Bonusy bukmacherskie - odbierz najlepsze promocje u legalnych bukmacherów!

Szukasz najlepszego legalnego bukmachera w Polsce, kierując się jego ofertami promocyjnymi? W takim razie już teraz sprawdź, gdzie znajdziesz najbardziej opłacalne bonusy bukmacherskie w Polsce. Odbierz najlepszy bonus już teraz!
bonus

Bonusy bukmacherskie – lista najlepszych bonusów 2022

Przeanalizowaliśmy wszystkie dostępne rodzaje bonusów, które oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Postaraliśmy się również o to, aby każdy bonus był aktualny. Poznaj wszystkie bonusy bukmacherskie na start, jak również oferty promocyjne dla lojalnych graczy!

 1. 300 PLN od pierwszego depozytu 200%
  Ważne do 31 października, 2022

  Skopiuj kod

 2. Cashback powitalny Fuksiarz do 500 PLN!
  Ważne do 31 grudnia, 2022

  Skopiuj kod

 3. STS kod promocyjny - zgarnij do 1500 PLN na start
  Ważne do 31 grudnia, 2022

  Skopiuj kod

 4. Pakiet powitalny Superbet do 3754 PLN na start!
  Ważne do 31 grudnia, 2022

  Skopiuj kod

 5. Bonus od depozytu 200% do 200 PLN w ETOTO
  Ważne do 8 kwietnia, 2023

  Skopiuj kod

 6. Betcris pakiet powitalny freebetów do 1400 PLN
  Ważne do 31 grudnia, 2022

  Skopiuj kod

 7. 1500 PLN w pakiecie powitalnym Noblebet
  Ważne do 31 grudnia, 2022

  Skopiuj kod

 8. Cashback 1000 zł + 50 zł freebet
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

 9. Cashback na start Betclic do 200 PLN!
  Ważne do 8 kwietnia, 2023

  Skopiuj kod

 10. 3333 PLN bonusu powitalnego w pakiecie LVBet
  Ważne do 31 stycznia, 2023

  Skopiuj kod

Jakie wyróżniamy rodzaje bonusów?

Dowiedz się, jakie rodzaje bonusów oferują polskie legalne zakłady bukmacherskie

Bonusy powitalne bukmacherzy przygotowują na równi z promocjami tymczasowymi, więc warto przyjrzeć im się z bliska. Promocje bukmacherskie dzielą się na kilka rodzajów, natomiast każdy z nich jest nieco odmienny, przez co będzie można je wykorzystać na różne sposoby. Warto przy tym pamiętać, że każdy bonus może mieć inne warunki obrotu. Oto rodzaje promocji, jakie znajdziecie u polskich bukmacherów:

 • Bonus od depozytu – jest to nic innego, jak dodatkowa kwota od wpłaty, którą można wykorzystać w zależności od wysokości depozytu.
 • Bonus bez depozytu – jak sama nazwa wskazuje, jest to promocja, która pozwala graczom na skorzystanie z bonusu bez konieczności wpłacania jakichkolwiek środków.
 • Cashback – czyli inaczej zwrot pieniędzy, na który gracz może liczyć w momencie, gdy postawiony kupon okaże się nietrafiony.
 • Bonusy kursowe – tego rodzaju promocja daje graczom możliwość skorzystania z podwyższonych kursów na określone elementy oferty bukmachera.
 • Bonusy za aplikację – tego typu bonusy bukmacherskie można otrzymać za zainstalowanie lub korzystanie z aplikacji bukmacherskiсh.
 • Bonusy urodzinowe – promocja tego rodzaju najczęściej występuje w formie darmowego zakładu, który gracz może wykorzystać w dniu swoich urodzin.
 • Bonusy za polecenie – inaczej mówiąc, są to bonusowe pieniądze przyznawane graczowi za polecenie znajomym, aby zarejestrowali się u danego bukmachera.

Czytaj także: Promocyjne kody bukmacherskie 2022

Jak wybrać bonusy bukmacherskie na start?

Tego rodzaju bonus często stanowi główny element oferty promocyjnej, która zachęca graczy do założenia konta u danego bukmachera. Przy tym trzeba oczywiście zaznaczyć, że jeden pakiet powitalny nie jest równy drugiemu. Poniżej przedstawiamy kryteria wyboru, którymi warto kierować się przy wybieraniu najlepszego bonusu na start:

Wysokość bonusu

Jest to pierwsza rzecz, na którą gracze zwracają uwagę. Przeglądając najlepszych bukmacherów, warto wybrać takiego, który udostępnia wysoką kwotę bonusu na start. Trzeba jednak pamiętać, że rzadko kiedy kwota stanowi jedną część bonusu. Często bowiem wysoka kwota oznacza, że pakiet dla nowych użytkowników podzielony jest na kilka części.

Warunki obrotu

Według nas jest to zdecydowanie najważniejszy element, na który trzeba zwrócić uwagę przy korzystaniu z bonusów powitalnych. Sama wysokość kwoty udostępnionej przez buka nie będzie miała żadnego znaczenia, jeśli warunki obrotu będą zbyt trudne do zrealizowania. Co więcej, jeśli bukmacher bonus nie przedstawia na swojej stronie informacji o tym, jak prezentują się warunki obrotu oferowanego bonusu powitalnego, potrzebne wskazówki znaleźć można w regulaminie.

Rodzaj bonusów

Ostatni element, na który warto zwrócić uwagę. Najlepszy rodzaj promocji to zdecydowanie bonus od depozytu, ponieważ zawsze daje graczowi dostęp do dodatkowej, często znaczącej kwoty. Nie można jednak zapomnieć, że wszystko zależy też od warunków obrotu. Przez to czasem lepsze okazują się na przykład zakłady bez ryzyka. Warto dodać, że niektóre firmy bukmacherskie oferują grę bez podatku na start (najczęściej 7, 14 lub 30 dni). Taka promocja nie jest przedstawiana za pomocą żadnej kwoty, przez co czasami nie widać na pierwszy rzut oka, że dany buk ją oferuje w swoim pakiecie powitalnym.

