Fortuna rejestracja - 3 proste kroki do nowego konta bukmacherskiego

Jak dokonać rejestracji krok po kroku u bukmachera Fortuna - poradnik

Proces rejestracji konta to chyba jedna z najnudniejszych czynności dla każdego użytkownika. Dziś sprawdzimy, czy założenie konta w Fortuna jest tak proste i krótkie, jak przekonuje nas bukmacher. Dodatkowo zweryfikujemy na jakie bonusy możemy liczyć z okazji rejestracji. Wszystko co należy wiedzieć na temat Fortuna rejestracja znajdziesz w poniższym artykule, więc zapraszamy do lektury!

Jak działa w Fortuna rejestracja?

Rejestracja u bukmachera Fortuna strona główna

Samo utworzenie konta nowego użytkownika rzeczywiście jest proste i zmieścimy się w ciągu zaledwie minuty. Wynika to z tego, że Fortuna w pierwszej kolejności utworzy nam tzw. konto tymczasowe. Będziemy mogli się zalogować i sprawdzić wszystkie funkcje i możliwości tego bukmachera. W celu założenia konta:

 1. Wejdź na stronę główną – www.efortuna.pl i kliknij „rejestracja” w prawym górnym rogu
 2. Jesteśmy przekierowani do pierwszego etapu – „Rejestracja” – uzupełniamy wymagane dane osobowe i przechodzimy dalej
 3. Drugi etap to „Weryfikacja” – na podany przez nas adres mailowy został wysłany link aktywacyjny. Przechodzimy do poczty i wchodzimy w link 
 4. Nasze konto tymczasowe jest gotowe – możemy się zalogować do portalu. Od tego momentu mamy 28 dni do dokonanie pełnej rejestracji

Na tym etapie możemy swobodnie poruszać się po serwisie i sprawdzić wszystko, co nas interesuje. Jednocześnie jesteśmy zachęcani do zakończenia rejestracji – za samo sfinalizowanie tej czynności Fortuna proponuje nam bonus 20 PLN!

 1. Cashback 600 PLN + freebet 20 PLN!
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

Rejestracja w Fortuna krok po kroku

Cały proces nie powinien nikomu sprawić większych trudności, oto jak wygląda w praktyce od momentu wejścia w „Rejestrację” ze strony głównej:

Krok 1

Jesteśmy przekierowani do okna jak poniżej. Nie ma tutaj nic szczególnego – możliwość rejestracji mają jednak osoby, które ukończyły 18 lat. Przy wyborze źródła dochodów jesteśmy zobligowani do wskazania skąd pochodzi nasz kapitał na odpowiedzialną grę. Warto zaznaczyć – szczególnie dla osób wysoko ceniących swoją prywatność, że wśród dostępnych opcji są „oszczędności”. Jeśli posiadamy kod promocyjny  – to okno jest odpowiednim momentem do jego wprowadzenia.  Na końcu tradycyjnie mamy możliwość zapisania maila lub sms-owo na otrzymywanie informacji o nowych ofertach i promocjach.

Rejestracja u bukmachera Fortuna krok 1

Po uzupełnieniu wszystkich danych jesteśmy poinformowani o zakończeniu pierwszego etapu. Jedne co musimy teraz zrobić to zalogować się naszej poczcie i wejść w link aktywacyjny.

Link, pomimo informacji o możliwym opóźnieniu otrzymaliśmy natychmiast, a logowanie Fortuna umożliwia za pomocą pseudonimu/adresu e-mail i hasła.

Krok 2

Po zalogowaniu do naszego świeżo utworzonego konta tymczasowego wyświetla się nam informacja o konieczności wykonania kolejnych działań. Mamy na to 28 dni i to już od nas zależy czy chcemy to zrobić czy nie. Żeby jednak korzystać z pełni możliwości serwisu Fortuna – w szczególności wypłaty środków – musimy dokończyć rejestrację. W tym celu nie musimy daleko szukać – wchodzimy w czerwony pasek informacyjny lub przycisk „zakończ rejestrację” w prawym górnym rogu.

konto tymczasowe rejestracja fortuna

Zostajemy przekserowani do okna jak poniżej. Jak widać, mamy do potwierdzenia naszą tożsamość, dane osobowe oraz limity gier do ustalenia.

