Punkty stacjonarne – gdzie szukać lokali bukmachera?

Punkty stacjonarne u bukmachera Totalbet czy istnieja

W przypadku bukmachera Totalbet, punkty to jeden z najgorętszych tematów związanych z tą firmą. Wśród zasobów internetowych można znaleźć wiele sprzecznych informacji poświęconych lokalom tej marki. Czy punkty naziemne Totalbet są dostępne dla klientów tego legalnego polskiego bukmachera? Jeśli tak, to gdzie ich szukać?

Totalbet punkty stacjonarne – czy są dostępne?

Szukając informacji na temat przygotowanych przez Totalbet punktów stacjonarnych można natknąć się na sporo sprzecznych wiadomości. Jedni twierdzą, że bukmacher miał otwierać dwa pierwsze punkty w roku 2019. Miały się one rzekomo znajdować w Warszawie oraz Krakowie. Tymczasem, lata mijają, a w ofercie Totalbet wciąż melodia przyszłości.

Oferta na stronie głównej bukmachera Totalbet - obstawiaj online

Okazuje się bowiem, że ten legalny polski bukmacher nie otworzył jeszcze żadnego lokalu naziemnego. Choć, jak wynika z historii firmy, Ministerstwo Finansów przyznało jej licencję na organizację zakładów wzajemnych przez Internet, a także stacjonarnie. Dlaczego nie da się spotkać lokali bukmachera?

Na chwilę obecną nie wiadomo też, kiedy i czy w ogóle bukmacher planuje coś zmienić w tym temacie. Punkty naziemne Totalbet mogłyby być ciekawym rozszerzeniem oferty tego buka. Na stronie internetowej brak jednak jakichkolwiek świeżych informacji odnośnie planów uruchomienia działalności stacjonarnej.

Punkty stacjonarne w Polsce

Jeżeli ‘ziemniaki’ Totalbet na terenie naszego kraju się pojawią, od razu Was o tym poinformujemy. Co więcej, sam bukmacher doda zapewne odpowiednią sekcję na swojej stronie internetowej. Dowiemy się wówczas, ile punktów działa w kraju, jakie są ich godziny otwarcia oraz dokładne adresy.

Kiedy może do tego dojść? Aktualnie brakuje nam przesłanek, by sądzić, że w najbliższym czasie punkty naziemne Totalbet pojawią się w przestrzeni polskich miast. Trzeba zatem uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać, że w przyszłości otrzymamy dobre wieści z obozu bukmachera.

Totalbet punkty stacjonarne – jak obstawiać, jeśli nie w lokalach?

Promocje dla graczy online na stronie oficjalnej Totalbet

Na szczęście nie musisz czekać, aż punkty otworzą się na polskim rynku. Już teraz możesz założyć konto bukmacherskie na stronie marki i bez ograniczeń obstawiać zakłady! Ten legalny polski bukmacher pozwala typować zakłady sportowe przedmeczowo oraz live. Co więcej, oferuje także dostęp do sportów wirtualnych i gier karcianych.

Szeroka oferta zakładów to nie wszystko, co Totalbet przygotował dla swoich klientów. Przy pomocy portalu lub aplikacji mobilnej można uzyskać dostęp do licznych bonusów oraz promocji. Już za samo założenie konta z kodem promocyjnym otrzymasz niezwykle intratny pakiet powitalny na start. Nie zwlekaj, zacznij obstawiać bez ograniczeń już dziś i wybierz zakłady bukmacherskie Totalbet online

FAQ

Nie, na chwilę obecną punkty stacjonarne od Totalbet w żaden sposób nie funkcjonują. Choć pojawiają się sprzeczne informacje na ten temat, bukmacher nie planuje otwarcia lokali w najbliższym czasie.

Brak lokali naziemnych to żaden kłopot, gdyż zakłady bukmacherskie możesz obstawiać online. Załóż konto w Totalbet i typuj przez stronę www lub aplikację mobilną

Tak, dzięki rejestracji z kodem bonusowym możesz uzyskać dostęp do pełnego pakietu powitalnego dla nowych graczy. Nie zapomnij wpisać go podczas zakładania konta!

Dodaj komentarz

0