Najlepsze dostępne bonusy bukmacherskie 2022

Najlepsze dostępne bonusy bukmacherow 2022 - Probukmacher.pl

Skoro już przedstawiliśmy wszystkie podstawowe informacje na temat promocji i bonusów, warto będzie teraz przyjrzeć się temu, co przygotowali bukmacherzy bonusy. Najlepsze i największe bonusy bukmacherskie to w skrócie takie promocje, które zapewniają przede wszystkim opłacalne warunki obrotu. W poniższej tabeli przedstawiamy, z czego szczególnie warto skorzystać.

Najlepsze bonusy bukmacherow 2022:

 • ⭐ Bonus od depozytu – 100% od drugiej wpłaty do 2000 złotych w Forbet
 • 💰 Bonus bez depozytu – Bonus bez depozytu 20 PLN w Fortunie
 • ☘️ Zakład bez ryzyka – Zakład bez ryzyka do 600 PLN w Fortunie
 • 🔥 Bonus kursowy – Superoferta i Hit dnia w STS
 • 📱 Bonus mobilny – 20 PLN za pobranie apki w Superbet
 • 🎁 Bonus dla stałych użytkowników – Super Box (5 000 000 PLN w puli nagród) w Superbet
 • 🎉 Bonus za polecenie – Poleć przyjaciela i zgarnij do 400 PLN w Fortunie
 • 🎂 Bonus urodzinowy – Bonus urodzinowy 20 PLN w Forbet

Zobacz bonusy bukmacherskie w formie wideo

Stworzyliśmy dla Ciebie wyjątkowy filmik, w którym przedstawiamy wszystkie najlepsze bonusy bukmacherskie na polskim rynku. Jeśli nie masz w tej chwili czasu na lekturę naszego artykułu, zapraszamy do wyświetlenia poniższego wideo. Przekonaj się sam, gdzie bonusy powitalne bukmacherzy stworzyli w najbardziej efektowny sposób, a także, kto oferuje najciekawsze promocje dla stałych klientów.

Lista Najlepszych Bonusów Bukmacherskich 2022

Bonusy bukmacherskie od depozytu

Tego rodzaju aktualne promocje są najbardziej atrakcyjne, o ile oferują dobre warunki obrotu. Po raz kolejny zaznaczamy, że wysokość kwoty bonusu nie jest dla nas najważniejszym kryterium wyboru. Wybierając 3 najlepsze promocje bukmacherskie od depozytu kierowaliśmy się przede wszystkim warunkami obrotu.

Forbet – 100% od drugiej wpłaty do 2000 złotych

100% od drugiej wpłaty do 2000 złotych w Forbet - Najlepszy bonus od depozytu

Pakiet dla nowego gracza stworzony przez tego buka składa się łącznie z trzech części. Są to następujące bonusy bukmacherskie: zakład bez ryzyka do 1000 zł, 100% od drugiej wpłaty do 2000 złotych oraz gra bez podatku na 30 dni. Jest to na chwilę obecną jeden z najlepszych bonusów powitalnych dostępnych na rynku, a być może nawet najlepszy. Łączy wysoką kwotę z atrakcyjnymi warunkami obrotu. W tej części wpisu skupiamy się jednak na bonusach od depozytu, dlatego poniżej przedstawiamy wymagania, jakie niesie za sobą 100% od drugiej wpłaty do 2000 złotych w Forbet:

 • Po pierwsze należy założyć nowe konto oraz zaakceptować bonus powitalny.
 • Gracz musi wykorzystać najpierw zakład bez ryzyka od 20 do 1000 PLN, aby zyskać dostęp do opisywanego bonusu od depozytu. Ta część pakietu powitalnego wymaga zaledwie jednokrotnego obrotu. Muszą to być min. 3 zdarzenia na kuponie. Wszystkie zdarzenia muszą co najmniej mieć kurs 1.30.
 • Bonus 100% od drugiej wpłaty ma minimalną kwotę 20 zł. Maksymalna kwota to 2000 złotych.
 • Warunki obrotu są atrakcyjne jak na tak wysoką kwotę, ponieważ gracz musi jedynie dokonać dwukrotnego obrotu z kursem ogólnym kuponu min. 2.5. Na kuponie muszą znaleźć się min. 3 zdarzenia, których kurs musi wynosić 1.3 lub więcej.
 • Użytkownik ma 14 dni od dnia aktywacji bonusu na spełnienie warunków jego obrotu.

Superbet – bonus 100% do 200 złotych od pierwszego depozytu

Bonus 100% do 200 złotych od pierwszego depozytu w Superbet

Pakiet na start przygotowany przez tego bukmachera składa się z dwóch części, które łącznie mają wartość 1500 PLN. Pierwsza część pakietu to „tydzień bez ryzyka”, w ramach którego gracze mogą liczyć na zwrot do łącznej kwoty 1300 PLN. Nas interesuje jednak druga część bonusu, czyli 100% do 200 złotych od pierwszej wpłaty. Promocja jest jedną z najbardziej atrakcyjnych głównie za sprawą tego, że zapewnia jedne z najlepszych warunków obrotu na polskim rynku. Poniżej przedstawiamy wymagania, które należy spełnić do wykorzystania tej promocji:

 • Załóż nowe konto i zaakceptuj komunikat o bonusie powitalnym.
 • Wykonaj pierwszą wpłatę w ciągu 14 dni, a do Twojego konta zostanie przyznany bonus 100% do 200 zł.
 • Warunki obrotu, które gracz musi wypełnić przed otrzymaniem możliwości zlecenia wypłaty, odpowiadają dwukrotności otrzymanej kwoty bonusu. Wpłacając 200 zł, musimy więc obrócić kwotę w wysokości 400 złotych.
 • Minimalny kurs dla zakładów solo to 1.8, dla zakładów multi 1.8 z min. 2 zdarzeniami na kuponie, a dla zakładów systemowych 1.8. Do obrotu nie zaliczają się zdarzenia z oferty Super Kursy.
 • Gracz ma 10 dni na wykonanie obrotu.

