Bukmacherzy z Bitcoin - Ranking Najlepszych Bukmacherów

Przed podjęciem decyzji o rejestracji w serwisie danego usługodawcy warto zastanowić się nad kilkoma aspektami. Gracze często zwracają uwagę nie tylko na ofertę zakładów, ale też lubią rozbudowaną ofertę promocyjną oraz wiele bezpiecznych i szybkich metod płatności. Jedną z takich metod jest Bitcoin, który cieszy się dużą popularnością wśród graczy bukmacherskich. Za jego pomocą można przede wszystkim zachować anonimowość, gdyż podczas wpłaty gracz nie będzie musiał podawać żadnych danych osobowych. Jest to istotna przewaga Bitcoina nad niejedną opcją wpłaty, ale to nie jedyna rzecz, którą warto wiedzieć na temat tej kryptowaluty. Wszystkie najbardziej istotne informacje o Bitcoinie u bukmacherów z ofertą dla Polaków znajdziecie w poniższym tekście.
rating
Zaktualizowano: | Autor: Jakub Ślotała

Bukmacherzy z Bitcoinem

Dobór odpowiedniego bukmachera nie zawsze jest prosty, zwłaszcza jeśli jesteśmy początkującymi graczami w świecie bukmacherski. Jako że każdy gracz chce korzystać z oferty najlepszych możliwych bukmacherów, poniżej zamieszczamy tabelę tylko z takimi usługodawcami oferującymi Bitcoin, którym warto dać szansę. Sprawdź bukmacherów o najlepszej ofercie z Bitcoinem!

BukmacherPromocja powitalnaCzy oferuje Bitcoina?
GGBetBonus od depozytu do 4000 PLN + 175 darmowych spinówTAK
22BetBonus od depozytu 100% do 500 PLNTAK
FairspinBonus od depozytu do 450% i 60 darmowych spinówTAK
FezBet100% bonus od depozytu do 450 PLNTAK
LootBetBonus od depozytu 500 PLN + darmowy zakład 100 PLN TAK

Którzy bukmacherzy akceptują Bitcoin?

Bitcoin oraz pozostałe kryptowaluty są sposobem na dokonywanie wpłat i wypłat u bukmacherów, który ciągle zyskuje na popularności. Z tego względu polscy gracze chętnie decydują się na korzystanie z tej metody płatności. Problem polega na tym, że polscy bukmacherzy nie udostępniają Bitcoina wśród swoich metod wpłaty lub wypłaty. To sprawia, że polscy gracze muszą korzystać z usług zagranicznych bukmacherów online, jeśli chcą grać z udziałem Bitcoina. Zdajemy sobie sprawę, że znalezienie zaufanego zagranicznego buka niekoniecznie należy do prostych zadań, dlatego poniżej znajdują się najlepsze zakłady bukmacherskie z Bitcoin dla Polaków. Jeśli chcecie obstawiać zakłady u buka oferującego płatności Bitcoinem, warto postawić na:

 • GGBet
 • 22Bet
 • Fairspin
 • FezBet
 • LootBet

Są na rynku bukmacherzy, którzy akceptują płatność bitcoinem, ale nie są to do końca legalne wybory, dlatego nie zalecamy korzystania z ich usług. Wybierz inną metodę płatności u legalnych bukmacherów.

Wpłata Bitcoin w 22Bet

W przypadku tego bukmachera depozytu z Bitcoin nie warto lekceważyć. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, bukmacher działa w zgodzie z licencją Curacao i Kahnawake, co sprawia, że użytkownicy mogą mieć do niego zaufanie. Ta strona internetowa jest zarządzana i obsługiwana przez TechSolutions (CY) Group Limited (numer rejestracyjny HE 377018).

