4.8

Superbet aplikacja na Android & iOS

Superbet aplikacja na Android & iOS

Przekonaj się, jakie korzyści oferuje Superbet aplikacja mobilna na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Pokażemy Ci, jak ją pobrać na telefon i tablet. Zapoznaj się z ofertą zakładów, bonusami i promocjami, metodami wpłaty i wypłaty. Wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w naszej recenzji Superbet App!

Superbet aplikacja na Android & iOS

Jak zainstalować aplikację Superbet?

Zależnie od producenta naszego urządzenia i systemu operacyjnego, sposoby instalacji będą się różnić. W przypadku Androida Superbet aplikacja mobilna dostępna jest wyłącznie z zewnętrznego linku, podanego na stronie bukmachera. Jeśli chodzi o urządzenia z systemem iOS, apka ta jest dostępna w systemowym sklepie z aplikacjami – App Store. Krok po kroku pobieranie wygląda następująco:

 1. Wejdź na stronę Superbet mobile.
 2. Kliknij zakładkę z aplikacją mobilną.
 3. Postępuj według wytycznych dla swojego systemu operacyjnego.

Proces instalacyjny jest niezwykle szybki. Warto również pamiętać, żeby podczas rejestracji mobilnej podać nasz kod promocyjny, który odblokowuje w Superbet bonus powitalny. Mimo łatwości, z jaką pobrać możesz aplikację, pokażemy Ci, jak dokładnie wygląda ten proces zarówno dla Androida, jak i iOSa.

W jaki sposób pobrać Superbet apk na Androidzie?

Superbet aplikacja na android

Superbet pobierz aplikację na swoje urządzenie przenośne! Tak jak pisaliśmy wyżej, sposób instalacji aplikacji jest różny, w zależności na jakim systemie operacyjnym funkcjonuje nasze urządzenie mobilne.

Z racji, że na urządzeniach z systemem Android, aplikacja Superbet nie jest dostępna do pobrania bezpośrednio w sklepie z aplikacjami (Sklep Play), musimy zainstalować apku w inny sposób.

Instalacja Superbet na Androidzie

Poradnik - Instalacja apki Superbet na Androidzie - Probukmacher

Sprawdź jak przebiega proces instalacji aplikacji Superbet na urządzeniach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / tablet
Oprogramowanie: Aplikacja Mobilna
Czas instalacji: 1 min
 1. Strona bukmachera

  Przejdź na stronę superbet.pl na swoim urządzeniu.
  1
 2. Zakładka Aplikacji

  Znajdź przycisk „Sprawdź!” w zakładce aplikacji i kliknij na niego.
  2
 3. Wybierz Android

  Przewiń niżej i wciśnij przycisk „Pobierz na Androida”
  3
 4. Pobierz

  Pobierz apkę Superbet klikając „Pobierz teraz”.
  4
 5. Uruchom

  Otwórz pobrany plik instalacyjny z aplikacją Superbet.
  5
 6. Zgoda instalacji

  Wyraź zgodę na instalację aplikacji poprzez wciśnięcie „Zainstaluj”
  6
 7. Instalacja zakończona

  Po ukończeniu instalacji wciśnij „Otwórz”
  7
 8. Udostępnianie danych analitycznych

  Wybierz czy chcesz udostępniać dane analityczne Superbetowi. Nie jest to wymagane.
  8
 9. Korzystaj do woli!

  Teraz możesz zalogować się na swoje konto lub utworzyć nowe!
  9

Wymagania systemowe

Superbet Android nie ma wygórowanych wymagań systemowych. Aplikacja mobilna bukmachera działa na wszystkich wersjach oprogramowania od 5.0 wzwyż. Jednakże, im nowsza wersja, tym sprawniejsze jej działanie.

Rozmiar programu147 MB
Aktualna Wersja3.33.2
KompatybilnośćWymagany Android 5.0 lub nowszy
CenaZa darmo
Przeznaczenie18+
KategoriaSport

Jak zainstalować Superbet app na iOS?