Betfan – 100% od drugiej wpłaty do 1000 złotych

Bonus 100% od drugiej wpłaty do 1000 złotych w Betfan

Promocja powitalna przygotowana przez usługodawcę składa się z trzech części. Są to Cashback 600 zł, Freebet na start 60 zł oraz 100% od drugiej wpłaty do 1000 złotych. My oczywiście skupiamy się na ostatniej części tego pakietu na start. Jest to interesująca opcja dla Polaków, którzy chcą skorzystać z wysokiej kwoty na start. Na rynku można znaleźć jeszcze wyższe kwoty z atrakcyjnym obrotem, a jeden z takich bonusów opisujemy nieco niżej. Promocja Betfan 100% od drugiej wpłaty do 1000 złotych ma następujące wymagania:

 • Nowy gracz musi założyć konto oraz zaakceptować bonus startowy.
 • Aby móc skorzystać z bonusu 100% od drugiej wpłaty, użytkownik musi najpierw skorzystać z Cashbacku do 600 złotych od Betfan, który przypisany jest do pierwszego depozytu.
 • Gdy już będziecie mogli skorzystać z opisywanego bonusu, minimalna kwota wpłaty kwalifikująca do bonusu wynosi 50 zł. Maksymalna kwota to oczywiście 1000 zł.
 • Aby zyskać możliwość wypłaty pieniędzy zdobytych za pomocą tej promocji, użytkownik musi obrócić bonus trzykrotnie z min. liczbą zdarzeń 3 oraz min. kursem AKO 2.5. Bonus jest ważny przez 14 dni.

Bonusy bez depozytu (Freebety)

Tego rodzaju promocje to zazwyczaj przyjemny dodatek do bonusu powitalnego, który gracze mogą wykorzystać bez wpłacania pieniędzy na swoje konto u danego bukmachera. Trzeba przy tym oczywiście pamiętać, że bonusy bez depozytu również wymagają spełnienia pewnych warunków obrotu. Najlepiej, jeśli bukmacher wymaga jednokrotnego obrotu. Poniżej przedstawiamy 3 top bonusy bez depozytu na polskim rynku.

Fortuna – bonus bez depozytu 20 PLN

Bonus bez depozytu 20 PLN w Fortunie - Najlepszy bonus bez depozytu

Bukmacher jest obecnie prawdopodobnie najbardziej popularnym usługodawcą w naszym kraju. Przez to zadbał również o sporządzenie bonusu powitalnego, którego łączną wartość wynosi 2720 PLN. Bonus bez depozytu w Fortunie wynosi 20 PLN, a gracze muszą spełnić następujące wymagania, aby móc z niego skorzystać:

 1. Gracz musi ukończyć pełną rejestrację, przy tym wpisując w formularzu kod „BONUSVIP”, aby otrzymać dostęp do bonusu.
 2. Po wykonaniu powyższego kroku, na koncie użytkownika pojawią się darmowe pieniądze w formie 2800 punktów FKP o równowartości 20 zł.
 3. Warunki obrotu bonusem bez depozytu 20 PLN są bardzo łagodne, ponieważ wystarczy, że gracz postawi jeden zakład z nieokreślonym kursem minimalnym.

Totalbet – bonus bez depozytu 20+10 PLN

Bonus bez depozytu 20+10 PLN w Totalbet

Usługodawca jest znany głównie za sprawą tego, że oferuje bonus powitalny z najwyższą łączną kwotą na polskim rynku. Bonus na start bukmacher określił na maksymalną łączną kwotę w wysokości nawet 5230 PLN, z czego 30 PLN stanowi bonus bez depozytu. Aby odebrać dodatkowe pieniądze, należy spełnić następujące wymagania:

 1. Zarejestruj się na stronie Totalbet i zweryfikuj tożsamość.
 2. Zaznacz obie zgody marketingowe przy rejestracji.
 3. Gracz otrzymuje 20 zł za aktywację konta stałego oraz 10 zł za zgody marketingowe.
 4. Otrzymany bonus może zostać wykorzystany na zawarcie kuponu SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2.0. Gracz nie musi spełniać dodatkowych warunków obrotu.

LVBet – bonus bez depozytu 20 PLN

Bonus bez depozytu 20 PLN w LVBet

Na koniec, nie można zapomnieć jeszcze o bonusie przygotowanym, jaki otrzymasz wykorzystując nasz LVBet kod bonusowy. Jest to zdecydowanie jeden z najciekawszych Freebet’ów, jakie znajdziemy na rynku. Podobnie jak w przypadku wyżej wymienionych buków, bonus bez depozytu 20 PLN stanowi część pakietu powitalnego LVBet. Aby móc skorzystać z tych dodatkowych środków, użytkownik musi spełnić następujące wymagania:

 1. Zarejestruj się, podając kod bonusowy LVBet, a następnie aktywuj konto poprzez potwierdzenie swojego adresu mailowego.
 2. Dokończ rejestrację poprzez zweryfikowanie tożsamości i zaznacz pole „potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”.
 3. Do konta zostanie przypisane 20 PLN, czyli dodatkowy bonus na start. Środki te można wykorzystać na kuponie KOMBI z minimum 3 zdarzeniami o łącznym kursie minimum 2.50. Kurs każdego zdarzenia musi wynosić co najmniej 1.25.
 4. Przed zawarciem zakładu gracz musi jeszcze zaznaczyć na kuponie „Użyj bonusu Wygrane x20”.

