Betclic Kod Promocyjny. Listopad 2021

KOD PROMOCYJNY: Cashback do 550PLN!

Skopiuj kod

Kod promocyjny Betclic

Betclic zakłady bukmacherskie to jeden z najciekawszych bukmacherów na polskim rynku. Ten legalny bukmacher oferuje najwyższy możliwy cashback w wysokości aż do 550 PLN! Otrzymać zakład bez ryzyka mogą nowi gracze, pod warunkiem, że w trakcie szybkiej rejestracji wpiszą specjalny kod promocyjny. Nie wiesz gdzie znaleźć w Betclic kod promocyjny? Nie musisz dłużej szukać – podajemy go w niniejszym artykule. Przy okazji przedstawimy swoje opinie o Betclic, a także pokażemy, jak wygląda rejestracja konta, jak prezentuje się oferta bukmachera i czy warto u niego obstawiać.

Betclic oferta powitalna na start i bonusy

Promocje bukmacherskie stały się czymś normalnym i obecnie wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce oferują dodatkowe bonusy za rejestrację nowego konta gracza. W ten sposób każdy z nich dąży do przyciągnięcia jak największej liczby potencjalnych klientów. Nie inaczej sprawa wygląda u bukmachera Betclic. Chcąc wyróżnić się na tle konkurencji, firma bukmacherska przygotowała najwyższy na rynku zakład bez ryzyka.

NAZWA BONUSUBONUS BETCLIC
Betclic kod promocyjny 2021PROBUKMACHER
CashbackMax. 550 PLN
Multi+Max. 50% dodatkowo za zakłady AKO
Bonus BoostWyższe kursy na najważniejsze wydarzenia
Liga BetclicBonus max. 50 PLN
Piłkarski JackpotDo zgarnięcia 35 tysięcy PLN
Cash outWycofaj kupon przed rozstrzygnięciem meczu

Żeby jednak móc skorzystać z cashbacku do 550 PLN, trzeba spełnić kilka warunków. Bez obaw, nie są to jakieś skomplikowane rzeczy i nikt nie każe stawać na głowie. Trzeba jednak pamiętać o jednej kluczowej sprawie: należy wpisać kod promocyjny jeszcze w trakcie rejestracji. Później, niestety, nie będzie takiej możliwości.

W jaki sposób odebrać bonus Betclic?

Legalny polski bukmacher Betclic - jak odebrać bonus z kodem bonusowym?

Jeśli chcesz odebrać bonus Betclic, wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie bukmachera lub w aplikacji mobilnej. Prześledź nasze wskazówki i poniższe kroki począwszy od rejestracji w Betclic, aby niczego nie przeoczyć:

 • Przejdź na stronę bukmachera za pomocą banneru widocznego nieco niżej w tekście.
 • Banner odeśle Cię na bezpieczną stronę formularza rejestracyjnego Betclic.
 • Uzupełnij wszystkie pola formularza (zobacz jak przebiega w Betclic rejestracja).
 • Podczas rejestracji wpisz nasz kod promocyjny PROBUKMACHER.
 • Załóż konto Betclic i ciesz się z bonusu powitalnego!

Rejestracja w Betclic

Legalny polski bukmacher Betclic rejestracja

Rejestracja nowego konta w zakładach bukmacherskich Betclic to jedyny moment, w którym można podać kod promocyjny, by uzyskać dostęp do promocji typu cashback. Ten legalny bukmacher udostępnił swoim klientom bardzo wygodną opcję tak zwanej „szybkiej rejestracji”, która polega na założeniu konta bez weryfikacji dokumentu tożsamości i numeru konta bankowego. Przebrniemy z resztą przez szybką rejestrację wspólnie, byś mógł zobaczyć, jak prosto i szybko założyć nowe konto gracza w Betclic.

Możesz dokonać rejestracji przez stronę internetową bukmachera. Opcję taką oferuje też Betclic mobile, ale my skupimy się na założeniu konta przez stronę www. Jak tylko wejdziesz na stronę główną bukmachera, wystarczy, że klikniesz przycisk „Zarejestruj się”, który umieszczony został w prawym górnym rogu strony. Rejestracja u bukmachera Betclic została podzielona na trzy etapy.

 1. Krok pierwszy polega na wpisaniu swojego imienia, nazwiska, daty urodzenia, a także adresu e-mail. Na tym jeszcze nie koniec, bowiem poniżej pól, gdzie podajesz swoje dane, znajdują się oświadczenia do zaakceptowania. Masz obowiązek odhaczyć oświadczenie o zapoznaniu się z treścią regulaminu Betclic i jej akceptacją. Nieobowiązkowe z kolei jest wyrażenie zgody na otrzymywanie wiadomości marketingowych na adres e-mail podany wcześniej.

 2. W drugim kroku szybkiej rejestracji w systemie Betclic wymagane będzie od Ciebie podanie numeru:
  – PESEL,
  – aktualnego adresu zamieszkania,
  – a także numeru telefonu.

