Bonusy bukmacherskie

Szukasz najlepszego legalnego bukmachera w Polsce w 2021 roku? Zwróć uwagę na najlepsze darmowe bonusy bukmacherskie, dostępne u poszczególnych typerów. Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie, w którym znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat darmowych bonusów bukmacherskich, w tym także dla nowych graczy.

Zapoznaliśmy się ze wszystkimi najciekawszymi promocjami, żeby wszystko zebrać w jednym miejscu. Jeżeli szukasz odpowiedzi na temat czym są bonusy bukmacherskie i jak mogą zostać użyte, jesteś we właściwym miejscu. Zapraszamy do lektury. I uwaga! Z poniższego tekstu dowiesz się, na co należy uważać u bukmacherów!

Lista Najlepszych Bonusów Bukmacherskich

1200 PLN
Bonus
STS kod promocyjny
Ważne do 31/12/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie

Skopiuj kod

Graj legalnie
1500 PLN
Bonus
100% do 1500 PLN
Ważne do 08/04/2023

Skopiuj kod

Graj legalnie
550 PLN
Bonus
Cashback do 550PLN!
Ważne do 08/04/2023

Skopiuj kod

Graj legalnie
1600 PLN
Bonus
600zł Zaklad Bez Ryzyka
Ważne do 07/04/2021

Skopiuj kod

Graj legalnie

Co to jest bonus bukmacherski i po co on graczom?

W 2021 roku popularność zakładów wzajemnych online będzie przeżywać tendencję wzrostową. Warto już dziś zastanowić się, którego buka wybrać. Pomóc w podjęciu decyzji mogą ciekawe i atrakcyjne promocje.

Bonus to jeden z najczęściej przewijających się terminów na stronach zakładów bukmacherskich. Firmy wręcz prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych i atrakcyjniejszych bonusów, by przyciągnąć do siebie nowych klientów. Przy okazji nagradzając za lojalność stałych graczy. Jak nie pogubić się w świecie bonusów bukmacherskich?

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym w ogóle jest ten cały bonus. Jest ich całe mnóstwo i potrafią się od siebie dość wyraźnie różnić. Ogólnie, to forma promowania usług legalnych polskich bukmacherów. Dzięki niej gracz uzyskuje dodatkowe środki pieniężne na grę i obstawianie zakładów.

Jednym z najpopularniejszych rodzajów jest bonus bez depozytu (znany również pod nazwą freebet bez depozytu). Są to po prostu darmowe środki na grę, przyznawane jako bonus na start dla nowych graczy, którzy zakładają konto bukmacherskie. Darmowe zakłady przyznawane są najczęściej bez konieczności jakiejkolwiek wpłaty na konto.

Inna popularna promocja to zakłady bez ryzyka. Jest to również atrakcyjny dodatek, przyznawany graczom przez bukmachera. Jedynym minusem bonusu bez ryzyka jest forma wypłaty środków w postaci cashback – aby otrzymać zwrot, należy najpierw postawić zakład z wykorzystaniem własnych środków finansowych.

Często spotkać się można z hasłem „bonus od depozytu”. Ta forma promocji bukmacherskiej polega na dodaniu odpowiedniej wartości finansowej do konta gracza, w zależności od wysokości wpłaty. Zazwyczaj bonus od depozytu dotyczy pierwszej wpłaty i wynosi 100% (wpłacając np. 200 zł, otrzymasz kolejne 200 zł). Niektórzy bukmacherzy mają limitowane oferty bonusowe od drugiej i trzeciej wpłaty.

Dynamicznie zmieniająca się sytuacja na rynku usług bukmacherskich i stale rozwijająca się konkurencja sprawiają, że zakłady wzajemne online zmuszone są oferować coraz to nowsze i lepsze bonusy. W ten sposób wyróżniają się na tle innych buków, przyciągając do siebie graczy.

Najlepszy bonus powitalny

Spośród bonusów powitalnych, najlepszą ofertą może pochwalić się STS. Potwierdzają to zresztą badania Instytutu Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk i Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Przygotowany przez STS bonus powitalny to obecnie najciekawsza promocja na rynku polskich legalnych zakładów wzajemnych online.

