Freebet w Betcris

Freebet w Betcris

Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce przeżywają prawdziwy renesans. Każdego roku pojawiają się nowi organizatorzy gier, a konkurencja nieustannie rośnie. Najbardziej korzystają na tym nowi gracze o których walczą bukmacherzy. Podstawowym orężem są coraz bardziej pomysłowe oraz innowacyjne programy bonusowe. Darmowe zakłady, czyli tzw. Freebety, to jeden najbardziej pożądanych produktów. Jakie warunki zakłada Betcris Freebet? Jak go otrzymać oraz co bardziej istotne, czy trudno jest go wypłacić? Wyjaśniamy!

Co to jest Freebet w Betcris?

Freebet to co do zasady darmowy zakład, ale na tym kończy się wspólny mianownik wielu ofert, ponieważ bukmacherzy przygotowują własne interpretacje, warunki otrzymania oraz wypłaty dodatkowych środków. Podobnie jest w przypadku Bukmachera Betcris, który dużą część swoich programów promocyjnych opiera na Freebetach, które zakładają różne warunki.

W zależności od tego z jakiej promocji korzystamy, Betcris Freebet możemy wykorzystać na dowolną ofertę zakładów (20 PLN) lub dedykowaną dyscyplinę (Freebety 50 PLN). Promocje nawiązujące do dyscypliny są bezpośrednio związane z akcjami sponsorskimi. Dotyczą piłkarskiej Pogoni Szczecin, siatkarskiej Asseco Resovii oraz zespołu piłkarzy ręcznych, Łomża Industria Kielce. Mniejszy Freebet 20 PLN można zgarnąć każdego dnia w ramach promocji Kasa na okrągło.

Czy Freebet Betcris to bonus bez depozytu?

Betcris Freebet 20 PLN z promocji Kasa na okrągło jest bonusem bez depozytu, a w dodatku można go zdobyć każdego dnia. Nie wymaga wpłaty depozytu, a jedynie zweryfikowania konta gracza oraz zgody na otrzymywanie wiadomości marketingowych.

Pozostałych Freebetów 50 PLN na poszczególne dyscypliny nie można zakwalifikować jako bonusów bez depozytu, ponieważ wymagają wpłaty na konto oraz zawarcia zakładu.

 Jak działa Freebet Betcris

Po spełnieniu wszystkich warunków promocji, Freebet zostanie dodany do konta gracza i można go wykorzystać na zakłady z oferty lub wybrane dyscypliny. Darmowe zakłady z codziennej promocji kasa na okrągło oraz z oferty powitalnej będą zakładały inne warunki. Wśród nich ilość zdarzeń, czas na realizację, minimalny kurs oraz zakres oferty.

 Jak zdobyć Freebet w Betcris?

Co dokładnie należy zrobić, żeby otrzymać darmowy zakład w Betcris? Na szczęście procedura nie jest szczególnie wymagająca i możemy ja streścić w kilku prostych punktach dla wszystkich promocji.

Betcris Freebet bez depozytu 20 PLN (Kasa na okrągło):

 1. Wchodzimy na oficjalną stroną Betcris i logujemy się do serwisu.
 2. Weryfikujemy konto gracza w ustawieniach profilu.
 3. Upewniamy się, że mamy zgodę na marketing mailowy i sms.
 4. Wybieramy przycisk „Zakręć kołem”.
 5. Odpowiadamy na wylosowane pytanie w ciągu 15 sekund (wybieramy 1 z 3 odpowiedzi). Jeśli odpowiemy poprawnie, do naszego konta zostanie dodany Freebet 20 PLN w ciągu maksymalnie 12 godzin.
 6. Promocja odnawia się każdego dnia!
Betcris Freebet bez depozytu 20 PLN (Kasa na okrągło)

Freebet Betcris 50 PLN na z oferty powitalnej:

 1. Wchodzimy na oficjalną stroną Betcris i rejestrujemy konto gracza z kodem POGON/KIELCE/RESOVIA.
 2. Wpłacamy depozyt minimum 100 PLN.
 3. Stawiamy pierwszy zakład o stawce co najmniej 100 PLN i kursem 1.8.
 4. Po rozliczeniu zakładu, otrzymamy Freebet 50 PLN na piłkę nożną, ręczną lub siatkówkę w zależności od wybranego kodu promocji.
Freebet Betcris 50 PLN na z oferty powitalnej

Jak wykorzystać Freebet w Betcris?

Po przypisaniu środków na Freebety do naszego konta, możemy przystąpić do gry. Co dokładnie trzeba zrobić?

 1. Wchodzimy na stronę Betcris i logujemy się do serwisu.
 2. Tworzymy nasz kupon i zaznaczamy, że gramy za środki z Freebetów  w edycji kuponu.
 3. Tworząc kupon pamiętamy o następujących warunkach:
  1. Freebet 20 PLN można wykorzystać na zasadach:
   1. Minimum 3 zdarzenia
   2. Kurs na każde zdarzenie co najmniej 1.3
   3. Niedostępny na gry karciane i sporty wirtualne
   4. Do wykorzystania w ciągu 24h od momentu otrzymania
   5. Próg maksymalnej wygranej to 200 PLN
  2. Freebet 50 PLN można wykorzystać na zasadach:
   1. Minimum 3 zdarzenia
   2. Kurs na każde zdarzenie co najmniej 1.3
   3. Dostępny TYLKO na piłkę nożną, ręczną lub siatkówkę w zależności od kodu wybranego przy rejestracji
   4. Do wykorzystania w ciągu 7 dni od przyznania
   5. Maksymalna wygrana wynosi 2000 PLN
 4. Zatwierdzamy kupon i czekamy na rozliczenie. 

Czy Freebet można wypłacić w Betcris?

