Bonusy bukmacherskie - odbierz najlepsze promocje u legalnych bukmacherów!

Szukasz najlepszego legalnego bukmachera w Polsce, kierując się jego ofertami promocyjnymi? W takim razie już teraz sprawdź, gdzie znajdziesz najbardziej opłacalne bonusy bukmacherskie w Polsce. Odbierz najlepszy bonus już teraz!
rating
Zaktualizowano: | Autor: Waldek Hentschke

Bonusy bukmacherskie – lista najlepszych bonusów 2023

Przeanalizowaliśmy wszystkie dostępne rodzaje bonusów, które oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Postaraliśmy się również o to, aby każdy bonus był aktualny. Poznaj wszystkie bonusy bukmacherskie na start, jak również oferty promocyjne dla lojalnych graczy!

 1. 300 PLN od pierwszego depozytu 200%
  Ważne do 31 października, 2023

  Skopiuj kod

 2. Cashback powitalny Fuksiarz do 500 PLN!
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

 3. STS kod promocyjny - zgarnij do 1660 PLN na start
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

 4. Pakiet powitalny Superbet do 3754 PLN na start!
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

 5. Bonus powitalny do 777 PLN w ETOTO
  Ważne do 8 kwietnia, 2023

  Skopiuj kod

 6. Betcris pakiet powitalny freebetów do 1400 PLN
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

 7. Cashback 1000 zł + bonus 1000 zł od depozytów
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

 8. Cashback na start Betclic do 200 PLN!
  Ważne do 8 kwietnia, 2023

  Skopiuj kod

 9. 2000 PLN bonusu powitalnego w pakiecie LVBet
  Ważne do 31 stycznia, 2023

  Skopiuj kod

Najlepsze dostępne bonusy bukmacherskie 2023

Najlepsze dostępne bonusy bukmacherskie 2022 - Probukmacher.pl

Skoro już przedstawiliśmy wszystkie podstawowe informacje na temat promocji i bonusów, warto będzie teraz przyjrzeć się temu, co przygotowali bukmacherzy bonusy. Najlepsze i największe bonusy bukmacherskie to w skrócie takie promocje, które zapewniają przede wszystkim opłacalne warunki obrotu. W poniższej tabeli przedstawiamy, z czego szczególnie warto skorzystać.

Najlepsze bonusy bukmacherow 2023:

 • ⭐ Bonus od depozytu – 100% od drugiej wpłaty do 2000 złotych w Forbet
 • 💰 Bonus bez depozytu – Bonus bez depozytu 20 PLN w Fortunie
 • ☘️ Zakład bez ryzyka – Zakład bez ryzyka do 600 PLN w Fortunie
 • 🔥 Bonus kursowy – Superoferta i Hit dnia w STS
 • 📱 Bonus mobilny – 20 PLN za pobranie apki w Superbet
 • 🎁 Bonus dla stałych użytkowników – Super Box (5 000 000 PLN w puli nagród) w Superbet
 • 🎉 Bonus za polecenie – Poleć przyjaciela i zgarnij do 400 PLN w Fortunie
 • 🎂 Bonus urodzinowy – Bonus urodzinowy 20 PLN w Forbet

Jakie wyróżniamy rodzaje bonusów?

Dowiedz się, jakie bonusy bukmacherskie oferują polskie legalne zakłady

Bonusy powitalne bukmacherzy przygotowują na równi z promocjami tymczasowymi, więc warto przyjrzeć im się z bliska. Promocje bukmacherskie dzielą się na kilka rodzajów, natomiast każdy z nich jest nieco odmienny, przez co będzie można je wykorzystać na różne sposoby. Warto przy tym pamiętać, że każdy bonus może mieć inne warunki obrotu. Oto rodzaje promocji, jakie znajdziecie u polskich bukmacherów:

 • Bonus od depozytu – jest to nic innego, jak dodatkowa kwota od wpłaty, którą można wykorzystać w zależności od wysokości depozytu.
 • Bonus bez depozytu – jak sama nazwa wskazuje, jest to promocja, która pozwala graczom na skorzystanie z bonusu bez konieczności wpłacania jakichkolwiek środków.
 • Cashback – czyli inaczej zwrot pieniędzy, na który gracz może liczyć w momencie, gdy postawiony kupon okaże się nietrafiony.
 • Bonusy kursowe – tego rodzaju promocja daje graczom możliwość skorzystania z podwyższonych kursów na określone elementy oferty bukmachera.
 • Bonusy za aplikację – tego typu bonusy bukmacherskie można otrzymać za zainstalowanie lub korzystanie z aplikacji bukmacherskiсh.
 • Bonusy urodzinowe – promocja tego rodzaju najczęściej występuje w formie darmowego zakładu, który gracz może wykorzystać w dniu swoich urodzin.
 • Bonusy za polecenie – inaczej mówiąc, są to bonusowe pieniądze przyznawane graczowi za polecenie znajomym, aby zarejestrowali się u danego bukmachera.

Czytaj także: Promocyjne kody bukmacherskie 2023

Bonusy bukmacherskie od depozytu

Bonus od depozytu bukmacherzy upodobali sobie szczególnie, gdyż takich promocji spotkać można całkiem sporo. Polegają one na możliwości otrzymania dodatkowych środków na grę, których wysokość uzależniona jest od wartości wpłacanego depozytu.