Zakłady bez ryzyka

Popularny Cashback to jeden z ulubionych bonusów wśród graczy bukmacherskich. Oczywiście nie każdy jest sobie równy, ponieważ znajdziemy na rynku zarówno zakłady bez ryzyka z dobrymi warunkami obrotu, jak i takie, które będzie trudno wypłacić. Z tego względu poniżej przedstawiamy 3 najlepsze zakłady bez ryzyka, jakie można znaleźć obecnie na rynku polskich bukmacherów online.

Fortuna – zakład bez ryzyka do 600 PLN

Zakład bez ryzyka do 600 PLN w Fortunie - Najlepszy Cashback

Zakłady bukmacherskie bonus na start przygotowały dla nowych graczy bardzo skrupulatnie, gdyż jest to jeden ze zdecydowanie najlepszych Cashback’ów na rynku. Stanowi on pierwszą część bonusu powitalnego, którego łączna wartość wynosi 2720 PLN. Poniżej przedstawiamy wymagania oraz wszystkie najbardziej istotne informacje na temat zakładu bez ryzyka Fortuny do 600 PLN:

 • Gracz musi zarejestrować się z kodem „BONUSVIP”.
 • Gracz ma 5 dni od dnia rejestracji na postawienie pierwszego zakładu za wpłacone pieniądze.
 • Po przegranej gracz otrzyma możliwość skorzystania ze zwrotu do 600 PLN, który zostanie przyznany do konta w czasie 24 godzin.
 • Otrzymany Cashback można wykorzystać na dowolny zakład w dowolnym czasie. Nie ma tutaj żadnych wymagań co do minimalnej stawki, liczby zdarzeń czy minimalnego kursu. Fortuna nie wymaga dodatkowego obrotu.
 • Kwota otrzymanego zwrotu nie zostanie pomniejszona o podatek.
 • Gracz ma 30 dni na rozstrzygnięcie zakładu od dnia jego postawienia.
 • Postawiony kupon nie może zawierać zdarzeń z gier karcianych, sportów wirtualnych oraz ofert Ekspert+, Superoferta i Hit Dnia.

Forbet – Zakład bez ryzyka do 1000 PLN

Zakład bez ryzyka do 1000 PLN w Forbet

Nie da się ukryć, że bonus powitalny tego bukmachera jest obecnie jednym z najlepszych na rynku. Zarówno wyżej opisywany bonus od drugiego depozytu, jak i ten zakład bez ryzyka prezentują się bardzo dobrze. Łączna wartość pakietu powitalnego Forbet wynosi 3000 PLN, a do tego gracze mogą skorzystać jeszcze z gry bez podatku przez 30 dni. Oto warunki, jakie trzeba spełnić, aby skorzystać z Cashbacku do 1000 PLN od Forbet:

 • Po ukończeniu rejestracji, gracze będą mogli skorzystać z zakładu bez ryzyka przy zawarciu swojego pierwszego zakładu.
 • Minimalna kwota zakładu wynosi 20 PLN, a maksymalna 1000 PLN.
 • Zakład bez ryzyka może zostać wykorzystany tylko na zdarzenia w ofertach zakładów bukmacherskich lub sportów wirtualnych.
 • Zwrot stawki zostanie automatycznie przyznany w razie przegranej.
 • Otrzymanym zwrotem trzeba obrócić tylko jednokrotnie. Warunki obrotu to minimum 3 zdarzenia na pojedynczym kuponie, z czego każde zdarzenie musi mieć co najmniej kurs 1.30.
 • Gracz ma 14 dni na wykorzystanie bonusu oraz 14 dni na spełnienie warunków obrotu.
 • Kwota otrzymanego zwrotu nie zostanie pomniejszona o podatek.

Superbet – tydzień bez ryzyka do 1300 PLN

Tydzień bez ryzyka do 1300 PLN w Superbet

Usługodawca jest znany z tego, że oferuje na ten moment jedną z najlepszych ofert promocyjnych na rynku. Nic więc dziwnego, że część jego bonusu powitalnego znalazła się na naszej liście najlepszych bonusów. Bonusy bukmacherskie na start składają się z dwóch części o łącznej wartości 1500 PLN. Aby móc skorzystać z tygodnia bez ryzyka w Superbet, gracz musi spełnić następujące wymagania:

 • Gracz musi założyć konto oraz wykorzystać bonus od depozytu do 200 PLN.
 • To pozwoli na skorzystanie z tygodnia bez ryzyka, dla którego trzeba wpłacić minimum 20 PLN w czasie do 14 dni od rejestracji.
 • Tydzień bez ryzyka pozwala na zawarcie kilku zakładów, których łączna wartość nie może przekroczyć 1300 PLN.
 • Cashback to suma stawek zakładów pomniejszona o zdobyte wygrane, a także podatek i bonusy wykorzystane w pierwszym tygodniu po założeniu konta.
 • Cashback przyznawany jest do 72 godzin po rozliczeniu.
 • Aby spełnić warunki obrotu, gracz musi obrócić kwotą bonusu dwukrotnie na kuponach AKO, SOLO lub systemowych z minimalnym kursem 1.80.
 • Gracz ma 10 dni na spełnienie warunków obrotu.

Bonusy kursowe

Tego rodzaju promocje są szczególnie ciekawe dla wszystkich tych graczy, którzy cenią sobie zwiększone kursy na określone wydarzenia. Decydując o tym, które bonusy kursowe są najlepsze, trzeba zwrócić przede wszystkim uwagę na to, jak bardzo zwiększane są kursy, jakie wydarzenia obejmują i jak często można z nich skorzystać.

