Kody Promocyjne u Legalnych Bukmacherów 2023

Zawieranie kuponów i korzystanie z promocji u ulubionych dostawców usług można sobie umilić za sprawą kodów bonusowych. Dzięki nim odblokujesz najlepsze pakiety powitalne bonusów na start. Sprawdź aktualne kody bonusowe, a następnie załóż konto i zgarnij dodatkowe promki na start!
rating
Zaktualizowano: | Autor: Jakub Ślotała

Kody Bonusowe – odbierz najlepsze bonusy bukmacherskie

Kody bonusowe to wyjątkowy sposób na zgarnięcie najbardziej atrakcyjnych pakietów promocyjnych u legalnych polskich bukmacherów. Sprawdziliśmy oferty nie tylko najbardziej popularnych bukmacherów, ale także tych, u których gracze rejestrują się nieco rzadziej. To pozwoliło nam na stworzenie pokaźnej listy najlepszych bonusów, z których skorzystacie dzięki wpisaniu kodu promocyjnego PROBUKMACHER. Bonusy zostały podzielone ze względu na ich poszczególne rodzaje. Sprawdź, które z nich są najlepsze!

 1. 300 PLN od pierwszego depozytu 200%
  Ważne do 31 października, 2023

  Skopiuj kod

 2. Cashback powitalny Fuksiarz do 500 PLN!
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

 3. STS kod promocyjny - zgarnij do 1660 PLN na start
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

 4. Pakiet powitalny Superbet do 3754 PLN na start!
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

 5. Bonus od depozytu 200% do 100 PLN w ETOTO
  Ważne do 8 kwietnia, 2023

  Skopiuj kod

 6. Betcris pakiet powitalny freebetów do 1400 PLN
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

 7. Cashback 1000 zł + bonus 1000 zł od depozytów
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

 8. Cashback na start Betclic do 200 PLN!
  Ważne do 8 kwietnia, 2023

  Skopiuj kod

 9. 2000 PLN bonusu powitalnego w pakiecie LVBet
  Ważne do 31 stycznia, 2023

  Skopiuj kod

Jakie istnieją rodzaje kodów bonusowych?

Jak pewnie się domyślacie, udostępniane kody bonusowe dzielą się na kilka odmiennych rodzajów. Każdy z nich upoważnia gracza do skorzystania z innej promocji. Warto przy tym pamiętać również o fakcie, że kody promocyjne nie wpływają na warunki obrotu. Z tego względu zalecamy się z nimi zapoznać jeszcze przed skorzystaniem z konkretnej oferty. Oto rodzaje kodów promocyjnych, na które możecie się natknąć:

 • Kody promocyjne od depozytu na start – tego typu kody upoważniają graczy do skorzystania z dodatkowej kwoty od wpłaty. Kwota bonusu uzależniona jest od wysokości złożonego depozytu
 • Kody promocyjne bez depozytulegalni bukmacherzy umożliwiają swoim graczom również skorzystanie z bonusów nie wymagających wpłacania jakichkolwiek środków
 • Kody Cashback – bukmacherzy oferują zwrot pieniędzy, z którego użytkownik może skorzystać w sytuacji, gdy zawrze kupon, a następnie okaże się on nietrafiony
Rodzaj bonusuNajlepszy bonus
Bonus od depozytu z kodem PROBUKMACHER100% od drugiej wpłaty do 2000 złotych w Forbet
Bonus bez depozytu z kodem BONUSVIPBonus bez depozytu 20 PLN w Fortunie
Zakład bez ryzyka z kodem BONUSVIPZakład bez ryzyka do 600 PLN w Fortunie
Promocyjne kody bonusowe 2022

Kody bonusowe od depozytu na start

Jako że przedstawiliśmy już wyżej wszystkie najbardziej istotne informacje na temat tego, czym jest kod promocyjny, możemy teraz przejść do przedstawienia najlepszych kodów dostępnych obecnie na rynku. Przy wyborze najlepszych bonusów, które możecie wykorzystać za pomocą odpowiedniego kodu kierowaliśmy przede wszystkim opłacalnymi warunkami obrotu. Nie bez znaczenia była oczywiście również wysokość kwoty, którą gracze dostają do dyspozycji. Sprawdź, które kody od depozytu na start są najlepsze!