Potwierdzenie tożsamości możemy wykonać za pomocą profilu zaufanego (moje ID) – np. za pośrednictwem banku lub przesyłając zdjęcie naszego dowodu tożsamości.

Dane osobowe to już przede wszystkim szczegóły na potrzeby transakcji – wpłat i wypłat. Będziemy musieli podać numer konta bankowego, potwierdzić numer i serię dowodu tożsamości oraz nasz adres.

Limity gracza to już kwestia indywidualna. Możemy skorzystać z opcji  sugerowanych przez bukmachera albo dokonać własnej – spersonalizowanej modyfikacji.

zakoncz rejestracje Fortuna

Krok 3

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaczekać na weryfikację przesłanych przez nas danych. Jeśli całość zostanie prawidłowo przeprocesowana  – status naszego konta zmieni się.  To oznacza zakończenia wszelkich czynności związanych z rejestracją. Nasze konto jest już w pełni operacyjne z uwzględnieniem możliwości wypłaty środków. Wszystko załatwione online.

Fortuna rejestracja bez weryfikacji – o co chodzi?

W nawiązaniu do początku artykułu – Fortuna umożliwia rejestrację tymczasową/rejestrację bez weryfikacji. Trwa dosłownie chwilę i pozwala nam się zalogować do serwisu. Możemy też dokonać wpłaty na konto i obstawiać zdarzenia. Dużym plusem jest dostęp do transmisji live. Jedyny wymóg to dodatnie saldo na naszym koncie.

Jeśli zdecydujemy się na dokończenie procesu – najlepiej skorzystać z możliwości szybkiej rejestracji. Fortuna rejestracja bez dowodu – jest możliwa dzięki opisanej wcześniej usłudze moje ID. Realizacja natychmiast.

Dlaczego powinieneś zweryfikować swoje konto bukmacherskie?

Weryfikacja konta to nic innego, jak przesłanie skanu dowodu osobistego. Na dopełnienie tych formalności masz 28 dni od daty założenia nowego konta. Do tego czasu obowiązują trzy ograniczenia:

 1. Limit wysokości wygranej na jednym kuponie wynosi 2278,99 PLN
 2. Maksymalny depozyt został ustalony na poziomie 5000 PLN
 3. Nie masz możliwości wypłaty środków zgromadzonych na koncie gracza

Chcesz znieść limity bukmacherskie, jakie narzuca Fortuna rejestracja konta tymczasowego, a następnie cieszyć się pełnią możliwości? Nie pozostaje Ci nic innego, jak aktywować swoje konto przy pomocy weryfikacji!

Fortuna rejestracja zakończona? Czas na weryfikację

Kiedy już uda Ci się ukończyć zakładanie konta, możesz w dowolnym momencie zainicjować w Fortunie weryfikację swoich dokumentów. Proces ten polega na przejściu z konta tymczasowego na konto stałe, które znosi limity oraz pozwala na wypłaty wygranych z konta gracza. Zobacz, jak działa weryfikacja w kilku prostych krokach:

 1. Zaloguj się na swoje konto.
 2. W ustawieniach profilu znajdź miejsce poświęcone weryfikacji konta.
 3. Załącz zdjęcia lub skany obu stron swojego dowodu osobistego.
 4. Potwierdź chęć wysłania dokumentu do sprawdzenia.
 5. Poczekaj na pozytywną weryfikację danych przez pracownika biura obsługi klienta bukmachera Fortuna.

Jak długo trwa weryfikacja dokumentów?

To zależy przede wszystkim od tego jaką formę potwierdzenia tożsamości wybierzemy. Zdecydowanie szybsze będzie wybranie metody moje ID za pośrednictwem banku. W tym przypadku weryfikacja odbędzie się natychmiast po zakończeniu procesu na stronie – żadnej zwłoki. Ograniczeniem w tym przypadku są konkretne banki, które oferują usługę moje ID. W tej chwili jest to możliwe dla instytucji z poniższego zestawienia.