BukmacherBonus od depozytuWarunki obrotu bonusemCzas na obrót
forBET2000 PLN2x, AKO min. 3 zdarzenia, kurs min. 2,514 dni
Superbet200 PLN2x, kurs min. 1,810 dni
Betfan1000 PLN3x, AKO min. 3 zdarzenia, kurs min. 2,514 dni
STS1560 PLN3x, kurs min. 1,990 dni
BetX250 PLN3x, AKO min. 3 zdarzenia, kurs min. 2,5brak
Betcris1400 PLNbrakbrak
LVBet2000 PLN4x, kurs min. 1,7530 dni
ETOTO100 PLNbrakbrak

Bonusy bukmacherskie od depozytu stają się najbardziej godne uwagi nie tyko ze względu na ich wysokość, ale również przejrzyste warunki obrotowe. Dlatego też, wybierając 3 najlepsze promocje bukmacherskie od depozytu, kierowaliśmy się przede wszystkim kwestią obrotu bonusem.

forBET bonus od depozytu

100% od drugiej wpłaty do 2000 złotych w Forbet - Najlepsze bonusy bukmacherskie od depozytu

Pakiet dla nowego gracza stworzony przez tego buka składa się łącznie z trzech części. Są to następujące bonusy bukmacherskie: zakład bez ryzyka do 1000 zł, 100% od drugiej wpłaty do 2000 złotych oraz gra bez podatku na 30 dni. Jest to na chwilę obecną jeden z najlepszych bonusów powitalnych dostępnych na rynku, a być może nawet najlepszy. Łączy wysoką kwotę z atrakcyjnymi warunkami obrotu. W tej części wpisu skupiamy się jednak na bonusach od depozytu, dlatego poniżej przedstawiamy wymagania, jakie niesie za sobą 100% od drugiej wpłaty do 2000 złotych w Forbet:

 • Po pierwsze należy założyć nowe konto oraz zaakceptować bonus powitalny.
 • Gracz musi wykorzystać najpierw zakład bez ryzyka od 20 do 1000 PLN, aby zyskać dostęp do opisywanego bonusu od depozytu. Ta część pakietu powitalnego wymaga zaledwie jednokrotnego obrotu. Muszą to być min. 3 zdarzenia na kuponie. Wszystkie zdarzenia muszą co najmniej mieć kurs 1.30.
 • Bonus 100% od drugiej wpłaty ma minimalną kwotę 20 zł. Maksymalna kwota to 2000 złotych.
 • Warunki obrotu są atrakcyjne jak na tak wysoką kwotę, ponieważ gracz musi jedynie dokonać dwukrotnego obrotu z kursem ogólnym kuponu min. 2.5. Na kuponie muszą znaleźć się min. 3 zdarzenia, których kurs musi wynosić 1.3 lub więcej.
 • Użytkownik ma 14 dni od dnia aktywacji bonusu na spełnienie warunków jego obrotu.

Superbet bonus od depozytu

Bonus bukmacherski 100% do 200 złotych od pierwszego depozytu w Superbet

Pakiet na start przygotowany przez Superbet składa się z dwóch części, które łącznie mają wartość 1500 PLN. Pierwsza część pakietu to „tydzień bez ryzyka”, w ramach którego gracze mogą liczyć na zwrot do łącznej kwoty 1300 PLN. Nas interesuje jednak druga część bonusu, czyli 100% do 200 złotych od pierwszej wpłaty. Promocja jest jedną z najbardziej atrakcyjnych głównie za sprawą tego, że zapewnia jedne z najlepszych warunków obrotu na polskim rynku. Poniżej przedstawiamy wymagania, które należy spełnić do wykorzystania tej promocji:

 • Załóż nowe konto i zaakceptuj komunikat o bonusie powitalnym.
 • Wykonaj pierwszą wpłatę w ciągu 14 dni, a do Twojego konta zostanie przyznany bonus 100% do 200 zł.
 • Warunki obrotu, które gracz musi wypełnić przed otrzymaniem możliwości zlecenia wypłaty, odpowiadają dwukrotności otrzymanej kwoty bonusu. Wpłacając 200 zł, musimy więc obrócić kwotę w wysokości 400 złotych.
 • Minimalny kurs dla zakładów solo to 1.8, dla zakładów multi 1.8 z min. 2 zdarzeniami na kuponie, a dla zakładów systemowych 1.8. Do obrotu nie zaliczają się zdarzenia z oferty Super Kursy.
 • Gracz ma 10 dni na wykonanie obrotu.

Betfan bonus od depozytu

Bonus bukmacherski 100% od drugiej wpłaty do 1000 złotych w Betfan

Promocja powitalna w Betfan przygotowana przez usługodawcę składa się z trzech części. Są to Cashback 600 zł, Freebet na start 60 zł oraz 100% od drugiej wpłaty do 1000 złotych. My oczywiście skupiamy się na ostatniej części tego pakietu na start. Jest to interesująca opcja dla Polaków, którzy chcą skorzystać z wysokiej kwoty na start. Na rynku można znaleźć jeszcze wyższe kwoty z atrakcyjnym obrotem, a jeden z takich bonusów opisujemy nieco niżej. Promocja Betfan 100% od drugiej wpłaty do 1000 złotych ma następujące wymagania:

 • Nowy gracz musi założyć konto oraz zaakceptować bonus startowy.
 • Aby móc skorzystać z bonusu 100% od drugiej wpłaty, użytkownik musi najpierw skorzystać z Cashbacku do 600 złotych od Betfan, który przypisany jest do pierwszego depozytu.
 • Gdy już będziecie mogli skorzystać z opisywanego bonusu, minimalna kwota wpłaty kwalifikująca do bonusu wynosi 50 zł. Maksymalna kwota to oczywiście 1000 zł.
 • Aby zyskać możliwość wypłaty pieniędzy zdobytych za pomocą tej promocji, użytkownik musi obrócić bonus trzykrotnie z min. liczbą zdarzeń 3 oraz min. kursem AKO 2.5. Bonus jest ważny przez 14 dni.

Bonusy bez depozytu (Freebety)

Bonusy bukmacherskie, jakie naprawdę pokochali polscy gracze, to bonusy bez depozytu, czyli popularne freebety. Darmowe zakłady to coraz częstszy dodatek do bonusu powitalnego, lecz te promocje nie są ściśle powiązane z koniecznością wpłaty depozytu.

BukmacherBonus bez depozytuWarunki obrotu bonusemCzas na obrót
Fortuna20 PLN1x, brak kursu minimalnegodo końca roku
Totalbet20 + 10 PLNbrakbrak
LVBet20 PLN2x, AKO min. 3 zdarzenia, kurs min. 2,030 dni
Superbet34 PLN1x, kurs min. 1,810 dni
forBET20 PLN2x, AKO kurs min. 2,014 dni
Go+Bet30 PLNbonus tylko z naszym kodem promocyjnym

Nie należy jednak zapominać, że ewentualna wypłata potencjalnych wygranych z freebetów również wymaga spełnienia warunków obrotu. Im łatwiejszy regulamin bonusu, tym lepiej dla gracza. W związku z tym, przedstawiamy najlepiej funkcjonujące bonusy bez depozytu na polskim rynku.