STS na rok 2021 przygotował bardzo atrakcyjne bonusy. Wraz z podaniem kodu promocyjnego, założenie konta gracza w STS skutkuje otrzymaniem bonusu bez depozytu o wysokości 30 zł. Oznacza to, że za samą rejestrację dostajesz pierwsze środki na obstawianie zakładów.

Kolejną świetną promocją na start w STS są zakłady bez ryzyka. Dzięki użyciu specjalnego kodu, możesz zyskać nawet do 200 zł zwrotu na konto depozytowe (cashback). Dzieje się tak w przypadku przegranego kuponu. Pierwszy kupon zagrany z depozytu w STS jest bowiem ubezpieczony na wypadek przegranej.

A teraz istny fenomen. Bonus na start w STS w wysokości 1200 zł. Jeżeli tylko wyrazisz na niego zgodę podczas rejestracji konta gracza. Po wpłacie określonej sumy pieniędzy na swoje konto depozytowe, STS przyzna Ci bonus wynoszący maksymalnie 1200 zł. Później wystarczy obracać środkami bonusowymi, by w końcu odblokować możliwość przeniesienia ich na konto depozytowe.

Więcej o bonusach w STS znajdziesz tutaj.

Najlepsze oferty u innych bukmacherów

Gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty bonusów na start, które przygotował dla graczy bukmacher STS. Jest to obecnie najciekawszy zestaw promocyjny na 2021 rok. Jeśli jednak interesują Cię inne firmy bukmacherskie, zobacz, jakie darmowe bonusy przygotowali.

Fortuna

Bonus na start u legalnego polskiego bukmachera Fortuna brzmi całkiem interesująco. Ten buk przygotował dla graczy zakłady bez ryzyka do 200 zł. Na start otrzymujesz 20 zł bez depozytu. Zaś bonus od depozytu w Fortunie wynosi maksymalnie 2000 zł. Przy spełnieniu wszystkich warunków, możesz otrzymać nawet 2220 zł.

eWinner

Ten bukmacher bonus przygotował nieco niższy, ale również atrakcyjny. Zwrot cashback bukmacher za pierwszy zakład może dać do 150 zł. Bonus od wpłaty to maksymalnie 500 zł, ale liczony dopiero od drugiej wpłaty na konto depozytowe. Są też freebety w wysokości 25 zł.

Betclic

Cashback w Betclic może wynieść do 550 zł. Bonus na start bez ryzyka to atrakcyjna promocja, która zapewnia zwrot w razie przegranego pierwszego kuponu. Dodatkowo, można zwiększać swoje wygrane o 50%, rejestrując się jako VIP w Betclic.

forBET

Pakiet powitalny forBET pozwala Ci grać przez pierwsze 14 dni bez podatku bukmacherskiego. Wpłacając pierwszy depozyt odbierzesz nawet do 2000 zł bonusu od depozytu. Z kolei za drugą wpłatę dostaniesz do 200 zł.

TOTALbet

Ten legalny bukmacher oferuje podwojenie pierwszej wpłaty aż do 5000 zł po pierwszym obrocie depozytem. Rejestrując konto gracza, otrzymasz też freebet w wysokości 20 zł, a kolejną taką samą kwotę po spełnieniu kilku wymogów bukmachera.

PZBuk

Polskie Zakłady Bukmacherskie reklamują się ofertą cashbacku w wysokości do 200 zł. W PZBuk otrzymuje się specjalne punkty promocyjne, które możesz wymienić na atrakcyjne bonusy, np. 4 bonusy od depozytu po 50 zł każdy, albo 2 freebety po 5 zł.

Superbet

Bonus powitalny w Superbet zakłada pierwszy tydzień gry bez ryzyka. Możesz otrzymać do 500 zł w postaci cashbacku za przegrany kupon. Bonus od pierwszej wpłaty na konto może wynieść do 50 zł. Dodatkowo możesz otrzymać freebet w wysokości 35 zł.

