Najlepsze Bonusy Bukmacherskie od Depozytu

Najlepsze Bonusy Bukmacherskie od Depozytu

Bonus od depozytu to obecnie jedna z najbardziej rozpowszechnionych promocji bukmacherskich, które przygotowują legalni bukmacherzy w Polsce. Są one nierozerwalnie związane z koniecznością dokonania wpłaty środków na konto gracza. Usługodawcy zazwyczaj oferują taki bonus już od pierwszej wpłaty, a jego kwota może sięgać nawet 1000 PLN. W niniejszym artykule rzucamy światło na kilka elementów:

 • Na czym polega bonus od depozytu?
 • Jak go uzyskać?
 • A także o czym należy pamiętać, by nie stracić środków promocyjnych?

Najlepsze Bonusy Od Depozytu 2022

1500 PLN
Bonus
STS kod promocyjny - zgarnij do 1500 PLN na start
Ważne do 31/12/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie
1050 PLN
Bonus
Cashback 1000 zł + 50 zł freebet
Ważne do 31/12/2023

Skopiuj kod

Graj legalnie
200 PLN
Bonus
Bonus od depozytu 200% do 200 PLN w ETOTO
Ważne do 08/04/2023

Skopiuj kod

Graj legalnie
200 PLN
Bonus
Cashback na start Betclic do 200 PLN!
Ważne do 08/04/2023

Skopiuj kod

Graj legalnie
1660 PLN
Bonus
600 PLN cashback + 60 PLN freebet + 1000 PLN bonus od II wpłaty
Ważne do 31/10/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie

Wyróżniamy dwa podstawowe rodzaje bonusów od depozytu. Może to być bonus od pierwszego depozytu dla nowych graczy, albo bonus od wpłaty w ramach promocji dla lojalnych klientów. Szczegółowymi różnicami pomiędzy tymi typami zajmiemy się dokładniej w dalszej części tekstu.

Dla ułatwienia przygotowaliśmy ranking promocji depozytowych, jakie są dostępne na polskim rynku. Wybór odpowiedniej oferty będzie kluczowy, a nie wszyscy gracze mają takie same potrzeby oraz intencje. Właśnie dlatego nasz zespół ekspertów stworzył zestawienie na tyle elastyczne i bogate w różne rozwiązania, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Co to jest bonus od depozytu?

Co to jest bonus od depozytu?

Rynek legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce to idealne środowisko dla entuzjastów obstawiania meczów. Obecnie mamy ponad dwadzieścia spółek uprawnionych do organizacji zakładów, a dziewiętnaście posiada aktywną ofertę. Te wartości regularnie się powiększają, a firmy szukają nowych sposobów na skutecznie przyciągnięcie klientów.

Bonus bez depozytu, Cashback, darmowe freebety to niektóre narzędzia w arsenale bukmacherów, które mają nas przekonać, że warto u nich zagrać.  Jak więc działają nasze bonusy bukmacherskie od depozytu? Wyróżniamy dwa podstawowe rodzaje. Może to być bonus od pierwszej wpłaty dla nowych graczy lub bonus od depozytu w ramach promocji dla lojalnych klientów.  

W gruncie rzeczy, cały mechanizm sprowadza się do tego, że bukmacher daje graczom dodatkowe środki na grę. Promocje u poszczególnych bukmacherów mogą się od siebie różnić wysokością oferowanego bonusu. Wyraża się go w procentach, a promocja może wynieść na przykład:

 • 200% – bukmacher podwaja wartość wpłaty
 • 100% – otrzymujesz wartość swojego depozytu jako bonus
 • 50% – równowartość połowy wpłaty trafia na konto bonusowe

Bonusy od depozytu rządzą się swoimi własnymi prawami. Podstawowy warunek jest taki, że każdy bukmacher określa górną granicę dla bonusu. Niejednokrotnie istnieje również minimalna wysokość depozytu, która będzie skutkować dodatkowymi środkami promocyjnymi. Generalnie, bonus od wpłaty charakteryzuje się zwykle najwyższymi wartościami.

Najlepsze Bonusy Bukmacherskie od Depozytu

Bonusy bukmacherskie od depozytu – warunki

Konkretne warunki promocji mogą różnić się w zależności od firmy bukmacherskiej z którą rozpoczynamy grę. Są jednak pewne cechy wspólne, które spotkamy w niemal każdej ofercie.

Rejestracja konta

To wymóg, który wynika wprost z tak zwanej ustawy hazardowej. W myśl jej postanowień, grać mogą osoby, które ukończyły 18 lat. Obowiązek weryfikacji spoczywa na organizatorze. W takich okolicznościach, rejestracja konta jest logicznym następstwem. W końcu jaki mielibyśmy użytek z bonusów, których nie możemy wypłacić.

Wpłata środków

To również zrozumiałe posunięcie z punktu widzenia bukmachera. Czasami zapominamy, że legalne zakłady to nie organizacje charytatywne, tylko biznes jak każdy inny. Gracze inwestują środki i starają się z ich pomocą wygrać więcej lub po prostu mają frajdę z samego grania. Z drugiej strony, bukmacher chce zarobić, co byłoby trudne gdyby całkowicie za darmo rozdawał środki do gry. Klucz polega na tym, żeby spotkać się w połowie drogi wzajemnych oczekiwań. W zależności od oferty, możemy spotkać promocje od:

 1. Pierwszej wpłaty
 2. Drugiej wpłaty
 3. Trzeciej wpłaty
 4. Wpłaty o określonej kwocie

Kody promocyjne

Jeśli poświęcimy chwilę czasu na odpowiednie przygotowanie, być może uda na się znaleźć kod promocyjny (np. PROBUKMACHER), który dodatkowo poprawi warunki oryginalnej promocji! To popularna praktyka, więc szanse powodzenie są całkiem spore. W zamian za niewielki nakład wysiłku, może się okazać, że uzyskamy zauważalnie lepsze rezultaty.

Warunki obrotu bonusem – co to takiego?

No właśnie, na czym polegają warunki obrotu bonusem? Ich nadrzędnym celem jest swoiste „odblokowanie” środków Zazwyczaj konto gracza jest podzielone na konto depozytowe oraz bonusowe. Z tego pierwszego możemy dokonywać dowolnych transakcji dotyczących zakładów i wypłat. Tam też trafiają nasze wpłaty. Konto bonusowe służy do zarządzania środkami, które pochodzą z promocji.

To zabieg organizacyjny, który wynika z często stosowanego obowiązku obrotu bonusem. Pamiętacie naszą tezę o spotkaniu w połowie oczekiwań? To właśnie obrót. Bukmacher oddaje nam do dyspozycji środki na grę, ale stawia warunek, zanim pozwoli nam je wypłacić.

Warunkiem najczęściej jest kilkukrotne zagranie za całkowitą wartość bonusu po określonym kursie.

Przykład

Warunek 3-krotnego obrotu bonusem po kursie 1.80 lub wyższym na pojedynczym zdarzeniu dla 100 PLN.

W praktyce oznacza to, że musimy obstawić pojedynczy mecz po  kursie co najmniej 1.80 za 300 PLN łącznie. Wtedy, środki bonusowe zostaną przeniesione na konto depozytowe i możemy nimi swobodnie zarządzać.

Pamiętaj

 • Bonus za pierwszą wpłatę: przemyśl dokładnie ile chcesz zainwestować, masz tylko jedną pierwszą wpłatę! 
 • Kody bonusowe: szukaj darmowej okazji do zmaksymalizowania środków! 
 • Warunki obrotu: zapoznaj się przed depozytem pieniędzy. Oceń szanse na skuteczny obrót i przeniesienie salda na konto depozytowe!

Bonus od depozytu za rejestrację

Bonus od depozytu za rejestrację

Najczęściej spotykany i najbardziej atrakcyjny jest bonus powitalny od depozytu za rejestrację nowego konta bukmacherskiego. W ramach tak zwanego pakietu na start można często zgarnąć jeszcze parę innych promek, takich jak zakład bez ryzyka czy freebet. Warto również dodać, że w tym przypadku bonus od pierwszej wpłaty potrafi wynieść od kilkuset do nawet dwóch tysięcy złotych.

Jak uzyskać bonus od depozytu?

Wspominaliśmy wcześniej, że obowiązek rejestracji to wymóg ustawodawcy. W związku z nowelizacją ustawy hazardowej, od 2017 roku gracze nie mogą zawierać zakładów bukmacherskich anonimowo. Przed rozpoczęciem gry należy przejść przez tak zwaną szybką rejestrację. 

Polega ona na podaniu swoich podstawowych danych osobowych: imienia, nazwiska, numeru PESEL, adresu e-mail czy numeru telefonu. W trakcie rejestracji można także wykorzystać kod promocyjny, który odblokowuje dodatkowe środki w ramach bonusu powitalnego na start. Poprawnie wykonana szybka rejestracja pozwala na dokonanie pierwszej wpłaty, a to skutkuje otrzymaniem bonusu.

Podsumowując:

 1. Wybieramy bukmachera, wchodzimy na oficjalną stronę i szukamy przycisku rejestracji.
 2. Wypełniamy formularz podając dane konta oraz dane osobowe. Całość nie powinna zająć więcej niż minutę.
 3. Na etapie rejestracji szukamy pola do wpisania kodu bonusowego. Wpisujemy, jeśli udało się nam taki uzyskać.
 4. Logujemy się do konta i dokonujemy pierwszej wpłaty, która uruchomi nasz bonus.

Zasady i warunki

Jeżeli zakłady bukmacherskie oferują w momencie rejestracji bonus powitalny, przypominamy, żeby dokładnie sprawdzić, jak działa komplet promocji. Przy niedoborze wiedzy, może się okazać, że mieć bonus, a mieć pieniądze gotowe do wypłaty, to dwa odległe bieguny. Wiedza i rozumienie podstawowych mechanizmów to podstawa. Przy warunkach obrotu, zwracajmy szczególną uwagę na:

 • Wielokrotność obrotu. Rzadko spotkamy bonusy, których nie trzeba obracać. Dwa lub trzy obroty to niezłe warunki. Im mniej, tym lepiej!
 • Kurs obrotu. Jeśli gramy po kursach poniżej 2.0, a obrót wymaga na przykład 2.5, być może lepiej poszukać innej promocji? Mierzyć siły na zamiary to nie bez powodu popularne powiedzenie!
 • Minimalny/maksymalny próg. Brzmi banalnie, ale historia zna różne skutki nieuwagi. Byłoby niefortunnie zmarnować okazję przez zbyt niską lub niepotrzebnie wysoką wpłatę.

Bonus od pierwszego depozytu jest promocją, która przyciąga nowych graczy i z pewnością warto z niej skorzystać. Radzimy jednak zapoznać się z regulaminem i warunkami obrotu, by wybrać najlepszą na rynku ofertę.

Najlepsze bonusy od depozytu za rejestrację

Gdzie w takim razie szukać? W końcu nie każdy chce i ma czas na przeglądanie regulaminów promocji u każdego znalezionego bukmachera. Nie ma sprawy! Przedstawimy kilka naszych rekomendacji, które będą na tyle zróżnicowane, że nie powinno być problemu z odpowiednim wyborem, niezależnie od potrzeb i preferencji!

STS bonus od depozytu za rejestrację

STS bonus od depozytu za rejestrację

Nie można nie zacząć od lidera na polskim rynku. STS buduje swoją pozycję od 1997 roku i nie bez powodu jest na topie. Proponowany bonus od depozytu osiąga maksymalną wartość 1500 PLN. Całość jest skonstruowana następująco:

 • 100% od pierwszej wpłaty, maks. 300 PLN
 • 50% od drugiej wpłaty, maks. 500 PLN
 • 50% od trzeciej wpłaty, maks. 700 PLN

Oferta cieszy się popularnością, ponieważ jest odpowiednio zbalansowana dla graczy o różnym stopniu zaawansowania. Początkujący nie muszą inwestować majątku, żeby zgarnąć maksimum od pierwszej wypłaty, a bardziej doświadczeni gracze zrobią użytek z kolejnych depozytów. 

Dodatkowo warunki obrotu nie są wymagające, ponieważ zostały ustalone jako trzykrotność po kursie co najmniej 1.91. Co więcej, możemy również zgarnąć darmowy zakład do 100 PLN!

Zgarnij Bonus w STSZgarnij Bonus w STS

PZBUK bonus od depozytu za rejestrację

PZBUK bonus od depozytu za rejestrację

Inną strategię przyjął PZBUK. Sam bonus od depozytu jest nie jest imponujący ponieważ przybrał postać darmowego zakładu w wysokości 50 PLN. Warunek: wpłata 50 PLN i postawiony zakład wielokrotny o łącznym kursie 2.0 lub wyższym.

Prawdziwa okazja to jednak Cashback 1000 PLN. Za pierwszy przegrany zakład, spełniający warunki: zakład wielokrotny z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.4 i stawce 100 PLN, otrzymamy zwrot stawki! Górna granica do 1000 PLN, a środki możemy wykorzystać również na zakład wielokrotny z kursem minimalnym każdego zdarzenia 1.4.

Oferta cieszy się sporą popularnością, ponieważ podobnie jak w przypadku STS, jest elastyczna dla różnych poziomów zaawansowania. Co więcej, warunki przeniesienia środków bonusowych są jeszcze łatwiejsze! Postawienie zakładu wielokrotnego z 1.4 na pojedynczym zdarzeniu to nie żaden Mount Everest bukmacherki!

Zgarnij Bonus w PzbukZgarnij Bonus w Pzbuk

ETOTO bonus od depozytu za rejestrację

ETOTO bonus od depozytu za rejestrację

Etoto z Mateuszem Borkiem na czele mają jeszcze inną koncepcję pod hasłem GRUBY BONUS 200%. W praktyce, po dokonaniu pierwszej wpłaty, otrzymujemy dodatkowe 200% do maksymalnie 200 PLN.  Nie wygląda szczególnie imponująco, ale nie tutaj tkwi tajemnica!

ETOTO jak twierdzi nie wymaga obrotu! Uczciwie musimy przyznać, że to pomysłowa gra słów, ponieważ za dodatkowe środki trzeba zagrać jeden raz, żeby przenieść na konto depozytowe. Nie zmienia to jednak faktu, że to idealna oferta dla osób, którym zależy na minimalnych oczekiwaniach do uwolnienia bonusu. Warunki: pojedynczy zakład o kursie 2.2 lub wielokrotny, również 2.2 łącznie,  a pojedyncze zdarzenia co najmniej 1.3.

Zgarnij Bonus w EtotoZgarnij Bonus w Etoto

Betclic bonus od depozytu za rejestrację

Betclic bonus od depozytu za rejestrację

Betclic postanowił połączyć kilka popularnych elementów innych promocji i stworzył zakład bez ryzyka do 200 PLN. Warunki uczestnictwa są banalne. Rejestrujemy konto, wpłacamy depozyt i stawiamy kupon. Za pierwszy przegrany o minimalnym kursie 1.14 otrzymamy zwrot do 200 PLN w postaci darmowych zakładów. 

Freebety można wykorzystać na zakłady o łącznym kursie nie mniejszym, niż 2.14. W rezultacie do kolejna oferta dla osób, które oczekują minimalnych wymagań do uwolnienia środków. Niski próg wejścia, niskie oczekiwania w zamian za potencjał wysokich wygranych.

Zgarnij Bonus w BetclicZgarnij Bonus w Betclic

Promocje bukmacherskie od drugiego depozytu

Jeśli ktoś potrafi umiejętnie korzystać z bonusów od pierwszego depozytu, na pewno będzie zainteresowany uzupełnieniem w postaci podobnego bonusu od kolejnej wpłaty. Sprawdźmy jak je uzyskać, jakie są warunki i gdzie znajdziemy najlepsze promki!

Jak uzyskać bonus od drugiego depozytu

Sytuacja będzie nieco inna, niż w poprzednim przypadku, ponieważ mamy już za sobą całą administrację związaną z rejestracją. W większości wystarczy po prostu wpłata na konto w odpowiedniej wysokości. Zerknijmy na szczegółowe warunki.

Zasady i warunki

Jak zawsze, wiedza to podstawa, dlatego regulamin powinien być pierwszym dokumentem z którym się zapoznajemy. Na szczęście regulaminy promocji to nie żadne wielostronicowe księgi, które czytamy w nieskończoność, tylko punktowe zestawienia kluczowych informacji. Na co powinniśmy zwracać szczególną uwagę?

 • Czy obrót od pierwszej wpłaty musi być zakończony?
 • Jaki jest minimalny próg?
 • Czy warunki obrotu uległy zmianie?
 • Ile mamy czasu na obrót?

Najlepsze bonusy od drugiego depozytu

Podobnie jak poprzednio, sprawdziliśmy dostępne oferty, aby nasi czytelnicy nie musieli z osobna wchodzić na strony bukmacherskie i przeglądać poszczególne oferty! Oto jakim propozycjom warto się przyjrzeć!

STS bonus od drugiego depozytu

STS bonus od drugiego depozytu

Oferta częściowo omówiona wcześniej. Przy drugiej wpłacie otrzymamy 50% ekstra, do 500 PLN. Warunki obrotu są takie same, czyli trzykrotność po kursie 1.91! Ważna uwaga: warunkiem przyznania jest dokonanie obrotu bonusem od pierwszej wpłaty!

Zgarnij Bonus w STSZgarnij Bonus w STS

BETFAN bonus od drugiego depozytu

BETFAN bonus od drugiego depozytu

Godną uwagi przygotował również BETFAN. Bukmacher proponuje bonus 100% od drugiej wpłaty w przedziale 50 – 1000 PLN! Warunki obrotu to trzykrotność, co najmniej 3 zdarzenia oraz łączny kurs 2.5. Mamy na to 14 dni!

Górny próg w wysokości 1000 PLN to ogromna zaleta. 14 dni to jednak niewiele czasu na obrót takiej sumy, dlatego dobrze mieć gotowy plan ZANIM skorzystamy z oferty!

Zgarnij Bonus w BetfanZgarnij Bonus w Betfan

EWINNER bonus od drugiego depozytu

EWINNER bonus od drugiego depozytu

Dobrze znany kibicom żużla eWinner proponuje bonus 50% od drugiej wpłaty, do maksymalnie 500 PLN. Próg minimalny to wpłata 20 PLN i bonus 10 PLN. Bonus zostanie przyznany, jeśli zagramy za równowartość wpłaty, po kursie 1.50.Przeniesienie bonusu na depozyt wymaga 6-krotnego obrotu z kursem 2.5. Można sporo zyskać, ale warunki są dość wymagające, dlatego to raczej oferta dla bardziej doświadczonych!

Zgarnij Bonus w EwinnerZgarnij Bonus w Ewinner

Jak odebrać bonus od depozytu krok po kroku?

Bonusy powitalne STS

Pozwólcie, że przedstawimy sposób odbioru bonusu od wpłaty na przykładzie największego polskiego bukmachera, a mianowicie firmy STS.

Zakłady bukmacherskie STS działają legalnie na polskim rynku na podstawie licencji Ministerstwa Finansów. W ramach bonusu powitalnego gracz otrzyma 100% pierwszej wpłaty, a kwota bonusu wyniesie maksymalnie 1200 PLN. Nie należy zapomnieć, by wpisać kod promocyjny w trakcie szybkiej rejestracji. Tylko dzięki niemu gracz otrzyma pakiet na start.

Po zakończonej rejestracji gracz może dokonać pierwszej wpłaty na konto depozytowe. Bukmacher przeleje wtedy równowartość 100% depozytu na konto bonusowe. Zarówno wpłacone, jak i dodatkowe środki na grę będą widoczne na górnym pasku strony internetowej bukmachera.

Otrzymanie bonusu od depozytu nie oznacza jednak, że można dowolnie rozporządzać tymi funduszami. Należy pamiętać o konieczności spełnienia wymogów bukmachera.

Warunki obrotu bonusem STS od wpłaty :

 • Należy trzykrotnie obrócić otrzymanym bonusem,
 • Minimalny kurs ogólny: 1,91,
 • Ważne są tylko wygrane zakłady,
 • Obstawiać można zakłady przedmeczowe i live, zarówno na kuponach SOLO i AKO,
 • Do warunków obrotu nie wliczają się zakłady specjalne,
 • Czas na spełnienie warunków obrotu wynosi 120 dni.

Bonus od wpłaty dla zarejestrowanych graczy

Czy stali klienci zakładów bukmacherskich mogą liczyć na jakieś bonusy od wpłat? Jak najbardziej! Bonusy bukmacherskie i kody promocyjne u bukmacherów dotyczą nie tylko zakładania nowego konta. Na stronach internetowych firm znaleźć można zakładkę z aktualnymi akcjami promocyjnymi.

Kiedy można spodziewać się bonusów dla zarejestrowanych graczy? Zakłady bukmacherskie często oferują promocje w związku z dużymi wydarzeniami sportowymi, takimi jak: 

 • imprezy piłkarskie np. nadchodzące mistrzostwa świata
 • duże turnieje tenisowe
 • igrzyska olimpijskie. 
 • Black Friday oraz święta okolicznościowe

Niektórzy legalni bukmacherzy na polskim rynku oferują także programy lojalnościowe dla swoich klientów. Aktywne i regularne obstawianie przyczynia się w kilku miejscach do zdobywania punktów. Te z kolei można później wymieniać na dodatkowe bonusy od depozytu. Mogą to być także inne dodatki, takie jak zakład bez ryzyka lub darmowy zakład freebet.

Przykład konkretnej, aktualnie występującej promocji? Nie ma sprawy! Warto rzucić okiem na Gruby poniedziałek w ETOTO. Zapisujemy się do promocji i wpłacamy min. 2000 PLN, a otrzymujemy bonus 1000 PLN. Obrót sześciokrotny po kursie 2.20 (1.3 na zdarzeniu w przypadku AKO).

Czy warto szukać bonusu od depozytu?

Można bez zastanawiania się powiedzieć „TAK” i przejść dalej, ale jednak warto pochylić się nad tym zagadnieniem. Zakłady bukmacherskie oferują przecież szereg dodatkowych promocji. Bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka czy darmowy Freebet. 

Po pierwsze, bonus od wpłaty wcale nie jest darmowy. Żeby w ogóle otrzymać dodatkowe środki od pierwszego depozytu lub kolejnego, należy użyć własnych zasobów finansowych. Trzeba w tym momencie podkreślić, że jakakolwiek gra u bukmachera może wiązać się z ryzykiem utraty pieniędzy.

Do tego nie należy zapominać o warunkach obrotu bonusem. Zakłady bukmacherskie są dalekie od wydawania bonusów od depozytu za darmo i bez wysiłku. Konieczne będzie zawsze spełnienie postanowień regulaminu, gdyż tylko w ten sposób bukmacher gwarantuje sobie większe bezpieczeństwo. Przecież nie każdemu graczowi uda się spełnić warunki obrotu bonusem, a co za tym idzie, organizatorzy zaoszczędzą pieniądze.

Ostatecznie sprawdza się teza, że wszystko jest dla ludzi, a we własnym zakresie musimy sobie odpowiedzieć czy właśnie dla nas. Bonus od depozytu to potencjalnie duże środki do dyspozycji w odpowiednich rękach. Sprawdzajmy uważnie warunki wypłaty i wybierajmy oferty na których jesteśmy w stanie realnie skorzystać.

Bonus od wpłaty – o tym musisz pamiętać!

Zanim zdecydujemy się zarejestrować nowe konto gracza, aby otrzymać bonus powitalny i odblokować bonus od depozytu (a przy okazji może i zakład bez ryzyka?), warto zapoznać się z naszymi sugestiami. Zebraliśmy wszystkie najważniejsze elementy, o których nie można zapominać, jeśli chcemy cieszyć się wygranymi bonusami. Zwracajmy uwagę na poniższe kwestie:

 • Wysokość procentowa bonusu – 50, 100, a może 200%? Im więcej, tym lepiej!
 • Widełki, czyli minimalna i maksymalna kwota wpłaty, która zapewnia otrzymanie bonusu.
 • Czy należy obrócić tylko bonusem, czy dodatkowo jeszcze depozytem.
 • Krotność obrotu: minimalny kurs ogólny i poszczególnych zakładów.
 • Rodzaje zakładów, które biorą udział w obrocie.
 • Minimalna liczba zdarzeń na kuponie.
 • Czas na obrót bonusem.
 • Dodatkowe warunki określone regulaminem promocji.
 • Czy każdy sposób płatności pozwala na uzyskanie dostępu do bonusu.

Wnioski

Bonus od depozytu występuje w różnych formach, ale jest regularną i pożądaną promocją na rynku legalnych zakładów. W odpowiednich rękach to użyteczne narzędzie do maksymalizacji wygranych, często licznych tysiącach złotych. W nieodpowiednich natomiast, to prosty sposób na stratę pieniędzy. Czytanie ze zrozumieniem warunków promocji, a także dobór odpowiedniej oferty do naszych umiejętności zadecyduje w dużej mierze do której grupy trafimy!

FAQ

Co to jest bonus od depozytu?

To dodatkowe środki przyznawane procentowo na podstawie wpłaty. Przykład: bonus 50% od depozytu 300 PLN to 150 PLN.

Jakie oferty zawierają bonus od drugiego depozytu?

Między innymi STS, BETFAN oraz eWinner.

Które oferty zawierają bonus od wpłaty dla zarejestrowanych graczy?

„Gruby poniedziałek” w ETOTO przy wpłacie min. 2000 PLN zapewnia 1000 PLN bonusu.

Dawid Zurawski

W świecie bukmacherki, giełdy Betfair i rynków azjatyckich od 2016 roku. Przez wielu uważany za niepowtarzalnego eksperta pomyślnie typującego wydarzenia sportowe. Uważnie śledzi anomalie, wpłaty i wahania kursów każdego dnia. Główny Edytor i Copywriter tekstów na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.