forBET rejestracja - załóż konto z naszym kodem bonusowym krok po kroku

Jak dokonać rezerwacji krok po kroku u bukmachera Forbet - poradnik

ForBET to polski bukmacher, który został założony w 2016 roku, a od tego czasu oferuje klientom szybką rejestrację online. To właśnie temat, który najbardziej interesuje nas w poniższym artykule. Zobacz, jak krok po kroku wygląda w forBET rejestracja dla nowych graczy. Pokażemy Ci również, w jaki sposób pomyślnie przesłać skan dowodu, aby weryfikacja forBET nie sprawiała Ci żadnych problemów. Zostań z nami, jeśli chcesz uniknąć kłopotów podczas zakładania konta u tego legalnego polskiego bukmachera!

Jak działa w forBET rejestracja nowego konta krok po kroku

Omówiliśmy główne zalety forBET oraz przedstawiliśmy jego całokształt jako legalnego, polskiego bukmachera. Teraz przyszedł czas na opisanie krok po kroku, jak działa w forBET rejestracja na stronie owego bukmachera. Nim jednak się za to zabierzecie, warto sprawdzić, czy macie przygotowane podstawowe wymagane dokumenty i informacje. Szerzej na ten temat piszemy w kolejnych krokach procesu rejestracyjnego.

Krok 1

Legalny bukmacher forBet rejestracja krok pierwszy

Wchodzimy na oficjalną stronę internetową forBET i klikamy zielony przycisk z napisem rejestracja, który znajduje się w górnej części strony po prawej.

Teraz przechodzimy do uzupełniania naszych danych. Przygotowana przez forBET rejestracja nie trwa długo. Musimy podać następujące dane:

 • własny adres e-mail,
 • nazwę użytkownika
 • hasło.

Kiedy wypełnimy wszystkie niezbędne informacje, zaznaczamy poniższe komórki potwierdzając tym samym zapoznanie się z regulaminem zakładów wzajemnych online oraz Polityką Prywatności. Opcjonalnie możemy wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych na podanego przez nas wyżej e-maila.

 1. Pakiet trzech bonusów forBET do 3000 PLN!
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

Krok 2

Legalny bukmacher forBet rejestracja krok drugi

Następnym naszym krokiem w rejestracji konta, będzie podanie naszych personalnych danych. W odpowiednich rubrykach formularz wymaga podania następujących danych:

 • obywatelstwo,
 • imię i nazwisko,
 • numer telefonu komórkowego,
 • miasto,
 • adres zamieszkania,
 • kod pocztowy
 • waluta (domyślnie w złotówkach).

Po ukończeniu tej części formularza rejestracyjnego można przejść dalej.

Krok 3

forBET rejestracja wchodzi już w ostatnią fazę. W trzecim kroku jesteśmy zobowiązani do podania naszej daty urodzenia, wybrania typu dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport), podania serii i numeru owego dokumentu, wpisania naszego numeru PESEL oraz pokazania skanu lub zdjęcia dwóch stron naszego dokumentu tożsamości. Dodatkowo musimy podać numer naszego konta bankowego oraz opcjonalnie wpisać kod promocyjny ‘PROBUKMACHER’, którego to podanie umożliwia nam dostęp do opisywanych przez nas wyżej bonusów powitalnych i nie tylko.

Po wpisaniu powyższego kodu promocyjnego oraz zaakceptowaniu koniecznych oświadczeń, nasze konto jest gotowe do weryfikacji. Aby zakończyć proces rejestracji oraz tym samym wysłać nasze dane do przeglądu przez moderatorów forBET, naciskamy przycisk z napisem ‘Zarejestruj się’, znajdujący się w prawym dolnym rogu panelu rejestracji.

forBET rejestracja bez dowodu – o co właściwie chodzi?

ForBET umożliwia graczom zarejestrowanie konta bez konieczności wysyłania zdjęć obu stron naszego dowodu tożsamości. Konto założone w ten sposób będzie ograniczone; gracz nie będzie w stanie wypłacić wygranych pieniędzy na swoje konto bankowe, dopóki nie przejdzie pomyślnej weryfikacji konta.

forBET weryfikacja konta – czy jest niezbędna?