BetFan

Podczas rejestracji w BetFan możesz otrzymać fajny pakiet startowy. Składa się na niego cashback do 600 zł, tak zwany „mnożnik Pudziana” (3×777 zł, jako bonus od trzech pierwszych depozytów), a także szansa na otrzymanie 15 darmowych zakładów.

LVBET

Suma bonusów LVBET może wynieść 3333 zł. Maksymalnie 2000 zł otrzymasz przy pierwszym depozycie, a kolejne 1000 zł po drugiej wpłacie na konto depozytowe. Do tego 333 zł czeka na Ciebie w promocji na zakład bez ryzyka.

Kod bonusowy

Ważna informacja! Nie zapominaj, że aby móc cieszyć się najlepszymi promocjami u polskich legalnych bukmacherów, powinieneś podczas rejestracji konta gracza podać specjalny kod bonusowy. Gdzie go znaleźć? Niektóre kody udostępniane są na stronach bukmacherów, inne dostępne są na naszej stronie internetowej. Któregokolwiek bukmachera wybierzesz, lepiej zaopatrz się zawczasu w jeden z naszych kodów promocyjnych, by zyskać szansę na lepsze oferty promocyjne.

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne zakładki z kodami bonusowymi. Na przykład, jeśli szukasz kodu promocyjnego BetFan, kliknij tutaj. Mamy też dla Ciebie informacje o bonusach do wykorzystania w PZBuk, sprawdź kod promocyjny tutaj. Ogólnie rzecz biorąc, gdziekolwiek będziesz rejestrował swoje konto gracza, najpierw zajrzyj do nas, by przekonać się, co możesz zyskać. Może akurat któryś bukmacher oferuje freebet bez depozytu, albo inny bonus za rejestrację bez depozytu? Najświeższe informacje o akcjach promocyjnych znajdziesz tylko u nas.

Bukmacher promocje dla nowych i stałych graczy

Bonusy u bukmachera online dzielą się na te, przygotowane w specjalnych pakietach dla nowych graczy, oraz promocje dla stałych i powracających klientów. Nowi mogą liczyć na atrakcyjny bonus od depozytu, szansę zgarnięcia freebetów, albo ciekawe i wysokie cashbacki w przypadku przegranych kuponów.

Legalni bukmacherzy cenią sobie lojalność i potrafią ją odpowiednio wynagrodzić. Celem nadrzędnym bonusów dla stałych graczy jest utrzymanie ich przy sobie, by nie korzystali z oferty promocyjnej u konkurencji. Bukmacher promocje dla nowych i stałych graczy może mieć różne: przyjrzyjmy się bliżej bonusom dla jednych i drugich, by wyjaśnić najważniejsze różnice pomiędzy nimi.

Bonus powitalny dla nowych graczy

Bonus na start to zwykle atrakcyjna promocja lub nawet zestaw promocyjny, który otrzymuje każdy nowy gracz po rejestracji swojego konta. Promocje bukmacherskie różnią się w zależności od aktualnej oferty, jaką przygotowali legalni bukmacherzy w Polsce. Funkcjonuje kilka kluczowych pojęć, związanych z tym, jak dostać bonus. Zobaczmy, jakie promocje czekają na nowych graczy.

Freebet / darmowy zakład

Jedni bukmacherzy proponują freebet, inni chwalą się darmowym zakładem. Uspokajamy – różnicy nie ma, to ten sam rodzaj bonusu, tylko pod dwoma różnymi nazwami. Promocja ta polega na otrzymaniu darmowej możliwości postawienia zakładu bez konieczności ryzykowania własnych środków z depozytu. Czyli jest to bonus bez depozytu.

Oferty polskich legalnych bukmacherów potrafią się od siebie diametralnie różnić. Podobnie jest z darmowymi zakładami. Freebet bez depozytu przyznawany jest na niejednolitych zasadach. Warto przeczytać wcześniej warunki obrotu bonusu, jeśli takie u danego bukmachera funkcjonują.

Cashback / zakład bez ryzyka

Część bukmacherów używa angielskiej nazwy cashback, inni posługują się pojęciem zakładu bez ryzyka. W gruncie rzeczy to jedno i to samo. Jest to bonus, który polega na zwrocie postawionej na zakład kwoty, jeśli Twoje typy okażą się błędne.

