3
  • Największy bonus powitalny na legalnym rynku bukmacherskim.
  • Możliwość gry z każdego miejsca w kraju wraz z aplikacją mobilną.
  • Dodatkowe promocje dla stałych graczy i strefa VIP.
  • Świetna oferta e-sportu, sportów wirtualnych i wirtualnych wyścigów.
  • Świetna oferta e-sportu, sportów wirtualnych i wirtualnych wyścigów.
  • Karcianki LIVE.
Android
IOS
Mobile

BetX kod promocyjny - 20.05.2022

Skopiuj kod

99 kopii w tym tygodniu
Zagraj teraz

Legalny bukmacher BetX świadczy swoje usługi także w sieci za pośrednictwem strony internetowej ebetx.pl. Dla nowych klientów przygotował najbardziej lukratywną ofertę powitalną w postaci 3 bonusów o równowartości 7852 zł. Poza tym, zdecydowanie premiuje najaktywniejszych i najbardziej lojalnych klientów, zapraszając ich do swojej Loży Typerów, gdzie czeka na nich większa moc nagród i promocji.

Kod promocyjny bukmachera Betx

Mimo to równie chętnie udziela bonusów graczom niedysponującym ogromnymi środkami, czy tym, grającym tylko od czasu do czasu. U tego buka znajdą oni bonus w każdym dniu tygodnia, a także zgarną nieco środków także z przegranych zakładów w postaci cashbacku. Jeszcze więcej promocji pozwoli uruchomić kod promocyjny BetX, którym jest „PROBUKMACHER”. Mogą już dziś typować u niego najważniejsze sportowe wydarzenia, najpopularniejsze sporty i znaleźć kilka ciekawych sportowych kategorii włączając w to zakłady na żywo, karcianki i wirtuale.

Bonus powitalny w BetX
do 7777 złBonus od depozyturówny 100% pierwszej wpłaty na konto gracza
50 złFreebetfreebet za wpłatę do wykorzystania w ciągu 14 dni
25 złZgoda budujeFreebet za zgody marketingowe i weryfikację konta
Zgarnij bonus już dziś!
I pozostałe bonusy tego bukmachera
50 złFreebet za polecenieFreebet za zaproszenie znajomych do gry u buka
do 40 złFreebet na polską ligęPremia za typowanie wyników polskiej ligi
do 100 złZwrot podatkuBonus na karcianki, sporty wirtualne i wirtualne wyścigi 
do 100 złZwrot za przegrane zakładyDo 10% premii za przegrany zakład
30 złAutostrada do freebetuDodatkowa kasa w weekendy
do 1000 złnieTrafionyDla zakładu z jednym potknięciem
dla najaktywniejszychLoża TyperówKlub VIP z udogodnieniami, promocjami i zaproszeniami

Bonus od depozytu: 100% do 7777 PLN

Bonus powitalny 7777 PLN u bukmachera Betx

BetX daje graczom możliwość zgarnięcia największego bonusu powitalnego na rynku legalnych buków. To aż 7777 zł w postaci bonusu od depozytu, czyli typowe 100% więcej równe podwojeniu naszej wpłaty. Choć wymagania 8-krotnego obrotu w terminie 30 dni są wysokie, to z całą pewnością warto skusić się o zgarnięcie całej promocyjnej puli.

Aby tego dokonać, należy wpłacić minimum 10 zł i typować wyniki sportowe z kuponami z 4 zdarzeniami po kursie 2,44 z jednym zdarzeniem po kursie nie mniejszym niż 1,25. Aby zgarnąć maksymalny bonus, wystarczy wpłacić jego równowartość i 8-krotnie obrócić tym depozytem. Największa nagroda czeka na graczy, którzy nie boją się wyzwania. Tych, którzy dobrze typują, umiejętnie korzystają z branżowych statystyk i nie boją się grać o wysokie stawki. Mimo to nie trzeba być majętnym, by zagwarantować sobie możliwość zgarnięcia dodatkowych 100% bonusu od depozytu.

Betx rejestracja – jak założyć konto?

Rejestracja u bukmachera BetX jest błyskawiczna. Wraz z nią warto wykorzystać BetX kod bonusowy, który przygotowaliśmy. Podczas rejestracji możemy starać się o uruchomienie bonusów powitalnych i lepszej oferty z kodem “PROBUKMACHER”. Podczas tego procesu warto wyrazić wszelkie zgody i szybko dokonać weryfikacji konta, by zgarnąć więcej w powitalnej promocji.