Co więcej, ważne jest także zwrócenie uwagi na to, czy bazowe kursy oferowane przez danego blukmachera stoją na dobrym poziomie. Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, udało nam się sporządzić poniższą listę 3 najlepszych bonusów kursowych na rynku.

STS – Superoferta i Hit dnia

Superoferta i Hit dnia w STS - Najlepszy bonus kursowy

Bukmacher cieszy się dużą popularnością wśród polskich graczy, przez co można znaleźć u niego kilka interesujących promocji. Oprócz niezłego bonusu powitalnego, STS przygotował również atrakcyjny bonus kursowy. Jest on podzielony na dwie części w postaci bonusów bukmacherskich Superoferty oraz Hitu Dnia. Zarówno jedna, jak i druga część bonusu pozwala graczom na postawienie zakładów z podwyższonymi kursami. Najczęściej to właśnie Hit Dnia oferuje bardziej podwyższone kursy. Zakłady można zawierać zarówno na kuponach pojedynczych, jak i AKO.

Jak to zazwyczaj bywa w przypadku ofert z podwyższonymi kursami, niektóre zdarzenia oferują lepsze kursy w porównaniu do innych bukmacherów, a inne zapewniają jedynie niewielkie różnice. STS znacznie częściej zapewnia jednak swoim graczom dobre podwyżki kursów. Widać to chociażby na przykładzie meczu Włochy – Argentyna w piłce nożnej. W Superbet kurs na remis w tym spotkaniu to 3.05, a w STS kurs ten wynosi już 3.15.

Betfan Matchday Boost – podwyższone kursy nawet o 50%

Matchday Boost w Betfan

Promocja jest przeznaczona dla wszystkich zarejestrowanych graczy, którzy mogą codziennie postawić pieniądze na zakłady z podwyższonymi kursami. Wydarzenia objęte tą promocją nie skupiają się tylko na ofercie sportowej, ponieważ użytkownicy mają również możliwość obstawiania meczów w e-sporcie.

Aby móc skorzystać z tej oferty, wystarczy wejść na stronę bukmachera, a następnie wybrać kategorię „Matchday Boost” z zakładki „Specjalne” po lewej stronie ekranu. Nie ma tutaj żadnych dodatkowych wymagań, które musi spełnić gracz.

Aby zaprezentować Wam, jak opłacalna potrafi być oferta przygotowana przez Betfan w ramach promocji Matchday Boost, posłużymy się zakładem dostępnym na moment pisania tego tekstu. Jest to zakład specjalny w meczu pomiędzy Szkocją i Ukrainą, które rozgrywają spotkanie w ramach eliminacji do mistrzostw świata w piłce nożnej. Betfan zwiększa kurs na wygraną Ukrainy z 3.3 na aż 5.0. Porównując to do dwóch innych bukmacherów z ogólnie wysokimi kursami, bazowy kurs wygranej dla Ukrainy w Fortunie wynosi 3.5, a w STS 3.55. Jak więc widać, zdecydowanie opłaca się postawić ten zakład w Betfan.

Superbet – Super Kursy

Super Kursy w Superbet

Bukmacher znany jest ze swoich atrakcyjnych promocji, więc z pewnością nikogo nie zdziwi fakt, że na tej liście można znaleźć właśnie jego bonus kursowy. Super Kursy to oferta bukmacherska skierowana dla zarejestrowanych graczy, którzy mogą pozwolić sobie na codzienne zawieranie zakładów z podwyższonymi kursami. W przeciwieństwie do Betfan, Superbet nie określa jak bardzo zwiększone mogą być kursy na poszczególne zdarzenia.

Zdarzenia objęte promocją znaleźć można po lewej stronie ekranu na stronie bukmachera w zakładce „Super Oferta”. Na moment pisania tego tekstu jest tutaj dostępnych 16 różnych zdarzeń ze świata sportu. Warto zaznaczyć, że kursy zwiększane są tutaj na różne sposoby. Zależy to od konkretnego wydarzenia. Przykładowo w Betfan remis w meczu Polska – Walia ma bazowy kurs 3.65, a w Superbet kurs jest zwiększony tylko do 3.70. W przypadku obstawiania wygranej Polski wygląda to już lepiej, ponieważ w Betfan kurs bazowy wynosi 1.70, a w Superbet 1.85.

Bukmacherskie bonusy mobilne

Takie promocje głównie pozwalają graczom na skorzystanie z dodatkowej gotówki w formie bonusu za pobranie i zainstalowanie aplikacji mobilnej bukmachera. Jest to interesujący dodatek, który powinien wiązać się z minimalnymi warunkami obrotu. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z najlepszymi promocjami mobilnymi, poniżej znajdziecie 3 najlepsze bonusy bukmacherskie tego typu na rynku.

Superbet – 20 PLN za pobranie apki

20 PLN za pobranie apki w Superbet - Najlepszy bonus mobilny

Zakłady bukmacherskie bonusy mobilne przygotowują tak, że w wielu przypadkach prezentują się bardzo dobrze. Nieco wyżej znaleźć możecie tydzień bez ryzyka 1300 PLN, który stanowi jedną z dwóch części bonusu powitalnego w Superbet. Tutaj natomiast skupiamy się na bonusie za pobranie aplikacji mobilnej, który daje graczom możliwość postawienia 20 PLN. Aby móc skorzystać z tej promocji, należy:

 1. Pobrać apkę mobilną bukmachera w ciągu 7 dni od złożenia pierwszego depozytu.
 2. Po zalogowaniu się do aplikacji, gracz otrzyma na swoje konto 20 PLN bonusu, który wymaga zaledwie jednokrotnego obrotu.
 3. Minimalny kurs postawionego kuponu musi wynosić 1.8, a do tego gracz ma 10 dni na wykonanie obrotu.

