3.0
 • Największy bonus powitalny na legalnym rynku bukmacherskim.
 • Możliwość gry z każdego miejsca w kraju wraz z aplikacją mobilną.
 • Dodatkowe promocje dla stałych graczy i strefa VIP.
 • Świetna oferta e-sportu, sportów wirtualnych i wirtualnych wyścigów.
 • Świetna oferta e-sportu, sportów wirtualnych i wirtualnych wyścigów.
 • Karcianki LIVE.
Android
IOS
Mobile
3.0

BetX - aktualny kod promocyjny - 30.09.2022

W BetX możemy zyskać 1775zł na start! 100% bonusu od pierwszej wpłaty do kwoty 1500 PLN, a do tego cashback o wartości maksymalnej 250 PLN. Ponadto, po weryfikacji konta i wyrażeniu zgody marketingowej otrzymasz freebet 25zł!

Skopiuj kod

99 kopii w tym tygodniu

Jaki jest BetX kod promocyjny?

Mimo to równie chętnie udziela bonusów graczom niedysponującym ogromnymi środkami, czy tym, grającym tylko od czasu do czasu. U tego buka znajdą oni bonus w każdym dniu tygodnia, a także zgarną nieco środków także z przegranych zakładów w postaci cashbacku. Jeszcze więcej promocji pozwoli uruchomić kod promocyjny BetX, którym jest „PROBUKMACHER”. Mogą już dziś typować u niego najważniejsze sportowe wydarzenia, najpopularniejsze sporty i znaleźć kilka ciekawych sportowych kategorii włączając w to zakłady na żywo, karcianki i wirtuale.

 1. Bonus od depozytu 1500 PLN + cashback 250 PLN + freebet 25 PLN w BetX!
  Ważne do 31 grudnia, 2022

  Skopiuj kod

Bonus powitalny w BetX 1775 PLN na start
Do 1500 PLNBonus od depozyturówny 100% pierwszej wpłaty na konto gracza
250 PLNZakład bez ryzykaCashback za pierwszy przegrany kupon
25 PLNFreebetDarmowy zakład za zgody marketingowe i weryfikację konta

Cashback 250 PLN za BetX kod promocyjny

Bonusy u bukmacherów napawają dumą. Szczególnie jeśli są liczne i duże. Jak to wygląda w przypadku BetX? Zerknijcie na aktualizacje, ponieważ warunki promocyjne u bukmachera nieco się zmieniły.

Co powiesz na BetX cashback na start już za samą rejestrację z kodem bonusowym? Taki atrakcyjny początek gry to coś wspaniałego! Zakład bez ryzyka BetX daje od razu na wstępie i ubezpiecza tym samym pierwszy kupon na wypadek przegranej, a jego maksymalna wartość wynieść może nawet 250 PLN.

Jak odebrać bonus?

Jeżeli chcesz otrzymać od BetX bonus w postaci zakładu bez ryzyka, powinieneś postępować zgodnie z naszymi wskazówkami:

 1. Wejdź na stronę bukmachera, po czym kliknij pole „Rejestracja”.
 2. Uzupełnij formularz rejestracyjny, gdzie należy podać podstawowe dane.
 3. Wpisz w BetX kod promocyjny, żeby móc otrzymać bonus na start.
 4. Pierwszy kupon zagrany w ciągu 7 dni będzie zabezpieczony cashbackiem na wypadek przegranej.

Dodatkowe warunki

Zakład bez ryzyka BetX to niezwykle atrakcyjna promocja, ale warto też zerknąć na jej warunki dodatkowe:

 • Cashback dotyczy kuponu ze stawką minimalną 10 PLN.
 • Musisz postawić kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami i kursem pojedynczym 1.3.
 • Żeby zweryfikować konto, należy przesłać skan lub zdjęcie dowodu osobistego przy pomocy swojego konta.
 • Czas na wykorzystanie bonusu wynosi 7 dni.