Rejestracja nowego konta u bukmachera Betx

W BetX już bez weryfikacji jesteśmy w stanie obstawiać wyniki wydarzeń sportowych i grać do woli przez maksymalnie 30 dni. Jest to czas, w którym nasze konto tymczasowe pozostanie aktywne. Rejestracja konta gracza do konta tymczasowego w BetX nie powinna sprawić najmniejszych problemów. Dokonamy jej w 3 krokach:

  1. Wybieramy nazwę użytkownika, hasło, e-mail, numer telefonu i oczywiście wpisujemy BetX kod promocyjny „PROBUKMACHER”.
  2. Sięgamy po telefon, odbieramy wiadomość SMS i wpisujemy otrzymany kod.
  3. Podajemy imię, nazwisko, PESEL, zaznaczamy oświadczenia i zgody, aby skorzystać z dodatkowego freebetu.

Tym sposobem nasze tymczasowe konto jest gotowe. Mamy 30 dni na jego weryfikację, dzięki której znów możemy starać się o dodatkowy BetX bonus bez depozytu w postaci 25 złotych na start. Od tej pory będziemy mogli wykonać logowanie na strone ebetx.pl

Płatności w Betx

Metody płatności u bukmachera Betx

Dokonanie wpłaty na konto gracza w BetX jest niemal natychmiastowe. Najczęściej środki pojawiają się na nim po upływie 15 minut. BetX zadbał o możliwość dokonywania błyskawicznych transakcji przez 7 dni w tygodniu. Choć nie udostępnił jeszcze graczom możliwości dokonywania bezpiecznych i anonimowych wpłat PaySafeCard ani sposobności wykorzystania w tym celu internetowych portmonetek, dał graczom dobre i sprawdzone możliwości dokonywania wpłat. Są nimi wykorzystanie systemu dotpay i skorzystanie z usługi proponowanej przez Przelewy24 lub wykorzystanie przelewów Blik.

wpłaty u bukmachera Betx

Minimalna kwota wpłaty to 5 zł. Wraz z wykorzystaniem rozległego wachlarza systemów wpłat, można ich dokonać ze zdecydowanej większości polskich kont bankowych.

Jak postawić zakład w Betx?

jak obstawiać zakłady w betx

Typowane przez nas wyniki wydarzeń sportowych mogą zostać dodane do kuponu jeszcze przed zalogowaniem. W tym celu należy znaleźć interesujące nas zdarzenie i kliknąć w pole z wartością wpisaną pod typowanym wynikiem. Logowania możemy dokonać już po typowaniu wyników. Jest ono konieczne w celu zatwierdzenia kuponu po wybranej przez nas stawce.

Kupon Betx

Tym sposobem możemy stawiać zakłady zwykłe, AKO i systemowe. Minimalną stawką każdego zakładu są 2 złote. Po zatwierdzeniu kuponu znajdziemy go w swoim profilu pod zakładką „Kupony”.

Zakłady bonusowe

Obstawianie zakładów bonusowych wymaga od nas spełnienia pewnych regulaminowych kryteriów. Każdy z bonusów jest szczegółowo opisany. Ich wymagania znajdziemy pod zakładką „Bonusy”. Mogą być nimi: konieczność wielokrotnego obrotu, łączny kurs całego kuponu czy kursy pojedynczych zdarzeń. Pod uwagę może być brana także ilość zdarzeń na kuponie czy minimalna stawka, za którą gramy. Niektóre z bonusów bukmacherskich mają także ograniczony czas na ich wykorzystanie lub przysługują nam wyłącznie w wybranych dniach tygodnia.

Zwycięskie metody wypłaty

Minimalną kwotą wypłaty środków z konta gracza jest 1 złotówka. W większości przypadków transfer pieniędzy na konto gracza trwa do 15 minut. Wypłaty można dokonywać w każdym dniu tygodnia. Z uwagi na różnicę w pracy księgowej różnych rodzimych banków na stronie bukmachera widnieje tabela przedstawiająca dni i godziny księgowania wypłat dla każdego z banków z osobna.

Wypłaty betx

W przypadku niepojawienia się środków na naszym koncie bankowym w ciągu 15 minut w godzinach księgowania wypłat danego banku, należy zgłosić ten fakt do serwisu firmy BetX. Pracuje on w godzinach od 8:00 do 22:00. Wypłaty dokonujemy na podane przez nas w BetX konto bankowe, przypisane do naszego konta gracza. Nie dokonamy jednak wypłaty przed zakończeniem weryfikacji konta i udowodnieniem własnej pełnoletności. BetX, podobnie jak pozostali legalni bukmacherzy nie zezwala na grę osobom niepełnoletnim.

Freebet za wpłatę: Bonus 50 PLN

Promocja podwójne wejście u bukmachera Betx

Promocja bonusu za wpłatę do wysokości 50 zł łączy się z ofertą powitalną bonusu od depozytu. Z jej wykorzystaniem możemy zyskać nawet 50 zł freebetu. Wystarczy wpłacić minimum 10 zł i w terminie 14 dni postawić kupon po kursie 2,00. Wpłacając kolejne pieniądze znów mamy szansę na freebet aż do wartości 50 zł.

