Noblebet rejestracja i weryfikacja konta

Rejestracja u legalnego bukmachera Noblebet - sprawdź jak założyć nowe konto krok po kroku

Serwis Noblebet z dniem 16.01.2023 skonsolidował swoją ofertę z LV BET Zakłady Bukmacherskie. Noblebet nie działa, bowiem wstrzymano przyjmowanie zakładów na stronie. Od 16.01 zakłady bukmacherskie będzie można obstawiać wyłącznie na stronie LV BET.

Szybka rejestracja w Noblebet

Rynek legalnych zakładów w Polsce reguluje ustawa hazardowa. W myśl jej postanowień, do gry mogą przystąpić osoby, które ukończyły 18 lat. Obowiązkiem weryfikacji danych zostali obciążeni organizatorzy gier. Szybka rejestracja w Noblebet to rozwiązanie, które stanowi spotkanie w połowie drogi zarówno graczy jak i bukmacherów.

Z jej pomocą założymy konto dosłownie w minutę. Użytkownicy nie muszą inwestować dodatkowego czasu na sprawdzenie tożsamości, zanim przetestują jak działa serwis. Z szybką rejestracją wpłacimy pierwszy depozyt oraz obstawimy mecze. Kompromis polega na tym, że nie będziemy mogli dokonać wypłaty, a stawki będą ograniczone limitem o wysokości 5200 PLN.

 1. 1500 PLN w pakiecie powitalnym Noblebet
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

Jak założyć konto w Noblebet: krok po kroku

Co dokładnie należy zrobić, żeby rejestracja w NobleBet.pl została przeprowadzona sprawnie? Przed rozpoczęciem warto przygotować numer PESEL! 

 • Na głównej stronie bukmachera, wybieramy „Rejestracja” w prawym, górnym rogu.
Rejestracja u legalnego bukmachera Noblebet krok po kroku - krok 1, wejdź na stronę główną bukmachera i kliknij przycisk w prawym górnym rogu
 • W tym miejscu potrzebne będą tylko podstawowe informacje – Imię i Nazwisko, narodowość oraz PESEL. Po uzupełnieniu danych, przechodzimy dalej.
Rejestracja u legalnego bukmachera Noblebet krok po kroku - krok 2, wprowadź podstawowe dane takie jak imię i nazwisko, pesel oraz narodowość i przejdź dalej
 • Na kolejnym etapie wprowadzamy dane potrzebne do logowania – adres e-mail, login, hasło i telefon kontaktowy. W tym miejscu możemy również dodać kod polecający PROBUKMACHER z którym otrzymamy najlepsze warunki promocji – między innymi pakiet powitalny do 1500 PLN! Po uzupełnieniu wszystkich informacji, wybieramy „zakończ rejestrację”.
Rejestracja u legalnego bukmachera Noblebet krok po kroku - krok 3, podaj dane kontaktowe, zaznacz zgody oraz wpisz kod promocyjny PROBUKMACHER i zakończ szybką rejestrację
 • Na tym etapie nasze konto tymczasowe jest gotowe! Jedyne co pozostało nam zrobić to wejść w link aktywacyjny wysłany na maila oraz ustalić limity. Dotyczą czasu gry oraz obrotu w wymiarze dziennym oraz miesięcznym. Ustawienia możemy zmienić w panelu konta gracza.
Rejestracja u legalnego bukmachera Noblebet krok po kroku - krok 4, wejdź na swojego maila i kliknij w link aktywacyjny, żeby skończyć rejestrację

Rejestracja mobilna w Noblebet

Jeśli bardziej niż komputer stacjonarny lub laptopa preferujemy urządzenia przenośne, np. telefon czy tablet – żaden problem! Rejestracji możemy dokonać za pomocą aplikacji oraz mobilnej wersji strony! Niezależnie od tego, którą opcję wybierzemy, do naszej dyspozycji będą takie same funkcje jak w przypadku standardowej wersji przeglądarkowej. Jak to wygląda w praktyce?

