Betcris rejestracja konta: załóż konto i zaloguj się krok po kroku w 2023 roku

Jak dokonać rezerwacji krok po kroku u bukmachera Betcris - poradnik

Betcris to całkowicie legalny polski bukmacher online, który funkcjonuje na podstawie licencji wydanej przez ministerstwo finansów. Platforma oferuje kapitalne kursy na zakłady sportowe oraz bogate promocje i bonus powitalny. W tej recenzji dowiesz się, w jaki sposób działa w Betcris rejestracja, czym różni się konto tymczasowe od konta stałego, czy musisz weryfikować tożsamość, jak wygląda Betcris logowanie i wreszcie jak postawić swój pierwszy zakład z bonusem. Zapraszamy do krótkiej lektury.

Betcris rejestracja – dlaczego warto?

Strona główna legalnego bukmachera Betcris - zarejestruj się, klikając przycisk w prawym górnym rogu

W Betcris rejestracja u bukmachera jest niesamowicie prosta i szybka. Dzięki temu, że możesz skorzystać z uproszczonej rejestracji, obstawianie zakładów możesz rozpocząć momentalnie po założeniu konta. To znaczy, że nie musisz od razu weryfikować tożsamości i wysyłać skanu dokumentów. Spory atut dla niecierpliwych, ale również świetna opcja do natychmiastowego wykorzystania bonusu powitalnego który sięga aż do 1400 złotych w ramach 3 bonusów. 

Konto tymczasowe:

 • Posiada ograniczenie czasowe do 90 dni (następnie należy założyć konto stałe)
 • Ma limit wpłat do 5000 PLN (sumarycznie)
 • Nie musisz weryfikować dokumentu tożsamości
 • Nie możesz wypłacić środków (opcja jest dostępna dopiero po założeniu konta stałego)
 • Możesz od razu wykorzystać bonus powitalny

Konto stałe:

 • Limit wpłat zostaje zniesiony (brak górnej granicy)
 • Odblokowana opcja wypłacania zgromadzonych środków
 • Aby założyć konto stałe wymagana jest weryfikacja dokumentu tożsamości
 1. Betcris pakiet powitalny freebetów do 1400 PLN
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

Niezależnie, czy od razu założysz konto stałe, czy też postanowisz grać na koncie tymczasowym – obie te opcje są bezpłatne, więc platforma nie pobiera żadnych prowizji za prowadzenie konta gracza.

Betcris rejestracja konta: załóż konto i zaloguj się krok po kroku

Jak szybko założyć konto w procesie Betcris rejestracja?

W prawym górnym rogu głównej strony internetowej www.betcris.pl możesz zobaczyć przycisk z napisem „Zarejestruj się”. Tak – ten na żółtym tle. Kliknij go, aby przejść do formularza rejestracyjnego.

Krok 1

Po kliknięciu „Zarejestruj się” powinno wyświetlić się poniższe okno. Jeżeli nie widzisz go na ekranie, upewnij się, że nie blokuje go na przykład dodatek do przeglądarki AdBlock.

Rejestracja u bukmachera Betcris krok 1
 1. Wypełnij pola, wpisując odpowiednio adres e-mail, swój nowy login, bezpieczne hasło oraz numer telefonu. Pamiętaj, że muszą być to Twoje prawdziwe dane. 
 2. Po wpisaniu numeru telefonu kliknij zielony przycisk „Pobierz kod”. Otrzymasz kod weryfikacyjny w wiadomości SMS na podany numer.
 3. Przepisz kod weryfikacyjny w wymagane pole.
 4. Kliknij „Dalej”

Krok 2

Jeśli dane zostały wprowadzone poprawnie, zostaniesz przekierowany do dalszej części formularza. Jeśli, w którymś polu wkradł się błąd – formularz poinformuje Cię o tym. Pojawi się następne okno:

Rejestracja u bukmachera Betcris krok 2
 1. Wypełnij pola, podając swoje imię oraz nazwisko. Pamiętaj, że jeśli chcesz później potwierdzić konto, dane muszą zgadzać się z tymi na Twoim dokumencie.
 2. Z rozwijanej listy wybierz swoje obywatelstwo.
 3. Wpisz numer PESEL.
 4. Na koniec potwierdź pochodzenie środków pieniężnych używanych do zakładów sportowych. To wymóg prawny, więc nie denerwuj się na bukmachera. Kliknij „Dalej”.

Krok 3

Ostatni etap rejestracji konta to ustalenie pewnych ram, w których chcesz funkcjonować na platformie oraz Twoja decyzja dotycząca zgód marketingowych, które mogą być konieczne do otrzymywania promocji.

Rejestracja u bukmachera Betcris krok 3
 1. Ustal limity stawek oraz czasu spędzonego na platformie, zabezpieczając się tym samym przed uzależnieniem oraz zbyt wysokimi stratami. Jeśli chcesz wiedzieć o limitach więcej – najedź myszką na znak zapytania, aby przeczytać szczegóły. 
 2. Aby dostać bonus powitalny, musisz wyrazić zgodę na powiadomienia o promocjach oraz wiadomości z informacjami.
 3. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat i znasz regulamin platformy hazardowej.
 4. Kliknij „Aktywuj”, aby zakończyć proces rejestracji swojego konta gracza.