Fortuna freebet

Bonus bez depozytu 20 PLN w Fortunie - Najlepsze bonusy bukmacherskie online

Bukmacher Fortuna jest obecnie prawdopodobnie najbardziej popularnym usługodawcą w naszym kraju. Przez to zadbał również o sporządzenie bonusu powitalnego, którego łączną wartość wynosi 2720 PLN. Bonus bez depozytu w Fortunie wynosi 20 PLN, a gracze muszą spełnić następujące wymagania, aby móc z niego skorzystać:

 1. Gracz musi ukończyć pełną rejestrację, przy tym wpisując w formularzu kod „BONUSVIP”, aby otrzymać dostęp do bonusu.
 2. Po wykonaniu powyższego kroku, na koncie użytkownika pojawią się darmowe pieniądze w formie 2800 punktów FKP o równowartości 20 zł.
 3. Warunki obrotu bonusem bez depozytu 20 PLN są bardzo łagodne, ponieważ wystarczy, że gracz postawi jeden zakład z nieokreślonym kursem minimalnym.

Totalbet freebet

Bonus bez depozytu 20+10 PLN w Totalbet

Usługodawca jest znany głównie za sprawą tego, że oferuje bonus powitalny z najwyższą łączną kwotą na polskim rynku. Bonus na start bukmacher określił na maksymalną łączną kwotę w wysokości nawet 5230 PLN, z czego 30 PLN stanowi bonus bez depozytu. Aby odebrać dodatkowe pieniądze, należy spełnić następujące wymagania:

 1. Zarejestruj się na stronie Totalbet i zweryfikuj tożsamość.
 2. Zaznacz obie zgody marketingowe przy rejestracji.
 3. Gracz otrzymuje 20 zł za aktywację konta stałego oraz 10 zł za zgody marketingowe.
 4. Otrzymany bonus może zostać wykorzystany na zawarcie kuponu SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2.0. Gracz nie musi spełniać dodatkowych warunków obrotu.

LVBet freebet

Bonus bez depozytu 20 PLN w LVBet

Na koniec, nie można zapomnieć jeszcze o bonusie przygotowanym, jaki otrzymasz wykorzystując nasz LVBet kod bonusowy. Jest to zdecydowanie jeden z najciekawszych Freebet’ów, jakie znajdziemy na rynku. Podobnie jak w przypadku wyżej wymienionych buków, bonus bez depozytu 20 PLN stanowi część pakietu powitalnego LVBet. Aby móc skorzystać z tych dodatkowych środków, użytkownik musi spełnić następujące wymagania:

 1. Zarejestruj się, podając kod bonusowy LVBet, a następnie aktywuj konto poprzez potwierdzenie swojego adresu mailowego.
 2. Dokończ rejestrację poprzez zweryfikowanie tożsamości i zaznacz pole „potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”.
 3. Do konta zostanie przypisane 20 PLN, czyli dodatkowy bonus na start. Środki te można wykorzystać na kuponie KOMBI z minimum 3 zdarzeniami o łącznym kursie minimum 2.50. Kurs każdego zdarzenia musi wynosić co najmniej 1.25.
 4. Przed zawarciem zakładu gracz musi jeszcze zaznaczyć na kuponie „Użyj bonusu Wygrane x20”.

Zakłady bez ryzyka (cashback)

Wśród najczęściej spotykanych promocji bukmacherskich należy wyróżnić zakład bez ryzyka, czyli popularny cashback. Tego typu bonusy bukmacherskie zapewniają możliwość uzyskania zwrotu stawki za nietrafiony kupon. Będąc częstym przykładem bonusu powitalnego, cashback oferuje zwykle „ubezpieczenie” pierwszego zagrania na wypadek przegranej.

BukmacherZakład bez ryzykaWarunki obrotu bonusemCzas na obrót
Fortuna600 PLNbrakbrak
forBET1000 PLN1x, AKO min 3. zdarzenia, kurs min. 1,314 dni
Superbet1300 PLN2x, kurs min. 1,810 dni
Totalbet200 PLNbrakbrak
STS234 PLNbrakbrak
Betclic200 PLNbrakbrak
PZBuk200 PLNbrakbrak
Fuksiarz500 PLNbrakbrak
Go+Bet1000 PLN3x, AKO min. 3 zdarzenia, kurs min. 1,37 dni
Betters300 PLN2x, AKO min. 3 zdarzenia, kurs min. 1,414 dni

Zwrot z zakładu bez ryzyka wiąże się najczęściej z koniecznością obrotu, dlatego też wybraliśmy 3 najlepsze cashbacki w Polsce, jakie dostępne są u bukmacherów online.

Fortuna cashback

Zakład bez ryzyka do 600 PLN w Fortunie - Najlepsze bonusy bukmacherskie Cashback

Zakłady bukmacherskie bonus na start przygotowały dla nowych graczy bardzo skrupulatnie, gdyż jest to jeden ze zdecydowanie najlepszych Cashback’ów na rynku. Stanowi on pierwszą część bonusu powitalnego, którego łączna wartość wynosi 2720 PLN. Poniżej przedstawiamy wymagania oraz wszystkie najbardziej istotne informacje na temat zakładu bez ryzyka Fortuny do 600 PLN:

 • Gracz musi zarejestrować się z kodem „BONUSVIP”.
 • Gracz ma 5 dni od dnia rejestracji na postawienie pierwszego zakładu za wpłacone pieniądze.
 • Po przegranej gracz otrzyma możliwość skorzystania ze zwrotu do 600 PLN, który zostanie przyznany do konta w czasie 24 godzin.
 • Otrzymany Cashback można wykorzystać na dowolny zakład w dowolnym czasie. Nie ma tutaj żadnych wymagań co do minimalnej stawki, liczby zdarzeń czy minimalnego kursu. Fortuna nie wymaga dodatkowego obrotu.
 • Kwota otrzymanego zwrotu nie zostanie pomniejszona o podatek.
 • Gracz ma 30 dni na rozstrzygnięcie zakładu od dnia jego postawienia.
 • Postawiony kupon nie może zawierać zdarzeń z gier karcianych, sportów wirtualnych oraz ofert Ekspert+, Superoferta i Hit Dnia.