Oczywiście, w przypadku wygranej, zgarniasz pełną kwotę, którą możesz zyskać. Ryzykujesz jedynie utratę kwoty podatku, który obecnie wynosi w Polsce 12%. Najczęściej bukmacher bonus na start urzeczywistnia po ponownym obrocie pewną kwotą. Dlatego warto zapoznać się z regulaminem cashbacku.

Bonus od depozytu

Nie tylko bonus za rejestrację bez depozytu, ale również dodatkowe środki do wpłaconej kwoty możesz znaleźć w ofertach polskich bukmacherów. Bonus od depozytu polega na tym, że firmy bukmacherskie proponują zazwyczaj 100% dodatku, liczonego od kwoty, którą wpłacasz na swoje konto gracza.

Jest to jeden z najpopularniejszych bonusów na start, ale u każdego buka warunki korzystania z oferty są inne. Podobnie, jak maksymalne wartości bonusu, które można zgarnąć. U jednych legalnych bukmacherów może to być parę stówek, u innych nawet kilka tysięcy złotych. Zazwyczaj bonus dotyczy pierwszej wpłaty depozytu.

Co ważne, by móc z tych dodatkowych środków finansowych skorzystać, trzeba spełnić odpowiednie warunki, czyli obrócić bonusem z odpowiednim kursem na kuponie. Warunki obrotu bonusu u każdego buka są inne, ale należy dokładnie się z nimi zapoznać przed rozpoczęciem gry.

Bonusy bukmacherskie dla stałych graczy

Stali i powracający gracze również mogą liczyć na szereg atrakcyjnych i wyjątkowych promocji, dzięki którym zostaną z danym bukmacherem na dłużej. Oczywiście, tak samo, jak w przypadku bonusów na start, promocje dla stałych graczy również różnią się u poszczególnych firm bukmacherskich w Polsce.

Na co warto zwrócić uwagę podczas korzystania z bonusów bukmacherskich dla stałych graczy? Istnieje kilka ważnych spraw, o których należy pamiętać. Sprawdź, czy dana oferta jest ograniczona czasowo. Czasami bukmacherzy wrzucają promocje okolicznościowe, które kończą się po paru dniach, więc jeśli chcesz z nich skorzystać, musisz się pospieszyć. Równie ważne jest przeczytanie regulaminu każdej oferty bonusowej.

Przed skorzystaniem z bonusu sprawdź, czy jest potrzebny jakiś minimalny depozyt, może nawet kurs zakładu, albo kilkukrotny obrót środkami pieniężnymi. Niekiedy musisz wpisać specjalny kod promocyjny, bez którego nie otrzymasz bonusu.

Firmy bukmacherskie, które oprócz zakładów wzajemnych online, posiadają też stacjonarne punkty sprzedaży, mogą oferować specjalne bonusy tylko w lokalach. Aktualną ofertę bonusów stacjonarnych sprawdzisz na stronach internetowych polskich legalnych bukmacherów.

Wśród najciekawszych i najczęściej używanych bonusów dla stałych graczy znajdują się te, proponowane przez najważniejszych polskich bukmacherów. STS posiada promocję „Zaproś kumpli”, dzięki której możesz stworzyć drużynę 6 kolegów, a następnie Ty i każdy członek Twojej ekipy otrzyma specjalny bonus. Jako lider możesz zgarnąć nawet do 340 zł, jeśli wszyscy Twoi kumple wpłacą kasę na konto i obrócą depozytem.

LVBET z kolei przygotował niezłe bonusy dla fanów e-sportu. Każdy, kto interesuje się rozgrywkami e-sportowymi, może co tydzień otrzymywać 100 zł na obstawianie zakładów sportów elektronicznych.

W ofercie Betclic znajdziesz akcję „Cashout”. Polega ona na zakończeniu swojego kuponu bez czekania na ostateczne rozstrzygnięcia. Jeśli obserwujesz spotkanie na żywo i widzisz, że masz nikłe szanse na wygranie zakładu, możesz wycofać swój kupon i odzyskać kasę.

