Superbet rejestracja – 3 kroki do nowego konta i bonusu powitalnego

Jak dokonać rejestracji krok po kroku u bukmachera Superbet - poradnik

Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda w Superbet rejestracja nowego konta? Pokażemy Ci, jak założyć profil gracza, a także zweryfikować swoje dane osobowe. Wystarczy, że masz pod ręką dowód osobisty, a także numer konta bankowego. Z naszego artykułu dowiesz się wszystkiego na temat rejestracji - sprawdź, gdzie wpisać nasz kod promocyjny, żeby odebrać najlepszy pakiet bonusowy na start!

Jak działa w Superbet rejestracja konta?

Jak zarejestrować nowe konto u bukmachera superbet?

W Superbet rejestracja jest łatwa, a założenie konta tymczasowego trwa zaledwie kilka chwil. Wystarczy poświęcić na ten cel 2 minuty, aby móc wziąć udział w sportowych zmaganiach typując wyniki wydarzeń z całego świata. Pamiętaj też, żeby podczas rejestracji wpisać nasz Superbet kod bonusowy, a w efekcie odblokujesz pełen pakiet bonusów na start!

Ważność konta tymczasowego u tego buka wygasa po 90 dniach. Po tym terminie, jeżeli nie dokonamy weryfikacji, konto gracza zostaje zawieszone. Ponadto, ma ono pewne ograniczenia co do maksymalnej wysokości wygranej nie mogącej przekroczyć 2279,99 zł i wysokości depozytu równego maks. 5000 zł. Opłacalnym jest więc dokonanie szybkiej weryfikacji, do której będziemy zmuszeni zawsze wtedy, gdy zapragniemy dokonać wypłaty z konta gracza. Nie da się bowiem tego zrobić, operując wciąż na koncie tymczasowym.

 1. Pakiet powitalny Superbet do 3754 PLN na start!
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

Superbet rejestracja krok po kroku

Tak jak u innych legalnych bukmacherów, rejestracji konta dokonamy z zacisza domowego. Możemy to zrobić także z wykorzystaniem aplikacji mobilnej przygotowanej dla klientów buka, którzy wolą typować wyniki sportowe z użyciem telefonu komórkowego. W obydwu przypadkach rejestracja na Superbet nie jest skomplikowana i wymaga prawidłowego uzupełnienia rubryk formularza z wykorzystaniem prawdziwych danych personalnych.

Krok 1

Aby przejść do formularza rejestracyjnego, należy wejść na stronę buka i w prawym górnym rogu kliknąć przycisk rejestracji. Tym sposobem przeniesieni zostaniemy do strony, na której wpisujemy wszelkie dane potrzebne do utworzenia konta tymczasowego.

Rejestracja u bukmachera superbet krok po kroku
 1. W pierwszej kolejności podajemy imię, nazwisko i własny adres e-mail.
 2. Wybieramy nazwę użytkownika i trudne do złamania hasło.
 3. Wybieramy własną narodowość, podajemy numer PESEL i kraj zamieszkania.
 4. Nie zapominamy odhaczyć pola z kodem promocyjnym i wpisujemy kod „PROBUKMACHER”, dzięki któremu otrzymamy dodatkowy freebet.
 5. Pod koniec zapoznajemy się z polityką prywatności i regulaminem, i zaznaczamy zgody.
 6. Klikamy przycisk „REJESTRACJA” i gotowe.

Krok 2

Proces rejestracji u legalnego bukmachera Superbet krok 2 - wiadomosć e-mail z linkiem do aktywacji konta

Wraz z uzupełnieniem i wysłaniem danych z formularza rejestracyjnego na podany przez nas adres e-mail zostanie wysłana wiadomość. W jej treści wyczytamy konieczność potwierdzenia próby założenia konta tymczasowego linkiem aktywacyjnym. Wchodzimy więc na podany w wiadomości adres, by dopełnić formalności. Wraz z rejestracją na Superbet konta tymczasowego przysługuje nam prawo do skorzystania z bonusów powitalnych i wszelkich innych promocji mających miejsce na witrynie bukmachera. Mimo to bez pełnej weryfikacji nie będziemy w stanie wypłacić pieniędzy z konta gracza.

Krok 3

W terminie 90 dni od założenia konta tymczasowego, ale nie później niż w ciągu 12 miesięcy, mamy szansę na dokończenie weryfikacji naszych danych osobowych. W tym celu niezbędne będzie sprawdzenie takich danych jak:

 • numer konta bankowego,
 • numer telefonu,
 • adres,
 • numer dowodu osobistego,
 • miasto oraz województwo,
 • kod pocztowy.
weryfikacja konta superbet

A także ich weryfikacja z wykorzystaniem skanu dowodu tożsamości. Dokonanie weryfikacji prawdziwości danych osobowych najczęściej trwa kilkadziesiąt minut. Może jednak przedłużyć się do 48 godzin. Aby założyć konto, nie trzeba się więc bardzo trudzić. Także weryfikacja nie powinna stanowić większego problemu.