Forbet cashback

Zakład bez ryzyka do 1000 PLN w Forbet

Nie da się ukryć, że bonus powitalny tego bukmachera jest obecnie jednym z najlepszych na rynku. Zarówno wyżej opisywany bonus od drugiego depozytu, jak i ten zakład bez ryzyka prezentują się bardzo dobrze. Łączna wartość pakietu powitalnego Forbet wynosi 3000 PLN, a do tego gracze mogą skorzystać jeszcze z gry bez podatku przez 30 dni. Oto warunki, jakie trzeba spełnić, aby skorzystać z Cashbacku do 1000 PLN od Forbet:

 • Po ukończeniu rejestracji, gracze będą mogli skorzystać z zakładu bez ryzyka przy zawarciu swojego pierwszego zakładu.
 • Minimalna kwota zakładu wynosi 20 PLN, a maksymalna 1000 PLN.
 • Zakład bez ryzyka może zostać wykorzystany tylko na zdarzenia w ofertach zakładów bukmacherskich lub sportów wirtualnych.
 • Zwrot stawki zostanie automatycznie przyznany w razie przegranej.
 • Otrzymanym zwrotem trzeba obrócić tylko jednokrotnie. Warunki obrotu to minimum 3 zdarzenia na pojedynczym kuponie, z czego każde zdarzenie musi mieć co najmniej kurs 1.30.
 • Gracz ma 14 dni na wykorzystanie bonusu oraz 14 dni na spełnienie warunków obrotu.
 • Kwota otrzymanego zwrotu nie zostanie pomniejszona o podatek.

Superbet cashback

Tydzień bez ryzyka do 1300 PLN w Superbet

Usługodawca jest znany z tego bukmachera, że oferuje na ten moment jedną z najlepszych ofert promocyjnych na rynku. Nic więc dziwnego, że część jego bonusu powitalnego znalazła się na naszej liście najlepszych bonusów. Bonusy bukmacherskie na start składają się z dwóch części o łącznej wartości 1500 PLN. Aby móc skorzystać z tygodnia bez ryzyka w Superbet, gracz musi spełnić następujące wymagania:

 • Gracz musi założyć konto w Superbet oraz wykorzystać bonus od depozytu do 200 PLN.
 • To pozwoli na skorzystanie z tygodnia bez ryzyka, dla którego trzeba wpłacić minimum 20 PLN w czasie do 14 dni od rejestracji.
 • Tydzień bez ryzyka pozwala na zawarcie kilku zakładów, których łączna wartość nie może przekroczyć 1300 PLN.
 • Cashback to suma stawek zakładów pomniejszona o zdobyte wygrane, a także podatek i bonusy wykorzystane w pierwszym tygodniu po założeniu konta.
 • Cashback przyznawany jest do 72 godzin po rozliczeniu.
 • Aby spełnić warunki obrotu, gracz musi obrócić kwotą bonusu dwukrotnie na kuponach AKO, SOLO lub systemowych z minimalnym kursem 1.80.
 • Gracz ma 10 dni na spełnienie warunków obrotu.

Bonusy bukmacherskie na podwyższone kursy

Tego rodzaju bonusy bukmacherskie są szczególnie ciekawe dla wszystkich tych graczy, którzy cenią sobie zwiększone kursy na określone wydarzenia. Decydując o tym, które bonusy kursowe są najlepsze, trzeba zwrócić przede wszystkim uwagę na to, jak bardzo zwiększane są kursy, jakie wydarzenia obejmują i jak często można z nich skorzystać.

BukmacherNazwa bonusu
STSSuperoferta
Hit Dnia
BetfanMatchday Boost
SuperbetSuperkursy

Co więcej, ważne jest także zwrócenie uwagi na to, czy bazowe kursy oferowane przez danego blukmachera stoją na dobrym poziomie. Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, udało nam się sporządzić poniższą listę 3 najlepszych bonusów kursowych na rynku.

STS podwyższone kursy

Superoferta i Hit dnia w STS - Najlepsze bonusy bukmacherskie kursowe

Bukmacher STS cieszy się dużą popularnością wśród polskich graczy, przez co można znaleźć u niego kilka interesujących promocji. Oprócz niezłego bonusu powitalnego, STS przygotował również atrakcyjny bonus kursowy. Jest on podzielony na dwie części w postaci bonusów bukmacherskich Superoferty oraz Hitu Dnia. Zarówno jedna, jak i druga część bonusu pozwala graczom na postawienie zakładów z podwyższonymi kursami. Najczęściej to właśnie Hit Dnia oferuje bardziej podwyższone kursy. Zakłady można zawierać zarówno na kuponach pojedynczych, jak i AKO.

Jak to zazwyczaj bywa w przypadku ofert z podwyższonymi kursami, niektóre zdarzenia oferują lepsze kursy w porównaniu do innych bukmacherów, a inne zapewniają jedynie niewielkie różnice. STS znacznie częściej zapewnia jednak swoim graczom dobre podwyżki kursów. Widać to chociażby na przykładzie meczu Włochy – Argentyna w piłce nożnej. W Superbet kurs na remis w tym spotkaniu to 3.05, a w STS kurs ten wynosi już 3.15.

Betfan podwyższone kursy

Matchday Boost w Betfan

Promocja jest przeznaczona dla wszystkich zarejestrowanych graczy, którzy mogą codziennie postawić pieniądze na zakłady z podwyższonymi kursami. Wydarzenia objęte tą promocją nie skupiają się tylko na ofercie sportowej, ponieważ użytkownicy mają również możliwość obstawiania meczów w e-sporcie.

Aby móc skorzystać z tej oferty, wystarczy wejść na stronę bukmachera, a następnie wybrać kategorię „Matchday Boost” z zakładki „Specjalne” po lewej stronie ekranu. Nie ma tutaj żadnych dodatkowych wymagań, które musi spełnić gracz.