Noblebet – 20 PLN za pierwszy postawiony zakład w aplikacji

20 PLN za pierwszy postawiony zakład w aplikacji w Noblebet

Bonusy bukmacherskie mobile nie są szczególnie rozbudowaną częścią oferty bukmacherów i trudno je znaleźć. Na szczęście oprócz Superbet, również usługodawca Noblebet zadbał o dodanie 20 PLN jako bonus za pobranie i zainstalowanie apki mobilnej. Jest to ciekawy sposób na zachęcenie graczy do zainstalowania apki, która dostępna jest na Androida i iOS. Oto wymagania, jakie gracz musi spełnić, żeby wykorzystać 20 PLN za pierwszy postawiony zakład w aplikacji Noblebet:

 1. Pobierz aplikację ze strony mobilnej Noblebet.
 2. Wejdź do aplikacji i postaw w niej zakład z minimalną stawką 20 PLN oraz minimalnym kursem 2.00
 3. Do promocji kwalifikuje się tylko pierwszy zakład postawiony za pomocą aplikacji.
 4. Bonus zostanie przyznany po rozliczeniu do konta gracza we wtorek lub w piątek.
 5. Bonus podlega trzykrotnemu obrotowi z kursem minimalnym 1.85.
 6. Promocja jest ważna przez 30 dni od otrzymania środków bonusowych.

eTOTO – 50 zł ekstra za e-sport (+20%)

50 zł ekstra za e-sport (+20%) w Etoto

Usługodawca przygotował specjalną ofertę, z której użytkownicy mogą skorzystać co tydzień. Jest to interesujący pomysł na zachęcenie graczy do skorzystania z aplikacji mobilnej eTOTO, dzięki której można powiększyć bonusy bukmacherskie o 20%. Oto, co trzeba zrobić, aby otrzymać ten bonus:

 1. Naciśnij „Zapisz się” na stronie promocji.
 2. Postaw zakład AKO tylko na e-sport z kursem całkowitym 2.20 za co najmniej 5 zł.
 3. Otrzymany Freebet na start bez depozytu ma wartość połowy stawki oraz zostanie przyznany chwilę po zawarciu zakładu.
 4. Skorzystanie z promocji uprawnia gracza do dodatkowych 20% bonusu w formie darmowego zakładu.
 5. Freebety mogą zostać postawione na wydarzenia sportowe. Wygrana nie podlega żadnym warunkom obrotu.

Najlepsze bonusy bukmacherskie dla stałych użytkowników

W momencie, gdy gracz wykorzysta już najbardziej atrakcyjne bonusy powitalne na rynku, przyjdzie czas na skorzystanie z pozostałych promocji. Praktycznie każdy bukmacher na rynku udostępnia co najmniej kilka dodatkowych atrakcji, z których gracze mogą skorzystać w formie bonusu. Nie każdy z nich jest jednak wysoce opłacalny, dlatego poniżej przedstawiamy najlepsze i najnowsze bonusy bukmacherskie dla stałych użytkowników.

Superbet – Super Box (5 000 000 PLN w puli nagród)

Superbet – Super Box (5 000 000 PLN w puli nagród)

Bukmacher wystartował z atrakcyjną promocją, z której gracze mogą korzystać codziennie przez cały czerwiec. Każdego dnia użytkownik ma szansę na skorzystanie z innego bonusu, który jest odkrywany za pomocą kart w Super Box. Oferta skierowana jest do zarejestrowanych użytkowników ze zweryfikowaną tożsamością. Oto wszystkie najważniejsze informacje na temat Super Box:

 • Aby wziąć udział w promocji, należy nacisnąć pole na dany dzień w Super Box.
 • Po spełnieniu określonych warunków promocji, gracz będzie mógł skorzystać z bonusu.
 • Przygotowane prezenty mogą zostać wykorzystane nie tylko na zakłady sportowe, ale też gry wirtualne oraz gry karciane.
 • Bonusy zostają dodane na konto gracza do 24 godzin po zakończeniu promocji w danym dniu.
 • Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus.
 • Warunki obrotu różnią się w zależności od dnia oraz przyznanego bonusu.

Noblebet – tygodniowy bonus na wirtuale i gry do 400 PLN

Noblebet - tygodniowy bonus na wirtuale i gry do 400 PLN

Ze względu na fakt, że wielu graczy decyduje się na stawianie zakładów na sporty wirtualne oraz gry karciane, Noblebet przygotował specjalną ofertę. Dzięki tej promocji użytkownicy mogą zyskać nawet do 400 PLN. Oferta jest czasowa i można z niej skorzystać do godziny 23:59 dnia 05.06.2022. Oto wymagania, jakie trzeba spełnić, aby móc skorzystać z tygodniowego bonusu na wirtuale i gry w Noblebet:

 • Bonusy bukmacherskie są dostępne tylko dla takich użytkowników, którzy dokonali już chociaż jednego depozytu.
 • Minimalna kwota kwalifikująca gracza do bonusu to 10 PLN.
 • Bonus zostaje dodany na konto gracza po wpłacie.
 • Aby otrzymać bonus, przy należy zaznaczyć pole: TYGODNIOWY BONUS WIRTUALE i GRY
 • Po wpłaceniu środków na konto, gracz będzie mógł skorzystać z 50% wpłaty. Maksymalna kwota otrzymanego bonusu wynosi 400 PLN.
 • Środki bonusowe są aktywne przez 30 dni.
 • Gracz musi obrócić środki bonusowe czterokrotnie z kursem minimalnym 1.45 na sporty wirtualne i gry.