Siedzibę firmy znajdziemy pod adresem Parthenonos 5, Flat 103, 2020, Nicosia, Cyprus. Działa ona jako agent rozliczeniowy i jest obsługiwana przez TechSolutions Group N.V. jako posiadacz licencji (8048/JAZ2017-067) z adresem Abraham Mendez Chumaceiro Boulevard 50, Curaçao. Licencja Kahnawake nr 00867 wydana została 19 maja 2021 r.

Przedstawiamy, jak dokonać wpłaty Bitcoinem w 22Bet:

 1. Wejdź na stronę główną 22Bet.
 2. Wykorzystaj kod bonusowy PROBUKMACHER, aby się zarejestrować lub zaloguj się na istniejące konto.
 3. Naciśnij “Depozyt” w prawym górnym rogu strony.
 4. Wybierz Bitcoin jako metodę płatności.
 5. Podaj kwotę Bitcoina, którą chcesz wpłacić.
 6. Zatwierdź wykonanie przelewu i zrealizuj płatność.

Wpłata Bitcoin w GGBet

GGBet to kolejny bukmacher Bitcoin, który umożliwia polskim graczom dokonywanie wpłat i wypłat za pomocą tej kryptowaluty. Jest to bezpieczny usługodawca, który posiada licencję Curacao.

Jak można dowiedzieć się z regulaminu umieszczonego na stronie bukmachera, GGBet jest obsługiwany przez firmę Brivio Limited z siedzibą na Cyprze. Numer posiadanej przez GGBet licencji to 8048/JAZ. Oferta skierowana jest do miłośników obstawiania zarówno zakładów bukmacherskich na wydarzenia sportowe, jak i e-sportowe.

Poniżej przedstawiamy, w jaki sposób możecie dokonać wpłaty za pomocą Bitcoina w GGBet:

 1. Wejdź na stronę główną GGBet.
 2. Zaloguj się lub załóż konto z kodem promocyjnym PROBUKMACHER.
 3. Naciśnij przycisk “Doładować” w prawym górnym rogu strony.
 4. Wybierz Bitcoin jako docelową metodę płatności.
 5. Następnie podaj kwotę przelewu.
 6. Zatwierdź wykonanie transakcji.

Wpłata Bitcoin w Fairspin

Bukmacher z wpłatą Bitcoin Fairspin to jeden z najlepszych usługodawców online pod kątem oferowanych kryptowalut. Operatorem tej witryny jest firma Techcore Holding B.V., która została zarejestrowana zgodnie z prawem Curacao. Ma numer rejestracyjny 151612 z zarejestrowanym adresem 50 Abraham Mendez Chumaceiro Boulevard, Willemstad, Curacao. Działalność Techcore Holding B.V. jest regulowana przez Curaçao eGaming (CEG) na podstawie następującej licencji – B2C-XKZDE8FR-1668JAZ.

Przetwarzanie płatności jest zarządzane przez Fabeltra Ltd., spółkę utworzoną i działającą zgodnie z prawem cypryjskim. Dzieje się to pod numerem rejestracyjnym firmy 399178, z siedzibą w Boumpoulinas, 1-3 Bouboulina building, 4th floor, flat/office 42, 1060, Nikozja, Cypr.

Poniżej zamieszczamy instrukcję, jak dokonać wpłaty:

 1. Wejdź na stronę Fairspin w wersji dla Polaków.
 2. Zaloguj się lub zakończ rejestrację, podając przy tym kod PROBUKMACHER.
 3. Naciśnij “Depozyt” w prawym górnym rogu.
 4. Wybierz Bitcoin spośród dostępnych kryptowalut.
 5. Podaj kwotę przelewu i zatwierdź transakcję.

Wpłata Bitcoin w FezBet

Jeśli poszukujecie zaufanego usługodawcy, który udostępnia możliwość skorzystania z wpłaty Bitcoinem, warto skorzystać również z oferty FezBet. Strona należy do firmy Rabidi N.V., która posiada licencję Curacao o numerze rejestracyjnym 151791. Z kolei zarządzanie płatności odbywa się poprzez spółkę Tilaros Limited o numerze rejestracyjnym HE 406322.