Aby zaprezentować Wam, jak opłacalna potrafi być oferta przygotowana przez Betfan w ramach promocji Matchday Boost, posłużymy się zakładem dostępnym na moment pisania tego tekstu. Jest to zakład specjalny w meczu pomiędzy Szkocją i Ukrainą, które rozgrywają spotkanie w ramach eliminacji do mistrzostw świata w piłce nożnej. Betfan zwiększa kurs na wygraną Ukrainy z 3.3 na aż 5.0. Porównując to do dwóch innych bukmacherów z ogólnie wysokimi kursami, bazowy kurs wygranej dla Ukrainy w Fortunie wynosi 3.5, a w STS 3.55. Jak więc widać, zdecydowanie opłaca się postawić ten zakład w Betfan.

Superbet podwyższone kursy

Super Kursy w Superbet

Bukmacher znany jest ze swoich atrakcyjnych promocji, więc z pewnością nikogo nie zdziwi fakt, że na tej liście można znaleźć właśnie jego bonus kursowy. Super Kursy to oferta bukmacherska skierowana dla zarejestrowanych graczy, którzy mogą pozwolić sobie na codzienne zawieranie zakładów z podwyższonymi kursami. W przeciwieństwie do Betfan, Superbet nie określa jak bardzo zwiększone mogą być kursy na poszczególne zdarzenia.

Zdarzenia objęte promocją znaleźć można po lewej stronie ekranu na stronie bukmachera w zakładce „Super Oferta”. Na moment pisania tego tekstu jest tutaj dostępnych 16 różnych zdarzeń ze świata sportu. Warto zaznaczyć, że kursy zwiększane są tutaj na różne sposoby. Zależy to od konkretnego wydarzenia. Przykładowo w Betfan remis w meczu Polska – Walia ma bazowy kurs 3.65, a w Superbet kurs jest zwiększony tylko do 3.70. W przypadku obstawiania wygranej Polski wygląda to już lepiej, ponieważ w Betfan kurs bazowy wynosi 1.70, a w Superbet 1.85.

Bukmacherskie bonusy mobilne

Wraz z ogromnym wzrostem zainteresowania aplikacjami bukmacherskimi, wśród polskich operatorów pojawia się coraz więcej promocji mobilnych. Bonusy te otrzymać można wyłącznie w apce, a więc nie są one dostępne dla graczy korzystających wyłącznie ze strony internetowej bukmachera.

BukmacherBonus mobilnyJak wykorzystać?Czas na zagranie
Superbet20 PLNdowolny kupon z kursem min. 1,810 dni
ETOTO50 PLNAKO z kursem 2,2 tylko na e-sport7 dni

Najczęstsza forma bonusu mobilnego to bonus powitalny za pobranie oraz instalację apki. Warto przyjrzeć się bliżej TOP najlepszych bonusów mobile, które oferują najciekawsze warunki obrotowe i regulaminowe.

Superbet bonus mobilny

20 PLN za pobranie apki w Superbet - Najlepszy bonus mobilny

Zakłady bukmacherskie bonusy mobilne przygotowują tak, że w wielu przypadkach prezentują się bardzo dobrze. Nieco wyżej znaleźć możecie tydzień bez ryzyka 1300 PLN, który stanowi jedną z dwóch części bonusu powitalnego w Superbet. Tutaj natomiast skupiamy się na bonusie za pobranie aplikacji mobilnej, który daje graczom możliwość postawienia 20 PLN. Aby móc skorzystać z tej promocji, należy:

 1. Pobrać apkę mobilną bukmachera w ciągu 7 dni od złożenia pierwszego depozytu.
 2. Po zalogowaniu się do aplikacji, gracz otrzyma na swoje konto 20 PLN bonusu, który wymaga zaledwie jednokrotnego obrotu.
 3. Minimalny kurs postawionego kuponu musi wynosić 1.8, a do tego gracz ma 10 dni na wykonanie obrotu.

eTOTO bonus mobilny

50 zł ekstra za e-sport (+20%) w Etoto

Usługodawca przygotował specjalną ofertę, z której użytkownicy mogą skorzystać co tydzień. Jest to interesujący pomysł na zachęcenie graczy do skorzystania z aplikacji mobilnej eTOTO, dzięki której można powiększyć bonusy bukmacherskie o 20%. Oto, co trzeba zrobić, aby otrzymać ten bonus:

 1. Naciśnij „Zapisz się” na stronie promocji.
 2. Postaw zakład AKO tylko na e-sport z kursem całkowitym 2.20 za co najmniej 5 zł.
 3. Otrzymany Freebet na start bez depozytu ma wartość połowy stawki oraz zostanie przyznany chwilę po zawarciu zakładu.
 4. Skorzystanie z promocji uprawnia gracza do dodatkowych 20% bonusu w formie darmowego zakładu.
 5. Freebety mogą zostać postawione na wydarzenia sportowe. Wygrana nie podlega żadnym warunkom obrotu.

Najlepsze bonusy bukmacherskie dla stałych użytkowników

Wszystkie dotychczasowe najlepsze bonusy bukmacherskie, o których była mowa, to zwykle promocje dla nowych graczy. Tymczasem okazuje się, że stali użytkownicy również mogą liczyć na atrakcyjne promocje u bukmacherów. Praktycznie każdy polski legalny bukmacher oferuje atrakcyjne bonusy tymczasowe, akcje specjalne, a także programy lojalnościowe.Wybrać TOP 3 nie jest najłatwiejszym zadaniem, aczkolwiek poniższe bonusy znacznie wyróżniają się na tle pozostałych.

BukmacherNazwa bonusuRodzaj bonusuCo można otrzymać?
SuperbetSuper Boxcodziennie inny bonus dla zweryfikowanych graczypula miesięcznych nagród nawet do 5 000 000 PLN
PZBukSklep Graczabonusy za punkty lojalnościowe1 PLN = 1 punkt do wymiany na dodatkowe bonusy bukmacherskie
FortunaŚroda z Fartemwymiana punktów lojalnościowych FKPzwrot 50 PLN za zagranie kuponu ze stawką 50 PLN w środę

Praktycznie każdy polski legalny bukmacher oferuje atrakcyjne bonusy tymczasowe, akcje specjalne, a także programy lojalnościowe.Wybrać TOP 3 nie jest najłatwiejszym zadaniem, aczkolwiek poniższe bonusy znacznie wyróżniają się na tle pozostałych.