Jak założyć konto w Superbet bez weryfikacji?

Wraz z weryfikacją konta tracimy jego ograniczenia, którymi cechuje się konto tymczasowe. Możliwości wygranej w zakładach bez weryfikacji nie mogą przekroczyć poziomu 2279,99 zł. To limit, który bardzo może nas ograniczyć. Ponadto maksymalnym depozytem wpłacanym na konto tymczasowe jest kwota zaledwie 5000 zł.

Po upływie 90 dni od rejestracji i bez dokonania weryfikacji nie możemy już korzystać z konta, tak jak byśmy tego chcieli. A jeżeli w ciągu 12 miesięcy nie dokończymy weryfikacji, to wszelkie środki i samo konto przepadną. Warto więc trzymać się zasady konieczności dokończenia weryfikacji, by głupio nie stracić pieniędzy i samego konta.

Na czym polega weryfikacja w Superbet?

Jeżeli chodzi o konto tymczasowe, jakie otrzymujesz po szybkiej rejestracji, to jest ono obarczone pewnymi limitami. Chcąc odblokować ograniczenia kwotowe depozytów i stawek, należy przejść przez proces weryfikacji. W przypadku Superbet weryfikacja pozwala również uzyskać możliwość wypłacania wygranych z konta gracza na rachunek bankowy. Sam proces nie jest skomplikowany, a wygląda w następujący sposób:

 1. Zaloguj się na swoje konto bukmacherskie w serwisie Superbet.
 2. Przejdź do ustawień własnego profilu, gdzie znajdziesz sekcję poświęconą weryfikacji.
 3. Dzięki odpowiednim przyciskom możesz teraz załączyć pliki ze zdjęciami lub skanami dowodu osobistego.
 4. Pamiętaj, że w celu poprawnej weryfikacji należy przesłać obie strony dowodu.
 5. Poczekaj na odpowiedź ze strony biura obsługi, którego pracownicy zajmują się sprawdzaniem poprawności danych osobowych.

Jak długo trwa weryfikacja dokumentów?

Weryfikacja dokumentów trwa zazwyczaj kilkadziesiąt minut. W najgorszym scenariuszu klient zmuszony będzie czekać na jej zakończenie nawet do 48 godzin. To jednak sporadyczne zdarzenia, a zdecydowana większość odbiorców weryfikowana jest w krótkim czasie.

Logowanie w Superbet – zobacz, jakie to proste!

Superbet logowanie wymaga wejścia na ich stronę domową i kliknięcia przycisku logowania znajdującego się w prawym górnym rogu ekranu. Dokładnie przy przycisku rejestracji, który wykorzystaliśmy wcześniej, aby założyć konto tymczasowe. Logowanie w Superbet działa następująco:

 1. Krok 1

  Wybierz opcję logowania umieszczona obok przycisku Superbet rejestracja, a następnie podaj swoją nazwę użytkownika oraz hasło.
  1
 2. Krok 2

  Po uzupełnieniu danych kliknij przycisk „ZALOGUJ SIĘ”. Serwis bukmacherski przeniesie Cię na stronę główną, a Ty będziesz mógł zacząć obstawiać zakłady.
  2

Bonusy za rejestrację – zobacz, co możesz otrzymać na start

W ramach promocji bukmacherskiej skierowanej do nowych odbiorców Superbet przygotował solidną ofertę powitalną. Łącznie uzyskać można aż 3754 PLN we freebetach! Wszystko zaczyna się od freebetu 200 PLN za wpłatę pierwszego depozytu. Następnie zgarnąć można dodatkowe środki na darmowy zakład o wartości 34 PLN. Bukmacher zapewnia również maksymalnie 3500 zł cashbacku, jaki rozliczany jest też w formie darmowego zakładu. Na koniec możesz jeszcze odebrać freebet 20 PLN w aplikacji mobilnej Superbet. Prawda, że ten pakiet bonusowy jest super?

Bonus od pierwszego depozytu 100% do 200 zł w Superbet

Warto zaznaczyć, że pełen pakiet dla nowych graczy odblokujesz wyłącznie z naszym kodem promocyjnym „PROBUKMACHER”. To właśnie nasz kod bonusowy pozwala aktywować dodatkowy bonus 34 zł bonusu w formie freebetu. Taki darmowy kupon, otrzymany tuż po rejestracji, jest pożądanym dodatkiem do pełnej puli powitalnych bonusów. Klienci aplikacji mobilnej mogą z kolei cieszyć się jeszcze dodatkowymi 20 zł dodanymi do promocyjnej puli.

Jest to więc dość solidna porcja dodatków dla nowych graczy. Superbet nie zapomniał jednak także o typerach, którzy codziennie wykonują Superbet logowanie do własnego konta na jego witrynie. Dla każdego z nich przygotował bowiem równie solidne cotygodniowe bonusy, promocje związane z wydarzeniami specjalnymi, freebety, cashbacki i wiele więcej.