Kod bonusowy PROBUKMACHER – 100% od drugiej wpłaty do 2000 złotych w Forbet

Najlepszy Kod Bonusowy od Depozytu - do 2000 PLN w Forbet

Zakładając konto u tego usługodawcy, gracz może spodziewać się łącznie aż trzech części bonusu powitalnego. Dostęp do nich zapewniony jest dzięki kodowi promocyjnemu PROBUKMACHER. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, użytkownik zyska dostęp do zakładu bez ryzyka do 1000 PLN i 100% od drugiej wpłaty do 2000 PLN. Co więcej, gracz będzie mógł również skorzystać z gry bez podatku obowiązującej przez okres 30 dni.

Na moment pisania tego tekstu bonus powitalny w Forbet z kodem PROBUKMACHER jest zdecydowanie jednym z najlepszych, jakie znaleźć można na polskim rynku. Jako że w tej części skupiamy się jednak na kodach bonusowych od depozytu na start, poniżej znajdziecie wszystkie niezbędne informacje związane z bonusem 100% od drugiej wpłaty do 2000 złotych:

 1. Najważniejszą rzeczą, którą musi zrobić każdy gracz w celu skorzystania z bonusu jest założenie nowego konta, zaakceptowanie bonusu powitalnego oraz podanie kodu PROBUKMACHER.
 2. W pierwszej kolejności użytkownik uzyska dostęp do zakładu bez ryzyka, który trzeba wykorzystać, zanim uzyskamy dostęp do 100% od drugiej wpłaty. Zakład bez ryzyka można postawić od zaledwie 20 PLN do 1000 PLN. Tę część stanowiącą promocje bukmacherskie na start gracz może wykorzystać bardzo szybko i łatwo – wystarczy postawić 20 PLN i jednokrotnie obrócić bonus. W celach obrotu, na kuponie muszą znaleźć się co najmniej 3 zdarzenia, z czego każde z nich musi mieć co najmniej kurs 1.3.
 3. Po wykonaniu powyższego kroku, gracz otrzyma dostęp do 100% od drugiej wpłaty do 2000 PLN w Forbet. Bonus pozwala na wpłacenie od 20 do 2000 złotych, przez co skorzystają z niego zarówno osoby wpłacające mniejsze, jak i większe kwoty. W obydwóch przypadkach gracze mogą łatwo zyskać na promocji, ponieważ oferuje ona proste warunki obrotu.
 4. Jak już wspominaliśmy wyżej, warunki obrotu są atrakcyjne dla użytkowników, ponieważ bonus wymaga jedynie dwukrotnego obrotu z minimalnym kursem kuponu 2.5. Aby móc zawrzeć kupon kwalifikujący się do promocji, gracz powinien zamieścić na nim co najmniej 3 zdarzenia z minimalnym kursem każdego z nich 1.3.
 5. Z dodatkowych informacji, bonus nie może zostać wykorzystany na zakłady systemowe, zakłady wirtualne i gry karciane. Do tego użytkownik musi spełnić warunki bonusu w 14 dni od jego aktywacji.

Kod bonusowy PROBUKMACHER – 100% do 200 złotych od pierwszego depozytu w Superbet

Kod Promocyjny Probukmacher daje 100% Bonus do 200 PLN od pierwszego depozytu w Superbet

Bukmacher znany jest na rynku z atrakcyjnych promocji, którymi przyciąga graczy. Z tego względu nikogo nie powinien dziwić fakt, że poprzez podanie kodu PROBUKMACHER, użytkownicy Superbet zyskują dostęp do dodatkowych atrakcyjnych bonusów. Pakiet powitalny przygotowany przez buka składa się łącznie z dwóch osobnych części, które łącznie mają wartość 1500 PLN. O pierwszej części bonusu powitalnego dowiecie się nieco więcej poniżej, w sekcji Cashback’ów, gdyż jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert związanych z zakładami bez ryzyka z kodem PROBUKMACHER. Nazywa się „Tydzień bez ryzyka”.