Betx kod promocyjny i rejestracja z kodem

Rejestracja u bukmachera BetX jest błyskawiczna. Wraz z nią warto wykorzystać BetX kod bonusowy, który przygotowaliśmy. Podczas rejestracji możemy starać się o uruchomienie bonusów powitalnych i lepszej oferty z kodem “PROBUKMACHER”. Podczas tego procesu warto wyrazić wszelkie zgody i szybko dokonać weryfikacji konta, by zgarnąć więcej w powitalnej promocji.

Rejestracja nowego konta u bukmachera Betx

W BetX już bez weryfikacji jesteśmy w stanie obstawiać wyniki wydarzeń sportowych i grać do woli przez maksymalnie 30 dni. Jest to czas, w którym nasze konto tymczasowe pozostanie aktywne. Rejestracja konta gracza do konta tymczasowego w BetX nie powinna sprawić najmniejszych problemów. Dokonamy jej w 3 krokach:

 1. Wybieramy nazwę użytkownika, hasło, e-mail, numer telefonu i oczywiście wpisujemy BetX kod promocyjny „PROBUKMACHER”.
 2. Sięgamy po telefon, odbieramy wiadomość SMS i wpisujemy otrzymany kod.
 3. Podajemy imię, nazwisko, PESEL, zaznaczamy oświadczenia i zgody, aby skorzystać z dodatkowego freebetu.

Tym sposobem nasze tymczasowe konto jest gotowe. Mamy 30 dni na jego weryfikację, dzięki której znów możemy starać się o dodatkowy BetX freebet bez depozytu w postaci 25 złotych na start. Od tej pory będziemy mogli wykonać logowanie na strone ebetx.pl

Bonus od depozytu: 100% do 1500 PLN

bonus od depozytu betx

BetX daje graczom możliwość zgarnięcia największego bonusu powitalnego na rynku legalnych buków. To aż 1500 zł w postaci bonusu od depozytu, czyli typowe 100% więcej równe podwojeniu naszej wpłaty. Choć wymagania 8-krotnego obrotu w terminie 30 dni są wysokie, to z całą pewnością warto skusić się o zgarnięcie całej promocyjnej puli.

Jak odebrać bonus?

Żeby móc cieszyć się dodatkowymi środkami na start, należy postępować według wytycznych bukmachera. Zebraliśmy najważniejsze informacje od bukmachera BetX, jakie dotyczą tego bonusu powitalnego:

 1. Zarejestruj się, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty depozytu na konto.
 2. Bukmacher podwoi Twój pierwszy depozyt to kwoty maksymalnej 1500 PLN.
 3. Środki pojawią się na koncie bonusowym, z którego można obstawiać dalsze zakłady.

Dodatkowe warunki

Podobnie jak w przypadku innych bonusów, również BetX bonus od depozytu obarczony jest pewnymi dodatkowymi warunkami. Mowa tutaj o następujących kwestiach:

 • Minimalna wpłata wynosi tutaj 10 PLN.
 • Typować wyniki sportowe możesz na kuponach AKO z 4 zdarzeniami po kursie 1.95, zaś kurs pojedynczy musi wynieść minimum 1.30
 • Wymagany jest 6-krotny obrót wartością otrzymanego bonusu.

BetX freebet na start – darmowy zakład 25 PLN

U bukmachera BetX możesz zgarnąć kolejne 25 PLN na start w formie freebetu, którego warunki powiązano z udzieleniem zgód marketingowych. Jeszcze do niedawna ta akcja promocyjna występowała pod nazwą „Zgoda buduje”, zaś dziś jest stałym elementem pakietu powitalnego. Warto również zaznaczyć, że po te środki bonusowe sięgnąć mogą wyłącznie gracze, jacy dokonali weryfikacji swoich danych osobowych.

Jak odebrać bonus?