Zakłady bukmacherskie Fortuna mogą pochwalić się promocją „Happy hours 24/7”, dzięki której możesz zyskać bonus, podwyższający Twoje wygrane o 14%. Pełna oferta zakładów, które wchodzą w skład promocji, znajduje się na stronie www i w aplikacji mobilnej bukmachera.

Ponieważ oferta bonusów regularnych i okolicznościowych u każdego bukmachera jest inna, warto na bieżąco śledzić ich status. Być może Twój ulubiony bukmacher ma dla Ciebie specjalne freebety z okazji urodzin?

Warunki obrotu bonusu

W naszym tekście często pojawia się pojęcie „obrotu” i „obrotu bonusem”. O co właściwie chodzi? Spieszymy z wyjaśnieniem.

Obrót bonusem jest jednym z najczęściej spotykanych wymogów otrzymania środków bonusowych na swoje konto depozytowe. U niektórych bukmacherów spotkasz się z angielskim pojęciem „rollover”, które tyczy się tego samego warunku.

Chodzi o to, że aby otrzymać równowartość kwoty bonusu na swoje konto bukmacherskie, trzeba najpierw wykonać określoną regulaminem liczbę obrotów sumą bonusu, jaki masz otrzymać. Jeżeli bonus ma wynieść przykładowo 100 zł, a bukmacher chce, żebyś najpierw trzykrotnie obrócił bonusem, to musisz wykonać w sumie obroty za kwotę 300 zł.

Nie ma znaczenia, na ile zakładów i kursów rozbijesz swój obrót, ważne, by zgadzała się suma przeznaczonych na nie środków finansowych. Legalni bukmacherzy bonusy dają często właśnie dopiero po określonym obrocie. Bonus od wpłaty bukmacher może ograniczyć minimalnymi i maksymalnymi wartościami, które należy obrócić, by tę równowartość otrzymać.

Bonusy bukmacherskie powinny posiadać dołączony do nich szczegółowy i kompletny regulamin, który jasno określa warunki i zasady otrzymania wypłaty. Obrót bonusu to jednak jeden z najczęściej spotykanych warunków. Jest on zabezpieczeniem dla firmy bukmacherskiej, że klient faktycznie wykorzysta swoje środki na grę. Dla graczy jest to elegancka opcja otrzymania dodatkowych finansów na kolejne zakłady. Zyskać można całkiem sporo, więc koniecznie zapoznaj się z aktualną ofertą legalnych bukmacherów w Polsce.

Jak otrzymać bonus u bukmachera? Krok po kroku

Proces odbierania bonusu bukmacherskiego nie jest wcale skomplikowany, choć na niektórych stronach internetowych buków może się takim wydawać. Jedyne co musisz zrobić, to przejść kilka kroków, by cieszyć się dodatkowymi promocjami.

Po pierwsze

Wejdź na stronę www bukmachera lub pobierz aplikację mobilną. Następnie przejdź do rejestracji nowego konta gracza. Skorzystaj z naszych kodów promocyjnych, które dadzą Ci możliwość uzyskania dodatkowych bonusów, niedostępnych w regularnej ofercie bukmachera.

Po drugie

Przejdź przez proces rejestracji. Radzimy jednak unikać szybkiej rejestracji, która zwykle nie zapewnia dostępu do dodatkowych bonusów. Lepiej wypełnij formularz do końca, podaj dane z dowodu osobistego i numer konta bankowego, a w nagrodę otrzymasz bonus powitalny.

Po trzecie

Dokonaj pierwszej wpłaty depozytu na swoje konto gracza. Od jej wysokości zależeć będzie suma bonusu, który będziesz mógł uzyskać po spełnieniu warunków, przewidzianych w regulaminie. Freebety są zwolnione od takich zasad, ponieważ wypłacane są bez depozytu.

Po czwarte

Zagraj swój kupon według wytycznych, które zależą od tego, czy korzystasz z własnych środków, czy musisz wykonać obrót bonusem.