Superbet bonusy bukmacherskie dla stałych graczy

Superbet – Super Box (5 000 000 PLN w puli nagród)

Bukmacher wystartował z atrakcyjną promocją, z której gracze mogą korzystać codziennie przez cały czerwiec. Każdego dnia użytkownik ma szansę na skorzystanie z innego bonusu, który jest odkrywany za pomocą kart w Super Box. Oferta skierowana jest do zarejestrowanych użytkowników ze zweryfikowaną tożsamością. Oto wszystkie najważniejsze informacje na temat Super Box:

 • Aby wziąć udział w promocji, należy nacisnąć pole na dany dzień w Super Box.
 • Po spełnieniu określonych warunków promocji, gracz będzie mógł skorzystać z bonusu.
 • Przygotowane prezenty mogą zostać wykorzystane nie tylko na zakłady sportowe, ale też gry wirtualne oraz gry karciane.
 • Bonusy zostają dodane na konto gracza do 24 godzin po zakończeniu promocji w danym dniu.
 • Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus.
 • Warunki obrotu różnią się w zależności od dnia oraz przyznanego bonusu.

PZBuk bonusy bukmacherskie dla stałych graczy

W przypadku bukmachera PZBuk mamy do czynienia z organizowanym stale od kilku lat Sklepem Gracza. Jest to oferta promocyjna, która nagradza lojalnych użytkowników serwisu, którzy aktywnie obstawiają zakłady bukmacherskie. Za każdą wpłaconą złotówkę można otrzymać 1 punkt. Ponadto, dodatkowe punkty bukmacher daje za spełnienie różnych warunków, np. zaznaczenie zgód marketingowych czy codzienne logowanie. Oto najważniejsze warunki akcji promocyjnej:

 • Udział w promocji jest dobrowolny.
 • Za rejestrację konta otrzymać można 500 punktów. Tyle samo za każdy potwierdzony podczas weryfikacji dokument.
 • Pierwsza wpłata oznacza dodatkowe 100 punktów.
 • Codzienne logowanie zapewnia 20 punktów lojalnościowych.
 • 1 punkt otrzymasz za każdą wpłaconą złotówkę.
 • Za każde postawione 5 PLN dostajesz 10 punktów.
 • Zgromadzone punkty lojalnościowe można wymieniać na dodatkowe bonusy i freebetu lub oficjalną odzież z logiem PZBuk.

Fortuna bonusy bukmacherskie dla stałych graczy

Fortuna bonusy bukmacherskie – Środa z Fartem

Ponieważ wyżej nie przedstawiliśmy żadnego atrakcyjnego bonusu przeznaczonego stricte dla miłośników stawiania kuponów AKO (wielokrotnych), zdecydowaliśmy, że warto będzie umieścić na tej liście promocję Środa z Fartem od Fortuny. Jest to interesująca oferta, która pozwala graczom na zwiększenie szansy na wygraną z kuponu AKO. Oto, co trzeba wiedzieć o tej promocji:

 • Dokonaj wpłaty między 18:00 a 20:00 w środę za min. 50 zł, wpisując kod promocyjny „Fortuna”.
 • W ciągu 24 godzin zawrzyj kupon z oferty prematch z co najmniej 4 zdarzeniami.
 • W momencie, gdy jedno zdarzenie okaże się nietrafione, bukmacher zwróci Ci 50 zł w punktach FKP, które można wykorzystać na postawienie zakładu.
 • Kupon kwalifikujący się do promocji nie może zawierać zdarzeń z takich ofert, jak „Superoferta, Ekspert+, Hit Dnia, Wirtualne Sporty, Bet On Games, anulowanych oraz wypłaconych wcześniej „Early Cash Out,” a także kuponów typu Maxikombi, unieważnionych i zakład bezpieczny”.

Najlepsze bonusy za polecenie

Lojalność to cecha, jaką szczególnie cenią sobie najlepsi bukmacherzy w naszym kraju. W związku z tym, chętnie nagradzają także tych graczy, którzy polecają korzystanie z danego serwisu swoim znajomym. Programy polecające u bukmacherów pozwalają zgarniać dodatkowe bonusy zarówno Tobie, jak również zaproszonym przez Ciebie użytkownikom. Najlepsze promocje pozwalają odebrać nawet paręset złotych za popularyzowanie gry u danego buka. Nie wszystkie zakłady bukmacherskie oferują jednak taki bonus, więc poniżej wybraliśmy tylko najlepszych z nich.

BukmacherWartość bonusuWarunki promocyjneCzas na wykorzystanie bonusu
Fortuna400 PLNmaksymalnie 20 przyjaciół rocznie, po 20 PLN w punktach FKP za każdego znajomego28 dni na rejestrację przez link polecający; 7 dni na aktywację bonusu
STS340 PLNmaksymalnie 6 znajomych, bonus 50 PLN za każdą osobę, +20 PLN za trzeciego i szóstego zaproszonego gracza30 dni dla zaproszonego na spełnienie warunków powitalnych; 30 dni na zagranie za bonus

Najlepsze promocje pozwalają odebrać nawet paręset złotych za popularyzowanie gry u danego buka. Nie wszystkie zakłady bukmacherskie oferują jednak taki bonus, więc poniżej wybraliśmy tylko najlepszych z nich.

Fortuna bonus za polecenie

Bonusy bukmacherskie. Poleć przyjaciela i zgarnij do 400 PLN - w Fortunie

Bonus za polecenie znaleźć można również u jednego z najbardziej popularnych buków w Polsce, czyli w Fortunie. Jeśli masz znajomych, którzy jeszcze nie założyli konta u tego usługodawcy, warto będzie zainteresować się bonusem Poleć przyjaciela i zgarnij do 400 PLN. Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje, których potrzebujecie, aby móc skorzystać z tej promocji:

 1. Po pierwsze zaloguj się na konto i wejdź w zakładkę „Moje konto” >>> „Poleć przyjaciela”.
 2. Tam znajdziesz specjalny link, przez który zaprosisz znajomego do gry.
 3. Znajomy powinien dokonać pełnej rejestracji przy użyciu tego linka do 28 dni.
 4. Po spełnieniu tych wymogów otrzymasz 20 zł w punktach FKP. Gracz może w ten sposób zaprosić 20 osób w ciągu roku kalendarzowego.
 5. Bonus trzeba aktywować w czasie do 7 dni w zakładce „Moje konto”.
 6. Bonus można wypłacić dopiero po dokonaniu jednokrotnego obrotu. Fortuna nie określa w regulaminie promocji wymaganego kursu minimalnego.