Darmowy zakład freebet to zawsze atrakcyjna forma bonusu, z którego chętnie korzystają polscy entuzjaści zakładów bukmacherskich. W przypadku oferty powitalnej BetX, promkę tę odbierzesz w następujący sposób:

 • Podczas rejestracji z kodem promocyjnym zaznacz nieobowiązkowe zgody marketingowe.
 • Po zakończeniu zakładania konta przejdź do weryfikacji danych.
 • Prześlij skan dowodu, żeby ukończyć rejestrację konta stałego.
 • W nagrodę otrzymasz freebet o wartości 25 PLN.

Dodatkowe warunki

Chcąc skorzystać z tej lukratywnej promocji dla nowych graczy, warto pamiętać o kilku szczegółach bonusu:

 • Techniczna wartość freebetu to 2 PLN, gdyż promocja dotyczy mnożnika x12,5, co daje kwotę 25 PLN.
 • Freebet oparty jest na Odd Boost, czyli mnożniku kursowym.
 • Czas na wykorzystanie bonusu wynosi 3 dni od daty jego odblokowania.
 • Darmowym zakładem należy zagrać na kuponie z kursem minimalnym 2.0.

Inne promocje Betx dla graczy z kodem promocyjnym

W BetX kod promocyjny to oferta dla nowych graczy, ale bukmacher pamiętał również, żeby przygotować solidną porcję promocji dla lojalnych klientów. Wśród nich królują freebety rozdawane każdego dnia tygodnia. Znajdą się także wyjątkowe bonusy w zamian za zachęcenie do gry innych graczy, również cashback w razie wpadki, która może zdarzyć się każdemu.

Przyjdź z kolegami

Promocja BetX ekipa u bukmachera Betx

BetX Ekipa zachęca do zapraszania do gry u buka przyjaciół, rodzinę i znajomych. Wystarczy, że taki „ziomek” dokona wpłaty i obrotu 200 zł, by na konto zapraszającego go znajomego wpadło 50 zł dodatkowego freebetu. Zarówno jego fundusz, jak i nasz freebet mogą być wykorzystane na zakłady sportowe i live. Otrzymanym freebetem należy rozdysponować w terminie 7 dni od jego uzyskania i obrócić nim po kursie 2,00.

Tu nie ma limitów. Zaprosić można tyle osób, ile tylko chcemy. Aby tego dokonać, wystarczy podać im swój link polecający. Znajdziemy go w panelu klienta. Potwierdzimy go tam i skopiujemy, by wysłać w świat zaproszenie do gry. Pamiętajmy, by podać znajomym kod promocyjny BetX “PROBUKMACHER”, by wpisali go w odpowiednią rubrykę podczas rejestracji konta.

Bonus AKO

Popularny bonus polegający na zwiększaniu wygranych z kuponów AKO nareszcie trafił tez do BetX. W ramach tej akcji promocyjnej można liczyć na dodatkowy procent od wartości potencjalnej wygranej. Już przy 2 zdarzeniach na kuponie bukmacher dorzuca od siebie symboliczny 1% do wygranej.

Maksymalna wartość bonusu AKO wynosi 100%, ale jest doliczana do prawdziwych tasiemców. Trzeba bowiem stworzyć kupon z minimum 24 selekcjami, no i oczywiście trafić wszystkie wytypowane zakłady. Potencjalną wartość otrzymanego bonusu można podejrzeć na kuponie już podczas obstawiania, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Virtuale na bogato

Ogromną popularnością w ofercie bukmachera BetX cieszą się sporty wirtualne, więc nie dziwi fakt, że firma postanowiła podzielić się ciekawym bonusem z fanami wirtualek. Wystarczy zagrać kupon za minimum 2 PLN, a bukmacher doda od siebie dodatkowy procent do potencjalnej wygranej.

Przy 2 selekcjach, wartość bonusu to 3%, zaś maksymalne 20% dostać można za kupony z minimum 7 zdarzeniami. Warto również podkreślić, że maksymalna kwota wygranych w ciągu jednego tygodnia może wynieść 1000 PLN. Po rozpoczęciu kolejnego tygodnia suma ta zeruje się, zaś gracz może zacząć zdobywać wygrane od nowa.

Pewna 10

promocja pewna 10 u bukmachera Betx

Natomiast od wtorku aż do czwartku bukmacher zwraca 10% z przegranych zakładów z wydarzeniami typowanymi w kategoriach: zakłady sportowe, e-sportowe, gry karciane i zakłady wirtualne. Minimalnym zwrotem cashbacku jest 5 zł, a zyskać można nawet 100 zł. Wystarczy obstawiać kupony za minimum 10 zł. Promocja nie wprowadza ograniczeń kursowych i minimalnej liczby zdarzeń na zakładzie. Otrzymanym w ten sposób freebetem będziesz musiał postawić zakłady w ciągu 3 dni i po kursie 2,00.

Autostrada do Freebetu

promocja autostrada do freebetu u bukmachera Betx

W tej promocji można zgarnąć dodatkowy freebet o wartości 30 zł. Wystarczy zagrać w dowolnej kategorii za 90 zł w dniach od piątku do niedzieli i po kursie 2,00. To proste i łatwe zasady. Nic wygórowanego. Łatwy freebet czeka więc na każdego gracza, który po niego sięgnie. Jest to BetX bonus z wymaganiami łatwymi do spełnienia.

nieTrafiony

promocja nietrafiony u bukmachera Betx

To niemała gratka dla tych, którzy lubią budować duże kupony. Typujesz z kursem powyżej 200 i minimum 8 zdarzeniami po maksymalnym kursie 8,00. Sięgnij po jednorazowy bonus bukmacherski nawet wtedy, gdy jedno zdarzenie nie wpadnie. W tej promocji można zgarnąć nawet do 1000 zł.

BetX VIP – program lojalnościowy

Loża typerów u bukmachera Betx

Dla najaktywniejszych graczy, fanów i pasjonatów sportu, którzy z chęcią podnoszą sobie poziom boiskowych emocji, BetX przygotował ofertę specjalną. Jest nią możliwość dołączenia do elitarnego grona w Loży Typerów. To klub vipowski stworzony z myślą o graczach, którzy ponadprzeciętnie wyróżnili się wysokością wpłat własnych i systematycznością typowania wyników wydarzeń sportowych. Choć dostanie się do niego wymaga niemałego wysiłku, to jest to przecież trud, który sprawia tylko przyjemność. A gdy już uda się tam dostać, to na takiego gracza, czekają nie lada atrakcje.

Na czym polega bonus

Zaistnienie w klubie VIP pozwala na skorzystanie ze specjalnej oferty promocyjnej BetX przygotowanej wyłącznie dla najaktywniejszych. Ponadto otrzymają oni comiesięczny bonus bukmacherski, jakiego inni mogą tylko pozazdrościć. Pomoc specjalnie przydzielonego nam asystenta da sposobność na łatwiejsze przyswojenie wszelkich nowinek na stronie, pozwoli łatwo uporać się z każdym zaistniałym problemem, który może wyniknąć w czasie użytkowania witryny buka.

Korzyści lozy typerów u bukmachera Betx

To jednak jeszcze nie wszystko. Bukmacher zapewnia dostarczanie systematycznych zaproszeń na wydarzenia sportowe i kulturalne wszystkim członkom vipowskiej loży. Od czasu do czasu organizuje dla nich specjalny event. Jako VIP, można tu poczuć się wyraźnie wyróżnionym, co zdecydowanie świadczy, że BetX dba o swoich najlepszych klientów.

Data wygaśnięcia bonusu?

Zasiadanie w Loży Typerów jest dużym wyróżnieniem. Można się do niej dostać wyłącznie za specjalnym zaproszeniem. To jeden z powodów, dla którego pozostanie w niej wymaga od nas podobnej aktywności, którą wykazaliśmy się przed przystąpieniem do klubu VIP. Choć dołączenie do grona VIP-ów jest teoretycznie bezterminowe, to przy przedłużającej się obniżonej aktywności na stronie można utracić swój vipowski status.

Metody płatności w Betx

Metody płatności u bukmachera Betx

Dokonanie wpłaty na konto gracza w BetX jest niemal natychmiastowe. Najczęściej środki pojawiają się na nim po upływie 15 minut. BetX zadbał o możliwość dokonywania błyskawicznych transakcji przez 7 dni w tygodniu. Wpłatę można zrealizować za pomocą dotpay, Przelewy24, kart Visa i MasterCard, portfela Revolut lub kodu BLIK.

Minimalna kwota wpłaty to 5 zł. Wraz z wykorzystaniem rozległego wachlarza systemów wpłat, można ich dokonać ze zdecydowanej większości polskich kont bankowych.

Jak wpłacić pierwszy depozyt w BetX?

Gotów do gry w BetX zakładach bukmacherskich? Jeśli tak, to musisz jeszcze zasilić swoje konto depozytowe. Oto, jak wpłacić środki finansowe na grę krok po kroku:

 1. Zaloguj się na swoje konto, a następnie przejdź do sekcji wpłat.
 2. Wybierz metodę płatności, jak również wpisz deklarowaną kwotę depozytu.
 3. Postępuj zgodnie z wytycznymi pośrednika, żeby dokończyć wpłacanie pieniędzy.
 4. Poczekaj na zaksięgowanie swojej wpłaty na koncie depozytowym.

Jak postawić zakład w Betx?

jak obstawiać zakłady w betx

Jeśli chcesz wykorzystać w BetX kod promocyjny, będziesz musiał zacząć obstawiać zakłady. Typowanie kuponów SOLO i AKO jest tutaj niezwykle intuicyjne, ponieważ w tym celu wystarczy postępować następująco:

 1. Wybierz interesującą Cię dyscyplinę lub też kategorię zakładów.
 2. Przejdź do konkretnego wydarzenia, a następnie przeglądaj dostępne zakłady bukmacherskie.
 3. Kliknij w kurs przy danym zakładzie, żeby dodać go do swojego kuponu.
 4. Następnie, obstawiaj dalej lub zagraj kupon po wyznaczeniu stawki.
 5. Na koniec pozostaje jedynie poczekać na rozstrzygnięcie zdarzeń.
Kupon Betx

Tym sposobem możemy stawiać zakłady zwykłe, AKO i systemowe. Minimalną stawką każdego zakładu są 2 złote. Po zatwierdzeniu kuponu znajdziemy go w swoim profilu pod zakładką „Kupony”.

BetX kod promocyjny – podsumowanie

Legalny polski bukmacher BetX

W BetX kod promocyjny pozwala zgarnąć bardzo atrakcyjny bonus, którego warunki obrotu nie należą do najtrudniejszych. Czeka na Ciebie bonus za weryfikację, czyli darmowy zakład freebet na kwotę 25 PLN. Dodatkowo, możesz zyskać nawet do 1500 PLN bonusu od pierwszego depozytu. Taki wyjątkowy pakiet powitalny sprawia, że nowi gracze coraz chętniej wybierają ofertę tego legalnego polskiego bukmachera. Jeśli i Ciebie zainteresowały opisane przez nas promocje, wykorzystaj w BetX kod promocyjny „PROBUKMACHER” i ciesz się najlepszymi promocjami na start!

FAQ

Tak. Konto tymczasowe nie wymaga dokonywania weryfikacji dokumentem tożsamości. Jego ważność kończy się po 30 dniach.

Minimalną wpłatą jest kwota 5 zł. Wypłaty można dokonać już od 1 złotówki. Grając na koncie tymczasowym, występuje ograniczenie wysokości łącznych postawionych stawek do kwoty 5000 zł.

Tak. Bukmacher oferuje bonus za akceptację zgód marketingowych i weryfikację konta bez konieczności dokonywania jakiejkolwiek wpłaty własnej. 

Bonus powitalny od depozytu należy obrócić 8-krotnie. Na stronie znajdziemy jednak wiele bonusów, które nie wymagają kilkukrotnego obrotu.

Tak, możesz zainstalować aplikację mobilną BetX z systemem Android lub iOS i obstawiać zakłady.

Dodaj komentarz

0