Sposób pobrania aplikacji bukmachera Superbet na system iOS. W przypadku tych urządzeń korzystamy z apki App Store. Tutaj wygląda to trochę inaczej jak w przypadku Androida.

 1. Otwieramy nasz sklep z aplikacjami, czyli App Store.
 2. Wyszukujemy w wyszukiwarce frazę „Superbet”
 3. Po tym jak pokażą nam się wyniki wyszukiwania, znajdujemy program buka.
 4. Klikamy niebieski przycisk ,,pobierz’’.

W tym momencie telefon poprosi nas o potwierdzenie instalacji za pomocą odcisku palca (modele 8 i 8 Plus oraz niższe) lub za pomocą skanera twarzy (modele X i wyższe). Rzadziej telefon poprosi nas o potwierdzenie za pomocą hasła do konta Apple ID.

Po zakończeniu instalacji aplikacja jest gotowa do użycia z poziomu pulpitu urządzenia.

Pobrać aplikacje Superbet na IOS

Wymagania systemowe

Wymagania systemowe dotyczące urządzeń z iOS to posiadanie wersji systemu nowszej niż 12.0. Na starszych wersjach oprogramowania mobilnego apka może działać nieco wolniej i powodować problemy z finalizacją zakładów.

Rozmiar107 MB
Aktualna Wersja3.33.1
KompatybilnośćWymagany iOS 13.0 lub nowszy. Kompatybilny z iPhone, iPad i iPod.
CenaZa darmo
Przeznaczenie18+
KategoriaSport

Rejestracja mobilna

Superbet aplikacja daje również możliwość założyć nowe konto bukmacherskie bez konieczności otwierania strony internetowej. Wystarczy, że prześledzisz poniższą instrukcję, gdzie krok po kroku rozpisujemy, na czym polega rejestracja mobilna Superbet:

 1. Ściągnij aplikację, a następnie zainstaluj ją na swoim urządzeniu.
 2. Otwórz apkę na telefonie, albo na tablecie.
 3. Wybierz opcję rejestracji, żeby zainicjować proces zakładania konta.
 4. Uzupełnij formularz, gdzie wpisujesz podstawowe dane osobowe i adresowe.
 5. Pamiętaj, żeby wpisać też kod bonusowy!
 6. Zaznacz wymagane zgody i oświadczenia.
 7. Zakończ rejestrację, aktywuj konto i zaloguj się, żeby obstawiać zakłady.

Bonus mobilny w Superbet

Wielu bukmacherów wydając swoją aplikację mobilną, robi wszystko co w swojej mocy, aby przyciągnąć do niej jak najwięcej graczy, zarówno tych obstawiających już wcześniej na stronie internetowej bukmachera, jak i tych, którzy styczności z danym bukmacherem jeszcze wcześniej nie mieli.

W celu zachęcenia do pobrania aplikacji, bukmacher stosuje różnorodne bonusy i promocje powitalne. Superbet w tej kwestii nie odstaje od konkurencji i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy, oferując im nawet do 3754 złotych w bonusie. Co ciekawe, najnowszy pakiet powitalny gwarantuje możliwość odbioru wszystkich bonusów bukmacherskich w formie freebetu.

Bonus od depozytu do 200 PLN + freebet 34 PLN

Bonus do 200 PLN dla nowych graczy w ofercie powitalnej bukmachera Superbet w aplikacji mobilnej

Na sam start, czyli zarejestrowanie nowego konta, Superbet oferuje 200 zł (które oczywiście należy obrócić w sposób podany w regulaminie). Środki te polegają na promocji, która naliczana jest od pierwszego depozytu. Bukmacher w ten sposób podwaja pierwszą wpłatę, jakiej gracz dokonuje na swoje konto główne, a bonus ten naliczany jest w formie darmowego zakładu. Dzięki uzyskanym w ten sposób środkom, możesz obstawiać zakłady nie ponosząc ryzyka utraty własnych pieniędzy. Dodatkowo, jeżeli wpłacisz swój pierwszy depozyt, możesz odebrać bonusowy freebet o wartości 34 PLN, który dostępny jest tylko z naszym kodem promocyjnym.