W tej sekcji skupiamy się jednak na bonusach od depozytu, dlatego chcemy przedstawić Wam 100% do 200 złotych od pierwszego depozytu w Superbet z kodem promocyjnym PROBUKMACHER. Być może sama kwota nie robi na niektórych z Was wrażenia, ale trzeba w związku z tym pamiętać, że jest to bonus od pierwszego depozytu z bardzo łatwymi warunkami obrotu. Patrząc na same warunki obrotu, jest to naszym zdaniem najlepsza oferta na rynku, której wartość jest dodatkowo zwiększona przez kod bonusowy PROBUKMACHER. Oto najważniejsze informacje i wymagania, o których trzeba wiedzieć przy korzystaniu z bonusu 100% do 200 złotych od pierwszego depozytu w Superbet:

 1. Na początek każdy nowy użytkownik musi się zarejestrować, aby uzyskać dostęp do bonusu powitalnego przygotowanego przez Superbet. W trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego należy podać kod PROBUKMACHER oraz zaakceptować komunikat o bonusie powitalnym.
 2. Aby uzyskać dostęp do bonusu 100% do 200 złotych od pierwszego depozytu w Superbet, gracz musi dokonać pierwszej wpłaty do 14 dni od dnia założenia nowego konta. Dzięki temu do salda gracza zostanie przypisana odpowiednia kwota bonusu.
 3. Gdy już wpłacicie odpowiednią kwotę pieniędzy, a bonus zostanie przyznany do Waszego konta, będziecie musieli spełnić warunki obrotu przygotowane przez Superbet. Nie są one wymagające, ponieważ wystarczy, że obrócicie otrzymaną kwotę bonusu dwukrotnie. W rzeczywistości oznacza to, że przy wpłaceniu maksymalnej dostępnej kwoty – 200 zł – gracz będzie musiał zawrzeć zakłady o łącznej stawce 400 zł. Użytkownik musi spełnić wymagania dotyczące obrotu w ciągu 10 dni od dokonania pierwszej wpłaty.
 4. Każdy zawarty zakład musi dodatkowo spełniać wymagania dotyczące minimalnego kursu. W przypadku zakładów SOLO musi to być co najmniej 1.8. Jeśli natomiast chodzi o zakłady multi, tutaj kurs minimalny również wynosi 1.8, z tą różnicą, że na kuponie muszą znajdować się co najmniej 2 zdarzenia. Zakłady systemowe także wymagają kursu minimalnego 1.8. Co szczególnie ważneh, wydarzenia objęte ofertą Super Kursy nie kwalifikują się do obrotu bonusem 100% do 200 złotych od pierwszego depozytu.

Kod Bonusowy PROBUKMACHER – 100% od drugiej wpłaty do 1000 złotych w Betfan

Kod Promocyjny Probukmacher daje 100% Bonus do 1000 PLN od drugiej wplaty w Betfan

Przechodzimy do trzeciego i ostatniego bonusu z kodem promocyjnym PROBUKMACHER, który znajdziecie na naszej liście najlepszych bonusów od depozytu na start. Gracze zakładający konto w Betfan z kodem PROBUKMACHER mogą pozwolić sobie na skorzystanie z aż trzech różnych części bonusu powitalnego. Każda z tych części została przygotowana w atrakcyjny sposób, jednakże naszym zdaniem zdecydowanie najlepiej wypada 100% od drugiej wpłaty do 1000 złotych. Oprócz tej promocji, nowi użytkownicy mogą skorzystać jeszcze z Freebet bez depozytu 60 zł oraz Cashbacku 600 zł.

Wysoka kwota na start, z której będziecie mogli skorzystać przy okazji opisywanego bonusu w Betfan to nie jedyna rzecz, która czyni tę promocję atrakcyjną. Ważne są oczywiście również warunki obrotu. Co prawda wypadają one nieco gorzej w porównaniu do pozostałych opisanych przez nas wyżej bonusów, ale wciąż są to jedne z najlepszych warunków obrotu na rynku. Poniżej znajdziecie wszystkie najbardziej istotne informacje oraz wymagania, które związane są z bonusem 100% od drugiej wpłaty do 1000 złotych w Betfan z kodem PROBUKMACHER:

 1. Jak to zwykle bywa, na start gracz musi założyć nowe konto, zaakceptować pakiet powitalny oraz wykorzystać kod promocyjny PROBUKMACHER.
 2. Zanim użytkownik uzyska dostęp do bonusu 100% od drugiej wpłaty do 1000 PLN, będzie najpierw musiał wykorzystać Cashback do 600 PLN w Betfan. Jest on bowiem przypisany do pierwszego depozytu. Zwrot pieniędzy za nietrafiony zakład można jednak bardzo łatwo wykorzystać, ponieważ wystarczy, że gracz wpłaci 50 PLN. Obrót zakładem bez ryzyka jest zaledwie jednokrotny.
 3. Po wykonaniu powyższych kroków, użytkownik będzie mógł już skorzystać z bonusu 100% od drugiej wpłaty. Minimalna kwota, która kwalifikuje się do tej promocji to zaledwie 50 PLN, przez co zarówno gracze wpłacający wysokie, jak i niskie kwoty będą mogli z niego z łatwością skorzystać.
 4. Jeśli natomiast chodzi o warunki obrotu, gracz musi obrócić bonus na łączną kwotę o jego trzykrotnej wartości. Minimalna liczba zdarzeń, które trzeba zawrzeć na każdym kuponie kwalifikującym się do obrotu to 3. Natomiast minimalny kurs kuponu AKO musi wynosić 2.5. Co więcej, gracz ma 14 dni od dnia wpłacenia gotówki na wykorzystanie oraz obrócenie bonusu.

Kody bonusowe bez depozytu

Darmowe pieniądze jako zakłady bez depozytu to atrakcyjny sposób na przyciągnięcie graczy do skorzystania z oferty danego bukmachera. Bonusy bukmacherskie bez depozytu można najczęściej spotkać w formie ciekawego dodatku do bonusu powitalnego, choć nie brakuje na rynku również takich Freebetów, które stanowią osobną promocję.

Dzięki przygotowanej przez nas liście, gracze będą mogli z łatwością skorzystać z kodów promocyjnych bez depozytu. Zanim jednak zdecydujecie się na skorzystanie z poszczególnych bonusów, pragniemy zaznaczyć, że każdy z nich objęty jest określonymi warunkami obrotu. Poniżej znajdziecie trzy bonusy bez depozytu z najlepszymi warunkami obrotu, które znaleźć można na polskim rynku.

Kod Promocyjny BONUSVIP – bonus bez depozytu 20 PLN w Fortunie

Kod Promocijny BONUSVIP daje Bonus bez depozytu 20 PLN w Fortunie

Nie da się ukryć, że Fortuna cieszy się naprawdę dużą popularnością w naszym kraju. Oprócz rozległej oferty przedmeczowej i live, gracze mogą spodziewać się u tego usługodawcy atrakcyjnego bonusu powitalnego. Korzystając z kodu promocyjnego BONUSVIP, użytkownicy z nowo założonym kontem mogą spodziewać się pakietu powitalnego o łącznej wartości 2720 PLN. Składa się on z trzech osobnych części i każda z nich jest w pewien sposób atrakcyjna. Są to Zakład bez ryzyka do 600 zł, bonus od drugiej wpłaty do 2100 zł oraz bonus bez depozytu 20 PLN.

W tej sekcji skupiamy się oczywiście na ostatniej części pakietu na start w Fortunie. Zdajemy sobie sprawę, że sama kwota bonusu nie jest wysoka, ale trzeba przy tym pamiętać, że gracz może otrzymać do niego dostęp bez wpłacania jakichkolwiek pieniędzy. Oto najważniejsze informacje i wymagania związane z bonusem bez depozytu 20 PLN w Fortunie:

 1. Najważniejsza i zarazem pierwsza rzecz, którą musi zrobić gracz to założenie nowego konta. W formularzu rejestracyjnym należy wpisać kod promocyjny „BONUSVIP”, aby móc skorzystać z pakietu powitalnego.
 2. Następnie do konta gracza zostanie przypisana kwota 20 PLN w formie 2800 punktów FKP.
 3. Zanim gracz będzie mógł wypłacić 20 PLN, konieczne będzie spełnienie warunków obrotu. Są one jednak bardzo łatwe, gdyż użytkownik musi jedynie postawić pojedynczy zakład z dowolnym kursem minimalnym.

