla iOS.
 • Pobierz aplikację ze sklepu, a następnie zainstaluj ją na swoim urządzeniu.
 • Po kilku chwilach możesz uruchomić BetX App.
Rozmiar69,1 MB
Aktualna Wersja1.124.4
KompatybilnośćWymagany iOS 11.0 lub nowszy. Kompatybilny z iPhone, iPad i iPod.
CenaZa darmo
Przeznaczenie18+
KategoriaSport
Pobrać aplikację mobilną Betx na IOS

Rejestracja mobilna

Dostępna w BetX aplikacja pozwala również szybko założyć nowe konto. Proces rejestracji nie powinien sprawić nam żadnych problemów. żeby to zrobić, należy wypełnić formularz standardowymi informacjami takimi jak nazwa użytkownika, hasło, adres email oraz numer telefonu, na który dostaniemy kod weryfikacyjny. Kod ten jesteśmy zobowiązani wpisać w następnym okienku, które nam się pojawi. Wystarczy, że prześledzisz poniższe wskazówki, żeby bez trudu zarejestrować świeżutki profil u tego bukmachera:

 1. Pobierz, a następnie zainstaluj aplikację na telefonie lub tablecie.
 2. Otwórz apkę na swoim urządzeniu, po czym przejdź do rejestracji.
 3. Uzupełnij formularz, a także podaj kod bonusowy.
 4. Zaznacz wymagane zgody, jak też i oświadczenia.
 5. Zakończ rejestrację, aktywuj konto linkiem w mailu, a na koniec zaloguj się na swój nowy profil.

BetX aplikacja i dostępne promocje

BetX aplikacja oferuje szereg korzyści dla graczy. Postaramy się przedstawić najciekawsze z nich z dokładnym opisem co należy zrobić, aby wziąć udział w danej promocji.

Przedstawione poniżej promocje i bonusy nie są dostępne bezterminowo. Pamiętajmy, że bukmacher może dokonać aktualizacji, przez co na rzecz opisanych bonusów, pojawią się inne, nowe promocje.

Bonus powitalny do 850 PLN

Jest to bonus dostępny tylko dla nowych graczy. Z naszym kodem promocyjnym pakiet powitalny daje Ci dodatkowy freebet o wartości 50 PLN. Poza tym, możesz otrzymać cashback, bonus od depozytu i parę innych freebetów na lepszy start. Wystarczy zarejestrować konto w BetX i wpłacić minimalny depozyt w wysokości 10 PLN. Całkowita wartość wszystkich bonusów wynieść może nawet 850 PLN.

Zgarnij pakiet bonusowy na start dzięki tym trzem prostym krokom:

 1. Postaw pierwszy zakład za całą kwotę pierwszego depozytu (min. 10 PLN) i zabezpiecz 50% stawki swojego pierwszego zakładu do kwoty 500 PLN. Jeżeli zakład okaże się przegrany – otrzymasz 50% swojej stawki w gotówce. Zakład spełniający warunki promocji: min. AKO 2, min. kurs ogólny 2.50.
 2. Dokonaj dwukrotnego obrotu środkami, pochodzącymi z depozytu spełniającego warunki promocji i odbierz freebet o wartości 50% wpłaty. Zakłady spełniające warunki promocji: min. AKO 3, min. kurs ogólny 2.50.
 3. Dokonaj trzykrotnego obrotu środkami, pochodzącymi z depozytu spełniającego warunki promocji i odbierz bonus wypłacony w gotówce o wartości 50% wpłaty. Zakłady spełniające warunki promocji: min. AKO 3, min. kurs ogólny 2.50.

Zgoda buduje – freebet 30 PLN

W trakcie procesu rejestracji zaznacz zgody marketingowe oraz dokonaj weryfikacji konta. Po dokonaniu obrotu środkami własnymi (kwota min. 10 PLN) oraz rozliczeniu zawartych zakładów do Twojego konta zostanie przypisany freebet o wartości 30 PLN.

Bonus mobilny BetX

W ramach pakietu powitalnego dla nowych graczy, bukmacher BetX przygotował też specjalny bonus mobilny. Możesz otrzymać 20 PLN w formie freebetu, jeżeli spełnisz wymagania tej promocji. Należy zagrać kupony ze stawką minimalną 10 PLN właśnie przy pomocy aplikacji BetX.

Oferta specjalna tylko dla Czytelników Probukmachera

Zarejestruj się w BetX z naszym kodem promocyjnym! Wykonaj pierwszy depozyt na kwotę min. 100 PLN i dokonaj dowolnego obrotu środków (min. 10 PLN). Kiedy zakłady zostaną rozliczone – odbierz 50 PLN freebet.

Różnice pomiędzy aplikacją a wersją mobilną

Różnica pomiędzy aplikacją mobilną a wersją mobilną legalnego bukmachera Betx

Jeżeli chodzi o różnice, jakie oferuje wersja mobilna oraz BetX aplikacja, najlepiej zaprezentować je w poniższej formie:

 • Aplikacja jest bliźniaczo podobna do mobilnej wersji buka BetX, bowiem posiada bardzo podobny wygląd oraz te same funkcje.
 • Z aplikacji możemy korzystać z dowolnego miejsca, a jedyne co jest potrzebne, to nasz smartphone oraz dostęp do Internetu, a to wszystko zapewnia dużą wygodę podczas użytkowania.
 • Wersja mobilna nie posiada znaczącej przewagi nad aplikacją, gdyż trzeba do niej przechodzić przy pomocy przeglądarki, za każdym razem logując się do systemu.
 • Aplikacja posiada prostszy układ graficzny, który jest znacznie bardziej przyjazny dla klienta.