Zakład bez ryzyka do 3500 PLN

Drugi bonus Superbet to cashback w formie freebetu, którego wartość maksymalna wynosi nawet 3500 PLN. Jest to aktualnie jeden z największych zakładów bez ryzyka na polskim rynku bukmacherskim. Promocja polega na możliwości uzyskania zwrotu stawki za przegrane kupony przez pierwszy tydzień po rejestracji nowego konta. Jeżeli Twoje zakłady nie wejdą, a pierwszy tydzień gry zakończysz na minusie, wówczas możesz odebrać maksymalnie do 3500 PLN cashbacku.

Dodatkowe 20 PLN tylko w Superbet aplikacji

Bonus 20 PLN za pobranie aplikacji mobilnej w ofercie powitalnej bukmachera Superbet

Aplikację Superbet pobierz już dziś, gdyż za samo pobranie apki, bukmacher nagradza gracza symboliczną kwotą 20 zł. Jest to bonus Superbet freebet, a więc darmowy zakład na obstawianie typów bukmacherskich. Łączna kwota bonusu za korzystanie z apki wynosi 3754 zł, co jest nie lada wynikiem. W celu skorzystania z takich lub podobnych promocji, zachęcamy do użycia kodu promocyjnego PROBUKMACHER, który jest możliwy do wpisania podczas zakładania nowego konta. Trzeba przyznać, że w Superbet bonus za aplikację to kolejna cegiełka do tytułu jednego z najlepszych bukmacherów w Polsce.

Superbet apka mobilna – najlepsze funkcje i zalety

Apka od bukmachera Superbet jest wyposażona w kilka znaczących funkcji, które mają na celu uprzyjemnić obstawianie zakładów oraz przede wszystkim, zapewnić graczom możliwość grania kiedykolwiek i gdziekolwiek. Poniżej wymienimy naszym zdaniem, najważniejsze funkcje aplikacji Superbet mobile.

Aplikacja Superbet jako centrum społecznościowe

Aplikacja Superbet jako centrum społecznościowe

Jedna z ciekawszych funkcji apki to możliwość interakcji z innymi graczami w postaci podobnej do tej znanej nam z wszelkich mediów społecznościowych. Po założeniu konta, możemy upublicznić swój profil, dodać zdjęcie profilowe oraz zacząć obserwować innych graczy. Możemy także udostępniać nasze kupony oraz prowadzić dyskusję z innymi użytkownikami na temat zakładów. Oprócz tego, Superbet pozwala nam dodawać znajomych, aby wspólnie z nimi omawiać wyniki rozgrywek oraz pomagać przy obstawianiu nowych kuponów.

Zakłady na żywo

Oferta zakładów LIVE w aplikacji mobilnej SUPERBET jako jedna z najważniejszych funkcji bukmachera

Superbet umożliwia nam obstawianie zakładów na żywo. Oprócz aktualnego wyniku, bukmacher wyświetla nam szczegółowe statystyki spotkania oraz wskazuje potencjalne szanse na zdobycie przewagi przez jedną ze stron.

Otrzymywanie powiadomień

Funkcja powiadomienia PUSH w aplikacji mobilnej Superbet

Trzecią funkcją aplikacji mobilnej są powiadomienia typu Push. Superbet informuje nas o aktualnym wyniku obstawionego przez nas meczu oraz o nadchodzących spotkaniach. Dodatkowo dzięki powiadomieniom, nigdy nie przegapimy żadnej nowej promocji czy bonusu oferowanego przez Superbet.

Jak wpłacić pieniądze przez aplikacje Superbet?

Depozyt w aplikacji mobilnej SuperBet

Apka mobilna Superbet, oprócz powyższych funkcji, umożliwia także graczom wpłacanie i wypłacanie funduszy prosto na konto bankowe. Dostępne metody depozytu online to:

 • BLIK,
 • Tpay,
 • karta bankowa,
 • Neteller,
 • Paysafecard

W zależności od wybranej przez nas metody płatności, kwota minimalnego i maksymalnego depozytu może być różna. Na duży plus zasługuje fakt, że w większości metod, kwota minimalnego depozytu, podobnie jak i maksymalnego depozytu, nie jest w żaden sposób limitowana.