Bukmacher promocje i bonusy zasady

Pamiętaj, że zakłady wzajemne online i ogólnie zakłady bukmacherskie nie są dla każdego. Aby grać, musisz mieć ukończone 18 lat. To dlatego legalni polscy bukmacherzy muszą wymagać od swoich użytkowników dowodu osobistego podczas zakładania konta. Ważne jest, byś grał odpowiedzialnie i nie popadał w nałóg. Jeżeli masz problemy z hazardem, zgłoś się po pomoc, nie walcz z nałogiem sam.

Jeśli jednak traktujesz bukmacherkę jak dobrą zabawę, która przy okazji może pomóc Ci zarobić parę groszy, to nie zapominaj o regulaminach i zasadach gry. Tylko przestrzeganie wytyczonych przez bukmachera wymogów, jasne określonych w regulaminie, pozwoli Ci cieszyć się najlepszymi promocjami i bonusami.

Jakie zakłady nadają się do otrzymania bonusu?

Bonusy bukmacherskie są różne i mogą dotyczyć przeróżnych elementów. Jednoznacznie nie da się zatem określić, jakie zakłady dają szansę na otrzymanie bonusu. Niektóre bonusy będą dotyczyć standardowych zakładów na wygraną, na czas trwania spotkania czy na liczbę punktów.

Inne z kolei będą się wiązać z kuponami akumulacyjnymi AKO, zakładami na żywo, albo jeśli mają konkretne kursy bukmacherskie. Większość bonusów dotyczy jednak mieszanych kuponów, więc śmiało można obstawiać różne wydarzenia w odmiennych dyscyplinach sportowych. Przedtem warto jednak zapoznać się z regulaminem otrzymania bonusu.

Na przykład, w LVBET jest specjalny „Bonus powitalny na Wirtualki”. Do zgarnięcia jest nawet 600 zł. Ale jedyne zakłady, jakich dotyczy ta promocja to sporty wirtualne.

Czy są jakieś ograniczenia dotyczące kwot?

Każdy bonus od depozytu powinien mieć sztywno określone ramy minimalnego i maksymalnego depozytu, od którego jest liczony. U każdego bukmachera oferta promocyjna jest inna, więc w tym wypadku również należy zapoznać się z warunkami świadczenia usługi promocyjnej.

STS posiada obecnie promocję, która zapewnia nawet 1200 zł bonusu na start. Konto bonusowe w STS daje 100% dodatkowych środków, którymi można obstawiać zakłady. Aby móc wypłacić środki, trzeba jednak przestrzegać zasad obrotu bonusem, opisane w regulaminie i FAQ.

Jak odblokować bonus bukmacherski?

Na początku warto wyposażyć się w specjalny kod promocyjny, który powiąże odpowiedni bonus z kontem gracza. W przypadku darmowych zakładów, tak zwanych freebetów, odblokowanie bonusu odbywa się natychmiast i bez konieczności obrotu bonusem.

Freebety najczęściej przyznawane są jako bonus powitalny lub bonus okolicznościowy (np. z okazji urodzin gracza). Z kolei odblokowanie bonusu od depozytu najczęściej wiąże się z koniecznością kilkukrotnego obrotu kwotą bonusu. Warunki każdej promocji u poszczególnych buków mogą różnić się od siebie.

W BetClic funkcjonuje cashback do 550 zł, który możesz odebrać, jeśli obstawisz swój pierwszy kupon za 625 zł. Gdy kupon okaże się przegrany, 550 zł zasili Twoje konto. Jedyne, co tracisz w tym wypadku, to 12% podatku.

Na czym polegają warunki obrotowe i wypłata?

O obrocie bonusem już pisaliśmy. Polegał on na wykorzystaniu na zakłady bukmacherskie odpowiedniej kwoty, która określona została przez regulamin konkretnej promocji. Dopiero spełnienie warunków obrotowych, dotyczących bonusu, pozwala na wypłatę środków promocyjnych.