FezBet umożliwia łatwe wpłaty z wykorzystaniem Bitcoina, a poniżej w krótki sposób tłumaczymy, jak dokonać depozytu u tego bukmachera:

 1. Wejdź na stronę Fezbet.
 2. Utwórz nowe konto z kodem promocyjnym Probukmacher lub zaloguj się.
 3. Naciśnij “Wpłata” w prawym górnym rogu.
 4. Wybierz Bitcoina z listy dostępnych płatności.
 5. Podaj kwotę przelewu i zatwierdź realizację transakcji.

Wpłata Bitcoin w LootBet

Na koniec warto wspomnieć jeszcze o jednym usługodawcy, jakim jest LootBet. Bukmacher z Bitcoin umożliwia proste i szybkie przelewy za pomocą licznych kryptowalut. Co do szczegółów na temat operowania tego serwisu, jest on obsługiwany przez Livestream Ltd z 95-102 Archbishop Makarios III Avenue, 1071 Nicosia, Cyprus na licencji Curacao Gaming License #365/JAZ. W LootBet bardzo łatwo dokonacie wpłaty Bitcoinem, co prezentujemy tutaj:

 1. Wejdź na stronę główną LootBet dla polskich graczy.
 2. Zaloguj się lub załóż nowe konto z kodem PROBUKMACHER.
 3. Naciśnij przycisk “Wpłata”, który znajduje się w prawym górnym rogu strony.
 4. Wybierz Bitcoin z listy dostępnych metod wpłaty.
 5. Podaj kwotę przelewu.
 6. Zatwierdź wykonanie transakcji.

Co to jest Bitcoin (BTC)?

Bitcoin to elektroniczny system gotówkowy, który określany jest mianem peer-to-peer. Kryptowaluta została wprowadzona na rynek już w 2009 roku, ale popularność zyskała stosunkowo niedawno.

Ze względu na fakt, że kryptowaluty, takie jak Bitcoin, odnotowują duże wahania swojej wartości, szybko zyskały na popularności, gdyż w teorii dla wielu osób stanowiły sprytny sposób na zarobek. Z czasem bukmacherzy z BTC online również zaczęli udostępniać swoim graczom możliwość skorzystania z wpłat Bitcoinem.

Popularność Bitcoina przełożyła się na stworzenie wielu innych kryptowalut (zwanych altcoinami), jak na przykład Ethereum, USDT czy Dogecoin.

Jak wpłacić pieniądze przez Bitcoin?

Zanim gracz będzie mógł wpłacić pieniądze w serwisie konkretnego bukmachera, konieczna będzie wymiana gotówki na tę kryptowalutę. Można to zrobić na giełdzie kryptowalut, z czego najbardziej popularnym przykładem jest Binance. Następnie przelew na konto gracza u konkretnego bukmachera online można wykonać na specjalny adres, który generowany jest w celu zrealizowania transakcji. Można to zrobić z poziomu strony internetowej konkretnej giełdy kryptowalut.

Ze względów bezpieczeństwa zalecamy w tym celu korzystać z usług tylko najbardziej uznanych giełd.

Czas wpłaty i limity

Dokonywanie wpłat i wypłat za pomocą Bitcoina może wiązać się z koniecznością poniesienia kosztów transakcyjnych, które stanowią niewielki procent całej kwoty. Transakcje Bitcoina realizowane są zazwyczaj szybko, dlatego gracze mogą spodziewać się ukończenia wypłaty nawet po upływie kilku lub kilkunastu minut. Jeśli natomiast chodzi o czas wpłaty i limity u 5 najlepszych bukmacherów online z Bitcoinem, w poniższej tabeli zamieściliśmy szczegóły na ten temat.