Jak więc złożyć depozyt naszych środków przez aplikacje Superbet? Oto przyjazna instrukcja krok po kroku:

 1. Zaloguj się na swoje konto bukmacherskie
 2. Kliknij w zielony prostokąt z napisem ’SZYBKI DEPOZYT’.
 3. Podaj kwotę wpłaty i kliknij 'KONTYNUUJ’
 4. Wybierz dostępną metodę płatności, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami.
 5. Pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie błyskawicznie.

Jak wypłacić pieniądze z aplikacji Superbet?

Proces wypłaty naszej wygranej poprzez apkę Superbet jest równie prosty co depozyt środków. Dostępnych metod wypłaty jest stosunkowo sporo, m.in wypłata na konto bankowę, kartę bankową, a także na PaySafeCard, Skrill czy Neteller.

 1. Aby wypłacić pieniądze z aplikacji mobilnej Superbet, klikamy 'KONTO’
 2. Następnie klikamy ’WYPŁATA’.
 3. Potem wybieramy odpowiadającą nam metodę wypłaty i postępujemy zgodnie z instrukcjami.

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

W przypadku, gdy pogubimy się w wykonywaniu wypłat lub wpłat w apce mobilnej Superbet, możemy uzyskać pomoc poprzez skontaktowanie się z obsługą klienta. Możemy to zrobić na kilka sposobów. Pierwszy sposób jest najszybszy i najłatwiejszy, lecz tylko jeśli nasz problem jest stosunkowo prozaiczny. Mowa o FAQ, czyli najczęściej zadawanych pytaniach. W zakładce FAQ, znajdziemy odpowiedzi na wiele różnych problemów,  które najczęściej trapią graczy.

Kolejnym sposobem na znalezienie rozwiązania naszego problemu jest bezpośredni kontakt z biurem obsługi klienta poprzez czat na żywo lub Whatsapp. Dodatkowo możemy napisać e-maila do obsługi klienta na adres customer.support@superbet.pl.

Obsługa klienta Superbet

Opis internetowej strony mobilnej

Superbet aplikacja na android

Jeżeli z powodów wymagań technicznych nie możemy pobrać aplikacji mobilnej na nasz telefon, mamy opcję skorzystania z internetowej strony mobilnej. Jej interfejs jest bliźniaczo podobny do tego z aplikacji, dlatego użytkownicy powinni być zadowoleni z korzystania z tej strony. Jedyną różnicą może być brak płynnych animacji, lecz funkcjonalność pozostaje ta sama.

Czym różni się wersja mobilna od aplikacji?

Jak już wspomnieliśmy wyżej, na pierwszy rzut oka jedyną różnicą w wersji mobilnej strony Superbet jest mniejsza płynność. Jest to oczywiście spowodowane tym, że strona internetowa Superbet jest stworzona głównie pod komputery.

Poza tym, że strona mobilna będzie chodziła trochę wolniej niż w przypadku apki mobilnej, całokształt funkcjonalności pozostaje taki sam.

Na stronie mobilnej dostępne są wszystkie funkcje aplikacji, np. obstawianie na żywo, czy możliwość korzystania z wszelkich promocji. O szczególnych funkcjach i promocjach dostępnych opowiemy już za chwilę. Warto jednak pobrać program Superbet iOS czy Android, o czym przekonasz się z dalszej części artykułu.

Wady i zalety

Zaczynając od ogólnej oceny mobilnej aplikacji bukmachera Superbet, stwierdzamy, że jest bardzo dobrze. Apka daje nam wiele możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkownika tj. możliwość ustawienia motywu aplikacji (ciemny lub jasny) czy też ustawienie formy wyświetlania różnych rozgrywek. Poniżej przedstawiamy w formie tabelki najważniejsze wady i zalety superbet app.