 • Uruchamiamy aplikację lub stronę mobilną i wybieramy „Dołącz” w prawym, górnym rogu.
Rejestracja w aplikacji mobilnej Noblebet krok po kroku - krok 1, wejdź w aplikację mobilną i kliknij przycisk rejestracji w prawym górnym rogu
 • Przechodzimy przez kolejne dwa kroki uzupełniając wymagane dane. W drugiej części nie zapominajmy, żeby wpisać kod promocyjny PROBUKMACHER, który zagwarantuje nam najlepsze warunki promocji.
Rejestracja w aplikacji mobilnej Noblebet krok po kroku - krok 2, uzupełnij dane kontaktowe, dane osobowe, zaznacz wszystkie zgody i wpisz kod promocyjny
 • Po zakończonej rejestracji wchodzimy w link aktywacyjny z wiadomości e-mail oraz ustalamy limity gry po zalogowaniu!
Rejestracja w aplikacji mobilnej Noblebet krok po kroku - krok 3, aktywuj swój profil klikając w link aktywacyjny na twoim mailu i możesz zalogować się do aplikacji

Bonusy za rejestrację

Aktualnie Noblebet nie posiada w ofercie propozycji bonusowych za samą rejestrację, ale warto śledzić obecnie dostępne promocje w Noblebet. Na okoliczność startu piłkarskiej Ekstraklasy 2022/2023 gracze mogli liczyć na bonus bez depozytu 20 PLN, więc są podstawy by sądzić, że bukmacher może powtórzyć taką strategię!

Bonusy dla nowych graczy u legalnego bukmachera Noblebet - sprawdź co przygotował bukmacher na start

Do dyspozycji są jednak stałe propozycje, między innymi bogata oferta powitalna, która składa się z 4 punktów:

 • Bonus 100% od pierwszego depozytu do 1250 PLN
 • 30 dni gry bez podatku od momentu rejestracji (3 zdarzenia + kurs min. 2,2)
 • Bonus 50% od drugiego depozytu do 1000 PLN
 • Bonus 100% od trzeciego depozytu do 250 PLN na wirtuale

Luksusowe AKO+ to możliwość zwiększenia wygranej przy spełnieniu określonych warunków: liczby selekcji oraz minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na poziomie 1,3. Dolny próg do 3 pozycje na kuponie, przy wzroście kursu 5%, a górny to 14 lub więcej pozycji i wzrost 100%!

Promocja dla stałych graczy luksusowe AKO u legalnego bukmachera Noblebet

Betbuilder to atrakcja dla bardziej zaawansowanych graczy. Pozwala na kombinację różnych zdarzeń w ramach jednego meczu. W ofercie jest również Cash-out oraz cała masa wydarzeń specjalnych i ofert czasowych! W sumie możemy znaleźć nawet kilkanaście promocji dostępnych w danym momencie.

Promocja betbuilder u legalnego bukmachera Noblebet - kombinacja zdarzeń w ramach jedneo meczu
BonusSzczegółyWarunki
Pakiet powitalny100% bonus od 1. depozytu max 1250 PLN
50% bonus od 2. depozytu max 1000 PLN
100% bonus od 3. depozytu max 250 PLN
Gra bez podatku 30 dni
Obrót 4x, 3x lub 5x z kursem min. 1,85. (odpowiednio od 1. 2. i 3. wpłaty)
Luksusowe AKO+Kurs większy od 5 do 100%Ilość zdarzeń (min. 3) oraz kurs (min. 1,3)
BetbuilderPozwala na kombinację zdarzeń w ramach jedneo meczuZależnie od konkretnego spotkania

Weryfikacja konta w Noblebet

Jeśli obstawimy pierwsze mecze i uznamy, że Noblebet zakłady bukmacherskie to propozycja dla nas, powinniśmy zaktualizować konto z tymczasowego do stałego. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie wypłacić wygranych. Jak to zrobić?

 • Po zalogowaniu do serwisu internetowego, nie musimy nigdzie szukać – w prawym, górnym rogu umieszczono przycisk „Pełna rejestracja” – wybieramy.
Weryfikacja konta u legalnego bukmachera Noblebet - kliknij w prawym górnym rogu przycisk pełna rejestracja
 • Zostaliśmy przeniesieni do okna w którym należy uzupełnić brakujące informacje. Adres zamieszkania, typ dowodu tożsamości oraz skany lub zdjęcia każdej strony, a także numer rachunku bankowego. Dopuszczalne dowody tożsamości to dowód osobisty oraz paszport. W przypadku rachunku bankowego należy pamiętać, że musimy być jednocześnie jego właścicielem.
Weryfikacja konta u legalnego bukmachera Noblebet - uzupełnij brakujące dane, wyślij dokument tożsamości oraz podaj numer rachunku bankowego
 • To wszystko! Czas weryfikacji jak twierdzi sam bukmacher, wynosi w większości przypadków do 30 minut. Jedynie w szczególnych okolicznościach może się wydłużyć do 24h.