To proste, prawda? Teraz potwierdź swój adres e-mail i ciesz się pełnym dostępem do bukmachera Betcris, stawiając na ulubione wydarzenia na tej platformie!

Betcris rejestracja a weryfikacja danych – na czym to polega?

Szybka rejestracja Betcris skutkuje utworzeniem tak zwanego konta tymczasowego. Jeśli chcesz znieść limity i ograniczenia, musisz dokonać weryfikacji swoich danych osobowych. W tym celu, należy postępować zgodnie z wytycznymi bukmachera. Po zalogowaniu się, wystarczy przejść na swój profil, gdzie załączyć można skan dowodu. Plik graficzny powinien dotyczyć obydwu stron dokumentu, gdyż pracownicy sprawdzają poprawność danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym.

Ile czasu trwa weryfikacja?

Pracownicy biura obsługi klienta zweryfikują Twoje dane w ciągu kilkunastu minut, jeśli prześlesz pliki w godzinach ich urzędowania. Bukmacher zastrzega jednak, że proces ten trwać może nawet kilka godzin. Wszystko zależy od natłoku zadań pracowników, a także godziny załączenia plików na stronie.

Betcris rejestracja – jakie bonusy na start?

Bonusy bukmachera Betcris dla nowych graczy na start

U bukmachera Betcris rejestracja kończy się otrzymaniem atrakcyjnego bonusu powitalnego. Odebrać go można od razu po szybkiej rejestracji, a więc nie jest w tym celu wymagana weryfikacja danych. Oferta promocyjna u tego bukmachera stale się rozwija, zatem warto często zaglądać na jego stronę internetową. Tym bardziej, jeśli chcesz korzystać z bonusów tymczasowych dla stałych graczy.

Od razu po rejestracji możesz odblokować atrakcyjny pakiet powitalny, w którym czekają na Ciebie aż 3 bonusy freebet. Otrzymasz je po wpłacie depozytu oraz zagraniu kuponu za określoną stawkę. Wówczas bukmacher nagrodzi Cię odpowiednimi freebetami: 100% stawki za pierwszy kupon do 400 PLN, 50% stawki za drugi kupon do 500 PLN oraz 50% stawki za trzeci kupon do 500 PLN. Darmowe zakłady możesz przeznaczyć na zagranie kuponów AKO z minimum 3 selekcjami o kursie pojedynczym co najmniej 1.30.

Betcris logowanie – jak wejść na swój profil po rejestracji?

Jeśli nie masz doświadczenia z bukmacherką w Polsce, ta sekcja naszego artykułu jest specjalnie dla Ciebie. Najważniejszą rzeczą, o jakiej należy pamiętać, gdy ukończy się w Betcris rejestrację, jest logowanie. Zobacz, jak krok po kroku ukończyć w Betcris logowanie na swoje konto:

Krok 1

W serwisie Betcris logowanie bukmacher umieścił tuż obok przycisku rejestracji, więc nie sposób ją przeoczyć. Wystarczy kliknąć odpowiedni przycisk, aby uruchomić panel do zalogowania się.

Krok 2

Wejdź na swój profil bukmacherski przy pomocy stworzonego loginu lub adresu emailowego, a także hasła do konta. To niezwykle wygodne, a po zalogowaniu się możesz od razu przejść do gry, czyli obstawiania zakładów bukmacherskich.

Betcris wpłata pierwszego depozytu – jak przelać pieniądze?

Od razu po rejestracji warto zalogować się na swoje konto w celu wpłaty pierwszego depozytu. Choć bukmacher nie daje dodatkowego bonusu od wpłaty, to jednak środki finansowe niezbędne są, aby obstawiać zakłady. Sprawdź, w jaki sposób szybko zasilić konto, żeby przejść do gry w Betcris:

 1. Zaloguj się na konto i wejdź do sekcji wpłat na swoim profilu.
 2. Wybierz metodę płatności, a także deklarowaną kwotę wpłaty.
 3. Sfinalizuj wpłatę zgodnie z wytycznymi pośrednika płatności.
 4. Pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie Betcris w mgnieniu oka!

Jak obstawić pierwszy zakład?

Po wpłacie depozytu możesz przejść do gry. Czy obstawianie zakładów jest równie przejrzyste, co przygotowana przez Betcris rejestracja nowego konta? Okazuje się, że tak! Krok po kroku swój pierwszy zakład możesz wytypować według poniższych wskazówek:

 1. Zaloguj się na swój profil.
 2. Przeglądaj ofertę zakładów dzięki wygodnej wyszukiwarce bukmachera.
 3. Znajdź interesującą Cię dyscyplinę, a także konkretne wydarzenie sportowe.
 4. Kliknij kurs przy danym zakładzie, aby dodać go do swojego kuponu.
 5. Stwórz kupon SOLO lub AKO, a następnie określ swoją stawkę.
 6. Zagraj i czekaj na rozstrzygnięcie zdarzeń.