ZaletyWady
Dostęp do szczegółowych statystykStosunkowo awaryjna wyszukiwarka
Możliwość obstawiania na żywoBrak możliwości filtrowania wydarzeń z jednej listy
Powiadomienia typu Push i możliwości zeskanowania kuponu kodem QRMała możliwość ustawień sposobu logowania

Warto dodać, że w App Store (sklep mobilny na iOS) aplikacja uzyskała bardzo wysoką ocenę 4.7/5.

Superbet aplikacja opinie

Podsumowując, Superbet zrobił dobrą robotę jeśli chodzi o ich aplikację mobilną. Zawiera ona wszystkie najpotrzebniejsze funkcje oraz posiada nawet kilka ciekawych promocji. Uważamy, że aplikacja mobilna Superbet jest jak najbardziej warta polecenia, zarówno dla starych wyjadaczy, jak i dla świeżych graczy, szukających porządnej apki mobilnej do zakładów bukmacherskich.

FAQ

Tak, aplikacja mobilna Superbet jest dostępna do pobrania na każde urządzenie mobilne, posiadające system Android lub iOS.

Sklep Play zabrania umieszczania w swoim sklepie z aplikacjami, aplikacji o tematyce bukmacherskiej. W związku z tym posiadacze urządzeń mobilnych z systemem Android, zmuszeni są pobrać plik Superbet apk bezpośrednio z linku dostępnego na stronie bukmachera.

Pobierz Superbet App na swoje urządzenie, a następnie zainstaluj ją automatycznie. Wersja Android jest dostępna do pobrania ze strony bukmachera, zaś opcję iOS znajdziesz w App Store.

Aby to zrobić, musimy wejść w ustawienia, a następnie przejść do sekcji powiadomień.

Aby sprawdzić saldo naszego konta, wchodzimy w zakładkę ‘KONTO’.

U bukmachera Superbet 20 zł aplikacja daje na start każdemu graczowi już za samo pobranie jej na urządzenie mobilne. Bonus powitalny działa zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak również iOS.

Tak, Superbet aplikacja jest bezpłatna, a bukmacher nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za instalację i korzystanie z niej.

Wejdź na stronę bukmachera i pobierz stamtąd plik instalacyjny Superbet apk. Zainstaluj go na swoim urządzeniu, żeby móc bez ograniczeń obstawiać zakłady.

W Superbet bonus mobilny jest przyznawany automatycznie po pobraniu aplikacji. Zaloguj się na swoje konto mobile, wpłać depozyt i zgarnij bonus powitalny!

Wystarczy, że klikniesz kurs zakładu w interesującym Cię meczu, żeby dodać go do swojego kuponu. Następnie, określ stawkę zagrania, puść kupon i zaczekaj na rozstrzygnięcia.

Dodaj komentarz

10

 • Liubomyr
  Liubomyr

  Superbet aplikacja zasługuje na najwyższe oceny. Fajnie się obstawia, działa szybko no i design bardzo wygodny w obsłudze. Bezkonkurencyjny bukmacher!

 • Julian  
  Julian  

  Super apka i tyle w temacie!

 • Radosław  
  Radosław  

  Wszystko na miejscu: bogata oferta, fajne kursy, łatwy obrót bonusem. Gram tu od paru miesięcy i wyłącznie w aplikacji – polecam każdemu.

 • Mieszko  
  Mieszko  

  Jakiś bonus od Superbet z okazji ściagnięcia apki?

  • author-avatar
   Dawid Żurawski

   Superbet daje teraz bonus 20 PLN za pobranie aplikacji i rozpoczęcie gry na telefonie.

 • Remigiusz  
  Remigiusz  

  Wszystko ok, nawet bonus a pobranie jest. Ale mogliby usprawnić działanie streamów, bo to największy mankament tej aplikacji.

 • Noah
  Noah

  Super apka i tyle w temacie!

 • Olivier  
  Olivier  

  Apka Superbet to jedna z najbardziej udanych aplikacji bukmacherskich w Polsce, co do tego nie ma wątpliwości.

 • Dominik  
  Dominik  

  Działa poprawnie. Plus za te transmisje – mało kto to ma.

 • Marek  
  Marek  

  Odświeżanie można by trochę poprawić, ale i tak jest lepiej, niż na stronie mobilnej.