Logowanie w Noblebet

Jak zalogować się na stronie interenetowej legalnego bukmachera Noblebet - kliknij w prawym górnym rogu przycisk logowania i uzupełnij dane

Po zakończonej rejestracji, Noblebet logowanie pozostaje formalnością. Będąc na stronie głównej, wybieramy „zaloguj się” w prawym, górnym rogu. Warto zwrócić uwagę, że logujemy się z pomocą loginu, który wybieramy w trakcie rejestracji, a nie adresu e-mail.

Co zrobić w przypadku kiedy zapomnimy hasła?

 1. W oknie logowania wybieramy „Przypomnij hasło”.
 2. Uzupełniamy adres e-mail z rejestracji i klikamy „Przypomnij”.
 3. W odpowiedzi dostajemy krótką informację, że dalsze instrukcje zostały wysłane na skrzynkę odbiorczą.
 4. Na mailu czeka na nas wiadomość z przyciskiem „Zresetuj hasło”. Po jego wybraniu przeprowadzimy błyskawiczną procedurę zmiany na nowe.
 5. To wszystko! W taki sam sposób odzyskamy nazwę użytkownika. Możemy wrócić do gry.

Dostępne metody płatności

Jak dokonać wpłaty u legalnego bukmachera Noblebet - wybierz odpowiednią metodę płatności

Noblebet bukmacher oferuje całą masę sposobów złożenia depozytu i zasilenia konta gracza. Wśród dostępnych opcji można wymienić Przelewy24 – największego operatora płatności internetowych w Polsce. Dodatkowo Google Pay, Apple Pay, BLIK, Paysafecard, a nawet Plix oraz PayPal. Nie zabrakło tradycyjnych kart płatniczych. Dolny próg to zaledwie 1 PLN, nie zostaniemy obciążeni żadną prowizją, a konto zostanie zasilone natychmiast.

Wypłatę środków (pod warunkiem posiadania konta stałego) zrealizujemy przelewem na rachunek bankowym lub internetowy portfel PayPal. Jeśli  nasz bank znajduje się na liście banków ekspresowych, wypłata będzie zrealizowana w około 10 minut. W przeciwnym wypadku, zgodnie z sesjami bankowymi, czyli maksymalnie do dwóch dni roboczych. Minimalna wypłata to 10 PLN, a bukmacher nie pobierze od nas żadnych prowizji.

Rejestracja w Noblebet – opinie

Proces zakładania konta Noblebet to prosta i szybka formalność, którą przeprowadzimy w minutę, pod warunkiem, że znamy lub mamy przygotowany nasz numer PESEL. Panel jest czytelnie zorganizowany i jeśli będziemy chcieli zweryfikować konto nie musimy szukać, ponieważ bukmacher pomyślał za nas i umieścił przycisk „Pełna rejestracja” w widocznym miejscu.

Bogate promocje dla nowych użytkowników to dodatkowa zachęta, obok praktycznego interfejsu oraz szerokiej oferty. Jedyny mankament to brak usługi MojeID. Część graczy, których banki umożliwiają korzystanie z tej funkcji byłaby zadowolona z braku konieczności skanowania, lub robienia zdjęć dokumentów tożsamości. Poza tym, Noblebet rejestracja to bardzo dobrze zorganizowany proces!

FAQ

Tak. Zarówno aplikacja jak i mobilna wersja strony, umożliwiają wszystkie funkcjonalności na urządzeniach przenośnych – również przeprowadzenie rejestracji.

PROBUKMACHER to kod bonusowy z którym uzyskamy maksymalne warunki wszystkich dostępnych promocji.

Polski ustawodawca zezwala na grę osobom, które ukończyły 18 lat.

Jeśli pamiętamy swój numer PESEL, szybką rejestrację przeprowadzimy nawet w minutę.

Dodaj komentarz

0