Po wykonaniu wszystkich opisanych przez nas kroków, pozostaje nam czekać na zweryfikowanie naszych danych przez moderatorów forBET. Może się tak zdarzyć, że pomimo wysłania i wypełnienia wszystkich koniecznych kroków, nasza weryfikacja zostanie rozpatrzona negatywnie.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że w forBET weryfikacja konta przebiega poprawnie, upewnij się, że prześledzisz poniższe kroki:

 1. Przygotuj dokument tożsamości, a następnie wykonaj zdjęcie lub skan obu jego stron. Pamiętaj, żeby zdjęcie nie było rozmazane, i zawierało imię, nazwisko, datę urodzenia, numer PESEL oraz numer i datę ważności dokumentu. Pozostałe dane, w tym również zdjęcie, mogą zostać zakryte, ponieważ nie są wymagane do weryfikacji.
 2. Zaloguj się na swoje konto bukmacherskie, a następnie znajdź w swoim profilu sekcję poświęconą weryfikacji konta. Załaduj pliki graficzne ze zdjęciami dokumentu i zaczekaj na pozytywną weryfikację danych.
 3. W przypadku, gdy biuro obsługi klienta odrzuci Twój wniosek, otrzymasz stosowną wiadomość mailową. Wówczas możesz przesłać skan dokumentu jeszcze raz w zakładce Moje Konto / Twoje Dane, gdzie znajdziesz przycisk „Wgraj ponownie”.

Ile trwa w forBET weryfikacja dokumentów?

Jeśli zarejestrujemy się w godzinach pracy obsługi klienta, tj. 8-24, weryfikacja konta powinna trwać nie więcej niż 30 minut. Jednocześnie należy podkreślić, że bukmacher zastrzega sobie dłuższy czas na sprawdzenie Twoich danych osobowych. Zgodnie z podanymi na stronie informacjami, proces ten może trwać maksymalnie jeden dzień roboczy.

forBET rejestracja – dlaczego warto założyć konto?

Zanim przedstawimy wam sam proces rejestracji forBET, zastanówmy się najpierw po co, rejestrować nasze konto akurat u tego buka. Otóż, powodów na to jest co najmniej kilka.

 1. ForBET działa legalnie, na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministra Finansów oraz ustawy z 2009 roku o grach hazardowych.
 2. Bukmacher tenjest związany ze sportem (sponsor ŁKSu i Arki Gdyni oraz Polskiego Związku Tenisa) i e-sportem (organizacji e-sportowej x-kom AGO).
 3. ForBET wykorzystuje innowacyjne rozwiązania zarówno na swojej stronie internetowej, jak i w punktach naziemnych. Sam fakt posiadania punktów stacjonarnych przez tego buka dodaje mu dużo wiarygodności. Wiąże się to z dodatkowymi rygorystycznymi kontrolami, które gwarantują nam bezpieczeństwo naszych danych.

Kolejnym atutem forBET są jego atrakcyjne kursy i bonusy. Wśród bonusów, na pewno należy wspomnieć o pakiecie powitalnym, oferowanym przez tego bukmachera. Pakiet ten zawiera m.in pierwsze 14 dni grania bez podatku (min. 3 zdarzenia na kuponie), cashback 100% aż do 2000 zł od pierwszego depozytu (wymaga dwukrotnego obrotu kuponu AKO) oraz tzw. MaxiZysk do 200 zł, po dokonaniu drugiego depozytu.

Bonusy na start a forBET rejestracja

Bonusy bukmachera Forbet dla nowych graczy na start

Bardzo istotny element działalności legalnych bukmacherów w Polsce to bonusy bukmacherskie, a w tym również pakiety powitalne. Na stronie internetowej forBET rejestracja z kodem promocyjnym skutkuje otrzymaniem bardzo atrakcyjnego pakietu na start. Należy jednak pamiętać, żeby poprawnie wpisać kod bonusowy w formularzu, gdyż później nie będzie możliwości poprawy.