Na pewno dłużej potrwa weryfikacja za pomocą drugiej metody, czyli przesłania skanu lub zdjęcia dowodu osobistego. W końcu proces nie odbywa się automatycznie i ktoś po drugiej stronie musi te dane osobiście sprawdzić. Całość możemy nieumyślnie sami utrudnić przesyłając obraz złej jakości. Plus jest jednak taki, że w interesie bukmachera jest sprawne przeprowadzenie całej procedury, więc jeśli nie czekamy do samego końca – nie powinno być problemu, żeby założyć kompletne konto na czas.

Reszta danych również weryfikowana jest natychmiast. Reasumując – jeśli skorzystamy z usługi moje ID – weryfikacja odbędzie się natychmiast.

Fortuna rejestracja – jakie bonusy na start otrzymasz?

Zakład bez ryzyka do 600 PLN

Jeden z istotniejszych punktów dla każdego gracza. Firmy bukmacherskie prześcigają się nie tylko w ofertach na start, ale również za samo zarejestrowanie konta.

Pamiętaj, żeby podczas rejestracji w serwisie Fortuna kod promocyjny wpisać jeszcze w trakcie uzupełniania formularza. Dzięki temu zgarniesz pełen pakiet powitalny dla nowych graczy!

W przypadku Fortuna – obecnie możemy liczyć na trzy promki.  Pierwsza to wspomniany wcześniej bonus za pełną rejestrację. Krótko mówiąc, jeśli wykonamy wszystkie kroki, które zostały opisane wcześniej – otrzymamy od bukmachera bonus o wartości 20 PLN w postaci 2800 punktów lojalnościowych. Możemy je przeznaczyć na obstawianie zdarzeń sportowych.

Nowi gracze mogą dodatkowo liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka do wartości 600 PLN. W praktyce są to jednak trzy cashbacki, które wykorzystać należy na trzech kolejnych kuponach. Pierwsza promocja na 100 PLN przypisywana jest od razu po rejestracji, a kolejne (200 i 300 PLN) po 3 i 6 dniach od założenia konta.

PromocjaWartość
Bonus za pełną rejestrację20 PLN
Zwrot za pierwszy zakładdo 600 PLN

Fortuna rejestracja w punkcie stacjonarnym

Mamy tutaj do czynienia z jednym z nielicznych bukmacherów posiadających niezwykle rozbudowaną sieć punktów naziemnych w całym kraju. U bukmachera Fortuna rejestracja konta może odbyć się również w popularnym „ziemniaku”. Wystarczy jedna wizyta w lokalu stacjonarnym, a kolejne kroki zakładania konta będą wyglądać w następujący sposób:

 1. Podejdź do pracownika punktu stacjonarnego bukmachera Fortuna.
 2. Zadeklaruj chęć założenia konta bukmacherskiego do obstawiania online.
 3. Przedstaw dowód osobisty, co ma dodatkową zaletę: pracownik od razu może zweryfikować Twoje dane.
 4. Dzięki natychmiastowej weryfikacji otrzymasz dostęp do stałego konta.
 5. Po zakończeniu rejestracji możesz rozpocząć korzystanie ze swojego profilu bukmacherskiego.

Fortuna rejestracja mobilna – obstawiaj zakłady w telefonie

Fortuna rejestracja mobilna krok 1

Fortuna podobnie jak każdy czołowy bukmacher ma w swojej ofercie aplikację dla urządzeń mobilnych oraz wersję mobilną. Niezależnie z której opcji chcemy skorzystać – rejestracja wygląda tak samo, w tym celu:

 1. Wchodzimy na stronę mobilną lub instalujemy aplikację i przechodzimy do rejestracji
 2. Wykonujemy te same kroki, które opisaliśmy wcześniej dla wersji desktopowej: rejestracja tymczasowa, zakłady fortuna logowanie, rejestracja pełna, weryfikacja naszych danych
 3. Możemy obstawiać i wypłacać środki

Niezależnie od tego czy dysponujemy urządzeniem mobilnym w systemie Android lub iOS – warto zainstalować aplikację. Cel jej istnienia to optymalizacja działania na telefonach i tabletach. Nasza bateria z pewnością doceni mniejsze zużycie energii, a my płynne działanie.