Jeśli skutecznie wykorzystamy darmowe zakłady zgodnie z warunkami opisanymi wcześniej, środki z ewentualnej wygranej trafią bezpośrednio na konto depozytowe. To świetna wiadomość, ponieważ oznacza, że bukmacher nie wymaga od nas żadnego dodatkowego obrotu!

Wymogi zagrania kuponu na poziomie 3 zdarzeń z kursem 1.3 na każde to naprawdę niewielkie oczekiwania. W końcu nic tak nie zniechęca graczy, jak ekstremalne warunki w postaci nieskończonej ilości obrotów, przy jednocześnie wysokich kursach. Ostatecznie, samego Freebetu nie możemy wypłacić, ale ewentualna wygrana trafia bezpośrednio na depozyt.

 Jak wypłacić kasę z darmowych zakładów na konto?

Pieniądze z dostępnego salda wypłacimy dokładnie w taki sam sposób jak wygraną za realne środki. Jak to zrobić krok po kroku:

 1. Logujemy się do serwisu i wybieramy opcję wypłaty w panelu gracza.
 2. Ustalamy kwotę pamiętając, że minimalny próg wypłaty to 20 PLN, a maksymalny 100 000 PLN.
 3. Wybieramy metodę wypłaty. W tym momencie dostępny jest jedynie transfer bankowy.
 4. Zatwierdzamy transakcję i czekamy na wpływ na nasze konto bankowe.

Należy mieć na uwadze, że wypłaty mogą dokonać użytkownicy, którzy dokonali weryfikacji konta. W tym celu należy uzupełnić wszystkie dane w profilu gracza oraz przesłać zdjęcie lub skan każdej strony dowodu tożsamości w zakładce „weryfikacja konta”.

Weryfikacja odbywa się przez 7 dni w tygodniu w godzinach pracy personelu. Ostatecznie nie powinniśmy czekać dłużej, niż 48h.

Freebet Betcris – czy warto odebrać?

W naszej przygodzie z legalnymi zakładami bukmacherskimi widzieliśmy już sporo promocji – dobrych i tych mniej przystępnych. W tym wypadku nie mamy jednak wątpliwości, że Freebety w Betcris to pozycja obowiązkowa, a w szczególności Betcris Freebet bez depozytu 20 PLN. 

Im dłużej myślimy o tym, że codziennie można zgarnąć darmowy zakład w zamian za poprawną odpowiedź na pytanie, tym bardziej korzystna wydaje się ta oferta. Szczególnie, że nie mamy do czynienia z pytaniem otwartym, a zamkniętym wyborem 1 z 3.

Całkiem nieźle wypada również Freebet z oferty powitalnej. Warunki przyznania w postaci depozytu i zakładu za 100 PLN mogą wydawać się nieco wysokie, ale miejmy na uwadze, że Freebet jest tutaj jedynie dodatkiem. Główną atrakcją jest Cashback 200 PLN!

Jedyne minusy jakie przychodzą nam do głowy do limity maksymalnych wygranych oraz ograniczony czas na wykorzystanie środków z promocji. Jesteśmy w stanie zrozumieć 24h na Freebet 20 PLN, ponieważ ten odnawia się codziennie. 7 dni na jednorazowy darmowy zakład z oferty powitalnej to trochę mało.

BonusProgramWarunkiWymogi
Freebet 20 PLNKasa na okrągło3 zdarzenia, kurs 1.3, 24h, max. wygrana 200 PLNPełna rejestracja, poprawna odp. na pytanie, zgoda na marketing
Freebety 400 + 500 + 500 PLNOferta powitalna3 zdarzenia, kurs 1.3, 7 dni, max. 1400 PLN w 3 freebetach (100% od pierwszej, 50% od drugiej i 50% od trzeciej stawki zakładu)Pełna rejestracja z kodem, depozyt i zakład min. 50 PLN z kursem 1.8

Opinie o darmowych zakładach w Betcris

Betcris Freebet opinie kibiców zdobywa w bardzo inteligentny sposób. Połączenie akcji sponsorskich z ofertą bonusową to skuteczne posunięcie, ponieważ aktywni kibice to często także aktywni gracze, a nie ma lepszego narzędzie marketingowego od realnych sportowych emocji.

Dodatkowo brak konieczności obrotu bez wątpienia przyciąga graczy. Na szczęście konkurencja jest tak duża, że czasy niemożliwych do realizacji warunków wypłaty się kończą, ale nie ma wątpliwości, że wszyscy grający doceniają łatwiejszą drogę do zdobycia realnych pieniędzy.

Zalety:

 • Freebet 20 PLN nie wymaga depozytu
 • Freebet 20 PLN można zdobyć codziennie
 • Brak konieczności obrotu

Wady:

 • Limit wygranych

FAQ

Poza darmowymi zakładami, Betcris proponuje Cashback 200 PLN oraz promocje okolicznościowe związane ze sponsoringiem. Do wygrania są bilety na mecze, zwiększone kursy oraz inne nagrody.

Betcris posiada dwa rodzaje Freebetów. W ramach promocji kasa na okrągło można zagarnąć darmowy zakład 20 PLN codziennie. Z oferty powitalnej można wyciągnąć Freebet 50 PLN.

Tak. Oferta promocyjna jest dostępna zarówno na aplikację mobilną jak i standardową stronę www.

Tak. Freebet 20 PLN bez depozytu nie wymaga żadnych opłat, jedynie pełnej rejestracji, zgody na marketing oraz poprawnej odpowiedzi na pytanie zamknięte.

Tak. Oferta kasa na okrągło umożliwia zgarnięcie Freebetów 20 PLN każdego dnia, bez konieczności wpłaty depozytu na konto.

Dodaj komentarz

0