Bukmacherzy zachęcają dodatkowymi środkami nowych graczy, ale ich oferta promocyjna nigdy nie polega na rozdawaniu pieniędzy na lewo i prawo. Wypłata bonusu możliwa jest tylko po spełnieniu warunków promocji. Jeżeli nie wypełni się wszystkich wymogów, kwota bonusu jest najczęściej przez bukmachera zabierana. Oznacza to, że wypłaty nie da się przyspieszyć. Gdyby zakłady bukmacherskie miały dawać kasę za nic, to pewnie szybko by zbankrutowały. Dlatego regulaminy promocji określają jasno jakie warunki należy spełnić, by otrzymać wirtualne środki na kolejne zakłady.

By otrzymać bonus „15 darmowych zakładów” w BetFan, musisz trzy razy dokonać wpłaty i za każdym razem jednokrotnie obrócić wpłatą. Pierwsza wpłata to 20 zł, druga 40 zł, a ostatnia 100 zł.

Czy bonusy bukmacherskie mają terminy ważności?

Korzystając z ofert bonusowych, czas na ich wykorzystanie kiedyś się kończy. Nic nie trwa wiecznie i podobnie jest z bonusami bukmacherskimi. Jeśli już uda Ci się spełnić wszystkie wymagania, by skorzystać z danej promocji, pamiętaj, że mają one termin ważności, ściśle opisany w regulaminie akcji. Czasami będzie to tylko 7 dni, a niekiedy 30 dni. Niektóre promocje są bardzo długie i czas na skorzystanie z nich wynosi 180 lub więcej dni. Takie oferty są jednak rzadkością.

Niewykorzystanie bonusu może u niektórych buków skutkować utratą nie tylko środków dodatkowych, ale również wygranych z obrotu bonusem. Dlatego lepiej doinformować się o terminie ważności bonusów i pospieszyć się z ich wydaniem na kolejne zakłady.

forBET ma dla swoich klientów bonus urodzinowy za założenie konta. Po spełnieniu opisanych w regulaminie warunków promocji, gracz ma tylko 14 dni na obrót bonusem, by skorzystać z akcji promocyjnej.

Który bukmacher ma najlepsze oferty i bonusy bukmacherskie?

Odpowiedź na pytanie kto ma najlepsze bonusy bukmacherskie jest bardzo trudna. Oferta każdego legalnego polskiego bukmachera ma swoje plusy i minusy. Nie da się jednoznacznie określić, który buk w Polsce ma najfajniejsze promocje. Akcje te mogą się zmieniać i pojawiają się często nowe promocje okolicznościowe. Dlatego najlepiej na bieżąco sprawdzać nowe bonusy bukmacherskie. Gdybyśmy jednak mieli wskazać, u kogo najciekawiej prezentują się poszczególne bonusy, to oczywiście możemy to zrobić.

Najlepsze oferty bukmacherskie są odpowiedzią na zapotrzebowania rynku, więc zapraszamy Cię do śledzenia naszej strony, gdzie na bieżąco informujemy o zmianach w promocjach i bonusach.

Najwyższy zakład bez ryzyka

Najwyższy jednorazowy cashback, czyli zakład bez ryzyka, znajdziesz w ofercie Betclic. Obecnie wynosi on aż 550 zł. U innych bukmacherów wartość cashbacku oscyluje wokół 200-300 złotych, Superbet oferuje zakład bez ryzyka w wysokości 500 zł. BetFan daje możliwość zwrotu 600 zł, ale jest to promocja rozbita na trzy mniejsze kwoty (100, 200 i 300 zł).

Zwrot na konto główne

Jeżeli chodzi o zwroty środków w postaci cashback, odbywają się one najczęściej na równolegle prowadzone konto bonusowe. Swego czasu Betclic posiadał świetną opcję zwrotu maksymalnie 50 zł na konto główne w przypadku, jeśli kupon „nie wszedł”. Tego typu bonus nie jest jednak w stałej ofercie bukmachera, więc trzeba śledzić ich aktualne promocje.

Darmowe środki na obstawianie zakładów

Prawie u każdego bukmachera jest jakaś promocja, dotycząca darmowych zakładów lub freebetów. Najczęściej są to bonusy powitalne. Nie inaczej wygląda promocja w STS, dzięki której otrzymasz 25 zł. Co więcej, ta promocja łączy się z innym bonusem, czyli promocją od depozytu do 1200 zł na start.