Aktualna nowa i odświeżona oferta powitalna u tego legalnego polskiego bukmachera zawiera następujące bonusy:

 • Zakład bez ryzyka (cashback) do kwoty 1000 PLN.
 • Bonus od drugiego depozytu 100% do kwoty 2000 PLN.
 • Gra bez podatku w ciągu 30 dni od daty rejestracji konta.

Jak widać, w sumie zgarnąć można nawet 3000 PLN, a do tego przez miesiąc grać z podwyższonymi wygranymi. forBET to bukmacher bez podatku, u którego 30-dniowa promocja tego typu jest ciekawym rozwinięciem klasycznych bonusów.

Na czym polega w forBET logowanie do konta?

Pierwsza wizyta na stronie bukmachera jest zawsze pełna emocji. Gdy udasz się na portal bukmacherski po rejestracji, możesz zalogować się na swoje konto i rozpocząć korzystanie z serwisu. Proces ten nie jest skomplikowany, zresztą, zobacz sam, jak działa w forBET logowanie krok po kroku:

Krok 1

W przypadku forBET logowanie znajduje się tuż obok przycisku rejestracji nowego profilu. Kiedy klikniesz opcję związaną z możliwością zalogowania, ukaże Ci się panel do wpisania odpowiednich danych.

Krok 2

Po ukazaniu się panelu, wystarczy podać swój login lub e-mail, a także wpisać hasło, aby wejść do świata zakładów bukmacherskich. Warto podkreślić, że już po pierwszym logowaniu opłaca się wpłacić depozyt, co pozwoli odblokować dostęp do cashbacku w ramach pakietu powitalnego dla nowych graczy.

Pierwszy depozyt i jego wpłata – to niezwykle proste!

Zalogowani użytkownicy mogą przejść do pierwszej wpłaty depozytu na swoje konto bukmacherskie. Pieniądze te posłużą jako środek do dobierania stawek podczas typowania kuponów. Wpłatę wykonasz bez większych trudności, przechodząc do sekcji „Wpłata” na swoim koncie bukmacherskim. Możesz posłużyć się wygodnymi metodami płatności elektronicznych, a proces ten wygląda następująco:

 1. Po zalogowaniu przejdź do sekcji wpłat na swoim koncie.
 2. Wybierz metodę płatności spośród dostępnych opcji, a następnie podaj deklarowaną kwotę wpłaty.
 3. Sfinalizuj transakcję postępując zgodnie z wytycznymi pośrednika płatności.
 4. Pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie bez zwłoki.

Jak postawić pierwszy zakład w forBET?

Kolejnym ważnym elementem dla początkujących klientów bukmachera jest kwestia typowania zakładów po raz pierwszy. Okazuje się, że nie tylko forBET rejestracja jest intuicyjna, gdyż poruszanie się po całym serwisie bukmacherskim też działa bardzo sprawnie. Jeśli chcesz zagrać swój pierwszy kupon, pokażemy Ci, jak tego dokonać:

 1. Po zalogowaniu i wpłacie depozytu, sprawdź aktualną ofertę zakładów na stronie bukmachera.
 2. Wybierz dyscyplinę i wydarzenie, które najbardziej Cię interesują z oferty prematch lub live.
 3. Znajdź zakład, jaki chcesz wytypować, a następnie kliknij w odpowiedni kurs.
 4. Opcja zostanie automatycznie dodana do kuponu, który widnieje po prawej stronie ekranu.
 5. Dodawaj kolejne zakłady, a gdy kupon będzie gotowy, określ stawkę i zagraj!

forBET rejestracja – aplikacja mobilna

ForBET oprócz posiadania strony internetowej oraz punktów stacjonarnych, posiada również aplikację mobilną, którą możemy pobrać na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS.

Sam zamysł aplikacji jest prosty: zapewnienie graczom możliwości obstawiania zakładów gdziekolwiek by się nie znajdowali. Dodatkowo mocnymi stronami apki forBET są zakłady na żywo, czat dla graczy, gdzie można komunikować się z innymi typerami oraz omawiać z nimi strategie obstawiania na nadchodzący mecz, możliwość wykonywania szybkich zakładów jednym kliknięciem, dostęp do bezpłatnych transmisji wideo oraz bogatej oferty przedmeczowej, no i oczywiście do wyszukiwarki kursów.

