Wypłaty w GoPlusBet

Jak dokonać wypłaty u legalnego bukmachera Go+Bet - poradnik dla gracza

Zanim zdecydujecie się na skorzystanie z oferty przygotowanej przez tego usługodawcę, warto będzie zapoznać się z udostępnianymi przez niego metodami płatności. W tym tekście znajdziecie wszystkie potrzebne informacje na temat tego, jak gracze mogą wpłacać oraz wypłacać pieniądze w GoPlusBet. Sprawdzamy, co oferuje ten bukmacher.

GoPlusBet wypłaty – dostępne płatności

Wszystkie banki, które obsługują płatności u bukmachera GoPlusBet za pośrednictwem platformy Przelewy 24

Jak prezentują się GoPlusBet wypłaty? Gracz powinien mieć możliwość komfortowego zlecania wypłat bez obawy o to, czy środki wylądują na jego koncie. W GoPlusBet użytkownicy mają gwarancję bezpiecznych przelewów, które bardzo łatwo można zrealizować. Użytkownicy korzystający z usług tego bukmachera mogą otrzymać zleconą wypłatę na swoje konto bankowe w trakcie 2 dni, gdy wybiorą przelew bankowy tradycyjny.

Minimalna kwota wypłaty

W momencie, gdy gracz przejdzie już przez proces rejestracji i skutecznie zweryfikuje swoją tożsamość w GoPlusBet, będzie mógł zacząć zlecać wypłaty u tego bukmachera od minimalnej kwoty 20 PLN.

Szybkie wypłaty w GoPlusBet

Szybkie płatności u legalnego bukmachera GoPlusBet - wejdź na stronę, zaloguj się i kliknij szybkie wypłaty za pomocą Przelewy 24

Jak wygląda GoPlusBet czas wypłaty? Bardzo istotnym elementem każdego bukmachera internetowego jest to, czy oferuje swoim użytkownikom możliwość skorzystania z błyskawicznych wypłat. Na szczęście w GoPlusBet szybkie wypłaty możemy liczyć na taką opcję, którą udostępnia serwis Przelewy24. Gracze mogą zlecić wypłatę środków, które wylądują na podanym koncie bankowym nawet po upływie 15 minut. Maksymalna możliwa do zlecenia wypłata wynosi 50 000 PLN.

Jak wypłacać z GoPlusBet: krok po kroku

Wypłaty GoPlusBet krok po kroku. Po założeniu nowego konta, użytkownik otrzymuje dostęp jedynie do opcji zlecania wpłat. Dopiero po kończeniu weryfikacji, GoPlusBet udostępni nam opcję zlecania wypłat. Poniżej w kilku prostych krokach przedstawiamy, w jaki sposób gracze mogą wypłacać swoje środki u tego bukmachera:

  • Zaloguj się na swoje konto gracza.
Jak dokonać wypłaty u legalnego bukmachera GoPlusBet krok 1 - wejdź na stronę główną, zaloguj się na swoje konto, klikając przycisk w prawym górnym rogu
  • Naciśnij ikonkę profilu znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu.
Jak dokonać wypłaty u legalnego bukmachera GoPlusBet krok 2 - naciśnij ikonkę profilu znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu.
  • Z rozwijanego menu wybierz opcję „wypłata”.
Jak dokonać wypłaty u legalnego bukmachera GoPlusBet krok 3 - wybierz opcję „wypłata” z rozwijanego menu
  • Jeśli ukończyłeś proces weryfikacji, tutaj będziesz mógł wpisać kwotę wypłaty, wybrać metodę płatności oraz zatwierdzić przelew.
Jak dokonać wypłaty u legalnego bukmachera GoPlusBet krok 4 - ukończ proces weryfikacji dokumentow, żeby móc wypłacić środki
  • Jeśli twój bank znajduje się na liście objętej szybkimi przelewami, transakcja zostanie zrealizowana nawet w 15 minut.
Jak dokonać wypłaty u legalnego bukmachera GoPlusBet krok 5 - jeżeli twój bank znajduje się na liście, to wystarczy poczekać do 15 minut na realizację zlecenia

Jak robić wypłaty w GoPlusBet przez aplikację mobilną?

Jak wyglądają płatności w GoPlusBet? Strona internetowa GoPlusBet to nie jedyne miejsce, w którym gracze mogą zlecić wypłatę środków. Aplikacja mobilna GoPlusBet tego bukmachera również posiada taką opcję. Proces zlecania wypłaty nie jest trudny, a poniżej znajdziecie wskazówki krok po kroku jak wypłacić pieniądze przez apkę GoPlusBet:

Włącz aplikację mobilna bukmachera, a następnie zaloguj się na swoje konto.

Jak dokonać wypłaty za pomocą aplikacji mobilnej GoPlusBet krok 1 - włącz aplikację mobilną bukmachera, a następnie zaloguj się na swoje konto

Naciśnij ikonkę profilu w prawym górnym rogu i wejdź w sekcję „Wypłaty”.