Superbet rejestracja mobilna – ulubione zakłady w telefonie

Rejestracja w aplikacji mobilnej Superbet krok 2

Rejestracja poprzez aplikację mobilną Superbet niczym nie różni się od tej wykonywanej z użyciem komputera osobistego. Bukmacher stawia na wygodę oraz intuicyjny interfejs, który sprawia, że Superbet rejestracja mobilna jest niezwykle sprawna. Z resztą, zobacz, jak to działa krok po kroku:

 1. Pobierz aplikację mobilną na swoje urządzenie przenośne.
 2. Włącz aplikację na telefonie lub tablecie.
 3. Wybierz opcję rejestracji, a następnie uzupełnij formularz.
 4. Podaj dane konieczne do stworzenia konta tymczasowego.
 5. Wpisz nasz kod promocyjny, żeby otrzymać bonus na start.
 6. Ukończ rejestrację, potwierdź adres e-mail i zaloguj się do aplikacji!

Superbet rejestracja w punkcie naziemnym

Rejestracja w Superbet może odbyć się również w punkcie stacjonarnym bukmachera. Firma dopiero rozwija swoją sieć lokali naziemnych, ale liczba ta stale rośnie. Dlatego też warto sprawdzić, w jaki sposób można założyć konto osobiście:

 1. Znajdź najbliższy punkt stacjonarny Superbet na stronie bukmachera.
 2. Udaj się do lokalu z dowodem tożsamości.
 3. Poproś pracownika oddziału o założenie konta, przekazując dowód osobisty.
 4. Pracownik bukmachera zweryfikuje Twoje dane, a także potwierdzi rejestrację.
 5. Po ukończeniu procesu możesz zacząć korzystać ze swojego nowego konta bukmacherskiego.

Jak wpłacić pierwszy depozyt online?

Wpłaty i wypłaty z konta dokonywane są przez Superbet z jak najkrótszym czasem realizacji. Gdy wpłacając pieniądze masz je niemal natychmiast na koncie gracza, tak przy wypłacie czasem konieczne będzie poczekanie na rozpoczęcie dnia księgowania wpłat na konto w wybranym przez nas banku.

Wpłata depozytu na stronie głównej w twoim profilu u legalnego bukmachera superbet

Superbet postarał się, dając graczom możliwość dokonania transakcji z wykorzystaniem transferów bankowych, bezpiecznych i anonimowych transakcji PaySafeCard, czy portmonetek internetowych takich jak choćby Skrill. Depozytu dokonamy więc z wykorzystaniem takich metod płatniczych jak:

 • Blik
 • Przelewy24
 • Tpay
 • Karty płatnicze
 • Skrill
 • Neteller
 • PaySafeCard
 • Błyskawiczny przelew
 • Tradycyjny przelew bankowy

Krok po kroku pieniądze przelejesz na konto gracza w następujący sposób:

 1. Zaloguj się na swoje konto gracza, a dalej przejdź do sekcji wpłat.
 2. Wybierz sposób płatności, który najbardziej Ci odpowiada.
 3. Wpisz kwotę wpłaty, jaką chcesz uiścić na swoim koncie.
 4. Postępuj według wskazówek pośrednika płatności.
 5. Sfinalizuj transakcję i przystąp do obstawiania zakładów.

Jak obstawić swój pierwszy zakład w Superbet?

Kiedy masz już pieniądze na swoim koncie depozytowym, pora przejść dalej i zacząć obstawiać zakłady. Nie tylko przygotowana przez bukmachera Superbet rejestracja jest w tym przypadku intuicyjna. Również poruszanie się po ofercie zakładów nie powinno stanowić najmniejszych problemów. Nowi gracze także bez trudu rozpoczną swoją przygodę z typowaniem, które działa w następujący sposób:

 1. Wejdź na stronę bukmachera lub do aplikacji i zaloguj się.
 2. Przeglądaj zakłady przedmeczowe lub live, aby znaleźć interesującą Cię dysycplinę.
 3. Wybierz wydarzenie, które chcesz obstawić.
 4. Kliknij konkretny zakład, aby dodać go do kuponu.
 5. Podgląd kuponu znajdziesz po prawej stronie ekranu.
 6. Określ stawkę, za jaką chcesz zagrać.
 7. „Puść” swój kupon, a następnie poczekaj na rozstrzygnięcie zdarzeń.

FAQ

Szybka rejestracja nie wymaga żadnych dokumentów. Dopiero przy weryfikacji należy przesłać skan dowodu tożsamości.

Tak, ponieważ nie musisz wysyłać zdjęcia dowodu osobistego podczas rejestracji.

Rejestracji można dokonać z wykorzystaniem aplikacji mobilnej.

Kod bonusowy to „PROBUKMACHER”.

W Superbet rejestracji konta mogą dokonać wyłącznie osoby pełnoletnie.

Dodaj komentarz

0

 • Adam  
  Adam  

  Kursy gitara, oferta w porządku, wypłaty i wpłaty szybkie, polecam!