„Bonus za weryfikację: 25 PLN na start”

Promocja zgoda buduje u bukmachera Betx

Zgoda buduje”, jest bonusem na start, wypłacanym graczom za udzielenie wszelkich zgód marketingowych podczas rejestracji i za szybką weryfikację konta. Wystarczy udowodnić swoją pełnoletność skanem lub zdjęciem dowodu tożsamości, zapisać numer konta bankowego w swoim profilu oraz wpisać rzeczywisty adres. Dodatkowe 25 zł jest więc zdecydowanie łatwe do zgarnięcia. Możemy je wykorzystać na zakłady sportowe i zakłady na żywo w terminie 3 dni od przyznania środków po kursie minimalnym równym 2,00. Wystarczy wykonać logowanie na konto gracza i dopełnić formalności weryfikacyjnych.

BetX VIP – program lojalnościowy

Loża typerów u bukmachera Betx

Dla najaktywniejszych graczy, fanów i pasjonatów sportu, którzy z chęcią podnoszą sobie poziom boiskowych emocji, BetX przygotował ofertę specjalną. Jest nią możliwość dołączenia do elitarnego grona w Loży Typerów. To klub vipowski stworzony z myślą o graczach, którzy ponadprzeciętnie wyróżnili się wysokością wpłat własnych i systematycznością typowania wyników wydarzeń sportowych. Choć dostanie się do niego wymaga niemałego wysiłku, to jest to przecież trud, który sprawia tylko przyjemność. A gdy już uda się tam dostać, to na takiego gracza, czekają nie lada atrakcje.

Na czym polega bonus

Zaistnienie w klubie VIP pozwala na skorzystanie ze specjalnej oferty promocyjnej BetX przygotowanej wyłącznie dla najaktywniejszych. Ponadto otrzymają oni comiesięczny bonus bukmacherski, jakiego inni mogą tylko pozazdrościć. Pomoc specjalnie przydzielonego nam asystenta da sposobność na łatwiejsze przyswojenie wszelkich nowinek na stronie, pozwoli łatwo uporać się z każdym zaistniałym problemem, który może wyniknąć w czasie użytkowania witryny buka.

Korzyści lozy typerów u bukmachera Betx

To jednak jeszcze nie wszystko. Bukmacher zapewnia dostarczanie systematycznych zaproszeń na wydarzenia sportowe i kulturalne wszystkim członkom vipowskiej loży. Od czasu do czasu organizuje dla nich specjalny event. Jako VIP, można tu poczuć się wyraźnie wyróżnionym, co zdecydowanie świadczy, że BetX dba o swoich najlepszych klientów.

Data wygaśnięcia bonusu?

Zasiadanie w Loży Typerów jest dużym wyróżnieniem. Można się do niej dostać wyłącznie za specjalnym zaproszeniem. To jeden z powodów, dla którego pozostanie w niej wymaga od nas podobnej aktywności, którą wykazaliśmy się przed przystąpieniem do klubu VIP. Choć dołączenie do grona VIP-ów jest teoretycznie bezterminowe, to przy przedłużającej się obniżonej aktywności na stronie można utracić swój vipowski status.

Inne promocje Betx dla graczy z kodem promocyjnym

Poza Lożą dla najaktywniejszych i bonusami dla nowych użytkowników BetX przygotował solidną porcję promocji dla lojalnych klientów. Wśród nich królują freebety rozdawane każdego dnia tygodnia. Znajdą się także wyjątkowe bonusy w zamian za zachęcenie do gry innych graczy, również cashback w razie wpadki, która może zdarzyć się każdemu.

Przyjdź z kolegami

Promocja BetX ekipa u bukmachera Betx

BetX Ekipa zachęca do zapraszania do gry u buka przyjaciół, rodzinę i znajomych. Wystarczy, że taki „ziomek” dokona wpłaty i obrotu 200 zł, by na konto zapraszającego go znajomego wpadło 50 zł dodatkowego freebetu. Zarówno jego fundusz, jak i nasz freebet mogą być wykorzystane na zakłady sportowe i live. Otrzymanym freebetem należy rozdysponować w terminie 7 dni od jego uzyskania i obrócić nim po kursie 2,00.

Tu nie ma limitów. Zaprosić można tyle osób, ile tylko chcemy. Aby tego dokonać, wystarczy podać im swój link polecający. Znajdziemy go w panelu klienta. Potwierdzimy go tam i skopiujemy, by wysłać w świat zaproszenie do gry. Pamiętajmy, by podać znajomym kod promocyjny BetX “PROBUKMACHER”, by wpisali go w odpowiednią rubrykę podczas rejestracji konta.

