Wypłaty w Fuksiarz

Wypłaty u bukimachera Fuksiarz - poradnik

Zanim zdecydujecie się założyć konto u konkretnego bukmachera, dobrze będzie zapoznać się z tym, co stanowi jego ofertę. Oprócz promocji i zakładów, powinniście zwrócić również uwagę na metody płatności. W związku z tym trzeba bowiem wiedzieć, że u niemal każdego buka operującego legalnie w Polsce gracz z nowo założonym kontem ma dostęp do ograniczonej ilości funkcji. To oznacza, że użytkownik może pozwolić sobie jedynie na dokonywanie wpłat. Wypłaty zostają odblokowane po zweryfikowaniu konta, a poniżej przedstawiamy, jak prezentują się w Fuksiarzu.

Metody wypłat w Fuksiarz

Jak wypłacić wygraną z konta Fuksiarz - Wejdź w swój profil i kliknij wypłaty

W momencie, gdy gracz zweryfikuje już swoją tożsamość, Fuksiarz udostępni mu możliwość skorzystania z metod wypłat. Standardową praktyką w świecie bukmacherów jest oferowanie przelewu na rachunek bankowy podany przez gracza. Część banków objęta jest opcją szybkiego transferu, który pozwala na wysłanie środków w zaledwie kilkanaście minut. W przypadku reszty banków trzeba będzie czekać 1-2 dni roboczych

Metoda wypłatyLimityCzas realizacji
Natychmiastowy przelew10 zł – 4999 złOkoło 15 minut
Tradycyjny przelew1 zł – 200 000 złDo 2 dni roboczych

Minimalna kwota wypłaty

Minimalna kwota wypłaty, która stanowi płatności w Fuksiarz zależy od tego, czy użytkownik zdecyduje się na wykonanie przelewu natychmiastowego czy przelewu tradycyjnego. W przypadku tego pierwszego rozwiązania minimalna wypłata wynosi 10 zł, a druga opcja pozwala na zlecenie wykonania wypłaty już od 1 zł.

Szybkie wypłaty w Fuksiarz

Szybkie wypłaty u bukmachera Fuksiarz - które banki są dostępne

Realizowanie szybkich wypłat to na ten moment standard w świecie bukmacherów online w Polsce. Z tego powodu również zakłady bukmacherskie Fuksiarz wprowadziły taką opcję do swojej oferty. Natychmiastowe przelewy są dostępne dla najbardziej popularnych banków w Polsce, a do tego buk nie ukrywa żadnych kosztów czy prowizji. Jeśli natomiast chodzi o kwestię bezpieczeństwa, bukmacher Fuksiarz zapewnia, że użytkownik może liczyć na najwyższe standardy pod tym względem. Pieniądze zlecone do wypłaty mogą wylądować tylko i wyłącznie na własnym rachunku bankowym użytkownika. Banki objęte możliwością skorzystania z szybkiej wypłaty przez internet to:

 • mBank
 • Konto Inteligo
 • Santander Bank
 • ING Bank Śląski
 • Bank PEKAO S.A.
 • BNP Paribas
 • Bank Millennium
 • Bank pocztowy
 • Alior Bank
 • Credit Agricole
 • PKO BP
 • Volkswagen Bank
 • Nest Bank
 • Getin Bank
 • BOŚ
 • Toyota Bank

Jak wypłacać z Fuksiarz: krok po kroku

Aktywuj swoje konto, żeby móc wypłacać środki - zweryfikuj dokumenty u bukmachera Fuksiarz

Aby uzyskać dostęp do wypłaty Fuksiarz, samo zarejestrowanie nowego konta nie wystarczy. Konieczna będzie bowiem weryfikacja tożsamości użytkownika, która dodatkowo odblokuje możliwość korzystania z promocji bukmachera Fuksiarz. Przeprowadzenie weryfikacji nie należy jednak do skomplikowanych czynności. Podobnie sytuacja wygląda ze zlecaniem wypłat. Oto, jak krok po kroku wypłacić pieniądze w Fuksiarzu:

 1. Na początek gracz będzie musiał przejść przez wyżej wspomniany proces weryfikacji. Nowy użytkownik ma 90 dni na wykonanie tego kroku, a po tym czasie dostęp do konta zostanie zablokowany. Weryfikacja przebiega w prosty sposób. Gracz musi jedynie wejść w zakładkę „twoje dane”, która znajduje się w profilu użytkownika. Po tym konieczne będzie wybranie rodzaju dokumentu tożsamości, wpisanie jego numeru oraz dodanie skanów przodu i tyłu. Użytkownik dodatkowo musi zaznaczyć dwa oświadczenia oraz podać numer konta bankowego, na które zlecane będą wypłaty. Proces weryfikacji ze strony pracowników Fuksiarza zajmuje przeważnie kilkanaście minut.
 2. Aby zlecić wypłatę, wystarczy przejść do sekcji „wypłaty”, która jest dostępna dla gracza po zalogowaniu się do swojego konta Fuksiarz. Następnie wystarczy wpisać kwotę, którą chcemy wypłacić. Minimalna kwota to 1 zł. Po potwierdzeniu przelewu, środki wylądują na koncie gracza w kilkanaście minut, o ile jego bank znajduje się na liście objętej możliwością szybkiego przelewu. W innym wypadku przelew zajmie do 2 dni roboczych.

Fuksiarz wypłaty – czy mogę wypłacić bonus?

Zanim będziemy mogli wypłacić jakikolwiek bonus, konieczna będzie weryfikacja tożsamości. Co więcej, każda promocja objęta jest innymi zasadami obrotu, które gracz musi spełnić, zanim uzyska możliwość wypłaty środków. Co szczególnie ciekawe, bonus powitalny 500 zł w Fuksiarzu nie wymaga żadnego obrotu. Aby móc skorzystać z promocji, gracz musi jedynie zawrzeć zakład na minimum dwa zdarzenia z minimalnym kursem 1.60 i minimalną stawką 20 zł.

Metody wpłat w Fuksiarz

Jak wpłacić depozyt u bukmachera Fuksiarz - metody płatności

Szybka wpłata w Fuksiarz jest udostępniana użytkownikom od razu po zarejestrowaniu. Gracze mogą wykonać je natychmiastowo na kilka różnych sposobów. W Fuksiarz szybkie wpłaty realizowane są natychmiastowo. Oto metody wpłat dostępne w Fuksiarzu:

Metoda wpłatyMin. kwota wpłaty
Przelewy 241 zł
Visa1 zł
Mastercard1 zł
Payu1 zł
Dotpay1 zł
Blik1 zł
Tpay1 zł

Jak wpłacać do Fuksiarz: krok po kroku

Wpłacanie pieniędzy u tego bukmachera nie należy do trudnych zadań. Gracz może zrobić to w zaledwie kilka chwil. Oto, jak wpłacić pieniądze w Fuksiarzu:

 • Załóż nowe konto.
Jak wpłacić depozyt u bukmachera Fuksiarz krok po kroku - załóź nowe konto
 • Naciśnij przycisk „wpłata” w prawym górnym rogu ekranu.
Jak wpłacić depozyt u bukmachera Fuksiarz krok po kroku - po zalogowania kliknij przycisk u góry strony wpłata
 • Wybierz metodę płatności, podaj kwotę i zatwierdź wpłatę.
Jak wpłacić depozyt u bukmachera Fuksiarz krok po kroku - Wpisz kwotę i wybierz metode płatności

Problemy z płatnościami w Fuksiarz

Kłopoty z realizowaniem wpłat lub wypłat zdarzają się bardzo rzadko u tego bukmachera, ale jeśli zauważycie jakikolwiek problem, najlepiej będzie od razu zgłosić go do obsługi klienta. Potrzebne rozwiązanie uzyskacie w zaledwie kilka chwil. Najszybszym sposobem na skontaktowanie się z obsługą klienta jest czat na żywo dostępny w prawym dolnym rogu.

Opinie wypłat i depozytów

Metody płatności w Fuksiarzu stoją na przyzwoitym poziomie. W przypadku wpłat jedyna wada to brak Paysafecard, z którego lubi korzystać wielu użytkowników. Jeśli natomiast chodzi o wypłaty, mamy tutaj możliwość zlecenia ich jedynie na konto bankowe. Na plus trzeba zaliczyć udostępnienie szybkich wypłat, ale maksymalna kwota szybkiego transferu to zaledwie 4 999 zł.

FAQ

Wypłata w Fuksiarz trwa 15 minut w przypadku szybkiego transferu i do 2 dni roboczych w przypadku przelewu tradycyjnego.

Minimalna kwota wpłaty u tego bukmachera online wynosi na ten moment 1 zł.

Wypłata może zostać anulowana w profilu gracza tylko i wyłącznie w momencie, gdy ma status oczekujący. 

Dodaj komentarz

0