Wypłaty w Betcris

Jak dokonać wypłaty u legalnego bukmachera Betcris - poradnik dla gracza

Przed założeniem konta u konkretnego bukmachera i skorzystaniem z jego oferty, dobrze będzie najpierw przyjrzeć się temu, jakie oferuje możliwości wpłaty i wypłaty. Betcris funkcjonuje na polskim rynku już od jakiegoś czasu, ale jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z płatnościami u tego usługodawcy, tutaj znajdziecie wszystkie informacje na ten temat. Sprawdź, jak krok po kroku zlecić wpłatę i wypłatę w Betcris oraz ile czasu zajmuje ich realizacja.

Metody wypłat w Betcris

Jak wyglądają wypłaty Betcris? Najważniejszą informacją w związku z wypłatami udostępnianymi przez jakiegokolwiek bukmachera jest to, że gracz musi najpierw założyć konto i zweryfikować tożsamość. Bez tego niemożliwe będzie wypłacenie wygranych z zakładów. Wypłaty u tego buka są przelewane na podane przez gracza konto bankowe. Tradycyjna forma przelewu w Betcris zajmuje do 2 dni roboczych.

Minimalna kwota wypłaty

Jak wyglądają Betcris wypłaty? Po skutecznym zweryfikowaniu tożsamości i uzyskaniu wygranej z obstawianych zakładów, użytkownik będzie mógł zlecać wypłaty od minimalnej kwoty 20 PLN. Jest to wysoka kwota w porównaniu z konkurencją.

Szybkie wypłaty w Betcris

Błyskawiczne płatności u legalnego bukmachera Betcris

Betcris szybkie wypłaty – dlaczego warto skorzystać? Szczególną formę zlecania wypłat stanowi korzystanie z błyskawicznych transakcji. Betcris, podobnie jak wielu innych usługodawców na rynku, udostępnia taką możliwość. A jak wygląda Betcris czas wypłaty? Użytkownicy ze zweryfikowaną tożsamością mogą wypłacać przelewy nawet w czasie 15 minut. Szybkie wypłaty w zakłady bukmacherskie Betcris działają od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-22:00 oraz w niedzielę od 9:00 do 17:00.

Jak wypłacać z Betcris: krok po kroku

Proces zlecania wypłaty w Betcris jest bardzo prosty i nikomu nie powinien sprawić problemu. Wystarczy podążać za tymi krokami:

 • Zaloguj się na swoje konto gracza.
Jak dokonać szybkiej wypłaty u legalnego bukmachera Betcris krok 1 - wejdź na stronę główną bukmachera i zaloguj się na swoje konto
 • Naciśnij swoje saldo w prawym górnym rogu strony.
Jak dokonać szybkiej wypłaty u legalnego bukmachera Betcris krok 2 - naciśnij swoje saldo w prawym górnym rogu strony.
 • Następnie wybierz opcję „wypłata”, wpisz kwotę oraz zatwierdź zlecenie przelewu.
Jak dokonać szybkiej wypłaty u legalnego bukmachera Betcris krok 3 - wybierz opcję „wypłata”, wpisz kwotę oraz zatwierdź zlecenie przelewu
 • Jeśli twój bank znajduje się na liście objętej szybkimi płatnościami, przelew bankowy zostanie zrealizowany nawet do 15 minut.

Jak robić wypłaty w Betcris przez aplikację mobilną?

Zlecenie wypłaty w aplikacji mobilnej tego bukmachera stanowi alternatywny sposób wykonywania przelewów na jego stronie internetowej. Proces wygląda jednak bardzo podobnie, przez co nie będziecie mieć z nim kłopotu. Oto, jak w kilku prostych krokach zrealizować wypłatę w apce Betcris:

 • Wejdź w aplikację i zaloguj się na konto.
Jak dokonać wypłaty za pomocą aplikacji mobilnej Betcris krok 1 - włącz aplikację mobilną bukmachera, a następnie zaloguj się na swoje konto
 • Naciśnij ikonę salda w prawym górnym rogu aplikacji.
Jak dokonać wypłaty za pomocą aplikacji mobilnej Betcris krok 2 - naciśnij ikonkę w prawym górnym rogu i wejdź w sekcję depozyt
 • Wybierz opcję „wypłata”, a następnie wprowadź kwotę i zatwierdź przelew. Płatności w aplikacji również pozwalają na skorzystanie z opcji szybkich wypłat.
Jak dokonać wypłaty za pomocą aplikacji mobilnej Betcris krok 3 - wpisz kwotę wypłaty i kliknij zatwierdź

Czy mogę wypłacić bonus?