Fortuna – Środa z Fartem

Fortuna – Środa z Fartem

Jako że wyżej nie przedstawiliśmy żadnego atrakcyjnego bonusu przeznaczonego stricte dla miłośników stawiania kuponów AKO (wielokrotnych), zdecydowaliśmy, że warto będzie umieścić na tej liście promocję Środa z Fartem od Fortuny. Jest to interesująca oferta, która pozwala graczom na zwiększenie szansy na wygraną z kuponu AKO. Oto, co trzeba wiedzieć o tej promocji:

 • Dokonaj wpłaty między 18:00 a 20:00 w środę za min. 50 zł, wpisując kod promocyjny „Fortuna”.
 • W ciągu 24 godzin zawrzyj kupon z oferty prematch z co najmniej 4 zdarzeniami.
 • W momencie, gdy jedno zdarzenie okaże się nietrafione, bukmacher zwróci Ci 50 zł w punktach FKP, które można wykorzystać na postawienie zakładu.
 • Kupon kwalifikujący się do promocji nie może zawierać zdarzeń z takich ofert, jak „Superoferta, Ekspert+, Hit Dnia, Wirtualne Sporty, Bet On Games, anulowanych oraz wypłaconych wcześniej „Early Cash Out,” a także kuponów typu Maxikombi, unieważnionych i zakład bezpieczny”.

Najlepsze bonusy za polecenie

Tego typu promocje mają na celu zachęcenie graczy do polecania rejestracji u danego bukmachera w zamian za dodatkowe bonusy. Jest to interesujący pomysł na przyciągnięcie nowych użytkowników, który dodatkowo pozwala skorzystać już zarejestrowanym graczom z nierzadko pokaźnych nagród. Nie wszyscy usługodawcy na rynku udostępniają jednak w swojej ofercie takie promocje, dlatego poniżej znajdziecie najlepsze bonusy za polecenie wśród polskich buków.

Fortuna – Poleć przyjaciela i zgarnij do 400 PLN

Poleć przyjaciela i zgarnij do 400 PLN - w Fortunie

Bonus za polecenie znaleźć można również u jednego z najbardziej popularnych buków w Polsce, czyli w Fortunie. Jeśli masz znajomych, którzy jeszcze nie założyli konta u tego usługodawcy, warto będzie zainteresować się bonusem Poleć przyjaciela i zgarnij do 400 PLN. Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje, których potrzebujecie, aby móc skorzystać z tej promocji:

 1. Po pierwsze zaloguj się na konto i wejdź w zakładkę „Moje konto” >>> „Poleć przyjaciela”.
 2. Tam znajdziesz specjalny link, przez który zaprosisz znajomego do gry.
 3. Znajomy powinien dokonać pełnej rejestracji przy użyciu tego linka do 28 dni.
 4. Po spełnieniu tych wymogów otrzymasz 20 zł w punktach FKP. Gracz może w ten sposób zaprosić 20 osób w ciągu roku kalendarzowego.
 5. Bonus trzeba aktywować w czasie do 7 dni w zakładce „Moje konto”.
 6. Bonus można wypłacić dopiero po dokonaniu jednokrotnego obrotu. Fortuna nie określa w regulaminie promocji wymaganego kursu minimalnego.

STS – Zaproś kumpli i zyskaj do 340 PLN

Zaproś kumpli i zyskaj do 340 PLN w STS

Promocja przygotowana przez STS pozwala zarejestrowanym graczom ze zweryfikowaną tożsamością na otrzymanie dodatkowych pieniędzy za polecenie przyjaciół. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji skorzystać z tego bonusu, poniżej znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na jego temat:

 1. Najpierw wejdź w sekcję „Zaproś kumpla” i naciśnij przycisk „Zaczynamy”.
 2. Wpłać dowolną kwotę na konto gracza.
 3. Następnie obstaw kupony AKO z kursem minimalnym 1.85 za co najmniej 25 PLN.
 4. Po spełnieniu warunków będzie mógł zacząć zapraszać znajomych do gry. W tym celu wejdź do „Zaproś kumpla”, skopiuj link z zaproszeniem i wyślij go do znajomych.
 5. Zaproszony znajomy oraz Ty otrzymacie 50 PLN bonusu w momencie, gdy zaproszony znajomy wpłaci 50 PLN, postawi kupon SOLO lub AKO z minimalnym kursem 1.85. Łączna stawka kuponów musi wynosić 500 PLN.
 6. Po spełnieniu warunków promocji, za każdego zaproszonego znajomego otrzymasz 50 PLN. Za 3 oraz 6 znajomego otrzymasz dodatkowo 20 PLN.
 7. Otrzymane 50 PLN trzeba obrócić trzykrotnie z min. kursem całkowitym 1.91.

Betcris – Poleć przyjaciela i zyskaj do 250 PLN

Poleć przyjaciela i zyskaj do 250 PLN w Betcris

Jeśli chcecie zyskać na polecaniu znajomych, warto będzie w tym celu założyć konto w Betcris. Bukmacher przygotował specjalną ofertę, która daje szansę na skorzystanie z dodatkowych środków na zakłady. Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje, o których trzeba wiedzieć przed skorzystanie z bonusu Betcris – Poleć przyjaciela i zyskaj do 250 PLN:

 1. Najpierw należy założyć konto i zweryfikować tożsamość.
 2. Gracz z kontem stałym może polecić rejestrację znajomemu w Betcris poprzez specjalny link wygenerowany w sekcji „Mój Profil” >>> „Bonusy” >>> „Dostępne Bonusy”.
 3. Gdy twój znajomy zweryfikuje konto Betcris, na którym już wpłacił oraz zawarł zakłady za minimum 250 PLN z min. kursem całkowitym 2.0, otrzymacie Freebet w wysokości 50 PLN.
 4. Gracz może w ten sposób zaprosić 5 znajomych.
 5. Aby obrócić Freebet na start, gracz musi postawić kupon AKO z oferty przedmeczowej lub na żywo, bez sportów wirtualnych. Kupon musi być z co najmniej 3 zdarzeniami z kursem minimalnym każdego z nich w wysokości min. 1.30.