Wymagania aplikacji są niewielkie – iOS minimum 10.0 to kilkuletnia aktualizacja, nie mówiąc już o pradawnym Androidzie 5.0. Oceny użytkowników w sklepie Google nie poznamy, ale bardzo wysokie 4,7 z ponad 7k ocen w sklepie App Store jest pewnym wyznacznikiem jakości apki.

Fortuna logowanie – równie łatwe co rejestracja

Fortuna logowanie do utworzonego konta zorganizowała tak samo na przeglądarkach desktopowych, mobilnych oraz w aplikacji. Potrzebujemy tylko pseudonim i hasło, które wcześniej ustaliliśmy. Zamiast pseudonimu możemy podać adres mailowy. Krok po kroku wygląda to następująco:

Krok 1

Przycisk logowania u bukmachera Fortuna na głównej stronie interenetowej w prawym górnym rogu

Otwórz Fortunę przy pomocy dowolnego urządzenia. Na przeglądarkowej stronie internetowej, mobilnej lub w aplikacji wybierz przycisk zaloguj. W każdej wersji pojawi się okno do logowania.

Krok 2

Formularz logowania u bukmachera Fortuna na głównej stronie internetowej w prawym górnym rogu

W odpowiednim polu wpisz swój pseudonim lub adres e-mail, a także hasło. To właściwie tyle, więcej danych do logowania nie potrzeba. Można teraz przejść do typowania ulubionych zakładów.

Jak wpłacić pierwszy depozyt na konto?

Szeroki wybór możliwości oraz błyskawiczny czas realizacji to oczekiwania każdego gracza w ramach płatności. Fortuna metody wpłaty wspiera zgodnie z wymaganiami swoich klientów. Zwolennicy szybkiego BLIKa, tradycyjnej karty bankowej lub aplikacji swojego banku będą usatysfakcjonowani. Dodatkowo dostępni są pośrednicy click to pay oraz t-pay. Czas transferu niezależnie od wybranej metody jest natychmiastowy.

Metody płatności u bukmachera Fortuna

Krok po kroku swój pierwszy depozyt możesz wykonać w taki sposób:

 1. Zaloguj się na swoje konto i wybierz opcję „Wpłata”.
 2. Zaznacz metodę płatności, a następnie zadeklaruj kwotę depozytu.
 3. Postępuj zgodnie ze wskazówkami pośrednika płatności, żeby dokończyć wpłatę.
 4. Pieniądze od razu widoczne będą na Twoim koncie gracza.

Jak wytypować pierwszy zakład?

Fortuna rejestracja ukończona, gracz zalogowany, depozyt wpłacony, a więc pora zagrać! Jeżeli chcesz obstawić swój pierwszy zakład, możesz zrobić to nawet bez weryfikacji. Zobacz, jak krok po kroku wygląda obstawianie zakładów w Fortunie:

 1. Zaloguj się na swoje konto bukmacherskie.
 2. Wybierz interesującą Cię dyscyplinę z oferty bukmachera.
 3. Znajdź konkretne wydarzenie sportowe live lub prematch.
 4. Wybierz zakład, jaki chcesz obstawić i kliknij jego kursową reprezentację.
 5. Zakład zostanie dodany do kuponu.
 6. Obstawiaj dalej lub zagraj kupon w dowolnym momencie po określeniu stawki.
 7. Poczekaj na rozstrzygnięcie, a ewentualna wygrana trafi na Twoje konto.

FAQ

Tak – zarówno za pomocą aplikacji, jak i strony w wersji mobilnej.

Tak, możesz spać spokojnie. U bukmachera Fortuna rejestracja jest w pełni bezpieczna, a Twoje dane strzeżone.

Nie, skan dowodu osobistego możesz dosłać w późniejszym terminie.

To zależy jakim dysponujesz. Warto sprawdzać aktualne promocje na stronie bukmachera – obecny to PROBUKMACHER.

Każda osoba, która ukończyła 18 rok życia.

Dodaj komentarz

0

 • Michał  
  Michał  

  Noo oferta du*y nie urywa, brak cyklicznych promocji, taki w top 10 by się znalazł.

 • Oliwier  
  Oliwier  

  Rozwijają się, oferta powitalna bardzo słaba, ale tak jak powyżej lubię grać azjatyckie linie i czasem tam coś pyknę.