STS bonus za polecenie

Bonusy bukmacherskie. Zaproś kumpli i zyskaj do 340 PLN w STS

Promocja przygotowana przez STS pozwala zarejestrowanym graczom ze zweryfikowaną tożsamością na otrzymanie dodatkowych pieniędzy za polecenie przyjaciół. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji skorzystać z tego bonusu, poniżej znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na jego temat:

 1. Najpierw wejdź w sekcję „Zaproś kumpla” i naciśnij przycisk „Zaczynamy”.
 2. Wpłać dowolną kwotę na konto gracza.
 3. Następnie obstaw kupony AKO z kursem minimalnym 1.85 za co najmniej 25 PLN.
 4. Po spełnieniu warunków będzie mógł zacząć zapraszać znajomych do gry. W tym celu wejdź do „Zaproś kumpla”, skopiuj link z zaproszeniem i wyślij go do znajomych.
 5. Zaproszony znajomy oraz Ty otrzymacie 50 PLN bonusu w momencie, gdy zaproszony znajomy wpłaci 50 PLN, postawi kupon SOLO lub AKO z minimalnym kursem 1.85. Łączna stawka kuponów musi wynosić 500 PLN.
 6. Po spełnieniu warunków promocji, za każdego zaproszonego znajomego otrzymasz 50 PLN. Za 3 oraz 6 znajomego otrzymasz dodatkowo 20 PLN.
 7. Otrzymane 50 PLN trzeba obrócić trzykrotnie z min. kursem całkowitym 1.91.

Najlepsze bonusy urodzinowe

Nie ma to jak świętować dzień urodzin z przytupem! Im więcej prezentów, tym lepiej, dlatego też niektórzy polscy bukmacherzy oferują graczom specjalne bonusy urodzinowe. Tego typu bonusy bukmacherskie to atrakcyjne rozszerzenie klasycznej oferty promocyjnej, zaś ostateczna forma może różnić się w zależności od serwisu bukmacherskiego.

BukmacherWartość bonusuWarunki obrotu bonusemCzas na obrót
forBET20 PLN2x, AKO min. 3 zdarzenia, kurs poj. 1,2, ogólny 2,014 dni
Betcris20 PLNbrakbrak
Totalbet10 PLNbrakbrak

Wybraliśmy dla Ciebie 3 najciekawiej prezentujące się bonusy tego rodzaju.

forBET bonus urodzinowy

Bonus bukmacherski urodzinowy 20 PLN w Forbet

Gracze mają możliwość skorzystania u tego bukmachera z dodatkowych 20 PLN w formie Freebetu na start. Każdy gracz, który wykaże się aktywnością, może otrzymać dostęp do tego bonusu. Oto wymogi, które trzeba spełnić przed otrzymaniem 20 PLN:

 • Bądź aktywnym graczem.
 • Dokonaj obrotu na co najmniej 100 PLN przez ostatnie 3 miesiące.
 • Zaloguj się na konto forBET w dniu swoich urodzin, a następnie odbierz bonus.
 • Bonus trzeba obrócić dwukrotnie po kursie min. 2.0, zaś kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO to 1.2.

Betcris bonus urodzinowy

Bonus bukmacherski urodzinowy 20 PLN w Betcris

Podobnie jak w powyższym przypadku, Betcris oferuje dodatkowe 20 PLN na urodziny dla swoich aktywnych graczy. Dodatkowy bonus ma formę Freebetu i zostaje przyznany po spełnieniu pewnych wymogów. Oto, co trzeba zrobić, aby skorzystać z 20 PLN od Betcris:

 • Dokonaj pełnej rejestracji.
 • Bądź aktywnym graczem, który na 3 miesiące przed swoimi urodzinami zawarł zakłady na łączną kwotę co najmniej 50 PLN.
 • Bonus można odebrać po zalogowaniu się na stronie Betcris w dniu swoich urodzin.
 • Freebet może być wykorzystany do zawarcia zakładu AKO z trzema zdarzeniami, a także z kursem minimalnym każdego zdarzenia 1.3.

Totalbet bonus urodzinowy

Bonus bukmacherski urodzinowy 10 PLN w Totalbet

Bukmacher znany jest przede wszystkim z wysokiej kwoty swojego bonusu powitalnego. W Totalbet można też znaleźć sporo ciekawych promocji, do których zalicza się bonus urodzinowy 10 PLN. Oto, co trzeba o nim wiedzieć:

 • Aby skorzystać z bonusu, gracz musi mieć zweryfikowane konto. Do tego gracz musiał dokonać depozytu za co najmniej 10 PLN oraz zawrzeć jeden zakład.
 • Bonus jest do odebrania w dniu urodzin po godzinie 12:00.
 • Bonus można postawić na kuponie z kursem minimalnym 2.0, a także po zaznaczeniu opcji „Freebet”.

Zobacz bonusy bukmacherskie w formie wideo

Stworzyliśmy dla Ciebie wyjątkowy filmik, gdzie przedstawiamy wszystkie najlepsze bonusy bukmacherskie na polskim rynku. Jeśli nie masz w tej chwili czasu na lekturę naszego artykułu, zapraszamy do wyświetlenia poniższego wideo. Przekonaj się sam, gdzie bonusy powitalne bukmacherzy stworzyli w najbardziej efektowny sposób, a także, kto oferuje najciekawsze promocje dla stałych klientów.

Lista Najlepszych Bonusów Bukmacherskich 2022

Jak wybrać bonusy bukmacherskie na start?