Kod Bonusowy PROBUKMACHER – bonus bez depozytu 20+10 PLN w Totalbet

Kod Promocijny Probukmacher daje Bonus bez depozytu 20+10 PLN w Fortunie

Gracze korzystający z ofert różnych bukmacherów mogą kojarzyć Totalbet głównie za sprawą pokaźnego bonusu powitalnego, jakimi zachęca nowych użytkowników do rejestracji. Zakładając nowe konto u tego buka z kodem promocyjnym PROBUKMACHER, możemy bowiem liczyć na łącznie aż 5230 PLN. W tej części tekstu skupimy się jednak na bonusie bez depozytu 20+10 PLN, który usługodawca przygotował dla swoich graczy. Oto najważniejsze informacje oraz wymagania związane z bonusem bez depozytu 20+10 PLN w Totalbet:

 1. Aby uzyskać dostęp do tego bonusu, gracz musi założyć nowe konto, podając kod promocyjny PROBUKMACHER.
 2. Bardzo ważne przy tym jest zaznaczenie obu zgód marketingowych, bez których niemożliwe będzie skorzystanie z bonusu bez depozytu 20+10 PLN.
 3. Po wykonaniu powyższych kroków, użytkownik będzie mógł skorzystać z 20 PLN za aktywację konta stałego (innymi słowy, jest to weryfikacja tożsamości) oraz z 10 PLN za zaznaczenie wyżej wspomnianych zgód marketingowych.
 4. Bonus bez depozytu składa się z dwóch osobnych Freebetów. Zarówno 20 PLN, jak i 10 PLN trzeba obrócić z kursem łącznym 2.0 na kuponie, zaznaczając przy tym opcję gry za Freebet.
 5. Gracz ma 7 dni na wykorzystanie darmowych zakładów.

Kod Bonusowy PROBUKMACHER – bonus bez depozytu 20 PLN w LVBet

Kod Bonusowy Probukmacher daje Bonus bez depozytu 20 PLN w LVBet

Na koniec został nam jeszcze jeden bonus, którego nie można pominąć. Jest on częścią bonusu powitalnego w LVBet, którzy dzięki kodowi promocyjnemu PROBUKMACHER ma łączną wartość 3353 PLN. Oprócz darmowego zakładu, gracze mogą skorzystać z 1500 PLN przy pierwszym depozycie, 1500 PLN przy drugim depozycie, a także 333 PLN w formie zakładu bez ryzyka. Poniżej przedstawiamy wszystko, co trzeba wiedzieć na temat bonusu bez depozytu 20 PLN w LVBet:

 1. Pierwszym i jednocześnie najważniejszym krokiem kwalifikującym gracza do skorzystania z bonusu jest rejestracja i aktywacja konta przez podany e-mail.
 2. Po dokończeniu rejestracji, gracz musi zweryfikować tożsamość i zaznaczyć przy tym pole z napisem „potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”.
 3. Po wykonaniu powyższego kroku, do konta zostanie przypisane 25 PLN w formie bonusu. Warunki obrotu to kupon KOMBI z co najmniej 3 zdarzeniami (kurs min. 1.25 na każde zdarzenie) i łącznym kursie co najmniej 2.50.
 4. Aby zagrać za bonusowe 20 PLN, gracz będzie musiał zaznaczyć pole „Użyj bonusu Wygrane x20” przed zawarciem zakładu na kuponie.

Kody Cashback

Innymi słowy, są to kody promocyjne, które wykorzystać możecie w formie zakładu bez ryzyka. Jest to jeden z najbardziej popularnych bonusów. Jak jednak pewnie się domyślacie, nie wszystkie zakłady bez ryzyka udostępniane przez bukmacherów są godne uwagi. Wszystko zależy tutaj bowiem nie tylko od samej wysokości kwoty bonusu, ale też warunków obrotu. Nie bez znaczenia jest oczywiście również odpowiedni kod bonusowy.

Kod Bonusowy BONUSVIP – zakład bez ryzyka do 600 PLN w Fortunie

Kod Bonusowy BonusVIP daje Cashback do 600 PLN w Fortunie

Jak już wspominaliśmy nieco wyżej, bonus startowy w Fortunie ma łączną wartość 2720 PLN. Jest on szczególnie atrakcyjny w przypadku bonusu bez depozytu 20 PLN oraz właśnie zakładu bez ryzyka do 600 PLN. Cashback na start oferowany przez tego bukmachera jest obecnie najlepszym bonusem tego rodzaju na rynku. Oto, co trzeba wiedzieć na temat tego bonusu przygotowanego przez Fortunę:

 1. Aby móc skorzystać z zakładu bez ryzyka do 600 PLN w Fortunie, gracz musi zarejestrować się z kodem promocyjnym BONUSVIP.
 2. Następnie, użytkownik musi w ciągu 5 dni od rejestracji zawrzeć pierwszy zakład za wcześniej wpłacone pieniądze.
 3. W momencie, gdy zawarty zakład okaże się przegrany, użytkownik będzie mógł skorzystać ze zwrotu do 600 PLN. Zostanie on przyznany do konta gracza w czasie 24 godzin, dlatego nie zdziwcie się, jeśli od razu na nim nie wyląduje.
 4. Największą zaletą Cashbacku od Fortuny jest to, że można go wykorzystać na dowolny zakład w dowolnym czasie. Fortuna nie wymaga minimalnej stawki, kursu czy liczby zdarzeń.
 5. Użytkownik ma 30 dni na rozstrzygnięcie postawionego zakładu od dnia jego zawarcia.
 6. Pamiętajcie też o tym, że kupon postawiony w ramach Cashbacku do 600 PLN nie może zawierać zdarzeń z gier karcianych, sportów wirtualnych oraz ofert Ekspert+, Superoferta i Hit Dnia.

Kod Promocyjny PROBUKMACHER – Zakład bez ryzyka do 1000 PLN w Forbet

Kod Bonusowy Probukmacher daje Zaklad bez ryzyka do 1000 PLN w Forbet

Jak już wspominaliśmy w sekcji poświęconej bonusom od depozytu z kodem bonusowym, oferta powitalna przygotowana przez Forbet ma łączną wartość 3000 PLN oraz jest jedną z najlepszych na rynku. Oprócz 30 dni bez podatku oraz 100% do 2000 PLN od depozytu, nowi użytkownicy mogą skorzystać z zakładu bez ryzyka do 1000 PLN. Poniżej zamieszczamy wszystkie najważniejsze informacje i wymagania związane z Cashback’iem od Forbet:

 1. W momencie, gdy nowy gracz ukończy już rejestrację z kodem promocyjnym PROBUKMACHER, będzie mógł skorzystać z zakładu bez ryzyka do 1000 PLN.
 2. Oferta dostępna jest już przy zawieraniu pierwszego zakładu, a minimalna kwota wynosi 20 PLN. Przez to jest to świetny wybór nie tylko dla osób preferujących stawianie zakładów za wysokie stawki, ale też dla tych, które wolą grać za mniejsze pieniądze.
 3. Co szczególnie ważne, zakład bez ryzyka możecie postawić tylko na zdarzenia znajdujące się w ofercie sportów wirtualnych i zakładów bukmacherskich.
 4. Zwrot zostaje przyznany do konta gracza po przegranej i trzeba nim obrócić tylko jednokrotnie. Kupony zawierane w ramach obrotu muszą mieć co najmniej 3 zdarzenia, a każde z tych zdarzeń ma mieć kurs co najmniej 1.30.
 5. Kwota bonusu nie jest pomniejszana o podatek, a użytkownik ma osobno 14 dni na wykorzystanie bonusu oraz 14 dni na ukończenie obrotu.

Kod Promocyjny PROBUKMACHER – tydzień bez ryzyka do 1300 PLN w Superbet

Kod Promocyjny Probukmacher daje Cashback do 1300 PLN w Superbet

Superbet jest na obecną chwilę jednym ze zdecydowanie najlepszych bukmacherów online w Polsce, jeśli chodzi o ofertę promocyjną. Z tego względu nie można pominąć tygodnia bez ryzyka do 1300 PLN, które zakłady bukmacherskie Superbet przygotowały dla swoich nowych graczy. Oprócz tego, bonus powitalny pozwala jeszcze na skorzystanie z 200 PLN od depozytu, co opisaliśmy nieco wyżej. Poniżej zamieszczamy wszystkie najważniejsze informacje oraz wymaganie związane z tygodniem bez ryzyka do 1300 PLN w Superbet:

 1. Aby móc zakwalifikować się do tego bonusu, gracz musi założyć konto z kodem promocyjnym PROBUKMACHER oraz wykorzystać bonus od depozytu.
 2. Dzięki temu nowy użytkownik otrzyma dostęp do tygodnia bez ryzyka. Minimalna kwota kwalifikująca do skorzystania z bonusu to 20 PLN.
 3. Przez tydzień gracz może zawrzeć kilka osobnych zakładów, których łączna wartość może maksymalnie wynieść 1300 PLN.
 4. Co ważne, zwrot może zostać przyznany do konta gracza nawet do 72 godzin.
 5. Jeśli natomiast chodzi o warunki obrotu, w celu ich spełnienia trzeba obrócić kwotą bonusu dwukrotnie na kuponie SOLO, AKO lub systemowym z kursem wynoszącym co najmniej 1.80.
 6. Gracz może skorzystać z bonusu do 14 dni od dnia rejestracji oraz ma 10 dni na ukończenie obrotu.