Apka mobilna bukmachera forBET, podobnie jak każdego innego polskiego bukmachera, nie jest dostępna na ogólnym sklepie aplikacji mobilnych (sklep Play, App Store), z uwagi na rygorystyczne polskie prawo odnośnie do gier hazardowych. Jedynym sposobem pobrania apki forBET jest zainstalowanie jej z linku podanego przez nas wyżej.

W celu zainstalowania aplikacji musimy zezwolić na pobieranie z nieznanych źródeł. Opcja ta powinna być dostępna w zakładce ‘bezpieczeństwo’ w ustawieniach naszego urządzenia mobilnego). Po pobraniu apki możemy kliknąć zielony przycisk ‘Rejestracja’, znajdujący się w prawym górnym rogu. Sam proces rejestracji jest podobny jak w przypadku rejestracji na stronie internetowej forBET, jednak kilka rzeczy się zmienia.

Krok pierwszy

Na samym początku rejestracji musimy wpisać login, adres e-mail oraz hasło wraz z jego powtórzeniem. Zaznaczamy zgody na przetwarzanie naszych danych oraz akceptujemy regulamin i opcjonalnie zgłaszamy chęć na korzystanie z bonusu powitalnego (kod promocyjny ‘PROBUKMACHER’). Przechodzimy do kroku drugiego, klikając przycisk z napisem ‘DALEJ’, znajdujący się w prawym dolnym rogu panelu rejestracji.

Krok drugi

W drugim kroku wypełniania rejestracji forBET należy podać kolejne dane. Chodzi o: obywatelstwo, imię i nazwisko, numer telefonu, płeć, aktualne miejsce zamieszkania oraz kod pocztowy. Po wypełnieniu wszystkich wymaganych informacji przechodzimy do ostatniego kroku rejestracji.

Krok trzeci

Pierwszą informacją, której podania wymaga od nas bukmacher, jest nasza data urodzenia oraz rodzaj naszego dokumentu tożsamości i numer seryjny. Następnie wysyłamy zdjęcie lub skan dowodu (lub paszportu) oraz podajemy numer PESEL i numer konta bankowego. Na samym końcu wpisujemy kod promocyjny ‘PROBUKMACHER’ i zatwierdzamy wszystkie konieczne oświadczenia. W celu zakończenia procesu rejestracji forBET klikamy przycisk z napisem ‘ZAREJESTRUJ’, w prawym dolnym rogu.

Forbet rejestracja konta w punkcie stacjonarnym

Nasze konto możemy również zarejestrować w jednym z kilkudziesięciu dostępnych punktów naziemnych forBET. W celu utworzenia konta w punkcie stacjonarnym wystarczy, że powiadomimy o tym fakcie osobę obsługującą dany punkt forBET. Sama rejestracja forBET przebiega na podobnych zasadach co w przypadku rejestracji na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej. Oznacza to, że aby zarejestrować konto w punkcie stacjonarnym forBET, należy posiadać ważny dokument tożsamości.

FAQ

Tak, aby zarejestrować konto na stronie internetowej forBET, trzeba mieć ukończone 18 lat.

W celu przypomnienia loginu lub hasła należy skontaktować się z Działem Obsługi klienta poprzez zakładkę czatu w lewym dolnym rogu strony głównej, lub za pomocą e-mail pomoc@iforbet.pl.

Nie, nie można posiadać więcej niż jedno konto forBET. Każdy użytkownik może być zarejestrowany maksymalnie na jednym koncie.

Po wpisaniu kodu bonusowego ‘PROBUKMACHER’ otrzymamy dostęp do pakietu bonusów powitalnych, takich jak 14 dni grania bez podatków, cashback do 2000 zł oraz MaxiZysk do 200 zł.

W celu zamknięcia lub zawieszenia konta gracza na forBET musimy zalogować się na nasze konto. Następnie należy wybrać zakładkę ‘MOJE KONTO’, a dalej USTAWIENIA – ZAWIESZENIE GRY.

Dodaj komentarz

0