BukmacherCzas wpłatyLimity
22BetDo kilkunastu minutOd 60 do 25 000 PLN
GGBetDo kilkunastu minutOd 50 do 20 000 PLN
FezBetDo kilkunastu minutOd 50 do 20 000 PLN
FairspinDo kilkunastu minutOd 60 do 25 000 PLN
LootBetDo kilkunastu minutOd 50 do 20 000 PLN

Czy to bezpieczna metoda płatności?

Ze względu na fakt, że sieć Bitcoina jest zdecentralizowana i w efekcie rozproszona na tysiące komputerów z całego świata, korzystanie z tej metody płatności jest bardzo bezpieczne. Każda transakcja wykonywana z użyciem Bitcoina jest chroniona przez nowoczesne metody kryptograficzne, a także wielką moc obliczeniową. W dodatku Blockchain, na którym to dokonywane są transakcje z użyciem kryptowalut, wyróżnia się bardzo silnym szyfrowaniem danych. Poziom bezpieczeństwa jest również zwiększony w momencie, gdy korzystamy z najbardziej uznanych giełd kryptowalut.

Tak więc, jeśli nie udostępnimy z własnej woli nikomu klucza prywatnego chroniącego posiadane kryptowaluty, będziemy w pełni bezpieczni.

Bukmacher Bitcoin – zalety

Jeśli chodzi o dokonywanie wpłat i wypłat za pomocą Bitcoina, wiąże się to z następującymi zaletami:

 • Korzystanie z Bitcoina nie wiąże się z koniecznością weryfikacji tożsamości
 • Bitcoin zapewnia anonimowość
 • Szybkie wypłaty
 • Specjalne promocje dla graczy korzystających z kryptowalut
 • Bezpieczeństwo

Bitcoin opinie bukmacher – wady

Jak każda inna metoda płatności, Bitcoin ma również określone wady, które prezentujemy poniżej:

 • Niestabilny kurs kryptowaluty
 • Polscy bukmacherzy nie oferują Bitcoina
 • Korzystanie z Bitcoina może być skomplikowane dla osób niezaznajomionych z tematem

Alternatywy dla Bitcoina

alternatywy dla Bitcoina

Ze względu na fakt, że Bitcoin nie jest udostępniany przez polskich bukmacherów, niektórzy gracze wolą postawić na inne metody płatności. Jeśli nie chcecie decydować się na skorzystanie z oferty zagranicznych buków, w poniższej tabeli znajdziecie najlepsze alternatywy dla tej kryptowaluty.

Metoda płatnościLimityOpłaty
SkrillOd 1 zł do kilkuset tysięcy złotychBrak
Przelewy24Od 1 zł do kilkuset tysięcy złotychBrak
PaypalOd 1 zł do kilkuset tysięcy złotychBrak
Karty Visa/MastercardOd 1 zł do kilkuset tysięcy złotychBrak
BLIKOd 1 zł do kilkuset tysięcy złotychBrak

Bukmacherzy z Bitcoinem – podsumowanie

Bitcoin nie bez powodu cieszy się popularnością wśród graczy bukmacherskich na całym świecie. Jest to szybka i bezpieczna metoda płatności, która przede wszystkim zapewnia anonimowość. Niestety, na ten moment polscy bukmacherzy nie obsługują płatności Bitcoinem, dlatego trzeba w tym celu skorzystać z oferty zagranicznych usługodawców. Warto postawić przede wszystkim na 22Bet, GGBet, FezBet, Fairspin i LootBet.

FAQ

Nie, Bitcoin możemy spotkać jako metodę płatności tylko u zagranicznych bukmacherów, którzy oferują swoje usługi przez internet dla polskich graczy.

Niektórzy bukmacherzy zapewniają specjalne promocje za korzystanie z kryptowalut. Trzeba jednak uważać, ponieważ zdarza się, że bonus powitalny nie jest dostępny dla wpłat przez kryptowaluty.

Jest to bezpieczna metoda płatności, która oferuje graczom możliwość zachowania anonimowości. Do tego wypłaty z wykorzystaniem Bitcoina są szybkie.