Tego rodzaju bonus często stanowi główny element oferty promocyjnej, która zachęca graczy do założenia konta u danego bukmachera. Przy tym trzeba oczywiście zaznaczyć, że jeden pakiet powitalny nie jest równy drugiemu. Poniżej przedstawiamy kryteria wyboru, którymi warto kierować się przy wybieraniu najlepszego bonusu na start:

Wysokość bonusu

Jest to pierwsza rzecz, na którą gracze zwracają uwagę. Przeglądając najlepszych bukmacherów, warto wybrać takiego, który udostępnia wysoką kwotę bonusu na start. Trzeba jednak pamiętać, że rzadko kiedy kwota stanowi jedną część bonusu. Często bowiem wysoka kwota oznacza, że pakiet dla nowych użytkowników podzielony jest na kilka części.

Warunki obrotu

Według nas jest to zdecydowanie najważniejszy element, na który trzeba zwrócić uwagę przy korzystaniu z bonusów powitalnych. Sama wysokość kwoty udostępnionej przez buka nie będzie miała żadnego znaczenia, jeśli warunki obrotu będą zbyt trudne do zrealizowania. Co więcej, jeśli bukmacher bonus nie przedstawia na swojej stronie informacji o tym, jak prezentują się warunki obrotu oferowanego bonusu powitalnego, potrzebne wskazówki znaleźć można w regulaminie.

Rodzaj bonusów

Ostatni element, na który warto zwrócić uwagę. Najlepszy rodzaj promocji to zdecydowanie bonus od depozytu, ponieważ zawsze daje graczowi dostęp do dodatkowej, często znaczącej kwoty. Nie można jednak zapomnieć, że wszystko zależy też od warunków obrotu. Przez to czasem lepsze okazują się na przykład zakłady bez ryzyka. Warto dodać, że niektóre firmy bukmacherskie oferują grę bez podatku na start (najczęściej 7, 14 lub 30 dni). Taka promocja nie jest przedstawiana za pomocą żadnej kwoty, przez co czasami nie widać na pierwszy rzut oka, że dany buk ją oferuje w swoim pakiecie powitalnym.

Jak otrzymywać bonusy bukmacherskie online?

Bonusów jak „mrówków”, chciałoby się rzec. Wybór ofert bukmacherskich jest w naszym kraju niezwykle rozbudowany, a promocje różnego rodzaju cieszą się sporym zainteresowaniem. Warto zatem podsumować, jak działa możliwość odblokowania najlepszych bonusów bukmacherskich krok po kroku:

 1. Rejestracja. Wejdź na stronę wybranego przez siebie bukmachera, a następnie załóż konto gracza.
 2. Kod promocyjny. Pamiętaj, żeby podczas rejestracji wpisać nasz kod bonusowy, a otrzymasz powiększony pakiet powitalny.
 3. Wpłata depozytu. Zdeponuj środki na swoim koncie, żeby aktywować bonusy zgodnie z regulaminem.
 4. Użycie bonusu. Poszczególne bonusy bukmacherskie (od depozytu, freebety czy cashbacki) mają określone warunki zagrania. Zapoznaj się z nimi, żeby odpowiednio skorzystać z promocji.
 5. Obrót bonusem. W przypadku wykorzystania bonusu, spełnij warunki obrotowe (jeśli takie są).

Wskazówka: wybierając najlepszy bonus bukmacherski, kieruj się nie tylko jego wartością w PLN, ale przede wszystkim łatwością zagrania. Zapoznaj się z regulaminem promocji i weź pod uwagę kwestie obrotu bonusem!

Który bukmacher ma najlepszy bonus powitalny?

Najczęściej wybierane przez graczy bonusy bukmacherskie to pakiety powitalne. Analizując wszystkie aktualne oferty promocyjne wśród polskich bukmacherów, postanowiliśmy również wyróżnić jednego z nich. Najlepsze promocje na start posiada… SUPERBET! Zobacz, dlaczego:

 • Pakiet powitalny wynosi tutaj 3754 PLN.
 • Cashback na start do 3500 PLN (rozliczenie tygodniowe).
 • Bonus od pierwszego depozytu 100% do 200 PLN.
 • Freebet powitalny 34 PLN.
 • Dodatkowy freebet mobilny w aplikacji 20 PLN.
 • Mnóstwo rewelacyjnych, jak też bardzo bogatych promocji tymczasowych!

W kategorii najbardziej atrakcyjnego bonusu powitalnego nagrodziliśmy Superbet, ponieważ posiada on najbogatszą ofertę promocyjną dla nowych graczy. Ponadto, warunki obrotowe są tutaj bardzo przejrzyste, a intuicyjna obsługa serwisu pomaga w realizacji postanowień regulaminowych. Superbet to aktualnie jeden z czołowych polskich bukmacherów, więc jest to serwis godny polecenia każdemu, kto chce obstawiać zakłady bukmacherskie online.

Wniosek: który bukmacher oferuje najlepsze bonusy?

Polscy bukmacherzy ciągle prześcigają się, jeśli chodzi o bonusy bukmacherskie na start oraz oferty dla stałych graczy. Spotkać można ich naprawdę wiele, przez co sporządziliśmy ten artykuł, aby zebrać dla Was w jednym miejscu najbardziej opłacalne promocje. Poniżej zamieszczamy ranking najlepszych bonusów każdego rodzaju:

 • Bonus od depozytu — 100% od drugiej wpłaty do 2000 złotych w Forbet
 • Bonus bez depozytu — Bonus bez depozytu 20 PLN w Fortunie
 • Zakład bez ryzyka — Zakład bez ryzyka do 600 PLN w Fortunie
 • Bonus kursowy — Superoferta i Hit dnia w STS
 • Bonusy mobilny — 20 PLN za pobranie apki w Superbet
 • Bonus dla stałych użytkowników — Super Box (5 000 000 PLN w puli nagród) w Superbet
 • Bonus za polecenie — Poleć przyjaciela i zgarnij do 400 PLN w Fortunie
 • Bonus urodzinowy — Bonus urodzinowy 20 PLN w Forbet

FAQ

Patrząc na sporządzoną przez nas listę, bonusy przygotowane przez Fortunę najczęściej plasują się na pierwszym miejscu.

Bonus na start znajdziecie u każdego bukmachera online, który legalnie operuje w Polsce.

Najwyższy jednorazowy darmowy zakład można znaleźć w LV Bet. Jest to 25 PLN.

Aby móc z nich skorzystać, gracz musi spełnić wymagające warunki związane z miesięcznym lub rocznym obrotem.