 3. Na koniec zostaje trzeci etap zakładania nowego konta. W tym etapie musisz wymyślić swoją nazwę użytkownika, jak również hasło. Za ich pomocą będziesz logował się do swojego konta gracza. Przy okazji musisz jeszcze ustawić pytanie bezpieczeństwa. Ostatnie pole to miejsce na wpisanie kodu promocyjnego Betclic, dzięki któremu otrzymasz bonus w postaci cashbacku. Potwierdzenie rejestracji odbywa się przy użyciu linku aktywacyjnego, który bukmacher wysyła Ci w treści wiadomości e-mail.

I to tyle! Twoje świeże i jeszcze ciepłe nowe konto bukmacherskie na portalu Betclic jest gotowe. Możesz teraz bezpiecznie się zalogować i dokonać pierwszej wpłaty depozytu. Odnośnik do logowania znajdziesz tuż obok guzika do rejestracji, na górze strony, w prawym rogu.

Jak otrzymać Bonus Cashback do 550 PLN?

Cashback 550 PLN dla nowych graczy to bonus powitalny na start, który otrzymujesz po założeniu konta. W jaki sposób można uzyskać te środki? Będziesz musiał wpłacić swój pierwszy depozyt, co zresztą zrobisz już po rejestracji profilu gracza w Betclic. Następnie, będziesz musiał postawić swój pierwszy zakład u tego legalnego bukmachera. Poprawne wytypowanie wszystkich rozstrzygnięć skutkuje wygraną puli. Z kolei, jeśli Twój kupon będzie przegrany, w takim wypadku otrzymasz zakład bez ryzyka w wysokości do 550 PLN.

W jaki sposób otrzymać pełną stawkę cashbacku? Należy zagrać za 625 PLN, ponieważ po odliczeniu 12% podatku bukmacherskiego, z tej stawki pozostaje właśnie 550 PLN. Oczywiście możesz też postawić mniejszą kwotę, a w takim wypadku twój zakład bez ryzyka będzie po prostu wynosił mniej.

Warto jeszcze pamiętać, że przed wypłaceniem środków z cashbacku należy go obrócić osiem razy na kuponach z kursem minimalnym 2,00 i to w ciągu 30 dni przed datą wypłacenia.

Na tym bonusy bukmacherskie w Betclic się nie kończą. Trzeba jedynie podkreślić, że promocja cashback do 550 PLN jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla nowych graczy, którzy podadzą kod bonusowy w trakcie rejestracji. Dostęp do pozostałych akcji promocyjnych można odblokować będąc już zarejestrowanym użytkownikiem zakładów bukmacherskich Betclic. Do zgarnięcia są, między innymi, Super Kursy i Multi+. Obie te promocje powiększają kursy na poszczególne wydarzenia. Ale o tym za chwilę.

Pozostałe promocje bukmacherskie w Betclic

W Betclic z kodem promocyjnym możesz przede wszystkim otrzymać bonus na zakład bez ryzyka, wynoszący aż do 550 PLN. W tym momencie zazwyczaj rodzi się pytanie, czy bukmacher przygotował jeszcze coś dla nowych graczy? Czy z kodem promocyjnym można odblokować dostęp do kolejnych ciekawych akcji promocyjnych?

Wielu legalnych bukmacherów, posiadających zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce, w ramach bonusu na start oferuje pełen pakiet promocji. Jedną z nich jest bardzo często popularny freebet, czyli darmowy zakład. Tego typu bonus bukmacherski to nic innego, jak dodatkowe środki na grę, które firma bukmacherska przekazuje na konto gracza. Za ich pomocą można obstawiać kupony, ale zazwyczaj trzeba się liczyć z określonymi regulaminem zasadami obrotu bonusem.

Czy w Betclic kod promocyjny 2021 umożliwia graczom otrzymanie darmowego zakładu w postaci freebetu? Z żalem musimy stwierdzić, że taka opcja na ten moment nie istnieje. Pisząc te słowa, mamy listopad 2021 i na chwilę obecną kod promocyjny Betclic nie daje graczom darmowych freebetów. Bonus bez depozytu również nie jest dostępny.

Na szczęście jest kilka innych bonusów, z których można skorzystać w Betclic już po założeniu konta.

SUPER KURSY

Legalny polski bukmacher Betclic promocja super kursy

Jest to nic innego, jak funkcja, która podwyższa wybrane kursy. W ofercie Betclic znaleźć można standardowe kursy bukmacherskie, a także szereg dodatkowych, opatrzonych symbolem rakiety tak zwanych Super Kursów. Bukmacher przygotował specjalną zakładkę na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej, gdzie codziennie można sprawdzać aktualnie podwyższone kursy na wydarzenia sportowe.

MULTI+

Legalny polski bukmacher Betclic promocja multi+

Ten rodzaj promocji dotyczy kuponów AKO. Jeżeli obstawiasz kupon akumulacyjny, możesz dodatkowo powiększyć swoją potencjalną wygraną dzięki akcji Multi+. Dodatkowy bonus rośnie wraz z liczbą zdarzeń dodanych do kuponu. Pierwszy próg wynosi +7% i dotyczy 5 obstawionych zdarzeń na jednym kuponie. W sumie można zyskać nawet +50%, jeżeli w ramach jednego kuponu postawi się 14 lub więcej zdarzeń.