Rejestracja Betcris w aplikacji mobilnej – nowość!

Formularz rejestracyjny w aplikacji mobilnej bukmachera Betcris

W Betcris rejestracja jest od niedawna możliwa również w aplikacji mobilnej. Bukmacher uruchomił takie rozwiązanie dla wszystkich graczy, którzy posługują się telefonami z systemem Android. Należy podkreślić, że rejestracja mobilna w Betcris jest identyczna jak ta z poziomu komputera stacjonarnego czy też laptopa. Oto, jak krok po kroku przejść przez zakładanie konta w apce bukmachera:

 1. Pobierz aplikację na swoje urządzenie przenośne z systemem Android – zrób to bezpośrednio ze strony bukmachera, gdyż apki nie znajdziesz w sklepie Google Play.
 2. Otwórz aplikację, a następnie rozpocznij rejestrację.
 3. W pierwszym kroku uzupełnij dane kontaktowe (adres e-mail, numer telefonu), swój login i hasło, a także potwierdź otrzymany SMS-em kod weryfikacyjny. Podaj również swoje dane osobowe, PESEL i obywatelstwo.
 4. Zatwierdź podane zgody i ustal limity, a na koniec przejdź do logowania.

Jak zagrać pierwszy zakład w Betcris?

Żeby móc postawić pierwszy zakład i stworzyć sobie szansę na wygraną, najpierw musisz zalogować się do swojego konta. W tym celu kliknij „Zaloguj się” widoczne również w prawym górnym rogu ekranu (zaraz obok „Zarejestruj się) i wykorzystaj stworzony podczas rejestracji login oraz potwierdź go ustalonym hasłem. Kliknij „Zaloguj się”. W ten sposób przejdziesz do swojego konta gracza. 

W tym momencie masz do dyspozycji wszystko, czego tylko zapragniesz. Żeby postawić zakład, wybierz najbardziej interesującą Cię dyscyplinę sportu oraz jedną z dostępnych lig. Następnie zdecyduj, jaki konkretnie zakład chcesz postawić. Do kuponu możesz błyskawicznie dodać zakład pojedynczy na zwycięzcę wydarzenia, klikając w kurs przy swoim faworycie, lub też wybrać zakład spośród dziesiątek, a nawet setek dostępnych opcji po tym, jak wejdziesz w szczegóły wydarzenia. Kupon wyświetlony będzie przy prawej krawędzi ekranu. Możesz edytować tam stawki, usuwać wydarzenia i finalnie obstawić cały zakład. 

W skrócie: 

 1. Zaloguj się do konta Betcris.
 2. Kliknij preferowaną dyscyplinę sportową.
 3. Wybierz ligę lub na przykład wydarzenie Na Żywo. 
 4. Zdecyduj, który zakład chcesz postawić.
 5. Kliknij w kurs przy zakładzie, by wrzucić go na swój kupon.
 6. Dowolnie edytuj kupon.
 7. Wpisz kwotę, za którą chcesz grać.
 8. Wyślij swój zakład.

Podsumowanie

Betcris zdecydowanie sprawia, że rejestracja konta, jak i szybka gra od razu po założeniu konta gracza jest prosta i przyjemna. Dzięki opcji konta tymczasowego możesz śmiało grać, podczas gdy Twoje dane są weryfikowane (po przesłaniu dokumentów) lub zwyczajnie poczekać chwilę z weryfikacją dokumentu tożsamości. Atrakcyjny bonus na start przyciąga nowych graczy, a profesjonalny interfejs zakładów sportowych daje nie lada możliwości wyboru ulubionych sportów i tworzenia skomplikowanych kuponów.

FAQ

Wystarczy, że na stronie głównej klikniesz „Zarejestruj się”, a następnie wypełnisz formularz z danymi. Potem weryfikujesz swoją tożsamość i gotowe – możesz legalnie grać i wygrywać.

Za rejestrację otrzymasz pakiet powitalny o łącznej wartości maksymalnej 1400 PLN, który podzielony jest na 3 bonusy freebet od kolejnych depozytów i zagrań zakładów.

Tak, jeśli chcesz rozpocząć grę od razu, możesz wykorzystać szybką rejestrację i zarejestrować konto tymczasowe bez konieczności przesyłania dokumentów tożsamości.

Konto tymczasowe, czyli to utworzone po uproszczonej rejestracji z podstawowymi danymi personalnymi, jest ważne 90 dni od dnia rejestracji. Po tym czasie musisz założyć konto stałe.

Tak, zgodnie z polskim prawem gry hazardowe dostępne są legalnie tylko dla osób pełnoletnich. W dniu rejestracji konta musisz mieć ukończone 18 lat.

Dodaj komentarz

0

 • Henryk  
  Henryk  

  Drugi rusek 😀 Dlatego polecam jak ktoś grał na 1xbet to jest dosłownie identyczny.