Najlepsze bonusy urodzinowe

Promocje bukmacherskie dzielą się na przeróżne części. Przez to nikogo nie powinien dziwić fakt, że wielu usługodawców udostępnia również specjalne bonusy urodzinowe, z których mogą korzystać gracze. Poniżej przedstawiamy 3 najbardziej interesujące bonusy tego rodzaju.

forBET – Bonus urodzinowy 20 PLN

Bonus urodzinowy 20 PLN w Forbet

Gracze mają możliwość skorzystania u tego bukmachera z dodatkowych 20 PLN w formie Freebetu na start. Każdy gracz, który wykaże się aktywnością, może otrzymać dostęp do tego bonusu. Oto wymogi, które trzeba spełnić przed otrzymaniem 20 PLN:

 • Bądź aktywnym graczem.
 • Dokonaj obrotu na co najmniej 100 PLN przez ostatnie 3 miesiące.
 • Zaloguj się na konto forBET w dniu swoich urodzin i odbierz bonus.
 • Bonus trzeba obrócić dwukrotnie po kursie min. 2.0. Kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO to 1.2.

Betcris – Bonus urodzinowy 20 PLN

Bonus urodzinowy 20 PLN w Betcris

Podobnie jak w powyższym przypadku, Betcris oferuje dodatkowe 20 PLN na urodziny dla swoich aktywnych graczy. Dodatkowy bonus ma formę Freebetu i zostaje przyznany po spełnieniu pewnych wymogów. Oto, co trzeba zrobić, aby skorzystać z 20 PLN od Betcris:

 • Dokonaj pełnej rejestracji.
 • Bądź aktywnym graczem, który na 3 miesiące przed swoimi urodzinami zawarł zakłady na łączną kwotę co najmniej 50 PLN.
 • Bonus można odebrać po zalogowaniu się na stronie Betcris w dniu swoich urodzin.
 • Freebet może być wykorzystany do zawarcia zakładu AKO z trzema zdarzeniami, z kursem minimalnym każdego zdarzenia 1.3.

Totalbet – Bonus urodzinowy 10 PLN

Bonus urodzinowy 10 PLN w Totalbet

Bukmacher znany jest przede wszystkim z wysokiej kwoty swojego bonusu powitalnego. W Totalbet można też znaleźć sporo ciekawych promocji, do których zalicza się bonus urodzinowy 10 PLN. Oto, co trzeba o nim wiedzieć:

 • Aby skorzystać z bonusu, gracz musi mieć zweryfikowane konto. Do tego gracz musiał dokonać depozytu za co najmniej 10 PLN oraz zawrzeć jeden zakład.
 • Bonus jest do odebrania w dniu urodzin po godzinie 12:00.
 • Bonus można postawić na kuponie z kursem minimalnym 2.0 i po zaznaczeniu opcji „Freebet”.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze najlepszego bonusu?

Jak wybrać najlepszy bonus

Jak widać powyżej, na rynku są przeróżne zakłady bukmacherskie bonusy na start, a także dla stałych graczy. Na co w takim razie patrzeć, gdy próbujemy wybrać atrakcyjną promocję? Przedstawiamy poniżej:

 • Warunki obrotu – jest to zdecydowanie najważniejszy element, który decyduje o opłacalności bonusu w znacznie większym stopniu niż kwota bonusu. Warunki obrotu powinny zawsze znajdować się w regulaminie promocji.
 • Typ bonusu – najbardziej opłacalne bonusy to bonusy od depozytu, darmowe zakłady oraz zakłady bez ryzyka.
 • Kwota bonusu – im wyższa kwota, tym lepiej. O ile oczywiście warunki obrotu są rozsądne.
 • Status konta – warto sprawdzić, czy do wykorzystania danego bonusu wystarczy konto tymczasowe, czy trzeba będzie je zweryfikować.
 • Liczba dni na wykorzystanie bonusu – niektóre bonusy mają bardzo krótki okres na wykorzystanie. Warto to sprawdzić w regulaminie.
 • Rodzaje zakładów – przeglądając oferty bukmacherskie, zalecamy sprawdzić w regulaminie, na jakie elementy oferty dostępny jest bonus.

Wniosek: który bukmacher oferuje najlepsze bonusy?

Polscy bukmacherzy ciągle prześcigają się, jeśli chodzi o bonusy bukmacherskie na start oraz oferty dla stałych graczy. Spotkać można ich naprawdę wiele, przez co sporządziliśmy ten artykuł, aby zebrać dla Was w jednym miejscu najbardziej opłacalne promocje. Poniżej zamieszczamy ranking najlepszych bonusów każdego rodzaju:

 • Bonus od depozytu — 100% od drugiej wpłaty do 2000 złotych w Forbet
 • Bonus bez depozytu — Bonus bez depozytu 20 PLN w Fortunie
 • Zakład bez ryzyka — Zakład bez ryzyka do 600 PLN w Fortunie
 • Bonus kursowy — Superoferta i Hit dnia w STS
 • Bonusy mobilny — 20 PLN za pobranie apki w Superbet
 • Bonus dla stałych użytkowników — Super Box (5 000 000 PLN w puli nagród) w Superbet
 • Bonus za polecenie — Poleć przyjaciela i zgarnij do 400 PLN w Fortunie
 • Bonus urodzinowy — Bonus urodzinowy 20 PLN w Forbet

FAQ

Patrząc na sporządzoną przez nas listę, bonusy przygotowane przez Fortunę najczęściej plasują się na pierwszym miejscu.

Bonus na start znajdziecie u każdego bukmachera online, który legalnie operuje w Polsce.

Najwyższy jednorazowy darmowy zakład można znaleźć w LV Bet. Jest to 25 PLN.

Aby móc z nich skorzystać, gracz musi spełnić wymagające warunki związane z miesięcznym lub rocznym obrotem.