Jak dokonać wypłaty za pomocą aplikacji mobilnej GoPlusBet krok 2 - naciśnij ikonkę profilu w prawym górnym rogu i wejdź w sekcję „Wypłaty”

Jeśli przeszedłeś pozytywnie weryfikację tożsamości, będziesz mógł podać kwotę i zatwierdzić wykonanie przelewu.

Jak dokonać wypłaty za pomocą aplikacji mobilnej GoPlusBet krok 3 - zweryfikuj swoje dokumenty, żeby móc skończyc proces wypłaty środków

Czy mogę wypłacić bonus?

Zanim gracz będzie mógł pozwolić sobie na wypłatę środków wygranych za sprawą konkretnego bonusu, najpierw konieczne będzie spełnienie warunków obrotu. Każda promocja udostępniona przez danego bukmachera internetowego będzie miała inne warunki do spełnienia. Informacje na ten temat znajdziecie w regulaminie konkretnej promocji. W przypadku GoPlusBet znajdziemy saldo gracza oraz saldo bonusowe. Gdy gracz pomyślnie spełni warunki obrotu danego bonusu, wygrane pieniądze wylądują na saldzie gracza. Wtedy będzie można je wypłacić lub kontynuować grę z ich wykorzystaniem.

Metody wpłat w GoPlusBet

Wszystkie dostępne metody płatności u legalnego bukmachera GoPlusBet

Jeśli chodzi o udostępniane metody wpłat, w GoPlusBet gracze będą mogli skorzystać jedynie z możliwości złożenia depozytu za pomocą serwisu Przelewy24. Minimalna kwota, jaką gracz może wpłacić na swoje saldo w GoPlusBet wynosi 2 PLN. Maksymalna kwota to 100000 PLN. Zakłady bukmacherskie GoPlusBet nie pobierają żadnych prowizji, a wpłaty na konto są realizowane natychmiastowo.

Jak wpłacać do GoPlusBet: krok po kroku

Wpłata środków na konto gracza w GoPlusBet jest bardzo prostym procesem, z którym nikt nie będzie miał problemu. W tym celu nie trzeba weryfikować tożsamości, przez co wystarczy podążać tylko za kilkoma prostymi krokami. Oto, co należy zrobić, aby wpłacić środki na saldo gracza w GoPlusBet:

  • Zaloguj się na konto na stronie internetowej lub w apce GoPlusBet.
Jak dokonać wpłaty u legalnego bukmachera GoPlusBet - wejdź na stronę główną i zaloguj się na swoje konto
  • Wciśnij przycisk „Depozyt” znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu.
Jak dokonać wpłaty u legalnego bukmachera GoPlusBet - kliknij zielony przycisk DEPOZYT w prawym górnym rogu
  • Tutaj będziesz mógł wpisać kwotę przelewu, a następnie zatwierdzić wpłatę. Środki wylądują na koncie natychmiastowo.
Jak dokonać wpłaty u legalnego bukmachera GoPlusBet - wpisz kwotę przelewu i przejdź do wyboru metody płatności

Problemy z płatnościami w GoPlusBet

Wpłacanie lub wypłacanie pieniędzy, jakie oferuje bukmacher, przebiega w bezpieczny sposób. Bardzo rzadko zdarzyć może się jednak, że dojdzie do kłopotów z płatnościami. W takiej sytuacji zachęcamy do jak najszybszego skontaktowania się z obsługą klienta GoPlusBet. Najlepiej zrobić to poprzez wykorzystanie czatu na żywo. Jego ikonka umiejscowiona jest w prawym dolnym rogu ekranu. Konsultanci posługujący się czatem szybko reagują na pytania graczy i starają się skutecznie rozwiązać problem.

Problemy z wypłatami u legalnego bukmachera GoPlusBet - skorzystaj z czatu na żywo, wybierając jako temat dyskusji wpłaty oraz wypłaty

Opinie wypłat i depozytów

Nie ma co ukrywać, że GoPlusBet nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle konkurencji, jeśli chodzi o udostępniane metody płatności. Blado wypadają tutaj metody wpłaty, ponieważ gracze mogą złożyć depozyt tylko i wyłącznie za sprawą serwisu Przelewy24. Minimalna kwota wpłaty jest jednak niska (2 PLN), co trzeba zapisać na plus. Z wypłatami jest już lepiej, ponieważ gracze mogą skorzystać z błyskawicznych płatności, które umożliwiają otrzymanie środków nawet w 15 minut. Niestety, minimalna kwota wypłaty to aż 20 PLN.

FAQ

Minimalna kwota wypłaty u tego bukmachera wynosi na ten moment 20 PLN.

Gracze mogą składać depozyty od 2 PLN do 100000 PLN w serwisie tego bukmachera.

Wpłaty u tego usługodawcy są realizowane natychmiastowo, a wypłaty trwają około 15 minut.

Dodaj komentarz

0