Metody płatności w BetX

Bukmacher BetX nie posiada wiele opcji płatności, lecz te podstawowe, najczęściej używane są dostępne. Wpłaty na nasze konto możemy dokonać w 3 sposobach:

 • Przy użyciu BLIKA – najszybsza metoda polegająca na wpisaniu kodu z aplikacji.
 • Mastercard i Visa – wpłacasz przy użyciu karty płatniczej lub kredytowej.
 • Dotpay – szybki przelew internetowy.

Jak doładować swoje konto w BetX krok po kroku – zobacz instrukcję, żeby ułatwić sobie ten proces:

 • Zaloguj się na swoim koncie, a następnie przejdź do sekcji wpłat.
 • Wybierz metodę płatności spośród dostępnych, a także określ kwotę depozytu.
 • Postępuj według wytycznych pośrednika płatności, żeby sfinalizować wpłatę.
 • Bukmacher zaksięguje pieniądze natychmiastowo.
Wpłata depozytu w aplikacji mobilnej BetX

Z kolei kwestia wypłat również nie należy do najbardziej skomplikowanych, a wygląda w następujący sposób:

 • Zaloguj się na swoje konto, a następnie wejdź do sekcji wypłat.
 • Pamiętaj, że wypłata możliwa jest wyłącznie po weryfikacji konta.
 • Wpisz żądaną kwotę wypłaty, po czym zatwierdź chęć realizacji przelewu.
 • Poczekaj na potwierdzenie, a także zaksięgowanie transferu w banku.

Opinie na temat aplikacji bukmachera BetX

BetX to stosunkowo młody, polski bukmacher, który jednak potrafi przyciągnąć nowych klientów atrakcyjnymi bonusami.

Poza tym, bukmacher wypada całkiem przyzwoicie na tle swoich konkurentów jeśli chodzi o ofertę, a także w kwestii cyklicznych bonusów, które mogą ucieszyć typerów.

Układ strony na samym początku może wydawać się dość chaotyczny, ale jest to tylko i wyłącznie kwestia przyzwyczajenia i nie powinno nam to sprawić żadnych problemów.

Aplikacja mobilna zapewnia błyskawiczny dostęp do naszych kuponów i zakładów i dzięki niej możemy korzystać z oferty z dowolnego miejsca w kraju. Minusem może być fakt, że na ten moment bukmacher nie przygotował żadnej promocji związanej z pobraniem, instalacją czy postawieniem pierwszego zakładu z aplikacji mobilnej BetX.

Niemniej jednak bukmacher nie dość, że posiada bardzo przyzwoitą ofertę, to dysponuje też różnymi rynkami jak chociażby zakłady HT/FT czyli Do Przerwy / Koniec Meczu, których nie znajdziemy u innych, rzekomo najlepszych bukmacherów w Polsce. Kto wie, jeśli bukmacher byłby w stanie zapewnić lepsze kursy lub poszerzył rynki, chociażby o handicapy azjatyckie, to może znalazłby się w czołówce najlepszych polskich bukmacherów? Niemniej jednak warto dać im szansę i skorzystać z oferty BetX!

FAQ

Typowanie zakładów w apce bukmachera działa podobnie, jak na stronie www, a więc poprzez kliknięcie kursu i dodanie go do kuponu.

Za pobranie apki masz 20 ziko we freebecie. Ponadto, nasz kod promo daje Ci freebet 50 PLN. Oprócz tego, dostaniesz cashback (50% do 250 PLN), freebet (50% do 250 PLN) bonus od wpłaty (50% do 250 PLN) i jeszcze jeden freebet za weryfikację 30 PLN.

Przejdź na stronę mobilną bukmachera, gdzie znajdziesz plik instalacyjny BetX apk dla Androida do pobrania.

BetX aplikacja dla użytkowników iOS dostępna jest w sklepie App Store, więc możesz pobrać ją właśnie przez ten program.

Tak, BetX jest legalnym bukmacherem, który otrzymał licencję wydawaną przez Ministerstwo Finansów.

Tak, można odbyć live chat z konsultantem oraz napisać maila na adres info@ebetx.pl

Dodaj komentarz

0

 • Krystian  

  Oferta zakładów na telefon mogłaby być ciut bardziej rozwinięta, bo BetX nieco odstaje od reszty. Ja jednak kibicuje młodym bukmacherom i dlatego obstawiam w BetX, Betcris no i u Fuksiarza.

 • Juliusz  

  Nareszcie! Teraz tylko czekać na tonę aktualizacji i może aplikacja będzie działać szybciej i bez zawieszania.

 • Maciej  

  Apka nie jest perfekcyjna, ale po kolejnej aktualizacji powinna działać o wiele lepiej. Uważam, że warto dać szansę temu buczkowi.

 • Grzegorz  

  Już myślałem że sie nie doczekam aplikacji od BetX.

 • Olivier  

  Dałem się skusić na ogromny bonus w BetX, ale nie udało mi się spełnić warunkó obrotu. Gram dalej, a aplikacja jest całkiem spoko.

 • Mieszko  

  u mnie crashuje jak szalona, a kumpel chwalil wiec pobralem i lipton, chyba trzeba zmienic iphonea 5 na cos lepszego XD

 • Oliwier  

  nie wstrzelili się w rynek przez ogromne warunki obrotu bonusem, bo oferta fajna i apka działa zarąbiście.

 • Dominik  

  No jest git, nie powiem 😀

 • Alan  

  u mnie crashuje jak szalona, a kumpel chwalił więc pobrałem i lipton, chyba trzeba zmienić iphonea 5 na coś lepszego XD

 • Przemysław  

  Mały problem z instalacją, ale z mojej winy, wszystko śmiga jak należy.

 • Krzysztof  

  Chapeau bas za rynki ht/ft & over 3.5/4.5 itd. Lubię czasem walnąć łamaczka po kursie 100 😀