Czym są kody bonusowe?

Podpowiadamy, czym jest kod promocyjny - Probukmacher

Zanim przejdziemy do opisu wszystkich najważniejszych bonusów zakladow bukmacherskih, warto będzie przyjrzeć się temu, czym tak naprawdę są bukmacherskie kody bonusowe. Jest to specjalna okazja, dzięki której gracze mogą pozwolić sobie na skorzystaniu z dodatkowych atrakcji zamieszczonych w ofercie promocyjnej danego bukmachera. Czasami objawia się to poprzez zwiększenie wartości bonusu powitalnego, a innym razem gracze mogą za sprawą takiego kodu skorzystać z dodatkowych interesujących bonusów.

Czy kody bonusowe różnią się czymś od kodów promocyjnych?

Przeglądając internet lub oferty poszczególnych bukmacherów, natknąć można się zarówno na nazwę „kod promocyjny”, jak i „kod bonusowy”. W rzeczywistości obydwie nazwy oznaczają to samo. Różnice w kodach wynikają natomiast z tego, czy dany kod możemy wykorzystać podczas rejestracji czy też dopiero po rejestracji na konkretną promocję. Wyróżniamy też kilka odmiennych rodzajów kodów promocyjnych, o których więcej dowiecie się nieco niżej.

Jak dostać i wykorzystać kody bonusowe?

Kody bonusowe nie spadają oczywiście z nieba. Najpierw gracz musi wejść na odpowiednią stronę z kodami, aby uzyskać dostęp do specjalnej oferty przygotowanej u danego buka. Sam proces wykorzystywania kodu nie należy jednak do trudnych, a poniżej w kilku krokach przedstawiamy, co należy zrobić:

 1. Wejdź

  Wejdź na tej strone
  1
 2. Wybierz

  Wybierz z listy bukmacherów takiego usługodawcę lub taki bonus, który najbardziej Cię interesuje.
  2
 3. Skopiuj kod

  Skopiuj kod i naciśnij „Graj legalnie”, aby zostać przeniesionym na stronę bukmachera.
  3
 4. Zarejestruj

  Zarejestruj się u danego bukmachera, wpisując podczas rejestracji skopiowany kod promocyjny. Dzięki temu zyskasz dostęp do dodatkowych bonusów, które zostaną przyznane automatycznie do konta gracza po ukończeniu rejestracji lub najpierw będą wymagać dokonania depozytu
  4

Wniosek: Który bukmacher oferuje najlepsze kody bonusowe?

Na rynku znajdziemy sporo kodów bonusowych, które uprawniają graczy do skorzystania z konkretnych bonusów. Jak jednak pewnie się domyślacie, zwycięzca w każdej kategorii może być tylko jeden. Zgodnie z tym, co udało nam się ustalić w ramach tego artykułu, najlepsze kody bonusowe oferują dostęp do takich promocji, jak:

 • Najlepsze kody bonusowe od depozytu na start – 100% od drugiej wpłaty do 2000 złotych w Forbet (kod: PROBUKMACHER)
 • Najlepszy kod promocyjny bez depozytu – bonus bez depozytu 20 PLN w Fortunie (kod: BONUSVIP)
 • Najlepsze kody bonusowe Cashback – zakład bez ryzyka do 600 PLN w Fortunie (kod: BONUSVIP)

FAQ

Jest to specjalny kod, który pozwala graczom na skorzystanie z dodatkowych promocji.

Kody można znaleźć głównie na naszej stronie, czyli na tej stronie.

Kody promocyjne można wpisać w formularzu rejestracyjnym w specjalnie przeznaczonej do tego rubryce.

PROBUKMACHER jest najlepszym kodem promocyjnym na rynku, który daje graczom dostęp do bonusów u wielu bukmacherów.