Dyszka dla każdego

Promocja dyszka dla każdego u bukmachera Betx

Pasjonujesz się rodzimą piłką nożną? Ekstraklasa i I Ligą? Dyszka dla każdego to BetX bonus skierowany do fanów polskiej piłki. 10 zł freebetu za każde postawione na nie 50 zł, aż do maksimum 40 zł freebetu, gdy grasz kuponami o wartości 200 zł. Przykładowo 4 po 50 zł każdy. 

Wystarczy postawić 3 zdarzenia po kursie 2,00 za odpowiednią stawkę, by zgarnąć dodatkowe promocyjne fundusze. Freebety rozdysponujemy w ciągu 3 dni po kursach 2,00. Tu każdy wygrywa.

100 zł freebet

Promocja freebet do 100 PLN u bukmachera Betx

Lubisz karcianki, sporty wirtualne i wirtualne wyścigi. W każdy poniedziałek możemy zgarnąć 100 zł freebetu w postaci zwrotu wysokości podatku. To aż 12% z każdej wydanej na kupon złotówki. Warunkiem jest gra w tych kategoriach sportowych w poniedziałek od 0:01 do 23:59. i postawienie kuponu o minimalnej wartości 2 zł. Grać można do woli, do czasu odwołania promocji.

Pewna 10

promocja pewna 10 u bukmachera Betx

Natomiast od wtorku aż do czwartku bukmacher zwraca 10% z przegranych zakładów z wydarzeniami typowanymi w kategoriach: zakłady sportowe, e-sportowe, gry karciane i zakłady wirtualne. Minimalnym zwrotem cashbacku jest 5 zł, a zyskać można nawet 100 zł. Wystarczy obstawiać kupony za minimum 10 zł. Promocja nie wprowadza ograniczeń kursowych i minimalnej liczby zdarzeń na zakładzie. Otrzymanym w ten sposób freebetem będziesz musiał postawić zakłady w ciągu 3 dni i po kursie 2,00.

Autostrada do Freebetu

promocja autostrada do freebetu u bukmachera Betx

W tej promocji można zgarnąć dodatkowy freebet o wartości 30 zł. Wystarczy zagrać w dowolnej kategorii za 90 zł w dniach od piątku do niedzieli i po kursie 2,00. To proste i łatwe zasady. Nic wygórowanego. Łatwy freebet czeka więc na każdego gracza, który po niego sięgnie. Jest to BetX bonus z wymaganiami łatwymi do spełnienia.

nieTrafiony

promocja nietrafiony u bukmachera Betx

To niemała gratka dla tych, którzy lubią budować duże kupony. Typujesz z kursem powyżej 200 i minimum 8 zdarzeniami po maksymalnym kursie 8,00. Sięgnij po jednorazowy bonus bukmacherski nawet wtedy, gdy jedno zdarzenie nie wpadnie. W tej promocji można zgarnąć nawet do 1000 zł.

Betx – legalny bukmacher

Legalny polski bukmacher BetX

Spółka, stojąca za budową BetX już od niemal 20 lat działa na rynku europejskim i afrykańskim. Trzonem jej działalności jest branża rozrywkowa. Sam BetX otrzymał licencję na udzielanie zakładów wzajemnych w 2018 roku. Jego internetowy portal został uruchomiony 29 maja 2020 roku. Od tego czasu wciąż rozbudowywał swoją internetową działalność, dostarczając graczom możliwość brania udziału w typowaniu wyników sportowych w wielu kategoriach. Wśród nich znalazło się miejsce na zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, LIVE, e-sport, wirtualne wyścigi i wirtualne sporty.

Choć wciąż prężnie działa w celu rozwinięcia usług sieciowych, to w jego zamiarach jest również rozbudowa placówek stacjonarnych. Jego siedziba główna znajduje się w Warszawie. Numer licencji Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych to PS4.6831.30.2017, a jego KRS: 0000750227.

FAQ

Czy można założyć konto tymczasowe BetX?

Tak. Konto tymczasowe nie wymaga dokonywania weryfikacji dokumentem tożsamości. Jego ważność kończy się po 30 dniach.

Jakie są limity bukmacherskie w BetX?

Minimalną wpłatą jest kwota 5 zł. Wypłaty można dokonać już od 1 złotówki. Grając na koncie tymczasowym, występuje ograniczenie wysokości łącznych postawionych stawek do kwoty 5000 zł.

Czy jest dostępny BetX bonus bez depozytu?

Tak. Bukmacher oferuje bonus za akceptację zgód marketingowych i weryfikację konta bez konieczności dokonywania jakiejkolwiek wpłaty własnej. 

Czy bonusy w BetX trzeba obracać?

Bonus powitalny od depozytu należy obrócić 8-krotnie. Na stronie znajdziemy jednak wiele bonusów, które nie wymagają kilkukrotnego obrotu.

Czy BetX ma aplikację mobilną?

Tak, możesz zainstalować aplikację mobilną BetX z systemem Android lub iOS i obstawiać zakłady.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.