W zależności od tego, co zrobi gracz, bukmacher może umieścić jego środki na saldzie gracza lub na saldzie bonusowym. Pieniądze, które zostały umieszczone na saldzie bonusowym wymagają spełnienia dodatkowych warunków obrotu, zanim będziemy mogli je wypłacić. Środki lądują na saldzie bonusowym tylko wtedy, gdy gracz aktywuje daną promocję u bukmachera. Po spełnieniu warunków obrotu konkretnym bonusem, środki zostaną przeniesione na saldo gracza. Wtedy użytkownik będzie mógł je wypłacić lub kontynuować grę z ich wykorzystaniem.

Metody wpłat w Betcris

Wszystkie metody płatności u bukmachera Betcris - sprawdź, jak możesz dokonać depozytu na stronie głównej bukmachera

Oprócz wypłat, użytkownik powinien również zwrócić uwagę na to, czy udostępniane przez danego bukmachera metody wpłat stoją na dobrym poziomie. Im więcej metod płatności, tym lepiej. Jeśli chodzi o Betcris, znajdziemy tutaj kilka osobnych sposobów na zlecanie wpłat. Minimalna kwota wpłaty na konto u tego bukmachera wynosi obecnie 10 zł. Z kolei maksymalna kwota depozytu to 40 000 zł.

Metoda wpłatyMin. kwota
Blik2 zł
Przelewy242 zł
PayU2 zł
BlueMedia2 zł

Jak wpłacać do Betcris: krok po kroku

Zlecenie wpłaty wymaga mniej kroków od gracza, ponieważ nie trzeba weryfikować swojej tożsamości. Poniżej przedstawiamy, jak krok po kroku wpłacić pieniądze na saldo gracza w Betcris:

 • Zaloguj się na swoje konto gracza.
Jak dokonać wpłaty u legalnego bukmachera Betcris krok 1 - wejdź na główną stronę bukmachera i zaloguj się na swoje konto
 • Naciśnij przycisk „depozyt” w prawym górnym rogu.
Jak dokonać wpłaty u legalnego bukmachera Betcris krok 2 - naciśnij przycisk „depozyt” w prawym górnym rogu.
 • Wybierz metodę wpłaty, wpisz kwotę i zatwierdź wykonanie przelewu. Środki wylądują na saldzie gracza natychmiastowo.
Jak dokonać wpłaty u legalnego bukmachera Betcris krok 3 - wybierz metodę wpłaty, wpisz kwotę i zatwierdź wykonanie przelewu

Jak robić w Betcris wpłaty przez aplikację mobilną?

Użytkownicy Betcris mogą pozwolić sobie na zlecanie wpłat zarówno za pomocą strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej Betcris. W przypadku tej drugiej opcji wystarczy wykonać następujące kilka kroków, aby skutecznie wpłacić pieniądze na saldo gracza:

 • Wejdź do swojej aplikacji i zaloguj się na konto.
Jak dokonać wpłaty w aplikacji mobilnej legalnego bukmachera Betcris krok 1 - zaloguj się na swoje konto
 • Wciśnij przycisk „depozyt” znajdujący się w prawym górnym rogu i wybierz metodę wpłaty.
Jak dokonać wpłaty w aplikacji mobilnej legalnego bukmachera Betcris krok 2 - rozwiń menu pod ikonką i kliknij DEPOZYT
 • Teraz wystarczy, że wpiszesz kwotę przelewu i zatwierdzisz jego wykonanie. Środki od razu wylądują na twoim saldzie.
Jak dokonać wpłaty w aplikacji mobilnej legalnego bukmachera Betcris krok 3 - wybierz metodę płatności, wpisz kwotę i kliknij zatwierdź

Problemy z płatnościami w Betcris

Mimo że jest to bardzo rzadkie, istnieje szansa, że dojdzie do problemów ze zrealizowaniem wpłaty lub wypłaty. W takiej sytuacji najlepiej będzie, jeśli od razu skontaktujecie się z obsługą klienta Betcris za pomocą czatu na żywo. Konsultanci w szybki sposób zaoferują rozwiązanie problemu.

Problemy z wypłatami u legalnego bukmachera Betcris - skorzystaj z czatu na żywo na stronie głównej bukmachera

Opinie wypłat i depozytów

Wpłaty i wypłaty w Betcris prezentują się nieźle. Mamy tutaj kilka metod wpłaty oraz możemy skorzystać z opcji wykonania błyskawicznych wypłat. Jedyne problemy w związku z płatnościami w Betcris to minimalna kwota depozytu i wypłaty (10 PLN i 20 PLN). Są one zbyt wysokie w porównaniu do tego, co znajdziemy u konkurencji.

FAQ

Minimalna kwota wypłaty u tego bukmachera wynosi obecnie 20 PLN.

Minimalna kwota depozytu w Betcris wynosi na tę chwilę 10 PLN.

Tak, bukmacher udostępnia swoim graczom opcję skorzystania z BLIK-a.

Wpłaty realizowane są natychmiastowo, a wypłaty lądują na koncie nawet w 15 minut.

Dodaj komentarz

0