CASHOUT

Legalny polski bukmacher Betclic promocja cashback

Opcja cashout w Betclic daje graczom możliwość zamknięcia kuponu przed rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń na nim obstawionych. Wypłaty cashout dokonuje się zazwyczaj, jeżeli widzimy, że kupon „nie wejdzie”. Kupon nie może jednak zawierać przegranego zakładu, więc ze zwrotów najlepiej korzystać w trakcie trwania meczu, który potencjalnie zepsuje kupon. Możliwość cashoutu sprawdza się w Betclic przez zakładkę Moje Kupony.

LIGA BETCLIC

Liga Betclic program lojalnościowy

Jest to promocja ograniczona czasowo, więc nie zawsze jest dostępna w zakładce Promocje na stronie internetowej Betclic. Liga jest formą programu lojalnościowego, w którym zakłady bukmacherskie wynagradzają aktywnych graczy za ich postawę. Wystarczy grać regularnie i obstawiać kupony objęte w danym okresie Ligi promocją. Ostatnia Liga zakończyła się 1 marca 2021, aktualnie czekamy na ogłoszenie następnej kolejki rozgrywek lojalnościowych.

STREFA VIP

Legalny polski bukmacher Betclic strefa VIP

Swoją ofertę VIP Betclic skierował do najbardziej aktywnych typerów. Bycie VIP-em zakładów bukmacherskich Betclic oznacza mnóstwo benefitów, w tym dodatkowych bonusów i promocji czy nagród specjalnych. Niestety ciągnąca się pandemia koronawirusa nieco pokrzyżowała plany bukmachera odnośnie spotkań z klientami VIP. Natomiast w przeszłości organizowane były wspólne wyjazdy VIP-ów na mecze piłki nożnej, siatkówki, a także wycieczki krajoznawcze za granicę. Trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać, zanim uda się z bukmacherem pojechać na kolejne El Clásico.

Metody płatności Betclic

Legalny polski bukmacher Betclic metody płatności

Wpłaty środków na konto depozytowe Betclic można wykonać tylko za pomocą polskich złotówek. Bukmacher nie pobiera prowizji od wpłacanych pieniędzy. Regulamin zakłada z kolei brak możliwości transferu środków pomiędzy kontami graczy.

Aktualnie dostępne metody płatności Betclic prezentują się następująco:

Metoda płatności

Czas realizacji

Minimalna wpłata

Maksymalna wpłata

Prowizja

Przelewy24

Natychmiast

1 PLN

100 000 PLN

Brak

Skrill

Natychmiast

1 PLN

10 000 PLN

Brak

Paysafecard

Natychmiast

1 PLN

10 000 PLN

Brak

Visa/MasterCard

Natychmiast

30 PLN

10 000 PLN

Brak

Co zaś tyczy się wypłat na konto bankowe, można zlecić je przy pomocy usługi Przelewy24 lub wykorzystując klasyczny przelew bankowy. Minimalna kwota wypłaty to 1 zł, zaś maksymalna wynosi 100000 zł. Bukmacher nie pobiera prowizji za wypłaty środków pieniężnych z konta.

Wypłacanie kasy z Betclic na konto bankowe jest równie wygodne, co ich jej wpłacanie. Choć brakuje kilku popularnych obecnie metod płatności.

Obsługa klienta w Betclic

Jeśli podczas korzystania z usług firmy Betclic natrafisz na jakikolwiek problem, możesz liczyć na pomoc obsługi klienta. Opcje rozmowy z biurem są jednak nieco ograniczone, gdyż do dyspozycji graczy pozostaje jedynie kontakt mailowy. Czas odpowiedzi drogą mailową przyjdzie może wynieść nawet do kilku godzin. Warto jednak podkreślić, że strona internetowa bukmachera posiada również użyteczną sekcję najczęściej zadawanych pytań. Swój problem można więc rozwiązać samodzielnie, stosując się do wytycznych zawartych na podstronie FAQ.


FAQ

Jaki jest kod promocyjny Betclic 2021 i co daje kod promocyjny?

W Betclic kod promocyjny to PROBUKMACHER. W Betclic z kodem promocyjnym nowi gracze otrzymują zakład bez ryzyka do 550 złotych.

Gdzie podać kod promocyjny Betclic?

Aby otrzymać od Betclic bonus powitalny należy wpisać kod promocyjny w trakcie rejestracji nowego konta gracza.

Co daje kod promocyjny Betclic?

Dzięki niemu można uzyskać dostęp do promocji cashback, która u tego bukmachera wynosi nawet do 550 złotych.

Czy otrzymam freebet od Betclic?

W ramach bonusu na start nie ma darmowych zakładów freebet. Można je jednak uzyskać w ramach bonusów lojalnościowych. W tym celu należy śledzić aktualne promocje na stronie bukmachera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *